Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się WIĘCEJ.







Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wejscie.php:12) in /wejscie.php on line 70






























DATA LINIA RODZAJ LINII ZMIANA UWAGI
2020.03.18. Z-7 linia autobusowa zastępcza (przyspieszona stała)
(Koleje Mazowieckie)
PKP OTWOCK – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Poniatowskiego – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel Warszawska: Warszawska – Stara Wieś: Witosa – Pogorzelska – Fabryczna – Dąbrowiecka – Dąbrówka: Mazowiecka – Celestynów: Prosta – Obrońców Pokoju – Kolejowa – Wojska Polskiego – Człekówka: Lotników – Karpiska: Lotników – Świerkowa – PKP Karpiska (pętla) – Świerkowa – Lotników – Człekówka: Lotników – Wspólna – ChrosnaChrząszczówka: Strażacka – Królewska – Kąty: Królewska – Zabieżki: Żurawinowa – Słoneczna – Nowiny: Słoneczna – Olchowa – Kąty: Olchowa – Augustówka: Kołbielska – JaźwinyŁucznicaPilawa: aleja Wyzwolenia – Konopnickiej – Sportowa – PKP PILAWA.

(Niektóre kursy: ... – Kolejowa – PKP CELESTYNÓW.
Przystanki: PKP OTWOCK, PKP ŚRÓDBORÓW, PKP POGORZEL WARSZAWSKA, STARA WIEŚ, PKP CELESTYNÓW, KARPISKA, KOŁBIEL, CHROSNA, ZABIEŻKI, AUGUSTÓWKA, JAŹWINY (NŻ), PILAWA (AL. WYZWOLENIA) (NŻ), PKP PILAWA.

(Stara trasa: PKP OTWOCK – ... – Zabieżki: Żurawinowa – Malownicza – Kąty: Olchowa – ... – PKP PILAWA.
Przystanki: PKP OTWOCK, ..., CHROSNA, PKP ZABIEŻKI, AUGUSTÓWKA, ..., PKP PILAWA.)
Korekta trasy w związku z brakiem możliwości dojazdu do przystanku PKP w Zabieżkach.
2020.03.01. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. TRZECH KRZYŻY 04 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 108).
2020.02.24. L13 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Kozodawska: ŹródlanaJesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Młodych Wilcząt – PKP ZALESIE GÓRNE (powrót: PKP ZALESIE GÓRNE – Młodych Wilcząt – Pionierów).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – ... – PKP ZALESIE GÓRNE.)
Ponowne skierowanie przez Jazgarzew na wniosek Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno.
L24 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Kościuszki – Gerbera – Sienkiewicza) – Julianowska – Przesmyckiego – Okulickiego – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Starochylicka – Sielska – Siedliska: Sielska – Żabieniec: Polna – Asfaltowa – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 7.30 jednokierunkowo: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Chyliczkowska – Julianowska – Przesmyckiego – Okulickiego – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Starochylicka – CHYLICE.)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Julianowska – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(W soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – ...))
Przedłużenie trasy weekendowej do pętli PKP PIASECZNO. Korekta trasy na terenie centrum Piaseczna na wniosek Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno.
2020.02.23. 920 linia autobusowa specjalna (zwykła okresowa - kursuje w godz. 9.00 - 16.00) Kursy o godz. 9.20 i 9.50 jednokierunkowo: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).

Kursy o godz. 14.15 i 15.00 jednokierunkowo: WIĄZOWNA (URZĄD GMINY) – Lubelska – Góraszka: Lubelska – Majdan: Lubelska – Warszawa: Lubelska – Trakt Brzeski – Czecha – Płowiecka – Grochowska – WIATRACZNA.
Uruchomienie kursującej tylko 23 lutego dodatkowej specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją imprezy biegowej "40. Półmaraton Wiązowski".
2020.02.22. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.15) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok.
2020.02.22. 166 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.)

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – aleja Zieleniecka – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Solec – Ludna (powrót: Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego) – Książęca – ... – OSIEDLE KABATY / KABATY STP.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu wiaduktu zjazdowego z mostu Poniatowskiego na Wisłostradę.
2020.02.14.
2020.02.16.
W linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa). Uruchomienie kursującej tylko w dniach 14-16 lutego linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2020.02.14. WALENTYNKI linia autobusowa specjalna (zwykła) CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. Uruchomienie kursującej tylko 14 lutego w godz. 10-19 specjalnej linii autobusowej z okazji Walentynek.
2020.02.14.
ok. godz. 22.00.
142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Borków – Juhasów – Mrówcza – Panny Wodnej – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Strzygłowska – Przewodowa – Patriotów – Tuberozy (jezdnia tymczasowa) – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – Patriotów – ... – ALEKSANDRÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem przebudowy Wału Miedzeszyńskiego i czasowym zamknięciem wlotu ul. Przewodowej.
2020.02.13. 209 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Karczunkowska – Karczunkowska (południowa jezdnia lokalna) – Gogolińska – PKP JEZIORKI.

(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – ... – Puławska – Karczunkowska – Nawłocka – PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej).)
Przedłużenie tras w związku z otwarciem pętli PKP JEZIORKI w nowej lokalizacji po zachodniej stronie torów kolejowych oraz dopuszczeniem przejazdu dla autobusów wiaduktem nad linią kolejową w ciągu ul. Karczunkowskiej.
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JEZIORKI – Gogolińska – Karczunkowska (południowa jezdnia lokalna) – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego) – Wojska Polskiego – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO.

(Stara trasa: PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – Nawłocka – Karczunkowska – Puławska – ... – PKP PIASECZNO.)
2020.02.11.
2020.02.17.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursów wariantowych linii:
114.

2020.02.10. 401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA (NŻ), SGGW-BIBLIOTEKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO (NŻ), STRZELECKIEGO (NŻ), URSYNÓW PŁD.

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Ciszewskiego – aleja KEN – METRO STOKŁOSY.)
Przedłużenie trasy kilku kursów w godzinach szczytu w związku z ograniczoną pojemnością pętli URSYNÓW PŁD.
2020.02.09. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.15) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - ŁKS Łódź.
2020.02.08.
2020.02.23.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
304, 314, 320, 323, 332, 379, Łomianki: 2, 3, Halinów: 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807.

• Zawieszenie kursów wariantowych linii:
105, 153, 162, 163, 164, 211, 213, 256, 326, 401, 411, 412, 504, 519, 522.

154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...))
Wprowadzenie podjazdów do pętli FORT RADIOWO w pozostałych godzinach w związku z zawieszeniem kursowania linii 320.
201 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – księcia Janusza – księcia Bolesława).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ... – KOŁO.

(W dni świąteczne: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ...))
Skierowanie przez cały tydzień trasą obowiązującą w dni świąteczne w związku z feriami zimowymi.
339 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Drewny – Korbońskiego – Rosnowskiego – Relaksowa – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY. Ograniczenie kursowania do godzin szczytu.
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
Przywrócenie funkcjonowania linii w związku z feriami zimowymi i zawieszeniem kursowania linii: 801, 802, 803, 804, 805, 806 i 807.
809 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).
810 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]
811 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • NOWOURSYNOWSKA - wprowadzenie przystanków warunkowych (dotyczy linii 401, 402 i 503).
2020.02.03. 212 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Gilarska – Samarytanka – Jórskiego – Radzymińska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego) – PLAC HALLERA.

(W dni powszednie w godz. 8.00 - 14.50: ... – Radzymińska – Trocka – Metro Trocka (pętla) – Trocka – Pratulińska (powrót: Pratulińska – Trocka – Radzymińska) – ...)
Wprowadzenie wariantowych jednokierunkowych podjazdów do pętli METRO TROCKA w celu poprawy obsługi komunikacyjnej tego rejonu.
2020.01.25. 129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Oświatowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta) – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS (powrót: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki).

(Stara trasa: REDUTOWA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Oświatowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta) – Dźwigowa – ... – PKP URSUS.)
Przywrócenie stałych tras na terenie Ulrychowa i Koła po otwarciu dla ruchu wlotów ul. ks. Janusza, Jana Olbrachta i Ciołka do ul. Górczewskiej.
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne w ciągu całego dnia: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza) – Deotymy – Elekcyjna – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna) – Połczyńska – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.)
397 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO STARE BIELANY – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – księcia Janusza – księcia Bolesława).

(Stara trasa: METRO STARE BIELANY – ... – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – KOŁO (powrót: KOŁO – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza).)
Zmiana lokalizacji przystanku krańcowego KOŁO po przywróceniu przejezdności we wszystkich relacjach na skrzyżowaniach ul. Górczewskiej z ul. Ciołka, Jana Olbrachta i ks. Janusza.
164 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Niektóre kursy w dni nauki szkolnej w godzinach szczytu oraz kursy w dni świąteczne do godz. 7 i po godz. 20: WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Niektóre kursy w dni powszednie i świąteczne do godz. 13.00: ... – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA (powrót: KĘPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Calowa – Bruzdowa – Metryczna).)

(Niektóre kursy w dni powszednie po godz. 13.00 oraz w dni świąteczne po godz. 8.30: ... – Metryczna – Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Calowa – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA (powrót: KĘPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna).)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.50 i 15.45 jednokierunkowo: WILANÓW – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Cztery kursy w dni nauki szkolnej w godz. 12-15 jednokierunkowo: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.45 i 8.45 jednokierunkowo: KĘPA ZAWADOWSKA – ... – Syta – Vogla – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Uprawna – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – ... – EC SIEKIERKI.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach nocnych: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)
Przywrócenie funkcjonowania wariantowych podjazdów na terenie Kępy Zawadowskiej po zakończeniu przebudowy ul. Bruzdowej.
727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: RybnaGłosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Gościniec – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – GŁOSKÓW (SZKOŁA).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna (zawrotka) – Gościniec – Bąkówka: Asfaltowa – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: LipowaGłosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(W dni powszednie po jednym kursie w godzinach porannego i popołudniowego szczytu oraz w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00:
... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa (powrót: Bąkówka: Asfaltowa – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Lipowa – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska)Wola Gołkowska: GościniecKuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).))
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy drogi gminnej DP=E/1 od planowanego węzła "Antoninów" na drodze ekspresowej S7 do skrzyżowania ul. Rybnej z ul. Jemioły w Woli Gołkowskiej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DWERNICKIEGO 01 i 04 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 523).
• CHŁOPICKIEGO 02 i 03 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 523).
2020.01.24. L45 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Rzeczna – Słupno: Platanowa – Bieszczadzka – Klubowa – Wodna – ŻeromskiegoSieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Wodna – Żeromskiego – Magnolii – Chabrowa – Gościniec – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu prac kanalizacyjnych w ul. Żeromskiego w Słupnie.
2020.01.20. L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CMENTARZ MARKI – droga dojazdowa do cmentarza – Bandurskiego – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Radzymińska – Kościelna – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Kościelna) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – WołomińskaWołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP WOŁOMIN.

(Stara trasa: CMENTARZ MARKI – ... – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego – Wołomin: Armii Krajowej – ... – PKP WOŁOMIN.)
Korekta trasy na terenie Kobyłki.
2020.01.18. 240 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Głębocka – Lewandów (powrót: Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Głębocka)Marki: Kościuszki – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Sosnowa – Kościuszki – Warszawa: Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Głębocka) – Duża – MARKI (PUSTELNIK).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Sosnowej i Kościuszki w Markach.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KRAŚNICKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Rozwadowskiego w rejonie marketów OBI i Biedronka (w kierunku ul. Radzymińskiej) (dotyczy linii 156 i 256).
• PRZYLESIE 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Przylesie w rejonie osiedla mieszkaniowego i marketu Selgros (dotyczy linii 900).
• DORODNA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Dorodnej za skrzyżowaniem z ul. Myśliborską (w kierunku ul. Modlińskiej) (dotyczy linii 211).
• PORTOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Dorodnej w rejonie skrzyżowania z ul. Portową (dotyczy linii 211).
• MAZOWIECKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w al. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Mazowiecką (dotyczy linii 173).
• MARKI SPORTOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanych na ul. Lisa-Kuli w Markach za skrzyżowaniem z al. Piłsudskiego (w kierunku Zielonki) (dotyczy linii L43).
• MARKI JAGIEŁŁY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Lisa-Kuli w Markach w rejonie skrzyżowania z ul. Jagiełły (dotyczy linii L43).
• MARKI SOKOLA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Lisa-Kuli w Markach w rejonie skrzyżowania z ul. Solskiego (dotyczy linii L43 i L44).
• MARKI WRONIA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Lisa-Kuli w Markach w rejonie skrzyżowania z ul. Wronią (dotyczy linii L43).
• KWATERY GŁÓWNEJ 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 125, 142, 143, 145, 148, 173, 183, 245, 702, 704, 720, 722 i 730).
• ZĄBKI WOLNOŚCI 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii L43).
2020.01.14. ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Popiełuszki – Skargi – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Langiewicza – Wyzwolenia – 3 Maja – Orla – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Skargi – Popiełuszki – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – Ząbki: Wolności – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – ... – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI.)
Korekta trasy objazdowej.
ZĄBKI-3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Popiełuszki – Skargi – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – 3 Maja – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Skargi – Popiełuszki – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – Ząbki: Wolności – 11 Listopada – Rychlińskiego – Sobieskiego – Batorego – Kolejowa – ... – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Sobieskiego – Rychlińskiego – 11 Listopada – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI.)
Korekta trasy objazdowej na terenie Drewnicy. Wycofanie z przejazdu przez ul. Skrajną i Zycha w związku z budową kolektora deszczowego i zamknięciem ul. Zycha na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Olszewskiego.
2020.01.13. L46 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska (powrót: Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Batorego – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Bema – Osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Stare Miasto – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Świderska – Wyszyńskiego – Otwock: Kraszewskiego – Warsztatowa (zawrotka) – Kraszewskiego – Kuklińskiego – Generalska – Danuty – OTWOCK (DANUTY).

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – ... – Mickiewicza – Stare Miasto – Żaboklickiego – Warszawska – Świderska – ... – OTWOCK (DANUTY).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową skrzyżowania ul. Stare Miasto z ul. Żaboklickiego w Karczewie.
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Mickiewicza).

(Niektóre kursy: ... – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Armii Krajowej – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Żaboklickiego – Stare Miasto).)
2020.01.11. 164 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Niektóre kursy w dni nauki szkolnej w godzinach szczytu oraz kursy w dni świąteczne do godz. 7 i po godz. 20: WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.50 i 15.45 jednokierunkowo: WILANÓW – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Cztery kursy w dni nauki szkolnej w godz. 12-15 jednokierunkowo: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.45 i 8.45 jednokierunkowo: KĘPA ZAWADOWSKA – ... – Syta – Vogla – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Uprawna – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – ... – EC SIEKIERKI.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach nocnych: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)
Uruchomienie w dni powszednie dodatkowych kursów skróconych wraz ze skróceniem trasy wybranych kursów w dni świąteczne w celu poprawy obsługi komunikacyjnej rejonu Zawad oraz Kępy Zawadowskiej.
P-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Piaseczno) PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Żytnia – Jarząbka – Stara Iwiczna: Jarząbka – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Jarząbka – Piaseczno: Jarząbka – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO.)
Podział linii na dwie linie jednokierunkowe wraz z korektą trasy na terenie centrum Piaseczna.
P-3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Piaseczno) PKP PIASECZNO – Towarowa – Nadarzyńska – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kusocińskiego – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Okulickiego – Jarząbka – Piaseczno: Jarząbka – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO. [Linia jednokierunkowa.]
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PARK KASKADA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 326, 705 i 735).
• KOCJANA 01, 02, 04 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 122, 149, 154, 220 i 320).
• KU WIŚLE 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 108 i 167).
• HRUPY AK "PÓŁNOC" 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 108 i 167).
• KANAŁ GOCŁAWSKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 502, 514, 520 i 525).
2020.01.09.
ok. godz. 14.00.
L45 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Rzeczna – Słupno: Platanowa – Bieszczadzka – Klubowa – Wodna – Żeromskiego – Szkolna – Spokojna – Przytulna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Wodna – Żeromskiego – Magnolii – Chabrowa – Gościniec – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem prac kanalizacyjnych w ul. Żeromskiego w Słupnie i związanym z tym otwarciem dla ruchu odcinka od ul. Gościniec do ul. Magnolii i jednoczesnym zamknięciem odcinka od ul. Gościniec do ul. Przytulnej.
P-2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Piastów) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – PIASTÓW (TRAUGUTTA).)
Kasacja linii w związku z niskim wykorzystaniem możliwości przewozowych oraz brakiem środków na dalsze utrzymywanie linii.
2020.01.07. 340 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Rzeszotarskiej – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – Radzymińska – ... – MARKI (PUSTELNIK).

(Niektóre kursy: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa (powrót: Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – aleja Solidarności – Radzymińska – ...))
Skrócenie trasy do najbliższej stacji linii metra po wdrożeniu nowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Radzymińskiej i Trockiej. Zastąpienie na odcinku Radzymińska - Dw. Wschodni przez linie 412 i 512.
412 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) GRODZISK – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona (powrót: Berensona – Głębocka – Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – GRODZISK.) – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) (powrót: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska).

(Dodatkowe kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: MŁODZIEŃCZA – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).)
Przystanki: GRODZISK, CHUDOBY (NŻ), OKNICKA (NŻ), OS. LEWANDÓW II, INTERNETOWA, GRODZISK, GRODZISK-KOŚCIÓŁ, OKRĄGŁA, SIECZNA (NŻ), PODWÓJNA (NŻ), OS. LEWANDÓW I (→DW. WILEŃSKI), JESIENNYCH LIŚCI, GEODEZYJNA (NŻ), ZĄBKI (WOLNOŚCI), MŁODZIEŃCZA, PIOTRA SKARGI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: Kursy w godzinach porannego szczytu: GRODZISK – ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności).

Kursy w godzinach popołudniowego szczytu: GRODZISK – ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Rzeszotarskiej – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności).

(Dodatkowe kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: MŁODZIEŃCZA – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).)
Przystanki: GRODZISK, ..., PIOTRA SKARGI, DW. WILEŃSKI (→GRODZISK), DW. WILEŃSKI.)
Przedłużenie trasy do Dworca Wschodniego w celu zastąpienia wycofanych z centrum Pragi linii 140, 340 i 738.
741 linia autobusowa strefowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – Szkolna – Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW.)
Zastąpienie przez linię lokalną L49.
L26 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Olszewskiego – Kordeckiego – Nadmeńska – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – Wołomińska – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).

(Stara trasa: ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – ... – Zagańczyka – Konowrockiego – Żymirskiego – Pieniążka – ... – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu remontu nawierzchni ul. ks. Marmo w Kobyłce.
L27 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) NADMA (SZKOLNA) – Szkolna – Nowa – Czarna – Stara (powrót: Stara – Szkolna – NADMA (SZKOLNA).) – Kobyłka: Bolesława Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego – Orszagha – Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Kobyłka: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa – Armii Krajowej) – Armii Krajowej – Kobyłka: Wołomińska – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego) – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego).

(Stara trasa: NADMA (SZKOLNA) – ... – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona – Poniatowskiego – ... – KOBYŁKA (TURÓW).)
L31 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) NIEPORĘT (PLAC WOLNOŚCI) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska PolskiegoBiałobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Beniaminów: Fortowa – Łąki: Weteranów – Radzymin: Weteranów – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – RADZYMIN (TRAUGUTTA) (powrót: RADZYMIN (TRAUGUTTA) – Konstytucji 3 Maja – POW – Głowackiego – Wyszyńskiego – Weteranów).

(Stara trasa: PKP DĄBKOWIZNA – droga lokalna – Wólka Radzymińska: Szeligowska – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Topolowa – Nieporęt: Pogonowskiego – Nowolipie – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – ... – RADZYMIN (TRAUGUTTA).

(Niektóre kursy: ... – Nowolipie – Zegrzyńska – Jana Kazimierza – plac Wolności (pętla) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – ...))
Wydzielenie linii L50 (w relacji Nieporęt - Dąbkowizna) w celu dostosowania komunikacji lokalnej do przedłużonej do Radzymina linii SKM S3.
L33 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Zegrzyńska – Strużańska – Polna – Słoneczna – Roi – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Marki: Legionowa – Piłsudskiego – Bandurskiego (powrót: Bandurskiego – Okólna – Słoneczna – Piłsudskiego) – MARKI (CMENTARZ MARKI).

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – ... – Piłsudskiego – Bandurskiego – MARKI (BANDURSKIEGO I) (powrót: MARKI (BANDURSKIEGO I) – Bandurskiego – Okólna – Słoneczna – Piłsudskiego).)
Przedłużenie trasy na terenie Marek w celu poprawy dojazdu do miejskiego cmentarza.
L34 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Jagiellońska – Gdańska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Partyzantów (powrót: Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI) – Dąbrowa Chotomowska: Kordeckiego – Olszewnica Stara: Kordeckiego – Warszawska – OLSZEWNICA STARA. Wprowadzenie trasy skróconej jako stałej.
L41 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Warszawska – Jabłonna: Zegrzyńska – Akademijna – Szkolna – Modlińska – Rajszew: Modlińska – Skierdy: Modlińska – Suchocin: Modlińska – Boża Wola: Modlińska – Nowy Dwór Mazowiecki: Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Jabłonna: Zegrzyńska – obwodnica Jabłonny – Szkolna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)
Korekta trasy na terenie Jabłonny. Wprowadzenie trasy skróconej jako stałej.
L49 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała DĄBRÓWKA WIŚLANA – Aluzyjna – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – Szkolna – Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW. Uruchomienie linii z przekształconej linii 741 wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania w celu poprawy komunikacji wewnętrznej gminy Jabłonna.
L50 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) NIEPORĘT (PLAC WOLNOŚCI) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA. Wydzielenie nowej linii z linii L31 w celu dostosowania komunikacji lokalnej do przedłużonej do Radzymina linii SKM S3.
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: METRO TROCKA – Trocka – Pratulińska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Konowrockiego – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu nawierzchni ul. ks. Marmo w Kobyłce.
R-2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Raszyn) RYBIE (JARZĄBKA) – 19 Kwietnia (powrót: 19 Kwietnia – Okrężna – Na Skraju – Działkowa – 19 Kwietnia – RYBIE (JARZĄBKA).) – Raszyn: Szkolna – Poniatowskiego – Młynarska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szkolna) – Falenty: aleja Krakowska – Centralna – Puchały: Centralna – Żwirowa – Wypędy: Żwirowa – Kwietniowa – Wspólna – Janki: Wspólna – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – aleja Hrabska (zawrotka) – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wspólna) – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – Droga Hrabska – Falenty Nowe: Droga Hrabska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Willowa – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Falencka – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Podolszyn Nowy: Wygody – Olszynowa – PODOLSZYN.

(Stara trasa: RYBIE (DZIAŁKOWA) – 19 Kwietnia (powrót: 19 Kwietnia – Okrężna – Na Skraju – Działkowa – RYBIE (DZIAŁKOWA).) – Raszyn: Szkolna – ... – PODOLSZYN.)
Przeniesienie przystanku krańcowego.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • JABŁONNA AKADEMIJNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L41).
• JABŁONNA SZARYCH SZEREGÓW 03 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L41).
2020.01.06. 71 linia tramwajowa uzupełniająca (zwykła okresowa - kursuje w godz. 10.00 - 15.00) ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie kursującej tylko 6 stycznia dodatkowej linii tramwajowej w celu umożliwienia sprawnej obsługi komunikacyjnej rejonu imprezy "Orszak Trzech Króli".
2020.01.04. 140 linia autobusowa zwykła stała METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – MARKI (CZARNA STRUGA).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – MARKI (CZARNA STRUGA).)
Skrócenie trasy do najbliższej stacji linii metra po wdrożeniu nowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Radzymińskiej i Trockiej. Zastąpienie na odcinku Radzymińska - Dw. Wschodni przez linie 412 i 512.
512 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – Blokowa – ZACISZE (powrót: ZACISZE – Blokowa – Gliwicka – Ogrodnicza – Codzienna).
Przystanki: DW. WSCHODNI, DW. WSCHODNI (→GILARSKA), DW. WILEŃSKI, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, TUŻYCKA (NŻ), MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – Radzymińska – ... – GILARSKA.
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→GILARSKA), SKARGI, ..., GILARSKA.)
Przedłużenie trasy do Dworca Wschodniego w celu zastąpienia wycofanych z centrum Pragi linii 140, 340 i 738.
738 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).)
Skrócenie trasy do najbliższej stacji linii metra po wdrożeniu nowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Radzymińskiej i Trockiej. Zastąpienie na odcinku Radzymińska - Dw. Wschodni przez linie 412 i 512.
R-1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Raszyn) P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa (zawrotka) – aleja Krakowska – Pruszkowska – Michałowice-Wieś: Parkowa – Opacz Mała: Targowa – Michałowice: Polna – Cicha – Regulska – aleja Topolowa – Reguły: aleja Topolowa – Kuchy – Regulska – Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa (powrót: Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Stalowa – Powstańców – aleja Wojska Polskiego) – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
Korekta trasy na terenie Pruszkowa w celu ułatwienia dojazdu do Urzędu Skarbowego.
R-2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Raszyn) RYBIE (DZIAŁKOWA) – 19 Kwietnia (powrót: 19 Kwietnia – Okrężna – Na Skraju – Działkowa – RYBIE (DZIAŁKOWA).)Raszyn: Szkolna – Poniatowskiego – Młynarska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szkolna)Falenty: aleja Krakowska – Centralna – Puchały: Centralna – Żwirowa – Wypędy: Żwirowa – Kwietniowa – Wspólna – Janki: Wspólna – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – aleja Hrabska (zawrotka) – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wspólna) – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – Droga Hrabska – Falenty Nowe: Droga Hrabska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Willowa – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Falencka – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Podolszyn Nowy: Wygody – Olszynowa – PODOLSZYN. Uruchomienie przez Urząd Gminy w Raszynie linii autobusowej łączącej Raszyn z okolicznymi miejscowościami i zastępującej częściowo zlikwidowaną linię L23.
2020.01.03.
ok. godz. 21.00.
121 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Podczaszyńskiego – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka (powrót: Marymoncka – Przy Agorze) – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(W dni świąteczne w godzinach porannych kilka pierwszych i ostatnich kursów: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – ... – GWIAŹDZISTA.)
Skierowanie w jednym kierunku na trasy objazdowe w związku z modernizacją kanalizacji sanitarnej w ul. Marymonckiej.
150 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz jeden w dni świąteczne w godzinach wieczornych: ... – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – Dziekanówek (pętla) – Kolejowa – Sadowa: Wędrowców – Turystyczna – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka (powrót: Graniczka – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – Podczaszyńskiego – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka) – Pułkowa – ...)

(Stara trasa niektórych kursów w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MARYMONT – ... – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ... – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)
2020.01.02. S3 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.)
Przedłużenie wybranych kursów w dni powszednie do Radzymina.
S30 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała Jeden kurs ok. godz. 16.00 jednokierunkowo: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.

(Stara trasa: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Michałów-Reginów – WIELISZEW.)
Przedłużenie trasy do Radzymina.
801 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA). Przywrócenie układu linii kursujących w dni nauki szkolnej po zakończeniu szkolnej przerwy świątecznej.
802 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Spacerowa – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – 3 Maja – Szosowa – Warszawska – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – Długa – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Krucza – Budziska: Krucza – ZagórzeMichałów – MICHAŁÓW.

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Okuniew: Warszawska – OKUNIEW (RYNEK).)
803 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)
804 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Dwa kursy w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego).)

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – CISIE (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA).)
805 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze ZAGÓRZE (LISIA).
806 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
807 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Skrajna – Cisie: Skrajna – Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).))
809 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).)
810 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.])
811 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
B6 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Brwinów) BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Wilsona – Sportowa – Grodziska – Pszczelińska – Graniczna – Pruszkowska – Parzniew: Rzeczna – Główna – 36 P.P. Legii Akademickiej – Solidarności – Wolności – Wolności (zawrotka) – Wolności – Solidarności – Pruszków: Gomulińskiego – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Gomulińskiego).

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – 36 P.P. Legii Akademickiej – Przyszłości – Pruszków: Działkowa – Akacjowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Akacjowa).)
Przywrócenie stałej trasy w Parzniewie wraz z wprowadzeniem podjazdów do osiedla mieszkaniowego.
B11 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Brwinów) BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Kanie: Warszawska – Piłsudskiego – Chopina – Nadarzyńska – Słoneczna – Piłsudskiego – Warszawska (powrót: Warszawska – Piłsudskiego – Chopina – Nadarzyńska – Słoneczna – Piłsudskiego – Warszawska – Otrębusy: Warszawska) – KANIE (HELENÓWEK). Uruchomienie linii autobusowej łączącej Brwinów z Otrębusami i Kaniami.
2020.01.01. L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – Staszica – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – Armii Krajowej – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Sokołowska) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Stadionowa – RASZYN (STADIONOWA).)
Przejęcie połączenia przez linię R1 organizowaną przez gminę Raszyn.
1 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(W godz. 10.00 - 18.30: ... – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Galeria Łomianki (pętla) – Brukowa – Trenów – ...)

(Po dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i popołudniowych: ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Dwa kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska) – Trenów – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska) – Galeria Łomianki (pętla) – Brukowa – Trenów – ...)

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – ... – Brukowa – Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – ... – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA) / ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA).)
Wycofanie z przejazdu przez ul. Trenów.


POPRZEDNIE ZMIANY - KALENDARIUM ZMIAN W 2019 ROKU

KONTAKT: trasbus@o2.pl.