linia |
rodzaj |
trasa |
MŁOCINY KABATY |
linia metra zwykła stała |
MŁOCINY [Kasprowicza / Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" / Nocznickiego] – WAWRZYSZEW [Kasprowicza / Wolumen / Lindego] – STARE BIELANY [Kasprowicza / aleja Zjednoczenia] – SŁODOWIEC [Żeromskiego / Kasprowicza / Marymoncka / Słowackiego] – MARYMONT [Słowackiego / Popiełuszki / Potocka] – PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka] – DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Marszałkowska / Świętokrzyska] – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. |
S1 |
linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała |
PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK. |
S2 |
linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała |
WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA. |
S9 |
linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała |
WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – LEGIONOWO.
(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)
(Niektóre kursy: ... – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów Reginów – WIELISZEW.) |
1 |
linia tramwajowa zwykła stała |
ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.
(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – ...) |
3 |
linia tramwajowa zwykła stała |
ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: GOCŁAWEK – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) |
4 |
linia tramwajowa zwykła stała |
ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Budowlana – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI. |
5 |
linia tramwajowa zwykła stała |
KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Huta – Zgrupowania Armiii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ. |
7 |
linia tramwajowa zwykła stała |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA. |
8 |
linia tramwajowa zwykła stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. |
9 |
linia tramwajowa zwykła stała |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.
(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.) |
10 |
linia tramwajowa zwykła stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI. |
13 |
linia tramwajowa zwykła stała |
KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA. |
14 |
linia tramwajowa zwykła stała |
BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA. |
16 |
linia tramwajowa zwykła stała |
RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – WORONICZA. |
17 |
linia tramwajowa zwykła stała |
TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. |
18 |
linia tramwajowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. |
22 |
linia tramwajowa zwykła stała |
PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO. |
23 |
linia tramwajowa zwykła stała |
NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa). |
24 |
linia tramwajowa zwykła stała |
NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK. |
25 |
linia tramwajowa zwykła stała |
BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Budowlana – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.
(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: CZYNSZOWA – Stalowa – 11 Listopada – ... – BANACHA.) |
26 |
linia tramwajowa zwykła stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. |
27 |
linia tramwajowa zwykła stała |
METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. |
28 |
linia tramwajowa zwykła stała |
KOŁO – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. |
33 |
linia tramwajowa zwykła stała |
METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA. |
35 |
linia tramwajowa zwykła stała |
NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – OKĘCIE. |
44 |
linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. |
46 |
linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze w godzinach porannego szczytu) |
CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI. |
T |
linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) |
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia turystyczna obsługiwana taborem zabytkowym.] |
101 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – PLAC HALLERA. |
102 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Dwernickiego – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA. |
103 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia (powrót: aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Marymoncka) – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA). |
104 |
linia autobusowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY. |
105 |
linia autobusowa zwykła stała |
STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie). |
106 |
linia autobusowa zwykła stała |
CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska). |
107 |
linia autobusowa zwykła stała |
ESPERANTO – Anielewicza – Smocza (powrót: Smocza – Dzielna – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Chełmska – Dolna – Puławska – Odyńca – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Wilanowska – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY. |
108 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – Polska – Antoniewska – Augustówka – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA. |
110 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA. |
111 |
linia autobusowa zwykła stała |
ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – GOCŁAW. |
112 |
linia autobusowa zwykła stała |
CH MARKI – Piłsudskiego – Ząbki: Radzymińska – Warszawa: Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – CH MARKI.) – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN. |
114 |
linia autobusowa zwykła stała |
(W dni nauki na UKSW w godz. 7-14: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)
MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW.) – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Sokratesa – Kaliszówka – Nocznickiego – Kasprowicza – Nocznickiego (zawrotka) – Kasprowicza – Przy Agorze) – aleja Reymonta – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. |
115 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Zamieniecka – Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW. |
116 |
linia autobusowa zwykła stała |
CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. |
117 |
linia autobusowa zwykła stała |
GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Egipska – Ateńska – Brukselska – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Madalińskiego – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. |
118 |
linia autobusowa zwykła stała |
SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – Krasickiego – Kazimierzowska – Narbutta – Wiśniowa – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Kazimierzowska) – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Książęca (powrót: Książęca – Nowy Świat – Aleja Jerozolimskie) – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka). |
119 |
linia autobusowa zwykła stała |
EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Szpotańskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE. |
120 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN. |
121 |
linia autobusowa zwykła stała |
CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Podleśna – GWIAŹDZISTA. |
122 |
linia autobusowa zwykła stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta). |
123 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Mińska – Chrzanowskiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Umińskiego – Jugosłowiańska – Meissnera – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). |
124 |
linia autobusowa zwykła stała |
OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) – Malownicza – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej).) – Na Skraju – Ogrodników – PALUCH (OGRÓDKI DZIAŁKOWE). |
125 |
linia autobusowa zwykła stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE. |
126 |
linia autobusowa zwykła stała |
CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Wysockiego) – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.
(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)
|
127 |
linia autobusowa zwykła stała |
NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Wałowicka – Globusowa – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. |
129 |
linia autobusowa zwykła stała |
KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – PKP URSUS. |
130 |
linia autobusowa zwykła stała |
CH BLUE CITY – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Dolna – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. |
131 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA. |
132 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Ostródzka – Toruńska). |
133 |
linia autobusowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska). |
134 |
linia autobusowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – Łabiszyńska) – Zdziarska – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN. |
135 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Szwedzka (powrót: Szwedzka – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów (powrót: Grenadierów – Grochowska) – Ostrobramska – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA. |
136 |
linia autobusowa zwykła stała |
MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Żwirki i Wigury – Racławicka – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY. |
137 |
linia autobusowa zwykła stała |
PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Chłopickiego – Dudziarska – OSIEDLE DUDZIARSKA. |
138 |
linia autobusowa zwykła stała |
BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – UTRATA SKŁAD. |
139 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – POWSIN OGRÓD BOTANICZNY. |
140 |
linia autobusowa zwykła stała |
CH TARGÓWEK – Głębocka – Jesiennych Liści (zawrotka) – Głębocka – św. Wincentego (powrót: św. Wincentego – Głębocka – CH TARGÓWEK.) – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). |
141 |
linia autobusowa zwykła stała |
WITOLIN – Łukowska – Zamieniecka – Grochowska – aleja Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – (powrót: Bokserska – Postępu – Marynarska – aleja Wilanowska) – BOKSERSKA. |
142 |
linia autobusowa zwykła stała |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Derkaczy – Młoda – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW. |
144 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).
(Dwa kursy w dni powszednie: ... – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków CZAJKA – Przylesie – Animuszu – Modlińska – ...)
(Jeden kurs w dzień powszedni w godzinach wieczornych: ... – Jagiellońska – Modlińska – Światowida (powrót: Światowida – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Jagiellońska) – ...) |
145 |
linia autobusowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Grochowska – WIATRACZNA. |
146 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.
(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).) |
147 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA. |
148 |
linia autobusowa zwykła stała |
WIATRACZNA – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Trasa Siekierkowska – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Kiedacza – Nugat – Gandhi – Pileckiego – Poleczki – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA. |
149 |
linia autobusowa zwykła stała |
GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. |
150 |
linia autobusowa zwykła stała |
SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Kopińska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra). |
151 |
linia autobusowa zwykła stała |
MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – GOCŁAW. |
152 |
linia autobusowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Klasyków – Fletniowa – Mehoffera – Polnych Kwiatów – Parowozowa – Ołówkowa – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA. |
153 |
linia autobusowa zwykła stała |
REMBERTÓW-KOLONIA – Cyrulików – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG. |
154 |
linia autobusowa zwykła stała |
STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) (powrót: OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska). |
155 |
linia autobusowa zwykła stała |
KAROLIN – Połczyńska – Wolska – Redutowa – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska) – Kopernika – Tamka – Dobra – Solec – Ludna – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat). |
156 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY.) – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA. |
157 |
linia autobusowa zwykła stała |
GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Zajączka – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska – Konwiktorska – Muranowska – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Pruszkowska – Pawińskiego (powrót: Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury) – Dickensa – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA (powrót: CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie). |
158 |
linia autobusowa zwykła stała |
CH REDUTA – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Kinowa) – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN. |
159 |
linia autobusowa zwykła stała |
KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI. |
160 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK. |
161 |
linia autobusowa zwykła stała |
ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa). |
162 |
linia autobusowa zwykła stała |
EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Dodatkowe kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TARGÓWEK – ... – Czerniakowska – CHEŁMSKA.) |
163 |
linia autobusowa zwykła stała |
SADYBA – Powsińska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Tuzinowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.
(Niektóre kursy ok. godz. 8.00: ... – Vogla – Przyczółkowa – Powsinek (zawrotka) – Przyczółkowa – WILANÓW.) |
164 |
linia autobusowa zwykła stała |
OSIEDLE BERNARDYŃSKA – Gołkowska – św. Bonifacego (powrót: św. Bonifacego – Powsińska – Gołkowska – OSIEDLE BERNARDYŃSKA.) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.
(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.) |
165 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rzymowskiego – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska (powrót: Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego) – Kłobucka – Zatorze – łącznik Zatorze-Osmańska – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – WYCZÓŁKI. |
166 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra (powrót: Dobra – Tamka – most Świętokrzyski) – Solec – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP. |
167 |
linia autobusowa zwykła stała |
CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Deotymy – Elekcyjna – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Wawelska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – SIEKIERKI SANKTUARIUM (powrót: SIEKIERKI SANKTUARIUM – Gwintowa – Gościniec). |
168 |
linia autobusowa zwykła stała |
RAKOWIECKA-KOŚCIÓŁ – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-KOŚCIÓŁ.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – REMBERTÓW-KOLONIA. |
169 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE. |
170 |
linia autobusowa zwykła stała |
RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW. |
171 |
linia autobusowa zwykła stała |
NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat). |
172 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – Pawińskiego) – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – Puławska – Dolna – Sobieskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA. |
173 |
linia autobusowa zwykła stała |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Warszawa: aleja Piłsudskiego – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Rumiankowa (zawrotka) – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – aleja Piłsudskiego). |
174 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka (powrót: Tamka – most Świętokrzyski) – Kopernika – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA. |
175 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA. |
176 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska). |
177 |
linia autobusowa zwykła stała |
OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) – Malownicza – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej).) – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Aleje Jerozolimskie – Sosnkowskiego – Pużaka (powrót: Pużaka – Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ. |
178 |
linia autobusowa zwykła stała |
PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – PKP URSUS.) – Starodęby – Składkowskiego – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska). |
179 |
linia autobusowa zwykła stała |
URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Pileckiego – Gandhi – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY. |
180 |
linia autobusowa zwykła stała |
CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW. |
181 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA.
(W dni powszednie w godz. 4.20 - 7.30, 12.30 - 16.30, 20.00 - 22.00: ... – Wóycickiego – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA (powrót: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego).) |
182 |
linia autobusowa zwykła stała |
OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska (powrót: Konstruktorska – Wołoska) – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.
(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu oraz w dni świąteczne: GUS – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – zawrotka za ul. Leszową – aleja Niepodległości – GUS.) – most Łazienkowski – ...) |
183 |
linia autobusowa zwykła stała |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Działyńczyków – Dokerów – NOWY REMBERTÓW (powrót: NOWY REMBERTÓW – Dokerów – Fizylierów – Grzybowa). |
184 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY.) – Oczapowskiego – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE. |
185 |
linia autobusowa zwykła stała |
GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Pileckiego – Płaskowickiej – URSYNÓW ZACHODNI. |
186 |
linia autobusowa zwykła stała |
TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Mehoffera – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE. |
187 |
linia autobusowa zwykła stała |
PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Wojciechowskiego – Orląt Lwowskich – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – STEGNY. |
188 |
linia autobusowa zwykła stała |
LOTNISKO CHOPINA – Żwirki i Wigury – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Makowska – GOCŁAWEK WSCHODNI. |
189 |
linia autobusowa zwykła stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – św. Bonifacego – Powsińska – SADYBA. |
190 |
linia autobusowa zwykła stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – CH MARKI. |
191 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – REGULSKA. |
192 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO WILANOWSKA – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY. |
193 |
linia autobusowa zwykła stała |
BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Orzycka – Modzelewskiego – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ALEJA LOTNIKÓW – aleja Lotników – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.) |
194 |
linia autobusowa zwykła stała |
CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – Obywatelska – Świerszcza (powrót: Świerszcza – Chrościckiego – Świerszcza) – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Leszka Białego – Kadłubka – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich). |
195 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY. |
196 |
linia autobusowa zwykła stała |
REMBERTÓW-KOLONIA – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – aleja Chruściela – REMBERTÓW PKP (strona północna). |
197 |
linia autobusowa zwykła stała |
GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. |
198 |
linia autobusowa zwykła stała |
PKP WESOŁA – Głowackiego – 1 Praskiego Pułku (powrót: 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Moniuszki – Głowackiego – PKP WESOŁA.) – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Gościniec (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (odcinek wschodni, południowy, odcinek zachodni) – 1 Praskiego Pułku). |
199 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON. |
201 |
linia autobusowa zwykła stała |
NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – księcia Janusza – księcia Bolesława). |
202 |
linia autobusowa zwykła stała |
BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Tarnogórska – Tużycka – Radzymińska – Młodzieńcza) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Budowlana – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA (powrót: SUWALSKA – Łabiszyńska – zawrotka na rondzie przy ul. Toruńskiej – Łabiszyńska – Kondratowicza). |
203 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – Kwitnąca – Księżycowa – FORT WAWRZYSZEW. |
204 |
linia autobusowa zwykła stała |
PKP PRAGA – Pożarowa – Odrowąża – – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY. |
205 |
linia autobusowa zwykła stała |
GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – aleja Wojska Polskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Kłopot-Bis – CH ARKADIA. |
206 |
linia autobusowa zwykła stała |
NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – ODOLANY. |
207 |
linia autobusowa zwykła stała |
REGULSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian) – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Prystora – Składkowskiego – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ (powrót: WKD OPACZ – Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Starodęby).
(Niektóre kursy: ... – Składkowskiego – SKOROSZE.) |
208 |
linia autobusowa zwykła stała |
BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU – Grójecka – Włodarzewska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU. |
209 |
linia autobusowa zwykła stała |
URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI. |
210 |
linia autobusowa zwykła stała |
RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Wołoska (powrót: Wołoska – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA KOŚCIÓŁ.) – Woronicza – Puławska – METRO WILANOWSKA. |
211 |
linia autobusowa zwykła stała |
TARCHOMIN – Świderska (powrót: Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – Świderska – TARCHOMIN.) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana – Aluzyjna – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Przyrzecze – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).
(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: NOWODWORY – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.) |
212 |
linia autobusowa zwykła stała |
TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – RONDO ŻABA. |
213 |
linia autobusowa zwykła stała |
GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Wał Miedzeszyński – BŁOTA. |
215 |
linia autobusowa zwykła stała |
MOKRY ŁUG – aleja Sztandarów – aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa – Ilskiego (powrót: Ilskiego – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa – Cyrulików) – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta (zawrotka) – Wspólna – Korkowa – MARYSIN.
(Kursy do godz. 6.00 oraz po godz. 21.00: ... – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta – Zielona (pętla) – Brata Alberta – Wspólna – Korkowa – MARYSIN.) |
216 |
linia autobusowa zwykła stała |
PKP REMBERTÓW (kraniec na ul. Marsa) – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta – ZIELONA. |
217 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – aleja Rzeczypospolitej – ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ. |
218 |
linia autobusowa zwykła stała |
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska (powrót: Konstruktorska – Wołoska) – Racjonalizacji – Woronicza – Puławska – KRÓLIKARNIA (powrót: KRÓLIKARNIA – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza). |
220 |
linia autobusowa zwykła stała |
NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Kutrzeby – Radiowa – FORT RADIOWO. |
222 |
linia autobusowa zwykła stała |
KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA. |
300 |
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w sezonie wyścigowym w soboty i niedziele w godz. 12-19) |
METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC. |
301 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) |
OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej) – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szyszkowa – Działkowa – Mineralna – OKĘCIE (kraniec na ul. Mineralnej).) – Hynka – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – TORWAR. |
303 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) |
CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA. |
304 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) |
OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie – KĄTY GRODZISKIE (powrót: KĄTY GRODZISKIE – Berensona – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Kąty Grodziskie).
(Jeden kurs w godzinach porannych: OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.) |
305 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) |
STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Zwoleńska – Patriotów – Bysławska – Młoda – Walcownicza (powrót: Walcownicza – Patriotów) – Patriotów (wschodnia) – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
(Jeden kurs w dni robocze ok. godz. 7.30 jednokierunkowo: MIĘDZYLESIE – aleja Dzieci Polskich – Żegańska – Patriotów (wschodnia)– PKP RADOŚĆ.) |
306 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) |
INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Nowo-Wyczółki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki – Puławska (powrót: Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki) – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
(Niektóre kursy w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: ... – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Poleczki – Łączyny – ...)
(Kilka kursów w godzinach wieczornych: ... – 1 Sierpnia – 1 SIERPNIA.)
(Jeden kurs w godzinach porannych: OSMAŃSKA-DHL – Osmańska – Poleczki – Nowo-Wyczółki – ...).) |
311 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) |
GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Jugosłowiańska – Meissnera – Abrahama – Fieldorfa – Ostrobramska – Grenadierów – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Grochowska – PRAGA POŁUDNIE RATUSZ (powrót: PRAGA POŁUDNIE RATUSZ – Grochowska – Międzyborska – Cyraneczki – Grenadierów). |
315 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Terespolska – Stanisławowska) – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Rumiankowa (zawrotka) – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski). |
319 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze w godzinach 7-15) |
METRO WILANOWSKA – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI. |
331 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Wyczółki – Łączyny (powrót: Łączyny – Wyczółki – Nowo-Wyczółki – Poleczki) – WYCZÓŁKI. |
338 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
DWORZEC WILEŃSKI – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – Ks. Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Gwarków – UTRATA SKŁAD. |
382 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) |
DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (powrót: Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – OSIEDLE OSTROBRAMSKA. |
394 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
URSUS-RATUSZ – plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Warszawska – Orląt Lwowskich – Keniga – Wojciechowskiego – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ. |
401 |
linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Trasa Siekierkowska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY (NŻ), RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, DOLINA SŁUŻEWIECKA, (STEGNY), AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN (→URSUS), MARYSIN.
(Dodatkowe kursy w godzinach szczytu: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – ... – św. Bonifacego – STEGNY.) |
409 |
linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) |
CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – Metro Młociny – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Opłotek) – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Kłopot Bis – CH ARKADIA.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA ZACHODNIA, ESTRADY (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA POŁUDNIOWA, CMENTARZ PÓŁNOCNY BRAMA GŁÓWNA, POPIELA (NŻ), METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY, BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA (NŻ), KOCHANOWSKIEGO (NŻ), MACZKA (NŻ), POWĄZKI CM. WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA", BASENY INFLANCKA (→ CM. PÓŁNOCNY) (NŻ), CH ARKADIA. |
410 |
linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) |
GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Kaliskiego – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – ZACHĘTA (powrót: ZACHĘTA – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Leszno – Górczewska).
Przystanki: GROTY, ZAGŁOBY (NŻ) (→GROTY), HUBALA-DOBRZAŃSKIEGO (NŻ) (→GROTY), ISKRY (NŻ) (→GROTY), PODKOWIŃSKA (→GROTY), ARKADYJSKA (NŻ), KOCJANA-SĄDY, KARTEZJUSZA (NŻ), KOCJANA (NŻ), WAT, ARCHIMEDESA, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), KAZUBÓW, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→BIELAŃSKA), CIOŁKA (→GROTY), PARK MOCZYDŁO (→BIELAŃSKA), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, PL. TEATRALNY (→ZACHĘTA), ZACHĘTA. |
411 |
linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) |
METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska – Egipska (powrót: Egipska – Ateńska – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski) – Bora-Komorowskiego – Trasa Siekierkowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
(Część kursów: ... – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→GOCŁAW), METRO POLITECHNIKA (→GOCŁAW), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→METRO POLITECHNIKA), GOCŁAW, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU (→METRO POLITECHNIKA), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→METRO POLITECHNIKA), FABRYCZNA (→METRO POLITECHNIKA), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA. |
414 |
linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.
Przystanki: BRÓDNO PODGRODZIE, ŁOJEWSKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, CHODECKA, REMBIELIŃSKA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, ŻERAŃ FSO, OS. POTOK, PARK KASKADA, PARK OLSZYNA, OBOZOWA, OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, RONDO ZESŁAŃCÓW SYBERYJSKICH, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920, DICKENSA, SZCZĘŚLIWICE. |
415 |
linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→MOKRY ŁUG), METRO POLITECHNIKA (→MOKRY ŁUG), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW-RATUSZ, ZAWODOWA (NŻ), SZAFARZY (NŻ), PADEREWSKIEGO, DZIEWANOWSKA(NŻ), SZYSZAKÓW (NŻ), LISTONOSZY (NŻ), MOKRY ŁUG. |
422 |
linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA, ZNANA (→WILANÓW), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→WILANÓW), PŁOCKA-SZPITAL, DT WOLA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA, STĘPIŃSKA, IWICKA, SIELCE, CHEŁMSKA, AL. WITOSA, PL. BERNARDYŃSKI (→REDUTOWA), GOŁKOWSKA (→WILANÓW), LIMANOWSKIEGO, GORASZEWSKA, WIERTNICZA (NŻ), ŁOWCZA, KOSIARZY (NŻ), WILANÓW. |
426 |
linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w soboty i niedziele) |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ŻERAŃ FSO (→KUPIECKA), KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), PKP ŻERAŃ, KUPIECKA. |
500 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej).) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: RONDO "RADOSŁAWA", RONDO "RADOSŁAWA" (→BRÓDNO PODGRODZIE), BASENY INFLANCKA (NŻ), DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, ŻUROMIŃSKA, TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE. |
501 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
(W dni robocze w godzinach porannego szczytu dodatkowe kursy jednokierunkowo na trasie: STEGNY - PLAC KONSTYTUCJI.)
(W dni robocze w godzinach popołudniowego szczytu dodatkowe kursy jednokierunkowo na trasie: PLAC KONSTYTUCJI - STEGNY.)
Przystanki: OSIEDLE GÓRCZEWSKA, KLEMENSIEWICZA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, OLBRACHTA (→STEGNY), CIOŁKA (→OS. GÓRCZEWSKA), PARK MOCZYDŁO (→STEGNY), PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, BATUMI, STEGNY. |
502 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski).
Przystanki: DW. CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT (NŻ), SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→DW. CENTRALNY), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), SAGALI (→STARA MIŁOSNA), TORFOWA (→STARA MIŁOSNA), MARMUROWA (→STARA MIŁOSNA), NIZINNA (→DW. CENTRALNY), FABRYCZNA (→DW. CENTRALNY), POGODNA (→STARA MIŁOSNA), RUMIANKOWA (→STARA MIŁOSNA), STARA MIŁOSNA. |
503 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
NOWODWORY – Światowida – Świętosławskiego – Świderska (powrót: Świderska – Mehoffera – Światowida) – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, PANCERA (→NOWODWORY), TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, KONWALIOWA, ŻERAŃ FSO, RONDO STARZYŃSKIEGO, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN, STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN. (→NOWODWORY), NATOLIN PŁN. |
504 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→OS. KABATY), PL. ZAWISZY, AKADEMIA MEDYCZNA, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, TAŚMOWA, RZYMOWSKIEGO, GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, NATOLIN PŁN, METRO NATOLIN, MAŁCUŻYŃSKIEGO, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY. |
505 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
EMILII PLATER (PKiN) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Domaniewska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – aleja KEN – Jastrzębowskiego – URSYNÓW PÓŁNOCNY.
Przystanki: EMILII PLATER (PKiN), DWORZEC CENTRALNY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DWORKOWA, URSYNOWSKA, KRÓLIKARNIA, DOMANIEWSKA, MODZELEWSKIEGO, SMOLUCHOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, HERBSTA (NŻ), CENTRUM ONKOLOGII, URSYNÓW POŁUDNIOWY, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁN., URSYNÓW PŁN. |
506 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).)
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, OS. GÓRCZEWSKA (NŻ), SZOBERA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ROZŁOGI, RAGINISA, HALA WOLA, SYNÓW PUŁKU, CIEPŁOWNIA WOLA, PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA, (MARIENSZTAT), ŻERAŃ FSO, BAZYLIAŃSKA, KONDRATOWICZA, ŁABISZYŃSKA, TURMONCKA (→OS. GÓRCZEWSKA), KLUB LIRA (→BRÓDNO PODGRODZIE), ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE. |
507 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Karolkowa – Grzybowska – Towarowa – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, PIASTÓW ŚLĄSKICH, RODŁA, WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, DYWIZJONU 303 (NŻ), BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→GOCŁAW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→GOCŁAW), PKP KASPRZAKA, SZPITAL WOLSKI, KAROLKOWA (NŻ), RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, OS. ISKRA, GOCŁAW (→NOWE BEMOWO), GOCŁAW. |
508 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), PARK KASKADA, OS. POTOK, EC ŻERAŃ (→METRO MARYMONT) [tylko w godz. 14-16], KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY. |
509 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
GOCŁAW – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, GOCŁAW (→NOWODWORY), OS. WILGA, UMIŃSKIEGO, BORA-KOMOROWSKIEGO, ABRAHAMA, AFRYKAŃSKA, SASKA, STACJA KRWIODAWSTWA, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, DYREKCJA FSO (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY. |
510 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Mehoffera – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – NOWODWORY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, RONDO ONZ, KINO FEMINA, ANIELEWICZA, RONDO RADOSŁAWA, POPIEŁUSZKI, METRO MARYMONT, PARK KASKADA (→DW. CENTRALNY), OS. POTOK, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN, PANCERA (→NOWODWORY), MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY. |
511 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.
Przystanki: METRO MARYMONT, PARK KASKADA, OS. POTOK, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, KLASYKÓW, HENRYKÓW, POETÓW, DĄBRÓWKA WIŚLANA. |
512 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Jagiellońska – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska) – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DICKENSA, SIEMIEŃSKIEGO (→ZACISZE), MOŁDAWSKA, WIŚLICKA (→SZCZĘŚLIWICE), JASIELSKA (→ZACISZE), RAKOWIEC (→ZACISZE), PRUSZKOWSKA, KSIĘCIA TROJDENA (NŻ), BANACHA-SZPITAL, POMNIK LOTNIKA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, NOWY ŚWIAT, TOPIEL, PKP STADION, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE. |
514 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Pułku Praskiego – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW (NŻ), INSTRUKTORSKA (NŻ), ZIELONA, GRZYBOWA (NŻ), GROSZÓWKA (NŻ), REJTANA (NŻ), WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA (NŻ), CZARNIECKIEGO (NŻ), WOLA GRZYBOWSKA (→DW. CENTRALNY), WOLA GRZYBOWSKA. |
515 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Żołnierska – Strażacka – aleja Chruściela – Republikańska – Frontowa – Czerwonych Beretów – Szatkowników – Cyrulików – REMBERTÓW-KOLONIA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→REMBERTÓW-KOLONIA), METRO POLITECHNIKA (→REMBERTÓW-KOLONIA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, KORDIANA, REMBERTÓW-RATUSZ, ESKULAPÓW, REMBERTÓW AON, TOPOGRAFICZNA, CZERWONYCH BERETÓW, REMBERTÓW-KOLONIA. |
516 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Mehoffera – Nowodworska – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, CERAMICZNA (NŻ), ĆMIELOWSKA, KAMIŃSKIEGO, TARCHOMIN, MEHOFFERA, NOWODWORSKA (NŻ), ODKRYTA (NŻ), CIOŁKOSZA, ORDONÓWNY, BAREI, DZIERZGOŃSKA, GRZYMALITÓW (NŻ), NOWODWORY (→NOWODWORY), NOWODWORY. |
517 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).)
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA (NŻ), SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→PKP URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY (NŻ), RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, POPULARNA, BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, (PL. TRZECH KRZYŻY), MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MYSZKOWSKA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK. |
519 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, DOLNA, KOSTRZEWSKIEGO (NŻ), MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN PARK KULTURY.
(Niektóre: ... – Przyczółkowa – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY (powrót: POWSIN PARK KULTURY – Opieńki – Gąsek – Stare Kabaty – Gąsek – Przekorna).
Przystanki: ..., PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), STARE KABATY (→DWORZEC CENTRALNY), ZAPŁOCIE (NŻ) (→DWORZEC CENTRALNY), POWSIN PARK KULTURY.) |
520 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: ZNANA, STRĄKOWA, ZNANA (→MARYSIN), ANTKA ROZPYLACZA, REDUTOWA, OLBRACHTA, PARK MOCZYDŁO (→MARYSIN), PŁOCKA-SZPITAL, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, MARYSIN (→ZNANA), MARYSIN. |
521 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DOBOSZA (→SZCZĘŚLIWICE), URBANISTÓW (→FALENICA), OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, GRENADIERÓW, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER, SOLIDNA, PKP ANIN, PIECHURÓW (NŻ), PKP MIĘDZYLESIE, ODESKA (NŻ), MONTAŻOWA, POMOLOGICZNA, PKP RADOŚĆ, WIELOWIEJSKA, SZACHOWA, PKP MIEDZESZYN, PRASOWA (NŻ), PKP FALENICA, FALENICA.
(Część kursów w dni robocze w godzinach szczytu: WIATRACZNA – Grochowska – ... – FALENICA.) |
523 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
STARE BEMOWO – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Zakole – Wiatraczna (powrót: Wiatraczna – aleja Stanów Zjednoczonych) – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przystanki: STARE BEMOWO, STARE BEMOWO, RADIOWA-WAT, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, KONARSKIEGO, GÓRALSKA, JANA OLBRACHTA (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), CIOŁKA (→STARE BEMOWO), PARK MOCZYDŁO (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), OS. WOLSKA, PKP KASPRZAKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, WAWELSKA, POMNIK LOTNIKA, GUS, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA, WIATRACZNA, WIATRACZNA (NŻ) (→PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA), DWERNICKIEGO (NŻ), SZPITAL MON, GARWOLIŃSKA, OSIEDLE MŁODYCH, CHŁOPICKIEGO (NŻ), PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Grzymały-Sokołowskiego – ... – OLSZYNKA.) |
525 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, SASKA, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA (NŻ), PŁOWIECKA (→DW. CENTRALNY), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA (NŻ), POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA SZPITAL, BIELSZOWICKA (NŻ), CZD, MIĘDZYLESIE. |
527 |
linia autobusowa przyspieszona stała |
OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej) – Wolska – Karolkowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Okopowa – Wolska – OKOPOWA (kraniec na ul. Wolskiej).) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).
Przystanki: OKOPOWA, OKOPOWA, WOLA RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, SKARGI, MŁODZIEŃCZA, ŚW. WINCENTEGO, CH TARGÓWEK, MAŁEJ BRZOZY (NŻ), GŁĘBOCKA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), WSPÓŁCZESNA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), PIASTA KOŁODZIEJA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), OKRĄGŁA (→OKOPOWA), LEWANDÓW (→OKOPOWA), JURANDA ZE SPYCHOWA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), BERENSONA (NŻ) (→SKARBKA Z GÓR), KĄTY GRODZISKIE (NŻ) (→OKOPOWA), SKARBKA Z GÓR.
(Dodatkowe kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: SKARBKA Z GÓR – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.
Przystanki: SKARBKA Z GÓR, ..., WOLA RATUSZ, OKOPOWA, ESPERANTO.) |
700 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.)– aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN JEZIORNA PAŃSKA. |
701 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Opłotek – Palisadowa – Wóycickiego – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Trenów – Łomianki: Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – ŁOMIANKI ZACHODNIA (powrót: ŁOMIANKI ZACHODNIA – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana). |
702 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Olszowa – Karczewska – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Armii Krajowej – OTWOCK URZĄD MIASTA (powrót: OTWOCK URZĄD MIASTA – Armii Krajowej – Filipowicza – Matejki).
(Jeden kurs w dni robocze ok. godz. 7.30: BŁOTA – Wał Miedzeszyński – ... – OTWOCK URZĄD MIASTA.) |
703 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna (powrót: Kajetany: Rolna – Nadarzyn: Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW. |
704 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Konik Nowy: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP HALINÓW (pętla przy ul. Hipolitowskiej). |
705 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).
(Wybrane kursy: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Spacerowa – Główna – RYNIA.)
(Wybrane kursy: ... – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Zegrzyńska – Jana Kazimierza) – aleja Wojska Polskiego – ...) |
706 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska). |
707 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY. |
708 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).
(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.) |
709 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – PKP PIASECZNO. |
710 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR. |
711 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN WARSZAWSKA (powrót: NADARZYN WARSZAWSKA – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza). |
712 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji Huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Sikorskiego – Hubala Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala Dobrzańskiego – Warszawa: Hubala Dobrzańskiego – Blizne Łaszczyńskiego: Hubala Dobrzańskiego – Łaszczyńskiego – Przejazd – Graniczna – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. |
713 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Nizinna – Koprki: Jaśminowa – KOPRKI (AGRICOOP) (powrót: KOPRKI (AGRICOOP) – Jaśminowa – Rataja – Poznańska – Ołtarzew: Poznańska).
(W dni powszednie w godzinach 7.30 - 9.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska (powrót: Poznańska – Umiastowska – Parkowa – Lipowa – Poznańska) – ...)
(W dni powszednie w godzinach 11.00 - 14.00 oraz w dni świąteczne w godz. 7.00 - 20.00: ... – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – Poznańska – ...) |
714 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Przejazd – Graniczna – Łaszczyńskiego – Warszawa: Hubala-Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala-Dobrzańskiego – Nowe Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Stare Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Koczargi Stare: Akacjowa – Lipków: Leśna – Jakubowicza – Hornówek: Lipkowska – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO. |
715 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn Pętla – Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena – Pileckiego – Herbsta – aleja KEN – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY. |
716 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Traktorzystów – Jagiełły – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW OGIŃSKIEGO. |
717 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Piastowska – Piastów: aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – PIASTÓW (OGIŃSKIEGO). |
718 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – MARKI CZARNA STRUGA. |
719 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Wyględy: Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – Zaborówek: Stołeczna – Leszno: Warszawska – LESZNO (RYNEK). |
720 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – Dziechciniec – Malcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.
(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach porannych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – Dziechciniec – Malcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – Dziechciniec – Żanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)
(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach popołudniowych i wieczornych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – Dziechciniec – Malcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Dziechciniec – Żanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)
(Jeden kurs w soboty, niedziele i święta wcześnie rano: ... – Majdan: Lubelska – Zagórze – Zagórze (Sanatorium) – Zagórze – Majdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – ...) |
721 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW. |
722 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Zagórze – Zagórze Sanatorium – Zagórze – Majdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Emów: Lubelska – Radiówek: Lubelska – droga przez Radiówek – RADIÓWEK.
(Niektóre kursy: ... – Radiówek: Lubelska – droga przez Radiówek – Rudka: droga krajowa nr 17 – Otwock: droga krajowa nr 17 – Wola Ducka – WOLA KARCZEWSKA.) |
723 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – LEGIONOWO PKP PRZYSTANEK. |
724 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – nowy łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny (powrót: Drewny – obwodnica Powsina – Przekorna – osiedle Powsin) – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego (powrót: Okulickiego – Puławska – Chyliczkowska) – PIASECZNO POLKOLOR. |
725 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
WILANÓW – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA CMENTARZ.
(Wybrane kursy szkolne: ... – Przyczółkowa – osiedle Powsin – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata (powrót: Rosochata – osiedle Powsin – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – osiedle Powsin – Rosochata – Przyczółkowa) – ...) |
727 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).
(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW SZKOŁA (powrót: GŁOSKÓW SZKOŁA – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)
(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Władysławów: Wojska Polskiego – zawrotka – Wojska Polskiego – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.)
(Niektóre kursy: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW CMENTARZ POŁUDNIOWY.) |
728 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: al. Krakowska – Łazy: al. Krakowska – Marysin: al. Krakowska – Wólka Kosowska: al. Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS. |
729 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Akacjowa – Klonowa – Wojcieszyn: Trakt Królewski – Wspólna – Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska). |
730 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Ogrodowa (zawrotka) – Lubelska – Boryszewska – Boryszew: Boryszewska – Duchnów: Boryszewska – DUCHNÓW. |
731 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).
(W dni robocze w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).) |
732 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka (powrót: Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Lewandów – Marki: Kościuszki – Sosnowa – Piłsudskiego – Duża – MARKI PUSTELNIK. |
733 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka).
(Niektóre kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – Pławy – Krakowiany – Wola Krakowiańska – Garbatka – Parole – Młochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).)
(Niektóre kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Nadarzyn: Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Urzut: aleja Katowicka – Kostowiec: Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – Pławy – Krakowiany – Wola Krakowiańska – Garbatka – Parole – Młochów: Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Nadarzyn: Mszczonowska).) |
734 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Borki – Stare Załubice – NOWE ZAŁUBICE. |
735 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE (powrót: ZEGRZE POŁUDNIOWE – Warszawska – Nieporęt: Warszawska). |
736 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Warszawska – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).
(W dni robocze w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
(W dni świąteczne: ... – Sobieskiego – Krasińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).) |
738 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN OSIEDLE VICTORIA. |
739 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – PIASECZNO POLKOLOR.
(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: MYSIADŁO – Geodetów – Józefosław: Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Puławska – Jana Pawła II – Dworcowa – PKP PIASECZNO.) |
740 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – mjr Billa – Nadma: Stara – NADMA (powrót: NADMA – Stara – Szkolna – Jaworówka – Marki: Jaworówka – Połaskiego – Piłsudskiego). |
741 |
linia autobusowa strefowa zwykła stała |
NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny (jezdnia lokalna) – Przylesie – Politechniczna – Przylesie – Szkolna – Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW. |
801 |
linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Przylesie – Akademijna (pętla) – Przylesie – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) (powrót: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Handlowa – Kwiatowa – Przemysłowa – Daliowa – Handlowa). |
805 |
linia autobusowa strefowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Duża – MARKI PUSTELNIK. |
807 |
linia autobusowa strefowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – PIASECZNO POLKOLOR. |
809 |
linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) |
METRO WILANOWSKA – Puławska – Karczunkowska – Zamienie: Dawidowska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – PODOLSZYN. |
815 |
linia autobusowa strefowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta) – Janka Muzykanta – Mineralna – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Malownicza – Janka Muzykanta – OKĘCIE (kraniec na ul. Janka Muzykanta).) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – PODOLSZYN. |
E-2 |
linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: NOWE BEMOWO, NOWE BEMOWO (→WILANÓW), WROCŁAWSKA, WIDAWSKA, ORLICH GNIAZD, RADIOWA, BEMOWO-RATUSZ, JANA OLBRACHTA (→WILANÓW), CIOŁKA (→NOWE BEMOWO), KINO FEMINA, PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→NOWE BEMOWO), WILANÓW. |
E-4 |
linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
W godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – METRO MARYMONT.
W godzinach popołudniowego szczytu: METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).
Przystanki: METRO MARYMONT, METRO MARYMONT (→METRO MARYMONT), EKSPRESOWA (NŻ), MYŚLIBORSKA, PORAJÓW, PICASSA, TARCHOMIN (→TARCHOMIN), TARCHOMIN. |
E-5 |
linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
EMILII PLATER (ZŁOTA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Brukselska – Ateńska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: EMILII PLATER, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, AFRYKAŃSKA, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW. |
E-8 |
linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze w godzinach porannego szczytu) |
NOWODWORY – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – METRO MARYMONT. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, STEFANIKA, MEHOFFERA, METRO MARYMONT. |
L-1 |
linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała |
PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA).) – Dworcowa – Towarowa – PKP Piaseczno (pętla) – Towarowa – Dworcowa – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminnej Rady Narodowej – Lesznowola Urząd Gminy (pętla) – Gminnej Rady Narodowej – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).
(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Falenty: Opackiego – FALENTY (FALENTY OSIEDLE).) |
L-2 |
linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała |
PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Runów: Solidarności – Henryków-Urocze: Gromadzka – Złotokłos: Społeczna – 3 Maja – ZŁOTOKŁOS (3 MAJA) (powrót: ZŁOTOKŁOS (3 MAJA) – 3 Maja – Mrokowska – Piaseczyńska – Wólka Pracka: Ogrodowa – Baszkówka: Sadowa – Głosków: Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Gołkowska). |
L-3 |
linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała |
PIASECZNO (POLKOLOR) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC. |
L-4 |
linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) |
LESZNOWOLA (URZĄD GMINY) – Gminnej Rady Narodowej – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO. |
L-5 |
linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała |
PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – Kamionka: Główna – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – BOBROWIEC. |
L-9 |
linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała |
1. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).
2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA). |
L10 |
linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała |
WIELISZEW (URZĄD GMINY) – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Dworcowa – Janówek: Dworcowa – PKP JANÓWEK. |
L12 |
linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) |
PIASTÓW (OGIŃSKIEGO) – Sowińskiego – Toruńska – aleja Krakowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – aleja Tysiąclecia – Reja – Tuwima – 11 Listopada – Dworcowa – Sienkiewicza – Orzeszkowej – PIASTÓW (OSIEDLE HARCERSKA) (powrót: PIASTÓW (OSIEDLE HARCERSKA) – Harcerska – 11 Listopada – aleja Tysiąclecia). |
L13 |
linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała |
PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Kozodawska: Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – ZALESIE GÓRNE (WIEKOWEJ SOSNY). |
N01 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Puławska – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. |
N02 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – ...) |
N03 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
NOWODWORY – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kijowska – Dworzec Wschodni (pętla) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Trasa Siekierkowska – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – URSYNÓW PÓŁNOCNY (powrót: URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – aleja KEN – Dolina Służewiecka). |
N11 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Głębocka).
(Dwa pierwsze kursy: ... – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla), – Gwarków – Zabraniecka – Naczelnikowska) – ...)
(Trzy ostatnie kursy: ... – Naczelnikowska – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – księżnej Anny – Rzeczna – Rozwadowskiego (powrót: Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska) – ...) |
N12 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK. |
N13 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – Świderska) – Ordonówny – Mehoffera – Polnych Kwiatów – Parowozowa – Ołówkowa – Bohaterów – Wałuszewska – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska – Mehoffera – Ordonówny). |
N14 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – BRZEZINY.
(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...) |
N21 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Szosowa – Grzybowa – aleja Komandosów – Ilskiego – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy, odcinek wschodni) – STARA MIŁOSNA (powrót: STARA MIŁOSNA – Jana Pawła II (odcinek wschodni) – Trakt Brzeski – 1 Praskiego Pułku). |
N22 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Szpotańskiego – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – FALENICA. |
N24 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Cyrulików – Szatkowników – Czerwonych Beretów – Frontowa – Republikańska – REMBERTÓW AON (powrót: REMBERTÓW AON – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – Żołnierska – Strażacka). |
N25 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE. |
N31 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Powsińska (powrót: Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – SADYBA. |
N32 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – PORT LOTNICZY IM. FRYDERYKA CHOPINA. |
N33 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA (powrót: ZAJEZDNIA WORONICZA – Woronicza – Wołoska). |
N34 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli (powrót: – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości) – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY. |
N35 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Kleszczowa – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orląt Lwowskich – PKP URSUS NIEDŹWIADEK (powrót: PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska). |
N36 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Konstruktorska) – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.
(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...) |
N37 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY. |
N38 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Mineralna – aleja Krakowska – OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) (powrót: OKĘCIE (kraniec w al. Krakowskiej) – aleja Krakowska – Grójecka). |
N41 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – Andersa) – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Żubrowa – Wóycickiego – MŁOCINY-UKSW (powrót: MŁOCINY-UKSW – Wóycickiego – Pułkowa). |
N42 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Szeligowska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. |
N43 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Wólczyńska – Conrada – CHOMICZÓWKA. |
N44 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Oczapowskiego – aleja Reymonta – Żeromskiego) – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ. |
N45 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – KAROLIN. |
N46 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza). |
N50 |
linia autobusowa nocna strefowa zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) |
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – obwodnica Powsina – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Prusa – KONSTANCIN JEZIORNA SKOLIMÓW (powrót: KONSTANCIN JEZIORNA SKOLIMÓW – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Piaseczyńska – Warszawska – Bielawa: Warszawska). |
N53 |
linia autobusowa nocna zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) |
METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – NOWODWORY. |
N58 |
linia autobusowa nocna strefowa zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) |
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków Pętla – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW SKIBIŃSKIEGO. |
N61 |
linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rozwadowskiego – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – MARKI STRUGA. |
N62 |
linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Wilsona – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja). |
N63 |
linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).
(Jeden kurs: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Mickiewicza – LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) (powrót: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI – Legionowo: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego – Sobieskiego).)
(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Modlińska – HENRYKÓW.) |
N64 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – MARCELIN.
(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)
(Dwa kursy: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – PŁYTOWA.)
(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – PŁYTOWA.) |
N71 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna (powrót: Wspólna – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa) – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA. |
N72 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Jugosłowiańska – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka – Ostrobramska) – Zwoleńska – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW. |
N75 |
linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński (powrót: Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński) – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Armii Krajowej – KARCZEW KOŚCIÓŁ (powrót: KARCZEW KOŚCIÓŁ – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Armii Krajowej).
(Pierwszy oraz ostatni kurs: ... – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.) |
N81 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Drewny – Przyczółkowa). |
N83 |
linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – Karczunkowska – PKP Jeziorki – Karczunkowska – Puławska (powrót: Puławska – Wałbrzyska) – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – Towarowa – PKP PIASECZNO.
(Dwa kursy: ... – Wałbrzyska – Puławska – Karczunkowska – PKP Jeziorki – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – ...) |
N85 |
linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA). |
N88 |
linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Na Skraju – Paluch (schronisko dla zwierząt) – Na Skraju – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty Duże: Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska). |
N91 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska – Krasińskiego – Broniewskiego – aleja Reymonta – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA). |
N95 |
linia autobusowa nocna zwykła stała |
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta (powrót: Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Towarowa – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – Płocka – Obozowa – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. |
Z-5 |
linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) |
PLAC WILSONA – Mickiewicza – Zajączka – Felińskiego – Rydygiera – Matysiakówny – aleja Jana Pawła II – Błońska – Kłopot-Bis – Słomińskiego – Dawidowskiego – Bonifraterska – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Jeziorańskiego – Krajewskiego – Zajączka – Mickiewicza – PLAC WILSONA. [Linia jednokierunkowa.] |
1 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) (komunikacja miasta Pruszków) |
PRUSZKÓW OSIEDLE STASZICA – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa) – aleja Armii Krajowej – Ireny – Tadeusza – PRUSZKÓW OSTOJA.
(Niektóre kursy: ... – Tadeusza – Waldemara – Mieczysława – Ireny – Komorów: Podhalańska – aleja Dąbrowskiej – Starych Lip – Komorów Wieś: Turystyczna – KOMORÓW (CMENTARZ).) |
2 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) (komunikacja miasta Pruszków) |
PRUSZKÓW OSIEDLE STASZICA – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Gomulińskiego – Działkowa – Robotnicza – Promyka – Waryńskiego – Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich – Waryńskiego – Promyka – Przejazdowa – Magazynowa (zawrotka) – Przejazdowa – Groblowa – Błońska – Działkowa – Akacjowa – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW OSIEDLE STASZICA. [Linia jednokierunkowa.] |
10 |
linia autobusowa zwykła stała (prywatna) |
PRUSZKÓW WKD – Kraszewskiego – Prusa (powrót: Prusa – Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego) – Bohaterów Warszawy – Poznańska – Polskiej Organizacji Wojskowej – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska) – Żbikowska – Domaniewska – Domaniew – Domaniewek – Moszna – Pruszków: Promyka – Przejazdowa – Groblowa – Błońska – Robotnicza – Promyka – Waryńskiego – PKP PRUSZKÓW (WARYŃSKIEGO). |
1 |
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Czosnów) |
CZOSNÓW – Warszawska – Gdańska – Kaliszki: Akacjowa – Dobrzyń: Prosta – Południowa – Łosia Wólka: Południowa – Kampinoska – Adamówek: Brzozowa – Pańska – Janówek – Truskawka: Trakt Partyzancki – Wiersze: Armii Krajowej – Kniołka – Krogulec: Kniołka – Kiścinne: Kniołka – Aleksandrów: droga nr 579 – Sowia Wola: droga nr 579 – Słoneczna – aleja Wiktora – Kampinoska – Spacerowa – Szkolna – Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Augustówek: Kampinoska – Łosia Wólka: Kampinoska – Południowa – Dobrzyń: Południowa – Prosta – Czosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW. |
1 BIS |
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Czosnów) |
CZOSNÓW – Warszawska – Gdańska – Kaliszki: Akacjowa – Dobrzyń: Prosta – Południowa – Łosia Wólka: Południowa – Kampinoska – Adamówek: Brzozowa – Pańska – Janówek – Truskawka: Trakt Partyzancki – Wiersze: Armii Krajowej – Kniołka – Krogulec: Kniołka – Kiścinne: Kniołka – Aleksandrów: droga nr 579 – Brzozówka – Sowia Wola: Polnych Kwiatów – Wojska Polskiego – Szkolna – Spacerowa – Kampinoska – Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Augustówek: Kampinoska – Łosia Wólka: Kampinoska – Południowa – Dobrzyń: Południowa – Prosta – Czosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW.
(W dni świąteczne funkcjonuje jeden jednokierunkowy kurs w opisanym powyżej kierunku oraz jeden kurs jednokierunkowo: SOWIA WOLA FOLWARCZNA – droga nr 579 – Słoneczna – aleja Wiktora – Kampinoska – Spacerowa – Szkolna – Wojska Polskiego – Polnych Kwiatów – Brzozówka – Aleksandrów: droga nr 579 – Kiścinne: Kniołka – Krogulec: Kniołka – Wiersze: Kniołka – Armii Krajowej – Truskawka: Trakt Partyzancki – Janówek – Adamówek: Pańska – Brzozowa – Łosia Wólka: Kampinoska – Południowa – Dobrzyń: Południowa – Prosta – Kaliszki: Akacjowa – Czosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW.) |
2 |
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni robocze) (komunikacja gminy Czosnów) |
Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: CZOSNÓW – Warszawska – Gdańska – Kaliszki: Akacjowa – Dobrzyń: Prosta – Południowa – Łosia Wólka: Południowa – Kampinoska – Adamówek: Brzozowa – Pańska – Łosia Wólka: Kampinoska – Słoneczna – Spokojna – Augustówek: Spokojna – Kampinoska – Małocice: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Brzozówka – Sowia Wola: Polnych Kwiatów – Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Augustówek: Kampinoska – Spokojna – Łosia Wólka: Spokojna – Słoneczna – Kampinoska – Adamówek: Pańska – Brzozowa – Łosia Wólka: Kampinoska – Południowa – Dobrzyń: Południowa – Prosta – Kaliszki: Akacjowa – Czosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW. [Linia jednokierunkowa.] |
2 BIS |
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni robocze) (komunikacja gminy Czosnów) |
CZOSNÓW – Warszawska – Gdańska – Kaliszki: Akacjowa – Dobrzyń: Prosta – Południowa – Łosia Wólka: Południowa – Kampinoska – Adamówek: Brzozowa – Pańska – Janówek – Truskawka: Trakt Partyzancki – Wiersze: Armii Krajowej – Kniołka – Krogulec: Kniołka – Kiścinne: Kniołka – Aleksandrów: droga nr 579 – Brzozówka – Małocice: Wojska Polskiego – Augustówek: Kampinoska – Spokojna – Łosia Wólka: Spokojna – Słoneczna – Kampinoska – Adamówek: Pańska – Brzozowa – Łosia Wólka: Kampinoska – Południowa – Dobrzyń: Południowa – Prosta – Kaliszki: Akacjowa – Czosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW. |
3 |
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Czosnów) |
CZOSNÓW – Czosnów – Dębina – Jesionka – Kazuń-Bielany – Kazuń Polski – Czeczotki – Cybulice – Cybulice Duże – Cybulice Małe – Cybulice Las – Kazuń Polski – Kazuń Polski szkoła – Kazuń Polski – Kazuń-Bielany – Jesionka – Dębina – Czosnów – CZOSNÓW. [Linia jednokierunkowa.] |
3 BIS |
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni robocze) (komunikacja gminy Czosnów) |
CZOSNÓW – Czosnów – Dębina – Ordona – Kazuń Nowy – Kazuń-Bielany – Sady – Cybulice Las – Kazuń Polski – Kazuń-Bielany – Czeczotki – Cybulice – Cybulice Duże – Cybulice Małe – Cybulice Las – Sady – Kazuń-Bielany – Kazuń Nowy – Ordona – Dębina – Czosnów – CZOSNÓW. [Linia jednokierunkowa.] |
102 |
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Legionowo) |
STAROSTWO POWIATOWE – Sikorskiego – Szarych Szeregów – Suwalna – Cynkowa – aleja Legionów – Wyszyńskiego – Parkowa – Jagiellońska – Krakowska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego – Jagiellońska – Warszawska (powrót: Warszawska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego) – Zegrzyńska – aleja Sybiraków – Piaskowa – Zegrzyńska – Grudzie – Wspólna – Józefów: Główna – JÓZEFÓW STRUŻAŃSKA. |
LEGIONOWO PRZYSTANEK
LEGIONOWO PKP |
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Legionowo) |
LEGIONOWO PRZYSTANEK – Krakowska – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – Piłsudskiego – LEGIONOWO PKP. |
A |
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Milanówek) |
MILANÓWEK KWIATOWA / ŻUKOWSKA – Kwiatowa – Kościuszki – Podleśna – Leśny Ślad – Podgórna – Wojska Polskiego – Słowackiego – Starodęby – Mickiewicza – Kościuszki – Piasta – Dworcowa – Krakowska – Kościuszki – Kościelna – Smoleńskiego – Dębowa – Piłsudskiego – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Grabowa – Okólna – Piłsudskiego – Nowowiejska – Jasna – Szkolna – Królewska – Grudowska – Nadarzyńska – BRWINOWSKA.
(Dwa kursy: ... – Warszawska – Brzozowa – Dębowa – Skargi – Grodzisk Mazowiecki: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Bartniaka – 3 Maja) – Mokronoskich – Daleka – GRODZISK MAZOWIECKI SZPITAL.) |
BUS |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) (komunikacja miasta Radzymin) |
OPOLE – Opolska – Nowe Załubice – Stare Załubice – Trzciana – Ruda – Radzymin: Jałowcowa – Wróblewskiego – Weteranów – Wyszyńskiego – aleja Jana Pawła II – Cegielnia: Sikorskiego – Szkolna – Słupno: Szkolna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – SIERAKÓW. |
MC |
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w niedziele w godz. 10.00 - 16.20) (komunikacja miasta Marki) |
MARKI JUTRZENKI (KOŚCIÓŁ) – Jutrzenki – aleja Piłsudskiego – Bandurskiego – MARKI BANDURSKIEGO (CMENTARZ). |
RADZYMIN
DĄBKOWIZNA |
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Nieporęt) |
RADZYMIN (DWORZEC AUTOBUSOWY) – aleja Jana Pawła II – Słupno: Jana Pawła II – Żeromskiego – Sieraków: Żeromskiego – Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Dąbkowizna – DĄBKOWIZNA PKP. |
N-SKM |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni robocze) (komunikacja gminy Nieporęt) |
LEGIONOWO PKP – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Izabelin: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Wirażowa – Szkolna – Dąbkowizna – DĄBKOWIZNA PKP. |
KLARYSEW
GASSY
CISZYCA |
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Konstancin-Jeziorna) |
KONSTANCIN-JEZIORNA KLARYSEW – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin – Łęg – Czernidła – Gassy – Czernidła – Łęg – Opacz – Ciszyca – Opacz – Habdzin – Konstancin-Jeziorna: aleja Wojska Polskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA KLARYSEW. |
A |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie i w soboty) (komunikacja gminy Ożarów Mazowiecki) |
CIEPŁOWNIA WOLA – Połczyńska – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: Sochaczewska – Świerkowa – Piotrkówek Duży (zawrotka) – Wieruchów: Świerkowa – Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Poniatowskiego – Sochaczewska – Umiastów: Sochaczewska – Umiastowska – Nowowiejska – Pogroszew: Nowowiejska – Pogroszew Kolonia: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Zaborowska – Myszczyn: Zaborowska – Kujawskiego – Feliksów: Kujawskiego – Zaborów: Kujawskiego – Stołeczna – Zaborówek: Stołeczna – Leszno: Warszawska – LESZNO (URZĄD GMINY).
(Niektóre kursy: ... – Konopnickiej – Kolejowa – OŻARÓW MAZOWIECKI PKP.) |
B |
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Ożarów Mazowiecki) |
CIEPŁOWNIA WOLA – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Ołtarzew: Poznańska – Koprki: Poznańska – Michałówek: Poznańska – Płochocin: Poznańska – Święcice: Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Józefów: Fabryczna – Rokicka – Rokitno: Rokicka – Błonie: Nowakowskiego – Piłsudskiego – Okrzei – Jana Pawła II – Wyszyńskiego – Traugutta – Targowa – Graniczna – Passowska – PASS. |
SZPITAL
OSSÓW |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miasta Wołomin) |
WOŁOMIN SZPITAL – Gdyńska – Sasina – Przejazd – Fieldorfa – Warszawska – Legionów – Wołomin PKP – Legionów – Lipińska – Sikorskiego – Kościelna – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Turów: Hallera – Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN SZPITAL. |
SZPITAL
ZAGOŚCINIEC |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miasta Wołomin) |
WOŁOMIN SZPITAL – Gdyńska – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Radzymińska – Witosa – Boryny – Zagościniec: 100-lecia – Lipinki: Graniczna – Duczki: Willowa – Szosa Jadowska – Wołomin: Szosa Jadowska – aleja Niepodległości – Geodetów – aleja Armii Krajowej – Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN PKP. |
CZERSK
PKP GÓRA KALWARIA |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) (komunikacja miasta Góra Kalwaria) |
CZERSK WARECKA / KSIĄŻĄT MAZOWIECKICH – Warecka – Podzamcze – Warszawska – Góra Kalwaria: Czerska – Wojska Polskiego – Dominikańska – Piłsudskiego – Sajny – Szpitalna – Pijarska – Skierniewicka – PKP GÓRA KALWARIA. |
A |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Legionów (powrót: Legionów – Wileńska – aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – 1 Maja) – WOŁOMIN PKP. |
J |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Kościuszki – Długa – Wolności – Jeżynowa – Kobyłka: Szeroka – Marecka – ks. Zagańczyka – plac 15 Sierpnia – Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Laskowa – aleja Armii Krajowej – Chodkiewicza – Kopernika – Złota – Wiosenna – Konopnickiej – WOŁOMIN KOPERNIKA (powrót: WOŁOMIN KOPERNIKA – Kopernika – Chodkiewicza). |
Ł |
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) |
METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL. |
Ł |
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) |
METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Wiklinowa – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Sadowa (pętla) – Turystyczna – Dziekanów Leśny – Kolejowa – Wiklinowa (powrót: Wiklinowa – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY SZPITAL. |
Ł BIS ŁOMNA |
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) |
METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna – ŁOMNA LAS. |
Ł BIS CZOSNÓW |
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Łomianki) |
METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna – Cząstków Polski – Czosnów Mazowiecki – CZOSNÓW. |
Ł BIS PALMIRY |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje dni robocze) (komunikacja miasta Łomianki) |
METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Łomna: Rolnicza – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Palmirska Droga – PALMIRY. |
ŁD |
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje od poniedziałku do piątku w godz. 7-18 oraz w soboty w godz. 7-16) (komunikacja miasta Łomianki) |
ŁOMIANKI ICDS – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana – Warszawska – Kusocińskiego – Osiedlowa – Szkolna – Warszawska – ŁOMIANKI ICDS. |
R |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Długa – Wolności – Lipowa – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – ZIELONKA BANKOWA. |
S |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Armii Ludowej – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Waryńskiego – Wyszyńskiego) – Wojska Polskiego – Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Jeżynowa – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – plac 15 Sierpnia – Konowrockiego – Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Laskowa – aleja Armii Krajowej – Chodkiewicza – Kopernika – Złota – Wiosenna – Konopnickiej – WOŁOMIN KOPERNIKA (powrót: WOŁOMIN KOPERNIKA – Kopernika – Chodkiewicza). |
W |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
DT CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Turów: Nadarzyńska – Kobyłka: Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Legionów (powrót: Legionów – Wileńska – aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – 1 Maja) – WOŁOMIN PKP. |
X |
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) |
DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – 3 Maja – Orla – Kwiatowa – Sikorskiego – Stefczyka – Szwoleżerów – Kopernika – Powstańców – ZĄBKI OSIEDLE POWSTAŃCÓW (POWSTAŃCÓW 15). |
Z |
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Zielonka) |
CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Marecka – Kościuszki – Długa – Wolności – Lipowa – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Waryńskiego – ZIELONKA BANKOWA. |
ŁOMIANKI
OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO POWIATOWE) |
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w poniedziałki, środy i piątki) (komunikacja powiatu Warszawa Zachód) |
ŁOMIANKI (ICDS) – Warszawska – Wiślana – Kampinoska – Trenów – Warszawa: Trenów – Estrady – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Fedorowicza – Hornówek: Fedorowicza – Lipkowska – Lipków: Jakubowicza – Mościckiego – Stare Babice: Sienkiewicza – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki: Warszawska – Południowa – Strzykuły: Strzykulska – Piotrówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO POWIATOWE). |
ARKA |
linia autobusowa pospieszna okresowa całodzienna - kursuje w dni robocze (prywatna) |
EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – OTWOCK STYLOWA. |
ARKA |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – Świerczewskiego – Majowa – OTWOCK MLĄDZ. |
ARKA |
linia autobusowa zwykła stała (prywatna) |
OTWOCK KUPIECKA – Kupiecka – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Kupiecka – OTWOCK KUPIECKA.) – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska – OTWOCK WÓLKA MLĄDZKA (KAPLICZKA). |
BAGS |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Janówek: Trakt Brzeski – Konik Nowy: Trakt Brzeski – Stary Konik: Trakt Brzeski – Brzeziny – Wielgolas Duchnowski – Wielgolas Brzeziński – Dębe Wielkie – Choszczówka Rudzka – Choszczówka Stojecka – Stojadła: Warszawska – Mińsk Mazowiecki: Warszawska – Nowy Świat – Bagnista – Boczna – 11 Listopada – Kościuszki – Dworzec PKP – Kościuszki – Daszyńskiego (powrót: Daszyńskiego – Kościuszki – Dworzec PKP – Kościuszki – Piękna – Kopernika – Warszawska – 11 Listopada) – Kazikowskiego – Konstytucji 3 Maja – 1-go Pułku Lotnictwa Myśliwskiego "Warszawa" – Mickiewicza – Warszawska – Kościelna – Przemysłowa – Stara Niedziałka – Przedewsie – Jakubów – Izabelin – Wola Polska – Mlęcin – Rudzienko – DOBRE.
(Niektóre kursy: ... – Kościelna – MIŃSK MAZOWIECKI PRZEMYSŁOWA.) |
BAGS |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
MIŃSK MAZOWIECKI SZPITAL – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego "Warszawa" – Mireckiego – Konstytucji 3 Maja – Kazikowskiego – Warszawska – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Kościuszki – Dworzec PKP – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Konstytucji 3 Maja) – Chełmońskiego – Jasna – Małaszczyckiej – Wólka Mińska – Królewiec – Arynów – Brzóze – Ładzyń – Wólka Czarnińska – Stanisławów – Osęczyzna – Poręby Nowe – DOBRE. |
DOREX |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
DWORZEC CENTRALNY (al. Jana Pawła II) – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (al. Jana Pawła II).) – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Zegrze Północne: Warszawska – Jadwisin: Warszawska – Zegrzynek: Warszawska – Serock: Warszawska – Pułtuska – Wierzbica: Warszawska – most – Nowa Wieś: Wyszkowska – Serocka – Kania Nowa: Serocka – Nadbużańska – Kania Polska: Nadbużańska – Bindugi – KANIA POLSKA. |
INTER-MODEX |
linia autobusowa zwykła stała (prywatna) |
GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Wyględy: Warszawska – Zaborów: Warszawska – Zaborówek: Warszawska – Leszno: Warszawska – LESZNO RYNEK.
(Niektóre kursy: ... – Leszno: Warszawska – Leszno: Błońska – Sochaczewska – Grądy: Chopina – Wilków: Chopina – Wilkowa Wieś: Chopina – Wiejca: Chopina – Kampinos: Chopina – KAMPINOS.) |
JEDNOŚĆ |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Kombatantów II Wojny Światowej – Ogińskiego – Okuniewska – Szosowa – 3 Maja – Staszica – Bema – Armii Krajowej – Łukasińskiego – Szosowa – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – OKUNIEW RYNEK. |
KORDEKS |
linia autobusowa pospieszna okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie (prywatna) |
CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – CHOTOMÓW. |
L-BUS |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Nowodworska – Kościelna – Fabryczna – Legionowo: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO OSIEDLE MŁODYCH. |
LECH TRAVEL |
linia autobusowa zwykła stała (prywatna) |
OTWOCK KUPIECKA – Kupiecka – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Kupiecka – OTWOCK KUPIECKA.) – Matejki – Batorego – Kraszewskiego – Karczew: Wyszyńskiego – Świderska – Warszawska – Żaboklickiego – Częstochowska – Otwock Mały – Wygoda – Brzezinka – Łukówiec – Sobiekursk – Całowanie – Warszówka – Kolonia Dziecinów – Warszawice – Pogorzel – Osieck: Warszawska – Krótka – OSIECK RYNEK. |
M.K. |
linia autobusowa pospieszna okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie (prywatna) |
CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – CHOTOMÓW. |
MIKROBUS |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie (prywatna) |
OTWOCK KUPIECKA – Kupiecka – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Kupiecka – OTWOCK KUPIECKA.) – Filipowicza – Żeromskiego – Wólka Mlądzka: Żeromskiego – Lubelska – Rudka: Lubelska – Radiówek: Lubelska – Emów: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA URZĄD GMINY.
(Niektóre kursy: ... – Radiówek: Lubelska – Żanęcin – Dziechciniec – Pęclin – Pęclin (pętla) – Pęclin – Dziechciniec – Malcanów: Mazowiecka – Malcanów (pętla) – Mazowiecka – Dziechciniec – Żanęcin – Radiówek: Lubelska – Emów: Lubelska – ...) |
MINI BUS |
linia autobusowa zwykła okresowa - kursuje w dni powszednie (prywatna) |
OTWOCK KUPIECKA – Kupiecka – Andriollego (powrót: Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Kupiecka – OTWOCK KUPIECKA.) – Filipowicza – Żeromskiego – Wólka Mlądzka: Żeromskiego – Lubelska – Wola Karczewska: Lubelska – Wola Ducka: Lubelska – Ostrów: Lubelska – Ostrowik: Lubelska – Anielinek – Stara Wieś – Kołbiel: 1 Maja – KOŁBIEL RYNEK. |
MINI-BUS |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Karczewska – Karczew: Bema – osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Rynek – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS. |
MINI-BUS BIS |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Portowa – Wawerska – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Karczewska – Karczew: Bema – osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Rynek – Warszawska – Świderska – KARCZEW GS. |
MINI-BUS ŚRÓDBORÓW |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – OTWOCK STYLOWA. |
MINI-BUS MLĄDZ |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
Kursy do godz. 11.05: OTWOCK MLĄDZ – Majowa – Świerczewskiego – Warszawska – Filipowicza – Matejki – Batorego – Olszowa – Przewoska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – przejazd pod torami kolejowymi – Warszawska – Świerczewskiego – Majowa – OTWOCK MLĄDZ. [Linia jednokierunkowa.]
Kursy od godz. 11.05: OTWOCK MLĄDZ – Majowa – Świerczewskiego – Warszawska – przejazd pod torami kolejowymi – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Filipowicza – Warszawska – Świerczewskiego – Majowa – OTWOCK MLĄDZ. [Linia jednokierunkowa.] |
MINI-BUS |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
OTWOCK ORLA – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Karczewska – Karczew: Bema – KARCZEW OSIEDLE ŁUGI. |
MINI-BUS |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
OTWOCK ORLA – Świderska – Andriollego – Powstańców Warszawy – Karczewska – Batorego – Kraszewskiego – Karczew: Wyszyńskiego – Miziołka – Ługi – Bema – KARCZEW OSIEDLE ŁUGI. |
PASMO |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Wspólna – Niemcewicza – 1 Praskiego Pułku – Armii Krajowej – Sulejówek: Moraczewskiego – aleja Piłsudskiego – Paderewskiego – Grabskiego – Dworcowa – aleja Kombatantów – Kombatantów II Wojny Światowej – Krasińskiego – Staszica (powrót: Staszica – Szosowa – Głowackiego – Krasińskiego) – Armii Krajowej – Łomżyńska – Armii Krajowej – Łukasińskiego – Szosowa – Okuniew: Szosowa – Warszawska – Stanisławowska – OKUNIEW RYNEK. |
RAPIT |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Janówek: Trakt Brzeski – Konik Nowy: Trakt Brzeski – Stary Konik: Trakt Brzeski – Brzeziny – Wielgolas Duchnowski – Wielgolas Brzeziński – Dębe Wielkie – Choszczówka Rudzka – Choszczówka Stojecka – Stojadła: Warszawska – Mińsk Mazowiecki: Warszawska – Kościuszki – Dworzec PKP – Kościuszki – Daszyńskiego (powrót: Daszyńskiego – Kościuszki – Dworzec PKP – Kościuszki – Piękna – Kopernika – Warszawska) – Kazikowskiego – Konstytucji 3 Maja – Mireckiego – Siennicka – Huta Mińska – Mikanów – Nowa Pogorzel – Pogorzel – Siennica – Zglechów – Nowy Zglechów – Siodło – Posiadały – Piaseczno – Huta Kuflewska – Kuflew – Kołacz – Jeruzal – Wężyczyn – Dąbrówka – LATOWICZ.
(Niektóre kursy: MIŃSK MAZOWIECKI PKP – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – ...) |
RAPIT |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Janówek: Trakt Brzeski – Konik Nowy: Trakt Brzeski – Stary Konik: Trakt Brzeski – Brzeziny – Wielgolas Duchnowski – Wielgolas Brzeziński – Dębe Wielkie – Choszczówka Rudzka – Choszczówka Stojecka – Stojadła: Warszawska – Mińsk Mazowiecki: Warszawska – Kościuszki – Dworzec PKP – Kościuszki – Daszyńskiego (powrót: Daszyńskiego – Kościuszki – Dworzec PKP – Kościuszki – Piękna – Kopernika – Warszawska) – Kazikowskiego – Konstytucji 3 Maja – Mireckiego – Siennicka – Huta Mińska – Mikanów – Nowa Pogorzel – Pogorzel – Siennica – Żaków – Żakówek – Drożdżówka – Wielgolas – Latowicz – Oleksianka – Laliny – REDZYŃSKIE.
(Niektóre kursy: MIŃSK MAZOWIECKI PKP – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – ...) |
RORBI-TOUR |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Janówek: Trakt Brzeski – Konik Nowy: Trakt Brzeski – Stary Konik: Trakt Brzeski – Brzeziny – Wielgolas Duchnowski – Wielgolas Brzeziński – Dębe Wielkie – Choszczówka Rudzka – Choszczówka Stojecka – Stojadła: Warszawska – Mińsk Mazowiecki: Warszawska – Kościuszki – Dworzec PKP – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Warszawska – Stojadła: Warszawska – Kołbielska (powrót: Kołbielska – Warszawska – Mińsk Mazowiecki: Warszawska – Kościuszki – Dworzec PKP – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Warszawska – Stojadła: Warszawska – Choszczówka Stojecka) – Mińsk Mazowiecki: Kołbielska – Kędzierak – Zamienie – Maliszew – Józefów – Grębiszew – Rudzienko – Rudno – KOŁBIEL.
(Niektóre kursy: MIŃSK MAZOWIECKI PKP – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Warszawska (powrót: Warszawska – Kościuszki) – Stojadła: Warszawska – Kołbielska – ...) |
RORBI-TOUR |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Janówek: Trakt Brzeski – Konik Nowy: Trakt Brzeski – Stary Konik: Trakt Brzeski – Brzeziny – Wielgolas Duchnowski – Wielgolas Brzeziński – Dębe Wielkie – Choszczówka Rudzka – Choszczówka Stojecka – Stojadła: Warszawska – Mińsk Mazowiecki: Warszawska – Kościuszki – Dworzec PKP – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Konstytucji 3 Maja (powrót: Konstytucji 3 Maja – Armii Ludowej – Kościuszki – Dworzec PKP – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Warszawska) – Mireckiego – 1-go Pułku Lotnictwa Mysliwskiego "Warszawa" – Dąbrówki – Targówka – Zakole – Barcząca – Wiciejów – Mienia – Cegłów – Rudnik – Mrozy – GRODZISK.
(Niektóre kursy: MIŃSK MAZOWIECKI PKP – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Konstytucji 3 Maja (powrót: Konstytucji 3 Maja – Armii Ludowej – Kościuszki) – Mireckiego – ...) |
TRAKS |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów – Józefów: Sikorskiego – Wiązowska – Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel: Warszawska – Stara Wieś: Warszawska – Dąbrówka – Celestynów – Człekówka – Chrosna – Chrząszczówka Kąty – ZABIEŻKI. |
TRAKS |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Widoczna – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów – Józefów: Sikorskiego – Wiązowska – Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel: Warszawska – Stara Wieś: Warszawska – Dąbrówka – Celestynów – Człekówka – KOŁBIEL. |
TRAMP II |
linia autobusowa zwykła stała (prywatna) |
OTWOCK STYLOWA – Warszawska – Bohaterów Warszawy – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – Armii Krajowej – Pogorzel: Warszawska – Stara Wieś: Fabryczna – Dąbrowskiego – Dąbrówka: Mazowiecka – Celestynów: Otwocka – św. Kazimierza – CELESTYNÓW PAWILONY.
(Niektóre kursy: ... – Pogorzel: Warszawska – Brzozowa – Glina: Otwocka – Dąbrowskiej – Stara Wieś: Fabryczna – Dąbrowskiego – ...) |
TRANSLUD
LINIA 1 |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – CHOTOMÓW. |
TRANSLUD
LINIA 2 |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Rajszew – Skierdy – Suchocin – Boża Wola – Nowy Dwór Mazowiecki: Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommego – most Pancera – Thommego – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Obwodowa – 29 Listopada – Szpitalna – MODLIN TWIERDZA. |
TRANSLUD
LINIA 4 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni nauki szkolnej (prywatna) |
JABŁONNA PAŃSKA – Szkolna – Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW. |
TRANSLUD
LINIA 5 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni nauki szkolnej (prywatna) |
JABŁONNA PAŃSKA – Szkolna – Modlińska – Rajszew: Modlińska – Golfowa – Mazowiecka – Skierdy: Nadwiślańska – Modlińska – Sołecka – TRZCIANY. |
TRANSLUD
LINIA 6 |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Rajszew – Skierdy – Suchocin – Boża Wola – Nowy Dwór Mazowiecki: Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommego – most Pancera – Thommego – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Bema – Zakroczym: Utrata – Gałachy – Warszawska – ZAKROCZYM.
PRZYSTANKI: CENTRUM, PL. BANKOWY, MURANOWSKA, RONDO STARZYŃSKIEGO, PIMOT, ŚLIWICE, DYREKCJA FSO, ŻERAŃ FSO, EKSPRESOWA, POETÓW, BUCHNIK, JABŁONNA PIASKOWA, JABŁONNA SZKOLNA, JABŁONNA PAŁAC, RAJSZEW, OSIEDLE JABŁONIE, SKIERDY I, SKIERDY II, SUCHOCIN, BOŻA WOLA, NOWY DWÓR MAZOWIECKI OS. MŁODYCH II, NOWY DWÓR MAZOWIECKI OS. MŁODYCH I, NOWY DWÓR MAZOWIECKI MORAWICZA-DA, NOWY DWÓR MAZOWIECKI PADEREWSKIEGO II, NOWY DWÓR MAZOWIECKI PADEREWSKIEGO I, NOWY DWÓR MAZOWIECKI WARSZAWSKA, MODLIN I, MODLIN TWIERDZA I, MODLIN TWIERDZA, GAŁACHY I, GAŁACHY II, ZAKROCZYM. |
TRANSLUD
LINIA 11 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursujw w dni robocze) (prywatna) |
NOWY DWÓR MAZOWIECKI URZĄD MIASTA – Zakroczymska – Sawy – Warszawska – Bohaterów Modlina – Okunin – Leśna – Wojska Polskiego – Berlinga – Wiosenna – Sadowa – Młodzieżowa – Okulickiego – Morawicza – Paderewskiego – Partyzantów – Nałęcza – Modlińska – Sawy – Warszawska – Magistracka – Zakroczymska – Warszawska – Thommego – most Pancera – Thommego – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Obwodowa – 29 Listopada – Modlin Twierdza (pętla) – Obrońców Modlina – Szpitalna – 29 Listopada – Bema – Poniatowskiego – Ledóchowskiego – Chłodna – Thommego – Kopernika – Czarnieckiego – Żołnierzy Września – Mieszka I – Kraszewskiego – Thommego – most Pancera – Thommego – Warszawska – Magistracka – Zakroczymska – NOWY DWÓR MAZOWIECKI URZĄD MIASTA. [Linia jednokierunkowa.] |
TRANSLUD
LINIA 12 |
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursujw w dni robocze) (prywatna) |
NOWY DWÓR MAZOWIECKI URZĄD MIASTA – Zakroczymska – Warszawska – Thommego – most Pancera – Thommego – Kraszewskiego – Mieszka I – Żołnierzy Września – Czarnieckiego – Kopernika – Thommego – Chłodna – Ledóchowskiego – Poniatowskiego – Bema – 29 Listopada – Szpitalna – Obrońców Modlina – Modlin Twierdza (pętla) – 29 Listopada – Obwodowa – Chrzanowskiego – Ledóchowskiego – Chłodna – Thommego – most Pancera – Thommego – Warszawska – Zakroczymska – Magistracka – Legionów – Modlińska – Kościuszki – Partyzantów – Paderewskiego – Morawicza – Okulickiego – Młodzieżowa – Sadowa – Wiosenna – Berlinga – Wojska Polskiego – Leśna – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Magistracka – Zakroczymska – NOWY DWÓR MAZOWIECKI URZĄD MIASTA. [Linia jednokierunkowa.] |
TRANSLUD BIS |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – CHOTOMÓW. |
WILGA-BUS
RZAKTA |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
OTWOCK ORLA – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Matejki – Filipowicza – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Karczewska: Narutowicza – Glinianka – RZAKTA. |
WILGA-BUS |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
OTWOCK ORLA – Świderska – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Słoneczna – Osiedle Ługi – Słoneczna – Mickiewicza – Armii Krajowej – Warszawska – Częstochowska – Zamkowa – Otwock Mały – Wygoda – Ostrówiec – Sobiekursk – Piotrowice – Dziecinów – Warszawice – Radwanków – Sobiekursk Jeziory – Piwonin – Wysoczyn – Sniadków – Szymanowice – Nieciecz – MARIAŃSKIE PORZECZE.
(Niektóre kursy: ... – Sniadków – Siedzów – Mała Wieś – Goźlin Mały – MARIAŃSKIE PORZECZE.) |
Z-BUS |
linia autobusowa pospieszna stała (prywatna) |
CENTRUM – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Zegrze Północne: Warszawska – ZEGRZE PÓŁNOCNE. |
ZTS ŚWIERK |
linia autobusowa zwykła stała (prywatna) |
OTWOCK ORLA – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Karczewska – Matejki – Filipowicza – Armii Krajowej – Pogorzel: Warszawska – Brzozowa – Glina: Otwocka – Dąbrowskiej – Stara Wieś: Fabryczna – Dąbrowskiego – Dąbrówka: Mazowiecka – Celestynów: Otwocka – św. Kazimierza – CELESTYNÓW PAWILONY.
(Niektóre kursy: ... – św. Kazimierza – Regucka – Regut: Spacerowa – plac św. Floriana – Wiatraczna – Tabor – PODBIEL.)
(Niektóre kursy: ... – św. Kazimierza – Regucka – Regut: Spacerowa – plac św. Floriana – Wiatraczna – Tabor – Podbiel – PONURZYCA.)
(Niektóre kursy: ... – św. Kazimierza – Regucka – Regut: Spacerowa – plac św. Floriana – Wiatraczna – Tabor – Podbiel – Ponurzyca – Osieck: Warszawska – Krótka – OSIECK RYNEK.)
(W dni świąteczne kursy wyłącznie na trasie: PODBIEL – Ponurzyca – Osieck: Warszawska – Krótka – OSIECK RYNEK.) |
OKĘCIE
CH JANKI |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, JANKI IKEA, CH JANKI. |
PIASTÓW
CH JANKI |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
(Część kursów: PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Prusa – Armii Krajowej – ...)
PRUSZKÓW PRUSA-PARK – Prusa – aleja Wojska Polskiego – osiedle Staszica (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Pęcice: Pęcicka (powrót: Pęcice: Pęcicka – Pruszków: Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa – aleja Wojska Polskiego – osiedle Staszica (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Prusa) – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Wypędy: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – plac Szwedzki – CH JANKI.
Przystanki: (PIASTÓW OGIŃSKIEGO, PIASTÓW TORUŃSKA, PIASTÓW DĄBROWSKIEGO, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ,) PRUSZKÓW PRUSA, PRUSZKÓW OS. STASZICA, PRUSZKÓW ARMII KRAJOWEJ (→JANKI), PRUSZKÓW SOWIŃSKIEGO, PĘCICE KOŚCIÓŁ, SOKOŁÓW, JANKI IKEA, CH JANKI. |
GRODZISK
CH JANKI |
linia autobusowa hipermarketowa (zwykła okresowa - kursuje od piątku do niedzieli) |
GRODZISK MAZOWIECKI KILIŃSKIEGO – Kilińskiego – 3 Maja – Okulickiego – Królewska (powrót: Królewska – Sienkiewicza – Kilińskiego – GRODZISK MAZOWIECKI KILIŃSKIEGO.) Milanówek: Królewska – Brwinów: Grodziska – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Natalińska – Strzeniówka: Błońska – Nadarzyn: Błońska – Kościelna – Sienkiewicza – aleja Katowicka (powrót: aleja Katowicka – Warszawska – Błońska) – Wolica: aleja Katowicka – Janki: Mszczonowska – CH JANKI.
Przystanki: GRODZISK KILIŃSKIEGO / KRÓLEWSKA, GRODZISK KRÓLEWSKA STACJA PETROCHEMII, MILANÓWEK ZAKŁADY NIFAM, BRWINÓW POCZTA (→JANKI), BRWINÓW STRAŻ POŻARNA (→GRODZISK), OTRĘBUSY WKD, NADARZYN KOŚCIÓŁ (→JANKI), NADARZYN BŁOŃSKA (→GRODZISK), JANKI IKEA, CH JANKI. |
OKĘCIE
REAL OKĘCIE |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Szyszkowa – REAL OKĘCIE. |
BANACHA
REAL OKĘCIE |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU – Grójecka – aleja Krakowska – Szyszkowa – REAL OKĘCIE. |
RASZYN
REAL OKĘCIE |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
REAL OKĘCIE – Szyszkowa – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Szkolna – Poniatowskiego – Młynarska – aleja Krakowska – Warszawa: aleja Krakowska – Szyszkowa – REAL OKĘCIE. |
1 |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
CH URSYNÓW – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – Rosoła – Płaskowickiej – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – CH URSYNÓW. |
2 |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
CH URSYNÓW – Płaskowickiej – Roentgena – Pileckiego – Herbsta – Jastrzębowskiego – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – CH URSYNÓW. |
METRO WILANOWSKA
PLATAN PARK |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
METRO WILANOWSKA (przystanek w al. Wilanowskiej) – aleja Wilanowska – Modzelewskiego – aleja Lotników – Puławska (powrót: Puławska – METRO WILANOWSKA.) – Poleczki – PLATAN PARK. |
URSUS
TESCO PIASTÓW |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
PKP URSUS NIEDŹWIADEK – Keniga – Warszawska – Piastów: Warszawska – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – PIASTÓW TESCO.
Przystanki: PKP URSUS NIEDŹWIADEK, HERMANA, PIASTÓW LELEWELA, PIASTÓW KINO BAŚŃ, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW TESCO. |
PIASTÓW
TESCO PIASTÓW |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
PIASTÓW OGIŃSKIEGO – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – aleja Tysiąclecia – PIASTÓW TESCO.
Przystanki: PIASTÓW OGIŃSKIEGO, PIASTÓW DĄBROWSKIEGO, PIASTÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW TESCO. |
PRUSZKÓW
TESCO PIASTÓW |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
PRUSZKÓW OSIEDLE STASZICA – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa (powrót: Prusa – Armii Krajowej) – 3 Maja – Żbików – 3 Maja – Prusa – Bohaterów Warszawy – Partyzantów – aleja Dwudziestolecia – Piastów: Królewska – PIASTÓW TESCO.
Przystanki: PRUSZKÓW OS. STASZICA, PRUSZKÓW PLANTOWA, PRUSZKÓW HERBAPOL, PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW, PRUSZKÓW ARMII KRAJOWEJ (→KAROLIN), PRUSZKÓW WKD, PRUSZKÓW PRUSA (→PRUSZKÓW), PRUSZKÓW ZURT, PRUSZKÓW ZNICZ, PRUSZKÓW REMA, PIASTÓW TESCO. |
AL. ZIELENIECKA / OKĘCIE
CH MAXIMUS |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
(W godz. 7.00 - 8.30 oraz 16.30 - 19.00: ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – ...)
OKĘCIE – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – aleja Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: (AL. ZIELENIECKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KOROTYŃSKIEGO, HYNKA,) OKĘCIE, RASZYN MŁYN, RASZYN SZKOLNA, WOLICA CH MAXIMUS. |
KABATY
CH MAXIMUS |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła okresowa (kursuje w soboty i niedziele) |
(Niektóre kursy: OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Płaskowickiej – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska) – Okulickiego – ...)
PIASECZNO SZKOLNA – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO SZKOLNA.) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Lesznowola Kolonia: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Sękocin Las: Słoneczna – Uroczysko Sękocin – Wolica – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: (OS. KABATY, METRO NATOLIN, NATOLIN PŁN, PILECKIEGO, URSYNÓW ZACHODNI, MYSIADŁO, PIASECZNO LAMINA,) PIASECZNO SZKOLNA, PIASECZNO WOJSKA POLSKIEGO, STARA IWICZNA NOWA, LESZNOWOLA SZKOLNA, LESZNOWOLA, MAGDALENKA, WOLICA CH MAXIMUS. |
PRUSZKÓW
CH MAXIMUS |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła okresowa (kursuje w soboty i niedziele) |
PRUSZKÓW PKP – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – aleja Niepodległości – Wojska Polskiego – Kanie: Grodziska – Otrębusy: Warszawska – Natalińska – Strzeniówka: Błońska – Nadarzyn: Błońska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – aleja Katowicka – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: PRUSZKÓW PKP, PRUSZKÓW PRUSA, PRUSZKÓW OS. STASZICA, HELENÓWEK, KANIE, OTRĘBUSY, OTRĘBUSY WKD, STRZENIÓWKA LEŚNICZÓWKA, NADARZYN STEFANKI, NADARZYN 1, NADARZYN, PASZKÓW, WOLICA CH MAXIMUS. |
GRODZISK MAZOWIECKI
CH MAXIMUS |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła okresowa (kursuje w soboty i niedziele) |
GRODZISK MAZOWIECKI KILIŃSKIEGO – Sienkiewicza – Królewska – Milanówek: Królewska – Brwinów: Grodziska – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Natalińska – Strzeniówka: Błońska – Nadarzyn: Błońska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – aleja Katowicka – Wolica: aleja Katowicka – WOLICA CH MAXIMUS.
Przystanki: GRODZISK MAZOWIECKI KILIŃSKIEGO, GRODZISK MAZOWIECKI ORZESZKOWEJ, MILANÓWEK MIFAM, BRWINÓW POCZTA, OTRĘBUSY WKD, NADARZYN, WOLICA CH MAXIMUS. |
AL. ZIELENIECKA
CENTRUM MODY NADARZYN |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – aleja Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – NADARZYN CENTRUM MODY.
Przystanki: AL. ZIELENIECKA, RONDO WASZYNGTONA, MUZEUM NARODOWE, CENTRUM, DW. CENTRALNY, PL. ZAWISZY, PL. NARUTOWICZA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., HYNKA, OKĘCIE, RASZYN SZKOLNA, PASZKÓW, NADARZYN PL. PONIATOWSKIEGO (→CENTRUM MODY NADARZYN), CENTRUM MODY NADARZYN. |
REAL PRAGA |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
REAL PRAGA – Jubilerska – Ostrobramska – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Meissnera – Abrahama – Fieldorfa – Zamieniecka – Łukowska – Jubilerska – REAL PRAGA. |
KUPIECBUS
CENTRUM |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: PL. STARYNKIEWICZA, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, KOWIEŃSKA, RONDO ŻABA, POŻAROWA, BARTNICZA, BAZYLIAŃSKA, FABRYKA POMP, PKP ŻERAŃ, KUPIECKA.
(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu: PLAC STARYNKIEWICZA – ... – Targowa – aleja Solidarności – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa (powrót: Płytowa – Płochocińska – Białołęcka – Kopijników – Łabiszyńska – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności) – KUPIECKA.
Przystanki: PL. STARYNKIEWICZA, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, KOWIEŃSKA (→KUPIECKA), RONDO ŻABA (→KUPIECKA), JÓRSKIEGO (→PL. STARYNKIEWICZA), POŻAROWA (→KUPIECKA), BARTNICZA (→KUPIECKA), BAZYLIAŃSKA (→KUPIECKA), MŁODZIEŃCZA (→PL. STARYNKIEWICZA), SZPITAL BRÓDNOWSKI (→PL. STARYNKIEWICZA), ŁABISZYŃSKA (→PL. STARYNKIEWICZA), FABRYKA POMP (→KUPIECKA), PKP ŻERAŃ (→KUPIECKA), BRUSZEWSKA (→PL. STARYNKIEWICZA), KUPIECKA.) |
KUPIECBUS
LEGIONOWO |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
KUPIECKA – Płytowa – Płochocińska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO OSIEDLE MŁODYCH.
Przystanki: KUPIECKA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA-RATUSZ, JABŁONNA OS. PRZYLESIE, LEGIONOWO SOBIESKIEGO, LEGIONOWO SOWIŃSKIEGO, LEGIONOWO JAGIELLOŃSKA, LEGIONOWO STRUŻAŃSKA, LEGIONOWO OS. PIASKI, LEGIONOWO PIASKOWA, LEGIONOWO AL. LEGIONÓW, LEGIONOWO CMENTARZ, LEGIONOWO OS. MŁODYCH. |
KUPIECBUS
ŻERAŃ |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w soboty i niedziele) |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, PKP ŻERAŃ, KUPIECKA. |
KUPIECBUS
CHOMICZÓWKA |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w soboty i niedziele) |
CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: CHOMICZÓWKA, KWITNĄCA (NŻ), BOGUSŁAWSKIEGO, TOŁSTOJA (NŻ), SOKRATESA, PRZYTYK (NŻ), METRO WAWRZYSZEW, OCZAPOWSKIEGO, METRO STARE BIELANY, PODCZASZYŃSKIEGO, ŻEROMSKIEGO, PARK KASKADA (NŻ) (→KUPIECKA), OS. POTOK (NŻ), KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), PKP ŻERAŃ (NŻ), KUPIECKA. |
CARREFOUR MIŃSK MAZOWIECKI |
linia autobusowa hipermarketowa zwykła stała |
MIŃSK MAZOWIECKI PRZEMYSŁOWA – Kościelna – Warszawska – Mickiewicza – 1-go Pułku Lotnictwa Myśliwskiego "Warszawa" – Mireckiego – Konstytucji 3 Maja – Kazikowskiego – Daszyńskiego – Kościuszki – Mińsk Mazowiecki Dworzec PKP – Kościuszki – Piękna – Kopernika – Warszawska – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Kościuszki) – Boczna – Bagnista – Nowy Świat – Warszawska – Stojadła: Warszawska – STOJADŁA CARREFOUR. |