linia |
rodzaj |
trasa |
1 |
linia tramwajowa zwykła stała |
ŻERAŃ WSCHODNI (pętla na ul. Marywilskiej) – Marywilska – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO. |
2 |
linia tramwajowa zwykła stała |
PELCOWIZNA – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW. |
3 |
linia tramwajowa zwykła stała |
PELCOWIZNA – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. |
3 BIS |
linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
ŻERAŃ WSCHODNI (pętla na ul. Marywilskiej) – Marywilska – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. |
4 |
linia tramwajowa zwykła stała |
CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WILANOWSKA. |
6 |
linia tramwajowa zwykła stała |
TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK. |
7 |
linia tramwajowa zwykła stała |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI. |
8 |
linia tramwajowa zwykła stała |
BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. |
9 |
linia tramwajowa zwykła stała |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK. |
10 |
linia tramwajowa zwykła stała |
CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. |
11 |
linia tramwajowa zwykła stała |
WOLSKA – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – PIASKI. |
12 |
linia tramwajowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. |
13 |
linia tramwajowa zwykła stała |
KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA. |
14 |
linia tramwajowa zwykła stała |
OKĘCIE – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW. |
15 |
linia tramwajowa zwykła stała |
TWARDOWSKA – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. |
17 |
linia tramwajowa zwykła stała |
HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. |
18 |
linia tramwajowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. |
19 |
linia tramwajowa zwykła stała |
POWĄZKI (IV BRAMA) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI (pętla przy alei Wyścigowej). |
20 |
linia tramwajowa zwykła stała |
BOERNEROWO – Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA. |
20 BIS |
linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. |
21 |
linia tramwajowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. |
21 BIS |
linia tramwajowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – ZOO. |
22 |
linia tramwajowa zwykła stała |
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. |
24 |
linia tramwajowa zwykła stała |
KOŁO – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK. |
25 |
linia tramwajowa zwykła stała |
BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA BAZYLIKA. |
26 |
linia tramwajowa zwykła stała |
CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. |
27 |
linia tramwajowa zwykła stała |
HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. |
28 |
linia tramwajowa zwykła stała |
MŁOCINY – Pułkowa – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO. |
29 |
linia tramwajowa zwykła stała |
POTOCKA – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA. |
31 |
linia tramwajowa zwykła stała |
POTOCKA – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – SŁUŻEWIEC. |
32 |
linia tramwajowa zwykła stała |
CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. |
33 |
linia tramwajowa zwykła stała |
PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WILANOWSKA. |
34 |
linia tramwajowa zwykła stała |
ODROWĄŻA – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – WOLSKA. |
36 |
linia tramwajowa zwykła stała |
MARYMONT – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – SADYBA. |
52 |
linia trolejbusowa zwykła stała |
PLAC ZAWISZY – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – CHEŁMSKA. |
52 BIS |
linia trolejbusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
PLAC ZAWISZY – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – ŁAZIENKOWSKA. |
53 |
linia trolejbusowa zwykła stała |
DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Traugutta – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – Traugutta) – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – CHEŁMSKA. |
53 BIS |
linia trolejbusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
DWORZEC GDAŃSKI – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Traugutta – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – Traugutta) – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – ŁAZIENKOWSKA. |
56 |
linia trolejbusowa zwykła stała |
FRANCISZKAŃSKA – Bonifraterska – Miodowa (powrót: Miodowa – Świętojerska – Nowiniarska – FRANCISZKAŃSKA.) – Krakowskie Przedmieście – Traugutta – Kredytowa – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – Traugutta) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Odyńca – KAZIMIERZOWSKA (powrót: KAZIMIERZOWSKA – Ursynowska – aleja Niepodległości). |
56 BIS |
linia trolejbusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
PLAC MAŁACHOWSKIEGO – Kredytowa – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – PLAC MAŁACHOWSKIEGO.) – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Odyńca – KAZIMIERZOWSKA (powrót: KAZIMIERZOWSKA – Ursynowska – aleja Niepodległości). |
100L |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC UNII LUBELSKIEJ – aleja Szucha – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II – Złota – Twarda – Srebrna – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Polna – Waryńskiego – Boya – PLAC UNII LUBELSKIEJ. |
100P |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC UNII LUBELSKIEJ – Polna – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Koszykowa – Raszyńska – plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Twarda – aleja Jana Pawła II – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – PLAC UNII LUBELSKIEJ. |
101 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska (powrót: Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Dąbrowszczaków – Szymanowskiego – NAMYSŁOWSKA (powrót: NAMYSŁOWSKA – Szanajcy – Dąbrowszczaków). |
102 |
linia autobusowa zwykła stała |
EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Świętokrzyska – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Garwolińska – Szklanych Domów – Wspólna Droga – OSIEDLE MŁODYCH (powrót: OSIEDLE MŁODYCH – Szaserów). |
103 |
linia autobusowa zwykła stała |
HUTA – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – WILEŃSKA (powrót: WILEŃSKA – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska). |
104 |
linia autobusowa zwykła stała |
WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – aleja Wilanowska – Dominikańska – Nowoursynowska – WOLICA. |
105 |
linia autobusowa zwykła stała |
STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Szeligowska – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE). |
106 |
linia autobusowa zwykła stała |
NOWE GÓRCE – Konarskiego – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO. |
107 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC ZAMKOWY – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Chełmska – Belwederska – Zawrotna – Spacerowa – Klonowa – PLAC UNII LUBELSKIEJ (powrót: PLAC UNII LUBELSKIEJ – Bagatela – Belwederska). |
108 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – Polska – Antoniewska – Augustówka – Powsińska – OKRĘŻNA (powrót: OKRĘŻNA – Okrężna (wschodnia) – Powsińska). |
109 |
linia autobusowa zwykła stała |
NOWE GÓRCE – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE). |
110 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – WÓLKA WĘGLOWA (granica miasta). |
111 |
linia autobusowa zwykła stała |
ESPERANTO – Miła – Smocza – Anielewicza (powrót: Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – ZWYCIĘZCÓW. |
112 |
linia autobusowa zwykła stała |
WOLNOŚĆ – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Defilad – Emilii Plater – Nowogrodzka – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Żurawia – Krucza – Widok – Marszałkowska) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Odyńca – WOŁOSKA. |
113 |
linia autobusowa zwykła stała |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – BŁOTA. |
114 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – Piękna – plac Konstytucji – Śniadeckich – Nowowiejska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Koszykowa – Piękna) – Madalińskiego – Wołoska – Racławicka – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – SEKUNDOWA. |
115 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Grochowska – Gocławska – Mińska (powrót: Mińska – Grochowska) – Podskarbińska – Dwernickiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – BURSZTYNOWA. |
116 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC WILSONA – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – PLAC UNII LUBELSKIEJ (powrót: PLAC UNII LUBELSKIEJ – aleja Szucha – Aleje Ujazdowskie). |
117 |
linia autobusowa zwykła stała |
WERSALSKA – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Mokotowska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska (powrót: plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela) – Madalińskiego – Wołoska – WOŁOSKA. |
118 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC KONSTYTUCJI – Piękna – Aleje Ujazdowskie (powrót: Aleje Ujazdowskie – aleja Wyzwolenia – plac Zbawiciela – PLAC KONSTYTUCJI.) – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Karowa – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA. |
119 |
linia autobusowa zwykła stała |
WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – ZACISZE. |
120 |
linia autobusowa zwykła stała |
WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Kondratowicza). |
121 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC WILSONA – Krasińskiego – Broniewskiego – Perzyńskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Kwitnąca – BRĄZOWNICZA. |
122 |
linia autobusowa zwykła stała |
POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Dolna – Konduktorska – PIASECZYŃSKA (powrót: PIASECZYŃSKA – Dolna). |
123 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – 11 Listopada – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – JESIOTROWA. |
124 |
linia autobusowa zwykła stała |
MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Buńczuk – Malownicza – MALOWNICZA.) – Na Skraju – PALUCH (SCHRONISKO). |
125 |
linia autobusowa zwykła stała |
RYNEK NOWEGO MIASTA – Freta – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska – Długa – Kilińskiego – Podwale – plac Zamkowy – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Dąbrowskiego – DĄBROWSKIEGO / ŁOWICKA (powrót: DĄBROWSKIEGO / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego – aleja Niepodległości – Dąbrowskiego). |
126 |
linia autobusowa zwykła stała |
ZERAŃ FSO – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA. |
127 |
linia autobusowa zwykła stała |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Chełmżyńska – KAWĘCZYN. |
128 |
linia autobusowa zwykła stała |
WIŚLICKA – Pruszkowska – Żwirki i Wigury – Raszyńska – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Poznańska – Nowogrodzka – Parkingowa – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Krucza – Widok – plac Defilad – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Sowia – Furmańska – Karowa – Dobra). |
129 |
linia autobusowa zwykła stała |
CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA (powrót: MALOWNICZA – aleja Krakowska). |
130 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC GŁÓWNY – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska (powrót: Puławska – Madalińskiego – Sandomierska – Rakowiecka) – Dolna – Konduktorska – PIASECZYŃSKA (powrót: PIASECZYŃSKA – Dolna). |
131 |
linia autobusowa zwykła stała |
WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – DĄBRÓWKA. |
132 |
linia autobusowa zwykła stała |
HUTA – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – NOWY ŚWIAT (powrót: NOWY ŚWIAT – Świętokrzyska – Kopernika – Krakowskie Przedmieście). |
133 |
linia autobusowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Mehoffera – Raciborska – Przytulna – CHOSZCZÓWKA. |
134 |
linia autobusowa zwykła stała |
MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA.) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – aleja Niepodległości – Odyńca – KAZIMIERZOWSKA (powrót: KAZIMIERZOWSKA – Ursynowska – aleja Niepodległości). |
135 |
linia autobusowa zwykła stała |
SZWEDZKA / KOWIEŃSKA – Szwedzka – Strzelecka – Środkowa – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – SZWEDZKA / KOWIEŃSKA.) –Zamoyskiego – Grochowska – Grenadierów – Ostrobramska – Zamieniecka – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA. |
136 |
linia autobusowa zwykła stała |
EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna – BOKSERSKA. |
137 |
linia autobusowa zwykła stała |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Korkowa – PŁATNERSKA. |
138 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC KONSTYTUCJI – Marszałkowska – Nowogrodzka – Parkingowa – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Krucza – Mokotowska – Koszykowa – PLAC KONSTYTUCJI.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – MATUSZEWSKA. |
139 |
linia autobusowa zwykła stała |
WILANÓW – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY. |
140 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC UNII LUBELSKIEJ – Bagatela – Belwederska (powrót: Belwederska – Zawrotna – Spacerowa – Klonowa – PLAC UNII LUBELSKIEJ.) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – POWSINEK. |
141 |
linia autobusowa zwykła stała |
WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – aleja Lotników – Marynarska – Postępu – Cybernetyki – Obrzeżna – Bokserska – Kłobucka – KŁOBUCKA (d. WYCZÓŁKI). |
142 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC WILSONA – Słowackiego – Żeromskiego – Wólczyńska – Opłotek – PLACÓWKA. |
143 |
linia autobusowa zwykła stała |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – aleja Chruściela – REMBERTÓW AON. |
144 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC ZAMKOWY – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Malczewskiego – Joliot-Curie – BASZTY (powrót: BASZTY – Bytnara – Joliot-Curie – Malczewskiego). |
145 |
linia autobusowa zwykła stała |
PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Białołęcka [odcinek nieistniejący] – Ogińskiego – św. Hieronima – Bazyliańska – Rembielińska – Toruńska – Białołęcka – BIAŁOŁĘKA (KANAŁ). |
146 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA. |
147 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – aleja Zieleniecka – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – ZERZEŃ. |
148 |
linia autobusowa zwykła stała |
ALEJA REYMONTA – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Jasna – Boduena – PLAC POWSTAŃCÓW WARSZAWY (powrót: PLAC POWSTAŃCÓW WARSZAWY – Świętokrzyska). |
149 |
linia autobusowa zwykła stała |
ORDONA – Ordona – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka – Ordona) – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Wałowicka – Potrzebna – Świerszcza – Chróścickiego – WŁOCHY. |
150 |
linia autobusowa zwykła stała |
TRZECH BUDRYSÓW – Dickensa – Białobrzeska – Sękocińska – Słupecka – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Barska – Białobrzeska) – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Twarda – Prosta – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Złota – Twarda) – Kopernika – Tamka – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Sowia – Furmańska – Karowa – Dobra). |
151 |
linia autobusowa zwykła stała |
WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – aleja Wilanowska – WILANÓW. |
152 |
linia autobusowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA. |
153 |
linia autobusowa zwykła stała |
SZATKOWNIKÓW – Cyrulików – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG. |
154 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC ZACHODNI (stara pętla) – Kopińska – Białobrzeska – Sękocińska – Słupecka – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Barska – Szczęśliwicka – Kopińska) – Grójecka – aleja Krakowska – Hynka – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – Wirażowa – GORZKIEWKI. |
155 |
linia autobusowa zwykła stała |
STRĄKOWA – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – Stroma – STRĄKOWA.) – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska) – Kopernika – Tamka – Dobra – Solec – aleja 3 Maja – PKP POWIŚLE. |
156 |
linia autobusowa zwykła stała |
ZERZEŃ – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA. |
157 |
linia autobusowa zwykła stała |
GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Jana III – Marii Kazimiery – Rudzka – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Pawińskiego – Dickensa – Skorochód-Majewskiego – KOROTYŃSKIEGO (powrót: KOROTYŃSKIEGO – Pawińskiego). |
158 |
linia autobusowa zwykła stała |
EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Poznańska – Nowogrodzka – Parkingowa – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Krucza – Widok – plac Defilad – EMILII PLATER.) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Ostrobramska – ZAMIENIECKA. |
159 |
linia autobusowa zwykła stała |
DEOTYMY – Deotymy – Brożka – Ciołka (powrót: Ciołka – Ożarowska – DEOTYMY.) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – BASENY SZCZĘŚLIWICKIE. |
160 |
linia autobusowa zwykła stała |
EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Szwedzka – Strzelecka – Środkowa – Kowieńska – KOWIEŃSKA / SZWEDZKA (powrót: KOWIEŃSKA / SZWEDZKA – Szwedzka). |
161 |
linia autobusowa zwykła stała |
IZBICKA (CMENTARZ) – Izbicka – Panny Wodnej – ZASADOWA / PANNY WODNEJ. |
162 |
linia autobusowa zwykła stała |
PODCHORĄŻYCH – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – aleja 3 Maja – Solec – Dobra (powrót: Dobra – Czerwonego Krzyża – Kruczkowskiego) – Karowa – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie) – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Kowieńska – Szwedzka – SZWEDZKA / 11 LISTOPADA (powrót: SZWEDZKA / 11 LISTOPADA – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa). |
163 |
linia autobusowa zwykła stała |
NOWE GÓRCE – Konarskiego – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – aleja Niepodległości – Narbutta – Łowicka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA (powrót: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Rakowiecka – aleja Niepodległości). |
164 |
linia autobusowa zwykła stała |
WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA. |
165 |
linia autobusowa zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – ZAPLECZE. |
166 |
linia autobusowa zwykła stała |
MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Widok – Marszałkowska) – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Śniegockiej – Czerniakowska – ZAGÓRNA (powrót: ZAGÓRNA – Czerniakowska – Górnośląska – Rozbrat). |
167 |
linia autobusowa zwykła stała |
OPACZEWSKA – Grójecka (powrót: Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Białobrzeska – OPACZEWSKA.) – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Narbutta – Łowicka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA (powrót: RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Rakowiecka – aleja Niepodległości). |
168 |
linia autobusowa zwykła stała |
RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – aleja Niepodległości – Narbutta – Łowicka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji (powrót: plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska) – Marszałkowska – Nowogrodzka – Parkingowa – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Krucza – Wilcza – Marszałkowska) – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Zwycięzców – Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – ZWYCIĘZCÓW. |
169 |
linia autobusowa zwykła stała |
DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Kondratowicza – Rembielińska – Annopol – ODLEWNICZA. |
170 |
linia autobusowa zwykła stała |
ESPERANTO – Miła – Smocza (powrót: Smocza – Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) Radzymińska – RADZYMIŃSKA. |
175 |
linia autobusowa zwykła stała |
NOWY ŚWIAT – Kopernika – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat (powrót: Nowy Świat – Świętokrzyska – NOWY ŚWIAT.) – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Widok – plac Defilad – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Poznańska – Nowogrodzka – Parkingowa – Aleje Jerozolimskie) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury – LOTNISKO CHOPINA. |
180 |
linia autobusowa zwykła stała |
ZAMENHOFA – Lewartowskiego – Stawki – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – ZAMENHOFA.) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Defilad – Emilii Plater – Nowogrodzka – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Żurawia – Krucza – Widok – Marszałkowska) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Narbutta – Kazimierzowska – KAZIMIERZOWSKA / MADALIŃSKIEGO (powrót: KAZIMIERZOWSKA / MADALIŃSKIEGO – Madalińskiego – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji). |
201 |
linia autobusowa podmiejska zwykła stała |
KASPROWICZA / PODCZASZYŃSKIEGO – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczna – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL). |
201 BIS |
linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
KASPROWICZA / PODCZASZYŃSKIEGO – Podczaszyńskiego – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – DZIEKANÓW LEŚNY. |
202 |
linia autobusowa podmiejska zwykła stała |
WAŁ MIEDZESZYŃSKI / BYSŁAWSKA – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – OTWOCK ŚWIDRY WIELKIE. |
203 |
linia autobusowa podmiejska zwykła stała |
ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – JABŁONNA. |
204 |
linia autobusowa podmiejska zwykła stała |
PKP WAWER – Widoczna – Błękitna – Czecha (powrót: Czecha – Widoczna) – Wesoła: Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – SULEJÓWEK (JANÓWEK). |
205 |
linia autobusowa podmiejska zwykła stała |
WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej) – Puławska – Mysiadło: Puławska – IWICZNA. |
206 |
linia autobusowa podmiejska zwykła stała |
MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Buńczuk – Malownicza – MALOWNICZA.) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – aleja Hrabska – FALENTY (OŚRODEK SZKOLENIOWO-ROLNICZY). |
206 BIS |
linia autobusowa podmiejska zwykła stała |
MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Buńczuk – Malownicza – MALOWNICZA.) – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI. |
207 |
linia autobusowa podmiejska zwykła stała |
MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Buńczuk – Malownicza – MALOWNICZA.) – Raszyn: aleja Krakowska – RASZYN (KOŚCIÓŁ). |
307 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
PLAC ZAMKOWY – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – PODCHORĄŻYCH. |
309 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
KSIĘCIA JANUSZA – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE). |
319 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – ZACISZE (MŁODZIEŃCZA). |
320 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
WILEŃSKA – Wileńska – Szwedzka – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – WILEŃSKA.) – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – SAMARYTANKA. |
325 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
PLAC ZAMKOWY – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Dąbrowskiego – DĄBROWSKIEGO / ŁOWICKA (powrót: DĄBROWSKIEGO / ŁOWICKA – Łowicka – Madalińskiego – aleja Niepodległości – Dąbrowskiego). |
327 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
WIATRACZNA – Grochowska – Marsa – Chełmżyńska – STELMACHÓW. |
329 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
PKP WŁOCHY – Chrobrego – Kleszczowa (powrót: Kleszczowa – Wilczycka – Popularna – PKP WŁOCHY.) – Łopuszańska – aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA (powrót: MALOWNICZA – aleja Krakowska). |
336 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
EMILII PLATER (ŚWIĘTOKRZYSKA) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – WIŚLICKA. |
337 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Korkowa – MARYSIN. |
338 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
PKP STADION – Zamoyskiego – Targowa (powrót: Targowa – Marcinkowskiego – Sprzeczna – Zamoyskiego – PKP STADION.) – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – MATUSZEWSKA. |
345 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
PLAC HALLERA – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Białołęcka [odcinek nieistniejący] – Ogińskiego – św. Hieronima – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Toruńska – BRÓDNO UGORY (powrót: BRÓDNO UGORY – Toruńska – Rembielińska – Bazyliańska). |
348 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
HUTA – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE). |
350 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
TRZECH BUDRYSÓW – Dickensa – Białobrzeska – Sękocińska – Słupecka – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Barska – Białobrzeska) – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Srebrna – Twarda – Prosta – Świętokrzyska – Mazowiecka – Traugutta – CZACKIEGO (powrót: CZACKIEGO – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Złota – Srebrna). |
354 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
DWORZEC ZACHODNI (stara pętla) – Kopińska – Białobrzeska – Sękocińska – Słupecka – plac Narutowicza (powrót: plac Narutowicza – Barska – Szczęśliwicka – Kopińska) – Grójecka – aleja Krakowska – Hynka – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – Wirażowa – PKP OKĘCIE. |
355 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
KSIĘCIA JANUSZA – Górczewska – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – NOWY ŚWIAT (powrót: NOWY ŚWIAT – Świętokrzyska – Kopernika – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska). |
357 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
PLAC WILSONA – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – Pawińskiego – Dickensa – Skorochód-Majewskiego – KOROTYŃSKIEGO (powrót: KOROTYŃSKIEGO – Pawińskiego). |
359 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
REDUTOWA – Redutowa – Wolska – Kasprzaka – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU. |
366 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Obozowa – Gostyńska – MŁYNÓW.) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Widok – Marszałkowska) – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY. |
369 |
linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – CMENTARZ BRÓDNOWSKI. |
601 |
linia autobusowa nocna stała |
WOLNOŚĆ – Nowolipki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA. |
602 |
linia autobusowa nocna stała |
MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA.) – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE). |
603 |
linia autobusowa nocna stała |
PLAC ZAWISZY – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa) – WYŚCIGI. |
604 |
linia autobusowa nocna stała |
WERSALSKA – Paryska – Francuska – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Mokotowska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – Puławska (powrót: plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela) – Madalińskiego – Wołoska – WOŁOSKA. |
605 |
linia autobusowa nocna stała |
PLAC WILSONA – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – CHEŁMSKA. |
606 |
linia autobusowa nocna stała |
ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – PLAC ZAWISZY. |
607 |
linia autobusowa nocna stała |
HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Defilad – Emilii Plater – Nowogrodzka – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Żurawia – Krucza – Widok – Marszałkowska) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – PLAC UNII LUBELSKIEJ (powrót: PLAC UNII LUBELSKIEJ – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji). |
608 |
linia autobusowa nocna stała |
ZACISZE (MŁODZIEŃCZA) – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – JESIOTROWA. |
609 |
linia autobusowa nocna stała |
PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Inżynierska) – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – TRAKT LUBELSKI. |
610 |
linia autobusowa nocna stała |
PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Poznańska – Nowogrodzka – Parkingowa – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Krucza – Widok – plac Defilad – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Strzelecka – Szwedzka – STALOWA (powrót: STALOWA – Inżynierska – Wileńska – Targowa). |
611 |
linia autobusowa nocna stała |
NOWE GÓRCE – Konarskiego – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Dwernickiego – Szaserów – Garwolińska – Szklanych Domów – Wspólna Droga – OSIEDLE MŁODYCH (powrót: OSIEDLE MŁODYCH – Szaserów). |
612 |
linia autobusowa nocna stała |
POWĄZKI (SYBILLI) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – CHEŁMSKA. |
613 |
linia autobusowa nocna stała |
STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Płocka – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – EMILII PLATER (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE). |
614 |
linia autobusowa nocna stała |
KSIĘCIA JANUSZA – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – aleja Krakowska – 17 Stycznia – PKP OKĘCIE. |
615 |
linia autobusowa nocna stała |
KOŁO – Obozowa – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Prosta – Żelazna – Grzybowska) – Kopernika – Tamka – Dobra – Solec – aleja 3 Maja – PKP POWIŚLE. |
616 |
linia autobusowa nocna stała |
ZAPLECZE – Płochocińska – Marywilska – Odlewnicza – Annopol – Rembielińska – Bazyliańska – Ogińskiego – Białołęcka – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada) – Ząbkowska – Radzymińska – Łomżyńska – OTWOCKA (powrót: OTWOCKA – Siedlecka – Folwarczna – Radzymińska). |
618 |
linia autobusowa nocna stała |
RAKOWIECKA / ŁOWICKA – Rakowiecka (powrót: Rakowiecka – Łowicka – Narbutta – Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA / ŁOWICKA.) – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska (powrót: Belwederska – Zawrotna – Spacerowa – Klonowa – plac Unii Lubelskiej) – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW. |
619 |
linia autobusowa nocna stała |
KASPROWICZA / OCZAPOWSKIEGO – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Defilad – Emilii Plater – Nowogrodzka – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Żurawia – Krucza – Widok – Marszałkowska) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej). |
620 |
linia autobusowa nocna stała |
OPACZEWSKA – Grójecka (powrót: Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – OPACZEWSKA.) – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Poznańska – Nowogrodzka – Parkingowa – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Krucza – Widok – plac Defilad – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – PKP WAWER. |
621 |
linia autobusowa nocna stała |
17 STYCZNIA – Żwirki i Wigury – Raszyńska – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – plac Defilad – Emilii Plater) – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska (powrót: Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Dąbrowszczaków – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA. |
622 |
linia autobusowa nocna stała |
HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA. |
A |
linia autobusowa pospieszna stała |
KASPROWICZA / OCZAPOWSKIEGO – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Defilad – Emilii Plater – Nowogrodzka – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Żurawia – Krucza – Widok – Marszałkowska) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – WILANOWSKA (pętla na ul. Puławskiej). |
B |
linia autobusowa pospieszna stała |
REDUTOWA – Olbrachta – Górczewska – Płocka – Wolska – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Defilad – Emilii Plater – Nowogrodzka – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Żurawia – Krucza – Widok – Marszałkowska) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska (powrót: Belwederska – Zawrotna – Spacerowa – Klonowa – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Chełmska – CHEŁMSKA. |
C |
linia autobusowa pospieszna stała |
OPACZEWSKA – Grójecka (powrót: Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – OPACZEWSKA.) – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Poznańska – Nowogrodzka – Parkingowa – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Krucza – Widok – plac Defilad – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Patriotów – Bysławska – FALENICA. |
C BIS |
linia autobusowa pospieszna okresowa szczytowa (kursuje w dni robocze) |
OPACZEWSKA – Grójecka (powrót: Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Białobrzeska – OPACZEWSKA.) – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Poznańska – Nowogrodzka – Parkingowa – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Krucza – Widok – plac Defilad – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Szpotańskiego – Panny Wodnej – RADOŚĆ PKP. |
D |
linia autobusowa pospieszna stała |
PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Inżynierska) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Kapucyńska – Miodowa (powrót: Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności) – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – plac Defilad – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Świętokrzyska) – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Rzymowskiego – Obrzeżna – BOKSERSKA. |
E |
linia autobusowa pospieszna stała |
HUTA – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Bełska – Miączyńska – Spartańska – ZAJEZDNIA WORONICZA (powrót: ZAJEZDNIA WORONICZA – Woronicza).
Przystanki: HUTA, ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (NŻ), PROZY, PRZY AGORZE, SZPITAL BIELAŃSKI, AWF, PODLEŚNA-IMiGW, ŻEROMSKIEGO, POTOCKA, POPIEŁUSZKI, RONDO ZGRUPOWANIA AK "RADOSŁAW", ANIELEWICZA, KINO FEMINA, RONDO ONZ, DW. CENTRALNY, NOWOWIEJSKA, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, ODYŃCA, POLSKIE RADIO, METRO WIERZBNO, SAMOCHODOWA, WORONICZA, SPARTAŃSKA, INSTYTUT REUMATOLOGII, ZAJEZDNIA WORONICZA. |
F |
linia autobusowa pospieszna stała |
CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – BURSZTYNOWA. |
H |
linia autobusowa pospieszna stała |
MALOWNICZA – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Rękodzielnicza – Skibicka – Malownicza – MALOWNICZA.) – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Poznańska – Nowogrodzka – Parkingowa – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Krucza – Widok – plac Defilad – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie) – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska (powrót: Inżynierska – Wileńska – Targowa) – Dąbrowszczaków – plac Hallera – Jagiellońska – Modlińska – DĄBRÓWKA SZLACHECKA. |
J |
linia autobusowa pospieszna stała |
ALEJA REYMONTA – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza (powrót: Krucza – Widok – Marszałkowska) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Ostrobramska – ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA. |
K |
linia autobusowa pospieszna stała |
DEOTYMY – Deotymy – Brożka – Ciołka (powrót: Ciołka – Ożarowska – DEOTYMY.) – Górczewska – Płocka – Wolska – aleja Solidarności – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Poznańska – Nowogrodzka – Parkingowa – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Krucza – Widok – plac Defilad – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie) – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Zwycięzców – Saska – aleja Stanów Zjednoczonych – Paryska – WERSALSKA. |
W |
linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni wyścigów konnych) |
PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – WYŚCIGI. |
BIAŁOBRZEGI |
linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) |
PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Michałów: Warszawska – Zegrze – Nieporęt: Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI. |
CHOJNÓW |
linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) |
PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Iwiczna: Puławska – Piaseczno: (Puławska – Kościuszki – 17 Stycznia – Asfaltowa?) – Chojnów: Asfaltowa – CHOJNÓW. |
MAGDALENKA |
linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) |
PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – Sękocin Las: aleja Krakowska – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – MAGDALENKA. |
POWSIN |
linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) |
PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Boya – plac Unii Lubelskiej – Bagatela – Belwederska (powrót: Belwederska – Zawrotna – Spacerowa – Klonowa – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – osiedle Powsin – Przekorna – Opieńki – POWSIN PARK KULTURY. |
STRUGA |
linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) |
PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – STRUGA. |
ŚWIDRY WIELKIE |
linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) |
PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – OTWOCK ŚWIDRY WIELKIE. |
ZEGRZE |
linia autobusowa sezonowa pospieszna (kursuje w dni świąteczne) |
PLAC DEFILAD – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – Andersa) – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Zegrzyńska – Michałów: Warszawska – Zegrze – ZEGRZE PKP. |
PUSTELNIK |
linia mikrobusowa podmiejska zwykła stała |
DWORZEC WILEŃSKI – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – MARKI PUSTELNIK II.
(Wybrane kursy: ... – Marki: Piłsudskiego – STRUGA.). |