Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się WIĘCEJ.




































DATA LINIA RODZAJ LINII ZMIANA UWAGI
2021.11.15. 136 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Żwirki i Wigury – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – rondo Krahelskiej (zawrotka) – Płaskowickiej – Cynamonowa).

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Żwirki i Wigury – Woronicza – Wołoska (powrót: Wołoska – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza) – Rzymowskiego – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Konstruktorskiej i Postępu.
177 linia autobusowa zwykła stała WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Posag 7 Panien (powrót: Posag 7 Panien – Czerwona Droga – Orłów Piastowskich – Warszawska – Jagiełły – Lalki) – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: WKD OPACZ – ... – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Posag 7 Panien (powrót: Posag 7 Panien – Czerwona Droga – Orłów Piastowskich – Warszawska – Gierdziejewskiego) – Szamoty – ... – URSUS-RATUSZ.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową wodociągu w ul. Warszawskiej.
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Gierdziejewskiego – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Zielonej Gęsi – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Zielonej Gęsi – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich – Warszawska).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Orląt Lwowskich – Warszawska – Gierdziejewskiego – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Zielonej Gęsi – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Zielonej Gęsi – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich – Warszawska).)
Korekta trasy objazdowej w związku z budową wodociągu w ul. Warszawskiej.
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: METRO STARE BIELANY – aleja Zjednoczenia – ... – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.)

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową wodociągu w ul. Warszawskiej.
300 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w soboty i niedziele w godz. 12-19)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC.)
Zakończenie sezonu wyścigów konnych.
308 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
W godzinach porannego szczytu: KRÓLIKARNIA – Woronicza (powrót: Woronicza – METRO WIERZBNO – [bez pasażerów: Woronicza – Puławska – zawrotka przed ul. Broniwoja – Puławska – Woronicza] – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Suwak – Domaniewska – DOMANIEWSKA OFFICE PARK (powrót: DOMANIEWSKA OFFICE PARK – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji).

W godzinach porannego szczytu: KRÓLIKARNIA – Woronicza (powrót: Woronicza – METRO WIERZBNO – [bez pasażerów: Woronicza – Puławska – zawrotka przed ul. Broniwoja – Puławska – Woronicza] – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – PARK POSTĘPU (powrót: PARK POSTĘPU – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska).

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu: KRÓLIKARNIA – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Suwak – Domaniewska – DOMANIEWSKA OFFICE PARK (powrót: DOMANIEWSKA OFFICE PARK – Domaniewska – Wołoska – Woronicza – METRO WIERZBNO – [bez pasażerów: Woronicza – Puławska – zawrotka przed ul. Broniwoja – Puławska – Woronicza] – KRÓLIKARNIA.).

W godzinach porannego szczytu: KRÓLIKARNIA – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – PARK POSTĘPU (powrót: PARK POSTĘPU – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – METRO WIERZBNO – [bez pasażerów: Woronicza – Puławska – zawrotka przed ul. Broniwoja – Puławska – Woronicza] – KRÓLIKARNIA.).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Konstruktorskiej i Postępu.
L12 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Millenium – Baszkówka: Sadowa – Wólka Pracka: Ogrodowa – Złotokłos: Piaseczyńska – ZŁOTOKŁOS.

(Stara trasa w dni powszednie w godz. 9.00 - 21.30 oraz wszystkie kursy w dni świąteczne: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Złotokłos: Piaseczyńska – Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.)
Skrócenie trasy wszystkich kursów do Złotokłosu w związku z zakończeniem sezonu działkowego.
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JEZIORKI – Gogolińska – Karczunkowska (południowa jezdnia lokalna) – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – EnergetycznaJózefosław: Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Julianowska) – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Jarząbka – Piaseczno: Jarząbka – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – 1 Maja – aleja Kalin – Szpitalna – jezdnia lokalna przy Szpitalu Powiatowym św. Anny – PIASECZNO (SZPITAL) (powrót: PIASECZNO (SZPITAL) – jezdnia lokalna przy Szpitalu Powiatowym św. Anny – Mickiewicza – łącznik Mickiewicza-Szpitalna – Szpitalna).

(Stara trasa: PKP JEZIORKI – ... – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – ... – PIASECZNO (SZPITAL).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Geodetów w Józefosławiu.
N33 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA (powrót: ZAJEZDNIA WORONICZA – Woronicza – Wołoska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – aleja Wilanowska – Wołoska – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA (powrót: ZAJEZDNIA WORONICZA – Woronicza – Wołoska).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Konstruktorskiej i Postępu.
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – ... – BOKSERSKA.)
N86 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Zatorze – Otomańska – Osmańska – Poleczki – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – ... – OSIEDLE KABATY.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • OS. POZYTYWNY MOKOTÓW 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Konstruktorskiej za skrzyżowaniem z ul. Postępu (w kierunku ul. Wołoskiej) (dotyczy linii 136, N36 i N86).

• OS. POZYTYWNY MOKOTÓW 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Konstruktorskiej za skrzyżowaniem z ul. Postępu (w kierunku ul. Racjonalizacji) (dotyczy linii 136, 308, N33, N36 i N86).

• OS. POZYTYWNY MOKOTÓW 03 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Postępu za skrzyżowaniem z ul. Konstruktorską (w kierunku ul. Domaniewskiej) (dotyczy linii 308).

• WILCZA GÓRA PIASZCZYSTA 51 i 52 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Wojska Polskiego w Wilczej Górze w rejonie skrzyżowania z ul. Żwirową (dotyczy linii 737 i 809).
2021.11.10.
ok. godz. 15.00.
736 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Legionowo: Strużańska – Roi – Wrzosowa – Polna – Strużańska – ... – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Słonecznej w Legionowie.
2021.11.08. L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Niektóre kursy w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – aleja Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – aleja Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – aleja Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – aleja Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Niektóre kursy w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – aleja Solidarności – Baczyńskiego – Modlińska (powrót: Modlińska – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska (powrót: Modlińska – Baczyńskiego – aleja Solidarności – Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).))
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy kanalizacji w ul. Baczyńskiego w rejonie skrzyżowania z al. Solidarności w Wieliszewie.
L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – aleja Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – aleja Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Kursy w dni powszednie po godz. 15.00 oraz w dni świąteczne po godz. 13.00: ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – aleja Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – aleja Solidarności – Kościelna – Modlińska – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: WIELISZEW (PLAŻA) – ... – Modlińska – Kościelna – aleja Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – aleja Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – aleja Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – aleja Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Część kursów w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew (Plaża) (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Część kursów w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – aleja Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – aleja Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Wieliszew: Kościelna – aleja Solidarności – Baczyńskiego – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Kursy w dni powszednie po godz. 15.00 oraz w dni świąteczne po godz. 13.00: ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – aleja Solidarności – Baczyńskiego – Modlińska – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: WIELISZEW (PLAŻA) – ... – Modlińska – Baczyńskiego – aleja Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska (powrót: Modlińska – Baczyńskiego – aleja Solidarności – Kościelna) – Słoneczna – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Część kursów w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew (Plaża) (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Część kursów w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – aleja Solidarności – Baczyńskiego – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).))
L11 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Niektóre kursy: ... – Góra: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wieliszew: Kościelna – aleja Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – aleja Solidarności – Kościelna – ...)



SZCZEGÓŁY:
Kursy w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego:
• w dni powszednie oraz świąteczne: PKP LEGIONOWO – Góra (Rzeczna, Dworcowa) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie oraz świąteczne: PKP LEGIONOWO – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie i przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze];
• w dni powszednie jeden kurs w godzinach porannego szczytu oraz jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – Wieliszew (Urząd Gminy) – Góra (Rzeczna, Dworcowa) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA);




Kursy w kierunku Legionowa:
• w dni powszednie oraz świąteczne: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Góra (Dworcowa, Rzeczna) – PKP LEGIONOWO [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie oraz świąteczne: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – PKP LEGIONOWO [z pominięciem przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze i podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie dwa kursy w godzinach porannego szczytu: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Góra (Dworcowa, Rzeczna) – Wieliszew (Urząd Gminy) – PKP LEGIONOWO.
• w dni powszednie jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Wieliszew (Urząd Gminy) – PKP LEGIONOWO [z pominięciem przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze].

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).

(Niektóre kursy: ... – Góra: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wieliszew: Kościelna – aleja Solidarności – Baczyńskiego – Modlińska – Słoneczna – ...)
2021.11.06. ZMIANY PRZYSTANKOWE • GÓRASZKA MICKIEWICZA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na wschodniej jezdni serwisowej drogi S17 w Góraszce w rejonie skrzyżowania z ul. Mickiewicza (dotyczy linii 720, 722 i 730).
2021.11.03. 107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza (powrót: Smocza – Dzielna – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Brokla – Szpitalna (powrót: Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Bracka – Krucza – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – aleja Witosa – Beethovena – Bobrowiecka – KIERBEDZIA (powrót: KIERBEDZIA – Bobrowiecka – Chełmska – Czerniakowska).

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda (powrót: Zgoda – Brokla – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Bracka – ... – KIERBEDZIA.)
Skierowanie na nową trasę stałą po zakończeniu przebudowy ul. Szpitalnej.
2021.10.25. L17 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Szkolna – Łbiska: Chrobrego – Pęchery: Chrobrego – Główna – Cietrzewia – Pawlaka – Grochowa: Pawlaka – Bogatki: Słoneczników – Królewska – Łoś: Prażmowska – Nowy Prażmów: Główna – Zawodne: Ryxa – Prażmów: Ryxa – Czołchańskiego – Wola Prażmowska: Główna – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wągrodno: Złota – Jaroszowa Wola: Główna – JAROSZOWA WOLA (LEŚNA).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Pęchery: Chrobrego – Główna – Piskórka: Główna – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY) (powrót: PRAŻMÓW (URZĄD GMINY) – Czołchańskiego – Ryxa – Zawodne: Ryxa – Nowy Prażmów: Główna – Łoś: Prażmowska – 6 Września – Piskórka: Jagodowa – Główna).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic: Jagodowej, Słonecznej i Głównej w Piskórce.
L32 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (JASNA) – Długa – Dworska – Chyliczki: Dworska – Wschodnia – Piaseczno: Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA.

(W soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – ...)

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (PAŃSKA) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: WschodniaPiaseczno: Przesmyckiego – ... – GROCHOWA.)
Skierowanie na stałe trasy po zakończeniu przebudowy ul. Dworskiej w Konstancinie-Jeziornie.
L52 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (JASNA) – Długa – Dworska – Chyliczki: Dworska – Wschodnia – Piaseczno: Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Szkolna – Łbiska: Bolesława Chrobrego – Pęchery: Bolesława Chrobrego – Cietrzewia – Pawlaka – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA.

(W soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – ...)

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (PAŃSKA) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: WschodniaPiaseczno: Przesmyckiego – ... – GROCHOWA.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KOBYŁKA RĘCZAJSKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Nadarzyńskiej pomiędzy przystankami RĘCZAJSKA 03 i RONDO CUDU NAD WISŁĄ 02 (w kierunku Turowa) (dotyczy linii L26).
2021.10.23. 52 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie i w soboty)
(komunikacja gminy Żabia Wola)
Kursy w dni powszednie do godz. 11.00 jednokierunkowo: OJRZANÓW (SZKOŁA) – Tarczyńska – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Żelechów: Chełmońskiego – Siestrzeń: Żelechowska – Przy Trasie – Grodziska – Siestrzeń (pętla) – Grodziska – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Objazdowa – Władysławów: Przejazdowa – Główna – Nadrzeczna – Siestrzeń: Nadrzeczna – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Przeszkoda: Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – przejazd na drugą stronę Trasy S8 – Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – Żabia Wola: Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – Wiśniowa – Rolnicza (pętla) – Wiśniowa – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Józefina-Szkoła (pętla) – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Jesionowa – Jastrzębnik: Jesionowa – Żelechów: Topolowa – Chełmońskiego – Nad Lasem – Krakowiańska – Chełmońskiego – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Ojrzanów: Tarczyńska – OJRZANÓW (SZKOŁA).

Kursy w dni powszednie po godz. 12.30 jednokierunkowo: OJRZANÓW (SZKOŁA) – Tarczyńska – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Żelechów: Chełmońskiego – Krakowiańska – Nad Lasem – Chełmońskiego – Topolowa – Jastrzębnik: Jesionowa – Żabia Wola: Jesionowa – Główna – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Józefina-Szkoła (pętla) – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Wiśniowa – Rolnicza (pętla) – Wiśniowa – Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – Przeszkoda: Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – przejazd na drugą stronę Trasy S8 – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Siestrzeń: Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Nadrzeczna – Władysławów: Nadrzeczna – Główna – Przejazdowa – Siestrzeń: Objazdowa – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Grodziska – Siestrzeń (pętla) – Grodziska – Przy Trasie – Żelechowska – Żelechów: Chełmońskiego – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Ojrzanów: Tarczyńska – OJRZANÓW (SZKOŁA).

Niektóre kursy dwukierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Główna – Jesionowa – Jastrzębnik: Jesionowa – Żelechów: Topolowa – Chełmońskiego – Nad Lasem – Krakowiańska – Chełmońskiego – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Ojrzanów: Tarczyńska – OJRZANÓW (SZKOŁA).

Niektóre kursy dwukierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Główna – Jesionowa – Jastrzębnik: Jesionowa – Żelechów: Topolowa – Krakowiańska – Nad Lasem – Chełmońskiego – Siestrzeń: Żelechowska – Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – SIESTRZEŃ (ROZALIŃSKA).

Jeden kurs w dni powszednie oraz w soboty jeden kurs w godzinach porannych i jeden w popołudniowych: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Wiśniowa – Rolnicza (pętla) – Wiśniowa – Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – Przeszkoda: Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – przejazd na drugą stronę Trasy S8 – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Siestrzeń: Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Nadrzeczna – Władysławów: Nadrzeczna – Główna – Przejazdowa – Siestrzeń: Objazdowa – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Grodziska – Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – SIESTRZEŃ (ROZALIŃSKA).
Wprowadzenie kursowania w soboty na skróconej trasie.
2021.10.22. R7 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
(komunikacja gminy Radzymin)
PKP RADZYMIN – Kolejowa – Wróblewskiego – Kolejowa – Słoneczna – Witosa – Wycinki – Patriotów – Weteranów – Nowa – Maczka – Konopnickiej – Weteranów – Wyszyńskiego – aleja Jana Pawła II – Hallera – Polna – Cegielnia: Polna – Sikorskiego – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Radzymin: Bohaterów Radzymina 1920 roku – Piłsudskiego – aleja Jana Pawła II – Cegielnia: aleja Jana Pawła II – Sikorskiego)Słupno: aleja Jana Pawła II – Ceglana – Szkolna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – SIERAKÓW.

(Stara trasa: PKP RADZYMIN – ... – Wyszyńskiego – aleja Jana Pawła II – Polna – Hallera – aleja Jana Pawła II – Cegielnia: aleja Jana Pawła II – Sikorskiego – Polna – Słupno: Szkolna – Żeromskiego – ... – SIERAKÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem fragmentu ul. Szkolnej w Słupnie.
2021.10.20. 177 linia autobusowa zwykła stała WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Posag 7 Panien (powrót: Posag 7 Panien – Czerwona Droga – Orłów Piastowskich – Warszawska – Gierdziejewskiego) – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: WKD OPACZ – ... – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – ... – URSUS-RATUSZ.)
Jednokierunkowe skierowanie na trasy objazdowe w związku z kolejnym etapem budowy kanalizacji sanitarnej w ul. Orłów Piastowskich.
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Gierdziejewskiego – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Zielonej Gęsi – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Zielonej Gęsi – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich – Warszawska).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Zielonej Gęsi – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Zielonej Gęsi – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).)
2021.10.18. 10 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki)
Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Radońska – Odrano-Wola: Lazurowa – Szczęsne: Orla – Radonie: Widokowa – Motylkowa – Źródlana – Książenice: Marylskiego – Mazowiecka – KSIĄŻENICE (SZKOŁA).

Jeden kurs w godzinach porannych (tylko w kierunku Książenic) oraz jeden w godzinach popołudniowych: GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – Daleka – aleja Mokronoskich – Sportowa – Sadowa – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja – Teligi (powrót: Teligi – Bairda – Orzeszkowej – Kopernika – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła) – Na Laski – Piaskowa – Nadarzyńska – Warszawska – Emilii Plater – Radońska – ...)

Jeden kurs około południa (tylko w kierunku Książenic) oraz jeden w godzinach popołudniowych (tylko w kierunku Grodziska): PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja – Teligi (powrót: Teligi – Bairda – Orzeszkowej – Kopernika – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Na Laski – Piaskowa – Nadarzyńska – Warszawska – Emilii Plater – Radońska – ...)

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI / GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – ... – Szczęsne: Orla – Radonie: Widokowa – Gościnna – Opypy: Paprociowa – Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – KSIĄŻENICE (OSIEDLE).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Marylskiego w Książenicach.
22 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja powiatu grodziskiego)
MAKÓWKA – Chmielna – Radziejowicka – Mościska: Radziejowicka – Adamowizna: Radziejowicka – Kałęczyn: Radziejowicka – Grodzisk Mazowiecki: Chełmońskiego – Żyrardowska – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Żyrardowska) – Nadarzyńska – Kady: Nadarzyńska – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.

(Niektóre kursy: ... – Książenice: Mazowiecka – Marylskiego – Książenice (pętla) – Marylskiego – Mazowiecka – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Książenice: Mazowiecka – Marylskiego – Książenice (pętla) – Marylskiego – Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – ...)

(Stara trasa: MAKÓWKA – ... – SIESTRZEŃ.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Książenice: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – ...))
23 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja powiatu grodziskiego)
PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Cicha – Wólczyńska – Sadowa – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Nałkowskiej – Radonie: Centralna – Widokowa – Motylkowa – Źródlana – Książenice: Marylskiego – Mazowiecka – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.

(Kursy w dni powszednie w godz. 7.00 - 12.00: ... – Radonie: Centralna – Widokowa – Motylkowa (powrót: Motylkowa – WidokowaSzczęsne: Orla – Szczęsne (Cmentarz Nowy) (pętla) – Orla – Radonie: Widokowa – Motylkowa – Źródlana – Widokowa – Centralna) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 12.00 - 17.00: ... – Radonie: Centralna – Źródlana – Motylkowa – Widokowa – Szczęsne: Orla – Szczęsne (Cmentarz Nowy) (pętla) – Orla – Radonie: Widokowa – Motylkowa – Źródlana (powrót: Żródlana – Motylkowa – Widokowa – Centralna) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: KŁUDNO NOWE – droga przez wieś – Kłudno: droga przez wieś – Tłuste: droga przez wieś – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – droga przez wieś – Żuków: droga przez wieś – Adamów: droga przez wieś – Chrzanów Mały: droga przez wieś – Chrzanowska – Grodzisk Mazowiecki: Chrzanowska – Transportowa – Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Graniczna – Matejki – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – ...)

(Niektóre kursy w soboty, niedziele i święta: KŁUDNO NOWE – droga przez wieś – Kłudno: droga przez wieś – Tłuste: droga przez wieś – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – droga przez wieś – Żuków: droga przez wieś – Adamów: droga przez wieś – Chrzanów Mały: droga przez wieś – Chrzanowska – Grodzisk Mazowiecki: Chrzanowska – Transportowa – Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Graniczna – Matejki – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego) – ...)

(Niektóre kursy w soboty, niedziele i święta: KŁUDNO NOWE – droga przez wieś – Kłudno: droga przez wieś – Tłuste: droga przez wieś – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – droga przez wieś – Żuków: droga przez wieś – Adamów: droga przez wieś – Chrzanów Mały: droga przez wieś – Chrzanowska – Grodzisk Mazowiecki: Chrzanowska – Transportowa – Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Graniczna – Matejki – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego) – ...)

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – Radonie: Centralna – Widokowa – Źródlana – Motylkowa – Widokowa – Gościnna – Opypy: Paprociowa – Mazowiecka – Książenice: MazowieckaSiestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.

(Kursy w dni powszednie w godz. 7.00 - 12.00: ... – Radonie: Centralna – Widokowa – Żródlana – Motylkowa – Widokowa – Gościnna (powrót: Gościnna – Widokowa – Szczęsne: Orla – Szczęsne (Cmentarz Nowy) (pętla) – Orla – Radonie: Widokowa – Motylkowa) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 12.00 - 17.00: ... – Radonie: Centralna – Źródlana – Motylkowa – Widokowa – Szczęsne: Orla – Szczęsne (Cmentarz Nowy) (pętla) – Orla – Radonie: Widokowa – Gościnna (powrót: Gościnna – Widokowa – Motylkowa) – ...)
29 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja powiatu grodziskiego)
GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – Daleka – Sadowa – Sportowa – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja – Teligi (powrót: Teligi – Bairda – Orzeszkowej – Kopernika – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła) – Na Laski – Piaskowa – Nadarzyńska – Kady: Nadarzyńska – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Marylskiego – Książenice (pętla) – Marylskiego – Mazowiecka – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.

(Cztery kursy w godzinach porannych: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)

(Stara trasa: GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: MazowieckaSiestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)
2021.10.17. 911 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 19.15)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Lech Poznań.
2021.10.16. C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA, ESTRADY, CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), POPIELA, BOGUSŁAWSKIEGO, SOKRATESA, METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY.
Uruchomienie linii w celu poprawy obsługi Cmentarza Północnego w okresie poprzedzającym święto Wszystkich Świętych.
2021.10.16. 709 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska) – Dworcowa – PKP PIASECZNO.

(Niektóre kursy: ... – Piaseczno: Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II – Żytnia – PIASECZNO (TARGOWISKO) (powrót: PIASECZNO (TARGOWISKO) – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Dworcowej w Piasecznie.
L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa (powrót: Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – PKP PIASECZNO.) – Jana Pawła II – Targowisko (pętla) – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Dworcowa) – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia, Brama Południowa, Brama Zachodnia) – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola (Urząd Gminy) (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Towarowa – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II – Targowisko (pętla) – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Dworcowa) – Orężna – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
Skierowanie na nowe trasy po zakończeniu przebudowy ul. Dworcowej w Piasecznie.
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – PKP PIASECZNO.) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – Słojewskiego – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego) – ...)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – PKP PIASECZNO.) – Okulickiego – ... – JASTRZĘBIEC.)
L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Główna – Leśna (pętla) – Główna – Asfaltowa – Polna – Siedliska: Sielska – Chylice: Sielska – Starochylicka – Konstancin-Jeziorna: Długa – KONSTANCIN-JEZIORNA (JASNA).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – Dworcowa – Sienkiewicza – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (JASNA).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Dworcowej w Piasecznie.
L24 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(W dni nauki szkolnej w godz. 7.30 - 9.00 i 13.30 - 17.00: ... – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – CHYLICE.)

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – Dworcowa – Sienkiewicza – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA) / CHYLICE.)
L25 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Chojnów: Asfaltowa – Pilawa: Klonowa – Orzeszyn: Klonowa – Chojnów: Klonowa – Dobiesz: Mazowiecka – Sierzchów: Mazowiecka – Cendrowice: Szkolna – Sobików: Szkolna – Sobików (pętla) – Szkolna – Cendrowice: Szkolna – Brzozowa – Kolonia Sobików: droga lokalna – Krzaki Czaplinkowskie: Słoneczna – Góra Kalwaria: Wiejska – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska – Kalwaryjska).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – Gerbera – Księcia Janusza I Starego – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JEZIORKI – Gogolińska – Karczunkowska (południowa jezdnia lokalna) – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Julianowska) – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Jarząbka – Piaseczno: Jarząbka – DworcowaSienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – 1 Maja – aleja Kalin – Szpitalna – jezdnia lokalna przy Szpitalu Powiatowym św. Anny – PIASECZNO (SZPITAL) (powrót: PIASECZNO (SZPITAL) – jezdnia lokalna przy Szpitalu Powiatowym św. Anny – Mickiewicza – łącznik Mickiewicza-Szpitalna – Szpitalna).

(Stara trasa: PKP JEZIORKI – ... Jarząbka – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – Dworcowa – Sienkiewicza – Szpitalna – jezdnia lokalna przy Szpitalu Powiatowym św. Anny – PIASECZNO (SZPITAL) (powrót: PIASECZNO (SZPITAL) – jezdnia lokalna przy Szpitalu Powiatowym św. Anny – Mickiewicza – łącznik Mickiewicza-Szpitalna – Szpitalna).)
Skierowanie na nową trasę po zakończeniu przebudowy ul. Dworcowej w Piasecznie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP PIASECZNO 07 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Towarowej przed skrzyżowaniem z ul. Dworcową (w kierunku dworca PKP) ("dla wysiadających" dla linii L-1 i L-3).

• PIASECZNO WRZOSOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w al. Kalin w rejonie skrzyżowania z ul. Wrzosową (dotyczy linii L39).

• PIASECZNO ŚWIĘTOJAŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w al. Kalin w rejonie skrzyżowania z ul. Świętojańską (dotyczy linii L39).

• PIASECZNO MAJOWY ZAKĄTEK 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. 1 Maja w rejonie skrzyżowania z al. Kalin (dotyczy linii L39).
2021.10.15. N83 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – PKP PIASECZNO.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II – Żytnia – PIASECZNO (TARGOWISKO) (powrót: PIASECZNO (TARGOWISKO) – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Dworcowej w Piasecznie.
2021.10.11. 163 linia autobusowa zwykła stała STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – Nałęczowska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – BETONIARNIA.

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.40 i 8.40: ... – Wiertnicza – Przyczółkowa (powrót: Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Uprawna – Przyczółkowa – Wiertnicza) – Vogla – ...)

(Stara trasa: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – Nałęczowska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Tuzinowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.40 i 8.40: ... – Vogla – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Uprawna – Przyczółkowa (powrót: Przyczółkowa – Vogla) – WILANÓW.))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową kanalizacji w ul. Zawodzie i zamknięciem jej dla ruchu kołowego.
177 linia autobusowa zwykła stała WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: WKD OPACZ – ... – Lalki – Jagiełły – Warszawska – ... – URSUS-RATUSZ.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu etapu budowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Warszawskiej.
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: METRO STARE BIELANY – aleja Zjednoczenia – ... – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.)

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.)
L30 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska (powrót: Dominikańska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK).) – Wojska Polskiego – Czerska – Czersk: Warszawska – plac Tysiąclecia – Warecka – Książąt Mazowieckich – Trakt Pułaskiego – Coniew: Trakt Pułaskiego – Linin:Wincentów: droga lokalna – Czaplin: droga lokalna – Dębówka: droga lokalna – Grójecka – Czaplinek: Grójecka – Słoneczna – Sadowa – Sobików: Szkolna – Julianowska – Obręb: Dębowa – Akacjowa – Wierzbowa – Dębowa – Julianów: Julianowska – Czachówek: Główna – Bronisławów: Graniczna – Czarny Las: droga lokalna – CZARNY LAS.

(Niektóre kursy w godzinach porannego szczytu: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Grójecka – Marianki – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK).) – Czerska – ...)

(Niektóre kursy w godzinach popołudniowego szczytu: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska – Kalwaryjska – Budowlanych – Marianki – Grójecka – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Dominikańska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK).) – Czerska – ...)
Uruchomienie kursów wariantowych w celu zapewnienia obsługi komunikacyjnej Technikum Budowlanego Zespołu Szkół Zawodowych im. marsz. F. Bielińskiego w Górze Kalwarii.
N31 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Powsińska (powrót: Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – SADYBA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową kanalizacji w ul. Zawodzie i zamknięciem jej dla ruchu kołowego.
Z31 linia autobusowa zastępcza
(nocna zwykła stała)
WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – BETONIARNIA. Uruchomienie linii zastępczej w związku z budową kanalizacji w ul. Zawodzie i zamknięciem jej dla ruchu kołowego oraz wycofaniem z Zawad linii N31.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • RADZYMIN MACZKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego w al. Jana Pawła II w Radzyminie za skrzyżowaniem z ul. Dobrą (w kierunku Warszawy) (dotyczy linii 738).
2021.10.09. L35 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Szpitalna – aleja Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Krótka – Kobyłkowska – Sasina – Przejazd – Wileńska (powrót: Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin (pętla) – Żelazna – Legionów – Wileńska – Przejazd) – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Nowa – Przytorowa – Willowa – Szosa Jadowska – Ręczajska – Nowe Grabie: Ręczajska – pętla – Ręczajska – Duczki: Ręczajska – Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Cichorackiej – Główna – STARE GRABIE.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Sasina – Przejazd – Wileńska – Szosa Jadowska – ... – STARE GRABIE.)
Przywrócenie dojazdu do pętli PKP WOŁOMIN po zakończeniu przebudowy ul. Żelaznej.
L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Szpitalna – aleja Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Krótka – Kobyłkowska – Sasina – Przejazd – Wileńska (powrót: Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin (pętla) – Żelazna – Legionów – Wileńska – Przejazd) – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska) – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Turów: Hallera – Kobyłka: Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Turów: Hallera).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna – Cięciwa (pętla) – Polna – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna – Cięciwa (pętla) – Polna – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Sasina – Przejazd – Wileńska – Szosa Jadowska – ... – KOBYŁKA (TURÓW).)
L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CMENTARZ MARKI – droga dojazdowa do cmentarza – Bandurskiego – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Radzymińska – Kościelna – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Kościelna) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Szpitalna – Armii KrajowejKobyłka: Wołomińska) – Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP WOŁOMIN.

(Stara trasa: CMENTARZ MARKI – ... – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (LEGIONÓW).)
2021.10.04. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
E-2.

• Przywrócenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
114, 401.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, ŚMIGIELSKA, LALKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA (NŻ), SGGW-BIBLIOTEKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO (NŻ), STRZELECKIEGO (NŻ), URSYNÓW PŁD. (→URSUS NIEDŹWIADEK) (NŻ), URSYNÓW PŁD.

(Kursy do godz. 6.30 i po godz. 21.00: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Bacha (zawrotka) – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Wałbrzyska).

(Niektóre kursy w godzinach porannych i wieczornych: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Ciszewskiego – aleja KEN – METRO STOKŁOSY.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS.) – Bohaterów Warszawy – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Bacha (zawrotka) – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Wałbrzyska).)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: WKD RAKÓW – Łopuszańska (jezdnia boczna) – Łopuszańska – Hynka – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Bacha (zawrotka) – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Wałbrzyska).)
Przywrócenie stałego rozkładu jazdy wraz z kursami wariantowymi.
R3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie oraz w soboty)
(komunikacja gminy Radzymin)
RADZYMIN (GŁOWACKIEGO) – Głowackiego – Polskiej Organizacji Wojskowej – Konstytucji 3 Maja – Wyszyńskiego – Polskiej Organizacji Wojskowej – Leśna – Mokra – Mokre: Radzymińska – Łosie: Radzymińska – Łosie (pętla) – Radzymińska – Mokre: Radzymińska – 15 Sierpnia – Strzelców Polskich – Strzelców Kresowych – Nowe Mokre (pętla) – Strzelców Kresowych – Strzelców Polskich – 15 Sierpnia – Radzymińska – Żukowskiego – Zawady: Żukowskiego – Polskiej Organizacji Wojskowej – droga przez wieś – Zwierzyniec: Zawadzka – droga przez wieś – Wyszyńskiego – Stary Dybów: Wyszyńskiego – Szwoleżerów – Napoleońska – Emilianów: Objazdowa – Wesoła (zawrotka) – Objazdowa – Stary Dybów: Napoleońska – Myśliwska – Zwycięska – Radzymin: Zwycięska – Ogrodowa – Korczaka – Konstytucji 3 Maja – Wyszyńskiego – Głowackiego – RADZYMIN (GŁOWACKIEGO). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: RADZYMIN (GŁOWACKIEGO) – ... – Mokre: Radzymińska – Łosie: Radzymińska – Teodorów-Sokołówek: droga przez wieś – Urocza – Kołaków: droga przez wieś – Guzowatka: droga przez wieś – Zawady: Polskiej Organizacji Wojskowej – droga przez wieś – ... – RADZYMIN (GŁOWACKIEGO).)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Zawad po zakończeniu budowy mostu nad rzeką Rządzą. Wprowadzenie podjazdów do Nowych Mokrych.
2021.10.02. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Uruchomienie linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją koncertu Maty na Lotnisku Bemowo.

24. Dodatkowe kursy: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA. [Kursuje w godz. 15.00 - 20.00.]

941. CONRADA – Kochanowskiego – Galla Anonima – Jarzębskiego – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Nocznickiego – METRO MŁOCINY. [Linia jednokierunkowa. Kursuje w godz. 22.00 - 24.00.]

942. WROCŁAWSKA – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka – Górczewska – METRO KSIĘCIA JANUSZA. [Linia jednokierunkowa. Kursuje w godz. 22.00 - 24.00.]

984. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – PIASTÓW ŚLĄSKICH – [bez pasażerów: Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Deotymy – Górczewska] – METRO KSIĘCIA JANUSZA (powrót: METRO KSIĘCIA JANUSZA – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Dywizjonu 303 – Radiowa – Wrocławska – Powstańców Śląskich – PIASTÓW ŚLĄSKICH – [bez pasażerów: Powstańców Śląskich – Conrada – Sokratesa – Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty] – METRO MŁOCINY.). [Kursuje w godz. 15.00 - 20.00.]
2021.10.02. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania w soboty i dni świąteczne:
196.

2021.09.27. 736 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Wrzosowa – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – ... – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Słonecznej w Legionowie.
ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Ząbki)
CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Langiewicza – Wyzwolenia – 3 Maja – Orla – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – ... – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Kochanowskiego w Ząbkach.
ZĄBKI-3 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Ząbki)
CH MARKI – Ząbki: Wolności – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – 3 Maja – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – ... – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI.)
2021.09.26. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wstrzymanie w godz.: od ok. 7.00 do ok. 12.00 ruchu autobusów na ul. Jagiellońskiej w związku z organizacją 43. Maratonu Warszawskiego (uwzględniono w wykazie tylko te linie, które są zastępowane przez linię zastępczą Z70).

135. 11 LISTOPADA – Szwedzka (powrót: Szwedzka – 11 Listopada – rondo Żaba (zawrotka) – 11 Listopada – 11 LISTOPADA.) – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

162. EC SIEKIERKI – ... – Powsińska – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka (powrót: aleja Zieleniecka – Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – Czerniakowska) – Targowa – 11 Listopada – Stalowa (powrót: Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – ZAJEZDNIA STALOWA.

166. ZAJEZDNIA STALOWA – Stalowa – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Stalowa) – aleja Zieleniecka – Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – Czerniakowska (powrót: Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka) – Gagarina – Belwederska – ... – OSIEDLE KABATY / STP-KABATY.

170. DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – ... – OSIEDLE WILNO / ELSNERÓW.

212. DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Szwedzka – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – św. Wincentego – ... – CH TARGÓWEK.

509. GOCŁAW – ... – Targowa – aleja Solidarności – Szwedzka – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska (powrót: Modlińska – Toruńska – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Szwedzka) – ... – WINNICA.

Z70. PLAC HALLERA – Jagiellońska – RONDO STARZYŃSKIEGO.
2021.09.25. 911 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 21.45)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Raków Częstochowa.
2021.09.22. BŁONIE

ROZTOKA
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Leszno)
PKP BŁONIE – Kolejowa – Grodziska – Jana Pawła II – Okrzei – Piłsudskiego – Nowakowskiego – Poniatowskiego – Powstańców – Sochaczewska – Modlińska (powrót: Modlińska – Lesznowolska – Sochaczewska – Targowa – Traugutta – Wyszyńskiego – Grodziska) – Białuty: droga nr 579 – droga do Wawrzyszewa – Wawrzyszew: droga przez wieś – Rochaliki: droga przez wieś – Rochale Wielkie: droga przez wieś – Walentów: droga przez wieś – Podrochale: droga przez wieś – Czarna Droga – Grądki: Czarna Droga – Leszno: Czarna Droga – Sochaczewska – Partyzantów – Julinek: droga nr 579 – Kępiaste: droga nr 579 – Łubiec: droga nr 579 – Roztoka: droga nr 579 – ROZTOKA.

(Niektóre kursy: LESZNO (SOCHACZEWSKA) – Partyzantów – ...)

(Stara trasa: PKP BŁONIE – ... – Białuty: droga nr 579 – Leszno: Błońska – Partyzantów – ... – ROZTOKA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozbudową drogi nr 579 na odcinku od Leszna do Błonia.
2021.09.20. 11 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.

(Stara trasa: CZUMY – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu remontu torowiska tramwajowego na ul. Obozowej w rejonie skrzyżowania z al. Prymasa Tysiąclecia.
13 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

(Stara trasa: KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.)
20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Dywizjonu 303 – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – ŻERAŃ FSO.)
23 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.)
24 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: KOŁO – Obozowa – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.)
70 linia tramwajowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: BOERNEROWO – Kaliskiego – Dywizjonu 303 – KOŁO.)
Z23 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Młynarska).)
731 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – aleja Wyszyńskiego – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni powszednie w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).))
Wycofanie z pętli OS. MŁODYCH w Legionowie w związku z przebudową skrzyżowania ul. Suwalnej i Olszankowej.
L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Baczyńskiego – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Kursy w dni powszednie po godz. 15.00 oraz w dni świąteczne po godz. 13.00: ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Baczyńskiego – Modlińska – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: WIELISZEW (PLAŻA) – ... – Modlińska – Baczyńskiego – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska (powrót: Modlińska – Baczyńskiego – Solidarności – Kościelna) – Słoneczna – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Część kursów w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew (Plaża) (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Część kursów w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Solidarności – Baczyńskiego – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Cynkowa – Suwalna (powrót: Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Szarych Szeregów – ... – KOMORNICA (SZKOŁA) / WIELISZEW (PLAŻA).))
2021.09.19. 911 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 19.15)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Górnik Łęczna.
2021.09.19. 24 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)

(Stara trasa: WAWRZYSZEWSKA – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z demontażem tymczasowej nakładki torowej na ul. Obozowej w rejonie zespołu przystankowego WAWRZYSZEWSKA.
2021.09.18. C linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – CENTRUM.
Przystanki: PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM.
Uruchomienie kursującej tylko 18 września w godz. 12-18 specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją Dni Transportu Publicznego i wystawami taboru zabytkowego i współczesnego na pl. Defilad (autobusy) i pl. Narutowicza (tramwaje). Obsługa przez autobusy zabytkowe użyczone przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
2021.09.13. 201 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – ZNANA (powrót: ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – ...)

(W dni świąteczne: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ...)
Wprowadzenie dodatkowych skróconych kursów wariantowych.
L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Niektóre kursy w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Baczyńskiego – Modlińska (powrót: Modlińska – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska (powrót: Modlińska – Baczyńskiego – Solidarności – Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Niektóre kursy w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).))
Skierowanie w kursach wariantowych z podjazdem do Urzędu Gminy w Wieliszewie na trasy objazdowe w związku z budową kanalizacji w ul. Baczyńskiego i brakiem możliwości zawrotki przez parking.
L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna (powrót: Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Baczyńskiego – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Kursy w dni powszednie po godz. 15.00 oraz w dni świąteczne po godz. 13.00: ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Baczyńskiego – Modlińska – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: WIELISZEW (PLAŻA) – ... – Modlińska – Baczyńskiego – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska (powrót: Modlińska – Baczyńskiego – Solidarności – Kościelna) – Słoneczna – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Część kursów w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew (Plaża) (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Część kursów w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Solidarności – Baczyńskiego – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Kursy w dni powszednie po godz. 15.00 oraz w dni świąteczne po godz. 13.00: ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: WIELISZEW (PLAŻA) – ... – Modlińska – Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Część kursów w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew (Plaża) (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Część kursów w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).))
L11 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Niektóre kursy: ... – Góra: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Baczyńskiego – Modlińska – Słoneczna – ...)



SZCZEGÓŁY:
Kursy w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego:
• w dni powszednie oraz świąteczne: PKP LEGIONOWO – Góra (Rzeczna, Dworcowa) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie oraz świąteczne: PKP LEGIONOWO – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie i przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze];
• w dni powszednie jeden kurs w godzinach porannego szczytu oraz jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – Wieliszew (Urząd Gminy) – Góra (Rzeczna, Dworcowa) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA);




Kursy w kierunku Legionowa:
• w dni powszednie oraz świąteczne: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Góra (Dworcowa, Rzeczna) – PKP LEGIONOWO [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie oraz świąteczne: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – PKP LEGIONOWO [z pominięciem przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze i podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie dwa kursy w godzinach porannego szczytu: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Góra (Dworcowa, Rzeczna) – Wieliszew (Urząd Gminy) – PKP LEGIONOWO.
• w dni powszednie jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Wieliszew (Urząd Gminy) – PKP LEGIONOWO [z pominięciem przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze].

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).

(Niektóre kursy: ... – Góra: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – ...))
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WIELISZEW URZĄD GMINY 51 i 52 - uruchomienie przystanków stałych zlokalizowanych na ul. Baczyńskiego w Wieliszewie w rejonie skrzyżowania z ul. Solidarności (dotyczy linii L-9, L10 i L11).

• WIELISZEW MYŚLIWSKA 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Modlińskiej w Wieliszewie za skrzyżowaniem z ul. Myśliwską (w kierunku Komornicy) (dotyczy linii L-9, L10 i L11).

• WIELISZEW POLNA 53 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Modlińskiej w Wieliszewie za skrzyżowaniem z ul. Kościelną (w kierunku Legionowa) (dotyczy linii L-9, L10 i L11).
2021.09.08. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska - Anglia na Stadionie PGE Narodowy.

7. Dodatkowe kursy: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA. [Kursy od ok. godz. 22.30.] 7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Kursy od ok. godz. 18.30 do ok. godz. 20.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

9. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: GOCŁAWEK – Grochowska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – KOŁO. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.30.]
2021.09.08. L36 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SOKOLA) – Sokola – Topolowa – Brzozowa – 1 Maja (powrót: 1 Maja – Leszczyńska – Sokola – WOŁOMIN (SOKOLA).) – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – Kobyłkowska – Krótka – aleja Armii Krajowej – OkopowaGdyńska (powrót: Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej) – Piłsudskiego – Armii Krajowej – Laskowa – PKP Wołomin (Laskowa) (pętla) – Laskowa – Armii Krajowej – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Radzymińska – Witosa – Boryny – Helenów: 100-lecia – Zagościniec: 100-leciaLipinki: Graniczna – Klonowa – Słoneczna – Piaskowa – Parkowa – PKP ZAGOŚCINIEC (powrót: PKP ZAGOŚCINIEC – Parkowa – Kolejowa – Graniczna – Piaskowa – Słoneczna).

(Stara trasa: WOŁOMIN (SOKOLA) – ... – Czarna: Radzymińska – Witosa – Wołomin: Geodetów – Łukasiewicza – Zagościniec: Podmiejska – 100-lecia – Lipinki: Graniczna – ... – PKP ZAGOŚCINIEC.)
Przywrócenie stałej trasy w Zagościńcu po zakończeniu przebudowy drogi powiatowej 4312W Zagościniec - Helenów.
L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna (powrót: Fabryczna – aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Brzozowa – Waryńskiego).

(Kursy w dni powszednie do godz. 8.00 i w godz. 13.00 - 18.00 oraz wszystkie kursy w niedziele i święta: MARKI (FABRYCZNA) – Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna (powrót: Fabryczna – MARKI (FABRYCZNA).) – ...)

(W dni świąteczne: MARKI (FABRYCZNA) – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI / MARKI (FABRYCZNA) – ... – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Armii Krajowej w Zielonce.
L44 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Hubala (powrót: Hubala – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW).) – Zielonka: Ossowska – Słowackiego – Łukasińskiego – Mickiewicza – Kolejowa – Sienkiewicza – Chopina – Kilińskiego – Staszica – Skorupki – Kolejowa (powrót: Kolejowa – Kilińskiego) – WyszyńskiegoWojska Polskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Brzozowa – Waryńskiego).

(Stara trasa: KOBYŁKA (TURÓW) – ... – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego).)
L46 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Brzozowa – Waryńskiego).

(Kursy w dni powszednie w godz. 6.00 - 8.00 i 12.00 - 17.00, jeden kurs w soboty w godzinach porannych oraz wszystkie kursy w niedziele i święta: MARKI (FABRYCZNA) – Piłsudskiego – Lisa-Kuli (powrót: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – MARKI (FABRYCZNA).) – ...)

(W dni świąteczne: MARKI (FABRYCZNA) – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI / MARKI (FABRYCZNA) – ... – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego).)
M1 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki)
PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Warszawska – 11 Listopada – Boczna – Litewska – Nowy Świat – Wolańskiego – Boczna – Krasickiego – Małaszczyckiej – Jasna – Budowlana – Kościelna – MIŃSK MAZOWIECKI (CMENTARZ).

(Stara trasa: PKP MIŃSK MAZOWIECKI – ... – Litewska – Nowy Świat – Bagnista – Boczna – ... – MIŃSK MAZOWIECKI (CMENTARZ).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z pracami drogowymi w ul. Bagnistej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • CZARNA KOCHANOWSKIEGO 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Radzymińskiej w miejscowości Czarna za skrzyżowaniem z ul. Kochanowskiego (w kierunku Zagościńca) (dotyczy linii L36).
2021.09.07. M2 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki)
PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – 1 Maja – Kolejowa – Licealna – Tartaczna – Wyszyńskiego – Traugutta – Spółdzielcza – Mireckiego – Siennicka – Szpitalna – Obwodu Armii Krajowej "Mewa-Kamień" – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Dąbrówki – Łupińskiego – Warszawska – Mickiewicza – Dąbrówki – Błonie – Siennicka – Mireckiego – Spółdzielcza – Traugutta – Wyszyńskiego – Tartaczna – Licealna – Kolejowa – 1 Maja – plac Dworcowy – PKP MIŃSK MAZOWIECKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PKP MIŃSK MAZOWIECKI – ... – Mireckiego – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – ... – Mickiewicza – Dąbrówki – Braci Śniadeckich – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Mireckiego – ... – PKP MIŃSK MAZOWIECKI.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z pracami drogowymi w ul. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa.
M3 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki)
MIŃSK MAZOWIECKI (RONDO ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH) – Stanisławowska – Warszawskie Przedmieście (powrót: Warszawskie Przedmieście – Orzeszkowej – Warszawska – MIŃSK MAZOWIECKI (RONDO ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH).) – Chełmońskiego – Szczecińska – Topolowa – Bankowa – Warszawska – Siennicka – Spacerowa – Klonowa – Siennicka – Mrozowska (powrót: Mrozowska – Siennicka – Warszawska) – Sosnkowskiego – Chróścielewskiego – MIŃSK MAZOWIECKI (OSIEDLOWA).

(Stara trasa: MIŃSK MAZOWIECKI (RONDO ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH) – ... – Bankowa – Warszawska – Siennicka – Spacerowa – Klonowa – Siennicka – Mrozowska (powrót: Mrozowska – Siennicka – Warszawska) – Sosnkowskiego – ... – MIŃSK MAZOWIECKI (OSIEDLOWA).)
M4 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki)
MIŃSK MAZOWIECKI (CMENTARZ) – Kościelna – Warszawska – Dąbrówki – Mickiewicza – Warszawska – Łupińskiego – Dąbrówki (powrót: Dąbrówki – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Obwodu Armii Krajowej "Mewa-Kamień" – Szpitalna – Siennicka – Kościelna) – Grzeszaka – Klonowa – Siennicka – MIŃSK MAZOWIECKI (SPACEROWA) (powrót: MIŃSK MAZOWIECKI (SPACEROWA) – Spacerowa – Klonowa).

(Stara trasa: MIŃSK MAZOWIECKI (CMENTARZ) – Kościelna – Warszawska – Dąbrówki – Mickiewicza – Warszawska – Łupińskiego – Dąbrówki (powrót: Dąbrówki – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Siennicka – Kościelna) – Grzeszaka – ... – MIŃSK MAZOWIECKI (SPACEROWA).)
2021.09.06. 102 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
METRO STADION NARODOWY – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – Zamoście – Sokola (powrót: Sokola – METRO STADION NARODOWY.) – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Lubelska – Dworzec Wschodni (Lubelska) (pętla) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Mińska – Chrzanowskiego – Wiatraczna – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Skierowanie w rejon Dworca Wschodniego i stacji metra STADION w celu poprawy obsługi komunikacyjnej zabudowy wielorodzinnej powstającej na obszarze Kamionka. Na dotychczasowej trasie uruchomiono linię okresową 302.
302 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
EMILII PLATER – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
738 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: Bohaterów Radzymina 1920 roku – Piłsudskiego – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła IISłupno: aleja Jana Pawła II) – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).

(Stara trasa: METRO TROCKA – ... – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: Bohaterów Radzymina 1920 roku – Słowackiego – Korczaka – Konstytucji 3 Maja – aleja Jana Pawła II – rondo Traugutta (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – RADZYMIN (TRAUGUTTA) (powrót: RADZYMIN (TRAUGUTTA) – Konstytucji 3 Maja – Korczaka).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy al. Jana Pawła II w Radzyminie.
L26 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II).) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Olszewskiego – Kordeckiego – Nadmeńska – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – Wołomińska – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – Długa – Narutowicza – Orzeszkowej – Nadarzyńska – Nadarzyn – Poniatowskiego – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego).

(Stara trasa: ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II) – ... – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – ... – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ)..)
Przedłużenie trasy na terenie Kobyłki. Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Kordeckiego (wraz ze zmianą jej przebiegu).
N03 linia autobusowa nocna zwykła stała WINNICA – Dionizosa – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Jeden kurs ok. godz. 1.00: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Inżynierska – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Trzy kursy po godz. 3.00: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Stara trasa: NOWODWORY – Światowida – Modlińska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
Przedłużenie trasy do nowej pętli w Winnicy.
R5 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
(komunikacja gminy Radzymin)
RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA) – Słowackiego – Korczaka – Konstytucji 3 Maja – Wyszyńskiego – Weteranów – Wróblewskiego – Jałowcowa – Ruda: droga przez wieś – Teresińska – Borki: Teresińska – Błękitna (zawrotka) – Teresińska – Ruda: Teresińska – Stare Załubice: Mazowiecka – Nowe Załubice: Opolska – Opolska (pętla) – Opolska – Stare Załubice: Mazowiecka – Arciechów: Myszyniec – Zegrzyńska – Arciechów (pętla) – Zegrzyńska – Stare Załubice: Wolicka – Mazowiecka – Wczasowa – Borki: Wczasowa – Siwek (pętla) – Wczasowa – Stare Załubice: Wczasowa – Mazowiecka – Ruda: Teresińska – Borki: Teresińska – Błękitna (zawrotka) – Teresińska – Ruda: Teresińska – droga przez wieś – Jałowcowa – Wróblewskiego – Weteranów – Wyszyńskiego – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA). [Linia jednokierunkowa.]

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu oraz jeden w soboty ok. godz. 12.00: ... – Weteranów – Wróblewskiego – Kolejowa – PKP Radzymin (pętla) – Kolejowa – Wróblewskiego – Jałowcowa – ... – Jałowcowa – Wróblewskiego – Weteranów – ...)

(Kursy w dni powszednie do godz. 8.00 oraz w godz. 15.20 - 19.30: ... – Weteranów – Wróblewskiego – Kolejowa – PKP Radzymin (pętla) – Kolejowa – Wróblewskiego – Jałowcowa – ... – Jałowcowa – Wróblewskiego – Kolejowa – PKP Radzymin (pętla) – Kolejowa – Wróblewskiego – Weteranów – ...)
Likwidacja sobotnich wariantowych podjazdów do przystanku PKP w Radzyminie po zakończeniu wakacji i zmianą rozkładu jazdy linii SKM S3.
R7 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
(komunikacja gminy Radzymin)
PKP RADZYMIN – Kolejowa – Wróblewskiego – Kolejowa – Słoneczna – Witosa – Wycinki – Patriotów – Weteranów – Nowa – Maczka – Konopnickiej – Weteranów – Wyszyńskiego – aleja Jana Pawła II – Polna – Hallera – aleja Jana Pawła II – Cegielnia: aleja Jana Pawła II – Sikorskiego – Polna – Słupno: Szkolna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – SIERAKÓW.

(Stara trasa: PKP RADZYMIN – ... – Weteranów – Wyszyńskiego – Głowackiego – Polskiej Organizacji Wojskowej – Konstytucji 3 Maja – aleja Jana Pawła II – Hallera – Polna – Cegielnia: PolnaSłupno: Szkolna – ... – SIERAKÓW.)
Skierowanie na stałą trasę po zakończeniu przebudowy al. Jana Pawła II w Radzyminie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • RADZYMIN HALLERA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w al. Jana Pawła II w Radzyminie w rejonie skrzyżowania z ul. Dzielną (dotyczy linii 738).

• KOBYŁKA KS. SKORUPKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Długiej w Kobyłce w rejonie skrzyżowania z ul. ks. Skorupki (dotyczy linii L26).

• KOBYŁKA ORZESZKOWEJ 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Orzeszkowej w Kobyłce przed skrzyżowaniem z ul. Narutowicza (w kierunku Turowa) (dotyczy linii L26).

• KOBYŁKA NADARZYŃSKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Nadarzyn w Kobyłce za skrzyżowaniem z ul. Nadarzyńską (w kierunku Turowa) (dotyczy linii L26).

• KOBYŁKA NADARZYŃSKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Orzeszkowej w Kobyłce za skrzyżowaniem z ul. Nadarzyńską (w kierunku Zielonki) (dotyczy linii L26).

• KOBYŁKA MAJDAŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Nadarzyn w Kobyłce w rejonie skrzyżowania z ul. Majdańską (dotyczy linii L26).

• KOBYŁKA BORYSÓW 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Nadarzyn w Kobyłce za skrzyżowaniem z ul. Borysów (w kierunku Zielonki) (dotyczy linii L26).

• KOBYŁKA SIKORSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Nadarzyn w Kobyłce za skrzyżowaniem z ul. Sikorskiego (w kierunku Turowa) (dotyczy linii L26).

• PKP KOBYŁKA-OSSÓW 04 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Nadarzyn w Kobyłce za skrzyżowaniem z ul. Poniatowskiego (w kierunku Zielonki) (dotyczy linii L26).

• TURÓW PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA 01 - likwidacja przystanku.
2021.09.04. 2 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – aleja Wittek – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Trakt Nadwiślański – Światowida – WINNICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Światowida – TARCHOMIN KOŚCIELNY.)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Trakt Nadwiślański – Światowida – TARCHOMIN KOŚCIELNY.)
Przedłużenie linii w związku z otwarciem trasy tramwajowej do Winnicy.
17 linia tramwajowa zwykła stała WINNICA – Światowida – Trakt Nadwiślański – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.

(Niektóre kursy: METRO MARYMONT – Słowackiego – ...)

(Stara trasa: TARCHOMIN KOŚCIELNY – Światowida – Trakt Nadwiślański – ... – PKP SŁUŻEWIEC.)
509 linia autobusowa przyspieszona stała GOCŁAW – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Światowida – Dionizosa – WINNICA.
Przystanki: GOCŁAW, GOCŁAW (→NOWODWORY), OS. WILGA, UMIŃSKIEGO, BORA-KOMOROWSKIEGO, ABRAHAMA, WAŁ GOCŁAWSKI, AFRYKAŃSKA, SASKA, STACJA KRWIODAWSTWA, ADAMPOLSKA, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, GOLĘDZINÓW (NŻ), PIMOT (NŻ), ŚLIWICE (NŻ), ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA (NŻ), BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MILENIJNA, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, GRZYMALITÓW (NŻ), WINNICA (→GOCŁAW) (NŻ), WINNICA.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, ..., STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.)
Przedłużenie trasy do nowej pętli w Winnicy.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WINNICA 01 i 02 - zmiana nazwy na ŻIŻKI 01 i 02 (dotyczy linii 723, 731, N63).

• WINNICA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Światowida za skrzyżowaniem z ul. Dionizosa (w kierunku Tarchomina) (dotyczy linii 509 i N03).

• WINNICA 03 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Światowida przed skrzyżowaniem z ul. Dionizosa (w kierunku Tarchomina) (dotyczy linii 2 (dla wsiadających) i 17).

• WINNICA 04 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Światowida przed skrzyżowaniem z ul. Dionizosa (w kierunku Winnicy) (dotyczy linii 2 (dla wysiadających) i 17).

• WINNICA 05 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na pętli tramwajowej (krańcowy dla linii 17).

• WINNICA 06 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na zachodniej jezdni pętli autobusowej (krańcowy dla linii 509 i N03).

• WINNICA 71 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego przy północno-zachodnim torze krańca tramwajowego (techniczny dla linii 2).

• WINNICA 72 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego przy północno-wschodnim torze krańca tramwajowego (techniczny dla linii 2).

• GRZYMALITÓW 02 - przeniesienie przystanku zlokalizowanego na ul. Światowida za skrzyżowaniem z ul. Leśnej Polanki (w kierunku Winnicy) (dotyczy linii 509 i N03).

• GRZYMALITÓW 05 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Światowida przed skrzyżowaniem z ul. Leśnej Polanki (w kierunku Tarchomina) (dotyczy linii 2 i 17).

• GRZYMALITÓW 06 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Światowida przed skrzyżowaniem z ul. Leśnej Polanki (w kierunku Winnicy) (dotyczy linii 2 i 17).
2021.09.03. 177 linia autobusowa zwykła stała WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: WKD OPACZ – ... – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien (powrót: Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Balicka – Lalki) – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu pierwszego etapu budowy sieci wodociągowej w ul. Orłów Piastowskich i otwarciem ulicy dla ruchu kołowego w obu kierunkach. Czasowe wycofanie z fragmentu ul. Warszawskiej w związku z kolejnym etapem prac drogowych.
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Zielonej Gęsi – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Zielonej Gęsi – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Zielonej Gęsi – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Zielonej Gęsi – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Traktorzystów).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu pierwszego etapu budowy sieci wodociągowej w ul. Orłów Piastowskich i otwarciem ulicy dla ruchu kołowego w obu kierunkach.
2021.09.02. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii dowozowych i rozwozowych w związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska - Albania na Stadionie PGE Narodowy.

7. Dodatkowe kursy: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA. [Kursy od ok. godz. 22.30.] 7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Kursy od ok. godz. 18.30 do ok. godz. 20.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – ... – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

9. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: GOCŁAWEK – Grochowska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – KOŁO. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.30.]
2021.09.02. M1 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki)
PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Warszawska – 11 Listopada – Boczna – Litewska – Nowy Świat – Bagnista – Boczna – Krasickiego – Małaszczyckiej – Jasna – Budowlana – Kościelna – MIŃSK MAZOWIECKI (CMENTARZ).

(Stara trasa: PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Konstytucji 3 Maja – Kościuszki (powrót: Kościuszki – plac Dworcowy) – 11 Listopada – ... – MIŃSK MAZOWIECKI (CMENTARZ).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z pracami drogowymi w ul. Kościuszki oraz Konstytucji 3 Maja.
M2 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki)
PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – 1 Maja – Kolejowa – Licealna – Tartaczna – Wyszyńskiego – Traugutta – Spółdzielcza – Mireckiego – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Dąbrówki – Łupińskiego – Warszawska – Mickiewicza – Dąbrówki – Braci Śniadeckich – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Mireckiego – Spółdzielcza – Traugutta – Wyszyńskiego – Tartaczna – Licealna – Kolejowa – 1 Maja – plac Dworcowy – PKP MIŃSK MAZOWIECKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PKP MIŃSK MAZOWIECKI – ... – Tartaczna – Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Mireckiego – ... – Mireckiego – Konstytucji 3 Maja – Jana Pawła II – Tartaczna – ... – PKP MIŃSK MAZOWIECKI.)
M3 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki)
MIŃSK MAZOWIECKI (RONDO ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH) – Stanisławowska – Warszawskie Przedmieście (powrót: Warszawskie Przedmieście – Orzeszkowej – Warszawska – MIŃSK MAZOWIECKI (RONDO ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH).) – Chełmońskiego – Szczecińska – Topolowa – Bankowa – Warszawska – Siennicka – Spacerowa – Klonowa – Siennicka – Mrozowska (powrót: Mrozowska – Siennicka – Spacerowa – Klonowa – Siennicka – Warszawska) – Sosnkowskiego – Chróścielewskiego – MIŃSK MAZOWIECKI (OSIEDLOWA).

(Stara trasa: MIŃSK MAZOWIECKI (RONDO ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH) – ... – Bankowa – Kazikowskiego – Konstytucji 3 Maja – Mireckiego – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Śniadeckich – Szpitalna – Siennicka – Spacerowa – Klonowa – Siennicka – Mrozowska (powrót: Mrozowska – Siennicka – Spacerowa – Klonowa – Siennicka – Szpitalna) – Sosnkowskiego – ... – MIŃSK MAZOWIECKI (OSIEDLOWA).)
2021.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
130, 195, 284, 304, 320, 323, 332, 339, 340, 379, L44, Brwinów: B9, Halinów: 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, Łomianki: 2, 3.


• Przywrócenie kursowania poza godzinami szczytu linii:
Ząbki-2.


• Przywrócenie kursowania w soboty i dni świąteczne oraz w dni powszednie poza godzinami szczytu linii:
269.


• Przywrócenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
153, 163, 164, 181, 211, 326, 709, 723, 743.


• Zawieszenie kursowania linii:
Halinów: 808, 809, 810, 811.
195 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – rondo Krahelskiej (zawrotka) – Płaskowickiej).

(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – ... – Roentgena – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – METRO NATOLIN (powrót: METRO NATOLIN – aleja KEN – Płaskowickiej).)
Korekta trasy po zakończeniu prac drogowych związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy w rejonie ronda Krahelskiej.
201 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – ZNANA (powrót: ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta).

(W dni świąteczne: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ...)
Przywrócenie wariantowości trasy po zakończeniu wakacji.
339 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Drewny – Korbońskiego – Rosnowskiego – Relaksowa – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Drewny (powrót: Drewny – łącznik Drewny-Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin)) – Korbońskiego – ... – OSIEDLE KABATY.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy północnego skrzyżowania ul. Przyczółkowej i Drewny.
411 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy) – Graniczna – STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: ... – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→STARA MIŁOSNA), METRO POLITECHNIKA (→GOCŁAW), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→METRO POLITECHNIKA), GOCŁAW, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU, FABRYCZNA, NIZINNA, STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA), RUMIANKOWA, POGODNA, MARMUROWA, TORFOWA, TORFOWA (→METRO POLITECHNIKA) (NŻ), STARA MIŁOSNA (GRANICZNA) (→METRO POLITECHNIKA) (NŻ), STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
Przywrócenie stałego rozkładu jazdy po zakończeniu wakacji.
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, SOBIESKIEGO, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW.

(Niektóre kursy: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: ..., KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), PAŁACOWA (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN (PARK KULTURY).)
Skrócenie trasy części świątecznych kursów do Wilanowa po zakończeniu sezonu letniego.
709 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła IIŻytnia – PIASECZNO (TARGOWISKO) (powrót: PIASECZNO (TARGOWISKO) – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska).

(Niektóre kursy: ... – Piaseczno: Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA –... – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Żytnia – PIASECZNO (TARGOWISKO) (powrót: PIASECZNO (TARGOWISKO) – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Puławskiej w Piasecznie. Przywrócenie funkcjonowania kursów skróconych (wraz z rozszerzeniem ich zakresu kursowania na cały tydzień) po zakończeniu wakacji.
727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Gościniec – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego) – Polskiego Państwa Podziemnego – ... – GŁOSKÓW (SZKOŁA) / ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Puławskiej w Piasecznie.
750 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Cząstków Polski: Wiejska – Cząstków Mazowiecki: Wyszyńskiego – Czosnów: Wyszyńskiego – Warszawska – Pańska – Dębina: Pańska – DĘBINA.

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – IZABELIN-DZIEKANÓWEK (DZIEKANÓWEK).)

(Niektóre kursy: ... – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Przykościelna – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – Dziekanówek (pętla) – Kolejowa – Sadowa: Wędrowców – Turystyczna – Dziekanów Polski: Podróżna – Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Przykościelna – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Przykościelna – Palmiry: Kusocińskiego – Palmiry (pętla) – Kusocińskiego – Łomna: Przykościelna – Kochanowskiego (powrót: Kochanowskiego – Łomna Las: Kochanowskiego) – Cząstków Polski: Wiejska – ... – DĘBINA.)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego (powrót: Kochanowskiego – Przykościelna – Palmiry: Kusocińskiego – Palmiry (pętla) – Kusocińskiego – Łomna: Przykościelna – Kochanowskiego – Łomna Las: Kochanowskiego) – Cząstków Polski: Wiejska – ... – DĘBINA.)
Wprowadzenie kursów wariantowych przez Palmiry do Dębiny.
L-2 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Runów: Solidarności – Henryków-Urocze: Gromadzka – Złotokłos: Społeczna – 3 Maja – ZŁOTOKŁOS.

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – ZŁOTOKŁOS.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Puławskiej w Piasecznie.
L-5 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – Kamionka: Główna – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – BOBROWIEC.

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnegoo – ... – BOBROWIEC.)
L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Wolska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – ... – Warszawska – Zegrzyńska – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: StrużańskaRembelszczyzna: Strużańska – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Wolskiej w Woli Aleksandra i Kątach Węgierskich.
L12 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Millenium – Baszkówka: Sadowa – Wólka Pracka: Ogrodowa – Złotokłos: Piaseczyńska – ZŁOTOKŁOS.

(W dni powszednie w godz. 9.00 - 21.30 oraz wszystkie kursy w dni świąteczne: ... – Złotokłos: Piaseczyńska – Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.)

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – ZŁOTOKŁOS / POD SZCZAKI.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Puławskiej w Piasecznie.
L13 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Kozodawska: Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Młodych Wilcząt – PKP ZALESIE GÓRNE (powrót: PKP ZALESIE GÓRNE – Młodych Wilcząt – Pionierów).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Jesówka: Źródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Chojnów: Pionierów – Pilawa: Pionierów – Klonowa – Chojnów: Klonowa – Solec: droga krajowa nr 79 – Baniocha: Puławska – Tomice: Puławska – Kąty: Puławska – Moczydłów: Puławska – Góra Kalwaria: Pijarska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).)

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – PKP ZALESIE GÓRNE / GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
L17 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Szkolna – Łbiska: Chrobrego – Pęchery: Chrobrego – Główna – Piskórka: Główna – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY) (powrót: PRAŻMÓW (URZĄD GMINY) – Czołchańskiego – Ryxa – Zawodne: Ryxa – Nowy Prażmów: Główna – Łoś: Prażmowska – 6 Września – Piskórka: Jagodowa – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).)
L19 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Parkowa – Długa – Jeziórko: Długa – Kasztanowa – Krupia Wólka: Górna – Główna – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Ogrodowa – ChosnaNowe Wągrodno: Główna – Wągrodno: Główna – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – GABRYELIN (AKACJOWA) (powrót: GABRYELIN (AKACJOWA) – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – GABRYELIN (AKACJOWA).)
L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Główna – Leśna (pętla) – Główna – Asfaltowa – Polna – Siedliska: Sielska – Chylice: Sielska – Starochylicka – Konstancin-Jeziorna: Długa – KONSTANCIN-JEZIORNA (JASNA).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Jana Pawła II – Dworcowa – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (JASNA).)
L24 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(W dni nauki szkolnej w godz. 7.30 - 9.00 i 13.30 - 17.00: ... – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – CHYLICE.)

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Jana Pawła II – Dworcowa – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).)
L25 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – Gerbera – Księcia Janusza I Starego – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Chojnów: Asfaltowa – Pilawa: Klonowa – Orzeszyn: Klonowa – Chojnów: Klonowa – Dobiesz: Mazowiecka – Sierzchów: Mazowiecka – Cendrowice: Szkolna – Sobików: Szkolna – Sobików (pętla) – Szkolna – Cendrowice: Szkolna – Brzozowa – Kolonia Sobików: droga lokalna – Krzaki Czaplinkowskie: Słoneczna – Góra Kalwaria: Wiejska – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska – Kalwaryjska)

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Gerbera – Księcia Janusza I Starego – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
L32 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (PAŃSKA) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: WschodniaPiaseczno: Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA.

(W soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – ...)

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – ... – GROCHOWA.)
L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Szpitalna – aleja Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Krótka – Kobyłkowska – Sasina – Przejazd – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska) – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Turów: Hallera – Kobyłka: Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Turów: Hallera).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna – Cięciwa (pętla) – Polna – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna – Cięciwa (pętla) – Polna – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Grabiczna – OSSÓW-SZKOŁA (powrót: OSSÓW-SZKOŁA – Grabiczna – Kobyłka: Bohaterów Ossowa – rondo Cudu nad Wisłą (zawrotka) – Bohaterów Ossowa – Ossów: Grabiczna – Matarewicza).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy drogi powiatowej 4314W Leśniakowizna - Turów i przywróceniu ruchu na ul. Matarewicza w Ossowie i Hallera w Turowie.
L52 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (PAŃSKA) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: WschodniaPiaseczno: Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Szkolna – Łbiska: Bolesława Chrobrego – Pęchery: Bolesława Chrobrego – Cietrzewia – Pawlaka – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA.

(W soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – ...)

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – ... – GROCHOWA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Puławskiej w Piasecznie.
M1 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki)
PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Konstytucji 3 Maja – Kościuszki (powrót: Kościuszki – plac Dworcowy) – 11 Listopada – Boczna – Litewska – Nowy Świat – Bagnista – Boczna – Krasickiego – Małaszczyckiej – Jasna – Budowlana – Kościelna – MIŃSK MAZOWIECKI (CMENTARZ).

(Stara trasa: PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Konstytucji 3 Maja – Piłsudskiego – plac Kilińskiego – Warszawska – Błonie – Dąbrówki – Mickiewicza – Chrobrego – Żwirowa – Kościelna – Budowlana – Jasna – Leśna – Boczna – Bagnista – Nowy Świat – Litewska – 11 Listopada – Kościuszki – plac Dworcowy – PKP MIŃSK MAZOWIECKI. [Linia jednokierunkowa.])
Reorganizacja komunikacji miejskiej w Mińsku Mazowieckim wraz z uruchomieniem czwartej miejskiej linii autobusowej.
M2 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki)
PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – 1 Maja – Kolejowa – Licealna – Tartaczna – Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Mireckiego – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Dąbrówki – Łupińskiego – Warszawska – Mickiewicza – Dąbrówki – Braci Śniadeckich – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Mireckiego – Konstytucji 3 Maja – Jana Pawła II – Tartaczna – Licealna – Kolejowa – 1 Maja – plac Dworcowy – PKP MIŃSK MAZOWIECKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Piłsudskiego – Traugutta – Spółdzielcza – Mireckiego – ... – Mireckiego – Konstytucji 3 Maja – Kościuszki – plac Dworcowy – PKP MIŃSK MAZOWIECKI. [Linia jednokierunkowa.])
M3 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki)
MIŃSK MAZOWIECKI (RONDO ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH) – Stanisławowska – Warszawskie Przedmieście (powrót: Warszawskie Przedmieście – Orzeszkowej – Warszawska – MIŃSK MAZOWIECKI (RONDO ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH).) – Chełmońskiego – Szczecińska – Topolowa – Bankowa – Kazikowskiego – Konstytucji 3 Maja – Mireckiego – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Śniadeckich – Szpitalna – Siennicka – Spacerowa – Klonowa – Siennicka – Mrozowska (powrót: Mrozowska – Siennicka – Spacerowa – Klonowa – Siennicka – Szpitalna) – Sosnkowskiego – Chróścielewskiego – MIŃSK MAZOWIECKI (OSIEDLOWA).

(Stara trasa: PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Kościuszki) – Tartaczna – Sienkiewicza – Warszawskie Przedmieście – 11 Listopada – Kościuszki – Konstytucji 3 Maja – Mireckiego – ... – MIŃSK MAZOWIECKI (OSIEDLOWA).

(W dni świąteczne: PKP MIŃSK MAZOWIECKI – plac Dworcowy – Kościuszki – Daszyńskiego – Kazikowskiego – Wyszyńskiego (powrót: Wyszyńskiego – Kościuszki) – Orzeszkowej – Zachodnia – Tartaczna – Sienkiewicza – Warszawskie Przedmieście – ...))
M4 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Mińsk Mazowiecki)
MIŃSK MAZOWIECKI (CMENTARZ) – Kościelna – Warszawska – Dąbrówki – Mickiewicza – Warszawska – Łupińskiego – Dąbrówki (powrót: Dąbrówki – 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa – Siennicka – Kościelna) – Grzeszaka – Klonowa – Siennicka – MIŃSK MAZOWIECKI (SPACEROWA) (powrót: MIŃSK MAZOWIECKI (SPACEROWA) – Spacerowa – Klonowa).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • NAWŁOCKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Karczunkowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Nawłocką (dotyczy linii 715, 737 i L39).
2021.08.31. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie w godz. 10.30 - 13.30 ruchu tramwajowego na moście Skłodowskiej-Curie i na Tarchominie oraz na ul. Marymonckiej i Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" (na odcinku od pętli AWF do Zajezdni Żoliborz) w związku z koniecznością wykonania okresowych przeglądów obiektów inżynierskich w ciągu Trasy Mostu Północnego.


2. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

6. AWF – Marymoncka – ... – GOCŁAWEK.

17. AWF – Marymoncka – ... – PKP SŁUŻEWIEC.

Z-2. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – aleja Kuklińskiego – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.

Z-6. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Marymoncka – ŻEROMSKIEGO (powrót: ŻEROMSKIEGO – Marymoncka – Żeromskiego – Sacharowa – Marymoncka).
2021.08.31. N83 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła IIŻytnia – PIASECZNO (TARGOWISKO) (powrót: PIASECZNO (TARGOWISKO) – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Żytnia – PIASECZNO (TARGOWISKO) (powrót: PIASECZNO (TARGOWISKO) – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Puławskiej w Piasecznie.
2021.08.30. S3 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA WOLA – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: WARSZAWA POWĄZKI – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa ZOO – ...)

(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.)

(Stara trasa: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – ... – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: WARSZAWA WOLA – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – ...)

(Jeden kurs w godzinach wieczornych: WARSZAWA POWĄZKI – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – ...)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych: WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa ZOO – ...)

(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy: ... – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.))
Skrócenie trasy w związku z kolejnym etapem przebudowy stacji Warszawa Zachodnia. Ograniczenie funkcjonowania wydłużonych kursów do Radzymina do dni powszednich po zakończeniu okresu wakacyjnego.
S9 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – LEGIONOWO.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Po jednym kursie w godzinach porannego i popołudniowego szczytu: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.))
Przejęcie relacji przez linię S3 w związku z kolejnym etapem przebudowy stacji Warszawa Zachodnia.
24 linia tramwajowa zwykła stała WAWRZYSZEWSKA – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.)
Skierowanie do tymczasowego krańca WAWRZYSZEWSKA po zakończeniu montażu nakładki torowej umożliwiającej zmianę kierunku tramwajów dwukierunkowych.
T linia tramwajowa zwykła okresowa
(kursuje w dni świąteczne)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.])
Zakończenie sezonu wakacyjnego.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BIEGUNOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Zwoleńskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Biegunową (dotyczy linii 147 i 305).
2021.08.29. 10 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WYŚCIGI.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu prac torowych (przywrócenie pierwotnego przebiegu torowiska) w rejonie skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich i Górczewskiej.
13 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.)
Przedłużenie trasy w związku z rozpoczęciem remontu torowiska tramwajowego na ul. Obozowej w rejonie skrzyżowania z al. Prymasa Tysiąclecia i wycofaniem z odcinka Koło - Powstańców Śląskich linii 23 i 24.
20 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

(Stara trasa: BOERNEROWO – Kaliskiego – Dywizjonu 303 – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – ... – ŻERAŃ FSO.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem remontu torowiska tramwajowego na ul. Obozowej w rejonie skrzyżowania z al. Prymasa Tysiąclecia. Zastąpienie na odcinku Koło - Boernerowo przez linię zastępczą 70.
23 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.)
Wycofanie z Bielan po przywróceniu ruchu tramwajowego na ul. Powstańców Śląskich i powrocie na stałe trasy linii 10 i 26. Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem remontu torowiska tramwajowego na ul. Obozowej w rejonie skrzyżowania z al. Prymasa Tysiąclecia.
24 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem remontu torowiska tramwajowego na ul. Obozowej w rejonie skrzyżowania z al. Prymasa Tysiąclecia i montażem tymczasowej nakładki torowej na ul. Obozowej w rejonie zespołu przystankowego WAWRZYSZEWSKA.
26 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – WIATRACZNA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu prac torowych (przywrócenie pierwotnego przebiegu torowiska) w rejonie skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich i Górczewskiej.
40 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: CZUMY – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Przywrócenie stałych tras linii 10 i 26 po zakończeniu prac torowych w rejonie skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich i Górczewskiej.
70 linia tramwajowa zastępcza
(zwykła stała)
BOERNEROWO – Kaliskiego – Dywizjonu 303 – KOŁO. Uruchomienie linii zastępczej w związku z rozpoczęciem remontu torowiska tramwajowego na ul. Obozowej w rejonie skrzyżowania z al. Prymasa Tysiąclecia i wycofaniem z Bemowa linii 20.
103 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich) – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich).) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – KOLEJOWA. Czasowa zmiana nazwy krańca DW. ZACHODNI (TUNELOWA) na KOLEJOWA w związku z kolejnym etapem prac związanych z przebudową stacji kolejowej Warszawa Zachodnia i zamknięciem wszystkich dojść pieszych od strony północnej.
Z10 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.)
Przywrócenie stałych tras linii 10 i 26 po zakończeniu prac torowych w rejonie skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich i Górczewskiej.
Z23 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Młynarska). Uruchomienie zastępczej linii autobusowej w związku z rozpoczęciem remontu torowiska tramwajowego na ul. Obozowej w rejonie skrzyżowania z al. Prymasa Tysiąclecia i wycofaniem z Bemowa linii 20.
2021.08.28. 26 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: CZUMY – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – ... – WIATRACZNA.)
Skrócenie trasy w związku z demontażem nakładki torowej na ul. Powstańców Śląskich w rejonie zespołu przystankowego CZUMY.
2021.08.27. 737 linia autobusowa strefowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Karczunkowska – Zgorzała: Postępu – Nowa Wola: Postępu – Krasickiego – Szkolna – Lesznowola: Szkolna – Słoneczna – Wojska Polskiego – Magdalenka: Wojska Polskiego – Wilcza Góra: Wojska Polskiego – Żwirowa – Mazowiecka (zawrotka) – Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).

(Pierwszy i ostatni kurs: ... – Władysławów: Wojska Polskiego – WŁADYSŁAWÓW.)

(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – ... – Zgorzała: Postępu – Nowa Wola: Postępu – Lesznowola: Postępu – Kolonia Lesznowola: Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – ... – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem przebudowy skrzyżowania ul. Słonecznej z ul. Postępu w Kolonii Lesznowola.
809 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Baletowa – Dawidy: Starzyńskiego – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Zgorzała: Postępu – Warszawa: Karczunkowska – Karczunkowska (południowa jezdnia lokalna) – Gogolińska – PKP JEZIORKI.

(Pierwszy kurs jednokierunkowo: WŁADYSŁAWÓW – Wojska Polskiego – Wilcza Góra: Żwirowa – Mazowiecka (zawrotka) – Żwirowa – Wojska Polskiego – Magdalenka: Wojska Polskiego – Lesznowola: Wojska Polskiego – Słoneczna – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Postępu – Zgorzała: Postępu – ...)

(Stara trasa kursu wariantowego jednokierunkowo:: WŁADYSŁAWÓW – Wojska Polskiego – Wilcza Góra: Żwirowa – Bobrowiec: Postępu – Kolonia Lesznowola: Postępu – Lesznowola: Postępu – Nowa Wola: Postępu – Zgorzała: Postępu – ... – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)
Skierowanie kursu z Władysławowa na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem przebudowy skrzyżowania ul. Słonecznej z ul. Postępu w Kolonii Lesznowola.
L-4 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA) – jezdnia wokół Cmentarza Południowego – Stefanowo: Graniczna – Malinowa – Urocza – aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska (powrót: Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Ułanów – Stefanowo: Ułanów – Graniczna) – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Urząd Gminy (pętla) – Gminna – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO.

(Stara trasa: ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA) – ... – Gminna – Szkolna – Słoneczna – Postępu – Nowa Wola: Postępu – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – ... – MYSIADŁO.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Szkolnej w Lesznowoli.
2021.08.26.
2021.08.27.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Organizacja na terenie Wyścigów Konnych na Służewcu imprezy SBM Fest.

DO METRA. WYŚCIGI – Puławska – Romera – Herbsta – aleja KEN – METRO URSYNÓW. [Linia jednokierunkowa. Kursy od ok. godz. 22.30.]
Przystanki: WYŚCIGI (→METRO URSYNÓW), METRO STOKŁOSY (→METRO URSYNÓW), METRO URSYNÓW.
2021.08.26. 911 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 23.00)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Slavia Praga.
2021.08.26. L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Niektóre kursy w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Przedpełskiego – 600-lecia – ... – KOMORNICA (SZKOŁA) / WIELISZEW (PLAŻA).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu prac drogowych w ul. Słonecznej w Wieliszewie.
L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna (powrót: Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Kursy w dni powszednie po godz. 15.00 oraz w dni świąteczne po godz. 13.00: ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: WIELISZEW (PLAŻA) – ... – Modlińska – Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – ... – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Część kursów w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew (Plaża) (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Część kursów w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Przedpełskiego – 600-lecia – ... – KOMORNICA (SZKOŁA) / WIELISZEW (PLAŻA).)
L11 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Niektóre kursy: ... – Góra: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – ...)



SZCZEGÓŁY:
Kursy w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego:
• w dni powszednie oraz świąteczne: PKP LEGIONOWO – Góra (Rzeczna, Dworcowa) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie oraz świąteczne: PKP LEGIONOWO – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie i przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze];
• w dni powszednie jeden kurs w godzinach porannego szczytu oraz jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – Wieliszew (Urząd Gminy) – Góra (Rzeczna, Dworcowa) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA);




Kursy w kierunku Legionowa:
• w dni powszednie oraz świąteczne: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Góra (Dworcowa, Rzeczna) – PKP LEGIONOWO [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie oraz świąteczne: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – PKP LEGIONOWO [z pominięciem przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze i podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie dwa kursy w godzinach porannego szczytu: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Góra (Dworcowa, Rzeczna) – Wieliszew (Urząd Gminy) – PKP LEGIONOWO.
• w dni powszednie jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Wieliszew (Urząd Gminy) – PKP LEGIONOWO [z pominięciem przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze].

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Przedpełskiego – 600-lecia – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)
2021.08.25. 729 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO KSIĘCIA JANUSZA – Górczewska (powrót: Górczewska – METRO KSIĘCIA JANUSZA – [bez pasażerów: Górczewska – rondo Szczepańskiego (zawrotka) – Górczewska – METRO KSIĘCIA JANUSZA (przystanek przed skrzyżowaniem z ul. Deotymy) – Górczewska] – METRO KSIĘCIA JANUSZA.) – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Akacjowa – Koczargi Stare: Akacjowa – Koczargi Nowe: Akacjowa – Klonowa (powrót: Klonowa – Akacjowa – Szkolna – Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek) – Wojcieszyn: Trakt Królewski – Królewicza Jakuba – Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – ZABORÓW-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – rondo (zawrotka) – Stołeczna – Wiktorów: Stołeczna – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).)

(Stara trasa: METRO KSIĘCIA JANUSZA – ... – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Wyględy: Stołeczna – Wiktorów: Topolowa – Wólka: Topolowa – Parkowa – Mariew: Wólczyńska – Kwiatowa – MARIEW.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Wyględy: Stołeczna – Wiktorów: Topolowa – Wólka: Topolowa – Parkowa – Mariew: Wólczyńska – Kwiatowa – Mariew (pętla) – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – ZABORÓW-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Wyględy: Stołeczna – Wiktorów: Topolowa (powrót: Topolowa – Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – rondo (zawrotka) – Stołeczna – Wiktorów: Stołeczna – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska)Wólka: Topolowa – Parkowa – Mariew: Wólczyńska – Kwiatowa – MARIEW.))
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Spacerowej w Borzęcinie Dużym.
2021.08.24. 31 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja powiatu grodziskiego)
Kursy do godz. 13.00 oraz jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 20.00: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Wycinki Osowskie: Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Grzegorzewice: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska) – Lasek: Mszczonowska – Główna – Petrykozy: Główna – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).

Kursy po godz. 13.00: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Wycinki Osowskie: Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska – Tarczyńska – Grzegorzewice: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska) – Lasek: Mszczonowska – Główna – Petrykozy: Główna – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).

(Stara trasa: Kursy do godz. 13.00 oraz jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 20.00: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – Skuły: Mszczonowska – Pałacowa – Bartoszówka: Pałacowa – Grzegorzewice: Pałacowa – Daleka – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Grzegorzewice: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Bartoszówka: Pałacowa) – Lasek: Mszczonowska – ... – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).

Kursy po godz. 13.00: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – Skuły: Mszczonowska – Pałacowa – Bartoszówka: Pałacowa – Grzegorzewice: Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Tarczyńska – Grzegorzewice: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Bartoszówka: Pałacowa) – Lasek: Mszczonowska – ... – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Mszczonowskiej w Bartoszówce.
S linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja gminy Żabia Wola)
P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka (droga główna) – Paszków: aleja Katowicka (droga główna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (droga główna) – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Siestrzeń: Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – Żelechowska – Żelechów: Chełmońskiego – Ojrzanów Towarzystwo: Tarczyńska – Ojrzanów: Tarczyńska – Kasztanowa – Zaręby: Kasztanowa – Słowika (pętla) – Kasztanowa – Ojrzanów: Kasztanowa – Tarczyńska – Ojrzanów Towarzystwo: Tarczyńska – Długa – Kaleń-Towarzystwo: Długa – Kaleń: Długa – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska – PIOTRKOWICE (PRZEJAZD KOLEJOWY).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Pałacowa – Bartoszówka: Pałacowa – Grzegorzewice: Pałacowa – Daleka – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Mszczonowska – PIOTRKOWICE (PRZEJAZD KOLEJOWY).)
2021.08.18. L47 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
Kursy do godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Łukasińskiego – Armii Krajowej – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica – Bema (powrót: Bema – Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).) – Kilińskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Wilsona – Narutowicza).

Kursy po godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Łukasińskiego – Armii Krajowej – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica – Bema – Kilińskiego – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Wilsona – Narutowicza – Kilińskiego – Bema – PKP SULEJÓWEK-MIŁOSNA (powrót: PKP SULEJÓWEK-MIŁOSNA – Bema – Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).

(Stara trasa: Kursy do godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – ... – Kilińskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Lubelska – Krakowska – Warecka – Kraszewskiego – Kilińskiego).

Kursy po godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – ... – Kilińskiego – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Lubelska – Krakowska – Warecka – Kraszewskiego – Kilińskiego – Bema – PKP SULEJÓWEK-MIŁOSNA (powrót: PKP SULEJÓWEK-MIŁOSNA – Bema).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Krakowskiej i Wilsona w Sulejówku.
2021.08.17. 739 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – EnergetycznaJózefosław: Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – PIASECZNO (JULIANOWSKA-CMENTARZ).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Wilanowska – ... – PIASECZNO (JULIANOWSKA-CMENTARZ).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Geodetów w Józefosławiu (na odcinku od ul. Ogrodowej do ul. Wilanowskiej).
2021.08.16.
2021.08.27.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Kolejny etap budowy stacji metra BEMOWO i wyłączenie ruchu linii M2 na odcinku KSIĘCIA JANUSZA - RONDO DASZYŃSKIEGO.


M2. RONDO DASZYŃSKIEGO [Prosta / Towarowa] – RONDO ONZ [Prosta / Świętokrzyska / aleja Jana Pawła II] – ... – TROCKA [Pratulińska / Trocka].

ZM2. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.
(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: METRO KSIĘCIA JANUSZA – Górczewska – ...)
Przystanki: OS. GÓRCZEWSKA, BEMOWO-RATUSZ, BIAŁOWIEJSKA (→RONDO DASZYŃSKIEGO), GÓRALSKA (→OS. GÓRCZEWSKA), METRO KSIĘCIA JANUSZA, METRO MŁYNÓW (NŻ), METRO MŁYNÓW, METRO PŁOCKA, RONDO DASZYŃSKIEGO.
2021.08.16. L38 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Tęczowa – Głowackiego – Geodetów – aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – Lipińska – Legionów – Partyzantów – Sikorskiego – Graniczna – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – MAJDAN.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Legionów – Gryczana – Sikorskiego – Graniczna – ... – MAJDAN.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z modernizacją przepompowni ścieków i zamknięciem ul. Gryczanej w Wołominie.
2021.08.13. 264 linia autobusowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Kilka kursów w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – Wiechy – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.])

(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Drewny (obwodnica Powsina) – Przyczółkowa) – Wiechy – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Kilka kursów w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – ... – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – łącznik Drewny-Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.]))
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy północnego skrzyżowania ul. Przyczółkowej i Drewny.
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, SOBIESKIEGO, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW.

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz prawie wszystkie w dni świąteczne: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: ..., KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), PAŁACOWA (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN (PARK KULTURY).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna (powrót: Przekorna – Drewny – łącznik Drewny-Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin)) – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., ..., ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), WAFLOWA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN (PARK KULTURY).))
724 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Gerbera – rondo Solidarności (zawrotka) – Gerbera – PIASECZNO (GERBERA) (powrót: PIASECZNO (GERBERA) – Gerbera – Wojska Polskiego).

(Stara trasa: OSIEDLE KABATY – ... – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przyczółkowa (osiedle Powsin) (powrót: Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Drewny (obwodnica Powsina) – Korbońskiego) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – ... – PIASECZNO (GERBERA).)
742 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Wilanowska – Słomczyn: Wilanowska – Turowice: Wilanowska – Kawęczyn: Wilanowska – Brześce: Wilanowska – Wólka Dworska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).

(Stara trasa: OSIEDLE KABATY – ... – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przyczółkowa (osiedle Powsin) (powrót: Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Drewny (obwodnica Powsina) – Korbońskiego) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
2021.08.12. N50 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rolna – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin)).

(Niektóre kursy w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik z ul. Drewny – Drewny (powrót: Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin)) – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Prusa – KONSTANCIN-JEZIORNA (SKOLIMÓW) (powrót: KONSTANCIN-JEZIORNA (SKOLIMÓW) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Piaseczyńska – Warszawska – Bielawa: Warszawska).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – łącznik Drewny-Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin)).

(Niektóre kursy w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (SKOLIMÓW).))
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy północnego skrzyżowania ul. Przyczółkowej i Drewny.
2021.08.10.
godz. 14.30.
L16 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Kołobrzeska – Głowackiego – Śniadeckich – Pułaskiego – Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW.

(Stara trasa: KĘPA OKRZEWSKA – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – droga lokalna (powrót: droga lokalna – HabdzinekObórkiKępa OborskaOkrzeszyn: droga lokalna do Kępy Oborskiej – droga przez Okrzeszyn) – Bielawa: Okrzewska – Wspólna – Powsińska – ... – CZARNÓW.)
Skrócenie trasy w związku z budową kanalizacji w Okrzeszynie.
2021.08.10. 911 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 23.00)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - GNK Dinamo.
2021.08.02. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. PIŁSUDSKIEGO 02 - uruchomienie przystanku "dla wysiadających" (dotyczy linii 128 i 175).
2021.08.01. W linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
(kursuje w godz. 14.00 - 19.00)
CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie kursującej tylko 1 sierpnia specjalnej linii tramwajowej z okazji obchodów 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Linia obsługiwana taborem zabytkowym.
912 linia autobusowa specjalna
przyspieszona
(kursuje w godz. 17.30 - 20.00)
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA (→CM. WOLSKI), POWĄZKI IV BRAMA (→CM. WOLSKI), POWĄZKOWSKA (→CM. WOLSKI), CM. ŻYDOWSKI (→CM. WOLSKI) (NŻ), OKOPOWA (→CM. WOLSKI), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→CM. WOLSKI), RONDO DASZYŃSKIEGO (→CM. WOLSKI), PKP WOLA (KASPRZAKA) (→CM. WOLSKI), SOWIŃSKIEGO (→CM. WOLSKI), CMENTARZ WOLSKI.
Uruchomienie kursujących tylko 1 sierpnia specjalnych linii autobusowych z okazji obchodów 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
922 linia autobusowa specjalna
przyspieszona
(kursuje w godz. 14.30 - 21.00)
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, SADY ŻOLIBORSKIE, KS. POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, PL. WILSONA (→METRO MARYMONT), METRO MARYMONT, METRO MARYMONT.
944 linia autobusowa specjalna
przyspieszona
(kursuje w godz. 14.00 - 21.00)
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, EMILII PLATER (→POWĄZKI), RONDO ONZ (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY (→POWĄZKI), DW. CENTRALNY.
970 linia autobusowa specjalna
przyspieszona
(kursuje w godz. 14.00 - 21.00)
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) (powrót: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (→POWĄZKI), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
980 linia autobusowa specjalna
przyspieszona
(kursuje w godz. 14.00 - 21.00)
POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – CHEŁMSKA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (→POWĄZKI) (NŻ), ESPERANTO, ANIELEWICZA, MURANÓW (→CHEŁMSKA), ZAMENHOFA (→POWĄZKI), METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, PL. TEATRALNY, PL. PIŁSUDSKIEGO, KRÓLEWSKA (→POWĄZKI), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, SIELCE, CHEŁMSKA.

(Dodatkowe kursy w zależności od frekwencji jednokierunkowo: POWĄZKOWSKA – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).)
2021.07.31. 709 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Żytnia – PIASECZNO (TARGOWISKO) (powrót: PIASECZNO (TARGOWISKO) – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II – Żytnia – PIASECZNO (TARGOWISKO) (powrót: PIASECZNO (TARGOWISKO) – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z wprowadzeniem kolejnego etapu przebudowy ul. Puławskiej w Piasecznie i jej zamknięciem na odcinku od ul. Młynarskiej do ul. Chyliczkowskiej).
727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Gościniec – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – ... – GŁOSKÓW (SZKOŁA) / ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).)
L-2 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Runów: Solidarności – Henryków-Urocze: Gromadzka – Złotokłos: Społeczna – 3 Maja – ZŁOTOKŁOS.

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – ZŁOTOKŁOS.)
L-5 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – Kamionka: Główna – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – BOBROWIEC.

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – BOBROWIEC.)
L12 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Millenium – Baszkówka: Sadowa – Wólka Pracka: Ogrodowa – Złotokłos: Piaseczyńska – ZŁOTOKŁOS.

(W dni powszednie w godz. 9.00 - 21.30 oraz wszystkie kursy w dni świąteczne: ... – Złotokłos: Piaseczyńska – Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.)

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – ZŁOTOKŁOS / POD SZCZAKI.)
L13 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Kozodawska: Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Młodych Wilcząt – PKP ZALESIE GÓRNE (powrót: PKP ZALESIE GÓRNE – Młodych Wilcząt – Pionierów).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Jesówka: Źródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Chojnów: Pionierów – Pilawa: Pionierów – Klonowa – Chojnów: Klonowa – Solec: droga krajowa nr 79 – Baniocha: Puławska – Tomice: Puławska – Kąty: Puławska – Moczydłów: Puławska – Góra Kalwaria: Pijarska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).)

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – PKP ZALESIE GÓRNE / GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
L17 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Szkolna – Łbiska: Chrobrego – Pęchery: Chrobrego – Główna – Piskórka: Główna – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY) (powrót: PRAŻMÓW (URZĄD GMINY) – Czołchańskiego – Ryxa – Zawodne: Ryxa – Nowy Prażmów: Główna – Łoś: Prażmowska – 6 Września – Piskórka: Jagodowa – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).)
L19 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Parkowa – Długa – Jeziórko: Długa – Kasztanowa – Krupia Wólka: Górna – Główna – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Ogrodowa – ChosnaNowe Wągrodno: Główna – Wągrodno: Główna – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – GABRYELIN (AKACJOWA) (powrót: GABRYELIN (AKACJOWA) – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – GABRYELIN (AKACJOWA).)
L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Jana Pawła II – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Główna – Leśna (pętla) – Główna – Asfaltowa – Polna – Siedliska: Sielska – Chylice: Sielska – Starochylicka – Konstancin-Jeziorna: Długa – KONSTANCIN-JEZIORNA (JASNA).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (JASNA).)
L24 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Jana Pawła II – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).)
L25 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Gerbera – Księcia Janusza I Starego – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Chojnów: Asfaltowa – Pilawa: Klonowa – Orzeszyn: Klonowa – Chojnów: Klonowa – Dobiesz: Mazowiecka – Sierzchów: Mazowiecka – Cendrowice: Szkolna – Sobików: Szkolna – Sobików (pętla) – Szkolna – Cendrowice: Szkolna – Brzozowa – Kolonia Sobików: droga lokalna – Krzaki Czaplinkowskie: Słoneczna – Góra Kalwaria: Wiejska – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska – Kalwaryjska).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
L32 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (PAŃSKA) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: WschodniaPiaseczno: Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA.

(W soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – ...)

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – ... – GROCHOWA.)
L52 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (PAŃSKA) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: WschodniaPiaseczno: Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Szkolna – Łbiska: Bolesława Chrobrego – Pęchery: Bolesława Chrobrego – Cietrzewia – Pawlaka – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA.

(W soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – ...)

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – ... – GROCHOWA.)
N83 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Żytnia – PIASECZNO (TARGOWISKO) (powrót: PIASECZNO (TARGOWISKO) – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II – Żytnia – PIASECZNO (TARGOWISKO) (powrót: PIASECZNO (TARGOWISKO) – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).)
2021.07.28. L35 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Szpitalna – aleja Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Krótka – Kobyłkowska – Sasina – Przejazd – Wileńska – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Nowa – Przytorowa – Willowa – Szosa Jadowska – Ręczajska – Nowe Grabie: Ręczajska – pętla – Ręczajska – Duczki: Ręczajska – Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Cichorackiej – Główna – STARE GRABIE.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – ... – STARE GRABIE.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową skrzyżowania al. Armii Krajowej z ul. Sasina w Wołominie.
L36 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SOKOLA) – Sokola – Topolowa – Brzozowa – 1 Maja (powrót: 1 Maja – Leszczyńska – Sokola – WOŁOMIN (SOKOLA).) – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – Kobyłkowska – Krótka – aleja Armii Krajowej – OkopowaGdyńska (powrót: Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej) – Piłsudskiego – Armii Krajowej – Laskowa – PKP Wołomin (Laskowa) (pętla) – Laskowa – Armii Krajowej – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Radzymińska – Witosa – Wołomin: Geodetów – Łukasiewicza – Zagościniec: Podmiejska – 100-lecia – Lipinki: Graniczna – Klonowa – Słoneczna – Piaskowa – Parkowa – PKP ZAGOŚCINIEC (powrót: PKP ZAGOŚCINIEC – Parkowa – Kolejowa – Graniczna – Piaskowa – Słoneczna).

(Stara trasa: WOŁOMIN (SOKOLA) – ... – Przejazd – Sasina (powrót: Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina) – Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska) – Sasina – Armii Krajowej – Laskowa – ... – PKP ZAGOŚCINIEC.)
L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Szpitalna – aleja Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Krótka – Kobyłkowska – Sasina – Przejazd – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska) – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Grabiczna – OSSÓW-SZKOŁA (powrót: OSSÓW-SZKOŁA – Grabiczna – Kobyłka: Bohaterów Ossowa – rondo Cudu nad Wisłą (zawrotka) – Bohaterów Ossowa – Ossów: Grabiczna – Matarewicza).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna – Cięciwa (pętla) – Polna – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna – Cięciwa (pętla) – Polna – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – ... – OSSÓW-SZKOŁA)
L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CMENTARZ MARKI – droga dojazdowa do cmentarza – Bandurskiego – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Radzymińska – Kościelna – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Kościelna) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Szpitalna – Armii KrajowejKobyłka: Wołomińska) – Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (LEGIONÓW).

(Stara trasa: CMENTARZ MARKI – ... – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpitalna – Armii KrajowejKobyłka: Wołomińska) – Geodetów – ... – WOŁOMIN (LEGIONÓW).)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Lipińska – Legionów – Wileńska – aleja Niepodległości – Geodetów – rondo Romaszewskiego (zawrotka) – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: METRO TROCKA – Trocka – Pratulińska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).)
2021.07.26. L48 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Kleeberga – Kutrzeby – Okrzei – Sobieskiego – Grabskiego – Dworcowa – Legionów – Krasickiego – Sobieskiego – aleja Piłsudskiego – Mariańska – Czynu Społecznego – Asfaltowa – Zakręt: Asfaltowa – Trakt Brzeski – Szkolna – Izabela: Szkolna – Postępu – Michałówek: Postępu – Tajemnicza – MICHAŁÓWEK.

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – ... – Okrzei – Sobieskiego – Żeromskiego – Dworcowa – Legionów – ... – MICHAŁÓWEK.)
Skierowanie na trasę objazdową w z wiązku z przebudową kanalizacji deszczowej w ul. Żeromskiego w Sulejówku.
2021.07.24. 911 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.00)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Wisła Płock.
2021.07.24. T linia tramwajowa zwykła okresowa
(kursuje w dni świąteczne)
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Korekta trasy w związku z zakończeniem I etapu prac torowych w rejonie pl. Bankowego.
2021.07.22. 900 linia autobusowa specjalna
(przyspieszona stała)
POETÓW – Modlińska – zjazd przed ul. Husa – Modlińska (jezdnia serwisowa) – zawrotka za ul. Pochyłą – Modlińska – Prząśniczek (powrót: Prząśniczek – Modlińska – POETÓW.) – Animuszu – Przylesie – Czajki – Chlubna – DOM SAMOTNEJ MATKI.
Przystanki: POETÓW, PRZYLESIE (NŻ), CHLUBNA, DOM SAMOTNEJ MATKI.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków "Czajka" (pętla) – Czajki – (powrót: Czajki – Przylesie) – Chlubna – DOM SAMOTNEJ MATKI.
Przystanki: POETÓW, PRZYLESIE (NŻ), OCZYSZCZALNIA "CZAJKA" (→DOM SAMOTNEJ MATKI), CHLUBNA, DOM SAMOTNEJ MATKI.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Animuszu – Przylesie – Czajki (powrót: Czajki – Oczyszczalnia Ścieków "Czajka" (pętla) – Przylesie) – Chlubna – DOM SAMOTNEJ MATKI.
Przystanki: POETÓW, PRZYLESIE (NŻ), OCZYSZCZALNIA "CZAJKA" (→POETÓW), CHLUBNA, DOM SAMOTNEJ MATKI.))

(Stara trasa: DĄBRÓWKA WIŚLANA – Aluzyjna – Modlińska – Prząśniczek – ... – DOM SAMOTNEJ MATKI.
Przystanki: DĄBRÓWKA WIŚLANA, DĄBRÓWKA WIŚLANA (→DOM SAMOTNEJ MATKI), ALUZYJNA (NŻ), DĄBRÓWKA SZLACHECKA (NŻ), POETÓW, ..., DOM SAMOTNEJ MATKI.)
Przywrócenie funkcjonowania przystanków warunkowych.
2021.07.21. 911 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.45)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Flora Tallin.
2021.07.20. L47 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
Kursy do godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Łukasińskiego – Armii Krajowej – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica – Bema (powrót: Bema – Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).) – Kilińskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Lubelska – Krakowska – Warecka – Kraszewskiego – Kilińskiego).

Kursy po godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Łukasińskiego – Armii Krajowej – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica – Bema – Kilińskiego – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Lubelska – Krakowska – Warecka – Kraszewskiego – Kilińskiego – Bema – PKP SULEJÓWEK-MIŁOSNA (powrót: PKP SULEJÓWEK-MIŁOSNA – Bema – Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).

(Stara trasa: Kursy do godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Łukasińskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).) – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica (powrót: Staszica – 3 Maja – Głowackiego) – Bema – Kilińskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Lubelska – Krakowska – Warecka – Kraszewskiego – Kilińskiego).

Kursy po godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Łukasińskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).) – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica – Bema – Kilińskiego – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Lubelska – Krakowska – Warecka – Kraszewskiego – Kilińskiego – Bema – PKP SULEJÓWEK-MIŁOSNA (powrót: PKP SULEJÓWEK-MIŁOSNA – Bema – Staszica – 3 Maja – Głowackiego).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Bema i Staszica w Sulejówku.
2021.07.19.
2021.07.27.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY II etap prac torowych w rejonie pl. Bankowego.


4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI.

14. BANACHA – ... – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.

15. MARYMONT-POTOK – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – WYŚCIGI.

18. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

36. METRO MARYMONT – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – WYŚCIGI.

75. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

Z-4. PLAC INWALIDÓW – Mickiewicza – Andersa (powrót: Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza) – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.
2021.07.19. 11 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: CZUMY – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Zawieszenie kursowania w związku ze skierowaniem do krańca CZUMY linii 26.
13 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

(Stara trasa: CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego w al. Solidarności (na odcinku od al. Jana Pawła II do pl. Bankowego).
20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Dywizjonu 303 – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

(Stara trasa: BOERNEROWO – ... – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.)
23 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – ... – CZYNSZOWA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego w al. Solidarności (na odcinku od al. Jana Pawła II do pl. Bankowego). Czasowe wydłużenie trasy w celu zastąpienie wycofanej z Bemowa i Bielan linii 10.
26 linia tramwajowa zwykła stała CZUMY – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – ... – WIATRACZNA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego w al. Solidarności (na odcinku od al. Jana Pawła II do pl. Bankowego). Częściowe przywrócenie stałej trasy wraz ze skierowaniem do tymczasowego krańca CZUMY.
Z26 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: OKOPOWA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – OKOPOWA – [bez pasażerów: aleja Solidarności – ZAJEZDNIA WOLA – Młynarska – Leszno – Okopowa] – OKOPOWA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa).)
Przywrócenie ruchu tramwajowego w al. Solidarności (na odcinku od al. Jana Pawła II do pl. Bankowego).
31 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja powiatu grodziskiego)
Kursy do godz. 13.00 oraz jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 20.00: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Wycinki Osowskie: Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Pałacowa – Bartoszówka: Pałacowa – Grzegorzewice: Pałacowa – Daleka – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Grzegorzewice: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Bartoszówka: Pałacowa) – Lasek: Mszczonowska – Główna – Petrykozy: Główna – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).

Kursy po godz. 13.00: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Wycinki Osowskie: Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Pałacowa – Bartoszówka: Pałacowa – Grzegorzewice: Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Tarczyńska – Grzegorzewice: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Bartoszówka: Pałacowa) – Lasek: Mszczonowska – Główna – Petrykozy: Główna – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).

(Stara trasa: Kursy do godz. 13.00 oraz jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 20.00: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – Skuły: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Grzegorzewice: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska) – Lasek: Mszczonowska – ... – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).

Kursy po godz. 13.00: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – Skuły: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska – Tarczyńska – Grzegorzewice: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska) – Lasek: Mszczonowska – ... – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Mszczonowskiej w Bartoszówce.
S linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja gminy Żabia Wola)
P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka (droga główna) – Paszków: aleja Katowicka (droga główna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (droga główna) – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Siestrzeń: Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – Żelechowska – Żelechów: Chełmońskiego – Ojrzanów Towarzystwo: Tarczyńska – Ojrzanów: Tarczyńska – Kasztanowa – Zaręby: Kasztanowa – Słowika (pętla) – Kasztanowa – Ojrzanów: Kasztanowa – Tarczyńska – Ojrzanów Towarzystwo: Tarczyńska – Długa – Kaleń-Towarzystwo: Długa – Kaleń: Długa – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Pałacowa – Bartoszówka: Pałacowa – Grzegorzewice: Pałacowa – Daleka – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Mszczonowska – PIOTRKOWICE (PRZEJAZD KOLEJOWY).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska – PIOTRKOWICE (PRZEJAZD KOLEJOWY).)
2021.07.17. 911 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.00)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Raków Częstochowa.
2021.07.14. 911 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.00)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Fotballklubben Bodo/Gimt.
2021.07.13.
ok. godz. 10.00.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MICHAŁÓW-REGINÓW ZEGRZYŃSKA-IMGW 02 - zmiana oznaczenia na MICHAŁÓW-REGINÓW ZEGRZYŃSKA-IMGW 04 (dotyczy linii 731).

• MICHAŁÓW-REGINÓW ZEGRZYŃSKA-IMGW 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego w zatoce na ul. Warszawskiej w Michałowie-Reginowie za skrzyżowaniem z ul. Polną (w kierunku ul. Nowodworskiej) (dotyczy linii L-8, L-9 i L11).
2021.07.12. 136 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Żwirki i Wigury – Woronicza – Wołoska (powrót: Wołoska – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza) – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – rondo Krahelskiej (zawrotka) – Płaskowickiej – Cynamonowa).

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – CYNAMONOWA (powrót: CYNAMONOWA – Płaskowickiej – aleja KEN – Gandhi).)
Korekty tras po zakończeniu prac drogowych związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy w rejonie ronda Krahelskiej.
192 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Pileckiego – Płaskowickiej – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – ... – OSIEDLE KABATY.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – rondo Krahelskiej (zawrotka) – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (→KONWIKTORSKA) (NŻ), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, NOWOURSYNOWSKA (NŻ), URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. PIŁSUDSKIEGO (→NATOLIN PŁN.), ZACHĘTA (NŻ), KRÓLEWSKA (→KONWIKTORSKA) (NŻ), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – ... – Rosoła – Gandhi – aleja KEN – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi).
Przystanki: KONWIKTORSKA, ..., METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), WARCHAŁOWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), STRYJEŃSKICH (→KONWIKTORSKA), BRACI WAGÓW (→KONWIKTORSKA) (NŻ), NATOLIN PŁN. (→NATOLIN PŁN.) (NŻ), NATOLIN PŁN.)
504 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – Sasanki – Marynarska – Rzymowskiego – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→OS. KABATY), PL. ZAWISZY, POMNIK LOTNIKA, BANACHA-SZPITAL, UNIWERSYTET MEDYCZNY (NŻ), RAKOWIEC, NOVOTEL, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, GOTARDA, POLECZKI, CENTRUM ONKOLOGII, MALINOWSKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO (→DW. CENTRALNY), STRYJEŃSKICH, OS. WYŻYNY, MAŁEJ ŁĄKI, RYBAŁTÓW, MIELCZARSKIEGO, METRO KABATY, OS. KABATY.
Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej po zakończeniu prac drogowych związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy w rejonie ronda Krahelskiej.
901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – ROZBRAT – [bez pasażerów: Łazienkowska – TORWAR.]

(W dni świąteczne: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – aleja Jana Pawła II – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Książęca – ...))
Zawieszenie funkcjonowania w związku ze zmianą sposobu działania Miejskiego Punktu Szczepień Powszechnych przeciw COVID-19 zlokalizowanego na stadionie Legii.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • NATOLIN PŁN. 02 - zmiana oznaczenia na NATOLIN PŁN. 08 (krańcowy dla linii 136).

• NATOLIN PŁN. 11 - zmiana oznaczenia na NATOLIN PŁN. 04 (dotyczy linii N86).

• NATOLIN PŁN. 12 - zmiana oznaczenia na NATOLIN PŁN. 03 (dotyczy linii 192 i N86).

• NATOLIN PŁN. 14 - zmiana oznaczenia na NATOLIN PŁN. 02 (dotyczy linii 192).

• NATOLIN PŁN. 64 - zmiana oznaczenia na NATOLIN PŁN. 22 (krańcowy dla linii 503).

• NATOLIN PŁN. 06 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na zewnętrznym chodniku dawnej pętli autobusowej na ul. Płaskowickiej przed rondem Krahelskiej, ok. 40 metrów za przystankiem NATOLIN PŁN. 08 (krańcowy dla linii 195).

• STRYJEŃSKICH 03 - przywrócenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 192 i 503).

• BRACI WAGÓW 01 - przywrócenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 192 i 503).

• NATOLIN PŁN. 01 - przywrócenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 136).

• MIGDAŁOWA 02 - przywrócenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 195).

• LANCIEGO 03 - przywrócenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii 195).
2021.07.08. L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: StrużańskaRembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – ... – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Wolska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Wolskiej w Woli Aleksandra i Kątach Węgierskich.
2021.07.05. 2 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – aleja Wittek – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Trakt Nadwiślański – Światowida – TARCHOMIN KOŚCIELNY.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Trakt Nadwiślański – Światowida – NOWODWORY.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Światowida – TARCHOMIN KOŚCIELNY.))
Skrócenie trasy wszystkich kursów do pętli TARCHOMIN KOŚCIELNY w związku z kolejnym etapem budowy tramwaju na Winnicę i związanym z tym zamknięciem torowiska tramwajowego w rejonie pętli NOWODWORY.
103 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich) – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich).) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – aleja Obrońców Grodna – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich) – ... – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka (powrót: Płocka – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – aleja Obrońców Grodna – Maczka) – Krzyżanowskiego – ... – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).)
Całkowite zamknięcie ul. Ostroroga na odcinku od ul. Tatarskiej do ul. Wawrzyszewskiej w związku z kolejnym etapem budowy pętli autobusowej OSTROROGA.
177 linia autobusowa zwykła stała WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien (powrót: Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Balicka – Lalki) – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.

(Stara trasa: WKD OPACZ – ... – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien (powrót: Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Balicka – Lalki) – POSAG 7 PANIEN.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu kolejnego etapu budowy magistrali wodociągowej w ul. Posag 7 Panien.
Z-2 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
MEHOFFERA – Światowida (powrót: Światowida – Štefanika – Strumykowa – Mehoffera) – NOWODWORY. Uruchomienie zastępczej linii autobusowej w związku z kolejnym etapem budowy tramwaju na Winnicę i związanym z tym zamknięciem torowiska tramwajowego w rejonie pętli NOWODWORY.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BANIOCHA-MARKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na Drodze Krajowej nr 79 w rejonie skrzyżowania z ul. Lipową i Przemysłową w Baniosze (dotyczy linii L13).

• TOMICE 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na Drodze Krajowej nr 79 w rejonie skrzyżowania z ul. Kwiatową w Tomicach (dotyczy linii L13).
2021.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania poza godzinami szczytu linii:
Ząbki-2.

177 linia autobusowa zwykła stała WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien (powrót: Posag 7 Panien – Gierdziejewskiego – Balicka – Lalki) – POSAG 7 PANIEN.

(Stara trasa: WKD OPACZ – ... – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska (powrót: Warszawska – Gierdziejewskiego – Balicka – Lalki) – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – POSAG 7 PANIEN.)
Jednokierunkowe skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Orłów Piastowskich (na odcinku od ul. Królowej Bony do ul. Warszawskiej).
194 linia autobusowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Dźwigowa – Globusowa – Świerszcza – Chrościckiego – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Zielonej Gęsi – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Zielonej Gęsi – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Traktorzystów).

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – ... – Traktorzystów – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Kadłubka – Kazimierza Jagiellończyka – Bolesława Krzywoustego – Przejazdowa – Zielonej Gęsi – PKP GOŁĄBKI (powrót: PKP GOŁĄBKI – Zielonej Gęsi – Kadłubka – Władysława Laskonogiego – Orłów Piastowskich).)
902 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO STADION NARODOWY – Sokola – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE (powrót: WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE – Wybrzeże Szczecińskie – Sokola – METRO STADION NARODOWY – [bez pasażerów: Sokola – Zamoyskiego – jezdnia wzdłuż nasypu kolejowego – METRO STADION NARODOWY – jezdnia wzdłuż nasypu kolejowego – północna jezdnia lokalna Stadionu Narodowego – Sokola] – METRO STADION NARODOWY.).)
Zawieszenie funkcjonowania w związku ze zmianą lokalizacji punktu szczepień na Stadionie Narodowym na wejście od strony bramy nr 1 znajdującej się w rejonie ronda Waszyngtona.
L26 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II).) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – Wołomińska – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).

(Stara trasa: ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II) – ... – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – ... – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Wołomińskiej w Kobyłce.
L27 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
NADMA (NOWA) – Nowa – Czarna – Stara (powrót: Stara – Szkolna – Nowa – NADMA (NOWA).) – Kobyłka: Bolesława Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego – 11 Listopada – Żymirskiego – WołomińskaWołomin: Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Kobyłka: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa – Armii Krajowej) – Armii Krajowej – Kobyłka: Wołomińska – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego) – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego).

(Stara trasa: NADMA (NOWA) – ... – Krechowiecka – ZałuskiegoWołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpitalna – Armii KrajowejKobyłka: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Kobyłka: Załuskiego – 11 Listopada – Żymirskiego – Konowrockiego – ... – KOBYŁKA (TURÓW).)
L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CMENTARZ MARKI – droga dojazdowa do cmentarza – Bandurskiego – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Radzymińska – Kościelna – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Kościelna) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – WołomińskaWołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpitalna – Armii KrajowejKobyłka: Wołomińska) – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (LEGIONÓW).

(Stara trasa: CMENTARZ MARKI – ... – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – ZałuskiegoWołomin: Armii Krajowej – ... – WOŁOMIN (LEGIONÓW).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁADY FIGOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Długiej w Ładach za skrzyżowaniem z ul. Figową i przed skrzyżowaniem z ul. Lawendową (dotyczy linii 715).
2021.06.30. N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: METRO TROCKA – Trocka – Pratulińska – ...)
Zakończenie przebudowy ul. Wołomińskiej w Kobyłce. Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej.
2021.06.28. 11 linia tramwajowa zwykła stała CZUMY – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.

(Stara trasa: KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Skrócenie trasy na terenie Bemowa w związku z kolejnym etapem budowy stacji metra BEMOWO i wyłączeniem ruchu tramwajowego na ul. Powstańców Śląskich w rejonie skrzyżowania z ul. Górczewską. Wydłużenie trasy na terenie Śródmieścia w związku z remontem rozjazdów na placu Bankowym i wycofaniem z Trasy W-Z linii 13. Przywrócenie kursowania w soboty i dni świąteczne.
40 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
CZUMY – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO. Uruchomienie dodatkowej linii tramwajowej w związku z kolejnym etapem budowy stacji metra BEMOWO i wyłączeniem ruchu tramwajowego na ul. Powstańców Śląskich w rejonie skrzyżowania z ul. Górczewską oraz wycofaniem z ul. Kasprzaka linii 11.
177 linia autobusowa zwykła stała WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska (powrót: Warszawska – Gierdziejewskiego – Balicka – Lalki) – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – POSAG 7 PANIEN.

(Stara trasa: WKD OPACZ – ... – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – ... – POSAG 7 PANIEN.)
Ponowne skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Warszawskiej.
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: METRO STARE BIELANY – aleja Zjednoczenia – ... – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.)

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.)
709 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II – Żytnia – PIASECZNO (TARGOWISKO) (powrót: PIASECZNO (TARGOWISKO) – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska) – Dworcowa – PKP PIASECZNO.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Piaseczno: Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska).))
Skrócenie trasy w związku z przebudową ul. Dworcowej w Piasecznie (na odcinku od ul. Nadarzyńskiej do al. Lotników). Zawieszenie funkcjonowania kursów skróconych w związku z okresem wakacyjnym.
727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Gościniec – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).)

(Stara trasa niektórych kursów w soboty i dni świąteczne: METRO WILANOWSKA – ... – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – PIASECZNO (DOM KULTURY) (powrót: PIASECZNO (DOM KULTURY) – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska).)
Jednokierunkowe przywrócenie stałej trasy (w kierunku południowym). Wprowadzenie wakacyjnego rozkładu jazdy - zawieszenie świątecznych kursów skróconych.
L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Towarowa – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II – Targowisko (pętla) – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Dworcowa) – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia, Brama Południowa, Brama Zachodnia) – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola (Urząd Gminy) (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Jana Pawła II – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Dworcowej w Piasecznie (na odcinku od ul. Nadarzyńskiej do al. Lotników).
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – PKP PIASECZNO.) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – Słojewskiego – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego) – ...)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Dworcowa – PKP PIASECZNO.) – Okulickiego – ... – JASTRZĘBIEC.)
L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Główna – Leśna (pętla) – Główna – Asfaltowa – Polna – Siedliska: Sielska – Chylice: Sielska – Starochylicka – Konstancin-Jeziorna: Długa – KONSTANCIN-JEZIORNA (JASNA).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Sienkiewicza – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (JASNA).)
L24 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Sienkiewicza – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).)
L25 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – Gerbera – Księcia Janusza I Starego – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Chojnów: Asfaltowa – Pilawa: Klonowa – Orzeszyn: Klonowa – Chojnów: Klonowa – Dobiesz: Mazowiecka – Sierzchów: Mazowiecka – Cendrowice: Szkolna – Sobików: Szkolna – Sobików (pętla) – Szkolna – Cendrowice: Szkolna – Brzozowa – Kolonia Sobików: droga lokalna – Krzaki Czaplinkowskie: Słoneczna – Góra Kalwaria: Wiejska – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska – Kalwaryjska).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JEZIORKI – Gogolińska – Karczunkowska (południowa jezdnia lokalna) – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Julianowska) – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Jarząbka – Piaseczno: Jarząbka – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – Dworcowa – Sienkiewicza – Szpitalna – jezdnia lokalna przy Szpitalu Powiatowym św. Anny – PIASECZNO (SZPITAL) (powrót: PIASECZNO (SZPITAL) – jezdnia lokalna przy Szpitalu Powiatowym św. Anny – Mickiewicza – łącznik Mickiewicza-Szpitalna – Szpitalna).

(Stara trasa: PKP JEZIORKI – ... – Piaseczno: Jarząbka – Dworcowa – Sienkiewicza – ... – PIASECZNO (SZPITAL).)
N83 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II – Żytnia – PIASECZNO (TARGOWISKO) (powrót: PIASECZNO (TARGOWISKO) – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – PKP PIASECZNO.)
R5 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
(komunikacja gminy Radzymin)
RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA) – Słowackiego – Korczaka – Konstytucji 3 Maja – Wyszyńskiego – Weteranów – Wróblewskiego – Jałowcowa – Ruda: droga przez wieś – Teresińska – Borki: Teresińska – Błękitna (zawrotka) – Teresińska – Ruda: Teresińska – Stare Załubice: Mazowiecka – Nowe Załubice: Opolska – Opolska (pętla) – Opolska – Stare Załubice: Mazowiecka – Arciechów: Myszyniec – Zegrzyńska – Arciechów (pętla) – Zegrzyńska – Stare Załubice: Wolicka – Mazowiecka – Wczasowa – Borki: Wczasowa – Siwek (pętla) – Wczasowa – Stare Załubice: Wczasowa – Mazowiecka – Ruda: Teresińska – Borki: Teresińska – Błękitna (zawrotka) – Teresińska – Ruda: Teresińska – droga przez wieś – Jałowcowa – Wróblewskiego – Weteranów – Wyszyńskiego – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA). [Linia jednokierunkowa.]

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu oraz jeden w soboty ok. godz. 12.00: ... – Weteranów – Wróblewskiego – Kolejowa – PKP Radzymin (pętla) – Kolejowa – Wróblewskiego – Jałowcowa – ... – Jałowcowa – Wróblewskiego – Weteranów – ...)

(Kursy w dni powszednie do godz. 8.00 oraz w godz. 15.20 - 19.30 oraz niektóre kursy w soboty w godz. 9.30 - 18.30: ... – Weteranów – Wróblewskiego – Kolejowa – PKP Radzymin (pętla) – Kolejowa – Wróblewskiego – Jałowcowa – ... – Jałowcowa – Wróblewskiego – Kolejowa – PKP Radzymin (pętla) – Kolejowa – Wróblewskiego – Weteranów – ...)
Wprowadzenie w soboty wariantowych podjazdów do przystanku PKP w Radzyminie w związku z sezonową zmianą rozkładu jazdy linii SKM S3.
2021.06.26.
ok. godz. 8.00.
L-2 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Runów: Solidarności – Henryków-Urocze: Gromadzka – Złotokłos: Społeczna – 3 Maja – ZŁOTOKŁOS.

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – ZŁOTOKŁOS.)
Jednokierunkowe skierowanie na trasy objazdowe w związku z II etapem przebudowy ul. Puławskiej w Piasecznie.
L-5 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – Kamionka: Główna – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – BOBROWIEC.

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – BOBROWIEC.)
L12 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Millenium – Baszkówka: Sadowa – Wólka Pracka: Ogrodowa – Złotokłos: Piaseczyńska – ZŁOTOKŁOS.

(W dni powszednie w godz. 9.00 - 21.30 oraz wszystkie kursy w dni świąteczne: ... – Złotokłos: Piaseczyńska – Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.)

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – ZŁOTOKŁOS/ POD SZCZAKI.)
L13 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Kozodawska: Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Młodych Wilcząt – PKP ZALESIE GÓRNE (powrót: PKP ZALESIE GÓRNE – Młodych Wilcząt – Pionierów).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Jesówka: Źródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Chojnów: Pionierów – Pilawa: Pionierów – Klonowa – Chojnów: Klonowa – Solec: droga krajowa nr 79 – Baniocha: Puławska – Tomice: Puławska – Kąty: Puławska – Moczydłów: Puławska – Góra Kalwaria: Pijarska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – PKP ZALESIE GÓRNE / GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
L17 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Szkolna – Łbiska: Chrobrego – Pęchery: Chrobrego – Główna – Piskórka: Główna – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY) (powrót: PRAŻMÓW (URZĄD GMINY) – Czołchańskiego – Ryxa – Zawodne: Ryxa – Nowy Prażmów: Główna – Łoś: Prażmowska – 6 Września – Piskórka: Jagodowa – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).)
L19 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Parkowa – Długa – Jeziórko: Długa – Kasztanowa – Krupia Wólka: Górna – Główna – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Ogrodowa – ChosnaNowe Wągrodno: Główna – Wągrodno: Główna – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – GABRYELIN (AKACJOWA) (powrót: GABRYELIN (AKACJOWA) – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – GABRYELIN (AKACJOWA).)
L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Główna – Leśna (pętla) – Główna – Asfaltowa – Polna – Siedliska: Sielska – Chylice: Sielska – Starochylicka – Konstancin-Jeziorna: Długa – KONSTANCIN-JEZIORNA (JASNA).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (JASNA).)
L24 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).)
L25 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Chojnów: Asfaltowa – Pilawa: Klonowa – Orzeszyn: Klonowa – Chojnów: Klonowa – Dobiesz: Mazowiecka – Sierzchów: Mazowiecka – Cendrowice: Szkolna – Sobików: Szkolna – Sobików (pętla) – Szkolna – Cendrowice: Szkolna – Brzozowa – Kolonia Sobików: droga lokalna – Krzaki Czaplinkowskie: Słoneczna – Góra Kalwaria: Wiejska – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska – Kalwaryjska).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
L32 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (PAŃSKA) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: WschodniaPiaseczno: Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA.

(W soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – ...)

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – ... – GROCHOWA.)
L52 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (PAŃSKA) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: WschodniaPiaseczno: Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Szkolna – Łbiska: Bolesława Chrobrego – Pęchery: Bolesława Chrobrego – Cietrzewia – Pawlaka – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA.

(W soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – ...)

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – ... – GROCHOWA.)
2021.06.26. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
130, 195, 284, 304, 320, 323, 332, 339, 340, 379, E-2, L33, L44, Brwinów: B9, Halinów: 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, Łomianki: 2, 3.

• Zawieszenie kursowania w soboty i dni świąteczne linii:
102, 196, 249, 256, 262, 501.

• Zawieszenie kursowania w soboty i dni świąteczne oraz w dni powszednie poza godzinami szczytu linii:
269.

• Zawieszenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
153, 163, 164, 181, 211, 326, 709, 723, 743.

S3 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: WARSZAWA WOLA – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – ...)

(Jeden kurs w godzinach wieczornych: WARSZAWA POWĄZKI – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – ...)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych: WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa ZOO – ...)

(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy: ... – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.)
Sezonowe wydłużenie trasy niektórych kursów w dni świąteczne do Radzymina.
10 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – ... – WYŚCIGI.)
Skrócenie trasy w związku z kolejnym etapem budowy stacji metra BEMOWO i wyłączeniem ruchu tramwajowego na ul. Powstańców Śląskich w rejonie skrzyżowania z ul. Górczewską. Zastąpienie w relacji Metro Młociny - Śródmieście przez linię 26.
13 linia tramwajowa zwykła stała CZYNSZOWA – Stalowa (powrót: Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA.) – 11 Listopada – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.)
Skrócenie trasy na terenie Śródmieścia w związku z remontem rozjazdów na placu Bankowym. Skierowanie do pętli CZYNSZOWA w związku z zawieszeniem kursowania linii 23.
18 linia tramwajowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – plac Bankowy – ... – PKP SŁUŻEWIEC.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem rozjazdów na placu Bankowym.
20 linia tramwajowa zwykła stała BOERNEROWO – Kaliskiego – Dywizjonu 303 – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.

(Stara trasa: BOERNEROWO – ... – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem rozjazdów na placu Bankowym.
23 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).)
Zawieszenie funkcjonowania w związku z remontem rozjazdów na placu Bankowym. Zastąpienie przez linie 13 (na Pradze) oraz 26 (w relacji Bemowo - Śródmieście).
26 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. Zmiana trasy na terenie Bemowa w związku z kolejnym etapem budowy stacji metra BEMOWO i wyłączeniem ruchu tramwajowego na ul. Powstańców Śląskich w rejonie skrzyżowania z ul. Górczewską. Wydłużenie trasy na terenie Śródmieścia w związku z remontem rozjazdów na placu Bankowym. Zastąpienie linii 10 w relacji Metro Młociny - Śródmieście oraz zawieszonej linii 23 w relacji Nowe Bemowo - Śródmieście.
121 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(W soboty i dni świąteczne: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – ...)
Skrócenie trasy w soboty i dni świąteczne.
201 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – ZNANA (powrót: ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – ... – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Ciołka – METRO KSIĘCIA JANUSZA (powrót: METRO KSIĘCIA JANUSZA – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza).

(W dni świąteczne: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ...))
Przedłużenie trasy do krańca ZNANA w związku z zawieszeniem kursowania linii 284. Skierowanie przez cały tydzień trasą obowiązującą w dni świąteczne na terenie Nowego Bemowa w związku z okresem wakacyjnym.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Bacha (zawrotka) – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – Wałbrzyska).
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, ŚMIGIELSKA, LALKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW.

(Stara trasa: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ..., AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA (NŻ), SGGW-BIBLIOTEKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO (NŻ), STRZELECKIEGO (NŻ), URSYNÓW PŁD. (→URSUS NIEDŹWIADEK) (NŻ), URSYNÓW PŁD.)
Wprowadzenie trasy skróconej w związku z okresem wakacyjnym.
411 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→STARA MIŁOSNA), METRO POLITECHNIKA (→GOCŁAW), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→METRO POLITECHNIKA), GOCŁAW.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy) – Graniczna – STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: ... – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, ..., GOCŁAW (→METRO POLITECHNIKA), GOCŁAW, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA (NŻ), 1 PRASKIEGO PUŁKU, FABRYCZNA, NIZINNA, STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA), RUMIANKOWA, POGODNA, MARMUROWA, TORFOWA, TORFOWA (→METRO POLITECHNIKA) (NŻ), STARA MIŁOSNA (GRANICZNA) (→METRO POLITECHNIKA) (NŻ), STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).)
Wprowadzenie trasy skróconej w związku z okresem wakacyjnym wraz z ograniczeniem kursowania do godzin szczytu.
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, SOBIESKIEGO, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW.

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz prawie wszystkie w dni świąteczne: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna (powrót: Przekorna – Drewny – łącznik Drewny-Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin)) – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: ..., KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), PAŁACOWA (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), WAFLOWA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN (PARK KULTURY).)
Wprowadzenie letniego rozkładu jazdy. Wydłużenie większości kursów w dni świąteczne do Powsina.
L24 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(Stara trasa w dni nauki szkolnej w godz. 7.30 - 9.00 i 13.30 - 17.00: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – CHYLICE.)
Skierowanie wszystkich kursów do krańca KAZIMIERZOWSKA w związku z okresem wakacyjnym.
T linia tramwajowa zwykła okresowa
(kursuje w dni świąteczne)
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Uruchomienie obsługiwanej taborem zabytkowym linii turystycznej na zmodyfikowanej trasie.
Z10 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie linii autobusowej w związku z kolejnym etapem budowy stacji metra BEMOWO i wyłączeniem ruchu tramwajowego na ul. Powstańców Śląskich w rejonie skrzyżowania z ul. Górczewską.
Z26 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
OKOPOWA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – OKOPOWA – [bez pasażerów: aleja Solidarności – ZAJEZDNIA WOLA – Młynarska – Leszno – Okopowa] – OKOPOWA.) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa). Uruchomienie linii autobusowej w związku z remontem rozjazdów na placu Bankowym i wyłączeniem ruchu tramwajowego w al. Solidarności (na odcinku od al. Jana Pawła II do pl. Bankowego).
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych)
(komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
Wprowadzenie wakacyjnego układu linii w związku z zawieszeniem kursowania linii: 801, 802, 803, 804, 805, 806 i 807.
809 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych)
(komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).
810 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych)
(komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]
811 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych)
(komunikacja miasta Halinów)
PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).
10 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki)
Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Radońska – Odrano-Wola: Lazurowa – Szczęsne: Orla – Radonie: Widokowa – Gościnna – Opypy: Paprociowa – Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – KSIĄŻENICE (OSIEDLE).

Jeden kurs w godzinach porannych (tylko w kierunku Książenic) oraz jeden w godzinach popołudniowych: GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – Daleka – aleja Mokronoskich – Sportowa – Sadowa – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja – Teligi (powrót: Teligi – Bairda – Orzeszkowej – Kopernika – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła) – Na Laski – Piaskowa – Nadarzyńska – Warszawska – Emilii Plater – Radońska – ...)

Jeden kurs około południa (tylko w kierunku Książenic) oraz jeden w godzinach popołudniowych (tylko w kierunku Grodziska): PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja – Teligi (powrót: Teligi – Bairda – Orzeszkowej – Kopernika – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Na Laski – Piaskowa – Nadarzyńska – Warszawska – Emilii Plater – Radońska – ...)

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI / GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – ... – Szczęsne: Orla – Radonie: Widokowa – Motylkowa – Źródlana – Książenice: Marylskiego – Mazowiecka – KSIĄŻENICE (SZKOŁA).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Marylskiego w Książenicach.
22 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja powiatu grodziskiego)
MAKÓWKA – Chmielna – Radziejowicka – Mościska: Radziejowicka – Adamowizna: Radziejowicka – Kałęczyn: Radziejowicka – Grodzisk Mazowiecki: Chełmońskiego – Żyrardowska – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Żyrardowska) – Nadarzyńska – Kady: Nadarzyńska – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Książenice: MazowieckaSiestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Książenice: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – ...)

(Stara trasa: MAKÓWKA – ... – SIESTRZEŃ.

(Niektóre kursy: ... – Książenice: Mazowiecka – Marylskiego – Książenice (pętla) – Marylskiego – Mazowiecka – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Książenice: Mazowiecka – Marylskiego – Książenice (pętla) – Marylskiego – Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – ...))
23 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja powiatu grodziskiego)
PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Cicha – Wólczyńska – Sadowa – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Nałkowskiej – Radonie: Centralna – Widokowa – Źródlana – Motylkowa – Widokowa – Gościnna – Opypy: Paprociowa – Mazowiecka – Książenice: MazowieckaSiestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.

(Kursy w dni powszednie w godz. 7.00 - 12.00: ... – Radonie: Centralna – Widokowa – Żródlana – Motylkowa – Widokowa – Gościnna (powrót: Gościnna – Widokowa – Szczęsne: Orla – Szczęsne (Cmentarz Nowy) (pętla) – Orla – Radonie: Widokowa – Motylkowa) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 12.00 - 17.00: ... – Radonie: Centralna – Źródlana – Motylkowa – Widokowa – Szczęsne: Orla – Szczęsne (Cmentarz Nowy) (pętla) – Orla – Radonie: Widokowa – Gościnna (powrót: Gościnna – Widokowa – Motylkowa) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: KŁUDNO NOWE – droga przez wieś – Kłudno: droga przez wieś – Tłuste: droga przez wieś – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – droga przez wieś – Żuków: droga przez wieś – Adamów: droga przez wieś – Chrzanów Mały: droga przez wieś – Chrzanowska – Grodzisk Mazowiecki: Chrzanowska – Transportowa – Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Graniczna – Matejki – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – ...)

(Niektóre kursy w soboty, niedziele i święta: KŁUDNO NOWE – droga przez wieś – Kłudno: droga przez wieś – Tłuste: droga przez wieś – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – droga przez wieś – Żuków: droga przez wieś – Adamów: droga przez wieś – Chrzanów Mały: droga przez wieś – Chrzanowska – Grodzisk Mazowiecki: Chrzanowska – Transportowa – Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Graniczna – Matejki – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego) – ...)

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – Radonie: Centralna – Widokowa – Motylkowa – Źródlana – Książenice: Marylskiego – Mazowiecka – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.

(Kursy w dni powszednie w godz. 7.00 - 12.00: ... – Radonie: Centralna – Widokowa – Motylkowa (powrót: Motylkowa – Widokowa – Szczęsne: Orla – Szczęsne (Cmentarz Nowy) (pętla) – Orla – Radonie: Widokowa – Motylkowa – Źródlana – Widokowa – Centralna) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 12.00 - 17.00: ... – Radonie: Centralna – Źródlana – Motylkowa – Widokowa – Szczęsne: Orla – Szczęsne (Cmentarz Nowy) (pętla) – Orla – Radonie: Widokowa – Motylkowa – Źródlana (powrót: Żródlana – Motylkowa – Widokowa – Centralna) – ...))
29 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja powiatu grodziskiego)
GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – Daleka – Sadowa – Sportowa – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja – Teligi (powrót: Teligi – Bairda – Orzeszkowej – Kopernika – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła) – Na Laski – Piaskowa – Nadarzyńska – Kady: Nadarzyńska – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Książenice: MazowieckaSiestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.

(Cztery kursy w godzinach porannych: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)

(Stara trasa: GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Marylskiego – Książenice (pętla) – Marylskiego – Mazowiecka – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • EMILII PLATER 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 517).
2021.06.25.
ok. godz. 23.00.
190 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – CH MARKI.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: KINO FEMINA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ (powrót: METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – NOWOLIPKI – aleja Jana Pawła II] – KINO FEMINA.) – ...)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska (powrót: Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich) – Leszno – ... – CH MARKI.)
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu zachodniej jezdni ul. Powstańców Śląskich. Likwidacja skróconych kursów sobotnich.
2021.06.24. L31 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
NIEPORĘT (PLAC WOLNOŚCI) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Beniaminów: Fortowa – Łąki: Weteranów – Radzymin: Weteranów – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – POW – Głowackiego – RADZYMIN (GŁOWACKIEGO).

(Stara trasa: NIEPORĘT (PLAC WOLNOŚCI) – ... – Łąki: Weteranów – Radzymin: Weteranów – Przemysłowa – Wróblewskiego – Weteranów – aleja Jana Pawła II – ... – RADZYMIN (GŁOWACKIEGO).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową skrzyżowania ulic Weteranów i Przemysłowej w Radzyminie.
2021.06.22. 177 linia autobusowa zwykła stała WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – POSAG 7 PANIEN.

(Stara trasa: WKD OPACZ – ... – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Spisaka – Kompanii Kordian – ... – POSAG 7 PANIEN.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu remontu ul. Bodycha.
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)

(Stara trasa: PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Starodęby – Skoroszewska – ... – KONWIKTORSKA.)
2021.06.21. 136 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Żwirki i Wigury – Woronicza – Wołoska (powrót: Wołoska – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza) – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – CYNAMONOWA (powrót: CYNAMONOWA – Płaskowickiej – aleja KEN – Gandhi).

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Żwirki i Wigury – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego – ... – CYNAMONOWA.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Konstruktorskiej i Postępu.
308 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
W godzinach porannego szczytu: KRÓLIKARNIA – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Suwak – Domaniewska – DOMANIEWSKA OFFICE PARK (powrót: DOMANIEWSKA OFFICE PARK – Domaniewska – Wołoska – Woronicza – METRO WIERZBNO – [bez pasażerów: Woronicza – Puławska – zawrotka przed ul. Broniwoja – Puławska – Woronicza] – KRÓLIKARNIA.).

W godzinach porannego szczytu: KRÓLIKARNIA – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – PARK POSTĘPU (powrót: PARK POSTĘPU – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – METRO WIERZBNO – [bez pasażerów: Woronicza – Puławska – zawrotka przed ul. Broniwoja – Puławska – Woronicza] – KRÓLIKARNIA.).

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu: KRÓLIKARNIA – Woronicza (powrót: Woronicza – METRO WIERZBNO – [bez pasażerów: Woronicza – Puławska – zawrotka przed ul. Broniwoja – Puławska – Woronicza] – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Suwak – Domaniewska – DOMANIEWSKA OFFICE PARK (powrót: DOMANIEWSKA OFFICE PARK – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska).

W godzinach porannego szczytu: KRÓLIKARNIA – Woronicza (powrót: Woronicza – METRO WIERZBNO – [bez pasażerów: Woronicza – Puławska – zawrotka przed ul. Broniwoja – Puławska – Woronicza] – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – PARK POSTĘPU (powrót: PARK POSTĘPU – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska).)
N33 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – aleja Lotników – aleja Wilanowska – Wołoska – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA (powrót: ZAJEZDNIA WORONICZA – Woronicza – Wołoska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – aleja Wilanowska – Wołoska – Domaniewska – Postępu – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA (powrót: ZAJEZDNIA WORONICZA – Woronicza – Wołoska).)
N36 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...))
N86 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Suwak – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Zatorze – Otomańska – Osmańska – Poleczki – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Suwak – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – ... – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...))
3 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki)
PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Okulickiego – Matejki – Traugutta – Traugutta-Kładka (pętla) – Traugutta – Graniczna – Poniatowskiego – Szwoleżerów – Traugutta – Chrzanów Duży: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – droga do cegielni – Cegielnia (pętla) – droga do cegielni – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Radonice: droga nr 579 – Błonie: Grodziska – Harcerska – Poniatowskiego – Nowakowskiego – Piłsudskiego – Okrzei – BŁONIE (OKRZEI) (powrót: BŁONIE (OKRZEI) – Okrzei – Jana Pawła II – Grodziska).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: BŁONIE (OKRZEI) – ... – Kłudzienko: droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – droga przez wieś – Kłudno: droga przez wieś – Kłudno Nowe: droga przez wieś – Kłudno Nowe (pętla) – droga przez wieś – Kłudno: droga przez wieś – Tłuste: droga przez wieś – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – ... – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Chrzanów Duży: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – droga do cegielni – Cegielnia (pętla) – droga do cegielni – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – droga przez wieś – Żuków: droga przez wieś – Żuków (pętla) – droga przez wieś – Tłuste: droga przez wieś – droga nr 579 (powrót: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579) – Kłudzienko: droga nr 579 – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Chrzanów Duży: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – droga przez wieś – Żuków: droga przez wieś – Żuków (pętla) – droga przez wieś – Tłuste: droga przez wieś – droga nr 579 (powrót: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – droga do cegielni – Cegielnia (pętla) – droga do cegielni – droga nr 579) – Kłudzienko: droga nr 579 – ...)

(Niektóre kursy w soboty, niedziele i święta: ... – Natolin: droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Tłuste (zawrotka) – droga nr 579 – droga przez wieś – Kłudno: droga przez wieś – Kłudno Nowe: droga przez wieś – KŁUDNO NOWE.)

(Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych: ... – Natolin: droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – droga przez wieś – Kłudno: droga przez wieś – Kłudno Nowe: droga przez wieś – KŁUDNO NOWE.)

(Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach popołudniowych: ... – Natolin: droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – droga przez wieś – Kłudno: droga przez wieś – Kłudno Nowe: droga przez wieś – KŁUDNO NOWE.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Poniatowskiego i Langiewicza w Grodzisku Mazowieckim.
23 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja powiatu grodziskiego)
PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Cicha – Wólczyńska – Sadowa – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Nałkowskiej – Radonie: Centralna – Widokowa – Motylkowa – Źródlana – Książenice: Marylskiego – Mazowiecka – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.

(Kursy w dni powszednie w godz. 7.00 - 12.00: ... – Radonie: Centralna – Widokowa – Motylkowa (powrót: Motylkowa – Widokowa – Szczęsne: Orla – Szczęsne (Cmentarz Nowy) (pętla) – Orla – Radonie: Widokowa – Motylkowa – Źródlana – Widokowa – Centralna) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godz. 12.00 - 17.00: ... – Radonie: Centralna – Źródlana – Motylkowa – Widokowa – Szczęsne: Orla – Szczęsne (Cmentarz Nowy) (pętla) – Orla – Radonie: Widokowa – Motylkowa – Źródlana (powrót: Żródlana – Motylkowa – Widokowa – Centralna) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: KŁUDNO NOWE – droga przez wieś – Kłudno: droga przez wieś – Tłuste: droga przez wieś – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – droga przez wieś – Żuków: droga przez wieś – Adamów: droga przez wieś – Chrzanów Mały: droga przez wieś – Chrzanowska – Grodzisk Mazowiecki: Chrzanowska – Transportowa – Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Graniczna – Matejki – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – ...)

(Niektóre kursy w soboty, niedziele i święta: KŁUDNO NOWE – droga przez wieś – Kłudno: droga przez wieś – Tłuste: droga przez wieś – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – droga przez wieś – Żuków: droga przez wieś – Adamów: droga przez wieś – Chrzanów Mały: droga przez wieś – Chrzanowska – Grodzisk Mazowiecki: Chrzanowska – Transportowa – Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Graniczna – Matejki – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego) – ...)

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – SIESTRZEŃ.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: KŁUDNO NOWE – ... – Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Langiewicza – Traugutta – Matejki – ...
)

(Niektóre kursy w soboty, niedziele i święta: KŁUDNO NOWE – ... – Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Langiewicza – Traugutta – Matejki – ...).)
24 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja powiatu grodziskiego)
BARANÓW (SZKOŁA) – Armii Krajowej – Stanisławów: Zielna – Brzozowa – Basin: droga przez wieś – Izdebno Kościelne: Bursztynowa – Oziębłowskiego – Szafirowa – Grodziska – Zabłotnia: droga przez wieś – Chlebnia: droga przez wieś – droga do Kraśniczej Woli – Kraśnicza Wola: droga przez wieś – Kozery: Wspólna – Wólka Grodziska: Wspólna – Grodzisk Mazowiecki: Bałtycka – Szwedzka – Graniczna – Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Graniczna – Traugutta – Traugutta-Kładka (pętla) – Traugutta – Matejki – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja) – Radońska – Odrano-Wola: Lazurowa – Szczęsne: Orla – Radonie: Widokowa – Motylkowa – RADONIE.

(W soboty, niedziele i święta: BARANÓW (SZKOŁA) – ... – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja).)

(W soboty, niedziele i święta: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Radońska – ... – RADONIE.)

(Stara trasa: BARANÓW (SZKOŁA) – ... – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Langiewicza – Traugutta – Matejki – ... – RADONIE.)
26 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja powiatu grodziskiego)
PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Okulickiego – Matejki – Graniczna – Poniatowskiego – Szwoleżerów – Traugutta – Transportowa – Chrzanowska – Chrzanów Mały: Chrzanowska – droga przez wieś – Adamów: droga przez wieś – Żuków: droga przez wieś – Tłuste: droga przez wieś – droga nr 579 – droga przez wieś – Kłudno: droga przez wieś – Kłudno Nowe: droga przez wieś – Karolina: droga przez wieś – Cegłów: droga przez wieś – Boża Wola: Lipowa – Gole: droga przez wieś – Regów: droga przez wieś – Kaski: Królewska – KASKI (PAŁAC).

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – Matejki – Traugutta – Langiewicza – Poniatowskiego – Szwoleżerów – Traugutta – ... – KASKI (PAŁAC).)
2021.06.19. 970 linia autobusowa specjalna
(zwykła okresowa - kursuje w godz. 9.00 - 21.00)
BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – Gilarska – Samarytanka – Jórskiego – Radzymińska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW. Uruchomienie kursującej tylko 19 czerwca specjalnej linii autobusowej w związku z organizacją akcji charytatywnej "MOTOSERCE - Krew darem życia" nad Zalewem Bardowskiego.
2021.06.19.
2021.06.20.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe w rejonie skrzyżowania ul. Kawęczyńskiej z al. Tysiąclecia oraz na ul. Kijowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Markowską.


7. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

13. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

28. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

78. PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

Z13. ZĄBKOWSKA – Targowa – Kijowska – Objazdowa – Kawęczyńska – Ząbkowska – ZĄBKOWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
2021.06.19. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie od ok. godz. 14.00 do ok. godz. 16.20 ruchu tramwajowego w Al. Jerozolimskich i na moście Poniatowskiego oraz od ok. godz. 14.00 do ok. godz. 17.00 na ciągu ulic: Andersa - Marszałkowska - Puławska (na odcinku od ul. Stawki do ul. Woronicza) w związku z organizacją Parady Równości.


4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

10. METRO MŁOCINY – ... – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

14. BANACHA – ... – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

15. MARYMONT-POTOK – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

18. ŻERAŃ FSO – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.
22. WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Linia jednokierunkowa.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL.

35. NOWE BEMOWO – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI.

36. METRO MARYMONT – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – PLAC NARUTOWICZA.

78. PIASKI – ... – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

Z-4. METRO POLE MOKOTOWSKIE (zawrotka za przystankiem BIBLIOTEKA NARODOWA) – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – METRO WILANOWSKA (przystanek na ul. Puławskiej).
2021.06.17.
godz. 22.00.
112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Warszawa: Toruńska (powrót: Toruńska – CH MARKI.) – Głębocka – św. Wincentego – Matki Teresy z Kalkuty – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: CH MARKI – ... – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – aleja Reymonta) – Człuchowska – ... – KAROLIN.)
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu zachodniej jezdni ul. Powstańców Śląskich.
N01 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek) – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka (powrót: Racławicka – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku) – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Niektóre kursy w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę oraz jeden kurs w pozostałe noce: ... – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek).)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Radiowa) – Dźwigowa – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska (powrót: Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich) – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2021.06.16. 727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Gościniec – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).)

(Niektóre kursy w soboty i dni świąteczne: ... – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – PIASECZNO (DOM KULTURY) (powrót: PIASECZNO (DOM KULTURY) – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – ... – GŁOSKÓW (SZKOŁA) / ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z wprowadzeniem I etapu przebudowy ul. Puławskiej w Piasecznie.
2021.06.15. 103 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich) – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich).) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka (powrót: Płocka – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – aleja Obrońców Grodna – Maczka) – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich) – ... – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – Krzyżanowskiego – ... – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).)
Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na ul. Ostroroga na odcinku od ul. Tatarskiej za skrzyżowanie z ul. Wawrzyszewską (tylko w kierunku południowym) w związku z budową pętli autobusowej OSTROROGA.
2021.06.12.
2021.06.13.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe w rejonie skrzyżowania ul. Kawęczyńskiej z al. Tysiąclecia.


7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

13. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

Z13. ZĄBKOWSKA – Targowa – Kijowska – Objazdowa – Kawęczyńska – Ząbkowska – ZĄBKOWSKA. [Linia jednokierunkowa.]
2021.06.05. 300 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w soboty
i niedziele w godz.
12-19)
METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC. Uruchomienie linii w celu umożliwienia pasażerom dojazdu w rejon Torów Wyścigów Konnych.
707 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – aleja Krakowska (droga serwisowa) – Sękocin Las: aleja Krakowska (droga serwisowa) – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – PIASECZNO (TARGOWISKO).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – PIASECZNO (NADARZYŃSKA).)
Skierowanie do nowej pętli TARGOWISKO w Piasecznie.
710 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Chylice-Pólko: Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska – Jana Pawła II – PIASECZNO (TARGOWISKO).

(Stara trasa: OSIEDLE KABATY – ... – Piaseczno: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – PIASECZNO (KOŚCIELNA) (powrót: PIASECZNO (KOŚCIELNA) – Jana Pawła II – Chyliczkowska).)
724 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przyczółkowa (osiedle Powsin) (powrót: Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Drewny (obwodnica Powsina) – Korbońskiego) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Gerbera – rondo Solidarności (zawrotka) – Gerbera – PIASECZNO (GERBERA) (powrót: PIASECZNO (GERBERA) – Gerbera – Wojska Polskiego).

(Stara trasa: OSIEDLE KABATY – ... – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Gerbera – PIASECZNO (GERBERA) (powrót: PIASECZNO (GERBERA) – Gerbera – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska).)
Korekta trasy na terenie Piaseczna.
2021.06.04.
ok. godz. 7.00.
729 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO KSIĘCIA JANUSZA – Górczewska (powrót: Górczewska – METRO KSIĘCIA JANUSZA – [bez pasażerów: Górczewska – rondo Szczepańskiego (zawrotka) – Górczewska – METRO KSIĘCIA JANUSZA (przystanek przed skrzyżowaniem z ul. Deotymy) – Górczewska] – METRO KSIĘCIA JANUSZA.) – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Akacjowa – Koczargi Stare: Akacjowa – Koczargi Nowe: Akacjowa – Klonowa (powrót: Klonowa – Akacjowa – Szkolna – Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek) – Wojcieszyn: Trakt Królewski – Królewicza Jakuba – Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Wyględy: Stołeczna – Wiktorów: Topolowa – Wólka: Topolowa – Parkowa – Mariew: Wólczyńska – Kwiatowa – MARIEW.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Wyględy: Stołeczna – Wiktorów: Topolowa – Wólka: Topolowa – Parkowa – Mariew: Wólczyńska – Kwiatowa – Mariew (pętla) – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – ZABORÓW-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Wyględy: Stołeczna – Wiktorów: Topolowa (powrót: Topolowa – Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – rondo (zawrotka) – Stołeczna – Wiktorów: Stołeczna – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska)Wólka: Topolowa – Parkowa – Mariew: Wólczyńska – Kwiatowa – MARIEW.)

(Stara trasa: METRO KSIĘCIA JANUSZA – ... – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – ZABORÓW-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy: ... Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – rondo (zawrotka) – Stołeczna – Wiktorów: Stołeczna – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Spacerowej w Borzęcinie Dużym i związanym z tym zamknięciem ul. Spacerowej na odcinku od ul. Warszawskiej za skrzyżowanie z Traktem Królewskim.
2021.06.03.
2021.06.04.
D linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko w dniach 3-4 czerwca specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Dziecka. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2021.06.03. 102 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – ...)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
106 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka (powrót: Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Kasprzaka – Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście).

(W dni świąteczne: ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – aleja KEN – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (→KONWIKTORSKA) (NŻ), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, NOWOURSYNOWSKA (NŻ), URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), WARCHAŁOWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), STRYJEŃSKICH (→KONWIKTORSKA), BRACI WAGÓW (→KONWIKTORSKA) (NŻ), NATOLIN PŁN. (→NATOLIN PŁN.) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. PIŁSUDSKIEGO (→NATOLIN PŁN.), ZACHĘTA (NŻ), KRÓLEWSKA (→KONWIKTORSKA) (NŻ), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. PIŁSUDSKIEGO (→NATOLIN PŁN.), ZACHĘTA (NŻ), KRÓLEWSKA (→KONWIKTORSKA) (NŻ), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY.)
901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – ROZBRAT – [bez pasażerów: Łazienkowska – TORWAR.]

(W dni świąteczne: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – aleja Jana Pawła II – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Książęca – ...)
2021.06.02. 177 linia autobusowa zwykła stała WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – POSAG 7 PANIEN.

(Stara trasa: WKD OPACZ – ... – Lalki – Jagiełły – Warszawska (powrót: Warszawska – Gierdziejewskiego – Balicka – Lalki) – Orłów Piastowskich – ... – POSAG 7 PANIEN.)
Przywrócenie stałych tras w związku z zakończeniem kolejnego etapu budowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Warszawskiej.
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: METRO STARE BIELANY – aleja Zjednoczenia – ... – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.)

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza).

(Niektóre kursy: ... – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ / METRO MŁOCINY.)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
2021.05.31. L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Główna – Leśna (pętla) – Główna – Asfaltowa – Polna – Siedliska: Sielska – Chylice: Sielska – Starochylicka – Konstancin-Jeziorna: Długa – KONSTANCIN-JEZIORNA (JASNA).

(Stara trasa: PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) – Gerbera – rondo Solidarności (zawrotka) – Gerbera (powrót: Gerbera – PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA).) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Mostowa – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (JASNA).)
Zmiany tras w związku z zakończeniem przebudowy ul. Księcia Janusza I Starego w Piasecznie.
L24 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(W dni nauki szkolnej w godz. 7.30 - 9.00 i 13.30 - 17.00: ... – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – CHYLICE.)

(Stara trasa: PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) – Gerbera – rondo Solidarności (zawrotka) – Gerbera (powrót: Gerbera – PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA).) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa (powrót: Asfaltowa – Polna – Siedliska: Sielska – Chylice: Sielska – Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska) – Ptaków Leśnych – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA) / CHYLICE.)
L25 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Dworcowa – Sienkiewicza – Kościuszki – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Sienkiewicza) – Mostowa – Żabieniec: AsfaltowaChojnów: Asfaltowa – Pilawa: Klonowa – Orzeszyn: Klonowa – Chojnów: Klonowa – Dobiesz: Mazowiecka – Sierzchów: Mazowiecka – Cendrowice: Szkolna – Sobików: Szkolna – Sobików (pętla) – Szkolna – Cendrowice: Szkolna – Brzozowa – Kolonia Sobików: droga lokalna – Krzaki Czaplinkowskie: Słoneczna – Góra Kalwaria: Wiejska – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska – Kalwaryjska).

(Stara trasa: PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) – Gerbera – rondo Solidarności (zawrotka) – Gerbera (powrót: Gerbera – PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA).) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Chylice-Pólko: Starochylicka – Sielska – Siedliska: Sielska – Żabieniec: Polna – Asfaltowa – Chojnów: Asfaltowa – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
2021.05.29.
2021.06.06/07.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wymiana torowiska na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Stawki.


17. TARCHOMIN KOŚCIELNY – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – ... – PKP SŁUŻEWIEC.

33. METRO MŁOCINY – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – ... – KIELECKA.

35. MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – ... – WYŚCIGI.

41. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

47. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.[Kursuje od 29 maja do 2 czerwca oraz 4-5 czerwca.]

157. GWIAŹDZISTA – ... – Mickiewicza – Andersa – Anielewicza (powrót: Anielewicza – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa) – ... – SZCZĘŚLIWICE.

N12. DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – ... – METRO TROCKA. [Obowiązuje od 3 do nocy 5/6 czerwca.]
N12. DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Stawki – Karmelicka (zawrotka) – Stawki – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – ... – METRO TROCKA. [Obowiązuje w nocy 6/7 czerwca.]

N13. DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – ... – NOWODWORY. [Obowiązuje od 3 do nocy 5/6 czerwca.]
N13. DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Stawki – Karmelicka (zawrotka) – Stawki – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – ... – NOWODWORY. [Obowiązuje w nocy 6/7 czerwca.]

N46. DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – ... – METRO MŁOCINY. [Obowiązuje od 3 do nocy 5/6 czerwca.]
N46. DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Stawki – Karmelicka (zawrotka) – Stawki – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – ... – METRO MŁOCINY. [Obowiązuje w nocy 6/7 czerwca.]

N62. DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – most Gdański – ... – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI). [Obowiązuje od 3 do nocy 5/6 czerwca.]
N62. DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Stawki – Karmelicka (zawrotka) – Stawki – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – ... – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI). [Obowiązuje w nocy 6/7 czerwca.]

N63. DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – ... – CHOTOMÓW. [Obowiązuje od 3 do nocy 5/6 czerwca.]
N63. DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Stawki – Karmelicka (zawrotka) – Stawki – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – ... – CHOTOMÓW. [Obowiązuje w nocy 6/7 czerwca.]

Z17. CH ARKADIA – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – rondo Czterdziestolatka (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II) – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego). [Obowiązuje od 29 maja do 2 czerwca.]
Z17. CH ARKADIA – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – rondo Czterdziestolatka (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II) – aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa – Słomińskiego). [Obowiązuje od 3 do 5 czerwca.]
Z17. CH ARKADIA – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – rondo Czterdziestolatka (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II) – aleja Jana Pawła II – Stawki – Karmelicka (zawrotka) – Stawki – aleja Jana Pawła II). [Obowiązuje 6 czerwca.]
2021.05.29. L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Jana Pawła II – Targowisko (pętla) – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Dworcowa) – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia, Brama Południowa, Brama Zachodnia) – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola (Urząd Gminy) (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Jana Pawła II – Orężna – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
Wprowadzenie podjazdu do pętli zlokalizowanej przy zbiegu ul. Jana Pawła II z ul. Żytnią w Piasecznie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PIASECZNO TARGOWISKO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na pętli autobusowej.

• PIASECZNO TARGOWISKO 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Jana Pawła II przed skrzyżowaniem z ul. Żytnią (w kierunku wschodnim).
2021.05.28. 720 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Zakręt: Błękitna – Lubelska (tymczasowa jezdnia)Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach porannych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – DziechciniecŻanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach popołudniowych i wieczornych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – DziechciniecŻanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Zakręt: Błękitna – Lubelska (tymczasowa jezdnia) – Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – ... – RZAKTA.)
Korekty tras w związku z zakończeniem kolejnego etapu budowy węzła "Lubelska" w Majdanie w ramach budowy drogi ekspresowej S17.
722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Zakręt: Błękitna – Lubelska (tymczasowa jezdnia)Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Otwock: Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Żeromskiego – Filipowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Zakręt: Błękitna – Lubelska (tymczasowa jezdnia) – Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – ... – OTWOCK (ORLA).)
730 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Zakręt: Błękitna – Lubelska (tymczasowa jezdnia)Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Ogrodowa (zawrotka) – Lubelska – Boryszewska – Boryszew: Boryszewska – Duchnów: Boryszewska – Wspólna – Brzeziny: Wspólna – BRZEZINY.

(W dni powszednie w godz. 7-19 oraz w dni świąteczne w godz. 8-20: ... – Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17)Lubelska (wschodnia jezdnia główna trasy S17) – łącznik z ul. Równą – Równa – Zagórska – Zagórze: Zagórska – Zagórze (Sanatorium) (pętla) – Zagórska – Majdan: Zagórska – Równa – łącznik z ul. Lubelską – Lubelska (wschodnia jezdnia główna trasy S17)Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Zakręt: Błękitna – Lubelska (tymczasowa jezdnia) – Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – ... – BRZEZINY.

(W dni powszednie w godz. 7-19 oraz w dni świąteczne w godz. 8-20: ... – Lubelska – łącznik z ul. Równą – Równa – Zagórska – Zagórze: Zagórska – Zagórze (Sanatorium) (pętla) – Zagórska – Majdan: Zagórska – Równa – łącznik z ul. Lubelską – Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – ...))
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MAJDAN-STACJA PALIW 01 i 02 - zmiana nazwy na MAJDAN WIDOCZNA.

• MAJDAN KLUBOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w rejonie skrzyżowania ul. Pięknej i Klubowej w Majdanie.
2021.05.24. 339 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Drewny (powrót: Drewny – łącznik Drewny-Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin)) – Korbońskiego – Rosnowskiego – Relaksowa – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Drewny – Korbońskiego – ... – OSIEDLE KABATY.)
Przywrócenie kursowania wraz z wprowadzeniem jednokierunkowo trasy objazdowej w Powsinie w związku z budową kanalizacji w ul. Przekornej.
2021.05.21.
ok. godz. 22.00.
112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Warszawa: Toruńska (powrót: Toruńska – CH MARKI.) – Głębocka – św. Wincentego – Matki Teresy z Kalkuty – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – aleja Reymonta) – Człuchowska – Lazurowa – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: CH MARKI – ... – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Człuchowska – ... – KAROLIN.)
Jednokierunkowe skierowanie na trasy objazdowe w związku z zamknięciem zachodniej jezdni ul. Powstańców Śląskich na odcinku od ul. Górczewskiej do ul. Czumy w ramach kolejnego etapu prac związanych z budową stacji metra BEMOWO.
190 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska (powrót: Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich) – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – CH MARKI.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: KINO FEMINA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ (powrót: METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – NOWOLIPKI – aleja Jana Pawła II] – KINO FEMINA.) – ...)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – ... – CH MARKI.)
N01 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Myśliborska – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek) – Sokratesa – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Radiowa) – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka (powrót: Racławicka – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku) – Wołoska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Niektóre kursy w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę oraz jeden kurs w pozostałe noce: ... – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek).)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Radiowa – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska (powrót: Górczewska – Konarskiego – Powstańców Śląskich) – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2021.05.20. B4 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – Długa – Krosna-Wieś: Długa – Józefowska – Koszajec: Józefowska – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela: Powstańców Warszawy – Moszna Wieś: Powstańców Warszawy – Domaniewek: Dzikich Łabędzi – Baśniowa – Gołaszewska (pętla) – Baśniowa – Domaniew: Baśniowa – Pruszków: Domaniewska – Żbikowska – Przejazdowa – Promyka – Moszna Wieś: Promyka – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela:Powstańców Warszawy – Koszajec: Powstańców Warszawy – Józefowska – Krosna-Wieś: Józefowska – Długa – Biskupice: Długa – Biskupicka – Brwinów: Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Rynek – Wiejska – BRWINÓW (RYNEK). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – Krosna-Wieś: Długa – Józefowska – Słoneczna – Moszna-Parcela: Słoneczna – Moszna Wieś: Słoneczna – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela: Powstańców Warszawy – Koszajec: Powstańców Warszawy – Józefowska – Koszajec (pętla) – Józefowska – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela: Powstańców Warszawy – Moszna Wieś: Powstańców Warszawy – Domaniewek: Dzikich Łabędzi – ... – Moszna Wieś: Promyka – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela:Powstańców Warszawy – Koszajec: Powstańców Warszawy – Józefowska – Koszajec (pętla) – Józefowska – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela: Powstańców Warszawy – Słoneczna – Moszna-Parcela: Słoneczna – Krosna-Wieś: Słoneczna – Józefowska – Długa – ... – BRWINÓW (RYNEK).)
Skierowanie na stałe trasy po zakończeniu remontu ul. Józefowskiej w miejscowościach Krosna-Wieś i Koszajec.
B5 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w soboty, niedziele i święta)
(komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – Długa – Krosna-Wieś: Długa – Józefowska – Koszajec: Józefowska – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela: Powstańców Warszawy – Moszna Wieś: Powstańców Warszawy – Domaniewek: Dzikich Łabędzi – Baśniowa – Gołaszewska (pętla) – Baśniowa – Domaniew: Baśniowa – Pruszków: Domaniewska – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich (powrót: Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja) – Waryńskiego – PRUSZKÓW (ELEKTROWNIA).

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – Krosna-Wieś: Długa – Józefowska – Słoneczna – Moszna-Parcela: Słoneczna – Moszna Wieś: Słoneczna – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela: Powstańców Warszawy – Koszajec: Powstańców Warszawy – Józefowska – Koszajec (pętla) – Józefowska – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela: Powstańców Warszawy – Moszna Wieś: Powstańców Warszawy – Domaniewek: Dzikich Łabędzi – ... – PRUSZKÓW (ELEKTROWNIA).)
2021.05.17. L-4 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA) – jezdnia wokół Cmentarza Południowego – Stefanowo: Graniczna – Malinowa – Urocza – aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska (powrót: Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Ułanów – Stefanowo: Ułanów – Graniczna) – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Urząd Gminy (pętla) – Gminna – Szkolna – Słoneczna – Postępu – Nowa Wola: Postępu – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO.

(Stara trasa: STEFANOWO (SOSNOWA) – Ułanów – Graniczna – Malinowa – Urocza – aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska (powrót: Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Ułanów – Stefanowo: Ułanów – STEFANOWO (SOSNOWA).) – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – ... – MYSIADŁO.)
Przedłużenie trasy do Cmentarza Południowego w Antoninowie.
L24 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) – Gerbera – rondo Solidarności (zawrotka) – Gerbera (powrót: Gerbera – PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA).) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa (powrót: Asfaltowa – Polna – Siedliska: Sielska – Chylice: Sielska – Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska) – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(W dni nauki szkolnej w godz. 7.30 - 9.00 i 13.30 - 17.00: ... – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – CHYLICE.)
Wprowadzenie wariantowych kursów do Chylic funkcjonujących tylko w dni nauki szkolnej.
L27 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
NADMA (NOWA) – Nowa – Czarna – Stara (powrót: Stara – Szkolna – Nowa – NADMA (NOWA).) – Kobyłka: Bolesława Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – ZałuskiegoWołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpitalna – Armii KrajowejKobyłka: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Kobyłka: Załuskiego – 11 Listopada – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego) – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego).

(Stara trasa: NADMA (SZKOLNA) – ... – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – ZałuskiegoWołomin: Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Kobyłka: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa – Armii Krajowej) – Armii Krajowej – Kobyłka: Załuskiego – 11 Listopada – ... – KOBYŁKA (TURÓW).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z kolejnym etapem przebudowy parkingu przy szpitalu w Wołominie wraz z pętlą autobusową. Przywrócenie ruchu na rondzie u zbiegu ulic Wołomińskiej, Załuskiego, Armii Krajowej, Kobyłkowskiej i Zgoda w Kobyłce.
L35 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – Wileńska – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Nowa – Przytorowa – Willowa – Szosa Jadowska – Ręczajska – Nowe Grabie: Ręczajska – pętla – Ręczajska – Duczki: Ręczajska – Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Cichorackiej – Główna – STARE GRABIE.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – ... – STARE GRABIE.)
L36 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SOKOLA) – Sokola – Topolowa – Brzozowa – 1 Maja (powrót: 1 Maja – Leszczyńska – Sokola – WOŁOMIN (SOKOLA).) – Fieldorfa – Przejazd – Sasina (powrót: Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina) – Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska) – Sasina – Armii Krajowej – Laskowa – PKP Wołomin (Laskowa) (pętla) – Laskowa – Armii Krajowej – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Radzymińska – Witosa – Wołomin: Geodetów – Łukasiewicza – Zagościniec: Podmiejska – 100-lecia – Lipinki: Graniczna – Klonowa – Słoneczna – Piaskowa – Parkowa – PKP ZAGOŚCINIEC (powrót: PKP ZAGOŚCINIEC – Parkowa – Kolejowa – Graniczna – Piaskowa – Słoneczna).

(Stara trasa: WOŁOMIN (SOKOLA) – ... – Przejazd – Sasina (powrót: Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina) – Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska) – Sasina – Armii Krajowej – Laskowa – ... – PKP ZAGOŚCINIEC.)
L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska) – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Grabiczna – OSSÓW-SZKOŁA (powrót: OSSÓW-SZKOŁA – Grabiczna – Kobyłka: Bohaterów Ossowa – rondo Cudu nad Wisłą (zawrotka) – Bohaterów Ossowa – Ossów: Grabiczna – Matarewicza).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna – Cięciwa (pętla) – Polna – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna – Cięciwa (pętla) – Polna – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – ... – OSSÓW-SZKOŁA.)
L38 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Gdyńska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Tęczowa – Głowackiego – Geodetów – aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – Lipińska – Legionów – Gryczana – Sikorskiego – Graniczna – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – MAJDAN.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Tęczowa – ... – MAJDAN.)
L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CMENTARZ MARKI – droga dojazdowa do cmentarza – Bandurskiego – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Radzymińska – Kościelna – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Kościelna) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – ZałuskiegoWołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpitalna – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpitalna – Armii KrajowejKobyłka: Załuskiego) – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (LEGIONÓW).

(Stara trasa: CMENTARZ MARKI – ... – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – ZałuskiegoWołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Armii Krajowej – Geodetów – ... – WOŁOMIN (LEGIONÓW).)
2021.05.15. 206 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – WAGONOWNIA.)
Ponowne zawieszenie funkcjonowania w związku z przywróceniem kursowania linii 228 na stałej trasie z podjazdami do przystanku WAGONOWNIA.
228 linia autobusowa zwykła stała URSUS-RATUSZ – plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Jutrzenki – Szybka – Równoległa – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – SASANKI.

(Niektóre kursy: ... – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Potrzebna – Wagonownia (zawrotka) – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Wagonownia (zawrotka) – Potrzebna – Świerszcza) – Cegielniana – ...)
Przywrócenie kursowania po zakończeniu I etapu przebudowy ul. Szybkiej.
328 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie w godzinach
4.50 - 10.30 oraz 13.30 - 22.40)
POPULARNA – Aleje Jerozolimskie – Jutrzenki – Szybka – Równoległa – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – OSMAŃSKA-DHL.

(Stara trasa: INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 17 Stycznia – ... – OSMAŃSKA-DHL.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu I etapu przebudowy ul. Szybkiej.
Z28 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – Grójecka – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – RAKOWIEC (powrót: RAKOWIEC – Żwirki i Wigury – 1 Sierpnia – aleja Krakowska – Grójecka – Racławicka (zawrotka) – Grójecka – aleja Krakowska – Instalatorów).)
Przywrócenie kursowania linii 228 po zakończeniu I etapu przebudowy ul. Szybkiej.
800 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni świąteczne)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM. Wznowienie funkcjonowania sezonowej linii autobusowej łączącej Muzeum - Miejsce Pamięci Palmiry ze stacją metra MŁOCINY.
2021.05.14. M1 linia metra zwykła stała
(w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę kursuje do godz. 3.15)
MŁOCINY [Kasprowicza / Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" / Nocznickiego] – WAWRZYSZEW [Kasprowicza / Wolumen / Lindego] – STARE BIELANY [Kasprowicza / aleja Zjednoczenia] – SŁODOWIEC [Żeromskiego / Kasprowicza / Marymoncka / Słowackiego] – MARYMONT [Słowackiego / Popiełuszki / Potocka] – PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka] – DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Marszałkowska / Świętokrzyska] – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. Przywrócenie funkcjonowania weekendowych kursów nocnych.
M2 linia metra zwykła stała
(w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę kursuje do godz. 3.15)
KSIĘCIA JANUSZA [Górczewska / Jana Olbrachta / Księcia Janusza] – MŁYNÓW [Górczewska / Syreny] – PŁOCKA [Płocka / Wolska] – RONDO DASZYŃSKIEGO [Prosta / Towarowa] – RONDO ONZ [Prosta / Świętokrzyska / aleja Jana Pawła II] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Świętokrzyska / Marszałkowska] – NOWY ŚWIAT-UNIWERSYTET [Świętokrzyska / Marszałkowska] – CENTRUM NAUKI KOPERNIK [Tamka / Wybrzeże Kościuszkowskie] – STADION NARODOWY [Sokola / Zamoyskiego] – DWORZEC WILEŃSKI [Targowa / aleja Solidarności] – SZWEDZKA [Strzelecka / Szwedzka] – TARGÓWEK MIESZKANIOWY [Pratulińska / Ossowskiego] – TROCKA [Pratulińska / Trocka].
2021.05.13.
ok. godz. 10.00.
264 linia autobusowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Drewny (obwodnica Powsina) – Przyczółkowa) – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Kilka kursów w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – Wiechy – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – łącznik Drewny-Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.])

(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przyczółkowa) – Wiechy – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Kilka kursów w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – ... – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.]))
Zmiana trasy objazdowej (odwrócenie kierunku ruchu na fragmencie ul. Przekornej) w związku z kolejnym etapem budowy kanalizacji sanitarnej w Powsinie.
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, SOBIESKIEGO, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW.

(Niektóre kursy: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna (powrót: Przekorna – Drewny – łącznik Drewny-Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin)) – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: ..., KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), PAŁACOWA (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), WAFLOWA (NŻ) (→DW. CENTRALNY), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN (PARK KULTURY).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik Przyczółkowa-Drewny – Drewny – Przekorna (powrót: Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin)) – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., ..., ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ) (→POWSIN), WAFLOWA (NŻ) (→POWSIN), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN (PARK KULTURY).))
724 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przyczółkowa (osiedle Powsin) (powrót: Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Drewny (obwodnica Powsina) – Korbońskiego) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Gerbera – PIASECZNO (GERBERA) (powrót: PIASECZNO (GERBERA) – Gerbera – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska).

(Stara trasa: OSIEDLE KABATY – ... – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) (powrót: Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny (obwodnica Powsina) – Korbońskiego) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – PIASECZNO (GERBERA).)
742 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przyczółkowa (osiedle Powsin) (powrót: Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Drewny (obwodnica Powsina) – Korbońskiego) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Wilanowska – Słomczyn: Wilanowska – Turowice: Wilanowska – Kawęczyn: Wilanowska – Brześce: Wilanowska – Wólka Dworska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).

(Stara trasa: OSIEDLE KABATY – ... – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) (powrót: Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny (obwodnica Powsina) – Korbońskiego) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
N50 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Rolna – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – łącznik Drewny-Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin)).

(Niektóre kursy w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Prusa – KONSTANCIN-JEZIORNA (SKOLIMÓW) (powrót: KONSTANCIN-JEZIORNA (SKOLIMÓW) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Piaseczyńska – Warszawska – Bielawa: Warszawska).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – WAFLOWA (powrót: WAFLOWA – Przyczółkowa – łącznik z ul. Drewny – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa).

(Niektóre kursy w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę: ... – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik z ul. Drewny – Drewny (powrót: Drewny – Przekorna – Przyczółkowa) – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Bielawska – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Prusa – KONSTANCIN-JEZIORNA (SKOLIMÓW) (powrót: KONSTANCIN-JEZIORNA (SKOLIMÓW) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Piaseczyńska – Warszawska – Bielawa: Warszawska).))
2021.05.13. 736 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Roi – Słoneczna – Polna – Kwiatowa – Handlowa – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Przywrócenie stałych tras po otwarciu dla ruchu zbiegu ulic Strużańskiej i Zegrzyńskiej w Legionowie.
L33 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Strużańska – Polna – Słoneczna – Roi – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Marki: Legionowa – Piłsudskiego – Bandurskiego (powrót: Bandurskiego – Okólna – Słoneczna – Piłsudskiego) – MARKI (CMENTARZ MARKI).

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – ... – Jagiellońska – Warszawska – Handlowa – Kwiatowa – Polna – Słoneczna – ... – MARKI (CMENTARZ MARKI).)
2021.05.08. ZMIANY PRZYSTANKOWE • WOLA DUCKA NARUTOWICZA-BETONIARNIA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Narutowicza w Woli Duckiej.
2021.05.04. 709 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska) – Dworcowa – PKP PIASECZNO.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Piaseczno: Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska).)
Wprowadzenie funkcjonowania kursów skróconych także poza godzinami szczytu.
L44 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Hubala (powrót: Hubala – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW).) – Zielonka: Ossowska – Słowackiego – Łukasińskiego – Mickiewicza – Kolejowa – Sienkiewicza – Chopina – Kilińskiego – Staszica – Skorupki – Kolejowa (powrót: Kolejowa – Kilińskiego) – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego).

(Stara trasa: KOBYŁKA (TURÓW) – ... – Sienkiewicza – Chopina – Kilińskiego – Staszica – Skorupki – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego – Wyszyńskiego – Chopina).)
Jednokierunkowe skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową skrzyżowania ulic Chopina i Szkolnej w Zielonce.
2021.05.01. 36 linia tramwajowa zwykła okresowa
(kursuje w soboty, niedziele i dni świąteczne)
METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie linii turystycznej obsługiwanej zabytkowymi tramwajami szybkobieżnymi.
100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni świąteczne)
CENTRUM – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – Miodowa – plac Krasińskich – Świętojerska – Anielewicza – Karmelicka – Stawki – Muranowska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – CENTRUM. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: CENTRUM (→CENTRUM), KRÓLEWSKA (→CENTRUM), PL. PIŁSUDSKIEGO (→CENTRUM), KAPITULNA (→CENTRUM), PL. KRASIŃSKICH (→CENTRUM), NALEWKI-MUZEUM (→CENTRUM), DZIKA (→CENTRUM), MURANOWSKA (→CENTRUM), SANGUSZKI (NŻ) (→CENTRUM), BOLEŚĆ (NŻ) (→CENTRUM), PODZAMCZE (NŻ) (→CENTRUM), PARK PRASKI (→CENTRUM), ZĄBKOWSKA (→CENTRUM), RONDO WASZYNGTONA (→CENTRUM), MOST PONIATOWSKIEGO (→CENTRUM), PL. TRZECH KRZYŻY (→CENTRUM), PL. NA ROZDROŻU (→CENTRUM), ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE (→CENTRUM), PL. ZBAWICIELA (NŻ) (→CENTRUM), PL. KONSTYTUCJI (→CENTRUM), CENTRUM.
Uruchomienie autobusowej linii turystycznej obsługiwanej taborem zabytkowym.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BRWINÓW SPORTOWA / LEŚNA - uruchomienie przystanków (dotyczy linii B6, B7, B8 i B11).
2021.04.26. ZMIANY ROZKŁADOWE Zmiany związane z pandemią koronawirusa Covid-19 i zamknięciem szkół i uczelni.
• Przywrócenie kursowania linii:
304, 320, 323, 332, 379, Halinów: 807.

• Przywrócenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
153, 163, 164.

• Zawieszenie kursowania linii:
808, 809, 810.

154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne w ciągu całego dnia: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...))
Wprowadzenie podjazdów do pętli FORT RADIOWO w pozostałych godzinach w związku z zawieszeniem kursowania linii 320.
199 linia autobusowa zwykła stała METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Leszyckiego – Wojska Polskiego – Orla – rondo (zawrotka) – Orla – 3 Maja – Piłsudskiego – PowstańcówZielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Ząbki: Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców) – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW-STRZELNICA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ZĄBKI (GAJOWA) – Szwoleżerów – ... – METRO TROCKA.)

(Stara trasa: METRO TROCKA – ... – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów – Nowoprojektowana – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: Zielonka: aleja Piłsudskiego – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Warszawa: Żołnierska – ... – REMBERTÓW-STRZELNICA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ZĄBKI (ZIELENIECKA) – Szwoleżerów – ... – METRO TROCKA.))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Szwoleżerów w Ząbkach.
201 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Ciołka – METRO KSIĘCIA JANUSZA (powrót: METRO KSIĘCIA JANUSZA – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza).

(W dni świąteczne: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ...)
Przywrócenie przejazdu w dni powszednie przez ul. Żołnierzy Wyklętych w związku z powrotem uczniów najmłodszych klas do szkół.
803 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja miasta Halinów)
Kursy do godz. 12.00 i po godz. 20.00 jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

Kursy w godz. 12.00 - 20.00 jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych jednokierunkowo: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stołeczna – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: ... – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – ...)
Przywrócenie stałego rozkładu jazdy w związku z otwarciem szkół.
804 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja miasta Halinów)
PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Dwa kursy w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego).

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – CISIE (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA).)
805 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze ZAGÓRZE (LISIA).
806 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja miasta Halinów)
HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
ZĄBKI-2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Ząbki)
CH MARKI – Ząbki: Wolności – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Wolności – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska – CH MARKI.) – Rychlińskiego – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Piłsudskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: Zielonka: aleja Piłsudskiego – Ząbki: Szwoleżerów – Żbikowskiego – Powstańców) – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW-RATUSZ (powrót: REMBERTÓW-RATUSZ – aleja Chruściela – Strażacka – Żołnierska).

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Piłsudskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: Zielonka: aleja Piłsudskiego – Ząbki: Szwoleżerów – Maczka – Powstańców) – Warszawa: Żołnierska – ... – REMBERTÓW-RATUSZ.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Szwoleżerów w Ząbkach.
2021.04.22. 177 linia autobusowa zwykła stała WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska (powrót: Warszawska – Gierdziejewskiego – Balicka – Lalki) – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – POSAG 7 PANIEN.

(Stara trasa: WKD OPACZ – ... – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – ... – POSAG 7 PANIEN.)
Jednokierunkowe skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Warszawskiej.
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: METRO STARE BIELANY – aleja Zjednoczenia – ... – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.)

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.)
2021.04.20. 264 linia autobusowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przyczółkowa) – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Kilka kursów w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – Wiechy – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.])

(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).)
Jednokierunkowe skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Przekornej.
519 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, SOBIESKIEGO, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW.

(Niektóre kursy: ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik Przyczółkowa-Drewny – Drewny – Przekorna (powrót: Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin)) – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: ..., KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW, VOGLA (NŻ), POWSINEK (NŻ), PAŁACOWA (NŻ), CZEKOLADOWA (NŻ), ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ) (→POWSIN), WAFLOWA (NŻ) (→POWSIN), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN (PARK KULTURY).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., ROSOCHATA (NŻ), PRZEKORNA (NŻ), ANDRUTOWA (NŻ), GĄSEK (NŻ), POWSIN (PARK KULTURY).))
724 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) (powrót: Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny (obwodnica Powsina) – Korbońskiego) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Skolimowska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chyliczki: Wschodnia – Piaseczno: Okulickiego – Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Gerbera – PIASECZNO (GERBERA) (powrót: PIASECZNO (GERBERA) – Gerbera – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska).

(Stara trasa: OSIEDLE KABATY – ... – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – ... – PIASECZNO (GERBERA).)
742 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) (powrót: Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny (obwodnica Powsina) – Korbońskiego) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Wilanowska – Słomczyn: Wilanowska – Turowice: Wilanowska – Kawęczyn: Wilanowska – Brześce: Wilanowska – Wólka Dworska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).

(Stara trasa: OSIEDLE KABATY – ... – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
B4 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – Długa – Krosna-Wieś: Długa – Józefowska – Słoneczna – Moszna-Parcela: Słoneczna – Moszna Wieś: Słoneczna – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela: Powstańców Warszawy – Koszajec: Powstańców Warszawy – Józefowska – Koszajec (pętla) – Józefowska – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela: Powstańców Warszawy – Moszna Wieś: Powstańców Warszawy – Domaniewek: Dzikich Łabędzi – Baśniowa – Gołaszewska (pętla) – Baśniowa – Domaniew: Baśniowa – Pruszków: Domaniewska – Żbikowska – Przejazdowa – Promyka – Moszna Wieś: Promyka – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela:Powstańców Warszawy – Koszajec: Powstańców Warszawy – Józefowska – Koszajec (pętla) – Józefowska – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela: Powstańców Warszawy – Słoneczna – Moszna-Parcela: Słoneczna – Krosna-Wieś: Słoneczna – Józefowska – Długa – Biskupice: Długa – Biskupicka – Brwinów: Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Rynek – Wiejska – BRWINÓW (RYNEK). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – Krosna-Wieś: Długa – Józefowska – Koszajec: Józefowska – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela: Powstańców Warszawy – Moszna Wieś: Powstańców Warszawy – Domaniewek: Dzikich Łabędzi – ... – Moszna Wieś: Promyka – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela:Powstańców Warszawy – Koszajec: Powstańców Warszawy – Józefowska – Krosna-Wieś: Józefowska – Długa – ... – BRWINÓW (RYNEK).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z remontem ul. Józefowskiej w miejscowościach Krosna-Wieś i Koszajec.
B5 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w soboty, niedziele i święta)
(komunikacja gminy Brwinów)
BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – Długa – Krosna-Wieś: Długa – Józefowska – Słoneczna – Moszna-Parcela: Słoneczna – Moszna Wieś: Słoneczna – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela: Powstańców Warszawy – Koszajec: Powstańców Warszawy – Józefowska – Koszajec (pętla) – Józefowska – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela: Powstańców Warszawy – Moszna Wieś: Powstańców Warszawy – Domaniewek: Dzikich Łabędzi – Baśniowa – Gołaszewska (pętla) – Baśniowa – Domaniew: Baśniowa – Pruszków: Domaniewska – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich (powrót: Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja) – Waryńskiego – PRUSZKÓW (ELEKTROWNIA).

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – Krosna-Wieś: Długa – Józefowska – Koszajec: Józefowska – Powstańców Warszawy – Moszna-Parcela: Powstańców Warszawy – Moszna Wieś: Powstańców Warszawy – Domaniewek: Dzikich Łabędzi – ... – PRUSZKÓW (ELEKTROWNIA).)
2021.04.17. L12 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Millenium – Baszkówka: Sadowa – Wólka Pracka: Ogrodowa – Złotokłos: Piaseczyńska – ZŁOTOKŁOS.

(W dni powszednie w godz. 9.00 - 21.30 oraz wszystkie kursy w dni świąteczne: ... – Złotokłos: Piaseczyńska – Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.)
Sezonowe wydłużenie trasy części kursów do Szczak.
2021.04.14. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – ROZBRAT – [bez pasażerów: Łazienkowska – TORWAR.] Uruchomienie specjalnej linii autobusowej w celu poprawy dojazdu do Miejskiego Punktu Szczepień Powszechnych przeciw Covid-19 zlokalizowanego na stadionie Legii Warszawa.
2021.04.14. 24 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja powiatu grodziskiego)
BARANÓW (SZKOŁA) – Armii Krajowej – Stanisławów: Zielna – Brzozowa – Basin: droga przez wieś – Izdebno Kościelne: Bursztynowa – Oziębłowskiego – Szafirowa – Grodziska – Zabłotnia: droga przez wieś – Chlebnia: droga przez wieś – droga do Kraśniczej Woli – Kraśnicza Wola: droga przez wieś – Kozery: Wspólna – Wólka Grodziska: Wspólna – Grodzisk Mazowiecki: Bałtycka – Szwedzka – Graniczna – Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Langiewicza – Traugutta – Matejki – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja) – Radońska – Odrano-Wola: Lazurowa – Szczęsne: Orla – Radonie: Widokowa – Motylkowa – RADONIE.

(W soboty, niedziele i święta: BARANÓW (SZKOŁA) – ... – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja).)

(W soboty, niedziele i święta: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Radońska – ... – RADONIE.)

(Stara trasa: BARANÓW (SZKOŁA) – ... – Chlebnia: droga przez wieś – Chrzanów Duży: droga nr 579 – Grodzisk Mazowiecki: Traugutta – Szwoleżerów – ... – RADONIE.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową zachodniej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego.
27 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja powiatu grodziskiego)
GRODZISK MAZOWIECKI (TRAUGUTTA-KŁADKA) – Traugutta – Chrzanów Duży: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – droga lokalna – Logistyczna – Logistyczna (pętla) – Logistyczna – droga lokalna – droga nr 579 – droga przez wieś – Chrzanów Mały: droga przez wieś – Chrzanowska – Grodzisk Mazowiecki: Chrzanowska – Transportowa – Traugutta – Traugutta-Kładka (pętla) – Traugutta – Matejki – Okulickiego – 3 Maja – Milanówek: Skargi – Dębowa – Piłsudskiego – Królewska – Grodzisk Mazowiecki: Królewska – Teligi – Bairda – Orzeszkowej – Kopernika – Okulickiego – Matejki – Traugutta – GRODZISK MAZOWIECKI (TRAUGUTTA-KŁADKA). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: GRODZISK MAZOWIECKI (TRAUGUTTA-KŁADKA) – Traugutta – Chrzanów Duży: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Logistyczna – Logistyczna (pętla) – ... – GRODZISK MAZOWIECKI (TRAUGUTTA-KŁADKA).)
2021.04.08. L31 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
NIEPORĘT (PLAC WOLNOŚCI) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Beniaminów: Fortowa – Łąki: Weteranów – Radzymin: Weteranów – Przemysłowa – Wróblewskiego – Weteranów – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – POW – Głowackiego – RADZYMIN (GŁOWACKIEGO).

(Stara trasa: NIEPORĘT (PLAC WOLNOŚCI) – ... – Radzymin: Weteranów – aleja Jana Pawła II – ... – RADZYMIN (GŁOWACKIEGO).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową skrzyżowania ulic Weteranów i Przemysłowej w Radzyminie.
2021.04.06. 177 linia autobusowa zwykła stała WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – POSAG 7 PANIEN.

(Stara trasa: WKD OPACZ – ... – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – ... – POSAG 7 PANIEN.)
Jednokierunkowe skierowanie na trasy objazdowe w związku z remontem ul. Bodycha.
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(Stara trasa: PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – ... – KONWIKTORSKA.)
206 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – WAGONOWNIA. Przywrócenie kursowania w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Szybkiej i zawieszeniem kursowania linii 228.
228 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: URSUS-RATUSZ – plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Jutrzenki – Szybka – Równoległa – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – SASANKI.

(Niektóre kursy: ... – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna – Potrzebna – Wagonownia (zawrotka) – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Wagonownia (zawrotka) – Potrzebna – Świerszcza) – Cegielniana – ...))
Zawieszenie kursowania w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Szybkiej. Zastąpienie przez linie 206 oraz zastępczą Z28.
328 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie w godzinach
4.50 - 10.30 oraz 13.30 - 22.40)
INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – OSMAŃSKA-DHL.

(Stara trasa: POPULARNA – Aleje Jerozolimskie – Jutrzenki – Szybka – Równoległa – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 17 Stycznia – ... – OSMAŃSKA-DHL.)
Skrócenie trasy w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Szybkiej.
Z28 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
INSTALATORÓW – Instalatorów – aleja Krakowska – Grójecka – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – RAKOWIEC (powrót: RAKOWIEC – Żwirki i Wigury – 1 Sierpnia – aleja Krakowska – Grójecka – Racławicka (zawrotka) – Grójecka – aleja Krakowska – Instalatorów). Uruchomienie linii autobusowej zastępującej zawieszoną linię 228 w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Szybkiej.
2021.04.04.
2021.04.05.
WIELKANOC • Zawieszenie kursowania linii:
13, 14, 18, 25, 28, 102, 107, 109, 117, 118, 121, 126, 129, 156, 182, 187, 188, 192, 193, 195, 196, 201, 204, 219, 220, 249, 256, 262, 269, 284, 501, 527, 902.



35. NOWE BEMOWO – ... – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – WORONICZA.

131. Wszystkie kursy: DWORZEC CENTRALNY – ... – Powsińska – SADYBA.

164. WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.

177. P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Prystora – ... – URSUS-RATUSZ.
2021.04.03. L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Niektóre kursy w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Przedpełskiego – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Przedpełskiego – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Niepodległości – Przedpełskiego – ... – KOMORNICA (SZKOŁA) / WIELISZEW (PLAŻA).)
Korekta trasy objazdowej na wniosek Urzędu Gminy Wieliszew.
L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne: ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: KOMORNICA (SZKOŁA) – Nasielska – Poddębie: Nasielska – Komornica: Wspólna – Wieliszew: Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew (Plaża) (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Modlińska – Kościelna – Łajski: Kościelna – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Niepodległości – Przedpełskiego – ... – WIELISZEW (PLAŻA) / KOMORNICA (SZKOŁA).)
L11 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Niektóre kursy: ... – Góra: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – ...)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Niepodległości – Przedpełskiego – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)
2021.04.02.
2021.04.03.
C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA PÓŁNOCNA) (NŻ), MUZEALNA (NŻ), PROZY (NŻ), METRO MŁOCINY (→CM. PÓŁNOCNY), METRO MŁOCINY.
Uruchomienie kursującej tylko w dniach 27-28 marca marca specjalnej linii autobusowej w celu poprawy obsługi Cmentarza Północnego w okresie przedświątecznym.
2021.04.01.
ok. godz. 10.00.
L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Niektóre kursy w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Niepodległości – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Niepodległości – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – ... – KOMORNICA (SZKOŁA) / WIELISZEW (PLAŻA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z pracami drogowymi w ciągu ul. Słonecznej w Wieliszewie.
L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne: ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: KOMORNICA (SZKOŁA) – Nasielska – Poddębie: Nasielska – Komornica: Wspólna – Wieliszew: Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew (Plaża) (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Niepodległości – Modlińska – Kościelna – Łajski: Kościelna – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – ... – WIELISZEW (PLAŻA) / KOMORNICA (SZKOŁA).)
L11 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Niektóre kursy: ... – Góra: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – ...)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)
2021.04.01. 4 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Pruszków)
WKD PRUSZKÓW – Kraszewskiego – Lipowa – aleja Armii Krajowej – Prusa – Poznańska – Waryńskiego – Promyka – Robotnicza – Południowa – Błońska – Promyka – Przejazdowa – Bryły – Południowa – Błońska – Działkowa – Akacjowa – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Przejazdowa – Parzniewska – Parzniewska (pętla) – Parzniewska – Przejazdowa – ...)

(Stara trasa: WKD PRUSZKÓW – ... – Błońska – Działkowa – Gomulińskiego – Powstańców – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Działkowej.
2021.03.29. ZMIANY ROZKŁADOWE Zmiany związane z pandemią koronawirusa Covid-19 i zamknięciem szkół i uczelni.
• Zawieszenie kursowania linii:
Halinów: 807.
177 linia autobusowa zwykła stała WKD OPACZ – Bodycha – Warszawa: Bodycha – Aleje Jerozolimskie – Ryżowa (powrót: Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Bodycha – WKD OPACZ.) – Prystora – Skoroszewska – Starodęby – Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka (powrót: Spisaka – Aleje Jerozolimskie) – Kompanii Kordian – Pużaka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Cierlicka – Lalki – Balicka – Gierdziejewskiego – Warszawska – Orłów Piastowskich – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – POSAG 7 PANIEN.

(Stara trasa: WKD OPACZ – ... – Czerwona Droga – Posag 7 Panien – Szamoty – Traktorzystów – plac Czerwca 1976 roku – URSUS-RATUSZ.)
Skierowanie na trasę skróconą w związku z budową magistrali wodociągowej i zamknięciem wyjazdu z ul. Posag 7 Panien w ul. Szamoty.
803 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja miasta Halinów)
Jeden kurs w godzinach porannych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Stara trasa: Kursy do godz. 12.00 i po godz. 20.00 jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

Kursy w godz. 12.00 - 20.00 jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych jednokierunkowo: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stołeczna – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: ... – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – ...))
Ograniczenie kursowania w związku z pandemią koronawirusa Covid-19 i zamknięciem szkół i uczelni.
804 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej w godzinach wieczornych)
(komunikacja miasta Halinów)
PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Dwa kursy w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego).

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – CISIE (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA).))
Ograniczenie kursowania w związku z pandemią koronawirusa Covid-19 i zamknięciem szkół i uczelni. Linia wykonuje jeden kurs w godzinach porannych (jednokierunkowo w relacji Hipolitów - Sulejówek) i jeden w godzinach wieczornych (w obu kierunkach).
805 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej w godzinach przedpołudniowych)
(komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze ZAGÓRZE (LISIA). Ograniczenie kursowania w związku z pandemią koronawirusa Covid-19 i zamknięciem szkół i uczelni. Linia wykonuje jeden kurs ok. godz. 11.00.
806 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni nauki szkolnej w godzinach porannych)
(komunikacja miasta Halinów)
HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO). Ograniczenie kursowania w związku z pandemią koronawirusa Covid-19 i zamknięciem szkół i uczelni. Linia wykonuje jeden kurs w godzinach porannych.
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych)
(komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
Wprowadzenie specjalnego rozkładu jazdy w związku z pandemią koronawirusa Covid-19 i zamknięciem szkół i uczelni oraz zawieszeniem kursowania linii 807 oraz ograniczeniem kursowania linii: 802, 803, 804, 805 i 806.
809 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych)
(komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).
810 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych)
(komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]
2021.03.27.
2021.03.28.
C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA PÓŁNOCNA) (NŻ), MUZEALNA (NŻ), PROZY (NŻ), METRO MŁOCINY (→CM. PÓŁNOCNY), METRO MŁOCINY.
Uruchomienie kursującej tylko w dniach 27-28 marca marca specjalnej linii autobusowej w celu poprawy obsługi Cmentarza Północnego w okresie przedświątecznym.
2021.03.27.
2021.03.28.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na sieci Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz roboty budowlane w obrębie stacji Warszawa Zachodnia.


WKD A1. WARSZAWA REDUTA ORDONA – Warszawa Aleje Jerozolimskie – ... – GRODZISK MAZOWIECKI RADOŃSKA.

WKD A12. WARSZAWA REDUTA ORDONA – Warszawa Aleje Jerozolimskie – ... – MILANÓWEK GRUDÓW.

ZA1. DWORZEC CENTRALNY – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy) – PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE.
2021.03.23. 902 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
METRO STADION NARODOWY – Sokola – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE (powrót: WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE – Wybrzeże Szczecińskie – Sokola – METRO STADION NARODOWY – [bez pasażerów: Sokola – Zamoyskiego – jezdnia wzdłuż nasypu kolejowego – METRO STADION NARODOWY – jezdnia wzdłuż nasypu kolejowego – północna jezdnia lokalna Stadionu Narodowego – Sokola] – METRO STADION NARODOWY.).

(Stara trasa: METRO STADION NARODOWY – Sokola – Zamoyskiego – jezdnia wzdłuż nasypu linii średnicowej – północna jezdnia lokalna Stadionu Narodowego (powrót: północna jezdnia lokalna Stadionu Narodowego – Sokola – METRO STADION NARODOWY.) – wschodnia jezdnia lokalna Stadionu Narodowego – RONDO WASZYNGTONA (kraniec na placu w rejonie południowo-wschodniej bramy Stadionu Narodowego).)
Korekta trasy w związku ze zmianą lokalizacji punktu szczepień na Stadionie Narodowym.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • METRO STADION NARODOWY 15 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.

• PUNKT SZCZEPIEŃ 51 i 52 - zawieszenie funkcjonowania przystanków.

• RONDO WASZYNTONA 51 - zawieszenie funkcjonowania przystanku.
2021.03.22. ZMIANY ROZKŁADOWE Zmiany związane z pandemią koronawirusa Covid-19 i zamknięciem szkół i uczelni.
• Zawieszenie kursowania linii:
304, 320, 323, 332, 379.

• Zawieszenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
153, 163, 164.

154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...))
Wprowadzenie podjazdów do pętli FORT RADIOWO w pozostałych godzinach w związku z zawieszeniem kursowania linii 320.
201 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Ciołka – METRO KSIĘCIA JANUSZA (powrót: METRO KSIĘCIA JANUSZA – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ... – METRO KSIĘCIA JANUSZA.

(W dni świąteczne: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ...))
Czasowe wycofanie z przejazdu przez ul. Żołnierzy Wyklętych w związku z pandemią koronawirusa Covid-19 i wprowadzeniem ograniczeń w korzystaniu z komunikacji miejskiej.
326 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – Kobiałka – OLESIN.

(Jeden kurs w godzinach porannego szczytu: ... – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.)
Skierowanie jednego kursu na trasę skróconą.
738 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: Bohaterów Radzymina 1920 roku – Słowackiego – Korczaka – Konstytucji 3 Maja – aleja Jana Pawła II – rondo Traugutta (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – RADZYMIN (TRAUGUTTA) (powrót: RADZYMIN (TRAUGUTTA) – Konstytucji 3 Maja – Korczaka).

(Stara trasa: METRO TROCKA – ... – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: Bohaterów Radzymina 1920 roku – Piłsudskiego – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Słupno: aleja Jana Pawła II) – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową al. Jana Pawła II w Radzyminie.
R2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w niedziele)
(komunikacja gminy Radzymin)
RADZYMIN (GŁOWACKIEGO) – Głowackiego – Polskiej Organizacji Wojskowej – Konstytucji 3 Maja – Wyszyńskiego – Polskiej Organizacji Wojskowej – Leśna – Mokra – Mokre: Radzymińska – Łosie: Radzymińska – ŁOSIE.

(Stara trasa: RADZYMIN (CZARTORYSKIEJ) – aleja Jana Pawła II – Wyszyńskiego – ... – ŁOSIE.)
Zmiana trasy w związku z przebudową al. Jana Pawła II w Radzyminie.
R3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie oraz w soboty)
(komunikacja gminy Radzymin)
RADZYMIN (GŁOWACKIEGO) – Głowackiego – Polskiej Organizacji Wojskowej – Konstytucji 3 Maja – Wyszyńskiego – Polskiej Organizacji Wojskowej – Leśna – Mokra – Mokre: Radzymińska – Łosie: Radzymińska – Teodorów-Sokołówek: droga przez wieś – Urocza – Kołaków: droga przez wieś – Guzowatka: droga przez wieś – Zawady: Polskiej Organizacji Wojskowej – droga przez wieś – Zwierzyniec: Zawadzka – droga przez wieś – Wyszyńskiego – Stary Dybów: Wyszyńskiego – Szwoleżerów – Napoleońska – Emilianów: Objazdowa – Wesoła (zawrotka) – Objazdowa – Stary Dybów: Napoleońska – Myśliwska – Zwycięska – Radzymin: Zwycięska – Ogrodowa – Korczaka – Konstytucji 3 Maja – Wyszyńskiego – Głowackiego – RADZYMIN (GŁOWACKIEGO). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: RADZYMIN (CZARTORYSKIEJ) – aleja Jana Pawła II – Wyszyńskiego – ... – Konstytucji 3 Maja – aleja Jana Pawła II – RADZYMIN (CZARTORYSKIEJ).)
R5 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
(komunikacja gminy Radzymin)
RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA) – Słowackiego – Korczaka – Konstytucji 3 Maja – Wyszyńskiego – Weteranów – Wróblewskiego – Jałowcowa – Ruda: droga przez wieś – Teresińska – Borki: Teresińska – Błękitna (zawrotka) – Teresińska – Ruda: Teresińska – Stare Załubice: Mazowiecka – Nowe Załubice: Opolska – Opolska (pętla) – Opolska – Stare Załubice: Mazowiecka – Arciechów: Myszyniec – Zegrzyńska – Arciechów (pętla) – Zegrzyńska – Stare Załubice: Wolicka – Mazowiecka – Wczasowa – Borki: Wczasowa – Siwek (pętla) – Wczasowa – Stare Załubice: Wczasowa – Mazowiecka – Ruda: Teresińska – Borki: Teresińska – Błękitna (zawrotka) – Teresińska – Ruda: Teresińska – droga przez wieś – Jałowcowa – Wróblewskiego – Weteranów – Wyszyńskiego – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA). [Linia jednokierunkowa.]

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Weteranów – Wróblewskiego – Kolejowa – PKP Radzymin (pętla) – Kolejowa – Wróblewskiego – Jałowcowa – ... – Jałowcowa – Wróblewskiego – Weteranów – ...)

(Kursy w dni powszednie do godz. 8.00 oraz w godz. 15.20 - 19.30: ... – Weteranów – Wróblewskiego – Kolejowa – PKP Radzymin (pętla) – Kolejowa – Wróblewskiego – Jałowcowa – ... – Jałowcowa – Wróblewskiego – Kolejowa – PKP Radzymin (pętla) – Kolejowa – Wróblewskiego – Weteranów – ...)

(Stara trasa: RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA) – Słowackiego – Korczaka – Konstytucji 3 Maja – Norwida – Strzelców Wileńskich – aleja Jana Pawła II – Wyszyńskiego – ... – Wyszyńskiego – aleja Jana Pawła II – Strzelców Wileńskich – Norwida – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).)
R7 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
(komunikacja gminy Radzymin)
PKP RADZYMIN – Kolejowa – Wróblewskiego – Kolejowa – Słoneczna – Witosa – Wycinki – Patriotów – Weteranów – Nowa – Maczka – Konopnickiej – Weteranów – Wyszyńskiego – Głowackiego – Polskiej Organizacji Wojskowej – Konstytucji 3 Maja – aleja Jana Pawła II – Hallera – Polna – Cegielnia: PolnaSłupno: Szkolna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – SIERAKÓW.

(Stara trasa: PKP RADZYMIN – ... – Weteranów – Wyszyńskiego – aleja Jana Pawła II – Cegielnia: aleja Jana Pawła II – Sikorskiego – Polna – Słupno: Szkolna – ... – SIERAKÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową al. Jana Pawła II w Radzyminie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • RADZYMIN BOHATERÓW RADZYMINA 1920 51 i 52 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Bohaterów Radzymina 1920 w Radzyminie w rejonie skrzyżowania z ul. Wołomińską (dotyczy linii 738).

• RADZYMIN TRAUGUTTA 51 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Konstytucji 3 Maja w Radzyminie za skrzyżowaniem z ul. POW (w kierunku al. Jana Pawła II) (dotyczy linii 738 i L31).
2021.03.20.
2021.03.21.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na sieci Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz roboty budowlane w obrębie stacji Warszawa Zachodnia.


WKD A1. WARSZAWA REDUTA ORDONA – Warszawa Aleje Jerozolimskie – ... – GRODZISK MAZOWIECKI RADOŃSKA.

WKD A12. WARSZAWA REDUTA ORDONA – Warszawa Aleje Jerozolimskie – ... – MILANÓWEK GRUDÓW.

ZA1. DWORZEC CENTRALNY – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy) – PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE.
2021.03.20. 720 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Zakręt: Błękitna – Lubelska (tymczasowa jezdnia) – Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach porannych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – DziechciniecŻanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach popołudniowych i wieczornych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – DziechciniecŻanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – ... – RZAKTA.)
Korekta trasy w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy węzła "Zakręt" w ramach budowy drogi ekspresowej S17.
722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Zakręt: Błękitna – Lubelska (tymczasowa jezdnia) – Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Otwock: Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Żeromskiego – Filipowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – ... – OTWOCK (ORLA).)
730 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Sulejówek: Trakt Brzeski – Zakręt: Błękitna – Lubelska (tymczasowa jezdnia) – Majdan: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Ogrodowa (zawrotka) – Lubelska – Boryszewska – Boryszew: Boryszewska – Duchnów: Boryszewska – Wspólna – Brzeziny: Wspólna – BRZEZINY.

(W dni powszednie w godz. 7-19 oraz w dni świąteczne w godz. 8-20: ... – Lubelska – łącznik z ul. Równą – Równa – Zagórska – Zagórze: Zagórska – Zagórze (Sanatorium) (pętla) – Zagórska – Majdan: Zagórska – Równa – łącznik z ul. Lubelską – Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – ... – BRZEZINY.)
2021.03.15. 735 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE (powrót: ZEGRZE POŁUDNIOWE – Warszawska – Nieporęt: Warszawska). Zawieszenie podjazdów do przystanku KUPIECKA.
L-4 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
STEFANOWO (SOSNOWA) – Ułanów – Graniczna – Malinowa – Urocza – aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska (powrót: Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Ułanów – Stefanowo: Ułanów – STEFANOWO (SOSNOWA).) – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Urząd Gminy (pętla) – Gminna – Szkolna – Słoneczna – Postępu – Nowa Wola: Postępu – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO.

(Stara trasa: STEFANOWO (SOSNOWA) – ... – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Urząd Gminy (pętla) – Gminna – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – ... – MYSIADŁO.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Szkolnej w Lesznowoli (na odcinku od ul. Poprzecznej do ul. Krasickiego).
L26 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II).) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).

(Stara trasa: ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II) – ... – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – Wołomińska – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – ... – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Wołomińskiej w Kobyłce (na odcinku od ul. Jana Pawła II do ul. Załuskiego).
L27 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
NADMA (NOWA) – Nowa – Czarna – Stara (powrót: Stara – Szkolna – Nowa – NADMA (NOWA).) – Kobyłka: Bolesława Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – ZałuskiegoWołomin: Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Kobyłka: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa – Armii Krajowej) – Armii Krajowej – Kobyłka: Załuskiego – 11 Listopada – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego) – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego).

(Stara trasa: NADMA (SZKOLNA) – ... – Krechowiecka – Załuskiego – Orszagha – Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Kobyłka: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa – Armii Krajowej) – Armii Krajowej – Kobyłka: Wołomińska – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego) – Poniatowskiego – ... – KOBYŁKA (TURÓW).)
L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CMENTARZ MARKI – droga dojazdowa do cmentarza – Bandurskiego – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Radzymińska – Kościelna – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Kościelna) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – ZałuskiegoWołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (LEGIONÓW).

(Stara trasa: CMENTARZ MARKI – ... – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej – ... – WOŁOMIN (LEGIONÓW).)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Wołomin: 1 Maja – Fieldorfa – Przejazd – Sasina – aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: METRO TROCKA – Trocka – Pratulińska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZIELONKA MICKIEWICZA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Kolejowej w Zielonce (dotyczy linii N62).
2021.03.14. S3 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: WARSZAWA WOLA – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – ...)

(Jeden kurs w godzinach wieczornych: WARSZAWA POWĄZKI – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – ...)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych: WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa ZOO – ...)

(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.)

(Stara trasa: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Wola – ... – WIELISZEW / RADZYMIN / LEGIONOWO PIASKI.)
Skrócenie trasy w związku z kolejnym etapem prac modernizacyjnych w rejonie stacji Warszawa Zachodnia oraz dalszymi pracami przy budowie przystanku WARSZAWA TARGÓWEK.
S30 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.

Jeden kurs w godzinach wieczornych jednokierunkowo: LEGIONOWO PIASKI – Legionowo – Warszawa Choszczówka – Warszawa Płudy – Warszawa Żerań – Warszawa Toruńska – Warszawa Praga – Warszawa Wschodnia – Warszawa Centralna – WARSZAWA ZACHODNIA.)
2021.03.09. 199 linia autobusowa zwykła stała METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Leszyckiego – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów – Żbikowskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: Zielonka: aleja Piłsudskiego – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW-STRZELNICA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ZĄBKI (ZIELENIECKA) – Szwoleżerów – ... – METRO TROCKA.)
Uruchomienie dodatkowych jednokierunkowych kursów na najbardziej obciążonym odcinku trasy. Kursy realizowane jako tzw. "wtyczki" nieuwzględnione w przystankowym rozkładzie jazdy.
2021.03.06. ZMIANY PRZYSTANKOWE • KONSTANCIN-JEZIORNA DWORSKA 51 i 52 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Wschodniej w Konstancinie-Jeziornie w rejonie skrzyżowania z ul. Dworską (dotyczy linii 724, L32 i L52).
2021.03.03. 736 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Kwiatowa – Handlowa – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem przebudowy Drogi Krajowej nr 61 w Legionowie i zamknięciem dla ruchu ul. Strużańskiej (przy skrzyżowaniu z ul. Zegrzyńską).
L33 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Warszawska – Handlowa – Kwiatowa – Polna – Słoneczna – Roi – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Marki: Legionowa – Piłsudskiego – Bandurskiego (powrót: Bandurskiego – Okólna – Słoneczna – Piłsudskiego) – MARKI (CMENTARZ MARKI).

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – ... – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Strużańska – Polna – Słoneczna – ... – MARKI (CMENTARZ MARKI).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • LEGIONOWO SŁONECZNA 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Słonecznej w Legionowie przed skrzyżowaniem z ul. Polną (dotyczy linii 736 i L33).

• LEGIONOWO PL. KOŚCIUSZKI 52 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Handlowej w Legionowie za skrzyżowaniem z ul. Kwiatową (dotyczy linii 736 i L33).
2021.03.01. 107 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Smocza (powrót: Smocza – Dzielna – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO.) – Nowolipki – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda (powrót: Zgoda – Brokla – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Bracka – Krucza – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – aleja Witosa – Beethovena – Bobrowiecka – KIERBEDZIA (powrót: KIERBEDZIA – Bobrowiecka – Chełmska – Czerniakowska).

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Krucza – ... – KIERBEDZIA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Szpitalnej.
150 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz w dni świąteczne jeden kurs w godzinach porannych i jeden w godzinach wieczornych: ... – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – Dziekanówek (pętla) – Kolejowa – Sadowa: Wędrowców – Turystyczna – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka (powrót: Graniczka – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)

(Stara trasa niektórych kursów w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ... – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)
Likwidacja kursów wariantowych do pętli METRO MARYMONT w związku z uruchomieniem linii 850.
850 linia autobusowa podmiejska zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ŻEROMSKIEGO – Marymoncka – Żeromskiego – Sacharowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – aleja Wittek – Pułkowa (powrót: Pułkowa – Marymoncka – ŻEROMSKIEGO.)Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Kolejowa – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Łomna-Las: Droga Krajowa nr 7 – Łomna: Droga Krajowa nr 7 – Cząstków Polski: Droga Krajowa nr 7 – Cząstków Mazowiecki: Droga Krajowa nr 7 – Czosnów: Droga Krajowa nr 7 – Warszawska – Lercha (zawrotka) – Warszawska – droga w kierunku Dobrzynia – Dobrzyń: Prosta – Łosia Wólka: Prosta – Augustówek: Prosta – Jesionka: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Wólka Czosnowska: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Janów Mikołajówka: Wojska Polskiego – Sowia Wola: Wojska Polskiego – Szkolna – Spacerowa – Kampinoska – Sowia Wola Folwarczna: droga wojewódzka nr 579 – Cybulice Duże: Wspólna – CYBULICE DUŻE. Uruchomienie podmiejskiej linii autobusowej łączącej miejscowości w gminie Czosnów z Warszawą.
L14 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA. Przywrócenie kursowania po rozstrzygnięciu przetargu na obsługę komunikacji miejskiej na terenie gminy Konstancin-Jeziorna.
L15 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Zaleśna – Kawęczynek: Zaleśna – Topolowa – Prosta – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – SŁOMCZYN-SZKOŁA (powrót: SŁOMCZYN-SZKOŁA – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Jabłoniowa).

(W dni powszednie w godz. 8-18: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka (powrót: Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Łyczyn: Warecka – ...)
L16 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała KĘPA OKRZEWSKA – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – droga lokalna (powrót: droga lokalna – HabdzinekObórkiKępa OborskaOkrzeszyn: droga lokalna do Kępy Oborskiej – droga przez Okrzeszyn) – Bielawa: Okrzewska – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Kołobrzeska – Głowackiego – Śniadeckich – Pułaskiego – Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW.
L21 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Obory: Od Lasu – Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Baczyńskiego – Słomczyn: Baczyńskiego – Łyczyńska – Wilanowska – Jabłoniowa – Cieciszew: droga nr 868 – Dębówka: droga lokalna – droga nr 734 – droga lokalna – PodłęczeWólka Dworska: droga lokalna wzdłuż Wisły – droga lokalna – Wólka Załęska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Skierniewicka – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – Piłsudskiego – Sajny – Szpitalna – Pijarska).
L35 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – Wileńska – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Nowa – Przytorowa – Willowa – Szosa Jadowska – Ręczajska – Nowe Grabie: Ręczajska – pętla – Ręczajska – Duczki: Ręczajska – Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Cichorackiej – Główna – STARE GRABIE.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Ręczajska – ... – STARE GRABIE.)
Ponowne skierowanie w rejon przystanku PKP ZAGOŚCINIEC.
L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska) – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Grabiczna – OSSÓW-SZKOŁA (powrót: OSSÓW-SZKOŁA – Grabiczna – Kobyłka: Bohaterów Ossowa – rondo Cudu nad Wisłą (zawrotka) – Bohaterów Ossowa – Ossów: Grabiczna – Matarewicza).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna – Cięciwa (pętla) – Polna – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna – Cięciwa (pętla) – Polna – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – OSSÓW-SZKOŁA.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...))
Skierowanie w kursach wariantowych do nowej pętli w Cięciwie na wysokości posesji przy ul. Polnej 5.
L42 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Obory: Od Lasu – Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Podlaska – Cieciszew: Podlaska – droga nr 868 – Wiślana – Słomczyn: Wiślana – Jabłoniowa – Wilanowska – SŁOMCZYN-SZKOŁA (powrót: SŁOMCZYN-SZKOŁA – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Cieciszew: Wiślana). Przywrócenie kursowania po rozstrzygnięciu przetargu na obsługę komunikacji miejskiej na terenie gminy Konstancin-Jeziorna.
Z14 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: KĘPA OKRZEWSKA – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – droga lokalna (powrót: droga lokalna – HabdzinekObórkiKępa OborskaOkrzeszyn: droga lokalna do Kępy Oborskiej – droga przez Okrzeszyn) – Bielawa: Okrzewska – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa – Chylicka – Czarnów: Gościniec – Czarnów (pętla) – Gościniec – Konstancin-Jeziorna: Chylicka – Prusa – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Zaleśna – Kawęczynek: Zaleśna – Topolowa – Prosta – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Cieciszew: Wiślana – Parcela: Podlaska – Obory: Baczyńskiego – Literatów – Od Lasu – Konstancin-Jeziorna: Wilanowska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 8.30 jednokierunkowo: GASSY-PĘTLA – droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Habdzin: droga nr 712 – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – Konstancin-Jeziorna: aleja Wojska Polskiego – KONSTANCIN-JEZIORNA (CH STARA PAPIERNIA).)

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 13.50 jednokierunkowo: KONSTANCIN-JEZIORNA (CH STARA PAPIERNIA) – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.))
10 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w w dni powszednie w godz. 8-16)
(komunikacja miasta Łomianki)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: SZPITAL BIELAŃSKI – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).))
Likwidacja linii w związku z uruchomieniem linii 850.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Serock) SEROCK (CENTRUM) – Pułtuska – Wyzwolenia – Radziwiłła – Karolińska – Karolino: łącznik Karolińska-Promyka – Stasi Las: Promyka – Warszawska – Główna – Radziwiłłów – Ludwinowo Zegrzyńskie: Radziwiłłów – Nasielska – Borowa Góra: Nasielska – Stasi Las: Nasielska – Długa – Jadwisin: Długa – Warszawska (wschodnia jezdnia lokalna) – Szkolna – Konwaliowa – Dworkowa – Szaniawskiego – Długa – Warszawska – Borowa Góra: Warszawska – Zegrze: Warszawska – Juzistek – Zegrze – Groszkowskiego – Warszawska – Borowa Góra: Warszawska – Lipowa – Dosin: Lipowa – Piękna – Zegrzyńska – Skubianka: Zegrzyńska – Jachranka: Zegrzyńska – Izbica: Zegrzyńska – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – most nad Narwią – Komornica: Nasielska – Komornica (Szkoła) (pętla) – Nasielska – Dębe: Nasielska – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Stanisławowo: droga przez wieś – Zabłocie: droga przez wieś – droga nr 622 – Święcienica: droga nr 622 – Zalesie Borowe: droga nr 622 – Wola Smolana: droga przez wieś – Szadki: droga przez wieś – droga nr 62 – Marynino: droga nr 62 – droga przez wieś – Serock: Nasielska – Pułtuska – SEROCK (CENTRUM). [Linia jednokierunkowa.]

(Dwa kursy ok. godz. 7.40 i 13.00: ... – Marynino: droga nr 62 – droga przez wieś – droga do Dębinek – Dębinki: droga przez wieś – Leśna (pętla) – droga przez wieś – Marynino: droga do Dębinek – droga przez wieś – Serock: Nasielska – ...)

(Kursy do godz. 10.00 i po godz. 16.30: ... – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – ...)
Wprowadzenie drugiego kursu z podjazdem do Dębinek.
BŁONIE

ROZTOKA
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Leszno)
PKP BŁONIE – Kolejowa – Grodziska – Jana Pawła II – Okrzei – Piłsudskiego – Nowakowskiego – Poniatowskiego – Powstańców – Sochaczewska – Modlińska (powrót: Modlińska – Lesznowolska – Sochaczewska – Targowa – Traugutta – Wyszyńskiego – Grodziska) – Białuty: droga nr 579 – Leszno: Błońska – Partyzantów – Julinek: droga nr 579 – Kępiaste: droga nr 579 – Łubiec: droga nr 579 – Roztoka: droga nr 579 – ROZTOKA.

(Niektóre kursy: LESZNO (SOCHACZEWSKA) – Partyzantów – ...)

(Stara trasa: PKP BŁONIE – Kolejowa – Grodziska – Jana Pawła II – Okrzei – Piłsudskiego – Nowakowskiego – Poniatowskiego – Powstańców – Sochaczewska – Modlińska – Białuty: droga nr 579 – ... – ROZTOKA.)
Korekta trasy na terenie Błonia.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP ŻWIRKI I WIGURY 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Żwirki i Wigury za skrzyżowaniem z ul. Woronicza (w kierunku południowym) (dotyczy linii 141, 175, 188 i N32).

• ŻABIENIEC KOŚCIÓŁ 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Głównej w Żabieńcu, przy budynku parafii św. Jadwigi Królowej (dotyczy linii L23 - w obu kierunkach).

• ŁOMIANKI ZACHODNIA 01 - zmiana oznaczenia na ŁOMIANKI ZACHODNIA 02 (dotyczy linii 250).

• ŁOMIANKI BURAKÓW 03 - zmiana oznaczenia na ŁOMIANKI BURAKÓW 04 (dotyczy linii 150, 750, 850 i N56).

• DZIEKANÓW POLSKI PODRÓŻNA 01 - zmiana charakteru z warunkowego na stały (dotyczy linii 750).

• DZIEKANÓW POLSKI WĘDKARSKA 01 - zmiana oznaczenia na DZIEKANÓW POLSKI WĘDKARSKA 02 (dotyczy linii 150).

• DZIEKANÓW POLSKI WĘDKARSKA 02 - zmiana oznaczenia na DZIEKANÓW POLSKI WĘDKARSKA 01 (dotyczy linii 150).

• SADOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Kolejowej w Sadowie między ul. Środkową i Turystyczną (dotyczy linii 850).

• IZABELIN-DZIEKANÓWEK POZIOMKOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Kolejowej w Izabelinie-Dziekanówku w rejonie skrzyżowania z ul. Poziomkową (dotyczy linii 850).

• ŁOMNA-LAS WIŚNIOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na Drodze Krajowej nr 7 w miejscowości Łomna-Las w rejonie skrzyżowania z ul. Wiśniową (dotyczy linii 850).

• PALMIRY KUSOCIŃSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na Drodze Krajowej nr 7 w Palmirach w rejonie skrzyżowania z ul. Kusocińskiego (dotyczy linii 850).

• PALMIRY 03 i 04 - zmiana oznaczenia na PALMIRY KUSOCIŃSKIEGO 03 i 04 (dotyczy linii 750).

• PALMIRY 71 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na parkingu Kampinoskiego Parku Narodowego (techniczny dla linii 750).

• PALMIRY KUSOCIŃSKIEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na Drodze Krajowej nr 7 w Palmirach w rejonie skrzyżowania z ul. Kusocińskiego (dotyczy linii 850).

• ŁOMNA-SZKOŁA 01 - zmiana oznaczenia na ŁOMNA-SZKOŁA 02 (dotyczy linii 750).

• ŁOMNA-SZKOŁA 02 - zmiana oznaczenia na ŁOMNA-SZKOŁA 01 (dotyczy linii 750).

• ŁOMNA FIRMOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na Drodze Krajowej nr 7 w Łomnie w rejonie przejścia dla pieszych ok. 1100 m. na zachód od ul. Kusocińskiego (dotyczy linii 850).

• CZĄSTKÓW POLSKI CICHA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na Drodze Krajowej nr 7 w Cząstkowie Polskim w rejonie skrzyżowania z ul. Cichą (dotyczy linii 850).

• CZOSNÓW 03 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Warszawskiej w Czosnowie, za skrzyżowaniem z ul. Lercha, w kierunku wyjazdu na Drogę Krajową nr 7 (dotyczy linii 850).

• CZOSNÓW DUŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na drodze powiatowej łączącej Czosnów z Dobrzyniem w rejonie skrzyżowania z ul. Duńską (dotyczy linii 850).

• DOBRZYŃ PROSTA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Prostej w Dobrzyniu w rejonie skrzyżowania z drogą powiatową łączącą Dobrzyń z Czosnowem (dotyczy linii 850).

• DOBRZYŃ GRANICZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Prostej w Dobrzyniu w rejonie skrzyżowania z ul. Graniczną (dotyczy linii 850).

• DOBRZYŃ POŁUDNIOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Prostej w Dobrzyniu w rejonie skrzyżowania z ul. Południową (dotyczy linii 850).

• AUGUSTÓWEK 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Prostej w Augustówku w rejonie skrzyżowania z ul. Spokojną (dotyczy linii 850).

• JESIONKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Wojska Polskiego w Jesionce w rejonie skrzyżowania z ul. Nową (dotyczy linii 850).

• MAŁOCICE SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Wojska Polskiego w Małocicach w rejonie skrzyżowania z ul. Krętą (dotyczy linii 850).

• WRZOSÓWKA DWORSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Wojska Polskiego we Wrzosówce w rejonie skrzyżowania z ul. Dworską (dotyczy linii 850).

• SOWIA WOLA KAMPINOSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Wojska Polskiego w Sowiej Woli w rejonie skrzyżowania z ul. Kampinoską (dotyczy linii 850).

• SOWIA WOLA POLNYCH KWIATÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Szkolnej w Sowiej Woli w rejonie skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego (dotyczy linii 850).

• SOWIA WOLA SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Spacerowej w Sowiej Woli w rejonie skrzyżowania z ul. Szkolną (dotyczy linii 850).

• SOWIA WOLA STOKROTKI 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na Drodze Wojewódzkiej nr 579 w Sowiej Woli za skrzyżowaniem z ul. Kampinoską (dotyczy linii 850).

• SOWIA WOLA STOKROTKI 03 i 04 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Kampinoskiej w Sowiej Woli w rejonie skrzyżowania z Drogą Wojewódzką nr 579 (dotyczy linii 850).

• SOWIA WOLA FOLWARCZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na Drodze Wojewódzkiej nr 579 w Sowiej Woli Folwarcznej w rejonie skrzyżowania z ul. Słoneczną (dotyczy linii 850).

• CYBULICE DUŻE 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Wspólnej w Cybulicach Dużych w rejonie skrzyżowania z ul. Ogrodową (dotyczy linii 850).

• CYBULICE DUŻE 71 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na terenie stacji benzynowej przy ul. Wspólnej w Cybulicach Dużych (techniczny dla linii 850).
2021.02.22. 11 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – ... – RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Zamiana fragmentów tras w celu poprawy obsługi komunikacyjnej ciągu ul. Powstańców Śląskich w dni świąteczne.
26 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – ... – WIATRACZNA.)
2021.02.20. ZMIANY PRZYSTANKOWE • MARCO POLO - zmiana nazwy przystanku na SZPITAL POŁUDNIOWY.
2021.02.20.
2021.02.21.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na sieci Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz roboty budowlane w obrębie stacji Warszawa Zachodnia.


WKD A1. WARSZAWA REDUTA ORDONA – Warszawa Aleje Jerozolimskie – ... – GRODZISK MAZOWIECKI RADOŃSKA.

WKD A12. WARSZAWA REDUTA ORDONA – Warszawa Aleje Jerozolimskie – ... – MILANÓWEK GRUDÓW.

ZA1. DWORZEC CENTRALNY – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy) – PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE.
2021.02.13.
2021.02.14.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na sieci Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz roboty budowlane w obrębie stacji Warszawa Zachodnia.


WKD A1. WARSZAWA REDUTA ORDONA – Warszawa Aleje Jerozolimskie – ... – GRODZISK MAZOWIECKI RADOŃSKA.

WKD A12. WARSZAWA REDUTA ORDONA – Warszawa Aleje Jerozolimskie – ... – MILANÓWEK GRUDÓW.

ZA1. DWORZEC CENTRALNY – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy) – PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE.
2021.02.12. N16 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska) – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Jeden kurs ok. godz. 0.00: ... – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita (powrót: Księcia Ziemowita – Rzeczna – Księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – Rybieńska – Naczelnikowska) – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – ... – PKP ZACISZE-WILNO.)
Korekta trasy na terenie Śródmieścia w celu usprawnienia funkcjonowania linii.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • URSYNÓW PŁN. 07 i 08 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii N01, N03 i N37).
2021.02.06. 195 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Lanciego – Belgradzka – METRO NATOLIN (powrót: METRO NATOLIN – aleja KEN – Płaskowickiej).

(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – ... – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Belgradzka – METRO NATOLIN (powrót: METRO NATOLIN – aleja KEN – Płaskowickiej).)
Korekta trasy objazdowej w celu objęcia obsługą komunikacyjną ul. Lanciego.
L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna (powrót: Fabryczna – aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego).

(Kursy w dni powszednie do godz. 8.00 i w godz. 13.00 - 18.00 oraz wszystkie kursy w niedziele i święta: MARKI (FABRYCZNA) – Piłsudskiego – Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna (powrót: Fabryczna – MARKI (FABRYCZNA).) – ...)

(W dni świąteczne: MARKI (FABRYCZNA) – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – ... – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie: CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – ...)

(W dni świąteczne: CH MARKI – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – ...))
Przekształcenie jednego z wariantów trasy w osobną linię. Skrócenie trasy wybranych kursów na terenie Marek. Wycofanie z przejazdu przez Zosinek i Turów w dni świąteczne.
L46 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego).

(Kursy w dni powszednie w godz. 6.00 - 8.00 i 12.00 - 17.00, jeden kurs w soboty w godzinach porannych oraz wszystkie kursy w niedziele i święta: MARKI (FABRYCZNA) – Piłsudskiego – Lisa-Kuli (powrót: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – MARKI (FABRYCZNA).) – ...)

(W dni świąteczne: MARKI (FABRYCZNA) – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Wyszyńskiego – ...)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MARKI FABRYCZNA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii L43 i L46).
2021.02.06.
2021.02.07.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na sieci Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz roboty budowlane w obrębie stacji Warszawa Zachodnia.


WKD A1. WARSZAWA REDUTA ORDONA – Warszawa Aleje Jerozolimskie – ... – GRODZISK MAZOWIECKI RADOŃSKA.

WKD A12. WARSZAWA REDUTA ORDONA – Warszawa Aleje Jerozolimskie – ... – MILANÓWEK GRUDÓW.

ZA1. DWORZEC CENTRALNY – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy) – PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE.
2021.02.01. 199 linia autobusowa zwykła stała METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Leszyckiego – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów – Żbikowskiego – PowstańcówZielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: Zielonka: aleja Piłsudskiego – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW-STRZELNICA.

(Stara trasa: METRO TROCKA – ... – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – ... – REMBERTÓW-STRZELNICA.)
Korekta trasy w związku z otwarciem ul. Nowoprojektowanej oraz w celu poprawy obsługi komunikacyjnej osiedli zlokalizowanych we wschodniej części miasta.
735 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE (powrót: ZEGRZE POŁUDNIOWE – Warszawska – Nieporęt: Warszawska).

(Kursy w dni powszednie w godz. 13-17 oraz w dni świąteczne w godz. 13-20: ... – Modlińska – Płochocińska (powrót: Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Modlińska) – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – ...)
Przywrócenie funkcjonowania wariantowych podjazdów do przystanku KUPIECKA.
11 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Nowy Dwór Mazowiecki)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska – Paderewskiego – Modlińska – Bohaterów Modlina – Okunin – Nowodworska – Spokojna – Strażacka – Nowodworska – Okunin – Leśna – Wojska Polskiego – Pileckiego – Wiosenna – Sadowa – Młodzieżowa – Okulickiego – Morawicza – Boczna – Dworzec PKP (pętla) – Boczna – Akacjowa – Sienkiewicza – Miodowa – Długa – Akacjowa – Paderewskiego – Modlińska – Legionów – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Obwodowa – 29 Listopada – Modlin Twierdza (pętla) – Obrońców Modlina – Szpitalna – 29 Listopada – Bema – Poniatowskiego – Ledóchowskiego – Chłodna – Kolejowa – Dworcowa – Kopernika – Czarnieckiego – Żołnierzy Września – Mieszka I – Kraszewskiego – Thommee – most Pancera – Thommee – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA). [Linia jednokierunkowa.])
Przejęcie przewozów przez firmę "Markpol" wraz ze zmianą oznaczeń linii.
NDM1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Nowy Dwór Mazowiecki)
NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska – Paderewskiego – Modlińska – Bohaterów Modlina – Okunin – Nowodworska – Spokojna – Strażacka – Nowodworska – Okunin – Leśna – Wojska Polskiego – Pileckiego – Wiosenna – Sadowa – Młodzieżowa – Okulickiego – Morawicza – Boczna – Dworzec PKP (pętla) – Boczna – Akacjowa – Sienkiewicza – Miodowa – Długa – Akacjowa – Paderewskiego – Modlińska – Legionów – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Obwodowa – 29 Listopada – Modlin Twierdza (pętla) – Obrońców Modlina – Szpitalna – 29 Listopada – Bema – Poniatowskiego – Ledóchowskiego – Chłodna – Kolejowa – Dworcowa – Kopernika – Czarnieckiego – Żołnierzy Września – Mieszka I – Kraszewskiego – Thommee – most Pancera – Thommee – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA). [Linia jednokierunkowa.]
12 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Nowy Dwór Mazowiecki)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Kraszewskiego – Mieszka I – Żołnierzy Września – Czarnieckiego – Kopernika – Dworcowa – Kolejowa – Chłodna – Ledóchowskiego – Poniatowskiego – Bema – 29 Listopada – Szpitalna – Obrońców Modlina – Modlin Twierdza (pętla) – 29 Listopada – Obwodowa – Chrzanowskiego – Ledóchowskiego – Chłodna – Thommee – most Pancera – Thommee – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – Warszawska – Legionów – Modlińska – Paderewskiego – Akacjowa – Sienkiewicza – Miodowa – Długa – Akacjowa – Boczna – Dworzec PKP (pętla) – Boczna – Morawicza – Okulickiego – Młodzieżowa – Sadowa – Wiosenna – Pileckiego – Wojska Polskiego – Leśna – Okunin – Nowodworska – Spokojna – Strażacka – Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Modlińska – Paderewskiego – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA). [Linia jednokierunkowa.])
NDM2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Nowy Dwór Mazowiecki)
NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Kraszewskiego – Mieszka I – Żołnierzy Września – Czarnieckiego – Kopernika – Dworcowa – Kolejowa – Chłodna – Ledóchowskiego – Poniatowskiego – Bema – 29 Listopada – Szpitalna – Obrońców Modlina – Modlin Twierdza (pętla) – 29 Listopada – Obwodowa – Chrzanowskiego – Ledóchowskiego – Chłodna – Thommee – most Pancera – Thommee – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – Warszawska – Legionów – Modlińska – Paderewskiego – Akacjowa – Sienkiewicza – Miodowa – Długa – Akacjowa – Boczna – Dworzec PKP (pętla) – Boczna – Morawicza – Okulickiego – Młodzieżowa – Sadowa – Wiosenna – Pileckiego – Wojska Polskiego – Leśna – Okunin – Nowodworska – Spokojna – Strażacka – Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Modlińska – Paderewskiego – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA). [Linia jednokierunkowa.]
14 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Nowy Dwór Mazowiecki)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (TWIERDZA MODLIN) – Obrońców Modlina – Szpitalna – 29 Listopada (powrót: 29 Listopada – TWIERDZA MODLIN.) – Obwodowa – Chrzanowskiego – Ledóchowskiego – Chłodna – Kolejowa – Dworcowa – Kopernika – Czarnieckiego – Żołnierzy Września – Mieszka I – Kraszewskiego – Thommee – most Pancera – Thommee – Warszawska – Paderewskiego – Morawicza – Wojska Polskiego – Pileckiego – Osiedle Młodych (pętla) – Pileckiego – Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Modlińska – Bohaterów Modlina – Okunin – Przemysłowa – Alpla (pętla) – Przemysłowa – Okunin – Graniczna – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (BENCKISER).)
NDM3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja miasta Nowy Dwór Mazowiecki)
NOWY DWÓR MAZOWIECKI (TWIERDZA MODLIN) – Obrońców Modlina – Szpitalna – 29 Listopada (powrót: 29 Listopada – TWIERDZA MODLIN.) – Obwodowa – Chrzanowskiego – Ledóchowskiego – Chłodna – Kolejowa – Dworcowa – Kopernika – Czarnieckiego – Żołnierzy Września – Mieszka I – Kraszewskiego – Thommee – most Pancera – Thommee – Warszawska – Paderewskiego – Morawicza – Wojska Polskiego – Pileckiego – Osiedle Młodych (pętla) – Pileckiego – Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Modlińska – Bohaterów Modlina – Okunin – Przemysłowa – Alpla (pętla) – Przemysłowa – Okunin – Graniczna – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (BENCKISER).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KS POLONEZ 03 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 112, 118, 204, 240, N14 i N64).

• PIASECZNO PAWIA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii L13).

• PIASECZNO TUKANÓW 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii L13).

• PKP PIASECZNO 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii L39).

• PILAWA 03 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii L13).

• SOLEC 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii L13).

• KĄTY 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii L13).

• BANIOCHA-CENTRUM 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii L13).

• GÓRA KALWARIA ADAMOWICZA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii L13).

• GÓRA KALWARIA OSIEDLE 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii L13).

• BOGATKI SŁONECZNIKÓW 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii L32).

• BOGATKI MODRASZKI 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii L32).

• PĘCHERY ANEMONÓW 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii L32).

• WÓLKA PĘCHERSKA 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii L32).

• JAZGARZEW GÓRNA 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii L32).

• JAZGARZEW GŁÓWNA 04 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii L32).
2021.02.01. Odwołano zmianę charakteru wszystkich przystanków warunkowych na stałe.
2021.01.30.
2021.01.31.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na sieci Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz roboty budowlane w obrębie stacji Warszawa Zachodnia.


WKD A1. WARSZAWA REDUTA ORDONA – Warszawa Aleje Jerozolimskie – ... – GRODZISK MAZOWIECKI RADOŃSKA.

WKD A12. WARSZAWA REDUTA ORDONA – Warszawa Aleje Jerozolimskie – ... – MILANÓWEK GRUDÓW.

ZA1. DWORZEC CENTRALNY – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy) – PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE.
2021.01.28. 902 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
METRO STADION NARODOWY – Sokola – Zamoyskiego – jezdnia wzdłuż nasypu linii średnicowej – północna jezdnia lokalna Stadionu Narodowego (powrót: północna jezdnia lokalna Stadionu Narodowego – Sokola – METRO STADION NARODOWY.) – wschodnia jezdnia lokalna Stadionu Narodowego – RONDO WASZYNGTONA (kraniec na placu w rejonie południowo-wschodniej bramy Stadionu Narodowego). Uruchomienie specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją punktu szczepień przy Stadionie Narodowym.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • METRO STADION NARODOWY 15 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na jezdni wzdłuż nasypu linii średnicowej (w pobliżu przystanku METRO STADION NARODOWY 71) (dotyczy linii 902).

• PUNKT SZCZEPIEŃ 51 i 52 - uruchomienie przystanków stałych zlokalizowanych na wschodniej jezdni lokalnej Stadionu Narodowego w rejonie wschodniej bramy stadionu (nr 1) (dotyczy linii 902).

• RONDO WASZYNTONA 51 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na placu w rejonie południowo-wschodniej bramy Stadionu Narodowego (dotyczy linii 902).
2021.01.26. 103 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich) – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich).) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA). Przeniesienie w związku z kolejnym etapem przebudowy stacji kolejowej Warszawa Zachodnia przystanku krańcowego na tymczasową zawrotkę zlokalizowaną ok. 250 m. przed dotychczasową.
2021.01.25. 709 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska) – Dworcowa – PKP PIASECZNO.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w godzinach wieczornych: ... – Piaseczno: Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Piaseczno: Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem przebudowy ul. Dworcowej w Piasecznie. Pozostawienie części kursów szczytowych na trasie skróconej.
L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia, Brama Południowa, Brama Zachodnia) – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola (Urząd Gminy) (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Żytnia – Jana Pawła II – Orężna – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem przebudowy ul. Dworcowej w Piasecznie.
L-2 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Runów: Solidarności – Henryków-Urocze: Gromadzka – Złotokłos: Społeczna – 3 Maja – ZŁOTOKŁOS.

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – ZŁOTOKŁOS.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem przebudowy ul. Dworcowej w Piasecznie. Wprowadzenie przystanku ZGODA jako "dla wysiadających" przed pętlą URZĄD MIASTA.
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Dworcowa – PKP PIASECZNO.) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – Słojewskiego – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego) – ...)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO.) – Okulickiego – ... – JASTRZĘBIEC.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem przebudowy ul. Dworcowej w Piasecznie.
L-5 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – Kamionka: Główna – Bobrowiec: Bobrowiecka – Mazowiecka – BOBROWIEC.

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – BOBROWIEC.)
Przywrócenie stałych tras w związku z zakończeniem przebudowy ul. Dworcowej w Piasecznie. Wprowadzenie przystanku ZGODA jako "dla wysiadających" przed pętlą URZĄD MIASTA.
L12 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Millenium – Baszkówka: Sadowa – Wólka Pracka: Ogrodowa – Złotokłos: Piaseczyńska – ZŁOTOKŁOS.

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – ZŁOTOKŁOS.)
L13 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Kozodawska: Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Młodych Wilcząt – PKP ZALESIE GÓRNE (powrót: PKP ZALESIE GÓRNE – Młodych Wilcząt – Pionierów).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Jesówka: Źródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Chojnów: Pionierów – Pilawa: Pionierów – Klonowa – Chojnów: Klonowa – Solec: droga krajowa nr 79 – Baniocha: Puławska – Tomice: Puławska – Kąty: Puławska – Moczydłów: Puławska – Góra Kalwaria: Pijarska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – PKP ZALESIE GÓRNE.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem przebudowy ul. Dworcowej w Piasecznie. Wprowadzenie przystanku ZGODA jako "dla wysiadających" przed pętlą URZĄD MIASTA. Wydłużenie trasy wybranych kursów do Góry Kalwarii.
L17 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Szkolna – Łbiska: Chrobrego – Pęchery: Chrobrego – Główna – Piskórka: Główna – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY) (powrót: PRAŻMÓW (URZĄD GMINY) – Czołchańskiego – Ryxa – Zawodne: Ryxa – Nowy Prażmów: Główna – Łoś: Prażmowska – 6 Września – Piskórka: Jagodowa – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).)
Przywrócenie stałych tras w związku z zakończeniem przebudowy ul. Dworcowej w Piasecznie. Wprowadzenie przystanku ZGODA jako "dla wysiadających" przed pętlą URZĄD MIASTA.
L19 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Parkowa – Długa – Jeziórko: Długa – Kasztanowa – Krupia Wólka: Górna – Główna – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Ogrodowa – ChosnaNowe Wągrodno: Główna – Wągrodno: Główna – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – GABRYELIN (AKACJOWA) (powrót: GABRYELIN (AKACJOWA) – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – GABRYELIN (AKACJOWA).)
L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) – Gerbera – rondo Solidarności (zawrotka) – Gerbera (powrót: Gerbera – PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA).) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Główna – Leśna (pętla) – Główna – Asfaltowa – Polna – Siedliska: Sielska – Chylice: Sielska – Starochylicka – Konstancin-Jeziorna: Długa – KONSTANCIN-JEZIORNA (JASNA). Podział linii L24 na linie L23 (obsługującą Siedliska) i L24 (obsługującą Jastrzębie). Uproszczenie trasy - zastąpienie w Chyliczkach i Chylicach przez linie L32 i L52.
L24 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) – Gerbera – rondo Solidarności (zawrotka) – Gerbera (powrót: Gerbera – PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA).) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa (powrót: Asfaltowa – Polna – Siedliska: Sielska – Chylice: Sielska – Starochylicka – Piaseczno: Chyliczkowska) – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Kościuszki – Gerbera – Sienkiewicza) – Julianowska – Przesmyckiego – Okulickiego – Chyliczki: Wschodnia – Konstancin-Jeziorna: Pułaskiego – Chylicka – DługaChylice: Starochylicka – Sielska – Siedliska: Sielska – Żabieniec: Polna – Asfaltowa – Ptaków Leśnych – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).)
L32 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (PAŃSKA) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: WschodniaPiaseczno: Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA.

(W soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – ...)

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – Szpitalna – Mickiewicza – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Szpitalna – Mickiewicza – Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – ... – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA (powrót: GROCHOWA – Pawlaka – Pęchery: Pawlaka – Cietrzewia – Bolesława Chrobrego – Łbiska: Bolesława Chrobrego – Jazgarzew: Szkolna – Główna).)
Podział na linie L32 (w relacji Konstancin-Jeziorna/Piaseczno - Wólka Pęcherska - Grochowa) oraz L52 (w relacji Konstancin-Jeziorna/Piaseczno - Łbiska - Grochowa). Wprowadzenie kursowania we wszystkie dni tygodnia wraz z przedłużeniem trasy w dni powszednie do Konstancina-Jeziorny. Skierowanie na trasę objazdową na terenie Konstancina-Jeziorny w związku z przebudową ul. Dworskiej.
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JEZIORKI – Gogolińska – Karczunkowska (południowa jezdnia lokalna) – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego – Julianowska) – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Jarząbka – Piaseczno: Jarząbka – Dworcowa – Sienkiewicza – Szpitalna – jezdnia lokalna przy Szpitalu Powiatowym św. Anny – PIASECZNO (SZPITAL) (powrót: PIASECZNO (SZPITAL) – jezdnia lokalna przy Szpitalu Powiatowym św. Anny – Mickiewicza – łącznik Mickiewicza-Szpitalna – Szpitalna).

(Stara trasa: PKP JEZIORKI – ... – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego) – Wojska Polskiego – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO.)
Przejęcie tras likwidowanych linii lokalnych P1 i P3 organizowanych przez Urząd Miasta w Piasecznie. Skierowanie na trasę objazdową w związku z trwającą przebudową ul. Księcia Janusza I Starego.
L52 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (PAŃSKA) – Długa – Chylicka – Pułaskiego – Chyliczki: WschodniaPiaseczno: Przesmyckiego – Julianowska – Chyliczkowska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Szkolna – Łbiska: Bolesława Chrobrego – Pęchery: Bolesława Chrobrego – Cietrzewia – Pawlaka – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA.

(W soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (ZGODA).) – Wojska Polskiego – ...)
Podział linii L32 na linie L32 (w relacji Konstancin-Jeziorna/Piaseczno - Wólka Pęcherska - Grochowa) oraz L52 (w relacji Konstancin-Jeziorna/Piaseczno - Łbiska - Grochowa). Wprowadzenie kursowania we wszystkie dni tygodnia wraz z przedłużeniem trasy w dni powszednie do Konstancina-Jeziorny. Skierowanie na trasę objazdową na terenie Konstancina-Jeziorny w związku z przebudową ul. Dworskiej.
N83 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – PuławskaMysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska) – Dworcowa – PKP PIASECZNO.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Gerbera – PIASECZNO (GERBERA) (powrót: PIASECZNO (GERBERA) – Gerbera – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem przebudowy ul. Dworcowej w Piasecznie.
P-1 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Piaseczno)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Żytnia – Jarząbka – Stara Iwiczna: Jarząbka – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO. [Linia jednokierunkowa.])
Przejęcie trasy przez linię L39.
P-2 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Piaseczno)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – Szpitalna – Szpital – Mickiewicza – Szpitalna – aleja Kalin – 1 Maja – Księcia Janusza I Starego (powrót: Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Czajewicza – aleja Kalin – Szpitalna – Szpital – Mickiewicza – Szpitalna – Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego) – Mostowa – Żabieniec: Asfaltowa – Główna – ŻABIENIEC (GŁÓWNA).)
Przejęcie trasy przez linie L23, L24 oraz L39.
P-3 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja miasta Piaseczno)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Towarowa – Nadarzyńska – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kusocińskiego – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Okulickiego – Jarząbka – Piaseczno: Jarząbka – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO. [Linia jednokierunkowa.])
Przejęcie trasy przez linię L39.
Z14 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
KĘPA OKRZEWSKA – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – droga lokalna (powrót: droga lokalna – HabdzinekObórkiKępa OborskaOkrzeszyn: droga lokalna do Kępy Oborskiej – droga przez Okrzeszyn) – Bielawa: Okrzewska – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa – Chylicka – Czarnów: Gościniec – Czarnów (pętla) – Gościniec – Konstancin-Jeziorna: Chylicka – Prusa – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Zaleśna – Kawęczynek: Zaleśna – Topolowa – Prosta – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Cieciszew: Wiślana – Parcela: Podlaska – Obory: Baczyńskiego – Literatów – Od Lasu – Konstancin-Jeziorna: Wilanowska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 8.30 jednokierunkowo: GASSY-PĘTLA – droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Habdzin: droga nr 712 – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721Konstancin-Jeziorna: aleja Wojska Polskiego – KONSTANCIN-JEZIORNA (CH STARA PAPIERNIA).)

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 13.50 jednokierunkowo: KONSTANCIN-JEZIORNA (CH STARA PAPIERNIA) – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.)

(Stara trasa: KĘPA OKRZEWSKA – ... – Pułaskiego – Chylicka – Prusa – ... – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – ... – GASSY-PĘTLA.

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 8.30 jednokierunkowo: GASSY-PĘTLA – ... – Habdzin: droga nr 712 – droga nr 721 – Konstancin-Jeziorna: aleja Wojska Polskiego – KONSTANCIN-JEZIORNA (CH STARA PAPIERNIA).
)

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 13.50 jednokierunkowo: KONSTANCIN-JEZIORNA (CH STARA PAPIERNIA) – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – ... – GASSY-PĘTLA.))
Wprowadzenie podjazdów do Ciszycy i Czarnowa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PIASECZNO URZĄD MIASTA 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii strefowych uzupełniających).

• PIASECZNO URZĄD MIASTA 03 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na "dla wsiadających".

• PIASECZNO PAWIA 01 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Jarząbka w Piasecznie przed skrzyżowaniem z ul. Żytnią (w kierunku południowym) (dotyczy linii L39).

• PIASECZNO PAWIA 02 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Jarząbka w Piasecznie za skrzyżowaniem z ul. Pawią (w kierunku północnym) (dotyczy linii L39).

• PIASECZNO TUKANÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych, zlokalizowanych na ul. Jarząbka w Piasecznie w rejonie skrzyżowania z ul. Tukanów (dotyczy linii L39).

• PKP PIASECZNO 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii strefowych uzupełniających).

• PKP PIASECZNO 03 - zmiana oznaczenia na PKP PIASECZNO 04.

• PKP PIASECZNO 03 - uruchomienie przystanku, zlokalizowanego na ul. Dworcowej w Piasecznie na terenie pętli autobusowej (krańcowy dla linii L-1 i L-3).

• PKP PIASECZNO 05 i 06 - uruchomienie przystanków stałych, zlokalizowanych na ul. Dworcowej w Piasecznie w rejonie skrzyżowania z ul. Towarową (dotyczy linii L39).

• PIASECZNO JARZĄBKA 02 - likwidacja przystanku.

• PIASECZNO DWORCOWA 02 i 03 - likwidacja przystanków.

• PIASECZNO URZĄD MIASTA 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii strefowych uzupełniających).

• PIASECZNO ZGODA 04 - zmiana oznaczenia na PIASECZNO ZGODA 01.

• PIASECZNO ZGODA 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na "dla wysiadających".

• PIASECZNO ŻYTNIA 01 i 02 - likwidacja przystanków.

• PIASECZNO NADARZYŃSKA 51 - zmiana oznaczenia na PIASECZNO NADARZYŃSKA 01.

• PILAWA 03 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Asfaltowej w Pilawie przed skrzyżowaniem z ul. Klonową (w kierunku Góry Kalwarii) (dotyczy linii L13).

• SOLEC 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych, zlokalizowanych na ul. Puławskiej w Solcu (dotyczy linii L13).

• KĄTY 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych, zlokalizowanych na ul. Puławskiej w Kątach w rejonie skrzyżowań z ul. Reja i Wrzosową (dotyczy linii L13).• BANIOCHA PROJEKTOWANA 01 i 02 - zmiana oznaczeń na BANIOCHA-CENTRUM 01 i 02.

• GÓRA KALWARIA ADAMOWICZA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych, zlokalizowanych na ul. Pijarskiej w Górze Kalwarii w rejonie skrzyżowania z ul. Adamowicza (dotyczy linii L13).

• GÓRA KALWARIA OSIEDLE 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych, zlokalizowanych na ul. Pijarskiej w Górze Kalwarii w rejonie skrzyżowań z ul. Grota-Roweckiego i Wyszyńskiego (dotyczy linii L13).

• BOGATKI SŁONECZNIKÓW 02 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Królewskiej w Bogatkach za skrzyżowaniem z ul. Słoneczników (w kierunku Piaseczna) (dotyczy linii L32).

• BOGATKI MODRASZKI 02 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Królewskiej w Bogatkach przed skrzyżowaniem z ul. Modraszki (w kierunku Piaseczna) (dotyczy linii L32).

• PĘCHERY ANEMONÓW 02 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Królewskiej w Pęcherach za skrzyżowaniem z ul. Anemonów (w kierunku Piaseczna) (dotyczy linii L32).

• WÓLKA PĘCHERSKA 02 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Głównej w Wólce Pęcherskiej (w kierunku Piaseczna) (dotyczy linii L32).

• JAZGARZEW GÓRNA 02 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Głównej w Jazgarzewie za skrzyżowaniem z ul. Leśną (w kierunku Piaseczna) (dotyczy linii L32).

• JAZGARZEW GŁÓWNA 04 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Głównej w Jazgarzewie przed skrzyżowaniem z ul. Szkolną (w kierunku Piaseczna) (dotyczy linii L32).
2021.01.23. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. UNII LUBELSKIEJ 03 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego w al. Szucha przed pl. Unii Lubelskiej (w kierunku południowym) (dotyczy linii 222).
2021.01.20. 2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
(komunikacja gminy Zakroczym)
NOWY DWÓR MAZOWIECKI (OSIEDLE MŁODYCH) – Pileckiego – Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Bema – Modlińska – Zakroczym: Modlińska – Utrata – Gałachy – Warszawska – Koźmińskiego – Płońska – Ostrzykowizna – Wólka Smoszewska: Uroczysko – Ostrzykowizna – Henrysin: droga przez wieś (powrót: droga przez wieś – Wólka Smoszewska: Uroczysko – Ostrzykowizna – Zakroczym: Ostrzykowizna) – Trębki Stare: droga przez wieś – Trębki Nowe: droga przez wieś – Trębki Nowe (OSP) (pętla) – droga przez wieś – Trębki Stare: droga przez wieś – droga nr 62 – Trębki Nowe: droga nr 62 – Emolinek: droga nr 62 – Wygoda Smoszewska: droga przez wieś – Smoszewo: droga przez wieś – SMOSZEWO.

(Stara trasa: PKP NOWY DWÓR MAZOWIECKI – Boczna – Morawicza – Paderewskiego – ... – SMOSZEWO.)
Przedłużenie trasy na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego.
2021.01.18. ZMIANY ROZKŁADOWE • Przywrócenie kursowania linii:
304, 320, 323, 332, 379, Brwinów: B9, Halinów: 807.

• Przywrócenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
153, 163, 164.

• Zawieszenie kursowania linii:
Halinów: 808, 809, 810.
102 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Przywrócenie przejazdu przez Trakt Królewski.
106 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka (powrót: Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Kasprzaka – Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ... – BROWARNA.)
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – ... – WILANÓW.)
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście).

(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(Stara trasa: PKP URSUS – ... – Prosta – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – plac Krasińskich – ... – KONWIKTORSKA.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – ... – WILANÓW.)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – ... – SPARTAŃSKA.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – aleja KEN – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (→KONWIKTORSKA), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, DOLNA, WARNEŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), WARCHAŁOWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), STRYJEŃSKICH (→KONWIKTORSKA), BRACI WAGÓW (→KONWIKTORSKA), NATOLIN PŁN. (→NATOLIN PŁN.) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – ... – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. PIŁSUDSKIEGO (→NATOLIN PŁN.), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ..., NATOLIN PŁN.)
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA, PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA, PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: NOWODWORY, ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. PIŁSUDSKIEGO (→NATOLIN PŁN.), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY.)
E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO RATUSZ ARSENAŁ – Andersa (powrót: Andersa – METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza – Andersa] – METRO RATUSZ ARSENAŁ.) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), WILANÓW.

(Stara trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ – ... – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – ... – WILANÓW.
Przystanki: METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ..., WILANÓW.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza).

(Niektóre kursy: ... – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne w ciągu całego dnia: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...))
Przywrócenie kursowania linii 320.
201 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Ciołka – METRO KSIĘCIA JANUSZA (powrót: METRO KSIĘCIA JANUSZA – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza).

(W dni świąteczne: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ...)
Przywrócenie przejazdu w dni powszednie przez ul. Żołnierzy Wyklętych w związku z powrotem uczniów najmłodszych klas do szkół.
L14 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.)
Zawieszenie kursowania w związku z nierozstrzygniętym przetargiem na obsługę komunikacji miejskiej na terenie gminy Konstancin-Jeziorna. Zastąpienie przez linię zastępczą Z14.
L15 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Zaleśna – Kawęczynek: Zaleśna – Topolowa – Prosta – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – SŁOMCZYN-SZKOŁA (powrót: SŁOMCZYN-SZKOŁA – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Jabłoniowa).

(W dni powszednie w godz. 8-18: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka (powrót: Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Łyczyn: Warecka – ...))
L16 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: KĘPA OKRZEWSKA – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – droga lokalna (powrót: droga lokalna – HabdzinekObórkiKępa OborskaOkrzeszyn: droga lokalna do Kępy Oborskiej – droga przez Okrzeszyn) – Bielawa: Okrzewska – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Kołobrzeska – Głowackiego – Śniadeckich – Pułaskiego – Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW.)
L21 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Obory: Od Lasu – Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Baczyńskiego – Słomczyn: Baczyńskiego – Łyczyńska – Wilanowska – Jabłoniowa – Cieciszew: droga nr 868 – Dębówka: droga lokalna – droga nr 734 – droga lokalna – PodłęczeWólka Dworska: droga lokalna wzdłuż Wisły – droga lokalna – Wólka Załęska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Skierniewicka – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – Piłsudskiego – Sajny – Szpitalna – Pijarska).)
L42 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Obory: Od Lasu – Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Podlaska – Cieciszew: Podlaska – droga nr 868 – Wiślana – Słomczyn: Wiślana – Jabłoniowa – Wilanowska – SŁOMCZYN-SZKOŁA (powrót: SŁOMCZYN-SZKOŁA – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Cieciszew: Wiślana).)
Z14 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
KĘPA OKRZEWSKA – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – droga lokalna (powrót: droga lokalna – HabdzinekObórkiKępa OborskaOkrzeszyn: droga lokalna do Kępy Oborskiej – droga przez Okrzeszyn)Bielawa: Okrzewska – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Chylicka – Prusa – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Zaleśna – Kawęczynek: Zaleśna – Topolowa – Prosta – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Cieciszew: Wiślana – Parcela: Podlaska – Obory: Baczyńskiego – Literatów – Od Lasu – Konstancin-Jeziorna: Wilanowska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 8.30 jednokierunkowo: GASSY-PĘTLA – droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Habdzin: droga nr 712 – droga nr 721 – Konstancin-Jeziorna: aleja Wojska Polskiego – KONSTANCIN-JEZIORNA (CH STARA PAPIERNIA).)

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 13.50 jednokierunkowo: KONSTANCIN-JEZIORNA (CH STARA PAPIERNIA) – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.)
R5 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
(komunikacja gminy Radzymin)
RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA) – Słowackiego – Korczaka – Konstytucji 3 Maja – Norwida – Strzelców Wileńskich – aleja Jana Pawła II – Wyszyńskiego – Weteranów – Wróblewskiego – Jałowcowa – Ruda: droga przez wieś – Teresińska – Borki: Teresińska – Błękitna (zawrotka) – Teresińska – Ruda: Teresińska – Stare Załubice: Mazowiecka – Nowe Załubice: Opolska – Opolska (pętla) – Opolska – Stare Załubice: Mazowiecka – Arciechów: Myszyniec – Zegrzyńska – Arciechów (pętla) – Zegrzyńska – Stare Załubice: Wolicka – Mazowiecka – Wczasowa – Borki: Wczasowa – Siwek (pętla) – Wczasowa – Stare Załubice: Wczasowa – Mazowiecka – Ruda: Teresińska – Borki: Teresińska – Błękitna (zawrotka) – Teresińska – Ruda: Teresińska – droga przez wieś – Jałowcowa – Wróblewskiego – Weteranów – Wyszyńskiego – aleja Jana Pawła II – Strzelców Wileńskich – Norwida – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA). [Linia jednokierunkowa.]

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Weteranów – Wróblewskiego – Kolejowa – PKP Radzymin (pętla) – Kolejowa – Wróblewskiego – Jałowcowa – ... – Jałowcowa – Wróblewskiego – Weteranów – ...)

(Kursy w dni powszednie do godz. 8.00 oraz w godz. 15.20 - 19.30: ... – Weteranów – Wróblewskiego – Kolejowa – PKP Radzymin (pętla) – Kolejowa – Wróblewskiego – Jałowcowa – ... – Jałowcowa – Wróblewskiego – Kolejowa – PKP Radzymin (pętla) – Kolejowa – Wróblewskiego – Weteranów – ...)

(Stara trasa jednego kursu w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA) – Słowackiego – Korczaka – Konstytucji 3 Maja – Norwida – Strzelców Wileńskich – aleja Jana Pawła II – Weteranów – Wróblewskiego – Kolejowa – PKP RADZYMIN.)
Likwidacja jednokierunkowego kursu wariantowego.
803 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja miasta Halinów)
Kursy do godz. 12.00 i po godz. 20.00 jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

Kursy w godz. 12.00 - 20.00 jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych jednokierunkowo: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stołeczna – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: ... – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – ...)
Przywrócenie stałego rozkładu jazdy w związku z otwarciem szkół.
804 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja miasta Halinów)
PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Dwa kursy w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego).

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – CISIE (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA).)
805 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze ZAGÓRZE (LISIA).
806 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja miasta Halinów)
HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KONWIKTORSKA 01 - wprowadzenie funkcjonowania przystanku jako "dla wsiadających" (dotyczy linii 503).

• KONWIKTORSKA 02 - zmiana charakteru przystanku na techniczny i postojowy, bez obsługi pasażerów (dotyczy linii 503).

• MARKI STRUGA-KOŚCIÓŁ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych, zlokalizowanych w al. Piłsudskiego pomiędzy przystankami JAWORÓWKA i STRUGA (dotyczy linii L40 i L45).
2021.01.17. N66 linia autobusowa nocna zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska) – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska [przejazd kolejowy] – Radzymińska – Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP Zacisze-Wilno (pętla) – Wierna – Swojska – Janowiecka – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla – Wojska Polskiego – Leszyckiego – Batorego – ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) (powrót: ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska).)
Zawieszenie funkcjonowania na wniosek Urzędu Miasta w Ząbkach w związku z trwającą pandemią i znacznym spadkiem frekwencji w autobusach. Jednocześnie zwiększono częstotliwość kursów linii N16.
2021.01.15/16. ZMIANY PRZYSTANKOWE • KS POLONEZ 03 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Łabiszyńskiej za skrzyżowaniem z ul. Toruńską (w kierunku ul. Łojewskiej) (dotyczy linii 112, 118, 204, 240, N14 i N64).
2021.01.12. L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska) – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Grabiczna – OSSÓW-SZKOŁA (powrót: OSSÓW-SZKOŁA – Grabiczna – Kobyłka: Bohaterów Ossowa – rondo Cudu nad Wisłą (zawrotka) – Bohaterów Ossowa – Ossów: Grabiczna – Matarewicza).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Stara trasa: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Turów: Hallera – Kobyłka: Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW).) – Ossów: Matarewicza – Grabiczna – Kobyłka: Bohaterów Ossowa – Nadarzyńska – Ręczajska – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Wołomin (Szpital) (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – Wołomin (Szpital) (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Przejazd – ... – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – LEŚNIAKOWIZNA.)
Zmiana trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem przebudowy drogi powiatowej 4314W Leśniakowizna - Turów i zamknięciem ul. Matarewicza w Ossowie i Hallera w Turowie na odcinku od ul. Grabicznej do ul. Nadarzyńskiej wraz z jednoczesnym przywróceniem ruchu na ciągu ul. Matarewicza od ul. Grabicznej do Leśniakowizny.
2021.01.11. R-1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Raszyn)
P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa (zawrotka) – aleja Krakowska – Pruszkowska – Michałowice-Wieś: Parkowa – Opacz Mała: Targowa – Michałowice: Polna – Szkolna – aleja TopolowaReguły: aleja Topolowa – Kuchy – aleja Powstańców Warszawy – Pęcice: aleja Powstańców Warszawy – Pęcicka – Pruszków: aleja Armii Krajowej – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Staszica – rondo (zawrotka) – Staszica – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Michałowice: Polna – Cicha – Regulska – aleja Topolowa – Reguły: aleja Topolowa – Kuchy – Regulska – Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
Skierowanie przez Pęcice wraz z korektą trasy na terenie Michałowic.
R-2 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja gminy Raszyn)
RYBIE (JARZĄBKA) – 19 Kwietnia (powrót: 19 Kwietnia – Okrężna – Na Skraju – Działkowa – 19 Kwietnia – RYBIE (JARZĄBKA).) – Raszyn: Szkolna – Poniatowskiego – Młynarska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szkolna) – Sportowa – Godebskiego – Pruszkowska – Nowe Grocholice: Pruszkowska – Popularna – Waryńskiego – Zacisze – Godebskiego – aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Droga Hrabska – Puchały: Centralna – Żwirowa – Wypędy: Żwirowa – Kwietniowa – Wspólna – Janki: Wspólna – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – aleja Hrabska (zawrotka) – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wspólna) – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – Droga Hrabska – Falenty Nowe: Droga Hrabska – Willowa – Falencka – Podolszyn Nowy: Wygody – Olszynowa – PODOLSZYN.

(Stara trasa: RYBIE (JARZĄBKA) – ... – Raszyn: Szkolna – Poniatowskiego – Młynarska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szkolna) – Falenty: aleja Krakowska – Centralna – ... – PODOLSZYN.)
Korekta trasy na terenie Raszyna.
2021.01.09. L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Żytnia – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia, Brama Południowa, Brama Zachodnia) – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola (Urząd Gminy) (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Jarząbka – Żytnia – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa) – Orężna – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
Przywrócenie poprzedniej trasy objazdowej w związku z zakończeniem przebudowy skrzyżowania ul. Jana Pawła II w Piasecznie (na odcinku od torów kolejowych do ul. Dworcowej).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP MIĘDZYLESIE 12 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Mrówczej przed skrzyżowaniem z ul. Zwoleńską (w kierunku północnym) (dotyczy linii 213 i 219).
2021.01.07. 51 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej)
(komunikacja gminy Żabia Wola)
RUMIANKA (ORZECHOWA) – Polnych Kwiatów – Owocowa – Skulska – Grzmiąca: Skulska – Skuły: Skulska – Mszczonowska – SKUŁY (SZKOŁA). Uruchomienie przez Urząd Gminy w Żabiej Woli linii autobusowej dowożącej do szkoły w Skułach. Linia wykonuje cztery kursy: ok. godz. 7.40, 12.40, 14.30 i 16.20.
52 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Żabia Wola)
Kursy do godz. 11.00 jednokierunkowo: OJRZANÓW (SZKOŁA) – Tarczyńska – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Żelechów: Chełmońskiego – Siestrzeń: Żelechowska – Przy Trasie – Grodziska – Siestrzeń (pętla) – Grodziska – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Objazdowa – Władysławów: Przejazdowa – Główna – Nadrzeczna – Siestrzeń: Nadrzeczna – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Przeszkoda: Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – przejazd na drugą stronę Trasy S8 – Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – Żabia Wola: Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – Wiśniowa – Rolnicza (pętla) – Wiśniowa – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Józefina-Szkoła (pętla) – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Jesionowa – Jastrzębnik: Jesionowa – Żelechów: Topolowa – Chełmońskiego – Nad Lasem – Krakowiańska – Chełmońskiego – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Ojrzanów: Tarczyńska – OJRZANÓW (SZKOŁA).

Kursy po godz. 12.30 jednokierunkowo: OJRZANÓW (SZKOŁA) – Tarczyńska – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Żelechów: Chełmońskiego – Krakowiańska – Nad Lasem – Chełmońskiego – Topolowa – Jastrzębnik: Jesionowa – Żabia Wola: Jesionowa – Główna – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Józefina-Szkoła (pętla) – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Wiśniowa – Rolnicza (pętla) – Wiśniowa – Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – Przeszkoda: Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – przejazd na drugą stronę Trasy S8 – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Siestrzeń: Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Nadrzeczna – Władysławów: Nadrzeczna – Główna – Przejazdowa – Siestrzeń: Objazdowa – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Grodziska – Siestrzeń (pętla) – Grodziska – Przy Trasie – Żelechowska – Żelechów: Chełmońskiego – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Ojrzanów: Tarczyńska – OJRZANÓW (SZKOŁA).

Niektóre kursy dwukierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Główna – Jesionowa – Jastrzębnik: Jesionowa – Żelechów: Topolowa – Chełmońskiego – Nad Lasem – Krakowiańska – Chełmońskiego – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Ojrzanów: Tarczyńska – OJRZANÓW (SZKOŁA).

Niektóre kursy dwukierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Główna – Jesionowa – Jastrzębnik: Jesionowa – Żelechów: Topolowa – Krakowiańska – Nad Lasem – Chełmońskiego – Siestrzeń: Żelechowska – Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – SIESTRZEŃ (ROZALIŃSKA).

Jeden kurs w godzinach porannych i jeden w popołudniowych: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Wiśniowa – Rolnicza (pętla) – Wiśniowa – Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – Przeszkoda: Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – przejazd na drugą stronę Trasy S8 – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Siestrzeń: Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Nadrzeczna – Władysławów: Nadrzeczna – Główna – Przejazdowa – Siestrzeń: Objazdowa – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Grodziska – Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – SIESTRZEŃ (ROZALIŃSKA).
Wprowadzenie kursowania także w dni powszednie nie będące dniami nauki szkolnej. Wprowadzenie kolejnych wariantów trasy.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • METRO MARYMONT 11 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na "dla wysiadających" (dotyczy linii 705 i 735).
2021.01.02. 1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
(komunikacja gminy Zakroczym)
ZAKROCZYM (URZĄD GMINY) – Warszawska – Koźmińskiego – Doranta – Pieczoługi – Strubiny: droga przez wieś – Swobodnia: droga przez wieś – Janowo: droga przez wieś – Błogosławie: droga przez wieś – Śniadowo: droga przez wieś – Śniadowo (pętla) – droga przez wieś – Błogosławie: droga przez wieś – Janowo: droga przez wieś – Wojszczyce: droga przez wieś – Smoły: droga przez wieś – Smoły-Staw (pętla) – droga przez wieś – Wojszczyce: droga przez wieś – Zaręby: droga przez wieś – Czarna: droga przez wieś – CZARNA. Uruchomienie przez Urząd Miejski w Zakroczymiu komunikacji miejskiej w postaci dwóch linii autobusowych łączących Zakroczym z okolicznymi miejscowościami.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
(komunikacja gminy Zakroczym)
PKP NOWY DWÓR MAZOWIECKI – Boczna – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Thommee – most Pancera – Thommee – Chłodna – Ledóchowskiego – Chrzanowskiego – Bema – Modlińska – Zakroczym: Modlińska – Utrata – Gałachy – Warszawska – Koźmińskiego – Płońska – Ostrzykowizna – Wólka Smoszewska: Uroczysko – Ostrzykowizna – Henrysin: droga przez wieś (powrót: droga przez wieś – Wólka Smoszewska: Uroczysko – Ostrzykowizna – Zakroczym: Ostrzykowizna)Trębki Stare: droga przez wieś – Trębki Nowe: droga przez wieś – Trębki Nowe (OSP) (pętla) – droga przez wieś – Trębki Stare: droga przez wieś – droga nr 62 – Trębki Nowe: droga nr 62 – Emolinek: droga nr 62 – Wygoda Smoszewska: droga przez wieś – Smoszewo: droga przez wieś – SMOSZEWO.
2021.01.01. S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Jeden kurs w godzinach porannych i dwa w godzinach popołudniowych: ... – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – ...)
Skierowanie wybranych kursów przez linię średnicową dalekobieżną w związku z kolejnym etapem przebudowy stacji Warszawa Zachodnia i ograniczeniem dostępności krawędzi peronowych peronów podmiejskich.
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Okrzei – Batorego – Przewoska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – Andriollego – Pułaskiego (powrót: Pułaskiego – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – Andriollego – Matejki – Batorego) – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Mostów – Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia serwisowa) – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – GLINIANKA.

(Niektóre kursy w godzinach wieczornych: ... – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego).))
Ograniczenie kursowania do relacji Warszawa - Otwock po przywróceniu kursowania linii L20.
722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Otwock: Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Żeromskiego – Filipowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Andriollego).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Filipowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla).)
Zmiana przystanku krańcowego na terenie Otwocka w związku z przywróceniem kursowania linii L20 i brakiem miejsca na krańcu KUPIECKA.
L20 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Mostów – Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia serwisowa) – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(W soboty w godz. 7.30 - 16.30: ... – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – ...)
Przywrócenie kursowania.
M1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Michałowice)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: MICHAŁOWICE (URZĄD GMINY) – aleja Powstańców Warszawy – Pęcice: aleja Powstańców Warszawy – Pęcicka – Parkowa – Suchy Las: Parkowa – Woźniaka – Sokołów: Woźniaka – Rodzinna – Sokołowska – Pęcice: Sokołowska – Parkowa – Pęcicka – aleja Powstańców Warszawy – Michałowice: aleja Powstańców Warszawy – MICHAŁOWICE (URZĄD GMINY). [Linia jednokierunkowa.])
Zawieszenie kursowania linii autobusowych organizowanych przez Urząd Gminy w Michałowicach.
M1.2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Michałowice)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: MICHAŁOWICE (URZĄD GMINY) – aleja Powstańców Warszawy – Reguły: Regulska – Warszawa: Regulska – PKP URSUS.)
M3 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Michałowice)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PRUSZKÓW (PAŁACYK SOKOŁA) – Chopina – Kościuszki – Prusa – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Chopina – PRUSZKÓW (PAŁACYK SOKOŁA).) – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Wypędy: Sokołowska – Zdrojowa – Puchały: Żwirowa – droga ekspresowa S8 (jezdnia lokalna) – Centralna – Michałowice Wieś: Kasztanowa – Michałowice Osiedle: Kolejowa – aleja Topolowa – Reguły: aleja Topolowa – Kuchy – aleja Powstańców Warszawy – MICHAŁOWICE (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy: ... – Wypędy: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – Mszczonowska – aleja Krakowska).)
1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Serock)
SEROCK (CENTRUM) – Pułtuska – Nasielska – Marynino: droga przez wieś – droga nr 62 – Szadki: droga nr 62 – droga przez wieś – Wola Smolana: droga przez wieśZalesie Borowe: droga nr 622 – Święcienica: droga nr 622 – Zabłocie: droga nr 622 – droga przez wieś – Stanisławowo: droga przez wieś – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Dębe: Nasielska – most nad Narwią – Komornica: Nasielska – Komornica (Szkoła) (pętla) – Nasielska – Dębe: Nasielska – Zegrzyńska – Izbica: Zegrzyńska – Jachranka: Zegrzyńska – Skubianka: Zegrzyńska – Dosin: Zegrzyńska – Piękna – Lipowa – Borowa Góra: Lipowa – Warszawska – Zegrze: Warszawska – Juzistek – Zegrze – Groszkowskiego – Warszawska – Borowa Góra: Warszawska – Jadwisin: Warszawska – Warszawska (wschodnia jezdnia lokalna) – Szkolna – Konwaliowa – Dworkowa – Szaniawskiego – Długa – Stasi Las: Długa – Nasielska – Borowa Góra: Nasielska – Ludwinowo Zegrzyńskie: Nasielska – Radziwiłłów – Stasi Las: Radziwiłłów – Główna – Warszawska – Promyka – Karolino: łącznik Promyka-Karolińska – Serock: Karolińska – Radziwiłła – Wyzwolenia – Pułtuska – SEROCK (CENTRUM). [Linia jednokierunkowa.]

(Kursy po godz. 15.00: ... – Marynino: droga przez wieś – droga do Dębinek – Dębinki: droga przez wieś – Leśna (pętla) – droga przez wieś – Marynino: droga do Dębinek – droga przez wieś – droga nr 62 – ...)

(Kursy do godz. 10.00 i po godz. 16.30: ... – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Dębe: Nasielska – Zegrzyńska – ...)

(Stara trasa: SEROCK (CENTRUM) – Pułtuska – Nasielska – Marynino: droga przez wieś – droga nr 622 – Zalesie Borowe: droga nr 622 (powrót: droga nr 622 – Wola Smolana: droga przez wieś – Szadki: droga przez wieś – droga nr 62 – Marynino: droga nr 62 – droga przez wieś) – Święcienica: droga nr 622 – Zabłocie: droga nr 622 – droga przez wieś – Stanisławowo: droga przez wieś – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Dębe: Nasielska (powrót: Nasielska – droga nr 62 – Bolesławowo: droga nr 62 – Stanisławowo: droga do Gut – Guty: droga przez wieś – Zabłocie: droga przez wieś) – most nad Narwią – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Jeden kurs ok. godz. 14.40: ... – Marynino: droga przez wieś – droga nr 622 – Zalesie Borowe: droga nr 622 (powrót: droga nr 622 – Wola Smolana: droga przez wieś – Szadki: droga przez wieś – droga nr 62 – Marynino: droga nr 62 – droga przez wieś – droga do Dębinek – Dębinki: droga przez wieś – Leśna (pętla) – droga przez wieś – Marynino: droga do Dębinek – droga przez wieś) – Święcienica: droga nr 622 – ...)

(Jeden kurs ok. godz. 17.00: ... – Marynino: droga przez wieś – droga do Dębinek – Dębinki: droga przez wieś – Leśna (pętla) – droga przez wieś – Marynino: droga do Dębinek – droga przez wieś – droga nr 622 – Zalesie Borowe: droga nr 622 (powrót: droga nr 622 – Wola Smolana: droga przez wieś – Szadki: droga przez wieś – droga nr 62 – Marynino: droga nr 62 – droga przez wieś – Serock: Nasielska) – Święcienica: droga nr 622 – ...)

(Pierwszy i ostatni kurs: ... – Dębe: Nasielska – DĘBE (RONDO) (powrót: DĘBE (RONDO) – droga nr 62 – Bolesławowo: droga nr 62 – Stanisławowo: droga do Gut – Guty: droga przez wieś – Zabłocie: droga przez wieś).)
Ponowne przekształcenie w linię jednokierunkową - odwrotny kierunek realizowany jako linia 2.
2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Serock)
SEROCK (CENTRUM) – Pułtuska – Wyzwolenia – Radziwiłła – Karolińska – Karolino: łącznik Karolińska-Promyka – Stasi Las: Promyka – Warszawska – Główna – Radziwiłłów – Ludwinowo Zegrzyńskie: Radziwiłłów – Nasielska – Borowa Góra: Nasielska – Stasi Las: Nasielska – Długa – Jadwisin: Długa – Warszawska (wschodnia jezdnia lokalna) – Szkolna – Konwaliowa – Dworkowa – Szaniawskiego – Długa – Warszawska – Borowa Góra: Warszawska – Zegrze: Warszawska – Juzistek – Zegrze – Groszkowskiego – Warszawska – Borowa Góra: Warszawska – Lipowa – Dosin: Lipowa – Piękna – Zegrzyńska – Skubianka: Zegrzyńska – Jachranka: Zegrzyńska – Izbica: Zegrzyńska – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – most nad Narwią – Komornica: Nasielska – Komornica (Szkoła) (pętla) – Nasielska – Dębe: Nasielska – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Stanisławowo: droga przez wieś – Zabłocie: droga przez wieś – droga nr 622 – Święcienica: droga nr 622 – Zalesie Borowe: droga nr 622 – Wola Smolana: droga przez wieś – Szadki: droga przez wieś – droga nr 62 – Marynino: droga nr 62 – droga przez wieś – Serock: Nasielska – Pułtuska – SEROCK (CENTRUM). [Linia jednokierunkowa.]

(Jeden kurs ok. godz. 7.40: ... – Marynino: droga nr 62 – droga przez wieś – droga do Dębinek – Dębinki: droga przez wieś – Leśna (pętla) – droga przez wieś – Marynino: droga do Dębinek – droga przez wieś – Serock: Nasielska – ...)

(Kursy do godz. 10.00 i po godz. 16.30: ... – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – ...)

(Stara trasa: SEROCK (CENTRUM) – Pułtuska – Wyzwolenia – Radziwiłła – Karolińska – Karolino: łącznik Karolińska-Promyka – Stasi Las: Promyka – Warszawska – Główna – Radziwiłłów – Ludwinowo Zegrzyńskie: Radziwiłłów – Nasielska – Borowa Góra: Nasielska – Stasi Las: Nasielska – Długa – Jadwisin: Długa – Warszawska (wschodnia jezdnia lokalna) – Szkolna – Konwaliowa – Dworkowa – Szaniawskiego – Długa – Warszawska – Borowa Góra: Warszawska – Zegrze: Warszawska – Juzistek – Zegrze – Groszkowskiego – Warszawska – Borowa Góra: Warszawska – Lipowa (powrót: Lipowa – Warszawska – Jadwisin: Warszawska – Warszawska (wschodnia jezdnia lokalna) – Szkolna – Konwaliowa – Dworkowa – Szaniawskiego – Długa – Stasi Las: Długa) – Dosin: Lipowa – Piękna – Zegrzyńska – Skubianka: Zegrzyńska – Jachranka: Zegrzyńska – Izbica: Zegrzyńska – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – most nad Narwią – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Pierwszy i ostatni kurs: ... – Dębe: Zegrzyńska – DĘBE (FORT).))
Ponowne przekształcenie w linię jednokierunkową - odwrotny kierunek realizowany jako linia 1.
3 linia autobusowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Serock)
Jeden kurs w dni powszednie o godz. 7.30 jednokierunkowo: SEROCK (CENTRUM) – Pułtuska – Wierzbica: Pułtuska – Wyszkowska – Serocka – Nowa Wieś: Serocka – Kania Nowa: Serocka – Nadbużańska – Bindugi (zawrotka) – Nadbużańska – Serocka – Nowa Wieś: Serocka – Wierzbica: Wyszkowska – Łacha: Wyszkowska – Mazowiecka – Łąkowa – Gąsiorowo: Grunwaldzka – Gąsiorowo (Jagiełły) (pętla) – Grunwaldzka – Łacha: Łąkowa – Mazowiecka – Wyszkowska – Wierzbica: Wyszkowska – Pułtuska – Wierzbica – droga nad drogą nr 61 – Serock: Polna – Dłużewskich (pętla) – Polna – Wierzbica: droga nad drogą nr 61 – Pułtuska – Serock: Pułtuska – SEROCK (CENTRUM).

(Stara trasa: SEROCK (CENTRUM) – Pułtuska – Wierzbica: Pułtuska – Wyszkowska – Serocka – Nowa Wieś: Serocka – Kania Nowa: Serocka – Nadbużańska (zawrotka) – Serocka – Nowa Wieś: Serocka – Wierzbica: Wyszkowska – Łacha: Wyszkowska – Mazowiecka – Łąkowa – Gąsiorowo: Grunwaldzka – Gąsiorowo (Jagiełły) (pętla) – Grunwaldzka – Łacha: Łąkowa – Mazowiecka – Wyszkowska – Wierzbica: Wyszkowska – Pułtuska – Wierzbica – Pułtuska – Serock: Pułtuska – SEROCK (CENTRUM).)
Wydłużenie trasy na terenie Wierzbicy oraz Kani Polskiej.
4 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja gminy Serock)
SEROCK (CENTRUM) – Pułtuska – Wierzbica: Pułtuska – Wierzbica – Pułtuska – Wyszkowska – Łacha: Wyszkowska – Mazowiecka – Łąkowa – Gąsiorowo: Grunwaldzka – Jagiełły (pętla) – Grunwaldzka – Łacha: Łąkowa – Mazowiecka – Wyszkowska – Serocka – Nowa Wieś: Serocka – Kania Nowa: Serocka – Nadbużańska – Bindugi (zawrotka) – Nadbużańska – Serocka – Nowa Wieś: Serocka – Wierzbica: Wyszkowska – Pułtuska – droga nad drogą nr 61 – Serock: Polna – Dłużewskich (pętla) – Polna – Wierzbica: droga nad drogą nr 61 – Pułtuska – Serock: Pułtuska – SEROCK (CENTRUM). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: SEROCK (CENTRUM) – Pułtuska – Wierzbica: Pułtuska – Wierzbica – Pułtuska – Wyszkowska – Łacha: Wyszkowska – Mazowiecka – Łąkowa – Gąsiorowo: Grunwaldzka – Jagiełły (pętla) – Grunwaldzka – Łacha: Łąkowa – Mazowiecka – Wyszkowska – Serocka – Nowa Wieś: Serocka – Kania Nowa: Serocka – Nadbużańska (zawrotka) – Serocka – Nowa Wieś: Serocka – Wierzbica: Wyszkowska – Pułtuska – Serock: Pułtuska – SEROCK (CENTRUM).)
5 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja gminy Serock)
PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Zegrze: Groszkowskiego – Juzistek – Warszawska – Zegrzyńska – Dosin: Zegrzyńska – Skubianka: Zegrzyńska – Jachranka: Zegrzyńska – Izbica: Zegrzyńska – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – droga przez wieś – DĘBE (OŚRODEK ZDROWIA).

(Jeden kurs około południa: ... – Dębe: Zegrzyńska – DĘBE (FORT).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – most nad Narwią – Komornica: Nasielska – Komornica (szkoła) (pętla) – Nasielska – most nad Narwią – Dębe: Nasielska – droga przez wieś – DĘBE (OŚRODEK ZDROWIA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska (powrót: Nasielska – droga przez wieś – Ośrodek Zdrowia (pętla) – droga przez wieś – Nasielska – Zegrzyńska) – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Stanisławowo: droga przez wieś – STANISŁAWOWO.)

(Jeden kurs w dni powszednie i soboty w godzinach popołudniowych: ... – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Stanisławowo: droga przez wieś – STANISŁAWOWO.)

(Dwa kursy w godzinach porannych w dni powszednie i jeden w soboty, niedziele i święta jednokierunkowo: SEROCK (CENTRUM) – Pułtuska – Nasielska – Marynino: droga przez wieś – droga nr 622 – Zalesie Borowe: droga nr 622 – Święcienica: droga nr 622 – Zabłocie: droga nr 622 – droga przez wieś – Stanisławowo: droga przez wieś – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Dębe: Nasielska – Zegrzyńska – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: SEROCK (CENTRUM) – Pułtuska – Nasielska – Marynino: droga przez wieś – droga nr 622 – Zalesie Borowe: droga nr 622 – Święcienica: droga nr 622 – Zabłocie: droga nr 622 – droga przez wieś – Stanisławowo: droga przez wieś – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Dębe: Nasielska – most nad Narwią – Komornica: Nasielska – Komornica (szkoła) (pętla) – Nasielska – most nad Narwią – Dębe: Nasielska – Zegrzyńska – ... – Skubianka: Zegrzyńska – Piękna – Dosin: Piękna – Lazurowa – Lipowa – Borowa Góra: Lipowa – Warszawska – Zegrze: Warszawska – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: SEROCK (CENTRUM) – Pułtuska – Nasielska – Marynino: droga przez wieś – droga nr 62 – Szadki: droga nr 62 – droga przez wieś – Wola Smolana: droga przez wieś – Zalesie Borowe: droga nr 622 – Święcienica: droga nr 622 – Zabłocie: droga nr 622 – droga przez wieś – Stanisławowo: droga przez wieś – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Dębe: Nasielska – Zegrzyńska – ... – Skubianka: Zegrzyńska – Piękna – Dosin: Piękna – Lazurowa – Lipowa – Borowa Góra: Lipowa – Warszawska – Zegrze: Warszawska – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: PKP LEGIONOWO – ... – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Stanisławowo: droga przez wieś – Zabłocie: droga przez wieś – droga nr 622 – Święcienica: droga nr 622 – Zalesie Borowe: droga nr 622 – Wola Smolana: droga przez wieś – Szadki: droga przez wieś – droga nr 62 – Marynino: droga nr 62 – droga przez wieś – Serock: Nasielska – Pułtuska – SEROCK (CENTRUM).)

(Niektóre kursy po godz. 14.30 jednokierunkowo: PKP LEGIONOWO – ... – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Stanisławowo: droga przez wieś – Zabłocie: droga przez wieś – droga nr 622 – Święcienica: droga nr 622 – Zalesie Borowe: droga nr 622 – Marynino: droga nr 622 – droga przez wieś – Serock: Nasielska – Pułtuska – SEROCK (CENTRUM).)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Zegrze: Groszkowskiego – Juzistek – Warszawska – Zegrzyńska – Dosin: Zegrzyńska – Skubianka: Zegrzyńska – Jachranka: Zegrzyńska – Izbica: Zegrzyńska – Dębe: Zegrzyńska – DĘBE (FORT).

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych w dni powszednie i jeden w soboty: ... – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Stanisławowo: droga przez wieś – STANISŁAWOWO.)

(Dwa kursy w godzinach porannych w dni powszednie i jeden w soboty, niedziele i święta jednokierunkowo: SEROCK (CENTRUM) – Pułtuska – Nasielska – Marynino: droga przez wieś – droga nr 622 – Zalesie Borowe: droga nr 622 – Święcienica: droga nr 622 – Zabłocie: droga nr 622 – droga przez wieś – Stanisławowo: droga przez wieś – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Dębe: Nasielska – Zegrzyńska – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: SEROCK (CENTRUM) – Pułtuska – Nasielska – Marynino: droga przez wieś – droga nr 62 – Szadki: droga nr 62 – droga przez wieś – Wola Smolana: droga przez wieś – Zalesie Borowe: droga nr 622 – Święcienica: droga nr 622 – Zabłocie: droga nr 622 – droga przez wieś – Stanisławowo: droga przez wieś – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Dębe: Nasielska – Zegrzyńska – ... – Skubianka: Zegrzyńska – Piękna – Dosin: Piękna – Lazurowa – Lipowa – Borowa Góra: Lipowa – Warszawska – Zegrze: Warszawska – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: SEROCK (CENTRUM) – Pułtuska – Nasielska – Marynino: droga przez wieś – droga nr 622 – Zalesie Borowe: droga nr 622 – Święcienica: droga nr 622 – Zabłocie: droga nr 622 – droga przez wieś – Stanisławowo: droga przez wieś – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Dębe: Nasielska – most nad Narwią – Komornica: Nasielska – Komornica (szkoła) (pętla) – Nasielska – most nad Narwią – Dębe: Nasielska – Zegrzyńska – ... – Skubianka: Zegrzyńska – Piękna – Dosin: Piękna – Lazurowa – Lipowa – Borowa Góra: Lipowa – Warszawska – Zegrze: Warszawska – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: PKP LEGIONOWO – ... – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Stanisławowo: droga przez wieś – Zabłocie: droga przez wieś – droga nr 622 – Święcienica: droga nr 622 – Zalesie Borowe: droga nr 622 – Wola Smolana: droga przez wieś – Szadki: droga przez wieś – droga nr 62 – Marynino: droga nr 62 – droga przez wieś – Serock: Nasielska – Pułtuska – SEROCK (CENTRUM).)

(Niektóre kursy po godz. 14.30 jednokierunkowo: PKP LEGIONOWO – ... – Dębe: Zegrzyńska – Nasielska – Ludwinowo Dębskie: droga nr 632 – Stanisławowo: droga przez wieś – Zabłocie: droga przez wieś – droga nr 622 – Święcienica: droga nr 622 – Zalesie Borowe: droga nr 622 – Marynino: droga nr 622 – droga przez wieś – Serock: Nasielska – Pułtuska – SEROCK (CENTRUM).))
Wydłużenie trasy na terenie miejscowości Dębe. Zmiana układu kursów wariantowych.
17 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja powiatu grodziskiego)
GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – Daleka – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Spokojna – Radońska – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła) – Okulickiego – Kopernika – Orzeszkowej – 3 Maja – Teligi (powrót: Teligi – Bairda – Orzeszkowej – Kopernika) – Na Laski – Piaskowa – Okrężna – Królewska – Milanówek: Królewska – Staszica – Dębowa – Piłsudskiego – Królewska – MILANÓWEK (MIFAM/TESCO) (powrót: MILANÓWEK (MIFAM/TESCO) – Królewska – Grodzisk Mazowiecki: Królewska). Przejęcie organizacji miejskiej linii 7 przez Powiat Grodziski wraz z wydłużeniem trasy do Milanówka i zmianą oznaczenia.
20 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja powiatu grodziskiego)
PKP JAKTORÓW – Warszawska – Potockiego – Skokowskiego – Kolonia Jaktorów: Skokowskiego – Kopiska: Skokowskiego – Baranów: Armii Krajowej – Nowa Pułapina: droga przez wieś – droga do Drybusa – Drybus: droga przez wieś – Drybus (pętla) – droga przez wieś – Nowa Pułapina: droga do Drybusa – droga przez wieś – Stara Pułapina: droga przez wieś – Kaski: Południowa – Królewska – KASKI (PAŁAC). Uruchomienie szczytowej linii autobusowej łączącej Jaktorów z Baranowem i Kaskami.
29 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
(komunikacja powiatu grodziskiego)
GRODZISK MAZOWIECKI (SZPITAL) – Daleka – Sadowa – Sportowa – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja – Teligi (powrót: Teligi – Bairda – Orzeszkowej – Kopernika – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła) – Na Laski – Piaskowa – Nadarzyńska – Kady: Nadarzyńska – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Marylskiego – Książenice (pętla) – Marylskiego – Mazowiecka – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.

(Cztery kursy w godzinach porannych: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Owocowa – Jabłoniowa – Urszulin: Jodłowa – Urszulin (pętla) – Jodłowa – Książenice: Jabłoniowa – Owocowa – Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka) – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ.)
Zwiększenie liczby kursów z podjazdem do Urszulina.
30 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja powiatu grodziskiego)
PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Radońska – Odrano-Wola: Lazurowa – Szczęsne: Orla – Radonie: Widokowa – Centralna – Musuły: Grodziska – Zalesie: Grodziska – Władysławów: Na Skraju – Zalesie: Grodziska – Żabia Wola: Przejazdowa – Przejazdowa (jezdnia boczna) – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Józefina-Szkoła (pętla) – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska (jezdnia lokalna południowa) – Nowa Bukówka: Rumiankowa – Rumianka: Polnych Kwiatów – Owocowa – Skulska – Oddział: Zagrodowa – aleja Lipowa – Słoneczna – Słoneczna (przejazd nad Trasą S8) – Bieniewiec: Chełmońskiego (przejazd nad Trasą S8) – Chełmońskiego – Grzymek: Przy Trasie – Słubica A: Graniczna – Słubica Dobra: Graniczna – Słoneczna (powrót: Słoneczna – Oddział: Słoneczna – aleja Lipowa) – Kukułki – Słubica B: Kukułki – Pieńki Słubickie: Kukułki – PIEŃKI SŁUBICKIE.

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Dębowa – Szkolna – Józefina: Szkolna – Mazowiecka – ... – Oddział: Zagrodowa – aleja Lipowa – Słoneczna – Słoneczna (przejazd nad Trasą S8) – Bieniewiec: Chełmońskiego (przejazd nad Trasą S8) – Chełmońskiego – Grzymek: Przy Trasie – Słubica A: Graniczna – Słubica Dobra: Graniczna – Słoneczna (powrót: Słoneczna – Oddział: Słoneczna – Słoneczna (przejazd nad Trasą S8) – Bieniewiec: Chełmońskiego (przejazd nad Trasą S8) – Bieniewiec (zawrotka) – Chełmońskiego (przejazd nad Trasą S8) – Odział: Słoneczna (przejazd nad Trasą S8) – Słoneczna – aleja Lipowa) – Kukułki – Słubica B: Kukułki – Pieńki Słubickie: Kukułki – PIEŃKI SŁUBICKIE.

(Niektóre kursy w dni nauki szkolnej: OSOWIEC (BLUSZCZOWA) – Szkolna – ...))
Zamiana fragmentu trasy z linią 32. Wycofanie z podjazdu do Bieniewca w drodze powrotnej z Pieniek Słubickich. Likwidacja skróconego kursu wariantowego. Wprowadzenie kursowania przez cały tydzień.
31 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja powiatu grodziskiego)
Kursy do godz. 13.00 oraz jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 20.00: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Wycinki Osowskie: Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Grzegorzewice: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska)Lasek: Mszczonowska – Główna – Petrykozy: Główna – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).

Kursy po godz. 13.00: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Wycinki Osowskie: Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska – Tarczyńska – Grzegorzewice: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Mszczonowska (powrót: MszczonowskaBartoszówka: Mszczonowska)Lasek: Mszczonowska – Główna – Petrykozy: Główna – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – ... – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska – Przejazd Kolejowy (pętla) – Mszczonowska – Tarczyńska – Grzegorzewice: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Słoneczna – GRZEGORZEWICE (SŁONECZNA) (powrót: GRZEGORZEWICE (SŁONECZNA) – Tarczyńska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska – Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Mszczonowska – Lasek: Mszczonowska – Główna – Petrykozy: Główna – Trakt Królewski (pętla) – Główna – Lasek: Główna – Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska – Tarczyńska – Grzegorzewice: Tarczyńska – Daleka – Pałacowa – Słoneczna – GRZEGORZEWICE (SŁONECZNA) (powrót: GRZEGORZEWICE (SŁONECZNA) – Tarczyńska).)

(W soboty, niedziele i święta: ... – Skuły: Mszczonowska – Pałacowa – Bartoszówka: Pałacowa – Grzegorzewice: Pałacowa – Słoneczna – GRZEGORZEWICE (SŁONECZNA) (powrót: GRZEGORZEWICE (SŁONECZNA) – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska).))
Przedłużenie trasy wszystkich kursów do Petrykoz.
32 linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja powiatu grodziskiego)
PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Sadowa – Daleka – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Dębowa – Szkolna – Józefina: Szkolna – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Długa – Długa – Kaleń Towarzystwo: Długa – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Tarczyńska – Kasztanowa – Zaręby: Kasztanowa – Słowika (pętla) – Kasztanowa – Ojrzanów: Kasztanowa – Tarczyńska – Tarczyńska (pętla) – Tarczyńska – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Żelechów: Chełmońskiego – Siestrzeń: Żelechowska – Przy Trasie – Grodziska – Siestrzeń (pętla) – Grodziska – Marynin: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Kady: Mazowiecka – Nadarzyńska – Grodzisk Mazowiecki: Nadarzyńska – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza).

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Radońska – Odrano-Wola: Lazurowa – Szczęsne: Orla – Radonie: Widokowa – Centralna – Musuły: Grodziska – Zalesie: Grodziska – Władysławów: Na Skraju – Zalesie: Grodziska – Żabia Wola: Przejazdowa – Przejazdowa (jezdnia boczna) – Warszawska – Główna – ... – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.

(Niektóre kusy w dni nauki szkolnej w godz. 7.30 - 10.30: ... – Zalesie: Grodziska – Żabia Wola: Przejazdowa – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Huta Żabiowolska: Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna (powrót: Główna – Warszawska – Przejazdowa (jezdnia boczna) – Przejazdowa) – ...)

(Niektóre kusy w dni nauki szkolnej w godz. 11.30 - 18.30: ... – Zalesie: Grodziska – Żabia Wola: Przejazdowa – Przejazdowa (jezdnia boczna) – Warszawska – Główna (powrót: Główna – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Żabia Wola: Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Przejazdowa) – ...))
Zamian fragmentu trasy z linią 30. Wprowadzenie podjazdu do szpitala w Grodzisku Mazowieckim. Likwidacja kursów wariantowych.
M linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja gminy Żabia Wola)
P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka (droga główna) – Paszków: aleja Katowicka (droga główna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (droga główna) – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Siestrzeń: Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – Żelechowska – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Przeszkoda: (północna jezdnia lokalna) – Żabia Wola: Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Przejazdowa – Przejazdowa (jezdnia boczna) – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Główna – Mazowiecka – Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Osowiec: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Stara Bukówka: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Nowa Bukówka: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Bieniewiec: Katowicka (jezdnia lokalna północna) – Grzymek: Przy Trasie – Krze Duże: Ogarów Polskich – Radziejowice: Kubickiego – Chełmońskiego – Leśna – Mszczonowska – Radziejowice-Parcel: Mszczonowska – Kuranów: Mszczonowska – Mszczonów: Trasa S8 – Wschodnia – Tarczyńska – Warszawska – MSZCZONÓW (RYNEK).

(Stara trasa niektórych kursów w dni powszednie: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Siestrzeń: Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – Żelechowska – Żelechów: Chełmońskiego – Topolowa – Jastrzębnik: Jesionowa – Żabia Wola: Jesionowa – Główna – Warszawska (powrót: Warszawska – Przejazdowa (jezdnia boczna) – Przejazdowa – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Przeszkoda: Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Siestrzeń: Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Żelechowska – Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna)) – ... – MSZCZONÓW (RYNEK).)
Likwidacja kursów wariantowych w związku z ponownym uruchomieniem linii S.
S linia autobusowa zwykła stała
(komunikacja gminy Żabia Wola)
P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wolica: aleja Katowicka (droga główna) – Paszków: aleja Katowicka (droga główna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (droga główna) – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Siestrzeń: Przy Trasie (południowa jezdnia lokalna) – Żelechowska – Żelechów: Chełmońskiego – Ojrzanów Towarzystwo: Tarczyńska – Ojrzanów: Tarczyńska – Kasztanowa – Zaręby: Kasztanowa – Słowika (pętla) – Kasztanowa – Ojrzanów: Kasztanowa – Tarczyńska – Ojrzanów Towarzystwo: Tarczyńska – Długa – Kaleń-Towarzystwo: Długa – Kaleń: Długa – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska – PIOTRKOWICE (PRZEJAZD KOLEJOWY). Ponowne uruchomienie linii w związku z dofinansowaniem przez Fundusz Rozwoju Przewozów Autobusowych. Obsługa: MiM Trans.
2021.01.01. Zamknięcie parkingu P+R METRO IMIELIN w związku z niewielkim wykorzystaniem oraz pogarszającym stanem technicznym obiektu.


POPRZEDNIE ZMIANY - KALENDARIUM ZMIAN W 2020 ROKU

KONTAKT: trasbus@o2.pl.