Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się WIĘCEJ.



























DATA LINIA RODZAJ LINII ZMIANA UWAGI
2020.03.18. Z-7 linia autobusowa zastępcza (przyspieszona stała)
(Koleje Mazowieckie)
PKP OTWOCK – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Poniatowskiego – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel Warszawska: Warszawska – Stara Wieś: Witosa – Pogorzelska – Fabryczna – Dąbrowiecka – Dąbrówka: Mazowiecka – Celestynów: Prosta – Obrońców Pokoju – Kolejowa – Wojska Polskiego – Człekówka: Lotników – Karpiska: Lotników – Świerkowa – PKP Karpiska (pętla) – Świerkowa – Lotników – Człekówka: Lotników – Wspólna – ChrosnaChrząszczówka: Strażacka – Królewska – Kąty: Królewska – Zabieżki: Żurawinowa – Słoneczna – Nowiny: Słoneczna – Olchowa – Kąty: Olchowa – Augustówka: Kołbielska – JaźwinyŁucznicaPilawa: aleja Wyzwolenia – Konopnickiej – Sportowa – PKP PILAWA.

(Niektóre kursy: ... – Kolejowa – PKP CELESTYNÓW.
Przystanki: PKP OTWOCK, PKP ŚRÓDBORÓW, PKP POGORZEL WARSZAWSKA, STARA WIEŚ, PKP CELESTYNÓW, KARPISKA, KOŁBIEL, CHROSNA, ZABIEŻKI, AUGUSTÓWKA, JAŹWINY (NŻ), PILAWA (AL. WYZWOLENIA) (NŻ), PKP PILAWA.

(Stara trasa: PKP OTWOCK – ... – Zabieżki: Żurawinowa – Malownicza – Kąty: Olchowa – ... – PKP PILAWA.
Przystanki: PKP OTWOCK, ..., CHROSNA, PKP ZABIEŻKI, AUGUSTÓWKA, ..., PKP PILAWA.)
Korekta trasy w związku z brakiem możliwości dojazdu do przystanku PKP w Zabieżkach.
2020.02.08. 195 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – METRO NATOLIN (powrót: METRO NATOLIN – aleja KEN – Płaskowickiej).

(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – ... – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – ... – METRO NATOLIN.)
Korekta trasy na terenie Stegien.
2020.02.03. 212 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Gilarska – Samarytanka – Jórskiego – Radzymińska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego) – PLAC HALLERA.

(W dni powszednie w godz. 8.00 - 14.50: ... – Radzymińska – Trocka – Metro Trocka (pętla) – Trocka – Pratulińska (powrót: Pratulińska – Trocka – Radzymińska) – ...)
Wprowadzenie wariantowych jednokierunkowych podjazdów do pętli METRO TROCKA w celu poprawy obsługi komunikacyjnej tego rejonu.
2020.01.25. 129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Oświatowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta) – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS (powrót: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki).

(Stara trasa: REDUTOWA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Oświatowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta) – Dźwigowa – ... – PKP URSUS.)
Przywrócenie stałych tras na terenie Ulrychowa i Koła po otwarciu dla ruchu wlotów ul. ks. Janusza, Jana Olbrachta i Ciołka do ul. Górczewskiej.
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne w ciągu całego dnia: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza) – Deotymy – Elekcyjna – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna) – Połczyńska – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.)
397 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO STARE BIELANY – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – księcia Janusza – księcia Bolesława).

(Stara trasa: METRO STARE BIELANY – ... – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – KOŁO (powrót: KOŁO – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza).)
Zmiana lokalizacji przystanku krańcowego KOŁO po przywróceniu przejezdności we wszystkich relacjach na skrzyżowaniach ul. Górczewskiej z ul. Ciołka, Jana Olbrachta i ks. Janusza.
164 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Niektóre kursy w dni nauki szkolnej w godzinach szczytu oraz kursy w dni świąteczne do godz. 7 i po godz. 20: WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Niektóre kursy w dni powszednie i świąteczne do godz. 13.00: ... – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA (powrót: KĘPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Calowa – Bruzdowa – Metryczna).)

(Niektóre kursy w dni powszednie po godz. 13.00 oraz w dni świąteczne po godz. 8.30: ... – Metryczna – Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Calowa – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA (powrót: KĘPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna).)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.50 i 15.45 jednokierunkowo: WILANÓW – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Cztery kursy w dni nauki szkolnej w godz. 12-15 jednokierunkowo: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.45 i 8.45 jednokierunkowo: KĘPA ZAWADOWSKA – ... – Syta – Vogla – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Uprawna – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – ... – EC SIEKIERKI.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach nocnych: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)
Przywrócenie funkcjonowania wariantowych podjazdów na terenie Kępy Zawadowskiej po zakończeniu przebudowy ul. Bruzdowej.
727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: RybnaGłosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Gościniec – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – GŁOSKÓW (SZKOŁA).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna (zawrotka) – Gościniec – Bąkówka: Asfaltowa – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: LipowaGłosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(W dni powszednie po jednym kursie w godzinach porannego i popołudniowego szczytu oraz w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00:
... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa (powrót: Bąkówka: Asfaltowa – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Lipowa – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska)Wola Gołkowska: GościniecKuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).))
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy drogi gminnej DP=E/1 od planowanego węzła "Antoninów" na drodze ekspresowej S7 do skrzyżowania ul. Rybnej z ul. Jemioły w Woli Gołkowskiej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DWERNICKIEGO 01 i 04 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 523).
• CHŁOPICKIEGO 02 i 03 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 523).
2020.01.24. L45 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Rzeczna – Słupno: Platanowa – Bieszczadzka – Klubowa – Wodna – ŻeromskiegoSieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Wodna – Żeromskiego – Magnolii – Chabrowa – Gościniec – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu prac kanalizacyjnych w ul. Żeromskiego w Słupnie.
2020.01.20. L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CMENTARZ MARKI – droga dojazdowa do cmentarza – Bandurskiego – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Radzymińska – Kościelna – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Kościelna) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – WołomińskaWołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP WOŁOMIN.

(Stara trasa: CMENTARZ MARKI – ... – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego – Wołomin: Armii Krajowej – ... – PKP WOŁOMIN.)
Korekta trasy na terenie Kobyłki.
2020.01.18. 240 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Głębocka – Lewandów (powrót: Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Głębocka)Marki: Kościuszki – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Sosnowa – Kościuszki – Warszawa: Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Głębocka) – Duża – MARKI (PUSTELNIK).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Sosnowej i Kościuszki w Markach.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KRAŚNICKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Rozwadowskiego w rejonie marketów OBI i Biedronka (w kierunku ul. Radzymińskiej) (dotyczy linii 156 i 256).
• PRZYLESIE 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Przylesie w rejonie osiedla mieszkaniowego i marketu Selgros (dotyczy linii 900).
• DORODNA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Dorodnej za skrzyżowaniem z ul. Myśliborską (w kierunku ul. Modlińskiej) (dotyczy linii 211).
• PORTOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Dorodnej w rejonie skrzyżowania z ul. Portową (dotyczy linii 211).
• MAZOWIECKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w al. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Mazowiecką (dotyczy linii 173).
• MARKI SPORTOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanych na ul. Lisa-Kuli w Markach za skrzyżowaniem z al. Piłsudskiego (w kierunku Zielonki) (dotyczy linii L43).
• MARKI JAGIEŁŁY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Lisa-Kuli w Markach w rejonie skrzyżowania z ul. Jagiełły (dotyczy linii L43).
• MARKI SOKOLA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Lisa-Kuli w Markach w rejonie skrzyżowania z ul. Solskiego (dotyczy linii L43 i L44).
• MARKI WRONIA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Lisa-Kuli w Markach w rejonie skrzyżowania z ul. Wronią (dotyczy linii L43).
• KWATERY GŁÓWNEJ 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 125, 142, 143, 145, 148, 173, 183, 245, 702, 704, 720, 722 i 730).
• ZĄBKI WOLNOŚCI 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii L43).
2020.01.14. ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Popiełuszki – Skargi – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Langiewicza – Wyzwolenia – 3 Maja – Orla – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Skargi – Popiełuszki – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – Ząbki: Wolności – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – ... – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI.)
Korekta trasy objazdowej.
ZĄBKI-3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Popiełuszki – Skargi – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – 3 Maja – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Skargi – Popiełuszki – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – Ząbki: Wolności – 11 Listopada – Rychlińskiego – Sobieskiego – Batorego – Kolejowa – ... – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Sobieskiego – Rychlińskiego – 11 Listopada – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI.)
Korekta trasy objazdowej na terenie Drewnicy. Wycofanie z przejazdu przez ul. Skrajną i Zycha w związku z budową kolektora deszczowego i zamknięciem ul. Zycha na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Olszewskiego.
2020.01.13. L46 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska (powrót: Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Batorego – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Bema – Osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Stare Miasto – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Świderska – Wyszyńskiego – Otwock: Kraszewskiego – Warsztatowa (zawrotka) – Kraszewskiego – Kuklińskiego – Generalska – Danuty – OTWOCK (DANUTY).

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – ... – Mickiewicza – Stare Miasto – Żaboklickiego – Warszawska – Świderska – ... – OTWOCK (DANUTY).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową skrzyżowania ul. Stare Miasto z ul. Żaboklickiego w Karczewie.
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Mickiewicza).

(Niektóre kursy: ... – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Armii Krajowej – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Żaboklickiego – Stare Miasto).)
2020.01.11. 164 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Niektóre kursy w dni nauki szkolnej w godzinach szczytu oraz kursy w dni świąteczne do godz. 7 i po godz. 20: WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.50 i 15.45 jednokierunkowo: WILANÓW – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Cztery kursy w dni nauki szkolnej w godz. 12-15 jednokierunkowo: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.45 i 8.45 jednokierunkowo: KĘPA ZAWADOWSKA – ... – Syta – Vogla – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Uprawna – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – ... – EC SIEKIERKI.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach nocnych: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)
Uruchomienie w dni powszednie dodatkowych kursów skróconych wraz ze skróceniem trasy wybranych kursów w dni świąteczne w celu poprawy obsługi komunikacyjnej rejonu Zawad oraz Kępy Zawadowskiej.
P-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Piaseczno) PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Żytnia – Jarząbka – Stara Iwiczna: Jarząbka – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Jarząbka – Piaseczno: Jarząbka – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO.)
Podział linii na dwie linie jednokierunkowe wraz z korektą trasy na terenie centrum Piaseczna.
P-3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Piaseczno) PKP PIASECZNO – Towarowa – Nadarzyńska – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kusocińskiego – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Okulickiego – Jarząbka – Piaseczno: Jarząbka – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO. [Linia jednokierunkowa.]
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PARK KASKADA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 326, 705 i 735).
• KOCJANA 01, 02, 04 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 122, 149, 154, 220 i 320).
• KU WIŚLE 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 108 i 167).
• HRUPY AK "PÓŁNOC" 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 108 i 167).
• KANAŁ GOCŁAWSKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 502, 514, 520 i 525).
2020.01.09.
ok. godz. 14.00.
L45 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Rzeczna – Słupno: Platanowa – Bieszczadzka – Klubowa – Wodna – Żeromskiego – Szkolna – Spokojna – Przytulna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Wodna – Żeromskiego – Magnolii – Chabrowa – Gościniec – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem prac kanalizacyjnych w ul. Żeromskiego w Słupnie i związanym z tym otwarciem dla ruchu odcinka od ul. Gościniec do ul. Magnolii i jednoczesnym zamknięciem odcinka od ul. Gościniec do ul. Przytulnej.
P-2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Piastów) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – PIASTÓW (TRAUGUTTA).)
Kasacja linii w związku z niskim wykorzystaniem możliwości przewozowych oraz brakiem środków na dalsze utrzymywanie linii.
2020.01.07. 340 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Rzeszotarskiej – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – Radzymińska – ... – MARKI (PUSTELNIK).

(Niektóre kursy: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa (powrót: Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – aleja Solidarności – Radzymińska – ...))
Skrócenie trasy do najbliższej stacji linii metra po wdrożeniu nowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Radzymińskiej i Trockiej. Zastąpienie na odcinku Radzymińska - Dw. Wschodni przez linie 412 i 512.
412 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) GRODZISK – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona (powrót: Berensona – Głębocka – Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – GRODZISK.) – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) (powrót: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska).

(Dodatkowe kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: MŁODZIEŃCZA – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).)
Przystanki: GRODZISK, CHUDOBY (NŻ), OKNICKA (NŻ), OS. LEWANDÓW II, INTERNETOWA, GRODZISK, GRODZISK-KOŚCIÓŁ, OKRĄGŁA, SIECZNA (NŻ), PODWÓJNA (NŻ), OS. LEWANDÓW I (→DW. WILEŃSKI), JESIENNYCH LIŚCI, GEODEZYJNA (NŻ), ZĄBKI (WOLNOŚCI), MŁODZIEŃCZA, PIOTRA SKARGI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: Kursy w godzinach porannego szczytu: GRODZISK – ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności).

Kursy w godzinach popołudniowego szczytu: GRODZISK – ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Rzeszotarskiej – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności).

(Dodatkowe kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: MŁODZIEŃCZA – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).)
Przystanki: GRODZISK, ..., PIOTRA SKARGI, DW. WILEŃSKI (→GRODZISK), DW. WILEŃSKI.)
Przedłużenie trasy do Dworca Wschodniego w celu zastąpienia wycofanych z centrum Pragi linii 140, 340 i 738.
741 linia autobusowa strefowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – Szkolna – Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW.)
Zastąpienie przez linię lokalną L49.
L26 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Olszewskiego – Kordeckiego – Nadmeńska – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – Wołomińska – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).

(Stara trasa: ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – ... – Zagańczyka – Konowrockiego – Żymirskiego – Pieniążka – ... – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu remontu nawierzchni ul. ks. Marmo w Kobyłce.
L27 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) NADMA (SZKOLNA) – Szkolna – Nowa – Czarna – Stara (powrót: Stara – Szkolna – NADMA (SZKOLNA).) – Kobyłka: Bolesława Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego – Orszagha – Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Kobyłka: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa – Armii Krajowej) – Armii Krajowej – Kobyłka: Wołomińska – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego) – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego).

(Stara trasa: NADMA (SZKOLNA) – ... – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona – Poniatowskiego – ... – KOBYŁKA (TURÓW).)
L31 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) NIEPORĘT (PLAC WOLNOŚCI) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska PolskiegoBiałobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Beniaminów: Fortowa – Łąki: Weteranów – Radzymin: Weteranów – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – RADZYMIN (TRAUGUTTA) (powrót: RADZYMIN (TRAUGUTTA) – Konstytucji 3 Maja – POW – Głowackiego – Wyszyńskiego – Weteranów).

(Stara trasa: PKP DĄBKOWIZNA – droga lokalna – Wólka Radzymińska: Szeligowska – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Topolowa – Nieporęt: Pogonowskiego – Nowolipie – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – ... – RADZYMIN (TRAUGUTTA).

(Niektóre kursy: ... – Nowolipie – Zegrzyńska – Jana Kazimierza – plac Wolności (pętla) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – ...))
Wydzielenie linii L50 (w relacji Nieporęt - Dąbkowizna) w celu dostosowania komunikacji lokalnej do przedłużonej do Radzymina linii SKM S3.
L33 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Zegrzyńska – Strużańska – Polna – Słoneczna – Roi – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Marki: Legionowa – Piłsudskiego – Bandurskiego (powrót: Bandurskiego – Okólna – Słoneczna – Piłsudskiego) – MARKI (CMENTARZ MARKI).

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – ... – Piłsudskiego – Bandurskiego – MARKI (BANDURSKIEGO I) (powrót: MARKI (BANDURSKIEGO I) – Bandurskiego – Okólna – Słoneczna – Piłsudskiego).)
Przedłużenie trasy na terenie Marek w celu poprawy dojazdu do miejskiego cmentarza.
L34 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Jagiellońska – Gdańska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Partyzantów (powrót: Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI) – Dąbrowa Chotomowska: Kordeckiego – Olszewnica Stara: Kordeckiego – Warszawska – OLSZEWNICA STARA. Wprowadzenie trasy skróconej jako stałej.
L41 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Warszawska – Jabłonna: Zegrzyńska – Akademijna – Szkolna – Modlińska – Rajszew: Modlińska – Skierdy: Modlińska – Suchocin: Modlińska – Boża Wola: Modlińska – Nowy Dwór Mazowiecki: Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Jabłonna: Zegrzyńska – obwodnica Jabłonny – Szkolna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)
Korekta trasy na terenie Jabłonny. Wprowadzenie trasy skróconej jako stałej.
L49 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała DĄBRÓWKA WIŚLANA – Aluzyjna – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – Szkolna – Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW. Uruchomienie linii z przekształconej linii 741 wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania w celu poprawy komunikacji wewnętrznej gminy Jabłonna.
L50 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) NIEPORĘT (PLAC WOLNOŚCI) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA. Wydzielenie nowej linii z linii L31 w celu dostosowania komunikacji lokalnej do przedłużonej do Radzymina linii SKM S3.
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: METRO TROCKA – Trocka – Pratulińska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Konowrockiego – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu nawierzchni ul. ks. Marmo w Kobyłce.
R-2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Raszyn) RYBIE (JARZĄBKA) – 19 Kwietnia (powrót: 19 Kwietnia – Okrężna – Na Skraju – Działkowa – 19 Kwietnia – RYBIE (JARZĄBKA).) – Raszyn: Szkolna – Poniatowskiego – Młynarska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szkolna) – Falenty: aleja Krakowska – Centralna – Puchały: Centralna – Żwirowa – Wypędy: Żwirowa – Kwietniowa – Wspólna – Janki: Wspólna – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – aleja Hrabska (zawrotka) – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wspólna) – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – Droga Hrabska – Falenty Nowe: Droga Hrabska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Willowa – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Falencka – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Podolszyn Nowy: Wygody – Olszynowa – PODOLSZYN.

(Stara trasa: RYBIE (DZIAŁKOWA) – 19 Kwietnia (powrót: 19 Kwietnia – Okrężna – Na Skraju – Działkowa – RYBIE (DZIAŁKOWA).) – Raszyn: Szkolna – ... – PODOLSZYN.)
Przeniesienie przystanku krańcowego.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • JABŁONNA AKADEMIJNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L41).
• JABŁONNA SZARYCH SZEREGÓW 03 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L41).
2020.01.06. 71 linia tramwajowa uzupełniająca (zwykła okresowa - kursuje w godz. 10.00 - 15.00) ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie kursującej tylko 6 stycznia dodatkowej linii tramwajowej w celu umożliwienia sprawnej obsługi komunikacyjnej rejonu imprezy "Orszak Trzech Króli".
2020.01.04. 140 linia autobusowa zwykła stała METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – MARKI (CZARNA STRUGA).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – MARKI (CZARNA STRUGA).)
Skrócenie trasy do najbliższej stacji linii metra po wdrożeniu nowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Radzymińskiej i Trockiej. Zastąpienie na odcinku Radzymińska - Dw. Wschodni przez linie 412 i 512.
512 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – Blokowa – ZACISZE (powrót: ZACISZE – Blokowa – Gliwicka – Ogrodnicza – Codzienna).
Przystanki: DW. WSCHODNI, DW. WSCHODNI (→GILARSKA), DW. WILEŃSKI, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, TUŻYCKA (NŻ), MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – Radzymińska – ... – GILARSKA.
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→GILARSKA), SKARGI, ..., GILARSKA.)
Przedłużenie trasy do Dworca Wschodniego w celu zastąpienia wycofanych z centrum Pragi linii 140, 340 i 738.
738 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).)
Skrócenie trasy do najbliższej stacji linii metra po wdrożeniu nowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Radzymińskiej i Trockiej. Zastąpienie na odcinku Radzymińska - Dw. Wschodni przez linie 412 i 512.
R-1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Raszyn) P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa (zawrotka) – aleja Krakowska – Pruszkowska – Michałowice-Wieś: Parkowa – Opacz Mała: Targowa – Michałowice: Polna – Cicha – Regulska – aleja Topolowa – Reguły: aleja Topolowa – Kuchy – Regulska – Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa (powrót: Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Stalowa – Powstańców – aleja Wojska Polskiego) – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
Korekta trasy na terenie Pruszkowa w celu ułatwienia dojazdu do Urzędu Skarbowego.
R-2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Raszyn) RYBIE (DZIAŁKOWA) – 19 Kwietnia (powrót: 19 Kwietnia – Okrężna – Na Skraju – Działkowa – RYBIE (DZIAŁKOWA).)Raszyn: Szkolna – Poniatowskiego – Młynarska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szkolna)Falenty: aleja Krakowska – Centralna – Puchały: Centralna – Żwirowa – Wypędy: Żwirowa – Kwietniowa – Wspólna – Janki: Wspólna – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – aleja Hrabska (zawrotka) – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wspólna) – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – Droga Hrabska – Falenty Nowe: Droga Hrabska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Willowa – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Falencka – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Podolszyn Nowy: Wygody – Olszynowa – PODOLSZYN. Uruchomienie przez Urząd Gminy w Raszynie linii autobusowej łączącej Raszyn z okolicznymi miejscowościami i zastępującej częściowo zlikwidowaną linię L23.
2020.01.03.
ok. godz. 21.00.
121 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Podczaszyńskiego – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka (powrót: Marymoncka – Przy Agorze) – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(W dni świąteczne w godzinach porannych kilka pierwszych i ostatnich kursów: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – ... – GWIAŹDZISTA.)
Skierowanie w jednym kierunku na trasy objazdowe w związku z modernizacją kanalizacji sanitarnej w ul. Marymonckiej.
150 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz jeden w dni świąteczne w godzinach wieczornych: ... – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – Dziekanówek (pętla) – Kolejowa – Sadowa: Wędrowców – Turystyczna – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka (powrót: Graniczka – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – Podczaszyńskiego – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka) – Pułkowa – ...)

(Stara trasa niektórych kursów w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MARYMONT – ... – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ... – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)
2020.01.02. S3 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.)
Przedłużenie wybranych kursów w dni powszednie do Radzymina.
S30 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała Jeden kurs ok. godz. 16.00 jednokierunkowo: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.

(Stara trasa: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Michałów-Reginów – WIELISZEW.)
Przedłużenie trasy do Radzymina.
801 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA). Przywrócenie układu linii kursujących w dni nauki szkolnej po zakończeniu szkolnej przerwy świątecznej.
802 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Spacerowa – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – 3 Maja – Szosowa – Warszawska – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – Długa – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Krucza – Budziska: Krucza – ZagórzeMichałów – MICHAŁÓW.

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Okuniew: Warszawska – OKUNIEW (RYNEK).)
803 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)
804 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Dwa kursy w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego).)

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – CISIE (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA).)
805 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze ZAGÓRZE (LISIA).
806 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
807 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Skrajna – Cisie: Skrajna – Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).))
809 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).)
810 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.])
811 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
B6 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Brwinów) BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Wilsona – Sportowa – Grodziska – Pszczelińska – Graniczna – Pruszkowska – Parzniew: Rzeczna – Główna – 36 P.P. Legii Akademickiej – Solidarności – Wolności – Wolności (zawrotka) – Wolności – Solidarności – Pruszków: Gomulińskiego – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Gomulińskiego).

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – 36 P.P. Legii Akademickiej – Przyszłości – Pruszków: Działkowa – Akacjowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Akacjowa).)
Przywrócenie stałej trasy w Parzniewie wraz z wprowadzeniem podjazdów do osiedla mieszkaniowego.
B11 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Brwinów) BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Kanie: Warszawska – Piłsudskiego – Chopina – Nadarzyńska – Słoneczna – Piłsudskiego – Warszawska (powrót: Warszawska – Piłsudskiego – Chopina – Nadarzyńska – Słoneczna – Piłsudskiego – Warszawska – Otrębusy: Warszawska) – KANIE (HELENÓWEK). Uruchomienie linii autobusowej łączącej Brwinów z Otrębusami i Kaniami.
2020.01.01. L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – Staszica – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – Armii Krajowej – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Sokołowska) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Stadionowa – RASZYN (STADIONOWA).)
Przejęcie połączenia przez linię R1 organizowaną przez gminę Raszyn.
1 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(W godz. 10.00 - 18.30: ... – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Galeria Łomianki (pętla) – Brukowa – Trenów – ...)

(Po dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i popołudniowych: ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Dwa kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska) – Trenów – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska) – Galeria Łomianki (pętla) – Brukowa – Trenów – ...)

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – ... – Brukowa – Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – ... – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA) / ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA).)
Wycofanie z przejazdu przez ul. Trenów.


POPRZEDNIE ZMIANY - KALENDARIUM ZMIAN W 2019 ROKU

KONTAKT: trasbus@go2.pl.