DATA LINIA RODZAJ LINII ZMIANA UWAGI
2020.01.01. L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – Staszica – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – Armii Krajowej – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Sokołowska) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Stadionowa – RASZYN (STADIONOWA).)
Przejęcie połączenia przez linię R1 organizowaną przez gminę Raszyn.
1 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Łomianki) DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Akacjowa – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA).

(W godz. 10.00 - 18.30: ... – Łomianki: Warszawska – Brukowa – Galeria Łomianki (pętla) – Brukowa – Trenów – ...)

(Po dwa kursy w dni nauki szkolnej w godzinach porannych i popołudniowych: ... – Wiślana – Zachodnia (powrót: Zachodnia – Wiosenna – Kolejowa – Wiślana) – Sierakowska – Prosta – Równoległa – ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) (powrót: ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA) – Równoległa – Kolejowa – Sierakowska).)

(Dwa kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska) – Trenów – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Warszawska – 11 Listopada – Dziwożony – Kościuszki – Przyłuskiego – Warszawska – Brukowa (powrót: Brukowa – Warszawska) – Galeria Łomianki (pętla) – Brukowa – Trenów – ...)

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – ... – Brukowa – Trenów – Partyzantów – Akacjowa – Wiślana – ... – ŁOMIANKI (DĄBROWA ZACHODNIA) / ŁOMIANKI (OSIEDLE RÓWNOLEGŁA).)
Wycofanie z przejazdu przez ul. Trenów.
2020.01.02. S3 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.)
Przedłużenie wybranych kursów w dni powszednie do Radzymina.
S30 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie)
Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 16.00 jednokierunkowo: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta ok. godz. 16.00 jednokierunkowo: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.
Przedłużenie trasy w dni powszednie do Radzymina.
801 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA). Przywrócenie układu linii kursujących w dni nauki szkolnej po zakończeniu szkolnej przerwy świątecznej.
802 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Spacerowa – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – 3 Maja – Szosowa – Warszawska – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – Długa – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Krucza – Budziska: Krucza – ZagórzeMichałów – MICHAŁÓW.

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Okuniew: Warszawska – OKUNIEW (RYNEK).)
803 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)
804 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów)
PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Dwa kursy w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego).)

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – CISIE (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA).)
805 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze ZAGÓRZE (LISIA).
806 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów)
HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
807 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów)
HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Skrajna – Cisie: Skrajna – Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).))
809 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).)
810 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.])
811 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
B6 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Brwinów) BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Wilsona – Sportowa – Grodziska – Pszczelińska – Graniczna – Pruszkowska – Parzniew: Rzeczna – Główna – 36 P.P. Legii Akademickiej – Solidarności – Wolności – Wolności (zawrotka) – Wolności – Solidarności – Pruszków: Gomulińskiego – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Gomulińskiego).

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – 36 P.P. Legii Akademickiej – Przyszłości – Pruszków: Działkowa – Akacjowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Akacjowa).)
Przywrócenie stałej trasy w Parzniewie wraz z wprowadzeniem podjazdów do osiedla mieszkaniowego.
B11 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Brwinów) BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Kanie: Warszawska – Piłsudskiego – Chopina – Nadarzyńska – Słoneczna – Piłsudskiego – Warszawska (powrót: Warszawska – Piłsudskiego – Chopina – Nadarzyńska – Słoneczna – Piłsudskiego – Warszawska – Otrębusy: Warszawska) – KANIE (HELENÓWEK). Uruchomienie linii autobusowej łączącej Brwinów z Otrębusami i Kaniami.
2020.01.03.
ok. godz. 21.00.
121 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Podczaszyńskiego – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka (powrót: Marymoncka – Przy Agorze) – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(W dni świąteczne w godzinach porannych kilka pierwszych i ostatnich kursów: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – ... – GWIAŹDZISTA.)
Skierowanie w jednym kierunku na trasy objazdowe w związku z modernizacją kanalizacji sanitarnej w ul. Marymonckiej.
150 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz jeden w dni świąteczne w godzinach wieczornych: ... – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – Dziekanówek (pętla) – Kolejowa – Sadowa: Wędrowców – Turystyczna – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka (powrót: Graniczka – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka (powrót: Marymoncka – Podczaszyńskiego – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka) – Pułkowa – ...)

(Stara trasa niektórych kursów w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MARYMONT – ... – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ... – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)
2020.01.04. 140 linia autobusowa zwykła stała METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Legionowa – MARKI (CZARNA STRUGA).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – MARKI (CZARNA STRUGA).)
Skrócenie trasy do najbliższej stacji linii metra po wdrożeniu nowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Radzymińskiej i Trockiej. Zastąpienie na odcinku Radzymińska - Dw. Wschodni przez linie 412 i 512.
512 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – Rolanda – Gilarska – GILARSKA.
Przystanki: DW. WSCHODNI, DW. WSCHODNI (→GILARSKA), DW. WILEŃSKI, SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, TUŻYCKA (NŻ), MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE, KANAŁ BRÓDNOWSKI, ROLANDA (NŻ), GILARSKA.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – Radzymińska – ... – GILARSKA.
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→GILARSKA), SKARGI, ..., GILARSKA.)
Przedłużenie trasy do Dworca Wschodniego w celu zastąpienia wycofanych z centrum Pragi linii 140, 340 i 738.
738 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: Piłsudskiego – Słupno: aleja Jana Pawła II – Radzymin: Bohaterów Radzymina 1920 roku – Piłsudskiego – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – Słupno: aleja Jana Pawła II) – Konstytucji 3 Maja – Korczaka – Słowackiego – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – ... – RADZYMIN (OSIEDLE VICTORIA).)
Skrócenie trasy do najbliższej stacji linii metra po wdrożeniu nowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Radzymińskiej i Trockiej. Zastąpienie na odcinku Radzymińska - Dw. Wschodni przez linie 412 i 512.
R-1 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Raszyn)
P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa (zawrotka) – aleja Krakowska – Pruszkowska – Michałowice-Wieś: Parkowa – Opacz Mała: Targowa – Michałowice: Polna – Cicha – Regulska – aleja Topolowa – Reguły: aleja Topolowa – Kuchy – Regulska – Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa (powrót: Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Stalowa – Powstańców – aleja Wojska Polskiego) – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
Korekta trasy na terenie Pruszkowa w celu ułatwienia dojazdu do Urzędu Skarbowego.
R-2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Raszyn) RYBIE (DZIAŁKOWA) – 19 Kwietnia (powrót: 19 Kwietnia – Okrężna – Na Skraju – Działkowa – RYBIE (DZIAŁKOWA).)Raszyn: Szkolna – Poniatowskiego – Młynarska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szkolna)Falenty: aleja Krakowska – Centralna – Puchały: Centralna – Żwirowa – Wypędy: Żwirowa – Kwietniowa – Wspólna – Janki: Wspólna – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – aleja Hrabska (zawrotka) – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wspólna) – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – Droga Hrabska – Falenty Nowe: Droga Hrabska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Willowa – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Falencka – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Podolszyn Nowy: Wygody – Olszynowa – PODOLSZYN. Uruchomienie przez Urząd Gminy w Raszynie linii autobusowej łączącej Raszyn z okolicznymi miejscowościami i zastępującej częściowo zlikwidowaną linię L23.
2020.01.06. 71 linia tramwajowa uzupełniająca (zwykła okresowa - kursuje w godz. 10.00 - 15.00) ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie kursującej tylko 6 stycznia dodatkowej linii tramwajowej w celu umożliwienia sprawnej obsługi komunikacyjnej rejonu imprezy "Orszak Trzech Króli".
2020.01.07.
ok. godz. 13.00.
720 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach porannych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – DziechciniecŻanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach popołudniowych i wieczornych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – DziechciniecŻanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Lubelska – Majdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – ... – RZAKTA.)
Korekty tras w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy węzła "Lubelska" w Majdanie w ramach budowy drogi ekspresowej S17.
722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – rondo po zachodniej stronie trasy głównej – łącznica wjazdowa na jezdnię główną – Lubelska (wschodnia jezdnia główna trasy S17) (powrót: Lubelska (wschodnia jezdnia główna trasy S17) – łącznica zjazdowa do ronda po wschodniej stronie trasy – rondo po wschodniej stronie trasy głównej) – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – zawrotka – Lubelska (stara jezdnia) – droga przez Radiówek – RADIÓWEK.

(W dni powszednie w godz. 7-19 oraz w dni świąteczne w godz. 8-19: ... – Majdan: Lubelska – Zagórska – Zagórze: Zagórska – Zagórze (Sanatorium) (pętla) – Zagórska – Majdan: Zagórska – Lubelska – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Lubelska – Majdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – ... – RADIÓWEK.)
730 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Ogrodowa (zawrotka) – Lubelska – Boryszewska – Boryszew: Boryszewska – Duchnów: Boryszewska – Wspólna – Brzeziny: Wspólna – BRZEZINY.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Majdan: Lubelska – Zagórska – Zagórze: Zagórska – Zagórze (Sanatorium) (pętla) – Zagórska – Majdan: Zagórska – Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Majdan: Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) (powrót: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Zagórska – Zagórze: Zagórska – Zagórze (Sanatorium) (pętla) – Zagórska – Majdan: Zagórska – Lubelska) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Lubelska – Majdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – ... – BRZEZINY.)
2020.01.07. 340 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Rzeszotarskiej – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – Radzymińska – ... – MARKI (PUSTELNIK).

(Niektóre kursy: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa (powrót: Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – aleja Solidarności – Radzymińska – ...))
Skrócenie trasy do najbliższej stacji linii metra po wdrożeniu nowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Radzymińskiej i Trockiej. Zastąpienie na odcinku Radzymińska - Dw. Wschodni przez linie 412 i 512.
412 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
GRODZISK – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona (powrót: Berensona – Głębocka – Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – GRODZISK.) – Oknicka – Lewandów – Głębocka – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) (powrót: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska).

(Dodatkowe kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: MŁODZIEŃCZA – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).)
Przystanki: GRODZISK, CHUDOBY (NŻ), OKNICKA (NŻ), OS. LEWANDÓW II, INTERNETOWA, GRODZISK, GRODZISK-KOŚCIÓŁ, OKRĄGŁA, SIECZNA (NŻ), PODWÓJNA (NŻ), OS. LEWANDÓW I (→DW. WILEŃSKI), JESIENNYCH LIŚCI, GEODEZYJNA (NŻ), ZĄBKI (WOLNOŚCI), MŁODZIEŃCZA, PIOTRA SKARGI, DW. WILEŃSKI, KIJOWSKA, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: Kursy w godzinach porannego szczytu: GRODZISK – ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności).

Kursy w godzinach popołudniowego szczytu: GRODZISK – ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Rzeszotarskiej – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności).

(Dodatkowe kursy w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: MŁODZIEŃCZA – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).)
Przystanki: GRODZISK, ..., PIOTRA SKARGI, DW. WILEŃSKI (→GRODZISK), DW. WILEŃSKI.)
Przedłużenie trasy do Dworca Wschodniego w celu zastąpienia wycofanych z centrum Pragi linii 140, 340 i 738.
741 linia autobusowa strefowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – Szkolna – Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW.)
Zastąpienie przez linię lokalną L49.
L26 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Olszewskiego – Kordeckiego – Nadmeńska – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – Wołomińska – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).

(Stara trasa: ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – ... – Zagańczyka – Konowrockiego – Żymirskiego – Pieniążka – ... – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu remontu nawierzchni ul. ks. Marmo w Kobyłce.
L27 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
NADMA (SZKOLNA) – Szkolna – Nowa – Czarna – Stara (powrót: Stara – Szkolna – NADMA (SZKOLNA).) – Kobyłka: Bolesława Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego – Orszagha – Żymirskiego – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Kobyłka: Załuskiego – Dojazdowa – Pionierska – Wiesławska – Krechowiecka) – Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Kochanowskiego – Okopowa – Armii Krajowej) – Armii Krajowej – Kobyłka: Wołomińska – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona (powrót: Napoleona – Załuskiego (zawrotka) – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego) – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego).

(Stara trasa: NADMA (SZKOLNA) – ... – Żymirskiego – Konowrockiego – Załuskiego – Napoleona – Poniatowskiego – ... – KOBYŁKA (TURÓW).)
L31 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
NIEPORĘT (PLAC WOLNOŚCI) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska PolskiegoBiałobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Beniaminów: Fortowa – Łąki: Weteranów – Radzymin: Weteranów – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – RADZYMIN (TRAUGUTTA) (powrót: RADZYMIN (TRAUGUTTA) – Konstytucji 3 Maja – POW – Głowackiego – Wyszyńskiego – Weteranów).

(Stara trasa: PKP DĄBKOWIZNA – droga lokalna – Wólka Radzymińska: Szeligowska – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Topolowa – Nieporęt: Pogonowskiego – Nowolipie – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – ... – RADZYMIN (TRAUGUTTA).

(Niektóre kursy: ... – Nowolipie – Zegrzyńska – Jana Kazimierza – plac Wolności (pętla) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – ...))
Wydzielenie linii L50 (w relacji Nieporęt - Dąbkowizna) w celu dostosowania komunikacji lokalnej do przedłużonej do Radzymina linii SKM S3.
L33 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Zegrzyńska – Strużańska – Polna – Słoneczna – Roi – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Marki: Legionowa – Piłsudskiego – Bandurskiego (powrót: Bandurskiego – Okólna – Słoneczna – Piłsudskiego) – MARKI (CMENTARZ MARKI).

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – ... – Piłsudskiego – Bandurskiego – MARKI (BANDURSKIEGO I) (powrót: MARKI (BANDURSKIEGO I) – Bandurskiego – Okólna – Słoneczna – Piłsudskiego).)
Przedłużenie trasy na terenie Marek w celu poprawy dojazdu do miejskiego cmentarza.
L34 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Jagiellońska – Gdańska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Partyzantów (powrót: Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI) – Dąbrowa Chotomowska: Kordeckiego – Olszewnica Stara: Kordeckiego – Warszawska – OLSZEWNICA STARA. Wprowadzenie trasy skróconej jako stałej.
L41 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Warszawska – Jabłonna: Zegrzyńska – Akademijna – Szkolna – Modlińska – Rajszew: Modlińska – Skierdy: Modlińska – Suchocin: Modlińska – Boża Wola: Modlińska – Nowy Dwór Mazowiecki: Wojska Polskiego – Morawicza – Paderewskiego – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Jabłonna: Zegrzyńska – obwodnica Jabłonny – Szkolna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)
Korekta trasy na terenie Jabłonny. Wprowadzenie trasy skróconej jako stałej.
L49 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała DĄBRÓWKA WIŚLANA – Aluzyjna – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – Szkolna – Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW. Uruchomienie linii z przekształconej linii 741 wraz ze zwiększeniem częstotliwości kursowania w celu poprawy komunikacji wewnętrznej gminy Jabłonna.
L50 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
NIEPORĘT (PLAC WOLNOŚCI) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA. Wydzielenie nowej linii z linii L31 w celu dostosowania komunikacji lokalnej do przedłużonej do Radzymina linii SKM S3.
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: METRO TROCKA – Trocka – Pratulińska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Konowrockiego – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu nawierzchni ul. ks. Marmo w Kobyłce.
R-2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Raszyn) RYBIE (JARZĄBKA) – 19 Kwietnia (powrót: 19 Kwietnia – Okrężna – Na Skraju – Działkowa – 19 Kwietnia – RYBIE (JARZĄBKA).) – Raszyn: Szkolna – Poniatowskiego – Młynarska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Szkolna) – Falenty: aleja Krakowska – Centralna – Puchały: Centralna – Żwirowa – Wypędy: Żwirowa – Kwietniowa – Wspólna – Janki: Wspólna – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – aleja Hrabska (zawrotka) – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Wspólna) – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – Droga Hrabska – Falenty Nowe: Droga Hrabska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Willowa – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Falencka – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – Podolszyn Nowy: Wygody – Olszynowa – PODOLSZYN.

(Stara trasa: RYBIE (DZIAŁKOWA) – 19 Kwietnia (powrót: 19 Kwietnia – Okrężna – Na Skraju – Działkowa – RYBIE (DZIAŁKOWA).) – Raszyn: Szkolna – ... – PODOLSZYN.)
Przeniesienie przystanku krańcowego.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • JABŁONNA AKADEMIJNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii L41).

• JABŁONNA SZARYCH SZEREGÓW 03 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L41).
2020.01.09.
ok. godz. 14.00.
L45 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Rzeczna – Słupno: Platanowa – Bieszczadzka – Klubowa – Wodna – Żeromskiego – Szkolna – Spokojna – Przytulna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Wodna – Żeromskiego – Magnolii – Chabrowa – Gościniec – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem prac kanalizacyjnych w ul. Żeromskiego w Słupnie i związanym z tym otwarciem dla ruchu odcinka od ul. Gościniec do ul. Magnolii i jednoczesnym zamknięciem odcinka od ul. Gościniec do ul. Przytulnej.
P-2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Piastów) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – PIASTÓW (TRAUGUTTA).)
Kasacja linii w związku z niskim wykorzystaniem możliwości przewozowych oraz brakiem środków na dalsze utrzymywanie linii.
2020.01.11. 164 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Niektóre kursy w dni nauki szkolnej w godzinach szczytu oraz kursy w dni świąteczne do godz. 7 i po godz. 20: WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.50 i 15.45 jednokierunkowo: WILANÓW – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Cztery kursy w dni nauki szkolnej w godz. 12-15 jednokierunkowo: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.45 i 8.45 jednokierunkowo: KĘPA ZAWADOWSKA – ... – Syta – Vogla – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Uprawna – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – ... – EC SIEKIERKI.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)
Uruchomienie w dni powszednie dodatkowych kursów skróconych wraz ze skróceniem trasy wybranych kursów w dni świąteczne w celu poprawy obsługi komunikacyjnej rejonu Zawad oraz Kępy Zawadowskiej.
P-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Piaseczno) PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Żytnia – Jarząbka – Stara Iwiczna: Jarząbka – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Towarowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Jarząbka – Piaseczno: Jarząbka – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO.)
Podział linii na dwie linie jednokierunkowe wraz z korektą trasy na terenie centrum Piaseczna.
P-3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Piaseczno) PKP PIASECZNO – Towarowa – Nadarzyńska – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kusocińskiego – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Okulickiego – Jarząbka – Piaseczno: Jarząbka – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO. [Linia jednokierunkowa.]
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PARK KASKADA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii 326, 705 i 735).

• KOCJANA 01, 02, 04 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 122, 149, 154, 220 i 320).

• KU WIŚLE 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 108 i 167).

• GRUPY AK "PÓŁNOC" 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 108 i 167).

• KANAŁ GOCŁAWSKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych (dotyczy linii 502, 514, 520 i 525).
2020.01.13. L46 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska (powrót: Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Batorego – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Bema – Osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Stare Miasto – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Świderska – Wyszyńskiego – Otwock: Kraszewskiego – Warsztatowa (zawrotka) – Kraszewskiego – Kuklińskiego – Generalska – Danuty – OTWOCK (DANUTY).

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – ... – Mickiewicza – Stare Miasto – Żaboklickiego – Warszawska – Świderska – ... – OTWOCK (DANUTY).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową skrzyżowania ul. Stare Miasto z ul. Żaboklickiego w Karczewie.
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Mickiewicza).

(Niektóre kursy: ... – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Armii Krajowej – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Żaboklickiego – Stare Miasto).)
2020.01.14. ZĄBKI-1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Popiełuszki – Skargi – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skorupki – Langiewicza – Wyzwolenia – 3 Maja – Orla – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Skargi – Popiełuszki – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – Ząbki: Wolności – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – ... – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI.)
Korekta trasy objazdowej.
ZĄBKI-3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Popiełuszki – Skargi – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – 3 Maja – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Skargi – Popiełuszki – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – Ząbki: Wolności – 11 Listopada – Rychlińskiego – Sobieskiego – Batorego – Kolejowa – ... – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Sobieskiego – Rychlińskiego – 11 Listopada – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI.)
Korekta trasy objazdowej na terenie Drewnicy. Wycofanie z przejazdu przez ul. Skrajną i Zycha w związku z budową kolektora deszczowego i zamknięciem ul. Zycha na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Olszewskiego.
2020.01.18. 240 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Głębocka – Lewandów (powrót: Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Głębocka)Marki: Kościuszki – Sosnowa – aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Sosnowa – Kościuszki – Warszawa: Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Głębocka) – Duża – MARKI (PUSTELNIK).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Sosnowej i Kościuszki w Markach.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KRAŚNICKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Rozwadowskiego w rejonie marketów OBI i Biedronka (w kierunku ul. Radzymińskiej) (dotyczy linii 156 i 256).
• PRZYLESIE 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Przylesie w rejonie osiedla mieszkaniowego i marketu Selgros (dotyczy linii 900).
• DORODNA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Dorodnej za skrzyżowaniem z ul. Myśliborską (w kierunku ul. Modlińskiej) (dotyczy linii 211).
• PORTOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Dorodnej w rejonie skrzyżowania z ul. Portową (dotyczy linii 211).
• MAZOWIECKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w al. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Mazowiecką (dotyczy linii 173).
• MARKI SPORTOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanych na ul. Lisa-Kuli w Markach za skrzyżowaniem z al. Piłsudskiego (w kierunku Zielonki) (dotyczy linii L43).
• MARKI JAGIEŁŁY 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Lisa-Kuli w Markach w rejonie skrzyżowania z ul. Jagiełły (dotyczy linii L43).
• MARKI SOKOLA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Lisa-Kuli w Markach w rejonie skrzyżowania z ul. Solskiego (dotyczy linii L43 i L44).
• MARKI WRONIA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Lisa-Kuli w Markach w rejonie skrzyżowania z ul. Wronią (dotyczy linii L43).
• KWATERY GŁÓWNEJ 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 125, 142, 143, 145, 148, 173, 183, 245, 702, 704, 720, 722 i 730).
• ZĄBKI WOLNOŚCI 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii L43).
2020.01.20. L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CMENTARZ MARKI – droga dojazdowa do cmentarza – Bandurskiego – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Radzymińska – Kościelna – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Kościelna) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – WołomińskaWołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP WOŁOMIN.

(Stara trasa: CMENTARZ MARKI – ... – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego – Wołomin: Armii Krajowej – ... – PKP WOŁOMIN.)
Korekta trasy na terenie Kobyłki.
2020.01.24. L45 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Rzeczna – Słupno: Platanowa – Bieszczadzka – Klubowa – Wodna – ŻeromskiegoSieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Wodna – Żeromskiego – Magnolii – Chabrowa – Gościniec – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu prac kanalizacyjnych w ul. Żeromskiego w Słupnie.
2020.01.25. 129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Oświatowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta) – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS (powrót: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki).

(Stara trasa: REDUTOWA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Oświatowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta) – Dźwigowa – ... – PKP URSUS.)
Przywrócenie stałych tras na terenie Ulrychowa i Koła po otwarciu dla ruchu wlotów ul. ks. Janusza, Jana Olbrachta i Ciołka do ul. Górczewskiej.
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne w ciągu całego dnia: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Deotymy – Elekcyjna – Wolska (powrót: Wolska – Kasprzaka – Ordona – Elekcyjna) – Połczyńska – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.)
397 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO STARE BIELANY – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – Księcia Janusza – Księcia Bolesława).

(Stara trasa: METRO STARE BIELANY – ... – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – KOŁO (powrót: KOŁO – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza).)
Zmiana lokalizacji przystanku krańcowego KOŁO po przywróceniu przejezdności we wszystkich relacjach na skrzyżowaniach ul. Górczewskiej z ul. Ciołka, Jana Olbrachta i ks. Janusza.
164 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Niektóre kursy w dni nauki szkolnej w godzinach szczytu oraz kursy w dni świąteczne do godz. 7 i po godz. 20: WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Niektóre kursy w dni powszednie i świąteczne do godz. 13.00: ... – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA (powrót: KĘPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Calowa – Bruzdowa – Metryczna).)

(Niektóre kursy w dni powszednie po godz. 13.00 oraz w dni świąteczne po godz. 8.30: ... – Metryczna – Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Calowa – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA (powrót: KĘPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna).)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.50 i 15.45 jednokierunkowo: WILANÓW – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Cztery kursy w dni nauki szkolnej w godz. 12-15 jednokierunkowo: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.45 i 8.45 jednokierunkowo: KĘPA ZAWADOWSKA – ... – Syta – Vogla – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Uprawna – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – ... – EC SIEKIERKI.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach nocnych: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)
Przywrócenie funkcjonowania wariantowych podjazdów na terenie Kępy Zawadowskiej po zakończeniu przebudowy ul. Bruzdowej.
727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: RybnaGłosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Gościniec – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – GŁOSKÓW (SZKOŁA).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna (zawrotka) – Gościniec – Bąkówka: Asfaltowa – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: LipowaGłosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(W dni powszednie po jednym kursie w godzinach porannego i popołudniowego szczytu oraz w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00:
... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa (powrót: Bąkówka: Asfaltowa – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Lipowa – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska)Wola Gołkowska: GościniecKuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).))
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy drogi gminnej DP=E/1 od planowanego węzła "Antoninów" na drodze ekspresowej S7 do skrzyżowania ul. Rybnej z ul. Jemioły w Woli Gołkowskiej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • DWERNICKIEGO 01 i 04 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 523).

• CHŁOPICKIEGO 02 i 03 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 523).
2020.02.03. 212 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Gilarska – Samarytanka – Jórskiego – Radzymińska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego) – PLAC HALLERA.

(W dni powszednie w godz. 8.00 - 14.50: ... – Radzymińska – Trocka – Metro Trocka (pętla) – Trocka – Pratulińska (powrót: Pratulińska – Trocka – Radzymińska) – ...)
Wprowadzenie wariantowych jednokierunkowych podjazdów do pętli METRO TROCKA w celu poprawy obsługi komunikacyjnej tego rejonu.
L-6 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
STARE BEMOWO – Radiowa – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Białej Góry – Sportowa – Lipków: Jakubowicza – Akacjowa – Koczargi Stare: Akacjowa – Zielonki Wieś: Szkolna – Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Kosmowska – Borzęcin Mały: Kosmowska – Krótka – Myszczyn: Zaborowska – Pilaszków: Zaborowska – PILASZKÓW.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Borzęcin Mały: Kosmowska – BORZĘCIN MAŁY (DZIKIEJ RÓŻY).)
Skierowanie na trasę wydłużoną z przyczyn technicznych.
2020.02.08.
2020.02.23.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
304, 314, 320, 323, 332, 379, Brwinów: B9, Łomianki: 2, 3, Halinów: 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807.

• Zawieszenie kursów wariantowych linii:
105, 153, 162, 163, 164, 211, 213, 256, 326, 401, 411, 412, 504, 519, 522.

154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...))
Wprowadzenie podjazdów do pętli FORT RADIOWO w pozostałych godzinach w związku z zawieszeniem kursowania linii 320.
201 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – Księcia Janusza – Księcia Bolesława).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ... – KOŁO.

(W dni świąteczne: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ...))
Skierowanie przez cały tydzień trasą obowiązującą w dni świąteczne w związku z feriami zimowymi.
339 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Drewny – Korbońskiego – Rosnowskiego – Relaksowa – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY. Ograniczenie kursowania do godzin szczytu.
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
Przywrócenie funkcjonowania linii w związku z feriami zimowymi i zawieszeniem kursowania linii: 801, 802, 803, 804, 805, 806 i 807.
809 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).
810 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]
811 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów)
PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • NOWOURSYNOWSKA - wprowadzenie przystanków warunkowych (dotyczy linii 401, 402 i 503).
2020.02.08. 705 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Spacerowa – Główna – RYNIA.

(Niektóre kursy: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Borki: Wczasowa – Stare Załubice: Mazowiecka – Nowe Załubice: Kościelna – NOWE ZAŁUBICE.)

(Niektóre kursy w godzinach wieczornych: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI.)

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – BIAŁOBRZEGI (PLAŻA).

(Niektóre kursy: ... – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi (pętla) – aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Spacerowa – Główna – RYNIA.)

(Kursy w godz. 7-12: ... – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska (powrót: Płochocińska – Modlińska) – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – ...)

(Kursy w dni powszednie godz. 17-20: ... – Modlińska – Płochocińska (powrót: Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Modlińska) – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 5.00: ... – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – Nieporęt: Warszawska – Zegrzyńska – Jana Kazimierza) – aleja Wojska Polskiego – ...))
Przejęcie w wariantowych kursach trasy linii 734. Likwidacja wariantowych podjazdów do Zegrza Południowego i przystanku KUPIECKA.
734 linia autobusowa strefowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Wczasowa – Rynia: Wczasowa – Borki: Wczasowa – Stare Załubice: Mazowiecka – Nowe Załubice: Kościelna – NOWE ZAŁUBICE.)
Przejęcie trasy przez wariantowe kursy linii 705.
L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Wolska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Korekta trasy na terenie Legionowa.
L33 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Zegrzyńska – Strużańska – Polna – Słoneczna – Roi – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Marki: Legionowa – Piłsudskiego – Bandurskiego (powrót: Bandurskiego – Okólna – Słoneczna – Piłsudskiego) – MARKI (CMENTARZ MARKI).

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – ... – MARKI (CMENTARZ MARKI).)
Korekta trasy na terenie Legionowa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • LEGIONOWO MICKIEWICZA 02 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na terenie pętli MICKIEWICZA przy wewnętrznym peronie (krańcowy dla linii 736, L-8 i L33).

• LEGIONOWO URZĄD MIASTA - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii L10).

• LEGIONOWO SIWIŃSKIEGO - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii L10).
2020.02.09. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 19.15)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - ŁKS Łódź.
2020.02.10. 401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA (NŻ), SGGW-BIBLIOTEKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO (NŻ), STRZELECKIEGO (NŻ), URSYNÓW PŁD.

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Ciszewskiego – aleja KEN – METRO STOKŁOSY.)
Przedłużenie trasy kilku kursów w godzinach szczytu w związku z ograniczoną pojemnością pętli URSYNÓW PŁD.
2020.02.11.
2020.02.17.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursów wariantowych linii:
114.

2020.02.13. 209 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Karczunkowska – Karczunkowska (południowa jezdnia lokalna) – Gogolińska – PKP JEZIORKI.

(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – ... – Puławska – Karczunkowska – Nawłocka – PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej).)
Przedłużenie tras w związku z otwarciem pętli PKP JEZIORKI w nowej lokalizacji po zachodniej stronie torów kolejowych oraz dopuszczeniem przejazdu dla autobusów wiaduktem nad linią kolejową w ciągu ul. Karczunkowskiej.
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JEZIORKI – Gogolińska – Karczunkowska (południowa jezdnia lokalna) – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego) – Wojska Polskiego – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO.

(Stara trasa: PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – Nawłocka – Karczunkowska – Puławska – ... – PKP PIASECZNO.)
2020.02.14. 207 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
REGULSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian) – Plutonu AK "Torpedy" – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Prystora – Skoroszewska – SKOROSZE.

(Stara trasa: REGULSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Wiosny Ludów – Opieńskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Achera – Wiosny Ludów – Opieńskiego – Kościuszki – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian) – Plutonu AK "Torpedy" – ... – SKOROSZE.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z naprawą jezdni ul. Wiosny Ludów i Opieńskiego.
2020.02.14.
ok. godz. 22.00.
142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Borków – Juhasów – Mrówcza – Panny Wodnej – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Strzygłowska – Przewodowa – Patriotów – Tuberozy (jezdnia tymczasowa) – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – Patriotów – ... – ALEKSANDRÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem przebudowy Wału Miedzeszyńskiego i czasowym zamknięciem wlotu ul. Przewodowej.
2020.02.14. WALENTYNKI linia autobusowa specjalna
(zwykła)
CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW. Uruchomienie kursującej tylko 14 lutego w godz. 10-19 specjalnej linii autobusowej z okazji Walentynek.
2020.02.14.
2020.02.16.
W linia tramwajowa specjalna
(zwykła)
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa). Uruchomienie kursującej tylko w dniach 14-16 lutego linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2020.02.22. 166 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.)

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – aleja Zieleniecka – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Solec – Ludna (powrót: Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego) – Książęca – ... – OSIEDLE KABATY / KABATY STP.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu wiaduktu zjazdowego z mostu Poniatowskiego na Wisłostradę.
2020.02.22. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 19.15)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok.
2020.02.23. 920 linia autobusowa specjalna
(zwykła okresowa - kursuje w godz. 9.00 - 16.00)
Kursy o godz. 9.20 i 9.50 jednokierunkowo: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).

Kursy o godz. 14.15 i 15.00 jednokierunkowo: WIĄZOWNA (URZĄD GMINY) – Lubelska – Góraszka: Lubelska – Majdan: Lubelska – Warszawa: Lubelska – Trakt Brzeski – Czecha – Płowiecka – Grochowska – WIATRACZNA.
Uruchomienie kursującej tylko 23 lutego dodatkowej specjalnej bezpłatnej linii autobusowej w związku z organizacją imprezy biegowej "40. Półmaraton Wiązowski".
2020.02.24. 321 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
CH ARKADIA – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego – Okopowa – Powązkowska – RydygieraPrzasnyska – Krasińskiego – Broniewskiego – plac Grunwaldzki – aleja Wojska Polskiego – plac Inwalidów – Mickiewicza – PLAC WILSONA.

(Stara trasa: CH ARKADIA – ... – Okopowa – Powązkowska – Duchnicka – Przasnyska – Krasińskiego – Broniewskiego – ... – PLAC WILSONA.)
Korekta trasy po otwarciu dla ruchu kołowego ul. Rydygiera (na odcinku od ul. Przasnyskiej do ul. Powązkowskiej).
L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Wolska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Warszawska – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Kolejna korekta trasy na terenie Legionowa w celu przywrócenia połączenia z Centrum Komunikacyjnym w Legionowie.
L13 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Kozodawska: ŹródlanaJesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Młodych Wilcząt – PKP ZALESIE GÓRNE (powrót: PKP ZALESIE GÓRNE – Młodych Wilcząt – Pionierów).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – ... – PKP ZALESIE GÓRNE.)
Ponowne skierowanie przez Jazgarzew na wniosek Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno.
L24 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Kościuszki – Gerbera – Sienkiewicza) – Julianowska – Przesmyckiego – Okulickiego – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Starochylicka – Sielska – Siedliska: Sielska – Żabieniec: Polna – Asfaltowa – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 7.30 jednokierunkowo: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Chyliczkowska – Julianowska – Przesmyckiego – Okulickiego – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Starochylicka – CHYLICE.)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Julianowska – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(W soboty, niedziele i święta: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – ...))
Przedłużenie trasy weekendowej do pętli PKP PIASECZNO. Korekta trasy na terenie centrum Piaseczna na wniosek Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno.
L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Turów: Hallera – Kobyłka: Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW).) – Ossów: Matarewicza – Grabiczna – Kobyłka: Bohaterów Ossowa – Nadarzyńska – Ręczajska – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Wołomin (Szpital) (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – Wołomin (Szpital) (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Przejazd – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin (pętla) – Żelazna – Legionów – Wileńska – Przejazd) – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – LEŚNIAKOWIZNA.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – ... – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Turów: Hallera – Kobyłka: Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Turów: Hallera).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową drogi powiatowej 4314W Leśniakowizna - Turów w gminie Wołomin.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PIASECZNO ZGODA 04 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-2, L-5, L12, L13, L17, L19, L25 i L32).
2020.02.29. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 21.45)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Cracovia.
2020.03.01. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. TRZECH KRZYŻY 04 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 108).
2020.03.02. 225 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Chełmżyńska – Strażacka – aleja Chruściela – Paderewskiego – Czwartaków – MOKRY ŁUG.

(Niektóre kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Marsa – Chełmżyńska – Chłopickiego – Dudziarska – Osiedle Dudziarska (pętla) – Dudziarska – Chłopickiego – Chełmżyńska (powrót: Chełmżyńska – Marsa) – ...)

(Niektóre kursy w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Marsa – Chełmżyńska (powrót: Chełmżyńska – Chłopickiego – Dudziarska – Osiedle Dudziarska (pętla) – Dudziarska – Chłopickiego – Chełmżyńska – Marsa) – ...)
Wprowadzenie w wybranych kursach podjazdów do pętli OSIEDLE DUDZIARSKA w celu zachowania obsługi komunikacyjnej Aresztu Śledczego Warszawa-Grochów po likwidacji linii 245.
245 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA – Chłopickiego – Grochowska – Marsa – Chełmżyńska – Chłopickiego – Dudziarska – OSIEDLE DUDZIARSKA.)
Kasacja linii w związku z likwidacją osiedla mieszkaniowego przy ul. Dudziarskiej.
743 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Lazurowa – Sternicza – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Pogroszew: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Zaborowska – Święcice: Zaborowska – Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Lipowa – Wolica: Rokicka – WOLICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Ożarów Mazowiecki: Umiastowska – Poznańska – Lipowa – Parkowa – OŻARÓW MAZOWIECKI (PARKOWA) (powrót: OŻARÓW MAZOWIECKI (PARKOWA) – Parkowa – Umiastowska).)
Wprowadzenie dodatkowych kursów wariantowych na skróconej trasie.
2020.03.02.
ok. godz. 22.00.
103 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich) – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich).) – Przy Agorze – Marymoncka – Podczaszyńskiego – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich) – ... – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – ... – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z kolejnym etapem remontu al. Zjednoczenia na odcinku od ul. Marymonckiej do ul. Kasprowicza.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Żubrowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).)

(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Pułkowa – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Podczaszyńskiego – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.)
2020.03.03. 264 linia autobusowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Gronowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin)) – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Kilka kursów w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – Wiechy – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Gronowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.])

(Stara trasa: WILANÓW – ... – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Kilka kursów w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – ... – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.]))
Jednokierunkowe skierowanie na trasę objazdową w związku z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Rosochatej.
2020.03.05. Wprowadzenie zakazu korzystania z tzw. ciepłych guzików w pojazdach komunikacji miejskiej w celu poprawienia cyrkulacji powietrza wewnątrz pojazdów w związku z pandemią koronawirua Covid-19.
2020.03.05. 264 linia autobusowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Gronowa – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Kilka kursów w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – Wiechy – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Gronowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Gronowa – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.])

(Stara trasa: WILANÓW – ... – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata (powrót: Rosochata – Gronowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin)) – Wiechy – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Kilka kursów w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – ... – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Gronowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.]))
Skierowanie w obu kierunkach na trasę objazdową w związku z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Rosochatej.
2020.03.07.
2020.03.15.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Skrócenie trasy linii metra M2 w związku z pracami przygotowawczymi do oddania do eksploatacji odcinka RONDO DASZYŃSKIEGO - Księcia JANUSZA.


M2. NOWY ŚWIAT-UNIWERSYTET [Świętokrzyska / Marszałkowska] – CENTRUM NAUKI KOPERNIK [Tamka / Wybrzeże Kościuszkowskie] – ... – TROCKA [Pratulińska / Trocka]. [Obowiązuje w noce 7/8 oraz 14/15 marca w godz. 0.30 do końca kursowania.]
M2. RONDO ONZ [Prosta / Świętokrzyska / aleja Jana Pawła II] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Świętokrzyska / Marszałkowska] – NOWY ŚWIAT-UNIWERSYTET [Świętokrzyska / Marszałkowska] – ... – TROCKA [Pratulińska / Trocka]. [Obowiązuje w dniach 8-15 marca.]

11. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje w dniach 8-15 marca.]

40. W godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – PIASKI.
40. W godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Prosta – Kasprzaka – Skierniewicka – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – PIASKI. [Obowiązuje w dniach 9-13 marca.]

105. Wszystkie kursy: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – BROWARNA. [Obowiązuje w dniach 8-15 marca.]

155. ZNANA – ... – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER. [Obowiązuje w dniach 8-15 marca.]

178. PKP URSUS – ... – KONWIKTORSKA.
Niektóre kursy: SKOROSZE – ... – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER. [Obowiązuje w dniach 8-15 marca.]

255. CMENTARZ WOLSKI – ... – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER. [Obowiązuje w dniach 8-15 marca.]

Z-5. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (powrót: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska). [Obowiązuje w dniach 8-15 marca.]


ZM2. RONDO DASZYŃSKIEGO – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – METRO CENTRUM NAUKI KOPERNIK (powrót: METRO CENTRUM NAUKI KOPERNIK – Zajęcza – Dobra – Tamka). [Obowiązuje w noce 7/8 oraz 14/15 marca w godz. 0.30 - 3.00.]
2020.03.08. L15 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Zaleśna – Kawęczynek: Zaleśna – Topolowa – Prosta – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – SŁOMCZYN-SZKOŁA (powrót: SŁOMCZYN-SZKOŁA – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Jabłoniowa).

(W dni powszednie w godz. 8-18: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka (powrót: Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Łyczyn: Warecka – ...)

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – ... – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – SŁOMCZYN-KOŚCIÓŁ (powrót: SŁOMCZYN-KOŚCIÓŁ – Wiślana – Jabłoniowa).)
Przeniesienie przystanku krańcowego w Słomczynie.
L42 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Obory: Od Lasu – Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Podlaska – Cieciszew: Podlaska – droga nr 868 – Wiślana – Słomczyn: Wiślana – Jabłoniowa – Wilanowska – SŁOMCZYN-SZKOŁA (powrót: SŁOMCZYN-SZKOŁA – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Cieciszew: Wiślana).

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – ... – Wiślana – Słomczyn: Wiślana – Jabłoniowa – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – SŁOMCZYN-KOŚCIÓŁ (powrót: SŁOMCZYN-KOŚCIÓŁ – Wiślana – Cieciszew: Wiślana).)
2020.03.08. K linia tramwajowa specjalna
(zwykła - kursuje w godz. 11-19)
PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 8 marca specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Kobiet. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2020.03.08. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 19.15)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Piast Gliwice.
2020.03.13. 722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – rondo po zachodniej stronie trasy głównej – łącznica wjazdowa na jezdnię główną – Lubelska (wschodnia jezdnia główna trasy S17) (powrót: Lubelska (wschodnia jezdnia główna trasy S17) – łącznica zjazdowa do ronda po wschodniej stronie trasy – rondo po wschodniej stronie trasy głównej) – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – tymczasowy łącznik – droga przez Radiówek – RADIÓWEK.

(W dni powszednie w godz. 7-19 oraz w dni świąteczne w godz. 8-19: ... – Majdan: Lubelska – Zagórska – Zagórze: Zagórska – Zagórze (Sanatorium) (pętla) – Zagórska – Majdan: Zagórska – Lubelska – Wiązowna: Lubelska – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Radiówek: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – zawrotka – Lubelska (stara jezdnia) – droga przez Radiówek – RADIÓWEK.)
Korekta trasy w związku z kolejnym etapem budowy drogi ekspresowej S17 w Radiówku.
2020.03.14. Wprowadzenie w związku z pandemią koronawirusa Covid-19 w pojazdach komunikacji miejskiej tzw. stref bezpieczeństwa obejmujących pierwsze drzwi i pierwszy rząd siedzeń. Wyłączone one zostały z obsługi pasażerskiej.
2020.03.14. 136 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Żwirki i Wigury – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – CYNAMONOWA (powrót: CYNAMONOWA – Płaskowickiej – aleja KEN – Gandhi).

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Banacha – Żwirki i Wigury – Racławicka – Wołoska – Rzymowskiego – ... – CYNAMONOWA)
Korekta trasy na terenie Wyględowa w związku z oddaniem do użytku ul. Woronicza (na odcinku od ul. Etiudy Rewolucyjnej do ul. Żwirki i Wigury).
207 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
REGULSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Wiosny Ludów – Opieńskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Achera – Wiosny Ludów – Opieńskiego – Kościuszki – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian) – Plutonu AK "Torpedy" – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Prystora – Skoroszewska – SKOROSZE.

(Stara trasa: REGULSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian) – Plutonu AK "Torpedy" – ... – SKOROSZE.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu naprawy jezdni ul. Wiosny Ludów i Opieńskiego.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WYGLĘDOWSKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Woronicza za skrzyżowaniem z ul. Wyględowską (w kierunku wschodnim) (dotyczy linii 136).

• WYJAZD 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Woronicza za skrzyżowaniem z ul. Wyjazd (w kierunku zachodnim) (dotyczy linii 136).

• ETIUDY REWOLUCYJNEJ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Woronicza za skrzyżowaniem z ul. Etiudy Rewolucyjnej (dotyczy linii 136).

• MAKLAKIEWICZA 02 - zmiana dotychczasowego oznaczenia na MAKLAKIEWICZA 03.

• MAKLAKIEWICZA 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Woronicza za skrzyżowaniem z ul. Maklakiewicza (w kierunku zachodnim) (dotyczy linii 136).

• KONSTRUKTORSKA 06 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Konstruktorskiej za skrętem z ul. Wołoskiej (w kierunku zachodnim) (dotyczy linii 136).
2020.03.14.
2020.03.19.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie skrzyżowania ul. Górczewskiej i Płockiej w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Górczewskiej.


102. ZAJEZDNIA WOLA – aleja Solidarności – Karolkowa – Grzybowska (powrót: Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – ZAJEZDNIA WOLA.) – Królewska – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

103. METRO MŁOCINY – ... – Ostroroga – Obozowa – Płocka – Żytnia – Młynarska (powrót: Młynarska – Obozowa – Ostroroga) – Wolska – Płocka – Krzyżanowskiego – ... – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).

136. PŁOCKA – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Płocka – PŁOCKA.) – aleja Prymasa Tysiąclecia – ... – CYNAMONOWA.

520. PŁOCKA-SZPITAL (zawrotka za ul. Działdowską) – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – ... – MARYSIN.

N45. DWORZEC CENTRALNY – ... – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – Dywizjonu 303 – ... – KAROLIN.

N95. DWORZEC CENTRALNY – ... – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa – Dywizjonu 303 – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

Z-2. MŁYNÓW – Płocka – Żytnia – Młynarska (powrót: Młynarska – Obozowa – Płocka – MŁYNÓW.) – Wolska – PŁOCKA.
2020.03.16. ZMIANY ROZKŁADOWE Zmiany związane z pandemią koronawirusa Covid-19 i zamknięciem szkół i uczelni.
• Zawieszenie kursowania linii:
304, 323, 332, 379, Łomianki: 2, 3.

• Zawieszenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
114.

2020.03.16/17. W związku z postępującą pandemią koronawirusa Covid-19 zmieniono charakter wszystkich przystanków warunkowych na stałe.
2020.03.17. W związku z postępującą pandemią koronawirusa Covid-19 odtąd w Grodzisku Mazowieckim komunikacja miejska była bezpłatna.
2020.03.17. MPP linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
[Bez pasażerów: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Krańcowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – ] KAPITULNA [ – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ] DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) [ – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – ] PLAC ZAWISZY [ – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Nowolipki (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – ] NOWOLIPKI [ – aleja Jana Pawła II – Nowolipie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – zawrotka przed ul. Jeziorańskiego – Słomińskiego – ] PARK TRAUGUTTA [ – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.] [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KAPITULNA (godz. 7.30-7.45), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (godz. 8.00-9.30), PL. ZAWISZY (godz. 10.00-11.30), NOWOLIPKI (godz. 12.00-13.30), PARK TRAUGUTTA (godz. 14.00-15.30).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Ostrobramska – Kinowa – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Wolska – Fort Wola – Cmentarz Wolski (pętla) – Fort Wola – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Stawki – Muranowska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), PL. SZEMBEKA (→DW. WSCHODNI), RONDO WASZYNGTONA (→DW. WSCHODNI), MUZEUM NARODOWE (→DW. WSCHODNI), KRUCZA (→DW. WSCHODNI), CENTRUM (→DW. WSCHODNI), DW. CENTRALNY (→DW. WSCHODNI), PL. ZAWISZY (→DW. WSCHODNI), DW. ZACHODNI (→DW. WSCHODNI), PKP WOLA (KASPRZAKA) (→DW. WSCHODNI), SOWIŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), WOLA-RATUSZ (→DW. WSCHODNI), NOWOLIPKI (→DW. WSCHODNI), STAWKI (→DW. WSCHODNI), MURANOWSKA (→DW. WSCHODNI), PARK TRAUGUTTA (→DW. WSCHODNI), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), DW. WILEŃSKI (→DW. WSCHODNI), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Ostatni kurs jednokierunkowo: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – Solec – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – Polska – aleja Becka – Wolicka – aleja Polski Walczącej – Nehru – Gagarina – Spacerowa – Goworka – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – Wawelska – Grójecka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – Krzyckiego – Raszyńska – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Zamoyskiego – Lubelska – Dworzec Wschodni (Lubelska) (pętla) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni (Kijowska) (pętla) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Ostrobramska – Kinowa – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Marywilska – Marcelin – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – PORAJÓW.
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), GĄSOCIŃSKA (→PORAJÓW), DW. ZACHODNI (→PORAJÓW), DW. CENTRALNY (→PORAJÓW), DW. WSCHODNI (LUBELSKA) (→PORAJÓW), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (→PORAJÓW), PL. SZEMBEKA (→PORAJÓW), DW. WILEŃSKI (→PORAJÓW), OS. MARYWILSKA (→PORAJÓW), PORAJÓW.))
Zmiana formuły linii i przekształcenie w mobilne miejsce wydawania paczek żywnościowych z postojami wyznaczonymi na podanych przystankach. Na przystanku KAPITULNA następowało załadowanie autobusu suchym prowiantem przez pracowników organizacji pozarządowych. Na pozostałych przystankach pracownicy organizacji pozarządowych wydawali paczki żywnościowe potrzebującym.
2020.03.18. Z-7 linia autobusowa zastępcza
(przyspieszona stała)
(Koleje Mazowieckie)
PKP OTWOCK – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Poniatowskiego – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel Warszawska: Warszawska – Stara Wieś: Witosa – Pogorzelska – Fabryczna – Dąbrowiecka – Dąbrówka: Mazowiecka – Celestynów: Prosta – Obrońców Pokoju – Kolejowa – Wojska Polskiego – Człekówka: Lotników – Karpiska: Lotników – Świerkowa – PKP Karpiska (pętla) – Świerkowa – Lotników – Człekówka: Lotników – Wspólna – ChrosnaChrząszczówka: Strażacka – Królewska – Kąty: Królewska – Zabieżki: Żurawinowa – Słoneczna – Nowiny: Słoneczna – OlchowaKąty: Olchowa – Augustówka: Kołbielska – JaźwinyŁucznicaPilawa: aleja Wyzwolenia – Konopnickiej – Sportowa – PKP PILAWA.

(Niektóre kursy: ... – Kolejowa – PKP CELESTYNÓW.)
Przystanki: PKP OTWOCK, PKP ŚRÓDBORÓW, PKP POGORZEL WARSZAWSKA, STARA WIEŚ, PKP CELESTYNÓW, KARPISKA, KOŁBIEL, CHROSNA, ZABIEŻKI, AUGUSTÓWKA, JAŹWINY (NŻ), PILAWA (AL. WYZWOLENIA) (NŻ), PKP PILAWA.

(Stara trasa: PKP OTWOCK – ... – Zabieżki: Żurawinowa – Malownicza – Kąty: Olchowa – ... – PKP PILAWA.
Przystanki: PKP OTWOCK, ..., CHROSNA, PKP ZABIEŻKI, AUGUSTÓWKA, ..., PKP PILAWA.)
Korekta trasy w związku z brakiem możliwości dojazdu do przystanku PKP w Zabieżkach.
2020.03.18.
ok. godz. 13.30.
L20 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Trakt Lubelski (zachodnia jezdnia serwisowa trasy S17) – zawrotka na wysokości ul. Rutki – Trakt Lubelski (jezdnia główna) – Trakt Lubelski – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(W soboty w godz. 7.30 - 16.30: ... – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – ...)

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – ... – Wola Ducka: Narutowicza – Trakt Lubelski (stara jezdnia) – zawrotka na wysokości ul. Rutki – Trakt Lubelski (jezdnia główna) – ... – RZAKTA.)
Korekta trasy w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy drogi ekspresowej S17 w Woli Duckiej i zamknięciem wlotu ul. Narutowicza na Drogę Krajową nr 17 (po zachodniej stronie skrzyżowania).
2020.03.20. L36 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SOKOLA) – Sokola – Topolowa – Brzozowa – 1 Maja (powrót: 1 Maja – Leszczyńska – Sokola – WOŁOMIN (SOKOLA).) – Fieldorfa – Przejazd – Sasina (powrót: Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina) – Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska) – Sasina – Armii Krajowej – Laskowa – PKP Wołomin (Laskowa) (pętla) – Laskowa – Armii Krajowej – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Radzymińska – Witosa – Wołomin: Geodetów – Łukasiewicza – Zagościniec: Podmiejska – 100-lecia – Lipinki: Graniczna – Klonowa – Słoneczna – Piaskowa – Parkowa – PKP ZAGOŚCINIEC (powrót: PKP ZAGOŚCINIEC – Parkowa – Kolejowa – Graniczna – Piaskowa – Słoneczna).

(Stara trasa: WOŁOMIN (SOKOLA) – ... – Czarna: Radzymińska – Witosa – Boryny – Helenów: 100-lecia – Zagościniec: 100-lecia – ... – PKP ZAGOŚCINIEC.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową drogi powiatowej 4312W Zagościniec - Helenów w gminie Wołomin.
2020.03.20.
2020.04.05.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie codziennie w godz. 16.15 - 18.30 z ruchu stacji WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA w związku z akcją "LOT do domu".


S2. WARSZAWA SŁUŻEWIEC – Warszawa Żwirki i Wigury – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

S3. WARSZAWA SŁUŻEWIEC – Warszawa Żwirki i Wigury – ... – WIELISZEW / LEGIONOWO PIASKI / RADZYMIN.

Z. LOTNISKO CHOPINA – Żwirki i Wigury – Sasanki – PKP SŁUŻEWIEC (powrót: PKP SŁUŻEWIEC – Sasanki – Marynarska – rondo Unii Europejskiej (zawrotka) – Marynarska – Sasanki).
2020.03.21. MPP linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
[Bez pasażerów: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Krańcowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – ] KAPITULNA [ – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ] DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) [ – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Sokola – ] METRO STADION NARODOWY [ – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – ] PLAC ZAWISZY [ – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – ] JANA OLBRACHTA [ – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – ] NOWOLIPKI [ – aleja Jana Pawła II – ] RONDO "RADOSŁAWA" [ – aleja Jana Pawła II – Błońska – Kłopot – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego – ] PARK TRAUGUTTA [ – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ] PLAC HALLERA [ – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.] [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KAPITULNA (godz. 7.30-7.45), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (godz. 8.00-8.30), METRO STADION NARODOWY (godz. 9.00-9.30), PL. ZAWISZY (godz. 10.00-10.30), JANA OLBRACHTA (godz. 11.00-11.30), NOWOLIPKI (godz. 12.00-12.30), RONDO "RADOSŁAWA" (godz. 13.00-13.30), PARK TRAUGUTTA (godz. 14.00-14.30), PL. HALLERA (godz. 15.00-15.30).

(Stara trasa: [Bez pasażerów: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – ... – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – ] PLAC ZAWISZY [ – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Nowolipki (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – ] NOWOLIPKI [ – aleja Jana Pawła II – Nowolipie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – zawrotka przed ul. Jeziorańskiego – Słomińskiego – ] PARK TRAUGUTTA [ – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.] [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KAPITULNA (godz. 7.30-7.45), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (godz. 8.00-9.30), PL. ZAWISZY (godz. 10.00-11.30), NOWOLIPKI (godz. 12.00-13.30), PARK TRAUGUTTA (godz. 14.00-15.30).)
Wprowadzenie kolejnych przystanków na wniosek Biura Pomocy i Projektów Społecznych. Na przystanku KAPITULNA następowało załadowanie autobusu suchym prowiantem przez pracowników organizacji pozarządowych. Na pozostałych przystankach pracownicy organizacji pozarządowych wydawali paczki żywnościowe potrzebującym.
2020.03.23. ZMIANY ROZKŁADOWE Zmiany związane z pandemią koronawirusa Covid-19 i zamknięciem szkół i uczelni.
• Wprowadzenie sobotnich rozkładów jazdy obowiązujących też od poniedziałku do piątku.
• Zawieszenie kursowania linii:
130, 303, 305, 308, 311, 314, 320, 321, 328, 338, 339, 365, 397, 411, E-1, E-2, E-9, L44, L50.

• Utrzymanie kursowania linii:
207, 225, 317, 326, 331, 340, 345, 401, 402, 412, 414.

• Ograniczenie kursowania do godzin szczytu linii:
317, 326, 345, 401, 402.

• Wprowadzenie specjalnych rozkładów jazdy linii:
105, 109, 110, 122, 132, 138, 145, 150, 155, 162, 167, 178, 182, 189, 190, 210, 500, 504, 507, 511, 517, 520, 523, 527, 709, 710, 719, 723, 739, 743.

• Zawieszenie funkcjonowania dodatkowych kursów wariantowych:
105, 109, 153, 163, 164, 199, 210, 256, 401, 412, 504, 519, 743.

24 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: NOWE BEMOWO – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: KOŁO – Obozowa – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Wprowadzenie sobotniego rozkładu jazdy (ze zwiększeniem liczby wariantowych kursów skróconych) w związku z pandemią koronawirusa Covid-19 i wprowadzeniem ograniczeń w korzystaniu z komunikacji miejskiej.
150 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Jeden kurs w dni świąteczne w godzinach porannych i jeden w godzinach wieczornych: ... – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – Dziekanówek (pętla) – Kolejowa – Sadowa: Wędrowców – Turystyczna – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka (powrót: Graniczka – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)
Wprowadzenie sobotniego rozkładu jazdy (z ograniczeniem liczby kursów wariantowych) w związku z pandemią koronawirusa Covid-19 i wprowadzeniem ograniczeń w korzystaniu z komunikacji miejskiej.
190 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – CH MARKI.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: KINO FEMINA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ (powrót: METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – NOWOLIPKI – aleja Jana Pawła II] – KINO FEMINA.) – ...)
Wprowadzenie sobotniego rozkładu jazdy (z wprowadzeniem skróconych kursów wariantowych) w związku z pandemią koronawirusa Covid-19 i wprowadzeniem ograniczeń w korzystaniu z komunikacji miejskiej.
201 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – Księcia Janusza – Księcia Bolesława).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ... – KOŁO.

(W dni świąteczne: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ...))
Czasowe wycofanie z przejazdu przez ul. Żołnierzy Wyklętych w związku z pandemią koronawirusa Covid-19 i wprowadzeniem ograniczeń w korzystaniu z komunikacji miejskiej.
331 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Galopu – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki (powrót: Poleczki – Chodzonego – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki – Puławska) – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.

(Niektóre kursy: ... – Chodzonego – Poleczki – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Poleczki – Wirażowa – ...)
Wprowadzenie wariantowych podjazdów do krańca OSMAŃSKA-DHL (w zamian za zawieszoną linię 328) w związku z pandemią koronawirusa Covid-19 i wprowadzeniem ograniczeń w korzystaniu z komunikacji miejskiej.
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – Rolna – aleja Wilanowska – Dominikańska – Wałbrzyska).
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI, PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW.

(Stara trasa: URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI, PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-BIBLIOTEKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD.

(Niektóre kursy w godzinach szczytu: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Ciszewskiego – aleja KEN – METRO STOKŁOSY.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: WKD RAKÓW – Łopuszańska (jezdnia boczna) – Łopuszańska – Hynka – ... – Ciszewskiego – aleja KEN – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: WKD RAKÓW – Łopuszańska (jezdnia boczna) – Łopuszańska – Hynka – ... – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS.) – Bohaterów Warszawy – ... – Ciszewskiego – aleja KEN – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS.) – Bohaterów Warszawy – ... – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – Rolna – aleja Wilanowska – Dominikańska – Wałbrzyska).))
Ograniczenie kursowania do godzin szczytu (wraz ze skróceniem trasy) w związku z pandemią koronawirusa Covid-19 i wprowadzeniem ograniczeń w korzystaniu z komunikacji miejskiej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MYSZCZYN II 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Zaborowskiej w Myszczynie (dotyczy linii L-6).
2020.03.24. 707 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – aleja Krakowska (droga serwisowa) – Sękocin Las: aleja Krakowska (droga serwisowa) – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – Gerbera – rondo Solidarności (zawrotka) – Gerbera – Wojska Polskiego – PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) (powrót: PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) – Wojska Polskiego).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – PIASECZNO (NADARZYŃSKA).)
Skierowanie na trasę zmienioną w związku z koniecznością skierowania do obsługi linii taboru przegubowego oraz ograniczeniami infrastrukturalnymi na przystanku NADARZYŃSKA 02.
2020.03.25. Wprowadzenie limitu określającego maksymalną liczbę pasażerów w pojeździe, wynoszącego połowę liczby miejsc siedzących.
2020.03.25. ZMIANY ROZKŁADOWE Odwołanie większości zmian wprowadzonych 23 marca w związku z wprowadzeniem limitu osób przebywających w pojazdach komunikacji miejskiej.
• Przywrócenie od poniedziałku do piątku rozkładów jazdy obowiązujących w dni powszednie.
• Przywrócenie kursowania linii:
130, 303, 305, 308, 311, 314, 321, 328, 338, 339, 365, 397, 411, E-1, E-2, E-9.

• Utrzymanie zawieszenia kursowania linii:
304, 320, 323, 332, 379.

• Utrzymanie zawieszenia dodatkowych wariantowych kursów linii:
114, 150, 256, 326, 401, 412, 504, 519.

• Zawieszenie funkcjonowania dodatkowych kursów wariantowych:
162, 163, 164, 211, 213, 522, 743.
• Przywrócenie kursowania poza godzinami szczytu linii:
317, 326, 345, 401, 402.

• Przywrócenie stałych rozkładów jazdy linii:
105, 109, 110, 122, 132, 138, 145, 150, 155, 162, 167, 178, 182, 189, 190, 210, 500, 504, 507, 511, 517, 520, 523, 527, 709, 710, 719, 723, 739, 743.

24 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: KOŁO – Obozowa – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Przywrócenie funkcjonowania od poniedziałku do piątku rozkładu jazdy obowiązującego w dni powszednie w związku z częściowym odwołaniem zmian wprowadzonych 23 marca po wprowadzeniu limitu osób przebywających w pojazdach komunikacji miejskiej.
150 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz w dni świąteczne jeden kurs w godzinach porannych i jeden w godzinach wieczornych: ... – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – Dziekanówek (pętla) – Kolejowa – Sadowa: Wędrowców – Turystyczna – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka (powrót: Graniczka – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)
190 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – CH MARKI.

(Stara trasa niektórych kursów w dni powszednie w godzinach szczytu: KINO FEMINA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ (powrót: METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – NOWOLIPKI – aleja Jana Pawła II] – KINO FEMINA.) – ... – CH MARKI.)
331 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO WILANOWSKA – Puławska – Poleczki – Galopu – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki (powrót: Poleczki – Chodzonego – Wyczółki – Łączyny – Wyczółki (pętla) – Łączyny – Wyczółki – Chodzonego – Poleczki – Puławska) – Wirażowa – Narkiewicza – Bennetta – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa niektórych kursów: METRO WILANOWSKA – ... – Chodzonego – Poleczki – Osmańska – Osmańska-DHL (pętla) – Osmańska – Poleczki – Wirażowa – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
401 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Ciszewskiego – URSYNÓW POŁUDNIOWY.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI, PKP URSUS, PL. TYSIĄCLECIA, ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, WKD RAKÓW, HYNKA, SASANKI, PKP SŁUŻEWIEC, POSTĘPU, RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, NOWOURSYNOWSKA, SGGW-BIBLIOTEKA, SGGW-REKTORAT, CISZEWSKIEGO, STRZELECKIEGO, URSYNÓW PŁD.

(Niektóre kursy w godzinach porannych i wieczornych: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Ciszewskiego – aleja KEN – METRO STOKŁOSY.)

(Stara trasa: URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Hynka – Sasanki – Marynarska – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – METRO SŁUŻEW (powrót: METRO SŁUŻEW – Rolna – aleja Wilanowska – Dominikańska – Wałbrzyska).)
Przywrócenie funkcjonowania od poniedziałku do piątku rozkładu jazdy obowiązującego w dni powszednie (z zawieszeniem funkcjonowania większości kursów wariantowych) w związku z częściowym odwołaniem zmian wprowadzonych 23 marca po wprowadzeniu limitu osób przebywających w pojazdach komunikacji miejskiej.
411 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Saska (powrót: Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – aleja Stanów Zjednoczonych) – Egipska – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy) – Graniczna – STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).

(Niektóre kursy w godzinach porannego szczytu: ... – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.)
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→STARA MIŁOSNA), METRO POLITECHNIKA (→GOCŁAW), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW (→METRO POLITECHNIKA), GOCŁAW, TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA, 1 PRASKIEGO PUŁKU, FABRYCZNA, NIZINNA, STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA), RUMIANKOWA, POGODNA, MARMUROWA, TORFOWA, STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).
Zawieszenie funkcjonowania większości kursów skróconych w związku z pandemią koronawirusa Covid-19 i zamknięciem szkół i uczelni.
522 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Rzeczypospolitej – BRANICKIEGO (powrót: BRANICKIEGO – Branickiego – Sarmacka (zawrotka) – Branickiego – aleja Rzeczypospolitej).
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, SOBIESKIEGO, OŚ KRÓLEWSKA (NŻ), ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ, BRANICKIEGO (→DW. CENTRALNY), SARMACKA (→DW. CENTRALNY), BRANICKIEGO.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – ... – BRANICKIEGO.)
Przywrócenie funkcjonowania od poniedziałku do piątku rozkładu jazdy obowiązującego w dni powszednie (z zawieszeniem funkcjonowania większości kursów wariantowych) w związku z częściowym odwołaniem zmian wprowadzonych 23 marca po wprowadzeniu limitu osób przebywających w pojazdach komunikacji miejskiej.
MPP linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
[Bez pasażerów: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Krańcowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – ] KAPITULNA [ – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ] DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) [ – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Sokola – ] METRO STADION NARODOWY [ – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – ] PLAC ZAWISZY [ – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – ] JANA OLBRACHTA [ – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – ] NOWOLIPKI [ – aleja Jana Pawła II – ] RONDO "RADOSŁAWA" [ – aleja Jana Pawła II – Błońska – Kłopot – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego – ] PARK TRAUGUTTA [ – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ] PLAC HALLERA [ – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – ] KAPITULNA [ – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.] [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KAPITULNA (godz. 7.30-7.45), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (godz. 8.00-8.30), METRO STADION NARODOWY (godz. 9.00-9.30), PL. ZAWISZY (godz. 10.00-10.30), JANA OLBRACHTA (godz. 11.00-11.30), NOWOLIPKI (godz. 12.00-12.30), RONDO "RADOSŁAWA" (godz. 13.00-13.30), PARK TRAUGUTTA (godz. 14.00-14.30), PL. HALLERA (godz. 15.00-15.30), KAPITULNA (godz. 16.00-16.05).

(Stara trasa: [Bez pasażerów: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – ... – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – ... – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.] [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KAPITULNA (godz. 7.30-7.45), ..., PARK TRAUGUTTA (godz. 14.00-14.30), PL. HALLERA (godz. 15.00-15.30).)
Wprowadzenie przystanku KAPITULNA w drodze powrotnej do zajezdni na wniosek Biura Pomocy i Projektów Społecznych. Na przystanku KAPITULNA rano następowało załadowanie (a po zakończeniu pracy rozładowanie) autobusu suchym prowiantem przez pracowników organizacji pozarządowych. Na pozostałych przystankach pracownicy organizacji pozarządowych wydawali paczki żywnościowe potrzebującym.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MYSZCZYN II 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Zaborowskiej w Myszczynie (dotyczy linii L-6).
2020.03.26/27. Odstąpiono od wymogu zatrzymywania autobusów linii nocnych na przystankach warunkowych, ale tylko w przypadku, gdy w pojeździe nie przebywał żaden pasażer oraz gdy na przystanku warunkowym nie oczekiwał żaden pasażer.
2020.03.27. L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – ZIELONKA (PADEREWSKIEGO) (powrót: ZIELONKA (PADEREWSKIEGO) – Armii Krajowej – Wilsona – Brzozowa – Paderewskiego – Armii Krajowej).

(Niektóre kursy w dni powszednie: CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – ...)

(W dni świąteczne: CH MARKI – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Bankowej w Zielonce.
2020.03.30. 105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Zawieszenie kursów skróconych LAZUROWA - RONDO DASZYŃSKIEGO wraz z ograniczeniem funkcjonowania kursów OS. GÓRCZEWSKA - RONDO DASZYŃSKIEGO do dni powszednich.
190 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – CH MARKI.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: KINO FEMINA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ (powrót: METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – NOWOLIPKI – aleja Jana Pawła II] – KINO FEMINA.) – ...)
Wprowadzenie kursów skróconych w celu zwiększenia podaży na najbardziej obciążonym odcinku. Jednocześnie zmniejszono częstotliwość kursów realizowanych na pełnej trasie.
L35 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – Wileńska (powrót: Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin (pętla) – Żelazna – Legionów – Wileńska – Przejazd) – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Ręczajska – Nowe Grabie: Ręczajska – pętla – Ręczajska – Duczki: Ręczajska – Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Cichorackiej – Główna – STARE GRABIE. Ograniczenie kursowania do godzin szczytu w dni powszednie na wniosek Urzędu Miasta w Wołominie w związku z postępującą pandemią koronawirusa Covid-19 i wprowadzeniem przez Rząd RP ograniczeń swobodnego przemieszczania się i kontaktów społecznych.
L36 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
WOŁOMIN (SOKOLA) – Sokola – Topolowa – Brzozowa – 1 Maja (powrót: 1 Maja – Leszczyńska – Sokola – WOŁOMIN (SOKOLA).) – Fieldorfa – Przejazd – Sasina (powrót: Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina) – Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska) – Sasina – Armii Krajowej – Laskowa – PKP Wołomin (Laskowa) (pętla) – Laskowa – Armii Krajowej – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Radzymińska – Witosa – Wołomin: Geodetów – Łukasiewicza – Zagościniec: Podmiejska – 100-lecia – Lipinki: Graniczna – Klonowa – Słoneczna – Piaskowa – Parkowa – PKP ZAGOŚCINIEC (powrót: PKP ZAGOŚCINIEC – Parkowa – Kolejowa – Graniczna – Piaskowa – Słoneczna).
L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Turów: Hallera – Kobyłka: Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW).) – Ossów: Matarewicza – Grabiczna – Kobyłka: Bohaterów Ossowa – Nadarzyńska – Ręczajska – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Wołomin (Szpital) (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – Wołomin (Szpital) (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Przejazd – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin (pętla) – Żelazna – Legionów – Wileńska – Przejazd) – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – LEŚNIAKOWIZNA.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)
L38 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Tęczowa – Głowackiego – Geodetów – aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – Lipińska – Legionów – Gryczana – Sikorskiego – Graniczna – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – MAJDAN.
2020.04.01. L46 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska (powrót: Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Hoża – Przewoska – Batorego – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Bema – Osiedle Ługi (pętla) – Bema – Mickiewicza – Stare Miasto – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Świderska – Wyszyńskiego – Otwock: Kraszewskiego – Warsztatowa (zawrotka) – Kraszewskiego – Kuklińskiego – Generalska – Danuty – OTWOCK (DANUTY).)
Kasacja linii na wniosek Urzędu Miasta w Karczewie ze względu na brak porozumienia z Urzędem Miasta w Otwocku i nierozstrzygniętym przetargiem na obsługę linii.
2020.04.02. MPP linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
[Bez pasażerów: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Krańcowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – ] KAPITULNA [ – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ] DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) [ – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Sokola – ] METRO STADION NARODOWY [ – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – ] PLAC ZAWISZY [ – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – ] JANA OLBRACHTA [ – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – ] NOWOLIPKI [ – aleja Jana Pawła II – ] RONDO "RADOSŁAWA" [ – aleja Jana Pawła II – Błońska – Kłopot – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego – ] PARK TRAUGUTTA [ – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – ] NAMYSŁOWSKA [ – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – ] KAPITULNA [ – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.] [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KAPITULNA (godz. 7.30-7.45), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (godz. 8.00-8.30), METRO STADION NARODOWY (godz. 9.00-9.30), PL. ZAWISZY (godz. 10.00-10.30), JANA OLBRACHTA (godz. 11.00-11.30), NOWOLIPKI (godz. 12.00-12.30), RONDO "RADOSŁAWA" (godz. 13.00-13.30), PARK TRAUGUTTA (godz. 14.00-14.30), NAMYSŁOWSKA (godz. 15.00-15.30), KAPITULNA (godz. 16.00-16.05).

(Stara trasa: [Bez pasażerów: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – ... – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – ] PLAC HALLERA [ – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – ... – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.] [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KAPITULNA (godz. 7.30-7.45), ..., PARK TRAUGUTTA (godz. 14.00-14.30), PL. HALLERA (godz. 15.00-15.30), KAPITULNA (godz. 16.00-16.05).)
Likwidacja przystanku PLAC HALLERA wraz z jednoczesnym uruchomieniem przystanku NAMYSŁOWSKA na wniosek Biura Pomocy i Projektów Społecznych. Na przystanku KAPITULNA rano następowało załadowanie (a po zakończeniu pracy rozładowanie) autobusu suchym prowiantem przez pracowników organizacji pozarządowych. Na pozostałych przystankach pracownicy organizacji pozarządowych wydawali paczki żywnościowe potrzebującym.
2020.04.04. M2 linia metra zwykła stała
(w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę kursuje do godz. 3.15)
Księcia JANUSZA [Górczewska / Jana Olbrachta / Księcia Janusza] – MŁYNÓW [Górczewska / Syreny] – PŁOCKA [Płocka / Wolska] – RONDO DASZYŃSKIEGO [Prosta / Towarowa] – RONDO ONZ [Prosta / Świętokrzyska / aleja Jana Pawła II] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Świętokrzyska / Marszałkowska] – NOWY ŚWIAT-UNIWERSYTET [Świętokrzyska / Marszałkowska] – CENTRUM NAUKI KOPERNIK [Tamka / Wybrzeże Kościuszkowskie] – STADION NARODOWY [Sokola / Zamoyskiego] – DWORZEC WILEŃSKI [Targowa / aleja Solidarności] – SZWEDZKA [Strzelecka / Szwedzka] – TARGÓWEK MIESZKANIOWY [Pratulińska / Ossowskiego] – TROCKA [Pratulińska / Trocka]. Otwarcie trzech nowych stacji zachodniego odcinka drugiej linii metra.
171 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Powstańców Śląskich – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – ... – TORWAR.)
Korekty tras w związku z otwarciem dla ruchu ul. Górczewskiej (na odcinku od al. Prymasa Tysiąclecia do ul. Płockiej) oraz przedłużeniem trasy linii metra M2 do stacji Księcia JANUSZA.
190 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – CH MARKI.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: KINO FEMINA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ (powrót: METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – NOWOLIPKI – aleja Jana Pawła II] – KINO FEMINA.) – ...)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Powstańców Śląskich – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – ... – CH MARKI.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC BANKOWY – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC BANKOWY – [bez pasażerów: aleja Solidarności – zawrotka za Muzeum Niepodległości – aleja Solidarności] – PLAC BANKOWY.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, KANAŁ GOCŁAWSKI, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, RAWAR, ZAMIENIECKA, CENTRUM OPTYKI, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→ZNANA), MARYSIN.

(Stara trasa: PŁOCKA-SZPITAL – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Wolska – Płocka – Górczewska – PŁOCKA-SZPITAL.) – plac Bankowy – Marszałkowska – ... – MARYSIN.
Przystanki: PŁOCKA-SZPITAL, PŁOCKA-SZPITAL (→PŁOCKA-SZPITAL), PŁOCKA (→PŁOCKA-SZPITAL), ZAJEZDNIA WOLA (→PŁOCKA-SZPITAL), MŁYNARSKA (→MARYSIN), LESZNO (→MARYSIN), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, ..., MARYSIN.)
Wycofanie z Woli w związku z otwarciem dla ruchu ul. Górczewskiej (na odcinku od al. Prymasa Tysiąclecia do ul. Płockiej) oraz przedłużeniem trasy linii metra M2 do stacji Księcia JANUSZA i przywróceniem przejazdu przez ul. Górczewską i Leszno linii 171 i 190.
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Wolska – Płocka – Górczewska (powrót: Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności) – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Niektóre kursy: ... – Wolska – Redutowa – Olbrachta (zawrotka) – Redutowa – Wolska – ...))
Korekta trasy w związku z otwarciem dla ruchu ul. Górczewskiej (na odcinku od al. Prymasa Tysiąclecia do ul. Płockiej) oraz przedłużeniem trasy linii metra M2 do stacji Księcia JANUSZA. Skierowanie na trasę objazdową na Woli w związku z trwającą przebudową ul. Górczewskiej i w związku z brakiem dopuszczenia skrętu w lewo z ul. Młynarskiej w ul. Górczewską.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PŁOCKA - zmiana nazwy zespołu przystankowego na METRO PŁOCKA.

• PŁOCKA 06 - zmiana oznaczenia przystanku na METRO PŁOCKA 08 (dotyczy linii 102).

• PŁOCKA 07 - zmiana oznaczenia przystanku na METRO PŁOCKA 05 (dotyczy linii 103 i 136).

• PŁOCKA 08 - zmiana oznaczenia przystanku na METRO PŁOCKA 06 (dotyczy linii 103 i 136).

• PŁOCKA-SZPITAL 03 - zmiana oznaczenia przystanku na PŁOCKA-SZPITAL 01 (dotyczy linii 171, 190 i N42).

• PŁOCKA-SZPITAL 05 - zmiana oznaczenia przystanku na PŁOCKA-SZPITAL 03 (dotyczy linii 102, 103 i 136).

• PŁOCKA-SZPITAL 06 - zmiana oznaczenia przystanku na PŁOCKA-SZPITAL 04 (dotyczy linii 102, 103 i 136).

• PKP MŁYNÓW - zmiana nazwy zespołu przystankowego na METRO MŁYNÓW.

• SYRENY - zmiana nazwy zespołu przystankowego na METRO MŁYNÓW.

• SYRENY 01 - zmiana oznaczenia przystanku na METRO MŁYNÓW 05 (dotyczy linii 171, 190 i N42).

• METRO MŁYNÓW 06 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Górczewskiej, naprzeciwko przystanku METRO MŁYNÓW 05 (dotyczy linii 171, 190 i N42).

• JANA OLBRACHTA - zmiana nazwy zespołu przystankowego na METRO KSIĘCIA JANUSZA.

• CIOŁKA - zmiana nazwy zespołu przystankowego na METRO KSIĘCIA JANUSZA.

• METRO KSIĘCIA JANUSZA 04 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Jana Olbrachta przed skrzyżowaniem z ul. Górczewską (w kierunku północnym) (dotyczy linii 129 i 197).

• METRO KSIĘCIA JANUSZA 08 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Górczewskiej za skrzyżowaniem z ul. Ciołka (w kierunku zachodnim).

• REDUTOWA 03 - likwidacja przystanku zlokalizowanego na ul. Jana Olbrachta przed skrzyżowaniem z ul. Redutową (w kierunku zachodnim).

• REDUTOWA 52 - zmiana oznaczenia przystanku na REDUTOWA 03 (dotyczy linii 154, 155, 167, 197 i N42).

• NIWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. św. Wincentego w rejonie skrzyżowania z ul. Niwa (dotyczy linii 120, 156, 160, 169, 256, 269 i N02).
2020.04.09. 712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – SikorskiegoJanów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – STARE BABICE (RYNEK) (powrót: STARE BABICE (RYNEK) – Sikorskiego).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – ... – STARE BABICE (RYNEK).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z kolejnym etapem modernizacji ul. Lutosławskiego w Klaudynie.
L-6 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
STARE BEMOWO – Radiowa – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – SikorskiegoJanów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Białej Góry – Sportowa – Lipków: Jakubowicza – Akacjowa – Koczargi Stare: Akacjowa – Zielonki Wieś: Szkolna – Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Kosmowska – Borzęcin Mały: Kosmowska – Krótka – Myszczyn: Zaborowska – Pilaszków: Zaborowska – PILASZKÓW.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – ... – PILASZKÓW.)
2020.04.12. ZMIANY ROZKŁADOWE Zmiany związane z pandemią koronawirusa Covid-19 i zamknięciem szkół i uczelni.
• Zawieszenie kursowania linii:
Brwinów: B9.
2020.04.12.
2020.04.13.
WIELKANOC • Zawieszenie kursowania linii:
118, 126, 129, 139, 155, 182, 195, 196, 201, 204, 206, 209, 219, 220, 249, 256, 269, 501, 527, Z21.



164. WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.

177. P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Prystora – ... – URSUS-RATUSZ.

228. URSUS-RATUSZ – ... – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Potrzebna – Wagonownia Szczęśliwice (zawrotka) – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Wagonownia Szczęśliwice (pętla) – Potrzebna – Świerszcza) – ... – SASANKI.

251. METRO WILANOWSKA – ... – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (CH STARA PAPIERNIA).
(Niektóre kursy: ... – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – Powsin (Ogród Botaniczny) (pętla) – Prawdziwka – Borowa – Bielawa: Borowa – Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (CH STARA PAPIERNIA).)
2020.04.15. MPP linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
[Bez pasażerów: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Krańcowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – ] KAPITULNA [ – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ] DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) [ – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Sokola – ] METRO STADION NARODOWY [ – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – ] PLAC ZAWISZY [ – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – ] METRO KSIĘCIA JANUSZA [ – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – ] NOWOLIPKI [ – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Pamiętajcie o Ogrodach – ] CH ARKADIA [ – Pamiętajcie o Ogrodach – rondo Kofty (zawrotka) – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego – ] PARK TRAUGUTTA [ – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – ] NAMYSŁOWSKA [ – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – ] KAPITULNA [ – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.] [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KAPITULNA (godz. 7.30-7.45), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (godz. 8.00-8.30), METRO STADION NARODOWY (godz. 9.00-9.30), PL. ZAWISZY (godz. 10.00-10.30), METRO KSIĘCIA JANUSZA (godz. 11.00-11.30), NOWOLIPKI (godz. 12.00-12.30), CH ARKADIA (godz. 13.00-13.30), PARK TRAUGUTTA (godz. 14.00-14.30), NAMYSŁOWSKA (godz. 15.00-15.30), KAPITULNA (godz. 16.00-16.05).

(Stara trasa: [Bez pasażerów: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – ... – aleja Jana Pawła II – ] NOWOLIPKI [ – aleja Jana Pawła II – ] RONDO "RADOSŁAWA" [ – aleja Jana Pawła II – Błońska – Kłopot – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego – ... – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.] [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KAPITULNA (godz. 7.30-7.45), ..., NOWOLIPKI (godz. 12.00-12.30), RONDO "RADOSŁAWA" (godz. 13.00-13.30), PARK TRAUGUTTA (godz. 14.00-14.30), ..., KAPITULNA (godz. 16.00-16.05).)
Likwidacja przystanku RONDO "RADOSŁAWA" wraz z jednoczesnym uruchomieniem przystanku CH ARKADIA na wniosek Biura Pomocy i Projektów Społecznych. Na przystanku KAPITULNA rano następowało załadowanie (a po zakończeniu pracy rozładowanie) autobusu suchym prowiantem przez pracowników organizacji pozarządowych. Na pozostałych przystankach pracownicy organizacji pozarządowych wydawali paczki żywnościowe potrzebującym.
2020.04.18. L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Wolska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA. Zawieszenie kursowania w soboty na wniosek Urzędu Gminy w Nieporęcie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. TRZECH KRZYŻY 10 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 116).
2020.04.20. ZMIANY PRZYSTANKOWE • DUCZKI OLSZOWA 01 i 02 - likwidacja przystanków ze względu na brak możliwości bezpiecznej obsługi pasażerów (dotyczy linii L35).
2020.04.21. Odstąpiono od wymogu zatrzymywania autobusów linii strefowych oraz lokalnych (wyłącznie na terenie II strefy biletowej) na przystankach warunkowych, ale tylko w przypadku, gdy w pojeździe nie przebywał żaden pasażer oraz gdy na przystanku warunkowym nie oczekiwał żaden pasażer.
2020.04.30. N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza).

(Niektóre kursy: ... – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ / METRO MŁOCINY.)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
2020.04.30.
ok. godz. 10.00.
161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Przełęczy – Izbicka-Cmentarz (pętla) – Przełęczy – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Tuberozy (jezdnia tymczasowa) – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Deptak (jezdnia tymczasowa)).

(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (cmentarz) (pętla) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – ... – OLECKA.)
Likwidacja dotychczasowej pętli po zachodniej stronie cmentarza w Radości w związku z kolejnym etapem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy i planowaną zmianą przebiegu ul. Izbickiej. Otwarcie nowej pętli przy ul. Przełęczy, po wschodniej stronie cmentarza.
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – Izbicka (powrót: Izbicka – Przełęczy – Izbicka-Cmentarz (pętla) – Przełęczy – Izbicka – Panny Wodnej) – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska (powrót: Bysławska – Patriotów – Walcownicza) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – ... – BŁOTA.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • IZBICKA-CMENTARZ 02, 03, 04 - likwidacja dotychczasowych przystanków (dotyczy linii 161 i 213).

• IZBICKA-CMENTARZ 03 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na pętli przy ul. Przełęczy (dotyczy linii 161 i 213).
2020.04.30.
ok. godz. 18.00.
151 linia autobusowa zwykła stała NOWOWIEJSKA – aleja Niepodległości – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – NOWOWIEJSKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Poligonowa (powrót: Poligonowa – Grenadierów – aleja Stanów Zjednoczonych) – Nowaka-Jeziorańskiego – RECHNIEWSKIEGO.

(Stara trasa: NOWOWIEJSKA – ... – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Poligonowa – ... – RECHNIEWSKIEGO.)
Jednokierunkowe skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem remontu wiaduktu w ciągu ul. Ostrobramskiej w węźle Przyczółek Grochowski.
158 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: CH REDUTA – ... – aleja Waszyngtona – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Kinowa) – Zamieniecka – ... – WITOLIN.)
182 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (powrót: Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Grenadierów – aleja Stanów Zjednoczonych) – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Poligonowa – ... – WITOLIN.)
502 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska – Grenadierów – aleja Stanów Zjednoczonych) – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy) – Graniczna – STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→STARA MIŁOSNA), METRO POLITECHNIKA (→STARA MIŁOSNA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, KANAŁ GOCŁAWSKI, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA (→METRO POLITECHNIKA), POLIGONOWA, ZAMIENIECKA, CH PROMENADA, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA, PŁOWIECKA (→METRO POLITECHNIKA), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA, 1 PRASKIEGO PUŁKU, FABRYCZNA, NIZINNA, STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA), RUMIANKOWA, POGODNA, MARMUROWA, TORFOWA, STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – ... – STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, ..., PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, POLIGONOWA, ..., STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).)
514 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Grenadierów – aleja Stanów Zjednoczonych) – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→WOLA GRZYBOWSKA), METRO POLITECHNIKA (→WOLA GRZYBOWSKA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, KANAŁ GOCŁAWSKI, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA (→METRO POLITECHNIKA), POLIGONOWA, ZAMIENIECKA, CH PROMENADA, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA, PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, GRAWERSKA (→METRO POLITECHNIKA), KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW, INSTRUKTORSKA, SOSNOWA (→METRO POLITECHNIKA), ZIELONA, GRZYBOWA, GROSZÓWKA, REJTANA, WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA, CZARNIECKIEGO, WOLA GRZYBOWSKA (→METRO POLITECHNIKA), WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – ... – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, ..., PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, POLIGONOWA, ..., WOLA GRZYBOWSKA.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC BANKOWY – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC BANKOWY – [bez pasażerów: aleja Solidarności – zawrotka za Muzeum Niepodległości – aleja Solidarności] – PLAC BANKOWY.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Grenadierów – aleja Stanów Zjednoczonych) – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, KANAŁ GOCŁAWSKI, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA (→PL. BANKOWY), POLIGONOWA, ZAMIENIECKA, CH PROMENADA, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→ZNANA), MARYSIN.

(Stara trasa: PLAC BANKOWY – ... – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – ... – MARYSIN.
Przystanki: PL. BANKOWY, ..., PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, POLIGONOWA, ..., MARYSIN.)
525 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska – Grenadierów – aleja Stanów Zjednoczonych) – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, KANAŁ GOCŁAWSKI, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA (→DW. CENTRALNY), POLIGONOWA, ZAMIENIECKA, CH PROMENADA, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA, PŁOWIECKA (→DW. CENTRALNY), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA, CZATÓW, POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA SZPITAL, BIELSZOWICKA, CZD, MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – ... – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, POLIGONOWA, ..., MIĘDZYLESIE.)
N25 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Grenadierów – aleja Stanów Zjednoczonych) – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Poligonowa – ... – MIĘDZYLESIE.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • OS. MAJDAŃSKA 01 - wprowadzenie przystanków (dotyczy linii 151, 182, 502, 514, 520, 525 (stały) oraz N25 (warunkowy)).

• KANAŁ GOCŁAWSKI 01 - wprowadzenie przystanków warunkowych (dotyczy linii 141, 143, 188 i 523).
2020.05.01. 102 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście).

(W dni świąteczne: ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – aleja KEN – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (NŻ) (→KONWIKTORSKA), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), WARCHAŁOWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), STRYJEŃSKICH (→KONWIKTORSKA), BRACI WAGÓW (→KONWIKTORSKA), NATOLIN PŁN. (→NATOLIN PŁN.) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→NOWODWORY), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY.)
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Przewoska – Hoża – Andriollego (powrót: Andriollego – Matejki – Batorego) – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Trakt Lubelski (zachodnia jezdnia serwisowa trasy S17) – zawrotka na wysokości ul. Rutki – Trakt Lubelski (jezdnia główna) – Trakt Lubelski – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – GLINIANKA.

(Niektóre kursy w godzinach wieczornych: ... – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego).)
Przejęcie trasy zawieszonej linii L20 wraz z pozostawieniem kilku kursów na starej trasie.
722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – rondo po zachodniej stronie trasy głównej – łącznica wjazdowa na jezdnię główną – Lubelska (wschodnia jezdnia główna trasy S17) (powrót: Lubelska (wschodnia jezdnia główna trasy S17) – łącznica zjazdowa do ronda po wschodniej stronie trasy – rondo po wschodniej stronie trasy głównej) – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Rudka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Otwock: Szosa Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Żeromskiego – Szlachecka – Cybulskiego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Filipowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz większość w dni świąteczne: ... – Radiówek: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – tymczasowy łącznik – droga przez Radiówek – Radiówek (pętla) – droga przez Radiówek – tymczasowy łącznik – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Rudka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – rondo po zachodniej stronie trasy głównej – łącznica wjazdowa na jezdnię główną – Lubelska (wschodnia jezdnia główna trasy S17) (powrót: Lubelska (wschodnia jezdnia główna trasy S17) – łącznica zjazdowa do ronda po wschodniej stronie trasy – rondo po wschodniej stronie trasy głównej) – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – tymczasowy łącznik – droga przez Radiówek – RADIÓWEK.

(W dni powszednie w godz. 7-19 oraz w dni świąteczne w godz. 8-19: ... – Majdan: Lubelska – Zagórska – Zagórze: Zagórska – Zagórze (Sanatorium) (pętla) – Zagórska – Majdan: Zagórska – Lubelska – Wiązowna: Lubelska – ...))
Przejęcie trasy zawieszonej linii L22 wraz z pozostawieniem wariantowych podjazdów do pętli w Radiówku. Przejęcie podjazdów do Sanatorium w Zagórzu przez linię 730.
730 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Ogrodowa (zawrotka) – Lubelska – Boryszewska – Boryszew: Boryszewska – Duchnów: Boryszewska – Wspólna – Brzeziny: Wspólna – BRZEZINY.

(W dni powszednie w godz. 7-19 oraz w dni świąteczne w godz. 8-20: ... – Majdan: Lubelska – Zagórska – Zagórze: Zagórska – Zagórze (Sanatorium) (pętla) – Zagórska – Majdan: Zagórska – Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – ...)
Przejęcie podjazdów do Sanatorium w Zagórzu od linii 722.
L14 linia autobusowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA. Zawieszenie kursowania w dni wolne od pracy na wniosek Urzędu Miasta i Gminy w Konstancinie-Jeziornie.
L15 linia autobusowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Zaleśna – Kawęczynek: Zaleśna – Topolowa – Prosta – Sarenki – Słomczyn: Jabłoniowa – Wilanowska – SŁOMCZYN-SZKOŁA (powrót: SŁOMCZYN-SZKOŁA – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Jabłoniowa).

(W dni powszednie w godz. 8-18: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka (powrót: Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Łyczyn: Warecka – ...)
L16 linia autobusowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
KĘPA OKRZEWSKA – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – droga lokalna (powrót: droga lokalna – HabdzinekObórkiKępa OborskaOkrzeszyn: droga lokalna do Kępy Oborskiej – droga przez Okrzeszyn) – Bielawa: Okrzewska – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – Piaseczyńska – Pułaskiego – Kołobrzeska – Głowackiego – Śniadeckich – Pułaskiego – Chylicka – Sułkowskiego – Rycerska – Prusa – Chylicka – Czarnów: Gościniec – CZARNÓW.
L21 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Obory: Od Lasu – Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Baczyńskiego – Słomczyn: Baczyńskiego – Łyczyńska – Wilanowska – Jabłoniowa – Cieciszew: droga nr 868 – Dębówka: droga lokalna – droga nr 734 – droga lokalna – PodłęczeWólka Dworska: droga lokalna wzdłuż Wisły – droga lokalna – Wólka Załęska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).
L42 linia autobusowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Obory: Od Lasu – Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Podlaska – Cieciszew: Podlaska – droga nr 868 – Wiślana – Słomczyn: Wiślana – Jabłoniowa – Wilanowska – SŁOMCZYN-SZKOŁA (powrót: SŁOMCZYN-SZKOŁA – Wilanowska – Łyczyn: Łyczyńska – Słomczyn: Wiślana – Cieciszew: Wiślana).
L20 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Trakt Lubelski (zachodnia jezdnia serwisowa trasy S17) – zawrotka na wysokości ul. Rutki – Trakt Lubelski (jezdnia główna) – Trakt Lubelski – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(W soboty w godz. 7.30 - 16.30: ... – Andriollego – Hoża – Przewoska – Olszowa – Batorego – Matejki – Andriollego – Pułaskiego – ...))
Zawieszenie funkcjonowania w związku z nierozstrzygniętym przetargiem na obsługę linii. Przejęcie trasy przez linię 702.
L22 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – Poniatowskiego – Pułaskiego – tymczasowy przejazd przez torowisko kolejowej – Cybulskiego – Szlachecka – Żeromskiego – Żeromskiego (jezdnia tymczasowa) – Szosa Lubelska (jezdnia tymczasowa) – Rudka: droga krajowa nr 17 (jezdnia tymczasowa) – droga krajowa nr 17 – Radiówek: droga przez Radiówek – Lubelska – Emów: Lubelska – Wiązowna: zachodnia jezdnia główna trasy S17 – wschodnia jezdnia główna trasy S17 – łącznica zjazdowa do ronda po wschodniej stronie trasy – rondo po wschodniej stronie trasy głównej (powrót: rondo po wschodniej stronie trasy głównej – rondo po zachodniej stronie trasy głównej – łącznica wjazdowa na jezdnię główną – jezdnia główna trasy S17) – Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).)
Zawieszenie funkcjonowania w związku z nierozstrzygniętym przetargiem na obsługę linii. Przejęcie trasy przez linię 722.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP JEZIORKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych zlokalizowanych na ul. Karczunkowskiej, na wiadukcie nad torami kolejowymi (dotyczy linii 209 i L39).
2020.05.01.
2020.05.03.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu metra na linii M1 na odcinku POLITECHNIKA - KABATY w związku z pracami konserwacyjnymi.


M1. MŁOCINY [Kasprowicza / Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" / Nocznickiego] – ... – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej].

710. WILANÓW – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – ... – PIASECZNO (KOŚCIELNA).

724. WILANÓW – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – ... – PIASECZNO (GERBERA).

742. WILANÓW – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).

Z39. OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny – ANDRUTOWA.

ZM1. PLAC KONSTYTUCJI – Waryńskiego – Batorego – aleja Niepodległości – Woronicza – Puławska – aleja Wilanowska – Rolna – aleja Harcerzy Rzeczypospolitej – aleja KEN – METRO KABATY – [bez pasażerów: aleja KEN – OSIEDLE KABATY].
Przystanki: PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, METRO POLE MOKOTOWSKIE, METRO RACŁAWICKA, METRO WIERZBNO, METRO WILANOWSKA, METRO SŁUŻEW, METRO URSYNÓW, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁD., METRO IMIELIN, NATOLIN PŁN., METRO NATOLIN, METRO KABATY.
2020.05.04. L47 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: Kursy do godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Łukasińskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).) – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica (powrót: Staszica – 3 Maja – Głowackiego) – Bema – Kraszewskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Lubelska – Krakowska – Warecka – Kraszewskiego).

Kursy po godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Łukasińskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).) – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica – Bema – Kraszewskiego – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Lubelska – Krakowska – Warecka – Kraszewskiego – Bema – PKP SULEJÓWEK-MIŁOSNA (powrót: PKP SULEJÓWEK-MIŁOSNA – Bema – Staszica – 3 Maja – Głowackiego).)
Zawieszenie funkcjonowania w związku z nierozstrzygniętym przetargiem na obsługę linii (wszystkie oferty przekraczały przeznaczoną na ten cel kwotę w budżecie).
L48 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Kleeberga – Kutrzeby – Okrzei – Sobieskiego – aleja Piłsudskiego – Mariańska – Czynu Społecznego – Asfaltowa – Zakręt: Asfaltowa – Trakt Brzeski – Szkolna – Izabela: Szkolna – Postępu – Michałówek: Postępu – Tajemnicza – MICHAŁÓWEK.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • IZBICKA-CMENTARZ 02 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Izbickiej, za skrzyżowaniem z ul. Przełęczy (w kierunku wschodnim) (dotyczy linii 213).
2020.05.05. 103 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich) – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich).) – Przy Agorze – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Tatarska – Ostroroga – Obozowa – Płocka – Krzyżanowskiego – Szarych Szeregów – Brylowska – Prądzyńskiego – Tunelowa – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich) – ... – Przy Agorze – Marymoncka – Podczaszyńskiego – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Jarzębskiego – ... – DWORZEC ZACHODNI (TUNELOWA).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu remontu al. Zjednoczenia.
181 linia autobusowa zwykła stała PLAC WILSONA – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Marymoncka (powrót: Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Kasprowicza – Podczaszyńskiego – Podleśna) – Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Żubrowa – Wóycickiego – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wólczyńska – Estrady – Dziekanowska – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA).)

(Stara trasa: PLAC WILSONA – ... – Podleśna – Marymoncka – Pułkowa – Dzierżoniowska – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA).)
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Podleśna – Podczaszyńskiego – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – ... – URSUS NIEDŹWIADEK.)
142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Borków – Juhasów – Mrówcza – Panny Wodnej – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – Patriotów – Tuberozy (jezdnia tymczasowa) – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Strzygłowska – Przewodowa – Patriotów – ... – ALEKSANDRÓW.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu kolejnego etapu przebudowy Wału Miedzeszyńskiego i otwarcia wlotu ul. Przewodowej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • METRO STARE BIELANY 04 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego w al. Zjednoczenia, za skrzyżowaniem z ul. Kasprowicza (w kierunku ul. Marymonckiej) (dotyczy linii 103 i 197).
2020.05.06. MPP linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
[Bez pasażerów: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Krańcowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – ] KAPITULNA [ – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ] DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) [ – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – ] PLAC SZEMBEKA [ – Grochowska – Zamieniecka – Ostrobramska – Grenadierów – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Sokola – ] METRO STADION NARODOWY [ – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – ] PLAC ZAWISZY [ – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – ] METRO KSIĘCIA JANUSZA [ – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – ] NOWOLIPKI [ – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Pamiętajcie o Ogrodach – ] CH ARKADIA [ – Pamiętajcie o Ogrodach – rondo Kofty (zawrotka) – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego – ] PARK TRAUGUTTA [ – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – ] NAMYSŁOWSKA [ – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – ] KAPITULNA [ – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.] [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KAPITULNA (godz. 7.30-7.45), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (godz. 8.00-8.30), PL. SZEMBEKA (godz. 8.40-8.45), METRO STADION NARODOWY (godz. 9.00-9.30), PL. ZAWISZY (godz. 10.00-10.30), METRO KSIĘCIA JANUSZA (godz. 11.00-11.30), NOWOLIPKI (godz. 12.00-12.30), CH ARKADIA (godz. 13.00-13.30), PARK TRAUGUTTA (godz. 14.00-14.30), NAMYSŁOWSKA (godz. 15.00-15.30), KAPITULNA (godz. 16.00-16.05).

(W dni świąteczne: ... – Kijowska – Targowa – Sokola – ...)
Wprowadzenie w dni powszednie przystanku PL. SZEMBEKA na wniosek Biura Pomocy i Projektów Społecznych. Na przystankach KAPITULNA i PL. SZEMBEKA rano następowało załadowanie autobusu suchym prowiantem przez pracowników organizacji pozarządowych. Po zakończeniu pracy na przystanku KAPITULNA następowało rozładowanie autobusu. Na pozostałych przystankach pracownicy organizacji pozarządowych wydawali paczki żywnościowe potrzebującym.
2020.05.08. 264 linia autobusowa zwykła stała WILANÓW – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Kilka kursów w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – Okrzeszyn: droga przez Okrzeszyn – Wiechy – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Rosochata – Wiechy – Okrzeszyn: Wiechy – droga przez Okrzeszyn – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.])

(Stara trasa: WILANÓW – ... – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Gronowa – Rosochata – Wiechy – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ).

(Kilka kursów w dni powszednie w godzinach porannych: KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ) – ... – Warszawa: Wiechy – Rosochata – Gronowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Drewny – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Gronowa – Rosochata – Wiechy – ... – KĘPA OKRZEWSKA (CMENTARZ). [Linia jednokierunkowa.]))
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu dla ruchu fragmentu ul. Rosochatej.
2020.05.11. L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Żytnia – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia, Brama Południowa, Brama Zachodnia) – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola (Urząd Gminy) (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka). Zawieszenie kursowania w niedziele w związku z postępującą pandemią koronawirusa Covid-19 i wprowadzeniem przez Rząd RP ograniczeń swobodnego przemieszczania się i kontaktów społecznych.
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO.) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – Słojewskiego – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego) – ...)
L-4 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO.) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – Słojewskiego – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego) – ...)
Zawieszenie kursowania w soboty i niedziele w związku z postępującą pandemią koronawirusa Covid-19 i wprowadzeniem przez Rząd RP ograniczeń swobodnego przemieszczania się i kontaktów społecznych.
L17 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Szkolna – Łbiska: Chrobrego – Pęchery: Chrobrego – Główna – Piskórka: Główna – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY) (powrót: PRAŻMÓW (URZĄD GMINY) – Czołchańskiego – Ryxa – Zawodne: Ryxa – Nowy Prażmów: Główna – Łoś: Prażmowska – 6 Września – Piskórka: Jagodowa – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Piskórka: Główna – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Modrzewiowa – Zadębie: Modrzewiowa – Pieczyska: droga lokalna – Pieczyska (pętla) – droga lokalna – Zadębie: Modrzewiowa – Wola Wągrodzka: Modrzewiowa – Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota (powrót: Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota – Jaroszowa Wola: Główna) – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).))
Jednokierunkowa zmiana trasy wraz z likwidacją kursów wariantowych do Pieczysk i Uwielin na wniosek Urzędu Gminy w Prażmowie.
L19 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Parkowa – Długa – Jeziórko: Długa – Kasztanowa – Krupia Wólka: Górna – Główna – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Ogrodowa – ChosnaNowe Wągrodno: Główna – Wągrodno: Główna – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – GABRYELIN (AKACJOWA) (powrót: GABRYELIN (AKACJOWA) – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – GABRYELIN (AKACJOWA) (powrót: GABRYELIN (AKACJOWA) – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna).)
Skierowanie przez Nowe Wągrodno na wniosek Urzędu Gminy w Prażmowie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PRAŻMÓW URZĄD GMINY 01 - zmiana oznaczenia na PRAŻMÓW URZĄD GMINY 03 (dotyczy linii L17).


• PRAŻMÓW URZĄD GMINY 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Ryxa, za skrzyżowaniem z ul. Czołchańskiego (w kierunku północnym) (dotyczy linii L17).

• PRAŻMÓW CZOŁCHAŃSKIEGO 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Czołchańskiego, za skrzyżowaniem z ul. Puszczyka (w kierunku zachodnim) (dotyczy linii L17).

• PRAŻMÓW OSTAPOWICZA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Ryxa, za skrzyżowaniem z ul. Ostapowicza (w kierunku północnym) (dotyczy linii L17).

• ZAWODNE 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Ryxa, za skrzyżowaniem z ul. Kwiatów Polnych (w kierunku północnym) (dotyczy linii L17).

• NOWY PRAŻMÓW SŁONECZNA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Głównej, za skrzyżowaniem z ul. Krótką (w kierunku północnym) (dotyczy linii L17).

• OSP NOWY PRAŻMÓW 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Głównej, za skrzyżowaniem z ul. Akacjową (w kierunku północnym) (dotyczy linii L17).

• ŁOŚ 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Prażmowskiej, za skrzyżowaniem z ul. Spółdzielczą (w kierunku północnym) (dotyczy linii L17).

• PISKÓRKA 03 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Jagodowej, przed skrzyżowaniem z ul. Główną (w kierunku wschodnim) (dotyczy linii L17).

• NOWE WĄGRODNO 01 - zmiana oznaczenia na NOWE WĄGRODNO GŁÓWNA 01 (dotyczy linii L17).

• NOWE WĄGRODNO 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Głównej, za skrzyżowaniem z ul. Leśną (w kierunku północnym) (dotyczy linii L19).

• NOWE WĄGRODNO WIERZBOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Głównej, za skrzyżowaniem z ul. Wierzbową (w kierunku północnym) (dotyczy linii L19).

• GABRYELIN MODRZEWIOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Dębowej, za skrzyżowaniem z ul. Modrzewiową (w kierunku zachodnim) (dotyczy linii L19).
2020.05.11.
ok. godz. 9.00.
730 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Ogrodowa (zawrotka) – Lubelska – Boryszewska – Boryszew: Boryszewska – Duchnów: Boryszewska – Wspólna – Brzeziny: Wspólna – BRZEZINY.

(W dni powszednie w godz. 7-19 oraz w dni świąteczne w godz. 8-20: ... – Majdan: Lubelska – łącznik z ul. Równą – Równa – Zagórska – Zagórze: Zagórska – Zagórze (Sanatorium) (pętla) – Zagórska – Majdan: Zagórska – Równa – łącznik z ul. Lubelską – Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – ...)

(Stara trasa kursów wariantowych: WIATRACZNA – ... – Majdan: Lubelska – Zagórska – Zagórze: Zagórska – Zagórze (Sanatorium) (pętla) – Zagórska – Majdan: Zagórska – Lubelska – Wiązowna: Lubelska – ... – BRZEZINY.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy trasy ekspresowej S17 w Majdanie i zamknięciem wlotu ul. Zagórskiej.
2020.05.18. Zmiana limitu liczby pasażerów w pojazdach. Odtąd wynosił on 50% miejsc siedzących lub 30% wszystkich miejsc siedzących i stojących.
2020.05.19. MPP linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
[Bez pasażerów: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Krańcowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – Leszno – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Płochocińska – Marywilska (jezdnia boczna) – ] MARYWILSKA 44A [ – Marywilska (jezdnia boczna) – Kupiecka – Marywilska – Wysockiego – Odrowąża – 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kijowska – ] DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) [ – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – ] PLAC SZEMBEKA [ – Grochowska – Zamieniecka – Ostrobramska – Grenadierów – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Sokola – ] METRO STADION NARODOWY [ – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Prosta – Towarowa – ] PLAC ZAWISZY [ – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – ] METRO KSIĘCIA JANUSZA [ – Górczewska – Olbrachta – Redutowa (zawrotka) – Olbrachta – Górczewska – Leszno – Okopowa – Anielewicza – aleja Jana Pawła II – ] NOWOLIPKI [ – aleja Jana Pawła II – Nowolipie (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – Pamiętajcie o Ogrodach – ] CH ARKADIA [ – Pamiętajcie o Ogrodach – rondo Kofty (zawrotka) – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego – ] PARK TRAUGUTTA [ – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – ] NAMYSŁOWSKA [ – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Łopuszańska – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.] [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: MARYWILSKA 44A (godz. 7.20-7.35), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (godz. 8.00-8.30), PL. SZEMBEKA (godz. 8.40-8.45), METRO STADION NARODOWY (godz. 9.00-9.30), PL. ZAWISZY (godz. 10.00-10.30), METRO KSIĘCIA JANUSZA (godz. 11.00-11.30), NOWOLIPKI (godz. 12.00-12.30), CH ARKADIA (godz. 13.00-13.30), PARK TRAUGUTTA (godz. 14.00-14.30), NAMYSŁOWSKA (godz. 15.00-15.30).

(W dni świąteczne: ... – Kijowska – Targowa – Sokola – ...)

(Stara trasa: [Bez pasażerów: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Krańcowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – ] KAPITULNA [ – Miodowa – Senatorska – Nowy Przejazd – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – ] PLAC ZAWISZY [ – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Górczewska – ] METRO KSIĘCIA JANUSZA [ – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – ] NOWOLIPKI [ – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – ... – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – ] KAPITULNA [ – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – ... – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.] [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: KAPITULNA (godz. 7.30-7.45), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (godz. 8.00-8.30), ..., NAMYSŁOWSKA (godz. 15.00-15.30), KAPITULNA (godz. 16.00-16.05).)
Likwidacja przystanków KAPITULNA wraz z jednoczesnym uruchomieniem przystanku przy ul. Marywilskiej 44A na wniosek Biura Pomocy i Projektów Społecznych. Na przystankach MARYWILSKA 44A i PL. SZEMBEKA rano następowało załadowanie autobusu suchym prowiantem przez pracowników organizacji pozarządowych. Na pozostałych przystankach pracownicy organizacji pozarządowych wydawali paczki żywnościowe potrzebującym.
2020.05.22. N52 linia autobusowa nocna strefowa zwykła okresowa
(kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Mory: Poznańska – Jawczyce: Poznańska – Bronisze: Poznańska – Ożarów Wieś: Poznańska – Ożarów Mazowiecki: Poznańska – Lipowa – Parkowa – Umiastowska – OŻARÓW MAZOWIECKI (UMIASTOWSKA) (powrót: OŻARÓW MAZOWIECKI (UMIASTOWSKA) – Poznańska).)
Zawieszenie funkcjonowania na wniosek gminy Ożarów Mazowiecki.
2020.05.25. ZMIANY ROZKŁADOWE • Przywrócenie kursowania linii:
304, 332.
707 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – aleja Krakowska (droga serwisowa) – Sękocin Las: aleja Krakowska (droga serwisowa) – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Stara Iwiczna: Słoneczna – Nowa – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – PIASECZNO (NADARZYŃSKA).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Piaseczno: Okulickiego – Wojska Polskiego – Gerbera – rondo Solidarności (zawrotka) – Gerbera – Wojska Polskiego – PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) (powrót: PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) – Wojska Polskiego).)
Przywrócenie stałej trasy po ponownym skierowaniu w dni powszednie do obsługi linii taboru 12-metrowego.
2020.05.26. 702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Przewoska – Hoża – Andriollego (powrót: Andriollego – Matejki – Batorego) – Pułaskiego – Cybulskiego – Warszawska – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Trakt Lubelski (zachodnia jezdnia serwisowa trasy S17) – zawrotka na wysokości ul. Rutki – Trakt Lubelski (jezdnia główna) – Trakt Lubelski – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – GLINIANKA.

(Niektóre kursy w godzinach wieczornych: ... – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego).)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – ... – GLINIANKA.)
Skierowanie na trasę zmienioną w związku z zamknięciem przejazdu przez tory kolejowe w ciągu ul. Narutowicza w Otwocku.
Z-7 linia autobusowa zastępcza
(przyspieszona stała)
(Koleje Mazowieckie)
PKP OTWOCK – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Poniatowskiego – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel Warszawska: Warszawska – Stara Wieś: Witosa – Pogorzelska – Fabryczna – Dąbrowiecka – Dąbrówka: Mazowiecka – Celestynów: Prosta – Obrońców Pokoju – Kolejowa – Wojska Polskiego – Człekówka: Lotników – Karpiska: Lotników – Świerkowa – PKP Karpiska (pętla) – Świerkowa – Lotników – Człekówka: Lotników – Wspólna – ChrosnaChrząszczówka: Strażacka – Królewska – Kąty: Królewska – Zabieżki: Żurawinowa – MalowniczaKąty: Olchowa – Augustówka: Kołbielska – JaźwinyŁucznicaPilawa: aleja Wyzwolenia – Konopnickiej – Sportowa – PKP PILAWA.

(Niektóre kursy: ... – Kolejowa – PKP CELESTYNÓW.)
Przystanki: PKP OTWOCK, PKP ŚRÓDBORÓW, PKP POGORZEL WARSZAWSKA, STARA WIEŚ, PKP CELESTYNÓW, KARPISKA, KOŁBIEL, CHROSNA, PKP ZABIEŻKI, AUGUSTÓWKA, JAŹWINY (NŻ), PILAWA (AL. WYZWOLENIA) (NŻ), PKP PILAWA.

(Stara trasa: PKP OTWOCK – ... – Kąty: Królewska – Zabieżki: Słoneczna – Nowiny: Słoneczna – Olchowa – Kąty: Olchowa – Augustówka: Kołbielska – ... – PKP PILAWA.
Przystanki: PKP OTWOCK, ..., CHROSNA, ZABIEŻKI, AUGUSTÓWKA, ..., PKP PILAWA.)
Przywrócenie dojazdu do przystanku PKP w Zabieżkach.
2020.05.29. 161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (jezdnia tymczasowa) – Przełęczy – Izbicka-Cmentarz (pętla) – Przełęczy – Izbicka (jezdnia tymczasowa) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Tuberozy (jezdnia tymczasowa) – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Deptak (jezdnia tymczasowa)). Rozpoczęcie kolejnego etapu budowy Południowej Obwodnicy Warszawy. Skierowanie na wysokości budowanej trasy jezdnią tymczasową poprowadzoną przez plac budowy.
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – Izbicka – Izbicka (jezdnia tymczasowa) – Izbicka (powrót: Izbicka – Przełęczy – Izbicka-Cmentarz (pętla) – Przełęczy – Izbicka (jezdnia tymczasowa) – Izbicka – Panny Wodnej) – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska (powrót: Bysławska – Patriotów – Walcownicza) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.
2020.06.01. Zmiana limitu określającego maksymalną liczbę pasażerów w pojeździe. Odtąd w przypadku transportu publicznego wynosił on 100% miejsc siedzących lub 50% wszystkich miejsc siedzących i stojących określonych w dokumentacji technicznej danego pojazdu. Jednocześnie mogło być zajętych tylko 50% miejsc siedzących.
2020.06.01. W Grodzisku Mazowieckim przywrócono opłaty za korzystanie z komunikacji miejskiej.
2020.06.01. 711 linia autobusowa strefowa zwykła stała Kursy do godz. 14.00: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – Warszawska (powrót: Warszawska – Kościelna – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Kościelna – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)) – Mszczonowska – Graniczna – P+R NADARZYN.

Kursy po godz. 14.00: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska (powrót: Warszawska – Kościelna – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)) – Mszczonowska – Graniczna – P+R NADARZYN.

(Stara trasa: Kursy do godz. 14.00: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – NADARZYN (WĘZEŁ NADARZYN) (powrót: NADARZYN (WĘZEŁ NADARZYN) – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Kościelna – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)).

Kursy po godz. 14.00: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – NADARZYN (LIPOWA) (powrót: NADARZYN (LIPOWA) – Pruszkowska – Kościelna – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)).)
Korekty tras w związku z otwarciem dworca autobusowego w Nadarzynie, będącego jednocześnie parkingiem Park & Ride.
733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska – Graniczna – P+R Nadarzyn (pętla) – Graniczna – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – Południowa).

(Niektóre kursy: ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – Południowa).)

(Dwa pierwsze kursy: ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)).)

(Dwa ostatnie kursy: ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Warszawska – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – ... – MŁOCHÓW.)
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Mickiewicza).

(Niektóre kursy: ... – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – ... – KARCZEW (STARE MIASTO) / OTWOCK (ORLA) / FALENICA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu kolejnego etapu przebudowy Traktu Lubelskiego.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • P+R NADARZYN 01 - uruchomienie przystanku stałego (krańcowy dla linii 711).

• P+R NADARZYN 02 - uruchomienie przystanku stałego (czasowo zawieszony).

• P+R NADARZYN 03 - uruchomienie przystanku stałego (dla linii 733 w kierunku Młochowa).

• P+R NADARZYN 04 - uruchomienie przystanku stałego (dla linii 733 w kierunku Warszawy).
2020.06.02. 142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – Patriotów – Tuberozy (jezdnia tymczasowa) – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Skalnicowa – SKALNICOWA (powrót: SKALNICOWA – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Borków – Juhasów – Mrówcza – Panny Wodnej – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – ... – ALEKSANDRÓW.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu kolejnego etapu przebudowy Traktu Lubelskiego. Wprowadzenie dodatkowych wariantowych kursów skróconych w celu poprawy obsługi komunikacyjnej ciągu Traktu Lubelskiego.
219 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Jugosłowiańska – Bora-Komorowskiego (powrót: Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.) – Stoczniowców – Łasaka – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Juhasów – Borków – Trakt Lubelski – Skalnicowa – Panny Wodnej – PKP RADOŚĆ.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Lucerny – Mrówcza – ulica bez nazwy – Patriotów (powrót: Patriotów – Odeska – Mrówcza) – Panny Wodnej – Skalnicowa – OŚRODEK SZKOLENIOWY.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu kolejnego etapu przebudowy Traktu Lubelskiego.
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Przewoska – Hoża – Andriollego (powrót: Andriollego – Matejki – Batorego) – Pułaskiego – Cybulskiego – Warszawska – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Trakt Lubelski (zachodnia jezdnia serwisowa trasy S17) – zawrotka na wysokości ul. Rutki – Trakt Lubelski (jezdnia główna) – Trakt Lubelski – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – GLINIANKA.

(Niektóre kursy w godzinach wieczornych: ... – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego).)

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – ... – GLINIANKA / OTWOCK (ORLA).)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BORKÓW 01, 02 i 04 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 142, 219 i 702).
2020.06.03.
ok. godz. 9.00.
210 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego – 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.))
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z remontem nawierzchni ul. 3 Maja w Izabelinie (na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Tetmajera).
L-7 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie w godz. 6.30 - 17.30)
DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Wiślana – Akacjowa – Partyzantów – Trenów – Warszawa: Trenów – Estrady – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Hornówek: Fedorowicza – Lipkowska – Lipków: Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Ogrodnicza – Wieruchów: Świerkowa – Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska (powrót: Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska – Strzykulska) – Radziwiłłów – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO).

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – ... – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO).)
L18 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
STARE BABICE (RYNEK) – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – STARE BABICE (RYNEK).) – Izabelińska – Izabelin: Sienkiewicza – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Stara trasa: STARE BABICE (RYNEK) – ... – Izabelin: Sienkiewicza – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
N58 linia autobusowa nocna zwykła okresowa
(kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – ... – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
2020.06.03.
ok. godz. 11.00.
722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Otwock: Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Żeromskiego – Szlachecka – Cybulskiego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Filipowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz większość w dni świąteczne: ... – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – przejazd na wysokości ul. Spokojnej – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – droga przez Radiówek – Radiówek (pętla) – droga przez Radiówek – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17 – przejazd na wysokości ul. Spokojnej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – rondo po zachodniej stronie trasy głównej – łącznica wjazdowa na jezdnię główną – Lubelska (wschodnia jezdnia główna trasy S17) (powrót: Lubelska (wschodnia jezdnia główna trasy S17) – łącznica zjazdowa do ronda po wschodniej stronie trasy – rondo po wschodniej stronie trasy głównej) – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Rudka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Otwock: Szosa Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Żeromskiego – ... – OTWOCK (KUPIECKA).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz większość w dni świąteczne: ... – Radiówek: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – tymczasowy łącznik – droga przez Radiówek – Radiówek (pętla) – droga przez Radiówek – tymczasowy łącznik – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Rudka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – ...))
Korekta trasy objazdowej w związku z zakończeniem kolejnego etapu budowy drogi ekspresowej S17 w Wiązownie, Emowie i Radiówku.
2020.06.05. Z-7 linia autobusowa zastępcza
(przyspieszona stała)
(Koleje Mazowieckie)
PKP OTWOCK – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Poniatowskiego – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel Warszawska: Warszawska – Stara Wieś: Witosa – Pogorzelska – Fabryczna – Dąbrowiecka – Dąbrówka: Mazowiecka – Celestynów: Prosta – Obrońców Pokoju – Kolejowa – Wojska Polskiego – Człekówka: Lotników – Karpiska: Lotników – Świerkowa – PKP Karpiska (pętla) – Świerkowa – Lotników – Człekówka: Lotników – Wspólna – ChrosnaChrząszczówka: Strażacka – Królewska – Kąty: Królewska – Zabieżki: Żurawinowa – Słoneczna – Nowiny: Słoneczna – OlchowaKąty: Olchowa – Augustówka: Kołbielska – JaźwinyŁucznicaPilawa: aleja Wyzwolenia – Konopnickiej – Sportowa – PKP PILAWA.

(Niektóre kursy: ... – Kolejowa – PKP CELESTYNÓW.)
Przystanki: PKP OTWOCK, PKP ŚRÓDBORÓW, PKP POGORZEL WARSZAWSKA, STARA WIEŚ, PKP CELESTYNÓW, KARPISKA, KOŁBIEL, CHROSNA, ZABIEŻKI, AUGUSTÓWKA, JAŹWINY (NŻ), PILAWA (AL. WYZWOLENIA) (NŻ), PKP PILAWA.

(Stara trasa: PKP OTWOCK – ... – Zabieżki: Żurawinowa – Malownicza – Kąty: Olchowa – ... – PKP PILAWA.
Przystanki: PKP OTWOCK, ..., CHROSNA, PKP ZABIEŻKI, AUGUSTÓWKA, ..., PKP PILAWA.)
Ponowna korekta trasy w związku z brakiem możliwości dojazdu do przystanku PKP w Zabieżkach.
2020.06.08. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SITOWIE 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych, zlokalizowanych na ul. Wał Miedzeszyński za skrzyżowaniem z ul. Sitowie (dotyczy linii 146, 702 i N72).
2020.06.12. ZASILENIA Wprowadzenie dodatkowych skróconych kursów w związku z obowiązywaniem sobotniego rozkładu jazdy w piątek po Bożym Ciele.

190. Dodatkowe kursy: KINO FEMINA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II] – KINO FEMINA.) – ... – CH MARKI.
2020.06.14. S30 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie)
Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.

Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 16.00 jednokierunkowo: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta ok. godz. 16.00 jednokierunkowo: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.
Dodanie dwóch kursów porannych na skróconej trasie.
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Żaboklickiego – Stare Miasto).

(Niektóre kursy: ... – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Mickiewicza).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Stare Miasto z ul. Żaboklickiego w Karczewie.
2020.06.15. B7 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja gminy Brwinów) BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Grodziska – Sportowa – Wilsona – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Natalińska – Piaseckiego – Zespół Szkół (zawrotka) – Piaseckiego – Natalińska – Strzeniówka: Błońska – Nadarzyn: Błońska – Warszawska – Mszczonowska – Graniczna – P+R Nadarzyn (pętla) – Graniczna – Mszczonowska – Warszawska – Krótka – plac Poniatowskiego – Warszawska – Pruszkowska – Strzeniówka: Pruszkowska – Kanie: Pruszkowska – KANIE (OSIEDLE SŁONECZNE).

(W soboty: ... – Natalińska – WKD OTRĘBUSY.)

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – Nadarzyn: Błońska – Warszawska – Krótka – plac Poniatowskiego – ... – KANIE (OSIEDLE SŁONECZNE).)
Korekta trasy w związku z otwarciem dworca autobusowego w Nadarzynie, będącego jednocześnie parkingiem Park & Ride.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • STAREGO DĘBU 01 i 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanych na ul. Polnych Kwiatów za skrzyżowaniem z ul. Starego Dębu (dotyczy linii 176 i N64).

• ŁOZISKA LEŚNA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Leśnej w Łoziskach (w kierunku Piaseczna) (dotyczy linii L-1).
2020.06.20. 121 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(W dni świąteczne w godzinach porannych kilka pierwszych i ostatnich kursów: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Przy Agorze – Marymoncka – Podczaszyńskiego – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka (powrót: Marymoncka – Przy Agorze) – Słowackiego – ... – GWIAŹDZISTA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu modernizacji kanalizacji sanitarnej w ul. Marymonckiej.
800 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni świąteczne)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM. Wznowienie funkcjonowania sezonowej linii autobusowej łączącej Muzeum - Miejsce Pamięci Palmiry ze stacją metra MŁOCINY.
2020.06.21.
ok. godz. 22.00.
174 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II) – aleja Jana Pawła II – rondo ONZ (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II).) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: RONDO ONZ – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – ... – BOKSERSKA.)
Przeniesienie przystanku krańcowego w związku z rozpoczęciem kolejnego przebudowy al. Jana Pawła II (na odcinku od ronda ONZ do ronda Czterdziestolatka) i budową ścieżki rowerowej.
2020.06.22. L47 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
Kursy do godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Łukasińskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).) – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica (powrót: Staszica – 3 Maja – Głowackiego) – Bema – Kraszewskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Lubelska – Krakowska – Warecka – Kraszewskiego).

Kursy po godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Łukasińskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).) – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica – Bema – Kraszewskiego – Narutowicza – Poznańska – Sienkiewicza – Lubelska – Krakowska – Warecka – Kraszewskiego – Bema – PKP SULEJÓWEK-MIŁOSNA (powrót: PKP SULEJÓWEK-MIŁOSNA – Bema – Staszica – 3 Maja – Głowackiego).
Przywrócenie funkcjonowania linii.
L48 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Kleeberga – Kutrzeby – Okrzei – Sobieskiego – aleja Piłsudskiego – Mariańska – Czynu Społecznego – Asfaltowa – Zakręt: Asfaltowa – Trakt Brzeski – Szkolna – Izabela: Szkolna – Postępu – Michałówek: Postępu – Tajemnicza – MICHAŁÓWEK.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SUCHOCIN WIKLINOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego przy bocznej jezdni ul. Modlińskiej w Suchocinie, za skrzyżowaniem z ul. Wiklinową (w kierunku Jabłonny) (dotyczy linii L41).
2020.06.26. B1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Brwinów) BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – Czubin: droga nr 720 – Rokitno-Majątek: Rokitno-Majątek: droga nr 720 – RokitnoŁąkiBłonie: Nowakowskiego – Poniatowskiego – ŁąkiMilęcinKotowiceFalęcinGrudówBrwinów: Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Rynek – Wiejska – BRWINÓW (RYNEK). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – Biskupice: Biskupicka – Czubin: droga nr 720 – Rokitno-Majątek: droga nr 720 – Rokitno-Majątek (pętla) – droga nr 720 – Czubin: droga nr 720 – Milęcin – Milęcin (pętla) – MilęcinKotowice – ... – BRWINÓW (RYNEK).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem robót budowlanych związanych z przebudową drogi powiatowej nr 1509W w Czubinie wraz z budową mostu.
2020.06.27. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. PIŁSUDSKIEGO 02 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 503 i 518).
2020.06.28. 702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Przewoska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego – Pułaskiego (powrót: Pułaskiego – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Batorego) – Poniatowskiego – NarutowiczaWola Ducka: Narutowicza – Trakt Lubelski (zachodnia jezdnia serwisowa trasy S17) – zawrotka na wysokości ul. Rutki – Trakt Lubelski (jezdnia główna) – Trakt Lubelski – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – GLINIANKA.

(Niektóre kursy w godzinach wieczornych: ... – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego).)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Batorego – Przewoska – Hoża – Andriollego (powrót: Andriollego – Matejki – Batorego) – Pułaskiego – Cybulskiego – Warszawska – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – ... – GLINIANKA.

(Niektóre kursy w godzinach wieczornych: ... – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego).))
Korekta trasy na terenie Otwocka w celu usprawnienia obsługi centrum w kursach do Glinianki. Skierowanie jednocześnie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem remontu ul. Orlej. Przywrócenie przejazdu przez tory kolejowe w ciągu ul. Narutowicza.
722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Otwock: Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Żeromskiego – Szlachecka – Cybulskiego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Filipowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz większość w dni świąteczne: ... – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – przejazd na wysokości ul. Spokojnej – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – droga przez Radiówek – Radiówek (pętla) – droga przez Radiówek – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17 – przejazd na wysokości ul. Spokojnej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem remontu ul. Orlej.
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica (powrót: Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica – Kołłątaja) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Żaboklickiego – Stare Miasto).

(Niektóre kursy: ... – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Kołłątaja).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – ... – KARCZEW (STARE MIASTO).).

(Niektóre kursy: ... – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.))
Z-7 linia autobusowa zastępcza
(przyspieszona stała)
(Koleje Mazowieckie)
PKP OTWOCK – Orla – Świderska – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego – Poniatowskiego – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel Warszawska: Warszawska – Stara Wieś: Witosa – Pogorzelska – Fabryczna – Dąbrowiecka – Dąbrówka: Mazowiecka – Celestynów: Prosta – Obrońców Pokoju – Kolejowa – Wojska Polskiego – Człekówka: Lotników – Karpiska: Lotników – Świerkowa – PKP Karpiska (pętla) – Świerkowa – Lotników – Człekówka: Lotników – Wspólna – ChrosnaChrząszczówka: Strażacka – Królewska – Kąty: Królewska – Zabieżki: Słoneczna – Nowiny: Słoneczna – Olchowa – Kąty: Olchowa – Augustówka: Kołbielska – JaźwinyŁucznicaPilawa: aleja Wyzwolenia – Konopnickiej – Sportowa – PKP PILAWA.

(Niektóre kursy: ... – Kolejowa – PKP CELESTYNÓW.)
Przystanki: PKP OTWOCK, PKP ŚRÓDBORÓW, PKP POGORZEL WARSZAWSKA, STARA WIEŚ, PKP CELESTYNÓW, KARPISKA, KOŁBIEL, CHROSNA, ZABIEŻKI, AUGUSTÓWKA, JAŹWINY (NŻ), PILAWA (AL. WYZWOLENIA) (NŻ), PKP PILAWA.

(Stara trasa: PKP OTWOCK – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – ... – PKP PILAWA / PKP CELESTYNÓW.)
2020.06.29. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
14, 304, 332.

S3 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy: ... – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.)
Sezonowe wydłużenie trasy niektórych kursów w dni świąteczne do Radzymina.
7 linia tramwajowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.)
Skierowanie na trasy skrócone w związku z remontem skrzyżowania ul. Grójeckiej z ul. Racławicką i Harfową i wyłączeniem ruchu tramwajowego na ul. Grójeckiej i w al. Krakowskiej (na odcinku od ul. Banacha do pętli P+R AL. KRAKOWSKA).
9 linia tramwajowa zwykła stała BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie poza godzinami szczytu oraz w dni świąteczne przez cały dzień: ... – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.)
10 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – ... – WYŚCIGI.)
Zmiany tras w związku z budową stacji metra POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH i budową torów objazdowych po planowanej zmianie geometrii skrzyżowania (przekształcenia w rondo turbinowe).
11 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)
15 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: MARYMONT-POTOK – ... – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.)
Skierowanie na trasę skróconą w związku z remontem skrzyżowania ul. Grójeckiej z ul. Racławicką i Harfową i wyłączeniem ruchu tramwajowego na ul. Grójeckiej i w al. Krakowskiej (na odcinku od ul. Banacha do pętli P+R AL. KRAKOWSKA).
23 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – ... – CZYNSZOWA.)
Zmiany tras w związku z budową stacji metra POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH i budową torów objazdowych po planowanej zmianie geometrii skrzyżowania (przekształcenia w rondo turbinowe).
25 linia tramwajowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.

(Stara trasa: BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – ... – ANNOPOL.)
Skierowanie na trasę skróconą w związku z remontem skrzyżowania ul. Grójeckiej z ul. Racławicką i Harfową i wyłączeniem ruchu tramwajowego na ul. Grójeckiej i w al. Krakowskiej (na odcinku od ul. Banacha do pętli P+R AL. KRAKOWSKA).
26 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – ... – WIATRACZNA.)
Zmiany tras w związku z budową stacji metra POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH i budową torów objazdowych po planowanej zmianie geometrii skrzyżowania (przekształcenia w rondo turbinowe).
210 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego – 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.))
Wprowadzenie wakacyjnego układu kursów wariantowych.
723 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Parkowa – Jagiellońska – Gdańska – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK.

(Kilka kursów w dni powszednie wcześnie rano i późno wieczorem: ... – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Wprowadzenie wakacyjnego rozkładu jazdy.
727 linia autobusowa strefowa zwykła stała PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kusocińskiego – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA).) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Gościniec – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – ... – GŁOSKÓW (SZKOŁA) / ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)
Czasowe skrócenie wszystkich kursów do Piaseczna w związku z okresem wakacyjnym.
729 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Akacjowa – Koczargi Stare: Akacjowa – Koczargi Nowe: Akacjowa – Klonowa (powrót: Klonowa – Akacjowa – Szkolna – Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek) – Wojcieszyn: Trakt Królewski – Królewicza Jakuba – Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – ZABORÓW-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy: ... Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – rondo (zawrotka) – Stołeczna – Wiktorów: Stołeczna – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Akacjowa – Klonowa – ... – MARIEW / ZABORÓW-SZKOŁA.)
Jednokierunkowa zmiana trasy na wniosek Urzędu Gminy Stare Babice w celu poprawy obsługi komunikacyjnej ul. Sienkiewicza.
Z-9 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie zastępczej linii autobusowej w związku z wyłączeniem ruchu tramwajowego na ciągu ul. Grójeckiej i al. Krakowskiej (na odcinku od ul. Banacha do pętli P+R AL. KRAKOWSKA) z powodu remontu skrzyżowania ul. Grójeckiej z ul. Racławicką i Harfową.
2020.06.30.
ok. godz. 19.00.
195 linia autobusowa zwykła stała PLAC TRZECH KRZYŻY – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Stryjeńskich – Belgradzka – METRO NATOLIN (powrót: METRO NATOLIN – aleja KEN – Płaskowickiej).

(Stara trasa: PLAC TRZECH KRZYŻY – ... – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Belgradzka – METRO NATOLIN (powrót: METRO NATOLIN – aleja KEN – Płaskowickiej).)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy Południowej Obwodnicy Warszawy na Ursynowie i zmianie organizacji ruchu na ul. Rosoła w rejonie skrzyżowania z ul. Płaskowickiej.
N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Wałbrzyska – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
2020.07.01. L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Żytnia – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia, Brama Południowa, Brama Zachodnia) – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola (Urząd Gminy) (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka). Przywrócenie kursowania w niedziele.
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO.) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – Słojewskiego – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego) – ...)
L35 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – Wileńska (powrót: Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin (pętla) – Żelazna – Legionów – Wileńska – Przejazd) – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Ręczajska – Nowe Grabie: Ręczajska – pętla – Ręczajska – Duczki: Ręczajska – Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Cichorackiej – Główna – STARE GRABIE. Przywrócenie kursowania przez cały dzień we wszystkie dni tygodnia.
L36 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SOKOLA) – Sokola – Topolowa – Brzozowa – 1 Maja (powrót: 1 Maja – Leszczyńska – Sokola – WOŁOMIN (SOKOLA).) – Fieldorfa – Przejazd – Sasina (powrót: Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina) – Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska) – Sasina – Armii Krajowej – Laskowa – PKP Wołomin (Laskowa) (pętla) – Laskowa – Armii Krajowej – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Radzymińska – Witosa – Wołomin: Geodetów – Łukasiewicza – Zagościniec: Podmiejska – 100-lecia – Lipinki: Graniczna – Klonowa – Słoneczna – Piaskowa – Parkowa – PKP ZAGOŚCINIEC (powrót: PKP ZAGOŚCINIEC – Parkowa – Kolejowa – Graniczna – Piaskowa – Słoneczna).
L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Turów: Hallera – Kobyłka: Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW).) – Ossów: Matarewicza – Grabiczna – Kobyłka: Bohaterów Ossowa – Nadarzyńska – Ręczajska – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Wołomin (Szpital) (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – Wołomin (Szpital) (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Przejazd – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin (pętla) – Żelazna – Legionów – Wileńska – Przejazd) – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – LEŚNIAKOWIZNA.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)
L38 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Tęczowa – Głowackiego – Geodetów – aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – Lipińska – Legionów – Gryczana – Sikorskiego – Graniczna – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – MAJDAN.
L44 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZIELONKA (PUSTELNICKA) – Pustelnicka – Marki: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – Mazurska – Pustelnicka – ZIELONKA (PUSTELNICKA).) – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA) (powrót: KOBYŁKA (HUBALA) – Hubala). Przywrócenie kursowania na wniosek Urzędu Miasta w Zielonce.
2020.07.04. S30 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.

Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 16.00 jednokierunkowo: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta ok. godz. 16.00 jednokierunkowo: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.
Skrócenie trasy popołudniowego kursu w dni świąteczne.
51 linia autobusowa przyspieszona okresowa
(kursuje w soboty oraz 1 maja)
Kurs o godz. 13.00 jednokierunkowo: CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA).
Przystanki: CENTRUM (→PIASECZNO), METRO WILANOWSKA (→PIASECZNO), PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA).

Kurs o godz. 18.00 jednokierunkowo: PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska – Mysiadło: Puławska – Warszawa: Puławska – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – CENTRUM.
Przystanki: PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) (→CENTRUM), METRO WILANOWSKA (→CENTRUM), CENTRUM.
Uruchomienie autobusowej linii turystycznej dowożącej do kursu Kolejki Piaseczyńskiej i obsługiwanej taborem zabytkowym.
100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni świąteczne)
CENTRUM – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – Miodowa – plac Krasińskich – Świętojerska – Anielewicza – Karmelicka – Stawki – Muranowska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – CENTRUM. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: CENTRUM (→CENTRUM), KRÓLEWSKA (→CENTRUM), PL. PIŁSUDSKIEGO (→CENTRUM), KAPITULNA (→CENTRUM), PL. KRASIŃSKICH (→CENTRUM), NALEWKI-MUZEUM (→CENTRUM), DZIKA (→CENTRUM), MURANOWSKA (→CENTRUM), SANGUSZKI (NŻ) (→CENTRUM), BOLEŚĆ (NŻ) (→CENTRUM), PODZAMCZE (NŻ) (→CENTRUM), PARK PRASKI (→CENTRUM), ZĄBKOWSKA (→CENTRUM), RONDO WASZYNGTONA (→CENTRUM), MOST PONIATOWSKIEGO (→CENTRUM), PL. TRZECH KRZYŻY (→CENTRUM), PL. NA ROZDROŻU (→CENTRUM), ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE (→CENTRUM), PL. ZBAWICIELA (NŻ) (→CENTRUM), PL. KONSTYTUCJI (→CENTRUM), CENTRUM.

(Stara trasa: STARE MIASTO – Podwale – Kilińskiego – Długa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Koszykowa – Raszyńska – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Podwale – STARE MIASTO. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: STARE MIASTO, PL. KRASIŃSKICH (→STARE MIASTO), MURANOWSKA (NŻ) (→STARE MIASTO), SANGUSZKI (NŻ) (→STARE MIASTO), BOLEŚĆ (NŻ) (→STARE MIASTO), PODZAMCZE (NŻ) (→STARE MIASTO), PARK PRASKI (→STARE MIASTO), DW. WILEŃSKI (→STARE MIASTO), ZOO (→STARE MIASTO), MOST ŚLĄSKO-DĄBROWSKI (NŻ) (→STARE MIASTO), MOST ŚWIĘTOKRZYSKI (NŻ) (→STARE MIASTO), WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE (→STARE MIASTO), MOST PONIATOWSKIEGO (→STARE MIASTO), MUZEUM NARODOWE (→STARE MIASTO), PL. TRZECH KRZYŻY (→STARE MIASTO), PL. NA ROZDROŻU (→STARE MIASTO), ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE (→STARE MIASTO), PL. ZBAWICIELA (NŻ) (→STARE MIASTO), PL. KONSTYTUCJI (NŻ) (→STARE MIASTO), NOAKOWSKIEGO (→STARE MIASTO), LINDLEYA (NŻ) (→STARE MIASTO), PL. ZAWISZY (→STARE MIASTO), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→STARE MIASTO), KINO FEMINA (→STARE MIASTO), NALEWKI-MUZEUM (→STARE MIASTO), MURANÓW (→STARE MIASTO), PL. BANKOWY (→STARE MIASTO), STARE MIASTO.)
Uruchomienie autobusowej linii turystycznej obsługiwanej taborem zabytkowym.
T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – METRO MARYMONT. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.])
Uruchomienie obsługiwanej taborem zabytkowym linii turystycznej na zmodyfikowanej trasie w związku z decyzją o nieuruchamianiu w tym sezonie linii 36.
2020.07.06. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – JÓZEFÓW.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Olszynka Grochowska – WARSZAWA GOCŁAWEK.)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych i jeden w godzinach wieczornych: ... – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.)

(Stara trasa: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.)
Skrócenie trasy wraz z wprowadzeniem kursów wariantowych w związku z kolejnym etapem modernizacji linii kolejowej nr 7 i zamknięciem dla ruchu odcinka Józefów - Otwock.
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Przewoska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska – Hoża – Andriollego – Pułaskiego (powrót: Pułaskiego – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska – Hoża – Andriollego – Matejki – Batorego) – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Trakt Lubelski (zachodnia jezdnia serwisowa trasy S17) – zawrotka na wysokości ul. Rutki – Trakt Lubelski (jezdnia główna) – Trakt Lubelski – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – GLINIANKA.

(Niektóre kursy w godzinach wieczornych: ... – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – OTWOCK (STASZICA) (powrót: OTWOCK (STASZICA) – Staszica – Karczewska – Hoża – Andriollego).)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Batorego – Przewoska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego – Pułaskiego (powrót: Pułaskiego – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Batorego) – Poniatowskiego – ... – GLINIANKA.

(Niektóre kursy w godzinach wieczornych: ... – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego).))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem modernizacji linii kolejowej nr 7 i potrzebą utworzenia krańca przy ul. Kupieckiej dla zastępczej linii autobusowej ZS7.
720 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Kościelna – Pęclińska – Projektowana – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka – Lipowo: Armii Krajowej – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach porannych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – DziechciniecŻanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)

(Cztery kursy w dni powszednie oraz jeden w świąteczne w godzinach popołudniowych i wieczornych: ... – Żanęcin: Spokojna – droga w Żanęcinie – Dziechciniec – Graniczna – Pęclin (pętla) – Graniczna – DziechciniecMalcanów: Mazowiecka (powrót: Mazowiecka – DziechciniecŻanęcin: droga w Żanęcinie) – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Majdan: Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – ... – RZAKTA.)
Korekta trasy w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy węzła "Lubelska" w Majdanie w ramach budowy drogi ekspresowej S17.
722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Otwock: Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Żeromskiego – Szlachecka – Cybulskiego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Filipowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – OTWOCK (STASZICA) (powrót: OTWOCK (STASZICA) – Staszica – Karczewska – Hoża – Andriollego).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz większość w dni świąteczne: ... – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – przejazd na wysokości ul. Spokojnej – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – droga przez Radiówek – Radiówek (pętla) – droga przez Radiówek – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17 – przejazd na wysokości ul. Spokojnej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Majdan: Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – ... – Filipowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica).)
Korekta trasy w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy węzła "Lubelska" w Majdanie w ramach budowy drogi ekspresowej S17. Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem modernizacji linii kolejowej nr 7 i potrzebą utworzenia krańca przy ul. Kupieckiej dla zastępczej linii autobusowej ZS7.
730 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Ogrodowa (zawrotka) – Lubelska – Boryszewska – Boryszew: Boryszewska – Duchnów: Boryszewska – Wspólna – Brzeziny: Wspólna – BRZEZINY.

(W dni powszednie w godz. 7-19 oraz w dni świąteczne w godz. 8-20: ... – Majdan: Lubelska – łącznik z ul. Równą – Równa – Zagórska – Zagórze: Zagórska – Zagórze (Sanatorium) (pętla) – Zagórska – Majdan: Zagórska – Równa – łącznik z ul. Lubelską – Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Majdan: Lubelska – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Piękna – Klubowa – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – ... – BRZEZINY.)
Korekta trasy w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy węzła "Lubelska" w Majdanie w ramach budowy drogi ekspresowej S17.
L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia, Brama Południowa, Brama Zachodnia) – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola (Urząd Gminy) (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Żytnia – Jana Pawła II – Orężna – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z wdrożeniem kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu i zamknięciem skrzyżowania ul. Dworcowej z ul. Nadarzyńską w Piasecznie.
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – Słojewskiego – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego) – ...)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO.) – Okulickiego – ... – JASTRZĘBIEC.)
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JEZIORKI – Gogolińska – Karczunkowska (południowa jezdnia lokalna) – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego)Wojska Polskiego – Sienkiewicza – Dworcowa – PKP PIASECZNO.

(Stara trasa: PKP JEZIORKI – ... – Wojska Polskiego – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO.)
L48 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Kleeberga – Kutrzeby – Okrzei – Sobieskiego – Żeromskiego – Dworcowa – Legionów – Krasickiego – Sobieskiego – aleja Piłsudskiego – Mariańska – Czynu Społecznego – Asfaltowa – Zakręt: Asfaltowa – Trakt Brzeski – Szkolna – Izabela: Szkolna – Postępu – Michałówek: Postępu – Tajemnicza – MICHAŁÓWEK.

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – ... – Okrzei – Sobieskiego – aleja Piłsudskiego – ... – MICHAŁÓWEK.)
Korekta trasy na wniosek Urzędu Miasta Sulejówek.
ZS7 linia autobusowa zastępcza
(strefowa zwykła stała)
WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Kołłątaja). Uruchomienie zastępczej linii autobusowej w związku z kolejnym etapem modernizacji linii kolejowej nr 7 i zamknięciem dla ruchu odcinka Józefów - Otwock.
Z-7 linia autobusowa zastępcza
(przyspieszona stała)
(Koleje Mazowieckie)
PKP FALENICA – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – PKP Otwock (pętla) – Orla – Świderska – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego – Poniatowskiego – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel Warszawska: Warszawska – Stara Wieś: Witosa – Pogorzelska – Fabryczna – Dąbrowiecka – Dąbrówka: Mazowiecka – Celestynów: Prosta – Obrońców Pokoju – Kolejowa – Wojska Polskiego – Człekówka: Lotników – Karpiska: Lotników – Świerkowa – PKP Karpiska (pętla) – Świerkowa – Lotników – Człekówka: Lotników – Wspólna – ChrosnaChrząszczówka: Strażacka – Królewska – Kąty: Królewska – Zabieżki: Żurawinowa – Słoneczna – Nowiny: Słoneczna – Olchowa – Kąty: Olchowa – Augustówka: Kołbielska – JaźwinyŁucznicaPilawa: aleja Wyzwolenia – Konopnickiej – Sportowa – PKP PILAWA.

(Niektóre kursy: ... – Kolejowa – PKP CELESTYNÓW.
Przystanki: PKP FALENICA, PKP MICHALIN, PKP JÓZEFÓW, PKP ŚWIDER, PKP OTWOCK, PKP ŚRÓDBORÓW, PKP POGORZEL WARSZAWSKA, STARA WIEŚ, PKP CELESTYNÓW, KARPISKA, KOŁBIEL, CHROSNA, ZABIEŻKI, AUGUSTÓWKA, JAŹWINY (NŻ), PILAWA (AL. WYZWOLENIA) (NŻ), PKP PILAWA.)

(Stara trasa: PKP OTWOCK – Orla – Świderska – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego – ... – PKP PILAWA / PKP CELESTYNÓW.)
Czasowe przedłużenie trasy w związku z kolejnym etapem modernizacji linii kolejowej nr 7 i zamknięciem dla ruchu odcinka Józefów - Otwock.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SULEJÓWEK GRABSKIEGO 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK MONIUSZKI 01 i 02 - likwidacja przystanków (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK MONIUSZKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Krasickiego (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK MONIUSZKI 51 i 52 - zmiana nazwy na SULEJÓWEK IWASZKIEWICZA 01 i 02 (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK LEGIONÓW 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanych na ul. Legionów przed skrzyżowaniem z ul. Dworcową (dotyczy linii L48).

• SULEJÓWEK LEGIONÓW 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanych na ul. Legionów przed skrzyżowaniem z ul. 11 Listopada (dotyczy linii L48).
2020.07.10.
ok. godz. 9.00.
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Przewoska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska – Hoża – Andriollego – Pułaskiego (powrót: Pułaskiego – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska – Hoża – Andriollego – Matejki – Batorego) – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Mostów – Wola Karczewska: Mostów – Doliny Świdra – Wola Karczewska (pętla) – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – GLINIANKA.

(Niektóre kursy w godzinach wieczornych: ... – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – OTWOCK (STASZICA) (powrót: OTWOCK (STASZICA) – Staszica – Karczewska – Hoża – Andriollego).)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Wola Ducka: Narutowicza – Trakt Lubelski (zachodnia jezdnia serwisowa trasy S17) – zawrotka na wysokości ul. Rutki – Trakt Lubelski (jezdnia główna) – Trakt Lubelski – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – ... – GLINIANKA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z zakończeniem kolejnego etapu budowy drogi ekspresowej S17 w Woli Duckiej i otwarcia wiaduktu w ciągu ul. Narutowicza i Mostów.
722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Otwock: Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Żeromskiego – Szlachecka – Cybulskiego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Filipowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – OTWOCK (STASZICA) (powrót: OTWOCK (STASZICA) – Staszica – Karczewska – Hoża – Andriollego).

(Stara trasa niektórych kursów w dni powszednie oraz większości w dni świąteczne: WIATRACZNA – ... – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – przejazd na wysokości ul. Spokojnej – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17) – droga przez Radiówek – Radiówek (pętla) – droga przez Radiówek – Lubelska (zachodnia jezdnia boczna trasy S17 – przejazd na wysokości ul. Spokojnej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – ... – OTWOCK (STASZICA).)
Likwidacja wariantowych podjazdów do pętli w Radiówku w związku z zakończeniem kolejnego etapu budowy drogi ekspresowej S17 i wdrożeniem nowej organizacji ruchu.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • LEGIONOWO CENTRUM KOMUNIKACYJNE 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych, zlokalizowanych na ul. Szwajcarskiej w Legionowie na wysokości stacji PKP LEGIONOWO.

• LEGIONOWO OS. KOZŁÓWKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych, zlokalizowanych na ul. Szwajcarskiej w Legionowie na wysokości osiedla mieszkaniowego.

• PKP LEGIONOWO PIASKI 03 i 04 - uruchomienie przystanków stałych, zlokalizowanych na ul. Szwajcarskiej w Legionowie na wysokości parkingu P+R.
2020.07.11.
2020.07.19.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace remontowe prowadzone na torowisku na pl. Narutowicza i wyłączenie w dniach 11-12 oraz 18-19 lipca ruchu tramwajów na ul. Grójeckiej (na odcinku od pl. Narutowicza do pl. Zawiszy) oraz w dniach 13-19 lipca na ul. Filtrowej, Krzywickiego i Nowowiejskiej (na odcinku od pl. Narutowicza do al. Niepodległości).


1. ANNOPOL – ... – Towarowa – PLAC ZAWISZY. [Na pl. Zawiszy tramwaje zmieniają oznaczenie na 9. Obowiązuje w dniach 11-12 oraz 18-19 lipca.]
1. ZAWIESZENIE KURSÓW WARIANTOWYCH ANNOPOL - PLAC NARUTOWICZA. [Obowiązuje w dniach 13-17 lipca.]

7. PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Obowiązuje w dniach 11-12 oraz 18-19 lipca.]
7. BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Obowiązuje w dniach 13-17 lipca.]

9. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – ... – GOCŁAWEK/ WIATRACZNA. [Na pl. Zawiszy tramwaje zmieniają oznaczenie na 1. Obowiązuje w dniach 11-12 oraz 18-19 lipca.]

15. MARYMONT-POTOK – ... – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA. [Obowiązuje w dniach 13-19 lipca.]

24. ZAWIESZENIE KURSÓW WARIANTOWYCH KOŁO - PLAC NARUTOWICZA. [Obowiązuje w dniach 13-17 lipca.]

25. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje w dniach 11-19 lipca.]

75. ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA. [Kursuje w dniach 11-12 lipca.]

191. BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU [zawrotka bez pasażerów na wysokości pętli tramwajowej na ul. Banacha) – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – ... – REGULSKA. [Obowiązuje w dniach 11-12 lipca.]

Z-9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w dniach 11-12 oraz 18-19 lipca.]

Z15. PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – NOWOWIEJSKA (powrót: NOWOWIEJSKA – aleja Niepodległości – Wawelska – Krzywickiego – Filtrowa). [Obowiązuje w dniach 13-19 lipca.]
2020.07.13. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...)

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – ... – GOCŁAW.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem remontu ul. Saskiej (na odcinku od al. Waszyngtona do ul. Zwycięzców).
123 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Mińska – Chrzanowskiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Zamieniecka – Fieldorfa – Umińskiego – Jugosłowiańska – Meissnera – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) (powrót: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Międzynarodowa – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
507 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→GOCŁAW), CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – ... – GOCŁAW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., RONDO WASZYNGTONA, ADAMPOLSKA, STACJA KRWIODAWSTWA, ..., GOCŁAW.)
509 linia autobusowa przyspieszona stała GOCŁAW – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, GOCŁAW (→NOWODWORY), OS. WILGA, UMIŃSKIEGO, BORA-KOMOROWSKIEGO, ABRAHAMA, WAŁ GOCŁAWSKI, AFRYKAŃSKA, SASKA, STACJA KRWIODAWSTWA, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, GOLĘDZINÓW, PIMOT, ŚLIWICE, ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MILENIJNA, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ... – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, ..., STACJA KRWIODAWSTWA, ADAMPOLSKA, RONDO WASZYNGTONA, ..., NOWODWORY.)
N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – ... – MARYSIN.)
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Patriotów – Tuberozy (jezdnia tymczasowa) – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Jeden kurs: ... – Lucerny – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów (powrót: Patriotów – Lucerny) – ...)

(Dwa ostatnie kursy: ... – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – ... – ALEKSANDRÓW / FALENICA.)
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica (powrót: Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica – Kołłątaja) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Żaboklickiego – Stare Miasto).

(Niektóre kursy: ... – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Kołłątaja).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – ... – KARCZEW (STARE MIASTO) / OTWOCK (KUPIECKA) / FALENICA.)
2020.07.13.
ok. godz. 14.00.
723 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Akademijna – rondo (zawrotka) – Akademijna – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – Modlińska) – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Parkowa – Jagiellońska – Gdańska – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK.

(Kilka kursów w dni powszednie wcześnie rano i późno wieczorem: ... – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – ... – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK / LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Skierowanie na trasy zmienione w związku z przebudową skrzyżowania ul. Zegrzyńskiej i Akademijnej w Jabłonnie.
731 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – aleja Wyszyńskiego – Akademijna) – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni powszednie w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Politechniczna – Akademijna – aleja Wyszyńskiego – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) / LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
2020.07.15. 1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Żyrardowska – Kozery: Orlicz-Dreszera – Kozerki: Orlicz-Dreszera – Merkurego – Kozerki (pętla) – Merkurego – Orlicz-Dreszera – Jowisza (powrót: Jowisza – Orlicz-Dreszera – Kozery: Orlicz-Dreszera) – Władków: Jowisza – WŁADKÓW.

(W soboty, niedziele i święta: GRODZISK MAZOWIECKI (OSIEDLE TELIGI) – Teligi – Królewska – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Kilińskiego – 3 Maja – Teligi – GRODZISK MAZOWIECKI (OSIEDLE TELIGI).) – ...)

(Niektóre kursy: ... – Kozery: Orlicz-Dreszera – Kozerki: Orlicz-Dreszera – Merkurego – KOZERKI.)

(W dni powszednie w godz. 6-11: ... – Kozery: Orlicz-Dreszera – Kozerki: Orlicz-Dreszera – Merkurego – Kozerki (pętla) – Merkurego – Orlicz-Dreszera – Jowisza (powrót: Jowisza – Orlicz-Dreszera – Marsa – Księżycowa (pętla) – Marsa – Orlicz-Dreszera – Kozery: Orlicz-Dreszera) – Władków: Jowisza – WŁADKÓW.)

(W dni powszednie niektóre kursy w godz. 11-17: ... – Kozery: Orlicz-Dreszera – Kozerki: Orlicz-Dreszera – Marsa – Księżycowa (pętla) – Marsa – Orlicz-Dreszera – Merkurego – Kozerki (pętla) – Merkurego – Orlicz-Dreszera – Jowisza (powrót: Jowisza – Orlicz-Dreszera – Kozery: Orlicz-Dreszera) – Władków: Jowisza – WŁADKÓW.)

(W dni nauki szkolnej w godz. 7.20-9.30: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Montwiłła – Sadowa – Sportowa – aleja Mokronoskich – Daleka – Sadowa – Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Żyrardowska – ...)

(W dni nauki szkolnej niektóre kursy w godz. 12.30-16.30: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Montwiłła – Sadowa – Sportowa – aleja Mokronoskich – Daleka – Sadowa – Montwiłła – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Żyrardowska – ...)
Uruchomienie grodziskiej komunikacji powiatowej i przejęcie trasy przez nową linię 21.
2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: MAKÓWKA LAS – Chmielna – Radziejowicka – Mościska: Radziejowicka – Adamowizna: Radziejowicka – Kałęczyn: Radziejowicka – Grodzisk Mazowiecki: Chełmońskiego – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Chełmońskiego) – Nadarzyńska – Kady: Mazowiecka – Opypy: Mazowiecka – Książenice: Mazowiecka – Marynin: Mazowiecka – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ (GRODZISKA).

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 7.50: KUKLÓWKA RADZIEJOWICKA – Grodziska – Kuklówka Zarzeczna: Grodziska – Makówka: Radziejowicka (powrót: Radziejowicka – Chmielna – Miętowa – Kuklówka Zarzeczna: Jaktorowska – Grodziska) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 13.30: KUKLÓWKA RADZIEJOWICKA – Grodziska – Kuklówka Zarzeczna: Grodziska – Jaktorowska – Makówka: Miętowa – Chmielna – Radziejowicka (powrót: Radziejowicka – Kuklówka Zarzeczna: Grodziska) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Książenice: Mazowiecka – aleja Owocowa – aleja Jabłoniowa – Urszulin: droga przez Urszulin – URSZULIN.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Książenice: Mazowiecka – aleja Marylskiego – KSIĄŻENICE.)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Książenice: Mazowiecka – aleja Marylskiego – Książenice (pętla) – aleja Marylskiego – Mazowiecka – aleja Owocowa – aleja Jabłoniowa – Urszulin: droga przez Urszulin – URSZULIN.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Książenice: Mazowiecka – aleja Marylskiego – Książenice (pętla) – aleja Marylskiego – Mazowiecka – Marynin: Mazowiecka – Siestrzeń: Grodziska – SIESTRZEŃ (GRODZISKA).)

(Większość kursów w soboty, niedziele i święta: ... – Książenice: Mazowiecka – KSIĄŻENICE (RONDO).)
Uruchomienie grodziskiej komunikacji powiatowej i przejęcie trasy przez nową linię 22.
3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki) PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego (powrót: Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Matejki – Traugutta – Langiewicza – Poniatowskiego – Szwoleżerów – Traugutta – Chrzanów Duży: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Radonice: Grodziska – Błonie: Grodziska – Harcerska – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Piłsudskiego – Okrzei – BŁONIE (OKRZEI). (powrót: BŁONIE (OKRZEI) – Okrzei – Jana Pawła II – Grodziska).

(Jeden kurs przez cały tydzień w godzinach porannych oraz jeden w dni świąteczne w godzinach wieczornych: ... – Kłudzienko: droga nr 579 – KŁUDZIENKO.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 (powrót: droga nr 579 – Kłudno StareKłudno Nowe – Kłudno Nowe (pętla) – Kłudno NoweKłudno StareTłuste: droga nr 579)Kłudzienko: droga nr 579 – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Natolin: droga nr 579 – AdamówŻukówKłudzienkoTłuste: droga bez nazwy – droga nr 579 (powrót: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579)Kłudzienko: droga nr 579 – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – AdamówŻukówKłudzienkoTłuste: droga bez nazwy – droga nr 579 (powrót: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579)Kłudzienko: droga nr 579 – ...)

(Jeden kurs w dni świąteczne w godzinach porannych: ... – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno StareKłudno Nowe – KŁUDNO NOWE.)

(Dwa kursy w dni świąteczne : ... – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Tłuste (pętla) – droga nr 579 – Kłudno StareKłudno Nowe – KŁUDNO NOWE.)

(Jeden kurs w dni świąteczne w godzinach popołudniowych: ... – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 (powrót: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579)Kłudno StareKłudno Nowe – KŁUDNO NOWE.)
Uruchomienie linii autobusowej łączącej Grodzisk Mazowiecki z Błoniem na bazie dotychczasowej linii 3B.
3A linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: BŁONIE (OKRZEI) – Okrzei – Jana Pawła II – Grodziska (powrót: Grodziska – Harcerska – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Piłsudskiego – Okrzei – BŁONIE (OKRZEI).) – Radonice: Grodziska – Kłudzienko: droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – Chrzanów Duży: droga nr 579 – Grodzisk Mazowiecki: Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Langiewicza – Traugutta – Graniczna – Matejki – Okulickiego – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego) – Cicha – Wólczyńska – Sadowa – Daleka – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Nałkowskiej – Radonie: Gogola – Widokowa – RADONIE.

(Niektóre kursy: KŁUDZIENKO – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych oraz niektóre kursy w dni świąteczne: KŁUDNO NOWE – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – ...)

(Niektóre kursy w dni świąteczne: KŁUDNO NOWE – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – AdamówŻukówKłudzienkoTłuste: droga bez nazwy – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – AdamówŻukówKłudzienkoTłuste: droga bez nazwy – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Adamowizna: Osowiecka – Nałkowskiej – Radonie: Gogola – Widokowa – Szczęsne: Orla – SZCZĘSNE (CMENTARZ NOWY).)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Adamowizna: Osowiecka – ADAMOWIZNA.)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Okulickiego – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego).)
Przejęcie trasy przez linię 23 grodziskiej komunikacji powiatowej.
2020.07.16. ZMIANY PRZYSTANKOWE • POSTĘPU-BAZA TRANSPORTOWA 02 - zmiana oznaczenia na PARK POSTĘPU 03.
2020.07.19. 300 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w godz. 12.00 - 19.30) METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC. Jednorazowe uruchomienie linii kursującej tylko 19 lipca w celu umożliwienia pasażerom dojazdu w rejon Torów Wyścigów Konnych w związku z odbywającą się Galą Derby 2020.
2020.07.20. 731 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – aleja Wyszyńskiego – Akademijna) – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni powszednie w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) / LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem przebudowy Drogi Krajowej nr 61 w Legionowie i związanym z tym zamknięciem dla ruchu ul. Piaskowej. Czasowe zastąpienie na osiedlu Piaski przez linię 736 obsługiwaną autobusami krótkimi.
736 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Szwajcarska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Strużańska – Zegrzyńska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
2020.07.24. 210 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja (powrót: 3 Maja – Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – Ekologiczna – Estrady – Warszawa: Estrady – Arkuszowa) – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – ... – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
Skierowanie jednokierunkowo na trasy objazdowe w związku z modernizacją ul. 3 Maja w Mościskach (na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Estrady).
L-7 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie w godz. 6.30 - 17.30)
DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Wiślana – Akacjowa – Partyzantów – Trenów – Warszawa: Trenów – Estrady – Mościska: 3 Maja (powrót: 3 Maja – Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – Ekologiczna – Estrady – Warszawa: Estrady – Arkuszowa) – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Hornówek: Fedorowicza – Lipkowska – Lipków: Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Ogrodnicza – Wieruchów: Świerkowa – Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska (powrót: Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska – Strzykulska) – Radziwiłłów – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO).

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – ... – Estrady – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – ... – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO).)
N58 linia autobusowa nocna zwykła okresowa
(kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja (powrót: 3 Maja – Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – Ekologiczna – Estrady – Warszawa: Estrady – Arkuszowa) – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – ... – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
2020.07.25. 1 linia tramwajowa zwykła stała RONDO ŻABA – 11 Listopada – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego (powrót: Starzyńskiego – RONDO ŻABA.) – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Niektóre kursy: ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)

(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – ... – BANACHA / PLAC NARUTOWICZA.)
Zamknięcie ruchu tramwajowego na ul. Annopol w związku z przywracaniem stałego przebiegu torowiska w rejonie budowanej stacji metra BRÓDNO.
3 linia tramwajowa zwykła stała RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – ... – GOCŁAWEK.)
4 linia tramwajowa zwykła stała RONDO ŻABA – Starzyńskiego – Starzyńskiego [tor awaryjny] – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – RONDO ŻABA.) – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – ... – WYŚCIGI.)
25 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.)
41 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.)
Z-1 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – RONDO ŻABA. Uruchomienie autobusowej linii zastępczej.
10 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – Skierniewicka – ... – WYŚCIGI.)
Przywrócenie przejazdu tramwajów przez rejon skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich i Górczewskiej z wykorzystaniem torów objazdowych skierowanych łukiem po wschodniej części skrzyżowania.
23 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Radiowa – ... – CZYNSZOWA.)
26 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – WIATRACZNA.)
Z26 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.)
2020.07.26. L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia, Brama Południowa, Brama Zachodnia) – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola (Urząd Gminy) (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka). Zawieszenie kursowania w niedziele na wniosek Urzędu Gminy Lesznowola.
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – Słojewskiego – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego) – ...)
2020.07.27. 1 linia tramwajowa zwykła stała POBORZAŃSKA – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Stara trasa: RONDO ŻABA – 11 Listopada – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego (powrót: Starzyńskiego – RONDO ŻABA.) – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA / PLAC NARUTOWICZA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Odrowąża - Matki Teresy z Kalkuty - Rembielińska (na odcinku od ronda Żaba do ul. Poborzańskiej). Skierowanie do obsługi linii wyłącznie taboru dwukierunkowego korzystającego z torowego rozjazdu nakładkowego zamontowanego za przystankiem POBORZAŃSKA. Zmiana kierunku ruchu odbywała się bez pasażerów.
L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – ZIELONKA (PADEREWSKIEGO) (powrót: ZIELONKA (PADEREWSKIEGO) – Armii Krajowej – Wilsona – Brzozowa – Paderewskiego – Armii Krajowej).

(W dni świąteczne: CH MARKI – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa niektórych kursów: CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – ... – ZIELONKA (PADEREWSKIEGO).)
Czasowe skierowanie wszystkich kursów przez ul. Fabryczną i Marecką w związku z pracami wykończeniowymi drogi ekspresowej S8 pomiędzy węzłami Marki i Kobyłka i zamknięciem przejazdu pod trasą S8 ulicami Mazurską w Zielonce i Pustelnicką w Markach.
L44 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Hubala (powrót: Hubala – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW).) – Zielonka: Ossowska – Słowackiego – Łukasińskiego – Mickiewicza – Kolejowa – Sienkiewicza – Chopina – Kilińskiego – Staszica – Skorupki – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Wyszyńskiego – Chopina) – Armii Krajowej – ZIELONKA (PADEREWSKIEGO) (powrót: ZIELONKA (PADEREWSKIEGO) – Armii Krajowej – Wilsona – Brzozowa – Paderewskiego – Armii Krajowej).

(Stara trasa: ZIELONKA (PUSTELNICKA) – Pustelnicka – Marki: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – Mazurska – Pustelnicka – ZIELONKA (PUSTELNICKA).) – Długa – Lipowa – Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa – Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności – Lipowa – Długa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA) (powrót: KOBYŁKA (HUBALA) – Hubala).)
Zmiana trasy w związku z pracami wykończeniowymi drogi ekspresowej S8 pomiędzy węzłami Marki i Kobyłka i zamknięciem przejazdu pod trasą S8 ulicami Mazurską w Zielonce i Pustelnicką w Markach.
N42 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Solidarności – Wolska – Płocka – Górczewska (powrót: Górczewska – Młynarska – aleja Solidarności) – Olbrachta – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Skierowanie na stałą trasę w obu kierunkach po zakończeniu przebudowy ul. Górczewskiej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZIELONKA KOLEJOWA 04 i 05 - zmiana oznaczenia na ZIELONKA OS. POLIGON 01 i 02 (dotyczy linii L43 i L44).

• ZIELONKA MICKIEWICZA 04 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Mickiewicza przed skrzyżowaniem z ul. Kolejową (dotyczy linii L44).

• ZIELONKA SIENKIEWICZA-KLASZTOR 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych, zlokalizowanych w rejonie skrzyżowania ul. Sienkiewicza i Chopina (dotyczy linii L44).

• ZIELONKA CHOPINA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Chopina przed skrzyżowaniem z ul. Kilińskiego (dotyczy linii L44).

• ZIELONKA SKORUPKI 03 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Skorupki za skrzyżowaniem z ul. Staszica (dotyczy linii L44).
2020.07.29. 736 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Józefów: Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Legionowo: Strużańska – Roi – Słoneczna – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Strużańska – Zegrzyńska – Szwajcarska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).)
Przywrócenie stałej trasy w związku z kolejnym etapem przebudowy Drogi Krajowej nr 61 w Legionowie i związanym z tym zamknięciem dla ruchu łącznicy ul. Zegrzyńskiej z ul. Szwajcarską.
2020.07.30.
godz. 9.00.
210 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja (powrót: 3 Maja – Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – Ekologiczna – Estrady – Warszawa: Estrady – Arkuszowa) – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 MajaTruskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).))
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu pierwszego etapu remontu ul. 3 Maja w Izabelinie (na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Tetmajera).
L-7 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie w godz. 6.30 - 17.30)
DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Wiślana – Akacjowa – Partyzantów – Trenów – Warszawa: Trenów – Estrady – Mościska: 3 Maja (powrót: 3 Maja – Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – Ekologiczna – Estrady – Warszawa: Estrady – Arkuszowa) – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 MajaHornówek: Fedorowicza – Lipkowska – Lipków: Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Ogrodnicza – Wieruchów: Świerkowa – Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska (powrót: Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska – Strzykulska) – Radziwiłłów – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO).

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – ... – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Hornówek: Fedorowicza – ... – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO).)
L18 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
STARE BABICE (RYNEK) – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – STARE BABICE (RYNEK).) – Izabelińska – Izabelin: Sienkiewicza – 3 MajaTruskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Stara trasa: STARE BABICE (RYNEK) – ... – Izabelin: Sienkiewicza – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
N58 linia autobusowa nocna zwykła okresowa
(kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja (powrót: 3 Maja – Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – Ekologiczna – Estrady – Warszawa: Estrady – Arkuszowa) – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Izabelin: 3 Maja – Krasińskiego – Kościuszki – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Poniatowskiego – Krasińskiego) – Sierakowska – ... – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
2020.07.30.
ok. godz. 14.00.
742 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Wilanowska – Słomczyn: Wilanowska – Turowice: Wilanowska – Kawęczyn: Wilanowska – Brześce: Wilanowska – Wólka Dworska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Skierniewicka – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – Piłsudskiego – Sajny – Szpitalna – Pijarska).

(Stara trasa: OSIEDLE KABATY – ... – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z pracami drogowymi na ul. Pijarskiej w Górze Kalwarii.
L21 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Obory: Od Lasu – Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Baczyńskiego – Słomczyn: Baczyńskiego – Łyczyńska – Wilanowska – Jabłoniowa – Cieciszew: droga nr 868 – Dębówka: droga lokalna – droga nr 734 – droga lokalna – PodłęczeWólka Dworska: droga lokalna wzdłuż Wisły – droga lokalna – Wólka Załęska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Skierniewicka – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – Piłsudskiego – Sajny – Szpitalna – Pijarska).

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – ... – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).)
2020.07.31. 210 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja (powrót: 3 Maja – Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – Ekologiczna – Estrady – Warszawa: Estrady – Arkuszowa) – Laski: 3 Maja – LASKI (POCZTOWA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).))
Rozpoczęcie remontu kolejnego odcinka ul. 3 Maja w Izabelinie i całkowite zamknięcie ulicy na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Szymanowskiego. Skierowanie na trasę skróconą. Zastąpienie w relacji Warszawa - Izabelin - Truskaw przez linię Z10.
L-7 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie w godz. 6.30 - 17.30)
DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Wiślana – Akacjowa – Partyzantów – Trenów – Warszawa: Trenów – Estrady – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – WarszawskaNowe Babice: Ogrodnicza – Wieruchów: Świerkowa – Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska (powrót: Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska – Strzykulska) – Radziwiłłów – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO).

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – ... – Estrady – Mościska: 3 Maja (powrót: 3 Maja – Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – Ekologiczna – Estrady – Warszawa: Estrady – Arkuszowa) – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Lipkowska – Lipków: Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – Okulickiego – Nowe Babice: Ogrodnicza – ... – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO).)
712 linia autobusowa strefowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – SikorskiegoJanów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – STARE BABICE (RYNEK) (powrót: STARE BABICE (RYNEK) – Sikorskiego).)
L18 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: STARE BABICE (RYNEK) – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – STARE BABICE (RYNEK).) – Izabelińska – Izabelin: Sienkiewicza – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
N58 linia autobusowa nocna zwykła okresowa
(kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja (powrót: 3 Maja – Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – Ekologiczna – Estrady – Warszawa: Estrady – Arkuszowa) – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
Z10 linia autobusowa zastępcza
(strefowa zwykła stała)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Izabelińska – Izabelin: Sienkiewicza – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Izabelin: Sienkiewicza – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Sienkiewicza)Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Izabelin: Sienkiewicza – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: 3 Maja – Sienkiewicza)Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
Rozpoczęcie remontu kolejnego odcinka ul. 3 Maja w Izabelinie i całkowite zamknięcie ulicy na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Szymanowskiego. Uruchomienie linii autobusowej zastępującej linie: 210 (w relacji Warszawa - Izabelin - Truskaw), 712 (w relacji Warszawa - Stare Babice) oraz L18 (w relacji Stare Babice - Izabelin - Truskaw).
2020.08.01. 7 linia tramwajowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.)
Przywrócenie ruchu tramwajowego na trasie do Okęcia po zakończeniu remontu skrzyżowania ul. Grójeckiej z ul. Racławicką i Harfową.
9 linia tramwajowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie poza godzinami szczytu oraz w dni świąteczne przez cały dzień: ... – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.)

(Stara trasa: BANACHA – Banacha – Grójecka – ... – GOCŁAWEK / WIATRACZNA.)
15 linia tramwajowa zwykła stała MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: MARYMONT-POTOK – ... – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA..)
Z-9 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
ZMIANY PO ODDANIU DO EKSPLOATACJI TRZECH STACJI LINII METRA M2 NA TERENIE WOLI.
2020.08.01. 102 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)

(Stara trasa: MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Skrócenie trasy do Śródmieścia. Przejęcie odcinka Młynów - Śródmieście przez nową linię 106.
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Prosta – Towarowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...))
Skrócenie trasy wszystkich kursów do ronda Daszyńskiego. Przejęcie relacji Wola - Powiśle przez nową linię 106.
106 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka (powrót: Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Kasprzaka – Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)
Uruchomienie lokalnej linii autobusowej łączącej Wolę z Powiślem i przejmującej fragmenty tras linii 102 i 105.
109 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.))
Przedłużenie trasy w celu utrzymania bezpośredniego połączenia ciągu ul. Prostej z Powiślem po wcześniejszej zmianie trasy linii 171.
129 linia autobusowa zwykła stała KOŁO – Obozowa (powrót: Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Deotymy – Górczewska – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Oświatowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich (powrót: Powstańców Śląskich – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta) – Dźwigowa – Wałowicka – Sympatyczna – Cegielniana – Techników – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Sławka – Bohaterów Warszawy – Kościuszki – Spisaka – PKP URSUS (powrót: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki).

(Stara trasa: KOŁO – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO.) – Górczewska – Olbrachta – ... – PKP URSUS.)
Korekta trasy na terenie Koła w związku z wycofaniem z ul. Deotymy linii 184.
136 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Górczewska – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Banacha – Żwirki i Wigury – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Rzymowskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Surowieckiego – Romera – Herbsta – Pileckiego – Ciszewskiego – Dereniowa – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – CYNAMONOWA (powrót: CYNAMONOWA – Płaskowickiej – aleja KEN – Gandhi).

(Stara trasa: MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – ... – CYNAMONOWA)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Górczewską.
149 linia autobusowa zwykła stała GROTY – Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska (powrót: Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego – GROTY.) – Kocjana – Lazurowa – Górczewska – Deotymy – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – Obozowa).

(Stara trasa: GROTY – ... – Lazurowa – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Przedłużenie trasy. Skierowanie przez ul. Deotymy na Koło w celu zastąpienia wycofanej z tego odcinka linii 184.
155 linia autobusowa zwykła stała LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta (powrót: Olbrachta – ZNANA.) – Redutowa – Wolska – Kasprzaka (powrót: Kasprzaka – Ordona – Wolska) – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Zastąpienie przez linie 167 i 105.
184 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Dywizjonu 303 – Obozowa – Deotymy – Elekcyjna – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Korekta trasy w celu ułatwienia przesiadki do linii metra M2. Przejęcie obsługi ul. Deotymy przez linie 129 i 149.
197 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Marymoncka – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza) – Górczewska – Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – URSUS NIEDŹWIADEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: METRO STARE BIELANY – aleja Zjednoczenia – ... – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI.)
Połączenie z linią 397 wraz z wprowadzeniem skróconych kursów wariantowych.
201 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Ciołka – METRO KSIĘCIA JANUSZA (powrót: METRO KSIĘCIA JANUSZA – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – ... – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – Księcia Janusza – Księcia Bolesława).)
Przedłużenie trasy w celu umożliwienia przesiadki do linii metra M2.
284 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Ciołka (powrót: Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Obozowa) – Górczewska – Olbrachta – ZNANA (powrót: ZNANA – Olbrachta – Stroma – Strąkowa – Boznańskiej – Olbrachta). Uruchomienie lokalnej linii autobusowej w celu usprawnienia mieszkańcom Bemowa Lotniska oraz osiedla Sowińskiego dojazdu do linii metra M2.
397 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO STARE BIELANY – Kasprowicza – aleja Zjednoczenia – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – Księcia Janusza – Księcia Bolesława).)
Przekształcenie w wariantowe kursy linii 197.
714 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO KSIĘCIA JANUSZA – Górczewska (powrót: Górczewska – METRO KSIĘCIA JANUSZA – [bez pasażerów: Górczewska – rondo Szczepańskiego (zawrotka) – Górczewska – METRO KSIĘCIA JANUSZA (przystanek przed skrzyżowaniem z ul. Deotymy) – Górczewska] – METRO KSIĘCIA JANUSZA.) – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Przejazd – Graniczna – Łaszczyńskiego – Warszawa: Hubala-Dobrzańskiego – Latchorzew: Hubala-Dobrzańskiego – Nowe Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Stare Babice: Hubala-Dobrzańskiego – Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Szkolna – Koczargi Stare: Akacjowa – KOCZARGI STARE (powrót: KOCZARGI STARE – Akacjowa – Lipków: Akacjowa – Jakubowicza – Mościckiego – Stare Babice: Sienkiewicza – Rynek).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – ... – KOCZARGI STARE.)
Przedłużenie tras w celu ułatwienia przesiadki do linii metra M2.
719 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO KSIĘCIA JANUSZA – Górczewska (powrót: Górczewska – METRO KSIĘCIA JANUSZA – [bez pasażerów: Górczewska – rondo Szczepańskiego (zawrotka) – Górczewska – METRO KSIĘCIA JANUSZA (przystanek przed skrzyżowaniem z ul. Deotymy) – Górczewska] – METRO KSIĘCIA JANUSZA.) – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Wyględy: Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – Zaborówek: Stołeczna – Leszno: Warszawska – LESZNO (RYNEK).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – ... – LESZNO (RYNEK).)
729 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO KSIĘCIA JANUSZA – Górczewska (powrót: Górczewska – METRO KSIĘCIA JANUSZA – [bez pasażerów: Górczewska – rondo Szczepańskiego (zawrotka) – Górczewska – METRO KSIĘCIA JANUSZA (przystanek przed skrzyżowaniem z ul. Deotymy) – Górczewska] – METRO KSIĘCIA JANUSZA.) – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – Blizne Jasińskiego: Warszawska – Latchorzew: Warszawska – Nowe Babice: Warszawska – Okulickiego – Stare Babice: Okulickiego – Rynek – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Akacjowa – Koczargi Stare: Akacjowa – Koczargi Nowe: Akacjowa – Klonowa (powrót: Klonowa – Akacjowa – Szkolna – Warszawska – Zielonki Wieś: Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek) – Wojcieszyn: Trakt Królewski – Królewicza Jakuba – Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – ZABORÓW-SZKOŁA.)

(Niektóre kursy: ... Borzęcin Duży: Warszawska – Spacerowa – Stanisławów: Spacerowa – Mariew: Spacerowa – MARIEW (powrót: MARIEW – Kwiatowa – Wólczyńska – Wólka: Parkowa – Topolowa – Wiktorów: Topolowa – Stołeczna – Zaborów: Stołeczna – rondo (zawrotka) – Stołeczna – Wiktorów: Stołeczna – Wyględy: Stołeczna – Borzęcin Duży: Warszawska).)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Blizne Łaszczyńskiego: Warszawska – ... – MARIEW / ZABORÓW-SZKOŁA.)
E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO RATUSZ ARSENAŁ – Andersa (powrót: Andersa – METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza – Andersa] – METRO RATUSZ ARSENAŁ.) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), WILANÓW.
Wprowadzenie trasy skróconej jako stałej. Przejęcie odcinka Bemowo - Śródmieście przez linię 171.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SZPITAL WOLSKI 57 i 58 - likwidacja przystanków (dotyczy linii 103).

• EMILII PLATER 04 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 109, N12, N46 i N62).

• KINO FEMINA 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 160 i 190).

• KINO FEMINA 03 - zmiana oznaczenia na KINO FEMINA 01 (dotyczy linii 160, 171 i 190).

• KAZUBÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych (dotyczy linii 523).
2020.08.01.
2020.08.02.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wymiana zwrotnic na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Nowowiejskiej i konieczność wyłączenia ruchu tramwajowego na ciągu: al. Niepodległości - Rakowiecka - Boboli - Wołoska (na odcinku od ul. Nowowiejskiej do ul. Woronicza).


17. TARCHOMIN KOŚCIELNY / METRO MARYMONT – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Woronicza – Wołoska – ... – PKP SŁUŻEWIEC.

31. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

33. METRO MŁOCINY – ... – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.

Z17. EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Batorego – Boboli – Wołoska – WORONICZA (powrót: WORONICZA – [bez pasażerów: Wołoska – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – Wołoska] – WORONICZA – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości).
2020.08.01. 912 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 17.30 - 20.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA (→CM. WOLSKI), POWĄZKI IV BRAMA (→CM. WOLSKI), POWĄZKOWSKA (→CM. WOLSKI), CM. ŻYDOWSKI (→CM. WOLSKI), OKOPOWA (→CM. WOLSKI), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→CM. WOLSKI), RONDO DASZYŃSKIEGO (→CM. WOLSKI), PKP KASPRZAKA (→CM. WOLSKI), SOWIŃSKIEGO (→CM. WOLSKI), CMENTARZ WOLSKI.
Uruchomienie kursujących tylko 1 sierpnia specjalnych linii autobusowych z okazji obchodów 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
922 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.30 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, SADY ŻOLIBORSKIE, KS. POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, PL. WILSONA (→METRO MARYMONT), METRO MARYMONT, METRO MARYMONT.
944 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI, OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, EMILII PLATER (→POWĄZKI), RONDO ONZ (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY (→POWĄZKI), DW. CENTRALNY.
970 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) (powrót: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA (NŻ), KIJOWSKA (NŻ), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (→POWĄZKI), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
980 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – CHEŁMSKA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (→POWĄZKI), ESPERANTO, ANIELEWICZA, MURANÓW (→CHEŁMSKA), ZAMENHOFA (→POWĄZKI), METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, PL. TEATRALNY, PL. PIŁSUDSKIEGO, PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→CHEŁMSKA), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→POWĄZKI), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, SIELCE, CHEŁMSKA.

(Dodatkowe kursy w zależności od frekwencji jednokierunkowo: POWĄZKOWSKA – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).)
2020.08.03. 727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: RybnaGłosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Gościniec – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).)

(Stara trasa: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kusocińskiego – aleja Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA).) – Polskiego Państwa Podziemnego – ... – GŁOSKÓW (SZKOŁA) / ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)
Przywrócenie stałej trasy na wniosek Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno.
2020.08.05. N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica (powrót: Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica – Kołłątaja) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Żaboklickiego – Stare Miasto).

(Niektóre kursy: ... – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Kołłątaja).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – ... – KARCZEW (STARE MIASTO) / OTWOCK (KUPIECKA) / FALENICA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Bronowskiej, Masłowieckiej i Wodniaków.
2020.08.06. 119 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Zwoleńska – Patriotów (zawrotka) – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – ... – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – ... – WIŚNIOWA GÓRA.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Bronowskiej, Masłowieckiej i Wodniaków.
147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola – Targowa) – aleja Poniatowskiego – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Patriotów (zawrotka) – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – Graniczna – Jana Pawła II – Gościniec (zawrotka) – Jana Pawła II – STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA) (powrót: STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA) – Jana Pawła II – Graniczna).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – ... – STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA).)
2020.08.07. 211 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Kowalczyka – Klembowska – Dorodna – Myśliborska (powrót: Myśliborska – Porajów – Świderska – Myśliborska – Dorodna) – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana (pętla) – Aluzyjna – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Przyrzecze – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – ... – BUKÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową linii tramwajowej do Winnicy i zamknięciem dla ruchu ul. Dzierzgońskiej.
516 linia autobusowa przyspieszona stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Świderska – Mehoffera – Nowodworska – Odkryta – Ordonówny – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, CERAMICZNA, KAFLOWA, ĆMIELOWSKA, KAMIŃSKIEGO, TARCHOMIN, PANCERA, NOWODWORSKA, ODKRYTA, CIOŁKOSZA, ORDONÓWNY, NOWODWORY.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Nowodworska – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ..., ORDONÓWNY, BAREI, DZIERZGOŃSKA, GRZYMALITÓW, NOWODWORY.)
N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – NOWODWORY (powrót: NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Stefanika – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Świderska – Ćmielowska – Światowida – NOWODWORY (powrót: NOWODWORY – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Stefanika – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).)
2020.08.08. 13 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.)
Zawieszenie kursowania w związku z rozpoczęciem remontu pętli CMENTARZ WOLSKI.
27 linia tramwajowa zwykła stała METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – KOŁO.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem remontu pętli CMENTARZ WOLSKI.
36 linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w soboty, niedziele i dni świąteczne) METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie linii turystycznej obsługiwanej zabytkowymi tramwajami szybkobieżnymi.
T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – METRO MARYMONT. [Linia jednokierunkowa.])
Skierowanie na stałą trasę po uruchomieniu linii 36.
2020.08.08.
2020.08.09.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wymiana zwrotnic na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Nowowiejskiej i konieczność wyłączenia ruchu tramwajowego na ciągu: al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości (na odcinku od ronda ONZ do ul. Nowowiejskiej).


10. METRO MŁOCINY – ... – Prosta – RONDO ONZ. [Na rondzie ONZ tramwaje zmieniają oznaczenie na 33.]

17. TARCHOMIN KOŚCIELNY / METRO MARYMONT – ... – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – Plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – PKP SŁUŻEWIEC.

33. METRO MŁOCINY – ... – aleja Jana Pawła II – RONDO ONZ. [Na rondzie ONZ tramwaje zmieniają oznaczenie na 10.]

Z33. EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – GUS.
2020.08.10. L14 linia autobusowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – CISZYCA.

(Stara trasa: BIELAWA-PĘTLA – ... – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową drogi wojewódzkiej 712 w gminie Konstancin-Jeziorna (na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką 721 do miejscowości Czernidła.
L31 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) NIEPORĘT (PLAC WOLNOŚCI) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Beniaminów: Fortowa – Łąki: Weteranów – Radzymin: Weteranów – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – POW – Głowackiego – RADZYMIN (GŁOWACKIEGO).

(Stara trasa: NIEPORĘT (PLAC WOLNOŚCI) – ... – Radzymin: Weteranów – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – RADZYMIN (TRAUGUTTA) (powrót: RADZYMIN (TRAUGUTTA) – Konstytucji 3 Maja – POW – Głowackiego – Wyszyńskiego – Weteranów).)
Zmiana przystanku krańcowego na terenie Radzymina.
2020.08.10.
ok. godz. 11.00.
161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Przełęczy – Izbicka-Cmentarz (pętla) – Przełęczy – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Tuberozy (jezdnia tymczasowa) – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Deptak (jezdnia tymczasowa)).

(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Izbicka (jezdnia tymczasowa) – Przełęczy – Izbicka-Cmentarz (pętla) – Przełęczy – Izbicka (jezdnia tymczasowa) – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – ... – OLECKA.)
Uruchomienie nowego wiaduktu drogowego w ciągu ul. Izbickiej przebiegającego nad jezdniami trasy ekspresowej S2.
213 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – Panny Wodnej – Izbicka – Zagórzańska – Techniczna – Petunii – Walcownicza – Narcyzowa – Ochocza – Bystrzycka – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska (powrót: Bysławska – Patriotów – Walcownicza) – Wał Miedzeszyński – BŁOTA.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Panny Wodnej – Izbicka – Izbicka (jezdnia tymczasowa) – Izbicka (powrót: Izbicka – Przełęczy – Izbicka-Cmentarz (pętla) – Przełęczy – Izbicka (jezdnia tymczasowa) – Izbicka – Panny Wodnej) – Zagórzańska – ... – BŁOTA.)
2020.08.15. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.

(Kilka kursów: ... – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.)

(Stara trasa: PRUSZKÓW – ... – Michalin – JÓZEFÓW.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Olszynka Grochowska – WARSZAWA GOCŁAWEK.)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych i jeden w godzinach wieczornych: ... – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.))
Przywrócenie stałej trasy większości kursów w związku z kolejnym etapem modernizacji linii kolejowej nr 7.
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Przewoska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – Andriollego – Pułaskiego (powrót: Pułaskiego – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – Andriollego – Matejki – Batorego) – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Mostów – Trakt Lubelski (wschodnia jezdnia serwisowa) – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – GLINIANKA.

(Niektóre kursy w godzinach wieczornych: ... – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego).)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Batorego – Przewoska – Hoża – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska – Hoża – Andriollego – Pułaskiego (powrót: Pułaskiego – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – Karczewska – Hoża – Andriollego – Matejki – Batorego) – Poniatowskiego – ... – GLINIANKA.

(Niektóre kursy w godzinach wieczornych: ... – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – OTWOCK (STASZICA) (powrót: OTWOCK (STASZICA) – Staszica – Karczewska – Hoża – Andriollego).))
Korekty tras w związku z przywróceniem ruchu na ul. Orlej w Otwocku. Przywrócenie stałej trasy w Woli Duckiej.
722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Otwock: Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – tunel – Orla – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Żeromskiego – Szlachecka – Cybulskiego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Filipowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Staszica – OTWOCK (STASZICA) (powrót: OTWOCK (STASZICA) – Staszica – Karczewska – Hoża – Andriollego).)
Korekta trasy w związku z przywróceniem ruchu na ul. Orlej w Otwocku i zakończeniem kolejnego etapu modernizacji linii kolejowej nr 7. Skierowanie na trasę objazdową w związku z zamknięciem tymczasowego przejazdu przez tory kolejowe w ciągu ul. Cybulskiego - Pułaskiego.
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Żaboklickiego – Stare Miasto).

(Niektóre kursy: ... – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica (powrót: Staszica – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica – Kołłątaja) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – ... – KARCZEW (STARE MIASTO).

(Niektóre kursy: ... – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Kołłątaja).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.))
Przywrócenie przejazdu przez ul. Orlą w Otwocku.
ZS7 linia autobusowa zastępcza
(strefowa zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Kołłątaja).)
Przywrócenie stałego rozkładu jazdy linii SKM S1.
Z-7 linia autobusowa zastępcza
(przyspieszona stała)
(Koleje Mazowieckie)
PKP OTWOCK – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Poniatowskiego – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel Warszawska: Warszawska – Stara Wieś: Witosa – Pogorzelska – Fabryczna – Dąbrowiecka – Dąbrówka: Mazowiecka – Celestynów: Prosta – Obrońców Pokoju – Kolejowa – Wojska Polskiego – Człekówka: Lotników – Karpiska: Lotników – Świerkowa – PKP Karpiska (pętla) – Świerkowa – Lotników – Człekówka: Lotników – Wspólna – ChrosnaChrząszczówka: Strażacka – Królewska – Kąty: Królewska – Zabieżki: Słoneczna – Nowiny: Słoneczna – Olchowa – Kąty: Olchowa – Augustówka: Kołbielska – JaźwinyŁucznicaPilawa: aleja Wyzwolenia – Konopnickiej – Sportowa – PKP PILAWA.

(Niektóre kursy: ... – Kolejowa – PKP CELESTYNÓW.)
Przystanki: PKP OTWOCK, PKP ŚRÓDBORÓW, PKP POGORZEL WARSZAWSKA, STARA WIEŚ, PKP CELESTYNÓW, KARPISKA, KOŁBIEL, CHROSNA, ZABIEŻKI, AUGUSTÓWKA, JAŹWINY (NŻ), PILAWA (AL. WYZWOLENIA) (NŻ), PKP PILAWA.

(Stara trasa: PKP FALENICA – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – PKP Otwock (pętla) – Orla – Świderska – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego – ... – PKP PILAWA / PKP CELESTYNÓW.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu kolejnego etapu modernizacji linii kolejowej nr 7 oraz remontu ul. Orlej w Otwocku.
2020.08.24. 723 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – ZegrzyńskaLegionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Parkowa – Jagiellońska – Gdańska – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK.

(Kilka kursów w dni powszednie wcześnie rano i późno wieczorem: ... – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Akademijna – rondo (zawrotka) – Akademijna – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – Modlińska) – Legionowo: Warszawska – ... – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK / LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Zegrzyńskiej i Akademijnej w Jabłonnie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • WIĄZOWNA POLNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych, zlokalizowanych na ul. Lubelskiej w Wiązownie w rejonie skrzyżowania z ul. Polną (dotyczy linii 720, 722 i 730).
2020.08.25. 731 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – aleja Wyszyńskiego – ZegrzyńskaLegionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni powszednie w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Politechniczna – Akademijna – Zegrzyńska (powrót: Zegrzyńska – aleja Wyszyńskiego – Akademijna) – Legionowo: Warszawska – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) / LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Zegrzyńskiej i Akademijnej w Jabłonnie.
2020.08.29. 1 linia tramwajowa zwykła stała RONDO ŻABA – 11 Listopada – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego (powrót: Starzyńskiego – RONDO ŻABA.) – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Niektóre kursy: ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)

(Stara trasa: POBORZAŃSKA – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – ... – BANACHA / PLAC NARUTOWICZA.)
Zamknięcie ruchu tramwajowego na ciągu ul. Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego (na odcinku od pętli ŻERAŃ WSCHODNI do ronda Starzyńskiego) w związku z demontażem rozjazdu nakładkowego w rejonie przystanku POBORZAŃSKA.
152 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.

(Niektóre kursy: ... – Zegarynki – Cieślewskich – Białołęcka – Hemara – Ostródzka – Olsztyńska – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.)
Przedłużenie trasy części kursów w związku z zakończeniem prac przystosowująch ul. Cieślewskich do kursowania komunikacji autobusowej.
199 linia autobusowa zwykła stała METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Leszyckiego – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW-STRZELNICA.

(Stara trasa niektórych kursów: METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Tarnogórska – Tużycka – Radzymińska (powrót: Radzymińska – Trocka) – Bystra – ... – REMBERTÓW-STRZELNICA.)
Likwidacja kursów wariantowych w związku z uruchomieniem linii 262.
209 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Baletowa – DAWIDY.

(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – aleja KEN – Herbsta – ... – Płaskowickiej – Puławska – Karczunkowska – Karczunkowska (południowa jezdnia lokalna) – Gogolińska – PKP JEZIORKI.)
Korekta trasy na terenie Ursynowa wraz ze skierowaniem do nowej pętli autobusowej przy ul. Baletowej. Zastąpienie na odcinku Puławska - Karczunkowska przez linie 715 i 737.
239 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Poleczki (powrót: Poleczki – Puławska – Romera – Herbsta) – Taneczna – Krasnowolska – KRASNOWOLA.

(Stara trasa: URSYNÓW POŁUDNIOWY – ... – KRASNOWOLA.

(W dni powszednie w godz. 9.00 - 13.40 oraz w dni świąteczne w godz. 8.30 - 18.10: URSYNÓW PÓŁNOCNY – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ursynów Południowy (pętla) – aleja KEN – Herbsta (powrót: Herbsta – Jastrzębowskiego – aleja Rodowicza – URSYNÓW PÓŁNOCNY.) – ...))
Skierowanie wszystkich kursów do pętli URSYNÓW POŁUDNIOWY.
245 linia autobusowa zwykła stała Kursy w dni powszednie do godz. 9.30 oraz wszystkie w dni świąteczne: METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – ZĄBKI (MACZKA) (powrót: ZĄBKI (MACZKA) – Maczka – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców).

Kursy w dni powszednie po godz. 9.30: METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – Kosynierów – Maczka – ZĄBKI (MACZKA) (powrót: ZĄBKI (MACZKA) – Maczka – Powstańców).
Wprowadzenie kursowania linii 345 przez cały tydzień wraz ze zmianą oznaczenia.
262 linia autobusowa zwykła stała METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Tarnogórska – Tużycka – Potulicka – Łodygowa – Łodygowa (jezdnia serwisowa) – zawrotka przed ul. Klamrową – Łodygowa – LEWINÓW (powrót: LEWINÓW – Łodygowa – Potulicka). Uruchomienie linii w związku z wybudowaniem przez Urząd Dzielnicy Targówek przystanków na ulicach: Tarnogórskiej, Tużyckiej i Potulickiej oraz w nawiązaniu do ustaleń z Urzędem Dzielnicy Targówek oraz Urzędem Miasta Ząbki.
319 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – Puławska – Karczunkowska – PKP JEZIORKI.)
Formalna likwidacja linii (zawieszonej od 25 czerwca 2016 r.).
345 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: Kursy do godz. 9.30: METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – ZĄBKI (MACZKA) (powrót: ZĄBKI (MACZKA) – Maczka – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców).

Kursy po godz. 9.30: METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – Kosynierów – Maczka – ZĄBKI (MACZKA) (powrót: ZĄBKI (MACZKA) – Maczka – Powstańców).)
Wprowadzenie kursowania przez cały tydzień wraz ze zmianą oznaczenia na 245.
715 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Rybie: Raszyńska – Jaworowa: Warszawska – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Podolszyn: Długa – Podolszyn (pętla) – Długa – Podolszyn Nowy: Długa – Łady: Długa – Dawidy: Długa – Warszawska – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Warszawa: Karczunkowska – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena – Pileckiego – Herbsta – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Warszawska – Warszawa: Baletowa – Puławska – METRO WILANOWSKA.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Puławską i Karczunkowską wraz z wycofaniem z pętli METRO WILANOWSKA i skierowaniem na Ursynów. Zastąpienie na ul. Baletowej przez linie 209 i 809.
737 linia autobusowa strefowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – KarczunkowskaZgorzała: Postępu – Nowa Wola: Postępu – Lesznowola: Postępu – Kolonia Lesznowola: Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA POŁUDNIOWA).

(Pierwszy i ostatni kurs: ... – Władysławów: Wojska Polskiego – WŁADYSŁAWÓW.)

(Stara trasa: URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Baletowa – Dawidy: Starzyńskiego – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Zgorzała: Postępu – ... – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY) / WŁADYSŁAWÓW.)
Skierowanie przez ul. Puławską i Karczunkowską wraz z korektą trasy na terenie Ursynowa. Zastąpienie na ul. Baletowej przez linie 209 i 809.
809 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Baletowa – Dawidy: Starzyńskiego – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Zgorzała: Postępu – Warszawa: Karczunkowska – Karczunkowska (południowa jezdnia lokalna) – Gogolińska – PKP JEZIORKI.

(Pierwszy kurs jednokierunkowo: WŁADYSŁAWÓW – Wojska Polskiego – Wilcza Góra: Żwirowa – Bobrowiec: Postępu – Kolonia Lesznowola: Postępu – Lesznowola: Postępu – Nowa Wola: Postępu – Zgorzała: Postępu – ...)
Uruchomienie strefowej linii autobusowej łączącej Warszawę z Dawidami Bankowymi po wycofaniu z tego odcinka linii 737.
N83 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Powsińska – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Wałbrzyska – PuławskaMysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Gerbera – PIASECZNO (GERBERA) (powrót: PIASECZNO (GERBERA) – Gerbera – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska). Wprowadzenie trasy z pominięciem podjazdów do pętli PKP JEZIORKI jako stałej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BIAŁOŁĘKA DWORSKA 02 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Zegarynki przed skrzyżowaniem z ul. Ciupagi (w kierunku os. Derby) (dotyczy linii 152).

• ARESZT ŚLEDCZY BIAŁOŁĘKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych, zlokalizowanych na ul. Cieślewskich w rejonie bloków mieszkalnych przy Areszcie Śledczym (dotyczy linii 152).

• OGRODY PRZYJACIÓŁ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych, zlokalizowanych na ul. Cieślewskich przed skrzyżowaniem z ul. Ogrody Przyjaciół (dotyczy linii 152).

• WARMIŃSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych, zlokalizowanych na ul. Cieślewskich w rejonie skrzyżowania z ul. Warmińską (dotyczy linii 152).

• KOSZALIŃSKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Tarnogórskiej za skrzyżowaniem z ul. Koszalińską (w kierunku Targówka) (dotyczy linii 262).

• KRZESIWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Tarnogórskiej przed skrzyżowaniem z ul. Krzesiwa (w kierunku Targówka) (dotyczy linii 262).

• DIAMENTOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Tarnogórskiej za skrzyżowaniem z ul. Tużycką (w kierunku Targówka) (dotyczy linii 262).

• PERŁOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych, zlokalizowanych na ul. Potulickiej przed skrzyżowaniem z ul. Perłową (dotyczy linii 262).

• LEWINOWSKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Potulickiej przed skrzyżowaniem z ul. Lewinowską (w kierunku Lewinowa) (dotyczy linii 262).

• POTULICKA 03 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Potulickiej za skrzyżowaniem z ul. Łodygową (w kierunku Targówka) (dotyczy linii 262).

• LEWINÓW 03 - uruchomienie przystanku stałego, zlokalizowanego na ul. Łodygowej między skrzyżowaniami z ul. Mechaników i Rzemieślników (krańcowy dla linii 262).

• OS. MARYWILSKA 04 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na bocznej jezdni ul. Marywilskiej za skrzyżowaniem z ul. Płochocińską (w kierunku ul. Kupieckiej) (dotyczy linii 126, 314 i N64).
2020.08.31. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
14.

S3 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.)
Ograniczenie funkcjonowania wydłużonych kursów do Radzymina do dni powszednich po zakończeniu okresu wakacyjnego.
S30 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała Trzy kursy w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.

Jeden kurs ok. godz. 12.00 jednokierunkowo: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.

Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 16.00 jednokierunkowo: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta ok. godz. 16.00 jednokierunkowo: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.
Ponowne skierowanie popołudniowego kursu świątecznego do Wieliszewa po zakończeniu wakacji. Wprowadzenie kolejnych kursów.
13 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Wolska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.)
Przywrócenie kursowania wraz z czasowym przejęciem fragmentu trasy zawieszonej linii 11.
2020.09.01. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
304, 320, 323, 332, 379, Brwinów: B9, Łomianki: 2, 3, Pruszków: 3bis.

• Przywrócenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
150, 153, 162, 163, 164, 211, 213, 326, 401, 411, 504, 522, 723.

• Przywrócenie kursowania linii w dni wolne od pracy:
L-1, L-3.
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.

(Dodatkowe kursy w dni nauki szkolnej jednokierunkowo: FORT WOLA – Wolska – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Wprowadzenie dodatkowych jednokierunkowych kursów skróconych.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...)

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Zwycięzców – Międzynarodowa – ... – GOCŁAW.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Saskiej.
123 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Mińska – Chrzanowskiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Zakole – Wiatraczna) – Zamieniecka – Fieldorfa – Umińskiego – Jugosłowiańska – Meissnera – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – Brazylijska – Międzynarodowa – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) (powrót: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Międzynarodowa – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
507 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→GOCŁAW), CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, ADAMPOLSKA, STACJA KRWIODAWSTWA, SASKA, AFRYKAŃSKA, WAŁ GOCŁAWSKI, ABRAHAMA, BORA-KOMOROWSKIEGO, HORBACZEWSKIEGO, GOCŁAW.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (DWORZEC ŚRÓDMIEŚCIE) – ... – most i aleja Poniatowskiego – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – ... – GOCŁAW.
Przystanki: DW. CENTRALNY, ..., RONDO WASZYNGTONA, STACJA KRWIODAWSTWA, ..., GOCŁAW.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Saskiej.
509 linia autobusowa przyspieszona stała GOCŁAW – Umińskiego – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – Egipska – Saska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa) – Modlińska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, GOCŁAW (→NOWODWORY), OS. WILGA, UMIŃSKIEGO, BORA-KOMOROWSKIEGO, ABRAHAMA, WAŁ GOCŁAWSKI, AFRYKAŃSKA, SASKA, STACJA KRWIODAWSTWA, ADAMPOLSKA, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, DW. WILEŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, GOLĘDZINÓW, PIMOT, ŚLIWICE, ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, MILENIJNA, MYŚLIBORSKA, TARCHOMIN, MEHOFFERA, STEFANIKA, NOWODWORY, NOWODWORY.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Egipska – Saska – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – ... – NOWODWORY.
Przystanki: GOCŁAW, ..., STACJA KRWIODAWSTWA, RONDO WASZYNGTONA, ..., NOWODWORY.)
731 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – aleja Wyszyńskiego – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni powszednie w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) / LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
Przywrócenie stałej trasy na terenie osiedla Piaski w Legionowie.
L14 linia autobusowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.

(Stara trasa: BIELAWA-PĘTLA – ... – Ciszyca: droga nr 721 – CISZYCA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy drogi wojewódzkiej nr 712.
N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – aleja Zieleniecka – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – ... – MARYSIN.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Saskiej.
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Patriotów – Tuberozy (jezdnia tymczasowa) – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Jeden kurs: ... – Lucerny – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów (powrót: Patriotów – Lucerny) – ...)

(Dwa ostatnie kursy: ... – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – ... – ALEKSANDRÓW / FALENICA.)
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Żaboklickiego – Stare Miasto).

(Niektóre kursy: ... – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – ... – KARCZEW (STARE MIASTO) / OTWOCK (ORLA) / FALENICA.)
2020.09.03. MPP linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
[Bez pasażerów: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Krańcowa – Kleszczowa – Chrobrego – Globusowa – Dźwigowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Kasprowicza – aleja Wittek – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Modlińska – Płochocińska – Marywilska (jezdnia boczna) – ] MARYWILSKA 44A [ – Marywilska (jezdnia boczna) – Kupiecka – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kijowska – ] DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

Kurs o godz. 10.00 jednokierunkowo: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Ostrobramska – Grenadierów – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Woronicza – Żwirki i Wigury – Banacha – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Wolska – Fort Wola – Cmentarz Wolski (pętla) – Fort Wola – Wolska – aleja Solidarności – Bielańska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), PL. SZEMBEKA (→DW. WSCHODNI), KRUCZA (→DW. WSCHODNI), SAMOCHODOWA (→DW. WSCHODNI), BANACHA-SZPITAL (→DW. WSCHODNI), SOWIŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), WOLA-RATUSZ (→DW. WSCHODNI), KAPITULNA (→DW. WSCHODNI), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), DW. WILEŃSKI (→DW. WSCHODNI), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).

Kurs o godz. 12.00 jednokierunkowo: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Ostrobramska – Grenadierów – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Woronicza – Żwirki i Wigury – Banacha – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Wolska – Fort Wola – Cmentarz Wolski (pętla) – Fort Wola – Wolska – aleja Solidarności – Bielańska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), PL. SZEMBEKA (→KUPIECKA), KRUCZA (→KUPIECKA), SAMOCHODOWA (→KUPIECKA), BANACHA-SZPITAL (→KUPIECKA), SOWIŃSKIEGO (→KUPIECKA), WOLA-RATUSZ (→KUPIECKA), KAPITULNA (→KUPIECKA), RONDO STARZYŃSKIEGO (→KUPIECKA), PKP ŻERAŃ (→KUPIECKA), KUPIECKA.

[O godz. 13.50 bez pasażerów: KUPIECKA – Płytowa – Płochocińska – Marywilska (jezdnia boczna) – ] MARYWILSKA 44A [ – Marywilska (jezdnia boczna) – Kupiecka – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Kasprowicza – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.]
Kolejna zmiana formuły na hybrydę obu dotychczasowych rozwiązań. Na przystanku MARYWILSKA 44A rano następowało załadowanie (a po południu rozładowanie) autobusu suchym prowiantem przez pracowników organizacji pozarządowych. Na przystanku DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) pracownicy organizacji pozarządowych w godz. 8.00-10.00 wydawali paczki żywnościowe potrzebującym. O godz. 10.00 i 12.00 następowały dwa kursy autobusu z pełną dostępnością dla pasażerów.
2020.09.04. 742 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE KABATY – aleja KEN – Wąwozowa – Relaksowa – Rosnowskiego – Korbońskiego – Drewny (obwodnica Powsina) – Przekorna – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – łącznik pomiędzy ul. Przyczółkową i Drewny – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Wilanowska – Słomczyn: Wilanowska – Turowice: Wilanowska – Kawęczyn: Wilanowska – Brześce: Wilanowska – Wólka Dworska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).

(Stara trasa: OSIEDLE KABATY – ... – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Skierniewicka – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – Piłsudskiego – Sajny – Szpitalna – Pijarska).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu prac drogowych na ul. Pijarskiej w Górze Kalwarii.
L21 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Wilanowska (powrót: Wilanowska – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Obory: Od Lasu – Literatów – Baczyńskiego – Parcela: Baczyńskiego – Słomczyn: Baczyńskiego – Łyczyńska – Wilanowska – Jabłoniowa – Cieciszew: droga nr 868 – Dębówka: droga lokalna – droga nr 734 – droga lokalna – PodłęczeWólka Dworska: droga lokalna wzdłuż Wisły – droga lokalna – Wólka Załęska: Wilanowska – Moczydłów: Wilanowska – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Pijarska).

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – ... – Góra Kalwaria: Wyszyńskiego – Pijarska – Skierniewicka – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – Piłsudskiego – Sajny – Szpitalna – Pijarska).)
N86 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – Kłobucka – Zatorze – Otomańska – Osmańska – Poleczki – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena – Ciszewskiego – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy: ... – aleja Niepodległości – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Wołoska – Domaniewska (powrót: Domaniewska – Wołoska – Woronicza) – Modzelewskiego – ...)
Przedłużenie trasy części kursów linii N36 (wraz z wprowadzeniem osobnego oznaczenia) w celu objęcia nocną obsługą komunikacyjną osiedli ulokowanych przy ul. Kłobuckiej.
2020.09.05. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii w dni wolne od pracy:
L14, L16, L21, L42.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • NADMA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Starej w Nadmie za skrzyżowaniem z ul. Szkolną (dotyczy linii L45).
2020.09.05.
2020.09.06.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na pętli tramwajowej METRO MŁOCINY.


2. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

6. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – GOCŁAWEK.

10. PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – ... – WYŚCIGI.

13. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

17. TARCHOMIN KOŚCIELNY – Światowida – ... – PKP SŁUŻEWIEC.
17. Niektóre kursy: NOWODWORY – Światowida – ... – PKP SŁUŻEWIEC.

33. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – ... – KIELECKA.

Z-2. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.

Z33. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA.
2020.09.07. L30 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska – Kalwaryjska (powrót: Kalwaryjska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK).) – Budowlanych – Marianki – Grójecka – Wojska Polskiego – Czerska – Czersk: Warszawska – plac Tysiąclecia – Warecka – Książąt Mazowieckich – Trakt Pułaskiego – Coniew: Trakt Pułaskiego – Linin:Wincentów: droga lokalna – Czaplin: droga lokalna – Dębówka: droga lokalna – Grójecka – Czaplinek: Grójecka – Słoneczna – Sadowa – Sobików: Szkolna – Julianowska – Obręb: Dębowa – Akacjowa – Wierzbowa – Dębowa – Julianów: Julianowska – Czachówek: Główna – Bronisławów: Graniczna – Czarny Las: droga lokalna – CZARNY LAS.

(Stara trasa: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska (powrót: Dominikańska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK).) – Wojska Polskiego – ... – CZARNY LAS.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem prac drogowych na ul. Dominikańskiej w Górze Kalwarii.
2020.09.09. 722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Otwock: Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – tunel – Orla – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – tunel – Orla – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla).)
Jednokierunkowa korekta trasy na wniosek Urzędu Miasta w Otwocku.
2020.09.12. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii w dni wolne od pracy:
L15.
L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Żytnia – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia, Brama Południowa, Brama Zachodnia) – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola (Urząd Gminy) (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Orężna – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
Przywrócenie poprzednich tras objazdowych w związku z zakończeniem przebudowy skrzyżowania ul. Dworcowej z ul. Nadarzyńską i utrzymaniem zamknięcia ul. Dworcowej na odcinku od ul. Jana Pawła II do ul. Nadarzyńskiej w Piasecznie.
L-3 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego (powrót: Wojska Polskiego – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO.) – Okulickiego – Stara Iwiczna: Nowa – Słoneczna – Kolonia Lesznowola: Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Wola Mrokowska: aleja Krakowska – Postępu – Jastrzębiec: Postępu – JASTRZĘBIEC.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – Słojewskiego – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łazy: Słojewskiego – Łączności – Walendów: Brzozowa – osiedle Walendia (pętla) – Brzozowa – Łazy: Łączności – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego) – ...)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Okulickiego – ... – JASTRZĘBIEC.)
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JEZIORKI – Gogolińska – Karczunkowska (południowa jezdnia lokalna) – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego) – Wojska Polskiego – Nadarzyńska – Dworcowa – PKP PIASECZNO.

(Stara trasa: PKP JEZIORKI – ... – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – Dworcowa – PKP PIASECZNO.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • BARTYKI 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Bruzdowej przed skrzyżowaniem z ul. Metryczną (w kierunku Wilanowa) (dotyczy linii 164).
2020.09.12.
2020.09.13.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na pętli tramwajowej METRO MŁOCINY.


2. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

6. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – GOCŁAWEK.

10. PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – ... – WYŚCIGI.

13. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

17. TARCHOMIN KOŚCIELNY – Światowida – ... – PKP SŁUŻEWIEC.
17. Niektóre kursy: NOWODWORY – Światowida – ... – PKP SŁUŻEWIEC.

33. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – ... – KIELECKA.

Z-2. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.

Z33. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA.
2020.09.14. L28 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Warecka – Łyczyn: Warecka – Borowina: Warecka – Szymanów: Warecka – Łubna: Wesoła – droga lokalna – Łubińska – Baniocha: Puławska – BANIOCHA (PROJEKTOWANA) (powrót: BANIOCHA (PROJEKTOWANA) – [bez pasażerów: Puławska – Projektowana – łącznik z ul. Sportową – Sportowa – Puławska] – BANIOCHA (PROJEKTOWANA) – Puławska).

(W godz. 8-15: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – aleja Wojska Polskiego – Piłsudskiego – Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka (powrót: Warecka – Gąsiorowskiego – Od Lasu – Potulickich – Warecka – Piłsudskiego – Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – Łyczyn: Warecka – ...)

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – ... – Łubińska – Baniocha: Puławska – Projektowana – Sportowa – Spokojna – BANIOCHA (powrót: BANIOCHA – Spokojna – Szkolna – Łubna: Łubińska).)
Korekta trasy na terenie Baniochy.
2020.09.15. 210 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja)Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja)Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja)Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 MajaWarszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja (powrót: 3 Maja – Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – Ekologiczna – Estrady – Warszawa: Estrady – Arkuszowa) – Laski: 3 Maja – LASKI (POCZTOWA).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. 3 Maja w Mościskach i Izabelinie.
712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – SikorskiegoJanów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – STARE BABICE (RYNEK) (powrót: STARE BABICE (RYNEK) – Sikorskiego). Przywrócenie kursowania po zakończeniu przebudowy ul. 3 Maja w Mościskach i Izabelinie oraz likwidacji linii Z10.
L-7 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie w godz. 6.30 - 17.30)
DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – Konopnickiej – Graniczka – Kiełpin: Warszawska – Łomianki: Warszawska – Wiślana – Akacjowa – Partyzantów – Trenów – Warszawa: Trenów – Estrady – Mościska: 3 Maja (powrót: 3 Maja – Sikorskiego – Klaudyn: Sikorskiego – Ekologiczna – Estrady – Warszawa: Estrady – Arkuszowa) – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Lipkowska – Lipków: Jakubowicza – Zielonki Wieś: Sportowa – Białej Góry – Zielonki SHRO: Warszawska – Stare Babice: Warszawska – Piłsudskiego – Rynek – OkulickiegoNowe Babice: Ogrodnicza – Wieruchów: Świerkowa – Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska (powrót: Poznańska – Konopnickiej – Kolejowa – Strażacka – Poznańska – Strzykulska) – Radziwiłłów – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO).

(Stara trasa: DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL) – ... – Warszawa: Trenów – Estrady – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – WarszawskaNowe Babice: Ogrodnicza – ... – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO).)
Przywrócenie stałej po zakończeniu przebudowy ul. 3 Maja w Mościskach i Izabelinie.
L18 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
STARE BABICE (RYNEK) – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – STARE BABICE (RYNEK).) – Izabelińska – Izabelin: Sienkiewicza – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO). Przywrócenie kursowania po zakończeniu przebudowy ul. 3 Maja w Mościskach i Izabelinie oraz likwidacji linii Z10.
N58 linia autobusowa nocna zwykła okresowa
(kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (zawrotka) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).
Z10 linia autobusowa zastępcza
(strefowa zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Izabelińska – Izabelin: Sienkiewicza – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Izabelin: Sienkiewicza – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Sienkiewicza) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Izabelin: Sienkiewicza – 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: 3 Maja – Sienkiewicza) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).))
Likwidacja zastępczej linii autobusowej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • RATUSZOWA-ZOO 03 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Jagiellońskiej na południe od skrzyżowania z ul. Ratuszową (awaryjny).

• RATUSZOWA-ZOO 04 - likwidacja przystanku.

• DW. WILEŃSKI 11, 12, 13 i 14 - likwidacja przystanków.

• ZAJEZDNIA STALOWA 52 - likwidacja przystanku.
Zmiany przystankowe związane z rozszerzeniem Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego na Pradze Północ.
2020.09.16. MPP linia autobusowa specjalna
(przyspieszona)
[Bez pasażerów: ZAJEZDNIA KLESZCZOWA – Krańcowa – Kleszczowa – Chrobrego – Globusowa – Dźwigowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Kasprowicza – aleja Wittek – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Modlińska – Płochocińska – Marywilska (jezdnia boczna) – ] MARYWILSKA 44A [ – Marywilska (jezdnia boczna) – Kupiecka – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kijowska – ] DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

Kurs o godz. 10.00 jednokierunkowo: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Ostrobramska – Grenadierów – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Żwirki i Wigury – Banacha – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Wolska – Fort Wola – Cmentarz Wolski (pętla) – Fort Wola – Wolska – aleja Solidarności – Bielańska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), PL. SZEMBEKA (→DW. WSCHODNI), KRUCZA (→DW. WSCHODNI), DW. CENTRALNY (→DW. WSCHODNI), SAMOCHODOWA (→DW. WSCHODNI), BANACHA-SZPITAL (→DW. WSCHODNI), SOWIŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), WOLA-RATUSZ (→DW. WSCHODNI), KAPITULNA (→DW. WSCHODNI), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), DW. WILEŃSKI (→DW. WSCHODNI), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).

Kurs o godz. 12.30 jednokierunkowo: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Ostrobramska – Grenadierów – aleja Waszyngtona – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Woronicza – Żwirki i Wigury – Banacha – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Wolska – Fort Wola – Cmentarz Wolski (pętla) – Fort Wola – Wolska – aleja Solidarności – Bielańska – plac Teatralny – Senatorska – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Modlińska – Płochocińska – Płytowa – KUPIECKA.
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), PL. SZEMBEKA (→KUPIECKA), KRUCZA (→KUPIECKA), DW. CENTRALNY (→KUPIECKA), SAMOCHODOWA (→KUPIECKA), BANACHA-SZPITAL (→KUPIECKA), SOWIŃSKIEGO (→KUPIECKA), WOLA-RATUSZ (→KUPIECKA), KAPITULNA (→KUPIECKA), RONDO STARZYŃSKIEGO (→KUPIECKA), PKP ŻERAŃ (→KUPIECKA), KUPIECKA.

[O godz. 14.20 bez pasażerów: KUPIECKA – Płytowa – Płochocińska – Marywilska (jezdnia boczna) – ] MARYWILSKA 44A [ – Marywilska (jezdnia boczna) – Kupiecka – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Kasprowicza – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Dźwigowa – Globusowa – Chrobrego – Kleszczowa – Krańcowa – ZAJEZDNIA KLESZCZOWA.]

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Woronicza – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) / KUPIECKA.
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), ..., KRUCZA (→DW. WSCHODNI), SAMOCHODOWA (→DW. WSCHODNI), ..., DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) / KUPIECKA.)
Wprowadzenie przystanku DW. CENTRALNY wraz ze zmianami organizacyjnymi. Na przystanku MARYWILSKA 44A rano następowało załadowanie (a po południu rozładowanie) autobusu suchym prowiantem przez pracowników organizacji pozarządowych. Na przystanku DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) pracownicy organizacji pozarządowych w godz. 8.00-10.00 oraz 11.45-12.30 wydawali paczki żywnościowe potrzebującym. O godz. 10.00 i 12.30 następowały dwa kursy autobusu z pełną dostępnością dla pasażerów.
2020.09.19. ZMIANY PRZYSTANKOWE • FALENTY NOWE OLSZYNOWA 01 i 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanków (dotyczy linii L-1).

• FALENTY NOWE WILLOWA 01 i 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanków (dotyczy linii L-1).

• FALENTY NOWE 01 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii L-1).

• FALENTY DUŻE 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii L-1).

• FALENTY-OSIEDLE 01 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii L-1).

• FALENTY IMUZ 01 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii L-1).

• JANKI FALENCKA 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii L-1).

• JANKI 02 - zawieszenie funkcjonowania przystanku (dotyczy linii L-1).
2020.09.19. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 21.45)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Górnik Zabrze.
2020.09.21. 162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków (powrót: Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – PLAC HALLERA.

(Dodatkowe kursy w godzinach szczytu: CHEŁMSKA – Czerniakowska – ... – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI – [bez pasażerów: Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska] – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie).)
Skrócenie trasy kursów wariantowych.
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Matejki – Karczewska – Karczew: Mickiewicza – Stare Miasto – KARCZEW (STARE MIASTO) (powrót: KARCZEW (STARE MIASTO) – Kościelna – Kościuszki – Warszawska – Żaboklickiego – Stare Miasto).

(Niektóre kursy: ... – Świderska – Orla – OTWOCK (ORLA).)

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – ... – KARCZEW (STARE MIASTO) / OTWOCK (ORLA) / FALENICA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Bronowskiej, Masłowieckiej i Wodniaków.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • OLSZEWNICA STARA DŁUGA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Wiejskiej przed skrzyżowaniem z ul. Długą (dotyczy linii L34).

• STARE GRABIE SZKOŁA 01 i 02 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe.

• NOWE GRABIE I 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały.

• NOWE GRABIE II 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały.

• NOWE GRABIE-CMENTARZ 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały.

• DUCZKI-SZKOŁA 02 i 03 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe.

• DUCZKI RĘCZAJSKA 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały.
2020.09.22. 119 linia autobusowa zwykła stała RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – Rakowiecka – Łowicka – Madalińskiego – Boboli (powrót: Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM.) – Batorego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Chełmska – Bobrowiecka – Beethovena – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Lucerny – Mrówcza – Zwoleńska – Patriotów (zawrotka) – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – WIŚNIOWA GÓRA.

(Stara trasa: RAKOWIECKA-SANKTUARIUM – ... – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Lucerny – ... – WIŚNIOWA GÓRA.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Bronowskiej, Masłowieckiej i Wodniaków.
147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola – Targowa) – aleja Poniatowskiego – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Patriotów (zawrotka) – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – Graniczna – Jana Pawła II – Gościniec (zawrotka) – Jana Pawła II – STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA) (powrót: STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA) – Jana Pawła II – Graniczna).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Trakt Lubelski – Zwoleńska – ... – STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA).)
2020.09.22. W związku z przypadającym 22 września Europejskim Dniem Bez Samochodu korzystanie z komunikacji miejskiej tego dnia było bezpłatne.
2020.09.25. L-4 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
STEFANOWO (SOSNOWA) – Ułanów – Graniczna – Malinowa – Urocza – aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska (powrót: Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Ułanów – Stefanowo: Ułanów – STEFANOWO (SOSNOWA).) – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Nowa Wola: Postępu – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO.

(Stara trasa: STEFANOWO (SOSNOWA) – ... – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Urząd Gminy (pętla) – Gminna – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – ... – MYSIADŁO.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Szkolnej w Lesznowoli.
2020.09.27. S3 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.)

(Stara trasa: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Zachodnia – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – ... – WIELISZEW / LEGIONOWO PIASKI / RADZYMIN.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem I etapu budowy przystanku WARSZAWA TARGÓWEK. Skierowanie dwóch kursów dziennie przez podmiejską linię średnicową jako linia S30.
S30 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie)
Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych i jeden w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: RADZYMIN – Dąbkowizna – Nieporęt – Wieliszew – Michałów-Reginów – Legionowo Piaski – Legionowo – Warszawa Choszczówka – Warszawa Płudy – Warszawa Żerań – Warszawa Toruńska – Warszawa Praga – Warszawa Wschodnia – Warszawa Stadion – Warszawa Powiśle – Warszawa Śródmieście – Warszawa Ochota – Warszawa Zachodnia – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Rakowiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Służewiec – WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych i jeden w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: LEGIONOWO PIASKI – Legionowo – Warszawa Choszczówka – Warszawa Płudy – Warszawa Żerań – Warszawa Toruńska – Warszawa Praga – Warszawa Wschodnia – Warszawa Stadion – Warszawa Powiśle – Warszawa Śródmieście – Warszawa Ochota – Warszawa Zachodnia – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Rakowiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Służewiec – WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: Trzy kursy w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.

Jeden kurs ok. godz. 12.00 jednokierunkowo: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.

Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 16.00 jednokierunkowo: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta ok. godz. 16.00 jednokierunkowo: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.)
2020.09.28. 36 linia tramwajowa zwykła okresowa
(kursuje w piątki, soboty, niedziele i dni świąteczne)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA.)
Zakończenie sezonu wakacyjnego.
51 linia autobusowa przyspieszona okresowa
(kursuje w soboty oraz 1 maja)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: Kurs o godz. 13.00 jednokierunkowo: CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA).
Przystanki: CENTRUM (→PIASECZNO), METRO WILANOWSKA (→PIASECZNO), PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA).

Kurs o godz. 18.00 jednokierunkowo: PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska – Mysiadło: Puławska – Warszawa: Puławska – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – CENTRUM.
Przystanki: PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) (→CENTRUM), METRO WILANOWSKA (→CENTRUM), CENTRUM.)
100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni świąteczne)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: CENTRUM – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – Miodowa – plac Krasińskich – Świętojerska – Anielewicza – Karmelicka – Stawki – Muranowska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – CENTRUM. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: CENTRUM (→CENTRUM), KRÓLEWSKA (→CENTRUM), PL. PIŁSUDSKIEGO (→CENTRUM), KAPITULNA (→CENTRUM), PL. KRASIŃSKICH (→CENTRUM), NALEWKI-MUZEUM (→CENTRUM), DZIKA (→CENTRUM), MURANOWSKA (→CENTRUM), SANGUSZKI (NŻ) (→CENTRUM), BOLEŚĆ (NŻ) (→CENTRUM), PODZAMCZE (NŻ) (→CENTRUM), PARK PRASKI (→CENTRUM), ZĄBKOWSKA (→CENTRUM), RONDO WASZYNGTONA (→CENTRUM), MOST PONIATOWSKIEGO (→CENTRUM), PL. TRZECH KRZYŻY (→CENTRUM), PL. NA ROZDROŻU (→CENTRUM), ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE (→CENTRUM), PL. ZBAWICIELA (NŻ) (→CENTRUM), PL. KONSTYTUCJI (→CENTRUM), CENTRUM.)
T linia tramwajowa zwykła okresowa
(kursuje w dni świąteczne)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.])
211 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Kowalczyka – Klembowska – Dorodna – Myśliborska (powrót: Myśliborska – Porajów – Świderska – Myśliborska – Dorodna) – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana (pętla) – Aluzyjna – Modlińska – Przyrzecze (zawrotka) – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Modlińska – Aluzyjna).

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ĆWIKLIŃSKIEJ – Ordonówny – Mehoffera (zawrotka) – Ordonówny (powrót: Ordonówny – ĆWIKLIŃSKIEJ.) – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: DĄBRÓWKA WIŚLANA – Aluzyjna – Sprawna – Odkryta – Ordonówny – Mehoffera – Majolikowa – Pomorska – Milenijna – Światowida – MYŚLIBORSKA.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: MYŚLIBORSKA – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Aluzyjna – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Przyrzecze – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem budowy kanalizacji w jezdni bocznej ul. Modlińskiej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • FALENTY-OSIEDLE 01 - przywrócenie funkcjonowania przystanku warunkowego (dotyczy linii L-1).
2020.10.02.
2020.10.04.
300 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w wybranych godzinach) METRO WILANOWSKA – Puławska – WYŚCIGI (powrót: WYŚCIGI – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska). Jednorazowe uruchomienie linii w celu umożliwienia pasażerom dojazdu w rejon Torów Wyścigów Konnych w związku z odbywającą się imprezą "Warsaw Jumping 2020". Linia kursowała 2 października w godz. 12.00 - 22.45, 3 października w godz. 8.00 - 22.15 oraz 4 października w godz. 8.00 - 18.45.
2020.10.04. OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Awaryjna naprawa torowiska na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Stawki i związane z tym wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Stawki oraz w al. Jana Pawła II (na odcinku od ronda Zgrupowania Armii Krajowej "Radosław" do al. Solidarności).


17. TARCHOMIN KOŚCIELNY – ... – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – ... – PKP SŁUŻEWIEC.

28. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

33. METRO MŁOCINY – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – ... – KIELECKA.

35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

Z17. CH ARKADIA – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – rondo Czterdziestolatka (zawrotka) – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II) (powrót: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II) – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego).
2020.10.05. 11 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO. Przywrócenie kursowania po zakończeniu remontu pętli CMENTARZ WOLSKI.
13 linia tramwajowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu remontu pętli CMENTARZ WOLSKI.
27 linia tramwajowa zwykła stała METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – KOŁO.)
150 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz w dni świąteczne jeden kurs w godzinach porannych i jeden w godzinach wieczornych: ... – Kiełpin: Warszawska – Dziekanów Leśny: Graniczka – Kolejowa – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – Dziekanówek (pętla) – Kolejowa – Sadowa: Wędrowców – Turystyczna – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Graniczka (powrót: Graniczka – Kiełpin: Warszawska) – Konopnickiej – DZIEKANÓW LEŚNY (SZPITAL).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Brukowa – Warszawska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Marymoncka – Pułkowa – ...)
Wprowadzenie kolejnych kursów wariantowych w związku ze skierowaniem do obsługi linii w godzinach szczytu dodatkowych autobusów przegubowych.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • MARKI SŁONECZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych, zlokalizowanych w al. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Słoneczną (dotyczy linii 140, 240, 340, 738, L33, L40, L45 i N61).

• MARKI STRUGA-KOŚCIÓŁ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych, zlokalizowanych w al. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Klonową (dotyczy linii 738).

• KOBYŁKA KRÓTKA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Dojazdowej przed skrzyżowaniem z ul. Pionierską i Krótką (dotyczy linii L27).

• KOBYŁKA ZAŁUSKIEGO 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Wołomińskiej przed skrzyżowaniem z ul. Załuskiego (dotyczy linii L27, L37, L40 i N62).
2020.10.07. 174 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II) – aleja Jana Pawła II – rondo ONZ (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY (przystanek w al. Jana Pawła II).) – Chałubińskiego – ... – BOKSERSKA.)
Przeniesienie przystanku krańcowego w związku z kolejnym etapem prac związanych z modernizacją al. Jana Pawła II i budową ścieżki rowerowej.
712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – STARE BABICE (RYNEK) (powrót: STARE BABICE (RYNEK) – Sikorskiego).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Klaudyn: Ekologiczna – SikorskiegoJanów: Sikorskiego – ... – STARE BABICE (RYNEK).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu modernizacji ul. Lutosławskiego w Klaudynie.
L-6 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
STARE BEMOWO – Radiowa – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Białej Góry – Sportowa – Lipków: Jakubowicza – Akacjowa – Koczargi Stare: Akacjowa – Zielonki Wieś: Szkolna – Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Kosmowska – Borzęcin Mały: Kosmowska – Krótka – Myszczyn: Zaborowska – Pilaszków: Zaborowska – PILASZKÓW.

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Klaudyn: Ekologiczna – SikorskiegoJanów: Sikorskiego – ... – PILASZKÓW.)
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Prosta – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – ... – KAROLIN.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z kolejnym etapem prac związanych z modernizacją al. Jana Pawła II i budową ścieżki rowerowej.
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Prosta – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2020.10.08. 199 linia autobusowa zwykła stała METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Leszyckiego – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów – Maczka – Powstańców – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – aleja Piłsudskiego – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW-STRZELNICA.

(Stara trasa: METRO TROCKA – ... – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – Warszawa: Żołnierska – ... – REMBERTÓW-STRZELNICA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Szwoleżerów w Ząbkach w rejonie skrzyżowania z al. Piłsudskiego.
2020.10.09. 901 linia autobusowa specjalna
(zwykła)
(kursuje od godz. 22.00)
Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Cracovia.
2020.10.10. ZMIANY PRZYSTANKOWE • DRAGONÓW 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Szwoleżerów za skrzyżowaniem z ul. Dragonów (w kierunku ul. Czerniakowskiej) (dotyczy linii 108 i 162).
2020.10.12. L26 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – Wołomińska – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).

(Stara trasa: ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – ... – Marecka – Zagańczyka – Olszewskiego – Kordeckiego – Nadmeńska – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – ... – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z robotami drogowymi w ul. Kordeckiego w Kobyłce.
2020.10.13.
ok. godz. 6.00.
115 linia autobusowa zwykła stała MOKRY ŁUG – aleja Sztandarów – aleja Chruściela – Cyrulików – Marsa – Ilskiego (powrót: Ilskiego – Marsa – PKP Rembertów (strona południowa) – Marsa – Cyrulików) – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Brata Alberta (zawrotka) – Wspólna – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(W dni powszednie w godz. 6-20: ... – Wspólna – Korkowa – Łysakowska (zawrotka) – Korkowa – Kościuszkowców – ...)

(Stara trasa: MOKRY ŁUG – ... – Żegańska – Patriotów (wschodnia) – Szafirowa – Patriotów – Tuberozy (jezdnia tymczasowa) – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Walcownicza – ... – ALEKSANDRÓW.)
Przywrócenie trasy podstawowej po otwarciu dla ruchu jezdni ul. Patriotów po wschodniej stronie torów kolejowych (przy jednoczesnym zamknięciu jezdni po stronie zachodniej) w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy Południowej Obwodnicy Warszawy (S-2).
142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – Patriotów – Szafirowa – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Skalnicowa – SKALNICOWA (powrót: SKALNICOWA – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Przewodowa – Patriotów – Tuberozy (jezdnia tymczasowa) – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Walcownicza – ... – ALEKSANDRÓW.)
Zmiana tras objazdowych po otwarciu dla ruchu jezdni ul. Patriotów po wschodniej stronie torów kolejowych (przy jednoczesnym zamknięciu jezdni po stronie zachodniej) w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy Południowej Obwodnicy Warszawy (S-2).
161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Przełęczy – Izbicka-Cmentarz (pętla) – Przełęczy – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Szafirowa – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Walcownicza).

(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – ... – Patriotów – Tuberozy (jezdnia tymczasowa) – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Deptak (jezdnia tymczasowa)).)
521 linia autobusowa przyspieszona stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Patriotów – Szafirowa – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska (powrót: Bysławska – Patriotów – Walcownicza) – FALENICA.
Przystanki: WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER, SOLIDNA, PKP ANIN, PIECHURÓW, PKP MIĘDZYLESIE, ODESKA, MONTAŻOWA, POMOLOGICZNA, PKP RADOŚĆ, WIELOWIEJSKA, SZACHOWA, PKP MIEDZESZYN, GRUNTOWA, PKP FALENICA, PKP FALENICA, FALENICA.

(Niektóre kursy: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – ... – FALENICA.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DOBOSZA (→SZCZĘŚLIWICE), URBANISTÓW (→FALENICA), OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, GRENADIERÓW, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ..., FALENICA.)

(Stara trasa: WIATRACZNA / SZCZĘŚLIWICE – ... – Patriotów – Tuberozy (jezdnia tymczasowa) – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
Przystanki: WIATRACZNA, ..., PKP MIEDZESZYN, PRASOWA, PKP FALENICA, FALENICA.)
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Patriotów – Szafirowa – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Jeden kurs: ... – Lucerny – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów (powrót: Patriotów – Lucerny) – ...)

(Dwa ostatnie kursy jednokierunkowo: ... – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska – FALENICA.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Patriotów – Tuberozy (jezdnia tymczasowa) – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Walcownicza – Petunii – ... – ALEKSANDRÓW.

(Dwa ostatnie kursy: ... – Deptak (jezdnia tymczasowa) – Patriotów – Bysławska – FALENICA.))
2020.10.15. L19 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Parkowa – Długa – Jeziórko: Długa – Kasztanowa – Krupia Wólka: Górna – Kościelna – Kędzierówka: Kościelna – Spacerowa – Główna – Uwieliny: Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Ogrodowa – ChosnaNowe Wągrodno: Główna – Wągrodno: Główna – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – GABRYELIN (AKACJOWA) (powrót: GABRYELIN (AKACJOWA) – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Krupia Wólka: Górna – Główna – Kędzierówka: Główna – Uwieliny: Główna – ... – GABRYELIN (AKACJOWA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Głównej, Górnej i Słonecznej w Krupiej Wólce.
2020.10.16. L24 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Kościuszki – Gerbera – Sienkiewicza) – Julianowska – Przesmyckiego – Okulickiego – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Starochylicka – Sielska – Siedliska: Sielska – Żabieniec: Polna – Asfaltowa – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 7.30 jednokierunkowo: PIASECZNO (NADARZYŃSKA) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Julianowska – Przesmyckiego – Okulickiego – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Starochylicka – CHYLICE.)

(Stara trasa kursu wariantowego: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Chyliczkowska – ... – CHYLICE.)
Zmiana trasy porannego kursu wariantowego.
L25 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) – Gerbera – rondo Solidarności (zawrotka) – Gerbera (powrót: Gerbera – PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA).) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Chylice-Pólko: Starochylicka – Sielska – Siedliska: Sielska – Żabieniec: Polna – Asfaltowa – Chojnów: Asfaltowa – Pilawa: Klonowa – Orzeszyn: Klonowa – Chojnów: Klonowa – Dobiesz: Mazowiecka – Sierzchów: Mazowiecka – Cendrowice: Szkolna – Sobików: Szkolna – Sobików (pętla) – Szkolna – Cendrowice: Szkolna – Brzozowa – Kolonia Sobików: droga lokalna – Krzaki Czaplinkowskie: Słoneczna – Góra Kalwaria: Wiejska – Budowlanych – Kalwaryjska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK) (powrót: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska – Kalwaryjska).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Księcia Janusza (powrót: Księcia Janusza – Gerbera – aleja Wojska Polskiego – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – Żabieniec: Asfaltowa – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Księcia Janusza I Starego w Piasecznie.
2020.10.17. Zmiana limitu określającego maksymalną liczbę pasażerów w pojeździe w związku z wejściem Warszawy do "czerwonej strefy" związanej z pandemią COVID-19. Odtąd w przypadku transportu publicznego wynosił on 50% miejsc siedzących lub 30% wszystkich miejsc siedzących i stojących określonych w dokumentacji technicznej danego pojazdu. Jednocześnie mogło być zajętych tylko 50% miejsc siedzących.
2020.10.17.
2020.10.23.
C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – Sokratesa – Kasprowicza – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA, ESTRADY, CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA PÓŁNOCNA), POPIELA, BOGUSŁAWSKIEGO, SOKRATESA, METRO MŁOCINY, METRO MŁOCINY.
Uruchomienie kursującej tylko w dniach 17-23 października specjalnej linii autobusowej w celu poprawy obsługi Cmentarza Północnego w okresie poprzedzającym święto Wszystkich Świętych.
2020.10.19. 109 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta) – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – TORWAR (powrót: TORWAR – Łazienkowska – Rozbrat).

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: METRO KSIĘCIA JANUSZA – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
Uruchomienie dodatkowych skróconych kursów w związku ze zmianą maksymalnych limitów liczby pasażerów w pojazdach komunikacji miejskiej.
2020.10.21. 221 linia autobusowa zwykła stała PLAC NIEMENA – Powązkowska – Krasińskiego – Przasnyska – Rydygiera (powrót: Rydygiera – Powązkowska – PLAC NIEMENA.) – Indrzejczyka – DWORZEC GDAŃSKI (RYDYGIERA).

(Stara trasa: PLAC NIEMENA – Powązkowska – Krasińskiego – Przasnyska – Rydygiera (powrót: Rydygiera – Przasnyska – Duchnicka – Powązkowska – PLAC NIEMENA.) – Indrzejczyka – DWORZEC GDAŃSKI (RYDYGIERA).)
Przywrócenie kursowania po otwarciu dla ruchu przebudowanej ul. Rydygiera (na odcinku od ul. Przasnyskiej do Matysiakówny) oraz jej nowego odcinka między ul. Przasnyską i Powązkowską.
321 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
CH ARKADIA – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego – Okopowa – Powązkowska – Rydygiera – Matysiakówny – plac Grunwaldzki – aleja Wojska Polskiego – plac Inwalidów – Mickiewicza – PLAC WILSONA.

(Stara trasa: CH ARKADIA – ... – Powązkowska – Rydygiera – Przasnyska – Krasińskiego – Broniewskiego – plac Grunwaldzki – ... – PLAC WILSONA.)
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu dla ruchu przebudowanej ul. Rydygiera (na odcinku od ul. Przasnyskiej do Matysiakówny).
Z21 linia autobusowa zastępcza
(zwykła stała)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC NIEMENA – Powązkowska – Krasińskiego (powrót: Krasińskiego – Przasnyska – Duchnicka – Powązkowska – PLAC NIEMENA.) – PLAC WILSONA.)
Kasacja linii zastępczej.
2020.10.26. 102 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa w dni świąteczne: EMILII PLATER – ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat w dni świąteczne.
106 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka (powrót: Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Kasprzaka – Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Stara trasa w dni świąteczne: MŁYNÓW – ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ... – BROWARNA.)
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa w dni świąteczne: ESPERANTO – ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – WILANÓW.)
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście).

(Stara trasa w dni świąteczne: SZCZĘŚLIWICE – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa w dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(Stara trasa w dni świąteczne: PKP URSUS – ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – KONWIKTORSKA.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – WILANÓW.)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa w dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – SPARTAŃSKA.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – aleja KEN – Belgradzka – Lanciego – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (NŻ) (→KONWIKTORSKA), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO, WARCHAŁOWSKIEGO, STRYJEŃSKICH, BRACI WAGÓW, METRO NATOLIN (→NATOLIN PŁN.), NATOLIN PŁN. (→KONWIKTORSKA) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(Stara trasa w dni świąteczne: KONWIKTORSKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...))
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.

(Stara trasa w dni świąteczne: NOWODWORY – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→NOWODWORY), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY.))
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego).

(Stara trasa w noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
800 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni świąteczne)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM.)
Zakończenie sezonu letniego.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA 05 - zmiana oznaczenia na PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA 71 i przekształcenie w przystanek techniczny bez obsługi pasażerskiej.

• PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA 05 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Chłopickiego na wysokości posesji Chłopickiego 36 ("dla wysiadających" dla linii 102, 135 i 523).
2020.10.27. ZMIANY ROZKŁADOWE Zmiany związane z pandemią koronawirusa Covid-19 i zamknięciem zespołu szkół w Żółwinie.
• Zawieszenie kursowania linii:
Brwinów: B9.

2020.10.30. N13 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – NOWODWORY (powrót: NOWODWORY – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Stefanika – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Świderska – Ćmielowska – Światowida – NOWODWORY (powrót: NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Stefanika – Światowida – Świętosławskiego – Świderska).)
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu dla ruchu ul. Dzierzgońskiej.
2020.10.31. 211 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Kowalczyka – Klembowska – Dorodna – Myśliborska (powrót: Myśliborska – Porajów – Świderska – Myśliborska – Dorodna) – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana (pętla) – Aluzyjna – Modlińska – Przyrzecze (zawrotka) – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Modlińska – Aluzyjna).

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ĆWIKLIŃSKIEJ – Ordonówny – Mehoffera (zawrotka) – Ordonówny (powrót: Ordonówny – ĆWIKLIŃSKIEJ.) – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: DĄBRÓWKA WIŚLANA – Aluzyjna – Sprawna – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Majolikowa – Pomorska – Milenijna – Światowida – MYŚLIBORSKA.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: MYŚLIBORSKA – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO / ĆWIKLIŃSKIEJ / MYŚLIBORSKA – ... – Mehoffera – Ordonówny – Odkryta – Sprawna – ... – BUKÓW / DĄBRÓWKA WIŚLANA.)
Przywrócenie stałych tras po otwarciu dla ruchu ul. Dzierzgońskiej.
516 linia autobusowa przyspieszona stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Świderska – Mehoffera – Nowodworska – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, KONWALIOWA, PŁOCHOCIŃSKA, EKSPRESOWA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, CERAMICZNA, KAFLOWA, ĆMIELOWSKA, KAMIŃSKIEGO, TARCHOMIN, PANCERA, NOWODWORSKA, ODKRYTA, CIOŁKOSZA, ORDONÓWNY, BAREI, DZIERZGOŃSKA, GRZYMALITÓW, NOWODWORY.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Nowodworska – Odkryta – Ordonówny – Światowida – NOWODWORY.
Przystanki: ŻERAŃ FSO, ..., CIOŁKOSZA, ORDONÓWNY, NOWODWORY.)
2020.11.02. S90 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – WARSZAWA GDAŃSKA. Uruchomienie dodatkowej linii szybkiej kolei miejskiej na linii obwodowej.
2020.11.07. 735 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE (powrót: ZEGRZE POŁUDNIOWE – Warszawska – Nieporęt: Warszawska).

(Stara trasa w dni powszednie w godz. 13-17 oraz w dni świąteczne w godz. 13-20: METRO MARYMONT – ... – Modlińska – Płochocińska (powrót: Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Modlińska) – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – ... – ZEGRZE POŁUDNIOWE.)
Zawieszenie podjazdów do przystanku KUPIECKA.
2020.11.07.
2020.11.08.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wyłączenie ruchu metra na linii M1 na odcinku STOKŁOSY - KABATY w związku z remontem podstacji trakcyjno-energetycznej na stacji IMIELIN.


M1. MŁOCINY [Kasprowicza / Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" / Nocznickiego] – ... – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego].

710. URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Wąwozowa – ... – PIASECZNO (KOŚCIELNA).

724. URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Wąwozowa – ... – PIASECZNO (GERBERA).

742. URSYNÓW POŁUDNIOWY – aleja KEN – Wąwozowa – ... – GÓRA KALWARIA (RYNEK).

ZM1. METRO URSYNÓW – aleja KEN – METRO KABATY – [bez pasażerów: aleja KEN – OSIEDLE KABATY].
Przystanki: METRO URSYNÓW, METRO STOKŁOSY, URSYNÓW PŁD., METRO IMIELIN, NATOLIN PŁN., METRO NATOLIN, METRO KABATY.
2020.11.09. 731 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – aleja Wyszyńskiego – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni powszednie w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) / LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem przejazdu kolejowego w ciągu ul. Piaskowej w Legionowie.
L12 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Millenium – Baszkówka: Sadowa – Wólka Pracka: Ogrodowa – Złotokłos: Piaseczyńska – ZŁOTOKŁOS.

(Stara trasa w dni powszednie w godz. 9.00 - 21.30 oraz wszystkie kursy w dni świąteczne: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Złotokłos: Piaseczyńska – Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.)
Skrócenie trasy wszystkich kursów do Złotokłosu w związku z zakończeniem sezonu działkowego.
2020.11.13. B1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Brwinów) BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – Czubin: droga nr 720 – Rokitno-Majątek: droga nr 720 – Rokitno-Majątek (pętla) – droga nr 720 – Czubin: droga nr 720 – Milęcin – Milęcin (pętla)MilęcinKotowiceFalęcinGrudówBrwinów: Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Rynek – Wiejska – BRWINÓW (RYNEK). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – ... – Biskupice: Biskupicka – Czubin: droga nr 720 – Rokitno-Majątek: Rokitno-Majątek: droga nr 720 – RokitnoŁąkiBłonie: Nowakowskiego – Poniatowskiego – ŁąkiMilęcinKotowice – ... – BRWINÓW (RYNEK).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy drogi powiatowej 1509W w Czubinie.
2020.11.14.
2020.11.15.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie ruchu tramwajowego w Al. Jerozolimskich oraz na moście i w al. Poniatowskiego (na odcinku od pl. Starynkiewicza do ronda Waszyngtona) w związku z koniecznością doraźnej naprawy torowiska na rondzie Waszyngtona (wymiana części rozjazdów).


7. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

9. P+R AL.KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

22. PIASKI – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.

24. NOWE BEMOWO – ... – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

25. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

74. KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA – Kawęczyńska – aleja Tysiąclecia – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

75. ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

Z-9. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – RONDO WASZYNGTONA.
2020.11.16. ZMIANY ROZKŁADOWE Zmiany związane z pandemią koronawirusa Covid-19 i zamknięciem szkół i uczelni.
• Zawieszenie kursowania linii:
304, 320, 323, 332, 379.

• Zawieszenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
105, 153, 163, 164, 401, 504, 522.

154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...))
Wprowadzenie podjazdów do pętli FORT RADIOWO w pozostałych godzinach w związku z zawieszeniem kursowania linii 320.
201 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – Księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza – Obozowa – Deotymy – Górczewska – Ciołka – METRO KSIĘCIA JANUSZA (powrót: METRO KSIĘCIA JANUSZA – Ciołka – Newelska – Księcia Janusza).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ... – METRO KSIĘCIA JANUSZA.

(W dni świąteczne: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ...))
Czasowe wycofanie z przejazdu przez ul. Żołnierzy Wyklętych w związku z pandemią koronawirusa Covid-19 i wprowadzeniem ograniczeń w korzystaniu z komunikacji miejskiej.
L24 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska (powrót: Chyliczkowska – Kościuszki – Gerbera – Sienkiewicza) – Julianowska – Przesmyckiego – Okulickiego – Chyliczki: Wschodnia – Konstancin-Jeziorna: Pułaskiego – Chylicka – DługaChylice: Starochylicka – Sielska – Siedliska: Sielska – Żabieniec: Polna – Asfaltowa – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – ... – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Starochylicka – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (KAZIMIERZOWSKA).

(Jeden kurs w dni powszednie ok. godz. 7.30 jednokierunkowo: PIASECZNO (NADARZYŃSKA) – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Julianowska – Przesmyckiego – Okulickiego – Chyliczki: Wschodnia – Dworska – Chylice: Dworska – Starochylicka – CHYLICE.))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Dworskiej wraz z mostem nad rzeką Jeziorką w Chylicach i Chyliczkach. Zawieszenie funkcjonowania kursu wariantowego.
L26 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – ZIELONKA (PLAC JANA PAWŁA II).) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – Wołomińska – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).

(Stara trasa: ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – Lipowa – Wolności – ... – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).)
Przedłużenie trasy na wniosek Urzędu Miasta Zielonka.
2020.11.18. L35 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – Wileńska – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Ręczajska – Nowe Grabie: Ręczajska – pętla – Ręczajska – Duczki: Ręczajska – Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Cichorackiej – Główna – STARE GRABIE.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Przejazd – Wileńska (powrót: Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin (pętla) – Żelazna – Legionów – Wileńska – Przejazd) – Szosa Jadowska – ... – STARE GRABIE.)
Wycofanie z podjazdów do dworca PKP w Wołominie w związku z przebudową ul. Żelaznej.
L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Turów: Hallera – Kobyłka: Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW).) – Ossów: Matarewicza – Grabiczna – Kobyłka: Bohaterów Ossowa – Nadarzyńska – Ręczajska – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Wołomin (Szpital) (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – Wołomin (Szpital) (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Przejazd – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska) – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – LEŚNIAKOWIZNA.

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Stara trasa: KOBYŁKA (TURÓW) – ... – Przejazd – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP Wołomin (pętla) – Żelazna – Legionów – Wileńska – Przejazd) – Majdan: Watykańska – ... – LEŚNIAKOWIZNA.)
L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CMENTARZ MARKI – droga dojazdowa do cmentarza – Bandurskiego – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Radzymińska – Kościelna – Napoleona – Marmo – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Kościelna) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (LEGIONÓW).

(Stara trasa: CMENTARZ MARKI – ... – aleja Niepodległości – Wileńska – Legionów – Żelazna – PKP WOŁOMIN.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Żelaznej w Wołominie.
2020.11.21. 199 linia autobusowa zwykła stała METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Bystra – Ząbki: Batorego – Leszyckiego – Wojska Polskiego – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów (powrót: Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – aleja Piłsudskiego – Zielonka: aleja PiłsudskiegoWarszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW-STRZELNICA.

(Stara trasa: METRO TROCKA – ... – Orla – Kwiatowa – Szwoleżerów – Maczka – Powstańców – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa) – Zielonka: aleja Piłsudskiego – ... – REMBERTÓW-STRZELNICA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Szwoleżerów w Ząbkach w rejonie skrzyżowania z al. Piłsudskiego.
2020.11.23. L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego).

(W dni świąteczne: CH MARKI – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – ZIELONKA (PADEREWSKIEGO) (powrót: ZIELONKA (PADEREWSKIEGO) – Armii Krajowej – Wilsona – Brzozowa – Paderewskiego – Armii Krajowej).)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Zielonki Bankowej po zakończeniu przebudowy ul. Bankowej.
L44 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Hubala (powrót: Hubala – Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW).) – Zielonka: Ossowska – Słowackiego – Łukasińskiego – Mickiewicza – Kolejowa – Sienkiewicza – Chopina – Kilińskiego – Staszica – Skorupki – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego – Wyszyńskiego – Chopina).

(Stara trasa: KOBYŁKA (TURÓW) – ... – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – ZIELONKA (PADEREWSKIEGO) (powrót: ZIELONKA (PADEREWSKIEGO) – Armii Krajowej – Wilsona – Brzozowa – Paderewskiego – Armii Krajowej).)
Wprowadzenie trasy zmienionej jako stałej. Skierowanie na terenie Zielonki Bankowej stałą trasą po zakończeniu przebudowy ul. Bankowej.
2020.11.25. L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Wolska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Czasowe skrócenie trasy na terenie Legionowa w związku z kolejnym etapem przebudowy Drogi Krajowej nr 61.
2020.11.25.
ok. godz. 12.00.
L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Polna – Stanisławów Drugi: Polna – Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Wolska – Stanisławów Drugi: Wolska – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem przebudowy Drogi Krajowej nr 61 i zamknięciem ul. Wolskiej w Michałowie-Reginowie w rejonie skrzyżowania z ul. Warszawską.
2020.11.26.
2020.11.27.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Masztowej w Kuleszówce na odcinku od ul. Złotych Piasków do skrzyżowania z ul. Gościniec i Wojska Polskiego.


727. ZAWIESZENIE KURSÓW DO ANTONINOWA (zwiększenie liczby kursów do Głoskowa przez Bąkówkę i Robercin).

737. URSYNÓW PÓŁNOCNY – ... – Władysławów: Wojska Polskiego – WŁADYSŁAWÓW.

L-1. ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA PÓŁNOCNA) – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Zachodnia, Brama Południowa, Brama Wschodnia) – Kuleszówka: MasztowaŁazy: Produkcyjna – ... – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Jedności – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).

Z-1. PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Żytnia – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wilcza Góra: Wojska Polskiego – Magdalenka: Wojska Polskiego – Lesznowola: Wojska Polskiego – Słoneczna – Magdalenka: Słoneczna – Lipowa – Łazy: Słojewskiego – Posępna – Lokalna – Produkcyjna – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia, Brama Południowa, Brama Zachodnia) – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY-BRAMA PÓŁNOCNA).
2020.11.27. M1 linia metra zwykła stała MŁOCINY [Kasprowicza / Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" / Nocznickiego] – WAWRZYSZEW [Kasprowicza / Wolumen / Lindego] – STARE BIELANY [Kasprowicza / aleja Zjednoczenia] – SŁODOWIEC [Żeromskiego / Kasprowicza / Marymoncka / Słowackiego] – MARYMONT [Słowackiego / Popiełuszki / Potocka] – PLAC WILSONA [Słowackiego / Mickiewicza / Krasińskiego / Filarecka] – DWORZEC GDAŃSKI [Słomińskiego / Andersa] – RATUSZ [Andersa / Marszałkowska / aleja Solidarności] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Marszałkowska / Świętokrzyska] – CENTRUM [Marszałkowska / Aleje Jerozolimskie] – POLITECHNIKA [Waryńskiego / Nowowiejska / aleja Armii Ludowej] – POLE MOKOTOWSKIE [aleja Niepodległości / Batorego / Rakowiecka] – RACŁAWICKA [aleja Niepodległości / Dąbrowskiego / Racławicka] – WIERZBNO [aleja Niepodległości / Woronicza] – WILANOWSKA [aleja Niepodległości / Puławska / aleja Wilanowska] – SŁUŻEW [aleja KEN / Wałbrzyska] – URSYNÓW [aleja KEN / Bartoka / Surowieckiego] – STOKŁOSY [aleja KEN / Jastrzębowskiego] – IMIELIN [aleja KEN / Gandhi] – NATOLIN [aleja KEN / Belgradzka] – KABATY [aleja KEN / Wąwozowa]. Zawieszenie funkcjonowania weekendowych kursów nocnych w związku ze spadkiem frekwencji przy epidemii koronawirusa Covid-19.
M2 linia metra zwykła stała KSIĘCIA JANUSZA [Górczewska / Jana Olbrachta / Księcia Janusza] – MŁYNÓW [Górczewska / Syreny] – PŁOCKA [Płocka / Wolska] – RONDO DASZYŃSKIEGO [Prosta / Towarowa] – RONDO ONZ [Prosta / Świętokrzyska / aleja Jana Pawła II] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Świętokrzyska / Marszałkowska] – NOWY ŚWIAT-UNIWERSYTET [Świętokrzyska / Marszałkowska] – CENTRUM NAUKI KOPERNIK [Tamka / Wybrzeże Kościuszkowskie] – STADION NARODOWY [Sokola / Zamoyskiego] – DWORZEC WILEŃSKI [Targowa / aleja Solidarności] – SZWEDZKA [Strzelecka / Szwedzka] – TARGÓWEK MIESZKANIOWY [Pratulińska / Ossowskiego] – TROCKA [Pratulińska / Trocka].
2020.11.28. 735 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE (powrót: ZEGRZE POŁUDNIOWE – Warszawska – Nieporęt: Warszawska).

(Kursy w dni powszednie w godz. 13-17 oraz w dni świąteczne w godz. 13-20: ... – Modlińska – Płochocińska (powrót: Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Modlińska) – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – ...)
Przywrócenie funkcjonowania wariantowych podjazdów do przystanku KUPIECKA.
2020.11.30. L-4 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
STEFANOWO (SOSNOWA) – Ułanów – Graniczna – Malinowa – Urocza – aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska (powrót: Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Ułanów – Stefanowo: Ułanów – STEFANOWO (SOSNOWA).) – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Urząd Gminy (pętla) – Gminna – Szkolna – Nowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO.

(Stara trasa: STEFANOWO (SOSNOWA) – ... – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Nowa Wola: Postępu – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – ... – MYSIADŁO.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Szkolnej w Lesznowoli.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • USTANÓW PARKOWA 04 - zmiana nazwy na USTANÓW ŁĄKOWA 02 (dotyczy linii L19).

• USTANÓW PARKOWA 03 - zmiana nazwy na USTANÓW PARKOWA 01 (dotyczy linii L19).

• USTANÓW SADOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Głównej w Ustanowie, za skrzyżowaniem z ul. Sadową (dotyczy linii L19).

• USTANÓW SADOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Głównej w Ustanowie, za skrzyżowaniem z ul. Polną (dotyczy linii L19).

• USTANÓW PARKOWA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Głównej w Ustanowie, za skrzyżowaniem z ul. Parkową (dotyczy linii L19).

• USTANÓW ŁĄKOWA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Parkowej w Ustanowie, za skrzyżowaniem z ul. Łąkową (dotyczy linii L19).
2020.12.01. 174 linia autobusowa zwykła stała RONDO ONZ (przystanek w al. Jana Pawła II przed ul. Sienną) – aleja Jana Pawła II – rondo ONZ (zawrotka) – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – RONDO ONZ (przystanek w al. Jana Pawła II przed ul. Sienną).) – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Domaniewska – Modzelewskiego – Orzycka – Gotarda – Bokserska – BOKSERSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Chałubińskiego – ... – BOKSERSKA.)
Przywrócenie stałej trasy w związku z zakończeniem przebudowy al. Jana Pawła II (na odcinku od ronda ONZ do ronda Czterdziestolatka). Uruchomienie nowego przystanku krańcowego położonego na wschodniej jezdni al. Jana Pawła II przed skrzyżowaniem z ul. Sienną.
731 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – aleja Wyszyńskiego – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni powszednie w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Piłsudskiego – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) / LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu przejazdu kolejowego w ciągu ul. Piaskowej w Legionowie.
L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Jarząbka – Żytnia – Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa) – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Antoninów: jezdnia wokół Cmentarza Południowego (Brama Wschodnia, Brama Południowa, Brama Zachodnia) – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola (Urząd Gminy) (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Żytnia – Jana Pawła II – Orężna – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
Jednokierunkowe skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Jana Pawła II w Piasecznie (na odcinku od torów kolejowych do ul. Dworcowej) i brakiem możliwości skrętu w lewo z ul. Żytniej w ul. Jana Pawła II (w relacji południe - zachód).
L30 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska (powrót: Dominikańska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK).) – Wojska Polskiego – Czerska – Czersk: Warszawska – plac Tysiąclecia – Warecka – Książąt Mazowieckich – Trakt Pułaskiego – Coniew: Trakt Pułaskiego – Linin:Wincentów: droga lokalna – Czaplin: droga lokalna – Dębówka: droga lokalna – Grójecka – Czaplinek: Grójecka – Słoneczna – Sadowa – Sobików: Szkolna – Julianowska – Obręb: Dębowa – Akacjowa – Wierzbowa – Dębowa – Julianów: Julianowska – Czachówek: Główna – Bronisławów: Graniczna – Czarny Las: droga lokalna – CZARNY LAS.

(Stara trasa: GÓRA KALWARIA (RYNEK) – 3 Maja – Dominikańska – Kalwaryjska (powrót: Kalwaryjska – Piłsudskiego – Sajny – 3 Maja – GÓRA KALWARIA (RYNEK).) – Budowlanych – Marianki – Grójecka – Wojska Polskiego – ... – CZARNY LAS.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy kanalizacji w ul. Dominikańskiej w Górze Kalwarii.
N45 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Prosta – Kasprzaka – ... – KAROLIN.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy al. Jana Pawła II (na odcinku od ronda ONZ do ronda Czterdziestolatka).
N95 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – Prosta (powrót: Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Kasprzaka – Płocka – Wolska – Młynarska – Obozowa (powrót: Obozowa – Płocka) – Dywizjonu 303 – Radiowa – Kaliskiego – Kocjana – Bolimowska – Spychowska – Hubala-Dobrzańskiego (powrót: Hubala-Dobrzańskiego – Bolimowska) – Blizne Łaszczyńskiego: Łaszczyńskiego – Graniczna – Przejazd – Warszawska – Warszawa: Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Prosta – Kasprzaka – ... – OSIEDLE GÓRCZEWSKA.)
2020.12.03.
ok. godz. 14.00.
151 linia autobusowa zwykła stała NOWOWIEJSKA – aleja Niepodległości – Koszykowa – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – NOWOWIEJSKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Poligonowa – Nowaka-Jeziorańskiego – RECHNIEWSKIEGO.

(Stara trasa: NOWOWIEJSKA – ... – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Poligonowa (powrót: Poligonowa – Grenadierów – aleja Stanów Zjednoczonych) – Nowaka-Jeziorańskiego – RECHNIEWSKIEGO.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu remontu wiaduktu w ciągu ul. Ostrobramskiej.
158 linia autobusowa zwykła stała CH REDUTA – Opaczewska – Mszczonowska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Opaczewska – CH REDUTA.) – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Kinowa) – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: CH REDUTA – ... – aleja Waszyngtona – Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów – Ostrobramska – Zamieniecka – ... – WITOLIN.)
182 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie – rondo Zesłańców Syberyjskich – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (powrót: Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Kopińska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Zamieniecka – Łukowska – WITOLIN.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – ... – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Grenadierów – aleja Stanów Zjednoczonych) – Zamieniecka – ... – WITOLIN.)
502 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Trakt Brzeski – Jana Pawła II (odcinek zachodni, odcinek południowy) – Graniczna – STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→STARA MIŁOSNA), METRO POLITECHNIKA (→STARA MIŁOSNA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, KANAŁ GOCŁAWSKI, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, POLIGONOWA, ZAMIENIECKA, CH PROMENADA, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA, PŁOWIECKA (→METRO POLITECHNIKA), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, OBJAZDOWA, 1 PRASKIEGO PUŁKU, FABRYCZNA, NIZINNA, STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA), RUMIANKOWA, POGODNA, MARMUROWA, TORFOWA, STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska – Grenadierów – aleja Stanów Zjednoczonych) – Czecha – ... – STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, ..., PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA (→METRO POLITECHNIKA), POLIGONOWA, ..., STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).)
514 linia autobusowa przyspieszona stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej (powrót: aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA.) – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Szosowa – Wspólna – Niemcewicza – Armii Krajowej – Żółkiewskiego – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, PL. KONSTYTUCJI (→WOLA GRZYBOWSKA), METRO POLITECHNIKA (→WOLA GRZYBOWSKA), MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, KANAŁ GOCŁAWSKI, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, POLIGONOWA, ZAMIENIECKA, CH PROMENADA, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA, PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, GRAWERSKA (→METRO POLITECHNIKA), KLASZTORNA, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, DZIAŁYŃCZYKÓW, INSTRUKTORSKA, SOSNOWA (→METRO POLITECHNIKA), ZIELONA, GRZYBOWA, GROSZÓWKA, REJTANA, WESOŁA-RATUSZ, ARMII KRAJOWEJ, CHODKIEWICZA, CZARNIECKIEGO, WOLA GRZYBOWSKA (→METRO POLITECHNIKA), WOLA GRZYBOWSKA.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Grenadierów – aleja Stanów Zjednoczonych) – Marsa – ... – WOLA GRZYBOWSKA.
Przystanki: METRO POLITECHNIKA, ..., PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA (→METRO POLITECHNIKA), POLIGONOWA, ..., WOLA GRZYBOWSKA.)
520 linia autobusowa przyspieszona stała PLAC BANKOWY – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC BANKOWY – [bez pasażerów: aleja Solidarności – zawrotka za Muzeum Niepodległości – aleja Solidarności] – PLAC BANKOWY.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: PL. BANKOWY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, KANAŁ GOCŁAWSKI, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, POLIGONOWA, ZAMIENIECKA, CH PROMENADA, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA, ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→ZNANA), MARYSIN.

(Stara trasa: PLAC BANKOWY – ... – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Grenadierów – aleja Stanów Zjednoczonych) – Marsa – ... – MARYSIN.
Przystanki: PL. BANKOWY, ..., PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA (→METRO POLITECHNIKA), POLIGONOWA, ..., MARYSIN.)
525 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska) – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.
Przystanki: DW. CENTRALNY, DW. CENTRALNY (→DW. CENTRALNY), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, MARSZAŁKOWSKA, PL. NA ROZDROŻU, ROZBRAT, SASKA, MIĘDZYNARODOWA, KANAŁ GOCŁAWSKI, PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, POLIGONOWA, ZAMIENIECKA, CH PROMENADA, ZAJEZDNIA OSTROBRAMSKA, PŁOWIECKA (→DW. CENTRALNY), TRAKT LUBELSKI, TRAWIASTA, KAJKI, ODRODZENIA, INSTYTUT KARDIOLOGII, IX POPRZECZNA, CZATÓW, POŻARYSKIEGO, BURSZTYNOWA SZPITAL, BIELSZOWICKA, CZD, MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – estakada Ostrobramska-Płowiecka – Płowiecka (powrót: Płowiecka – Ostrobramska – Grenadierów – aleja Stanów Zjednoczonych) – Czecha – ... – STARA MIŁOSNA (GRANICZNA).
Przystanki: DWORZEC CENTRALNY, ..., PRZYCZÓŁEK GROCHOWSKI, OS. MAJDAŃSKA (→METRO POLITECHNIKA), POLIGONOWA, ..., MIĘDZYLESIE.)
N25 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – Kościuszkowców – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Stanów Zjednoczonych – Ostrobramska (powrót: Ostrobramska – Grenadierów – aleja Stanów Zjednoczonych) – Zamieniecka – ... – MIĘDZYLESIE.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KANAŁ GOCŁAWSKI - likwidacja przystanku (dotyczy linii 141, 143, 188 i 523).
2020.12.07. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PILECKIEGO 01 - przywrócenie funkcjonowania przystanku wraz ze zmianą oznaczenia na PILECKIEGO 02 (dotyczy linii 179, 185 i 195).

• PILECKIEGO 02 - przywrócenie funkcjonowania przystanku wraz ze zmianą oznaczenia na PILECKIEGO 01 (dotyczy linii 195 i N34).

• PILECKIEGO 04 - zmiana oznaczenia na PILECKIEGO 03.
2020.12.10. 326 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – Kobiałka – OLESIN.

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – OLESIN.

(W godzinach 11.00 - 15.30: KUPIECKA – Płytowa – Płochocińska – Kobiałka – OLESIN.))
Ograniczenie kursowania do godzin szczytu.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • CZARNUSZKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych, zlokalizowanych na ul. Wał Miedzeszyński w rejonie skrzyżowania z ul. Czarnuszki (dotyczy linii 146, 702 i N72).
2020.12.10.
ok. godz. 23.00.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • GRÓJECKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych, zlokalizowanych na ul. Grójeckiej w rejonie skrzyżowania z ul. Racławicką i Harfową (dotyczy linii 154, 228, 328, N38 i N88).
2020.12.12. 179 linia autobusowa zwykła stała URSYNÓW PÓŁNOCNY – Bartoka – Surowieckiego – Romera – Herbsta – aleja KEN – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Gandhi – Rosoła – Belgradzka – Stryjeńskich – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: URSYNÓW PÓŁNOCNY – ... – Roentgena – Płaskowickiej – Pileckiego – Gandhi – Rosoła – ... – OSIEDLE KABATY.)
Korekta trasy w związku z otwarciem dla ruchu fragmentu ul. Indiry Gandhi (na odcinku od ul. Pileckiego do ul. Płaskowickiej).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • INSTYTUT HEMATOLOGII 01, 02 i 03 - zmiana oznaczenia na MARCO POLO 01, 02 i 03 (dotyczy linii 148, 179 i 185).

• MARCO POLO 04 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Indiry Gandhi za skrzyżowaniem z ul. Pileckiego (w kierunku ul. Płaskowickiej) (dotyczy linii 179).

• INDIRY GANDHI 03 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Indiry Gandhi za skrzyżowaniem z ul. Płaskowickiej (w kierunku ul. Pileckiego) (dotyczy linii 179).

• INSTYTUT HEMATOLOGII 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych zlokalizowanych na ul. Indiry Gandhi (pomiędzy ul. Polskie Drogi i ul. Alternatywy (dotyczy linii 179).
2020.12.13. S3 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Powązki – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

(Niektóre kursy: ... – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.)

(Stara trasa: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – ... – WIELISZEW / LEGIONOWO PIASKI / RADZYMIN.)
Ponowne skierowanie przez linię obwodową w związku z kolejnym etapem budowy przystanku osobowego Warszawa Targówek. Pozostawienie kilku jednokierunkowych kursów na starej trasie jako linia S30.
S30 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła okresowa
(kursuje w dni powszednie)
Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – Wieliszew – Nieporęt – Dąbkowizna – RADZYMIN.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.

Jeden kurs w godzinach wieczornych jednokierunkowo: LEGIONOWO PIASKI – Legionowo – Warszawa Choszczówka – Warszawa Płudy – Warszawa Żerań – Warszawa Toruńska – Warszawa Praga – Warszawa Wschodnia – Warszawa Centralna – WARSZAWA ZACHODNIA.

(Stara trasa: Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych i jeden w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: RADZYMIN – Dąbkowizna – Nieporęt – Wieliszew – Michałów-Reginów – Legionowo Piaski – Legionowo – Warszawa Choszczówka – Warszawa Płudy – Warszawa Żerań – Warszawa Toruńska – Warszawa Praga – Warszawa Wschodnia – Warszawa Stadion – Warszawa Powiśle – Warszawa Śródmieście – Warszawa Ochota – Warszawa Zachodnia – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Rakowiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Służewiec – WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA.

Jeden kurs w soboty, niedziele i święta w godzinach porannych i jeden w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: LEGIONOWO PIASKI – Legionowo – Warszawa Choszczówka – Warszawa Płudy – Warszawa Żerań – Warszawa Toruńska – Warszawa Praga – Warszawa Wschodnia – Warszawa Stadion – Warszawa Powiśle – Warszawa Śródmieście – Warszawa Ochota – Warszawa Zachodnia – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Rakowiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Służewiec – WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA.)
Ponowne skierowanie linii S3 na trasę objazdową (przez linię obwodową) w związku z kolejnym etapem budowy przystanku osobowego Warszawa Targówek. Pozostawienie kilku jednokierunkowych kursów na starej trasie (z wycofaniem z odcinka Warszawa Lotnisko Chopina - Warszawa Zachodnia) z osobnym oznaczeniem.
S90 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – WARSZAWA GDAŃSKA.)
Skierowanie przez linię obwodową linii S3.
2020.12.14. L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Wolności – Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa (powrót: Lipowa – Wolności 2 (droga przez osiedle) – Wolności – Lipowa – Wolności – Długa) – Kolejowa – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie: CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – ...)

(W dni świąteczne: CH MARKI – ... – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – rondo Siewierskiego (zawrotka) – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – ...)
Przywrócenie funkcjonowania kursów wariantowych po zakończeniu prac wykończeniowych drogi ekspresowej S8 pomiędzy węzłami Marki i Kobyłka oraz otwarciem dla ruchu przejazdu pod trasą S9 ul. Mazurską w Zielonce i Pustelnicką w Markach.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ZIELONKA CHOPINA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Kilińskiego w Zielonce pomiędzy ul. Chopina i Staszica (dotyczy linii L44).

• ZIELONKA SIENKIEWICZA-PRZEDSZKOLE 01 - uruchomienie przystanku warunkowego, zlokalizowanego na ul. Sienkiewicza w Zielonce za skrzyżowaniem z ul. Staszica(w kierunku ul. Chopina) (dotyczy linii L44).
2020.12.17. L19 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje od poniedziałku do soboty)
PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – Ustanów: Główna – Parkowa – Długa – Jeziórko: Długa – Kasztanowa – Krupia Wólka: Górna – Główna – Kędzierówka: GłównaUwieliny: Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Ogrodowa – ChosnaNowe Wągrodno: Główna – Wągrodno: Główna – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – GABRYELIN (AKACJOWA) (powrót: GABRYELIN (AKACJOWA) – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Krupia Wólka: Górna – Kościelna – Kędzierówka: Kościelna – Spacerowa – Główna – Uwieliny: Główna – ... – GABRYELIN (AKACJOWA).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Głównej, Górnej i Słonecznej w Krupiej Wólce.
2020.12.19.
2020.12.24.
C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dankowicka – Dzierżoniowska – Pułkowa – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA PÓŁNOCNA) (NŻ), MUZEALNA (NŻ), PROZY (NŻ), METRO MŁOCINY (→CM. PÓŁNOCNY), METRO MŁOCINY.
Uruchomienie kursującej tylko w dniach 19-24 grudnia specjalnej linii autobusowej w celu poprawy obsługi Cmentarza Północnego w okresie przedświątecznym.
2020.12.22. 722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Góraszka: Lubelska (zachodnia jezdnia główna trasy S17) – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Wiązowna: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Lubelska – Emów: Lubelska – rondo po wschodniej stronie trasy głównej – Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Radiówek: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Rudka: Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17) – Otwock: Szosa Lubelska (wschodnia jezdnia boczna trasy S17)Żeromskiego – Filipowicza – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Żeromskiego – Samorządowa – Czaplickiego – Warszawska – tunel – Orla – Świderska – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA) (powrót: OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Tatrzańska – Reymonta – Żeromskiego).)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Otwocku po oddaniu do użytku tunelu drogowego w ciągu ul. Żeromskiego i Filipowicza.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • LANGEGO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych, zlokalizowanych na ul. Domaniewskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Langego (dotyczy linii N36 i N86).
2020.12.22.
ok. godz. 10.00.
142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – Patriotów – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Skalnicowa – SKALNICOWA (powrót: SKALNICOWA – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka).)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Przewodowa – Patriotów – Szafirowa – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Bystrzycka – ... – ALEKSANDRÓW.)
Skierowanie na stałe trasy po wprowadzeniu stałej organizacji ruchu w węźle Patriotów Południowej Obwodnicy Warszawy i otwarciu dla ruchu zachodniej jezdni ul. Patriotów.
161 linia autobusowa zwykła stała ZBÓJNA GÓRA – Podmokła – Cygańska – Kwitnącej Akacji – Izbicka (powrót: Izbicka – Przełęczy – Izbicka-Cmentarz (pętla) – Przełęczy – Izbicka – Kwitnącej Akacji) – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Przewodowa).

(Stara trasa: ZBÓJNA GÓRA – ... – Przewodowa – Patriotów – Szafirowa – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – OLECKA (powrót: OLECKA – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Walcownicza).)
521 linia autobusowa przyspieszona stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Patriotów – Bysławska – FALENICA.
Przystanki: WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, TRAKT LUBELSKI, PKP WAWER, SOLIDNA, PKP ANIN, PIECHURÓW, PKP MIĘDZYLESIE, ODESKA, MONTAŻOWA, POMOLOGICZNA, PKP RADOŚĆ, WIELOWIEJSKA, SZACHOWA, PKP MIEDZESZYN, PRASOWA, PKP FALENICA, FALENICA.

(Niektóre kursy: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska (powrót: Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.) – Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – ... – FALENICA.
Przystanki: SZCZĘŚLIWICE, DOBOSZA (→SZCZĘŚLIWICE), URBANISTÓW (→FALENICA), OPACZEWSKA, BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R., KINO OCHOTA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, GRENADIERÓW, WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ..., FALENICA.)

(Stara trasa: WIATRACZNA / SZCZĘŚLIWICE – ... – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Patriotów – Szafirowa – Patriotów (wschodnia) – Walcownicza – Młoda – Derkaczy – Bysławska (powrót: Bysławska – Patriotów – Walcownicza) – FALENICA.
Przystanki: WIATRACZNA, ..., PKP MIEDZESZYN, GRUNTOWA, PKP FALENICA, PKP FALENICA, FALENICA.)
N22 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Lucerny – Patriotów – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Jeden kurs: ... – Lucerny – Patriotów – Panny Wodnej – Zasadowa – Przewodowa – Patriotów (powrót: Patriotów – Lucerny) – ...)

(Dwa ostatnie kursy jednokierunkowo: ... – Patriotów – Bysławska – FALENICA.)
2020.12.22.
ok. godz. 12.00.
L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – WolskaStanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Polna – Stanisławów Drugi: Polna – Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Przywrócenie przejazdu przez ul. Wolską w Michałowie-Reginowie po zakończeniu kolejnego etapu przebudowy Drogi Krajowej nr 61.
2020.12.23. L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Wolska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Legionowa.
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza).

(Niektóre kursy: ... – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.)
Wyłączenie ruchu (czasowe przekształcenie w deptak) na ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a).
2020.12.24. 102 linia autobusowa zwykła stała EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: EMILII PLATER – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.)
Wyłączenie ruchu (czasowe przekształcenie w deptak) na ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a).
106 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka (powrót: Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Kasprzaka – Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – ... – BROWARNA.)
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(Stara trasa: ESPERANTO – ... – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ... – WILANÓW.)
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).

(Stara trasa: SZCZĘŚLIWICE – ... – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście).)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(Stara trasa: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(Stara trasa: PKP URSUS – ... – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – ... – KONWIKTORSKA.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ... – WILANÓW.)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(Stara trasa: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ... – SPARTAŃSKA.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – aleja KEN – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (→KONWIKTORSKA), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. PIŁSUDSKIEGO (→NATOLIN PŁN.), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, DOLNA, WARNEŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, NOWOURSYNOWSKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), WARCHAŁOWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), STRYJEŃSKICH (→KONWIKTORSKA), BRACI WAGÓW (→KONWIKTORSKA), NATOLIN PŁN. (→NATOLIN PŁN.) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(Stara trasa: KONWIKTORSKA – ... – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, ..., PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, ..., NATOLIN PŁN.)
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA, PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA, PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. PIŁSUDSKIEGO (→NATOLIN PŁN.), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY.

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, ..., PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.)
E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO RATUSZ ARSENAŁ – Andersa (powrót: Andersa – METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza – Andersa] – METRO RATUSZ ARSENAŁ.) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→METRO RATUSZ ARSENAŁ), WILANÓW.

(Stara trasa: METRO RATUSZ ARSENAŁ – ... – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ... – WILANÓW.
Przystanki: METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, ..., WILANÓW.)
2020.12.23.
2021.01.17.
ZMIANY ROZKŁADOWE Zmiany związane z okresem świąteczno-noworocznym oraz następującymi bezpośrednio po nim feriami zimowymi.
• Zawieszenie kursowania linii:
Łomianki: 2, 3.
2020.12.24.
2020.12.27.

2021.01.01.
2021.01.03.

2021.01.06.
BOŻE NARODZENIE

NOWY ROK

ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI
• Zawieszenie kursowania linii (24 grudnia przez cały dzień):
11, 13, 14, 18, 25, 195, 196, 200, 206, 501.

• Zawieszenie kursowania linii (24 grudnia od godz. 16-17):
4, 6, 22, 24, 27, 28, 31, 102, 107, 109, 117, 118, 119, 121, 125, 129, 139, 156, 166, 182, 187, 188, 193, 201, 204, 219, 220, 222, 249, 251, 262, 269, 284, 504, 514, 518, 527, 735, 736.

• Zawieszenie kursowania linii (25-27 grudnia, 1 stycznia, 6 stycznia):
11, 13, 14,18, 25, 28, 31, 102, 107, 109, 117, 118, 121, 126 (bez 27 XII), 129, 139, 156, 182, 187, 188, 192, 193, 195, 196, 200, 201, 204, 206, 219, 220, 249, 256, 262, 269, 284, 501, 527.

• Zawieszenie kursowania linii (28-31 grudnia oraz 2-3 stycznia):
195, 196, 200, 206, 321, 339, 501, L-6, L-7.



1. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – ... – BANACHA / PLAC NARUTOWICZA. [Obowiązuje 24 grudnia po godz. 17.00.]

7. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Obowiązuje 24 grudnia po godz. 16.00.]

131. Wszystkie kursy: DWORZEC CENTRALNY – ... – Powsińska – SADYBA. [Obowiązuje w dniach 24-27 grudnia oraz 1 i 6 stycznia przez cały dzień.]

164. WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – ... – KĘPA ZAWADOWSKA. [Obowiązuje 24 grudnia po godz. 17.00, a także w dniach 25-27 grudnia oraz 1 i 6 stycznia przez cały dzień.]

177. P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Szyszkowa – Michałowice: Środkowa – Ryżowa – Warszawa: Ryżowa – Prystora – ... – URSUS-RATUSZ. [Obowiązuje 24 grudnia po godz. 17.00, a także w dniach 25-27 grudnia oraz 1 i 6 stycznia przez cały dzień.]

228. Niektóre kursy: URSUS-RATUSZ – ... – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Potrzebna – Wagonownia Szczęśliwice (zawrotka) – Potrzebna – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Wagonownia Szczęśliwice (pętla) – Potrzebna – Świerszcza) – ... – SASANKI. [Obowiązuje w dniach 24-27 grudnia oraz 1 i 6 stycznia przez cały dzień.]

251. Niektóre kursy: METRO WILANOWSKA – ... – Bielawa: Warszawska – Borowa – Warszawa: Borowa – Prawdziwka – Powsin (Ogród Botaniczny) (pętla) – Prawdziwka – Borowa – Bielawa: Borowa – Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – ... – KONSTANCIN-JEZIORNA (CH STARA PAPIERNIA). [Obowiązuje w dniach 25-27 grudnia oraz 1 i 6 stycznia przez cały dzień.]

735. Wszystkie kursy: METRO MARYMONT – ... – Modińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – ... – ZEGRZE POŁUDNIOWE. [Obowiązuje w dniach 25-26 grudnia przez cały dzień.]
2020.12.24. 200 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego (powrót: Chałubińskiego – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Niepodległości – Puławska – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny (obwodnica Powsina) – Drewny – Bielawa: Warszawska – Konstancin-Jeziorna: Warszawska – Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Jagiellońska – Wierzejewskiego – Piasta – Piłsudskiego – Warszawska) – Prusa – Chylicka – Długa – KONSTANCIN-JEZIORNA (PAŃSKA).)
Zawieszenie funkcjonowania w związku z okresem świąteczno-noworocznym i następującymi po nim feriami zimowymi przedłużone do odwołania.
206 linia autobusowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – WAGONOWNIA.)
321 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: CH ARKADIA – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego – Okopowa – Powązkowska – Rydygiera – Matysiakówny – plac Grunwaldzki – aleja Wojska Polskiego – plac Inwalidów – Mickiewicza – PLAC WILSONA.)
339 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (osiedle Powsin) – Przekorna – Drewny – Korbońskiego – Rosnowskiego – Relaksowa – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
2020.12.25. 11 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Skierniewicka – Kasprzaka – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO. Zawieszenie kursowania w soboty, niedziele i święta w związku z okresem świąteczno-noworocznym i następującymi po nim feriami zimowymi przedłużone do odwołania.
31 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
METRO WIERZBNO – Woronicza – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.
2020.12.28. 207 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie poza godzinami międzyszczytowymi) REGULSKA – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki – Bohaterów Warszawy – Wiosny Ludów – Opieńskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Achera – Wiosny Ludów – Opieńskiego – Kościuszki – Spisaka – PKP Ursus – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian) – Plutonu AK "Torpedy" – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Prystora – Skoroszewska – SKOROSZE. Ograniczenie kursowania do godzin szczytu w związku z okresem świąteczno-noworocznym i następującymi po nim feriami zimowymi przedłużone do odwołania.
314 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
OLESIN – Kobiałka – Mochtyńska – Ostródzka – Hemara – Białołęcka – Daniszewska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).
338 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Rzeczna – Księżnej Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.
340 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa
(kursuje w dni powszednie)
METRO TROCKA – Trocka – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).
735 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Płochocińska – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – Stanisławów Pierwszy: Jana Kazimierza – Nieporęt: Jana Kazimierza – Zegrzyńska – Warszawska – Zegrze Południowe: Warszawska – Rybaki – Warszawska – ZEGRZE POŁUDNIOWE (powrót: ZEGRZE POŁUDNIOWE – Warszawska – Nieporęt: Warszawska).

(Stara trasa w dni powszednie w godz. 13-17 oraz w dni świąteczne w godz. 13-20: METRO MARYMONT – ... – Modlińska – Płochocińska (powrót: Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Modlińska) – Rembelszczyzna: Jana Kazimierza – ... – ZEGRZE POŁUDNIOWE.)
Zawieszenie podjazdów do przystanku KUPIECKA.
L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna
(kursuje w dni powszednie)
LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Wolska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – MałołęckaAleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – ... – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Zawieszenie podjazdów do przystanku SZKOLNA w Nieporęcie na wniosek Urzędu Gminy.


 


SPIS TRAS (stan na koniec grudnia 2020 r.)


SCHEMAT KOMUNIKACJI (stan na koniec grudnia 2020 r.)


POWRÓT DO SPISU LAT

KONTAKT: trasbus@o2.pl.