data linia rodzaj zmiana uwagi
2019.01.01. 1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Czosnów) CZOSNÓW – Warszawska – Gdańska – Cząstków Mazowiecki: Gdańska – Parkowa – Kaliszki: Parkowa – Akacjowa – Adamówek: ulica bez nazwy – Brzozowa – Pańska – KampinoskaJanówek: Trakt Partyzancki – Truskawka: Wolności – Wiersze: Armii Krajowej – Kniołka – Krogulec: Kniołka – Kiścinne: Kniołka – Aleksandrów: droga nr 579 – Dąbrówka: droga nr 579 – Sowia Wola: droga nr 579 – Sowia Wola Folwarczna: droga nr 579 – Słoneczna – aleja Wiktora – Kampinoska – Sowia Wola: Kampinoska – Spacerowa – Szkolna – Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Wólka Czosnowska: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Jesionka: Wojska Polskiego – Augustówek: Prosta – Łosia Wólka: Prosta – Dobrzyń: Prosta – Czosnów: ulica bez nazwy – Warszawska – CZOSNÓW.

(Jeden kurs w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Łosia Wólka: Prosta – Południowa – Kampinoska – Adamówek: Kampinoska – Pańska – Brzozowa – Kaliszki: Akacjowa – Parkowa – Cząstków Mazowiecki: Parkowa – Gdańska – Czosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW.)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: ... – Sowia Wola: droga nr 579 – droga do Dąbrówki – Dąbrówka: droga przez Dąbrówkę – Dąbrówka (pętla) – droga przez Dąbrówkę – Sowia Wola: droga do Dąbrówki – droga nr 579 – Dąbrówka: droga nr 579 – ...)

(Stara trasa: CZOSNÓW – ... – Kaliszki: Parkowa – Akacjowa – Adamówek: ulica bez nazwy – Kampinoska – Janówek: Trakt Partyzancki – ... – CZOSNÓW.

(Jeden kurs w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Łosia Wólka: Prosta – Południowa – Kampinoska – Adamówek: Kampinoska – Pańska – Brzozowa – Kaliszki: Akacjowa – Parkowa – Cząstków Mazowiecki: Parkowa – Gdańska – Czosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW.))
Ponowne skierowanie przez Adamówek. Wprowadzenie wariantowego podjazdu do Dąbrówki.
1
BIS
linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Czosnów) CZOSNÓW – Warszawska – Gdańska – Cząstków Mazowiecki: Gdańska – Parkowa – Kaliszki: Parkowa – Akacjowa – Adamówek: ulica bez nazwy – Brzozowa – Pańska – Kampinoska – Janówek: Trakt Partyzancki – Truskawka: Wolności – Wiersze: Armii Krajowej – Kniołka – Krogulec: Kniołka – Kiścinne: Kniołka – Aleksandrów: droga nr 579 – droga przez Aleksandrów – Brzozówka: Łasicy – Urocza – Sowia Wola: Polnych Kwiatów – Wojska Polskiego – Szkolna – Spacerowa – Kampinoska – Sowia Wola Folwarczna: Kampinoska – aleja Wiktora – Sowia Wola Folwarczna (zawrotka) – aleja Wiktora – Kampinoska – Sowia Wola: Kampinoska – Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Wólka Czosnowska: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Jesionka: Wojska Polskiego – Augustówek: Prosta – Łosia Wólka: Prosta – Dobrzyń: Prosta – Czosnów: ulica bez nazwy – Warszawska – CZOSNÓW.

(Stara trasa: CZOSNÓW – ... – CZOSNÓW.

(W niedziele funkcjonuje jeden jednokierunkowy kurs w opisanym powyżej kierunku oraz jeden kurs jednokierunkowo: SOWIA WOLA FOLWARCZNA – aleja Wiktora – Kampinoska – Sowia Wola: Kampinoska – Spacerowa – Szkolna – Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – ...))
Zmiana rozkładu jazdy - zwiększenie liczby kursów w dni powszednie i świąteczne.
2 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Czosnów) Jeden kurs w godzinach porannych jednokierunkowo: CZOSNÓW – Warszawska – Gdańska – Cząstków Mazowiecki: Gdańska – Parkowa – Kaliszki: Parkowa – Akacjowa – Adamówek: ulica bez nazwy – Brzozowa – Pańska – Kampinoska – Łosia Wólka: Kampinoska – Południowa – Dobrzyń: Południowa – Prosta – Łosia Wólka: Prosta – Augustówek: Prosta – Jesionka: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – droga do Brzozówki – Brzozówka: Łasicy – Urocza – Sowia Wola: Polnych Kwiatów – Wojska Polskiego – Szkolna – Spacerowa – Kampinoska – Sowia Wola Folwarczna: Kampinoska – aleja Wiktora – Sowia Wola Folwarczna (zawrotka) – aleja Wiktora – Kampinoska – Sowia Wola: Kampinoska – Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Wólka Czosnowska: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Jesionka: Wojska Polskiego – Augustówek: Prosta – Łosia Wólka: Prosta – Dobrzyń: Prosta – Południowa – Łosia Wólka: Południowa – Kampinoska – Adamówek: Kampinoska – Pańska – Brzozowa – ulica bez nazwy – Kaliszki: Akacjowa – Parkowa – Cząstków Mazowiecki: Parkowa – Gdańska – Czosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW.

Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: CZOSNÓW – Warszawska – Gdańska – Cząstków Mazowiecki: Gdańska – Parkowa – Kaliszki: Parkowa – Akacjowa – Adamówek: ulica bez nazwy – Brzozowa – Pańska – Kampinoska – Łosia Wólka: Kampinoska – Południowa – Dobrzyń: Południowa – Prosta – Łosia Wólka: Prosta – Augustówek: Prosta – Jesionka: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Wólka Czosnowska: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Sowia Wola: Wojska Polskiego – Kampinoska – Sowia Wola Folwarczna: Kampinoska – aleja Wiktora – Sowia Wola Folwarczna (zawrotka) – aleja Wiktora – Kampinoska – Sowia Wola: Kampinoska – Spacerowa – Szkolna – Wojska Polskiego – Polnych Kwiatów – Brzozówka: Urocza – Łasicy – Małocice: droga do Brzozówki – Wojska Polskiego – Jesionka: Wojska Polskiego – Augustówek: Prosta – Łosia Wólka: Prosta – Dobrzyń: Prosta – Południowa – Łosia Wólka: Południowa – Kampinoska – Adamówek: Kampinoska – Pańska – Brzozowa – ulica bez nazwy – Kaliszki: Akacjowa – Parkowa – Cząstków Mazowiecki: Parkowa – Gdańska – Czosnów: Gdańska – Warszawska – CZOSNÓW.

(Stara trasa: CZOSNÓW – ... – Sowia Wola: Polnych Kwiatów – Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – ... – CZOSNÓW. [Linia jednokierunkowa.])
Wprowadzenie przejazdu przez Sowią Wolę. Uruchomienie kursu w godzinach popołudniowych jadącego w przeciwnym kierunku.
2
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Czosnów) CZOSNÓW – Warszawska – ulica bez nazwy – Dobrzyń: Prosta – Łosia Wólka: Prosta – Augustówek: Prosta – Jesionka: Wojska Polskiego – Małocice: Wojska Polskiego – Wólka Czosnowska: Wojska Polskiego – Wrzosówka: Wojska Polskiego – Janów-Mikołajówka: Wojska Polskiego – Sowia Wola: Wojska Polskiego – Szkolna – Spacerowa – Kampinoska – droga do Dąbrówki – Dąbrówka: droga przez Dąbrówkę – Dąbrówka (pętla) – droga przez Dąbrówkę – Sowia Wola: droga do Dąbrówki – Kampinoska – Spacerowa – Szkolna – Wojska Polskiego – Polnych Kwiatów – Brzozówka: Urocza – Łasicy – Małocice: droga do Brzozówki – Wojska Polskiego – Jesionka: Wojska Polskiego – Augustówek: Prosta – Łosia Wólka: Prosta – Dobrzyń: Prosta – Czosnów: ulica bez nazwy – Warszawska – CZOSNÓW. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie linii wykonującej jeden kurs w dni nauki szkolnej w godzinach porannych.
3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Czosnów) CZOSNÓW – Warszawska – Dębina: Warszawska – Kazuń Nowy: Warszawska – droga nr 579 – Kazuń-Bielany: Kampinoska – Kazuń Polski: Kampinoska – Sosnowa – Czeczotki: Słoneczna – Partyzantów – Cybulice: Partyzantów – Spacerowa – Cybulice Małe: Spacerowa – Cybulice Duże: Spacerowa – Wspólna – Cybulice Małe: Mazowiecka – Wiosenna – Wesoła – Mazowiecka – Kazuń Polski: Kampinoska – Leśna – DługaKazuń-Bielany: Trakt – Jeziorna – Długa – Akacjowa – Kampinoska – Kazuń Nowy: droga nr 579 – Warszawska – Dębina: Warszawska – Czosnów: Warszawska – CZOSNÓW.

Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: CZOSNÓW – Warszawska – Dębina: Warszawska – Kazuń Nowy: Warszawska – droga nr 579 – Kazuń-Bielany: Kampinoska – Kazuń Polski: Kampinoska – Sosnowa – Czeczotki: Słoneczna – Partyzantów – Cybulice: Partyzantów – Spacerowa – Cybulice Małe: Spacerowa – Cybulice Duże: Spacerowa – Wspólna – Cybulice Małe: Mazowiecka – Wiosenna – Wesoła – Mazowiecka – Kazuń Polski: Kampinoska – Leśna – Długa – Szkolna – Szkoła (zawrotka) – Szkolna – Długa – Kazuń-Bielany: Trakt – Jeziorna – Kościelna – Kazuń Nowy: Kościelna – Bursztynowa – Kościelna – Kazuń-Bielany: Kościelna – Długa – Akacjowa – Kampinoska – Kazuń Nowy: droga nr 579 – Warszawska – Dębina: Warszawska – Czosnów: Warszawska – CZOSNÓW.

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej w godzinach porannych jednokierunkowo: KAZUŃ-BIELANY (AKACJOWA) – Akacjowa – Długa – Kościelna – Kazuń Nowy: Kościelna – Bursztynowa – Kościelna – Kazuń-Bielany: Kościelna – Długa – Jeziorna – Trakt – Kazuń Polski: Długa – Szkolna – Szkoła (zawrotka) – Szkolna – Długa – Leśna – Kampinoska – KAZUŃ POLSKI (KAMPINOSKA).)
Zmiana rozkładu jazdy - zwiększenie liczby kursów.
3
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Czosnów) Jeden kurs w dni powszednie jednokierunkowo: CZOSNÓW – Warszawska – Dębina: Warszawska – Kazuń Nowy: Warszawska – droga nr 579 – Kazuń-Bielany: Kampinoska – Kazuń Polski: Kampinoska – Leśna – Długa – Szkolna – Szkoła (zawrotka) – Szkolna – Długa – Kazuń-Bielany: Trakt – Jeziorna – Kościelna – Kazuń Nowy: Kościelna – Bursztynowa – Kościelna – Kazuń-Bielany: Kościelna – Długa – Akacjowa – Kampinoska – Sosnowa – Czeczotki: Słoneczna – Partyzantów – Cybulice: Partyzantów – Spacerowa – Cybulice Małe: Spacerowa – Cybulice Duże: Spacerowa – Wspólna – Cybulice Małe: Mazowiecka – Wiosenna – Wesoła – Mazowiecka – Kazuń Polski: Kampinoska – Kazuń-Bielany: Kampinoska – Kazuń Nowy: droga nr 579 – Warszawska – Dębina: Warszawska – Czosnów: Warszawska – CZOSNÓW.

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej jednokierunkowo: KAZUŃ POLSKI (KAMPINOSKA) – Kampinoska – Leśna – Długa – Szkolna – Szkoła (zawrotka) – Szkolna – Długa – Kazuń-Bielany: Trakt – Jeziorna – Kościelna – Kazuń Nowy: Kościelna – Bursztynowa – Kościelna – Kazuń-Bielany: Kościelna – Długa – Akacjowa – Kampinoska – Kazuń Polski: Kampinoska – Sosnowa – Czeczotki: Słoneczna – Partyzantów – Cybulice: Partyzantów – Spacerowa – Cybulice Małe: Spacerowa – Cybulice Duże: Spacerowa – Wspólna – Cybulice Małe: Mazowiecka – Wiosenna – Wesoła – Mazowiecka – Kazuń Polski: Kampinoska – KAZUŃ POLSKI (KAMPINOSKA).)
Dodanie jednego kursu szkolnego.
4 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Czosnów) CZOSNÓW – Warszawska – Dębina: Warszawska – Kazuń Nowy: Warszawska – most Piłsudskiego – Nowy Dwór Mazowiecki: Thommee – Warszawska – Paderewskiego – Morawicza – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (MORAWICZA). Wprowadzenie oznaczenia numerowego.
CZOSNÓW

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Czosnów) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: CZOSNÓW – Warszawska – Dębina: Warszawska – Kazuń Nowy: Warszawska – most Piłsudskiego – Nowy Dwór Mazowiecki: Thommee – Warszawska – Paderewskiego – Morawicza – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (MORAWICZA).)
BM linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Niedźwiedzia – Janinów: Niedźwiedzia – Radziejowicka – Mościska: Radziejowicka – Makówka: Radziejowicka – MAKÓWKA.
Przystanki: PKP GRODZISK MAZOWIECKI, GRODZISK MAZOWIECKI ARMII POLSKIEJ, ODRANO-WOLA WSCHODNIA, ODRANO-WOLA BUDOKRUSZ, ADAMOWIZNA NIEDŹWIEDZIA, JANINÓW NIEDŹWIEDZIA, MOŚCISKA, MOŚCISKA ZAKRĘT, MAKÓWKA.)
Likwidacja bezpłatnej linii autobusowej mającej odciążyć miasto z parkujących samochodów w trakcie remontu linii kolejowej.
2019.01.02. 211 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Kowalczyka – Klembowska – Dorodna – Portowa – Kasztanowa – Myśliborska (powrót: Myśliborska – Porajów – Świderska – Myśliborska – Kasztanowa) – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana (pętla) – Aluzyjna – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Przyrzecze – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ĆWIKLIŃSKIEJ – Ordonówny – Mehoffera (zawrotka) – Ordonówny (powrót: Ordonówny – ĆWIKLIŃSKIEJ.) – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: DĄBRÓWKA WIŚLANA – Aluzyjna – Sprawna – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Majolikowa – Pomorska – Milenijna – Światowida – MYŚLIBORSKA.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: MYŚLIBORSKA – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)
Wprowadzenie kolejnych kursów wariantowych w celu wzmocnienia linii na najbardziej obciążonym odcinku.
737 linia autobusowa strefowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Baletowa – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Miklaszewskiego – Dawidy Bankowe: Miklaszewskiego – Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – Zgorzała: Postępu – Nowa Wola: Postępu – Lesznowola: Postępu – Kolonia Lesznowola: Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).

(Pierwszy i ostatni kurs w dni powszednie: ... – Władysławów: Wojska Polskiego – WŁADYSŁAWÓW.)

(Stara trasa: URSYNÓW POŁUDNIOWY – ... – Baletowa – Dawidy: Starzyńskiego – Dawidy Bankowe: Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – ... – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY) / WŁADYSŁAWÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową kanalizacji deszczowej w ul. Starzyńskiego w Dawidach Bankowych.
801 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA). Przywrócenie układu linii kursujących w dni nauki szkolnej po zakończeniu szkolnej przerwy świątecznej.
802 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Spacerowa – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – 3 Maja – Szosowa – Warszawska – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – Długa – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Krucza – Budziska: Krucza – ZagórzeMichałów – MICHAŁÓW.

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Okuniew: Warszawska – OKUNIEW (RYNEK).)
803 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)
804 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Dwa kursy w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego).)

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – CISIE (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA).)
805 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze ZAGÓRZE (LISIA).
806 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
807 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Skrajna – Cisie: Skrajna – Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).))
809 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).)
810 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.])
811 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
2019.01.06. 71 linia tramwajowa uzupełniająca (zwykła okresowa - kursuje w godz. 10.00 - 15.00) ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. Uruchomienie kursującej tylko 6 stycznia dodatkowej linii tramwajowej w celu umożliwienia sprawnej obsługi komunikacyjnej rejonu imprezy "Orszak Trzech Króli".
2019.01.07. 184 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Deotymy – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Reymonta (powrót: aleja Reymonta – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Powstańców Śląskich – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Korekty tras na wniosek Urzędu Dzielnicy Bielany.
303 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w godz. 8.30 - 19.00) CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – Wóycickiego – Żubrowa – Dankowicka – Dzierżoniowska – Pułkowa – Marymoncka – Przy Agorze – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego – Perzyńskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – PLAC WILSONA.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) – ... – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego (powrót: Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza) – Perzyńskiego – ... – PLAC WILSONA.)
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza).

(Niektóre kursy: ... – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Słowackiego – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego).

(Niektóre kursy: ... – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Reymonta – Żeromskiego).))
MPP linia autobusowa specjalna (przyspieszona) DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Wileńska – Inżynierska – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – Muranowska – Stawki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Fort Wola – Cmentarz Wolski (pętla) – Fort Wola – Wolska – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (→DW. WSCHODNI), DW. WILEŃSKI (→DW. WSCHODNI), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), PARK TRAUGUTTA (NŻ) (→DW. WSCHODNI), MURANOWSKA (→DW. WSCHODNI), STAWKI (→DW. WSCHODNI), NOWOLIPKI (→DW. WSCHODNI), WOLA-RATUSZ (→DW. WSCHODNI), SOWIŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), PKP WOLA (KASPRZAKA) (→DW. WSCHODNI), DW. ZACHODNI (→DW. WSCHODNI), PL. ZAWISZY (→DW. WSCHODNI), DW. CENTRALNY (→DW. WSCHODNI), CENTRUM (→DW. WSCHODNI), KRUCZA (→DW. WSCHODNI), MUZEUM NARODOWE (→DW. WSCHODNI), RONDO WASZYNGTONA (→DW. WSCHODNI), AL. ZIELENIECKA (→DW. WSCHODNI), DW. WSCHODNI (LUBELSKA).

(Ostatni kurs jednokierunkowo: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – aleja Zieleniecka – Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – Polska – GĄSOCIŃSKA.)
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), GĄSOCIŃSKA.

(Stara trasa: METRO STADION NARODOWY – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Kijowska – ... – Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Muranowska – ... – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Wawelska – Krzyckiego – Raszyńska – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Zamoyskiego – Sokola – METRO STADION NARODOWY. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: METRO STADION NARODOWY, DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (→METRO STADION NARODOWY), ..., RONDO STARZYŃSKIEGO (→METRO STADION NARODOWY), MURANOWSKA (→METRO STADION NARODOWY), ..., SOWIŃSKIEGO (→METRO STADION NARODOWY), CM. WOLSKI (→METRO STADION NARODOWY), PKP WOLA (KASPRZAKA) (→METRO STADION NARODOWY), DW. ZACHODNI (→METRO STADION NARODOWY), RASZYŃSKA (→METRO STADION NARODOWY), PL. ZAWISZY (→METRO STADION NARODOWY), ..., AL. ZIELENIECKA (→METRO STADION NARODOWY), METRO STADION NARODOWY.

(Ostatni kurs jednokierunkowo: METRO STADION NARODOWY – Sokola – most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego – Rozbrat – Myśliwiecka – Szwoleżerów – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – Polska – GĄSOCIŃSKA.)
Przystanki: METRO STADION NARODOWY, GĄSOCIŃSKA.)
Przedłużenie trasy do pętli przy Dworcu Wschodnim wraz z korektą trasy na terenie Śródmieścia. Wprowadzenie dodatkowych przystanków PARK TRAUGUTTA i NOWOLIPKI. Likwidacja przystanków CM. WOLSKI i RASZYŃSKA.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PRZYBYSZEWSKIEGO 01 - zmiana nazwy na ANDERSENA 01 (dotyczy linii 110, 112, 116, 184, 303, N02 i N44).
• ANDERSENA 01 - zmiana nazwy na ANDERSENA 03 (dotyczy linii 112, 184, N01, N02, N41 i N91).
• ANDERSENA 04 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego w al. Reymonta za skrzyżowaniem z ul. Żeromskiego i Wólczyńską (dotyczy linii 184, 303 i N44).
• SCHROEGERA 02 - przeniesienie przystanku w al. Reymonta za skrzyżowaniem z ul. Schroegera (dotyczy linii 184, 303 i N44).
• METRO WAWRZYSZEW 04 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego w al. Reymonta przed skrzyżowaniem z ul. Kasprowicza (dotyczy linii 184, 303 i N44).
• MARKI WENECKA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii N61).
2019.01.09. 733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) (powrót: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Braci Leśnej – aleja Katowicka)Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Południowa – aleja Katowicka (jezdnia główna) – Urzut: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Kostowiec: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – Południowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – Warszawska).

(Niektóre kursy: ... – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Południowa – aleja Katowicka (jezdnia główna) – Urzut: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Kostowiec: aleja Katowicka (jezdnia główna)Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – Południowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – Warszawska).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (jezdnia główna) – Urzut: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Kostowiec: aleja Katowicka (jezdnia główna)Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – Warszawska).

(Niektóre kursy: ... – Mszczonowska –Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (jezdnia główna) – Urzut: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Kostowiec: aleja Katowicka (jezdnia główna)Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska – Warszawska).))
Kolejna korekta trasy związana z kolejnym etapem budowy drogi S8 i brakiem możliwości przejazdu ul. Południową na odcinku od ul. Grodziskiej do al. Katowickiej.
2019.01.11. L18 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) STARE BABICE (RYNEK) – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – STARE BABICE (RYNEK).) – Izabelińska – Izabelin: Sienkiewicza – 3 MajaTruskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Stara trasa: STARE BABICE (RYNEK) – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – STARE BABICE (RYNEK).)Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Hornówek: Lipkowska – FedorowiczaIzabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
Przywrócenie stałej trasy w związku ze wstrzymaniem prac związanych z remontem ul. Sienkiewicza w Izabelinie B.
2019.01.13. W linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej wspólnie z Zarządem Transportu Miejskiego dwóch specjalnych linii: tramwajowej i autobusowej w związku z organizacją finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
27F linia autobusowa specjalna CENTRUM – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – Nałęczowska – Wiertnicza – WILANÓW (powrót: WILANÓW – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – Sobieskiego).
Przystanki: CENTRUM, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→CENTRUM), EMILII PLATER (→CENTRUM), DW. CENTRALNY (→CENTRUM), CENTRUM, PL. KONSTYTUCJI, METRO POLITECHNIKA, PL. UNII LUBELSKIEJ, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, WIERTNICZA (→WILANÓW), INSTYTUT NEUROLOGII (→CENTRUM), SOBIESKIEGO (→CENTRUM), KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI (→CENTRUM), WILANÓW (→CENTRUM), WILANÓW.


(Kursy rozwozowe po zakończeniu pokazu sztucznych ogni "Światełko do Nieba" jednokierunkowo:


O godz. 20.15: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Ossowskiego – WITEBSKA.

O godz. 20.17: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego – Dickensa – SZCZĘŚLIWICE.

O godz. 20.19: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta – Kasprzaka – Elekcyjna – Górczewska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Conrada – CHOMICZÓWKA.

O godz. 20.21: CENTRUM – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – WILANÓW.
2019.01.14. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. TRZECH KRZYŻY 10 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Nowy Świat za skrzyżowaniem z Książęcą (w kierunku ronda de Gaulle'a) (dotyczy linii 127 i 171 (stały) oraz N33 i N83 (warunkowy)).
• PKP REMBERTÓW 08 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Cyrulików za skrzyżowaniem z al. Chruściela (w kierunku pętli REMBERTÓW-KOLONIA) (dotyczy linii 153 i 196 (stały) oraz N24 (warunkowy)).
• KWATERY GŁÓWNEJ 01 i 02 - zmiana oznaczeń na KWATERY GŁÓWNEJ 03 i 04 (dotyczy linii 3, 6, 9 i 24).
• KWATERY GŁÓWNEJ 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Grochowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Podolską (dotyczy linii 125, 142, 143, 145, 173, 183, 245, 702, 704, 720, 722 i 730 (stałe) oraz N21, N24 i N71 (warunkowe)).
• PRZY BAŻANTARNI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych przy ul. Przy Bażantarni na wysokości kościoła (dotyczy linii 166 i 192).
• KRAŚNICKA 02 - zmiana charakteru przystanku ze stałego na warunkowy (dotyczy linii 256).
• WIERNA 01 i 04 - zmiana charakteru przystanków ze stałych na warunkowe (dotyczy linii 256).
• LOKAJSKIEGO 01 i 03 - zmiana oznaczeń odpowiednio na LOKAJSKIEGO 04 i 01 (dotyczy linii 166, 192 i N37).
• RAABEGO 01, 02, 03 i 04 - zmiana oznaczeń odpowiednio na raabego 04, 03, 02 i 01 (dotyczy linii 166 i 192).
2019.01.19. L-9 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew Plaża (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Niektóre kursy w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – (powrót: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie w dni świąteczne: PKP LEGIONOWO – ... – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)

(Stara trasa: 1. PKP LEGIONOWO – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna (powrót: Kościelna – Łajski: Kościelna) – Modlińska – Słoneczna – ... – KOMORNICA (SZKOŁA).)

2. PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).)
Skrócenie trasy wszystkich kursów świątecznych do Wieliszewa w związku z uruchomieniem kursów wariantowych linii L10.
L10 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Krakowska – aleja Róż – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów – Sikorskiego – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne: ... – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Komornica: Wspólna – Poddębie: Nasielska – Komornica: Nasielska – KOMORNICA (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: KOMORNICA (SZKOŁA) – Nasielska – Poddębie: Nasielska – Komornica: Wspólna – Wieliszew: Przedpełskiego – 600-lecia – Wieliszew (Plaża) (pętla) – 600-lecia – Przedpełskiego – Niepodległości – Słoneczna – Modlińska – Kościelna – Łajski: Kościelna – ... – PKP LEGIONOWO.)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – 600-lecia – WIELISZEW (PLAŻA).

(W dni świąteczne: ... – Łajski: Fabryczna – Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – ...))
Wprowadzenie kursów wariantowych do Komornicy bez podjazdów pod Urząd Gminy w Wieliszewie.
L11 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Niektóre kursy: ... – Góra: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – ...)



SZCZEGÓŁY:
Kursy w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego:
• w dni powszednie oraz świąteczne: PKP LEGIONOWO – Góra (Rzeczna, Dworcowa) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie oraz świąteczne: PKP LEGIONOWO – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie i przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze];
• w dni powszednie jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: PKP LEGIONOWO – Wieliszew (Urząd Gminy) – Góra (Rzeczna, Dworcowa) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA);




Kursy w kierunku Legionowa:
• w dni powszednie oraz świąteczne: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Góra (Dworcowa, Rzeczna) – PKP LEGIONOWO [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie oraz świąteczne: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – PKP LEGIONOWO [z pominięciem przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze i podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
w dni powszednie jeden kurs w godzinach porannego szczytu: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Góra (Dworcowa, Rzeczna) – Wieliszew (Urząd Gminy) – PKP LEGIONOWO.
w dni powszednie jeden kurs w godzinach popołudniowego szczytu: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Wieliszew (Urząd Gminy) – PKP LEGIONOWO [z pominięciem przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze].


(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Niektóre kursy: ... – Góra: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Łajski: Kościelna – Nowodworska – Poniatów: Nowodworska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska (powrót: Nowodworska – Łajski: Nowodworska – Kościelna) – ...)



SZCZEGÓŁY:
Kursy w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego:
• w dni powszednie oraz świąteczne: PKP LEGIONOWO – Góra (Rzeczna, Dworcowa) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie oraz świąteczne: PKP LEGIONOWO – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie i przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze];
• w dni powszednie jeden kurs w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – Wieliszew (Urząd Gminy) – Góra (Rzeczna, Dworcowa) – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA);
• w dni powszednie jeden kurs w godzinach porannego szczytu: PKP LEGIONOWO – Poniatów – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) [z pominięciem przejazdu przez Wieliszew i Górę].



Kursy w kierunku Legionowa:
• w dni powszednie oraz świąteczne: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Góra (Dworcowa, Rzeczna) – PKP LEGIONOWO [z pominięciem podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie oraz świąteczne: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – PKP LEGIONOWO [z pominięciem przejazdu przez ul. Rzeczną i Dworcową w Górze i podjazdów do Urzędu Gminy w Wieliszewie];
• w dni powszednie jeden kurs w godzinach porannego szczytu: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Poniatów – PKP LEGIONOWO [z pominięciem przejazdu przez Górę i Wieliszew];
• w dni powszednie po jednym kursie w porannym i popołudniowym szczycie: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Góra (Dworcowa, Rzeczna) – Wieliszew (Urząd Gminy) – PKP LEGIONOWO.
)
Likwidacja wariantowych przejazdów z pominięciem Wieliszewa.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP MŁYNÓW 02, 03 i 04 - zmiana charakteru przystanku z warunkowych na stałe (dotyczy linii 414 i 523).
2019.01.24. C linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja miejska miasta Milanówek) PKP MILANÓWEK (CZUBIŃSKA) – Krakowska – Zaciszna (powrót: Zaciszna – Wójtowska – Kaprys – Czubińska – PKP MILANÓWEK (CZUBIŃSKA).) – Wspólna – Krakowska – Kościuszki – Kościelna (powrót: Kościelna – Piasta – Dworcowa – Krakowska) – Smoleńskiego – Dębowa – Piłsudskiego – Prosta – Grudowska – Herberta – Warszawska – PKP MILANÓWEK (WARSZAWSKA) (powrót: PKP MILANÓWEK (WARSZAWSKA) – Warszawska – Piłsudskiego – Dębowa).

(Niektóre kursy od poniedziałku do piątku: ... – Dębowa – Piłsudskiego – Prosta – Grudowska – Graniczna – Zawąska – Grudowska – Królewska – Podwiejska – Warszawska – PKP MILANÓWEK (WARSZAWSKA) (powrót: PKP MILANÓWEK (WARSZAWSKA) – Warszawska – Piłsudskiego – Dębowa).)
Wprowadzenie wariantowych podjazdów pod dworzec WKD Milanówek Grudów.
2019.01.25.
ok. godz. 17.30.

2019.01.27.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Awaryjna naprawa magistrali wodociągowej w ul. Młynarskiej (na odcinku między ul. Żytnią i Długosza).


20. BOERNEROWO – ... – Dywizjonu 303 – KOŁO.

23. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.

24. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.

35. KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – ... – WYŚCIGI.

Z-3. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Płocka – Obozowa).
2019.01.26. ZMIANY PRZYSTANKOWE • GOŁKOWSKA 02 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Gołkowskiej przed skrzyżowaniem z ul. Powsińską (dotyczy linii 164).
2019.01.28.
2019.02.08.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursowania linii:
205, 256, 304, 318, 320, 323, 332, 379, 380, 412, Łomianki: 2, 3, Halinów: 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807.

• Zawieszenie kursów wariantowych linii:
105, 120, 153, 162, 163, 164, 211, 326, 401, 411, 504, 519, 522.

154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...))
Wprowadzenie podjazdów do pętli FORT RADIOWO w pozostałych godzinach w związku z zawieszeniem kursowania linii 320.
156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Rybieńska – Zabraniecka – Trasa Świętokrzyska – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – ... – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Skierowanie w okresie ferii zimowych na trasę zmienioną w związku z zawieszeniem kursowania linii 256.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE (powrót: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Skierowanie w okresie ferii zimowych na trasę zmienioną w związku z zawieszeniem kursowania linii 205.
201 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – księcia Janusza – księcia Bolesława).

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ... – KOŁO.

(W dni świąteczne: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ...))
Skierowanie przez cały tydzień trasą obowiązującą w dni świąteczne w związku z feriami zimowymi.
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
Przywrócenie funkcjonowania linii w związku z feriami zimowymi i zawieszeniem kursowania linii: 801, 802, 803, 804, 805, 806 i 807.
809 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).
810 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]
811 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).
2019.02.01.
2019.02.02.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Awaryjna naprawa magistrali wodociągowej w ul. Młynarskiej (na odcinku między ul. Żytnią i Długosza).


20. BOERNEROWO – ... – Dywizjonu 303 – KOŁO. [Obowiązuje w dniach 1-2 lutego przez cały dzień.]

23. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA. [Obowiązuje 1 lutego przez cały dzień oraz 2 lutego do ok. godz. 12.30.]

24. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK. [Obowiązuje 1 lutego przez cały dzień oraz 2 lutego do ok. godz. 12.30.]

35. KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – ... – WYŚCIGI. [Obowiązuje 1 lutego przez cały dzień oraz 2 lutego do ok. godz. 12.30.]

Z-3. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Płocka – Obozowa). [Obowiązuje 1 lutego przez cały dzień oraz 2 lutego do ok. godz. 12.30.]
2019.02.03. 168 linia autobusowa zwykła stała SPARTAŃSKA – Spartańska – Woronicza – Wołoska – Madalińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Nehru – aleja Polski Walczącej – aleja Becka – most Siekierkowski – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Ostrobramska – Rodziewiczówny – WITOLIN.

(Stara trasa: SPARTAŃSKA – ... – Gagarina – Czerniakowska – aleja Becka – ... – WITOLIN.)
Korekta trasy w związku z otwarciem dla ruchu al. Polski Walczącej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • SIELCE 03 - uruchomienie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Nehru przed skrzyżowaniem z ul. Zwierzyniecką (dotyczy linii 168).
• GRUPY AK "PÓŁNOC" 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w al. Polski Walczącej w rejonie skrzyżowania z ul. Grupy AK "Północ" (dotyczy linii 168).
• BATALIONU AK "BAŁTYK" 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w al. Polski Walczącej w rejonie skrzyżowania z ul. Batalionu AK "Bałtyk" (dotyczy linii 168).
• MAŁE SIEKIERKI 04 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego w al. Polski Walczącej przy skrzyżowaniu z al. Becka (dotyczy linii 168).
2019.02.05. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PLATERÓWEK - zmiana nazwy zespołu przystankowego na BATALIONU PLATERÓWEK.
• RACZKIEWICZA - zmiana nazwy zespołu przystankowego na 1 PRASKIEGO PUŁKU.
2019.02.06.
ok. godz. 19.45.
L14 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Makowa – Bociania – Okrzewska – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.

(Stara trasa: BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – ... – GASSY-PĘTLA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Wspólnej w Bielawie.
2019.02.11.
2019.02.15.
FERIE ZIMOWE • Zawieszenie kursów wariantowych linii:
114.

2019.02.11. 154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie do godz. 7.30 i po godz. 17.00 oraz w dni świąteczne przez cały dzień: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)
Przywrócenie kursowania linii 320.
156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Rybieńska – Zabraniecka – Trasa Świętokrzyska – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – ... – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Skierowanie na stałą trasę po przywróceniu kursowania linii 256 po zakończeniu ferii zimowych.
157 linia autobusowa zwykła stała GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta (powrót: Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA.) – Podleśna – Klaudyny – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Białobrzeska – Opaczewska – Szczęśliwicka – SZCZĘŚLIWICE (powrót: SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Białobrzeska).

(Stara trasa: GWIAŹDZISTA – ... – Klaudyny – Rudzka – Hłaski – Gdańska – Słowackiego – plac Wilsona – ... – SZCZĘŚLIWICE.)
Skierowanie na stałą trasę po przywróceniu kursowania linii 205 po zakończeniu ferii.
201 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Osmańczyka – Pieniążka – Obrońców Tobruku – księcia Bolesława – księcia Janusza – Obozowa – Ciołka – Newelska – księcia Janusza – KOŁO (powrót: KOŁO – księcia Janusza – księcia Bolesława).

(W dni świąteczne: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Osmańczyka – ...)
Przywrócenie wariantowości trasy po zakończeniu ferii zimowych.
801 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA). Przywrócenie układu linii kursujących w dni nauki szkolnej po zakończeniu szkolnej przerwy świątecznej.
802 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Spacerowa – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – 3 Maja – Szosowa – Warszawska – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – Długa – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Krucza – Budziska: Krucza – ZagórzeMichałów – MICHAŁÓW.

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Okuniew: Warszawska – OKUNIEW (RYNEK).)
803 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)
804 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Dwa kursy w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego).)

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – CISIE (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA).)
805 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze ZAGÓRZE (LISIA).
806 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
807 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Skrajna – Cisie: Skrajna – Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).))
809 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).)
810 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.])
811 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
2019.02.14. P linia tramwajowa specjalna (zwykła) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie kursującej tylko 14 lutego i obsługiwanej taborem zabytkowym specjalnej linii tramwajowej z okazji Walentynek. Oznaczenie "P" jak "Pożądanie" (od hasła "Tramwaj zwany pożądaniem").
2019.02.16. 24 linia tramwajowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: KOŁO – Obozowa – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
Zmiana trasy dodatkowych kursów skróconych wraz z uwzględnieniem ich w przystankowych rozkładach jazdy.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • RATUSZOWA 01 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Targowej przed skrzyżowaniem z ul. 11 Listopada (w kierunku pl. Wileńskim), na istniejącym peronie, dotychczas wykorzystywanym jako przystanek zastępczy (dotyczy linii 6, 20, 28).
2019.02.17. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Cracovia.
2019.02.19. ZMIANY PRZYSTANKOWE • KACZMARSKIEGO - zmiana nazwy zespołu przystankowego na MODZELEWSKIEGO.
2019.02.21. ZMIANY PRZYSTANKOWE • PRZY GRODZISKU 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Kondratowicza w rejonie skrzyżowania z ul. Blokową i Przy Grodzisku (dotyczy linii 145, 345 i 412).
2019.02.23.
2019.02.24.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Awaryjna naprawa magistrali wodociągowej w ul. Młynarskiej (na odcinku między ul. Żytnią i Długosza).


20. BOERNEROWO – ... – Dywizjonu 303 – KOŁO.

23. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA. [Obowiązuje tylko 23 lutego.]

24. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK. [Obowiązuje tylko 23 lutego.]

35. KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – ... – WYŚCIGI. [Obowiązuje tylko 23 lutego.]

Z-3. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska – Płocka – Obozowa). [Obowiązuje tylko 23 lutego.]
2019.02.25. 712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – STARE BABICE (RYNEK) (powrót: STARE BABICE (RYNEK) – Sikorskiego).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – ... – STARE BABICE (RYNEK).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z modernizacją ul. Szymanowskiego w Klaudynie i brakiem możliwości przejazdu.
L-6 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STARE BEMOWO – Radiowa – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Białej Góry – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Akacjowa – Koczargi Stare: Akacjowa – Zielonki Wieś: Szkolna – Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Kosmowska – Borzęcin Mały: Kosmowska – BORZĘCIN MAŁY (DZIKIEJ RÓŻY).

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – ... – BORZĘCIN MAŁY (DZIKIEJ RÓŻY).)
2019.03.01. L14 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – Bielawska (zawrotka) – Mirkowska – Warszawska (powrót: Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.

(Stara trasa: BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Makowa – Bociania – Okrzewska – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – ... – GASSY-PĘTLA.)
Skierowanie na trasę skróconą w związku z utrudnionym przejazdem ul. Bocianią w Bielawie.
B9 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Brwinów) ŻÓŁWIN (ZESPÓŁ SZKÓŁ I ORLIK) – Szkolna – Nadarzyńska – Owczarnia: Żółwińska – Kazimierzowska – Książenicka – Sadowa (zawrotka) – Książenicka – Kazimierzowska – Żółwińska – Władysława Łokietka – Anny Jagiellonki (zawrotka) – Władysława Łokietka – Żółwińska – Żółwin: Nadarzyńska – Szkolna – Graniczna – Słoneczna – Południowa – Młochowska (zawrotka) – Południowa – Słoneczna – Nadarzyńska – Leśna – Młochowska (zawrotka) – Leśna – Nadarzyńska – Szkolna – ŻÓŁWIN (ZESPÓŁ SZKÓŁ I ORLIK). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: ŻÓŁWIN (ZESPÓŁ SZKÓŁ I ORLIK) – ... – Południowa – Słoneczna – Nadarzyńska – Szkolna – ŻÓŁWIN (ZESPÓŁ SZKÓŁ I ORLIK). [Linia jednokierunkowa.])
Wprowadzenie podjazdów do ul. Leśnej w Żółwinie.
BUDOWA II LINII METRA (odcinek TROCKA - REMBIELIŃSKA):
• zamknięcie ruchu kołowego na ul. Bazyliańskiej i Kondratowicza (na odcinku od ul. Rembielińskiej do Łabiszyńskiej wraz ze skrzyżowaniami);
• zamknięcie ruchu kołowego na ul. Kondratowicza (na odcinku od wyjazdu ze Szpitala Bródnowskiego do ul. św. Wincentego).
2019.03.01. N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Kołowa – ... – MARYSIN.)
Skierowanie na trasę objazdową. Zmiana wprowadzona jako stała ze względu na długotrwały charakter objazdu.
N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór (powrót: Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka) – OSIEDLE DERBY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – ... – OSIEDLE DERBY.)
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Niektóre kursy: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – ... – CHOSZCZÓWKA.)
2019.03.01.
godz. 20.00.
2019.03.03.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Kolejny etap modernizacji linii kolejowej nr 7.


S1. PRUSZKÓW – ... – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – WARSZAWA FALENICA.
(Niektóre kursy: ... – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.)

ZS7. PKP FALENICA – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – PKP FALENICA.) – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Staszica – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja).
2019.03.01. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Miedź Legnica.
BUDOWA II LINII METRA (odcinek TROCKA - REMBIELIŃSKA):
• zamknięcie ruchu kołowego na ul. Bazyliańskiej i Kondratowicza (na odcinku od ul. Rembielińskiej do Łabiszyńskiej wraz ze skrzyżowaniami);
• zamknięcie ruchu kołowego na ul. Kondratowicza (na odcinku od wyjazdu ze Szpitala Bródnowskiego do ul. św. Wincentego).
2019.03.02. 1 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)

(Stara trasa: ANNOPOL – ... – BANACHA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.))
Skrócenie trasy wszystkich kursów do pętli ANNOPOL w związku ze wznowieniem kursowania linii 41.
41 linia tramwajowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.

(Stara trasa: ŻERAŃ WSCHODNI – ... – Boboli – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA WORONICZA.)
Przywrócenie funkcjonowania linii wraz z wydłużeniem trasy do pętli na Służewcu.
104 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Wielkiego Dębu – Echa Leśne – Juranda ze Spychowa – Białołęcka – BRZEZINY.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – ... – BRZEZINY.)
Skierowanie na trasy objazdowe. Zmiany wprowadzone jako stałe ze względu na długotrwały charakter objazdów.
112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Warszawa: Toruńska (powrót: Toruńska – CH MARKI.) – Głębocka – św. Wincentego – Matki Teresy z Kalkuty – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Łojewska – ... – KAROLIN.)
118 linia autobusowa zwykła stała METRO POLITECHNIKA – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie (powrót: Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra) – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Gdyńskie – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: METRO POLITECHNIKA – ... – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie (powrót: Kąty Grodziskie – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka) – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka).)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – ... – OLESIN / ZAUŁEK.)
126 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Matki Teresy z Kalkuty – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.

(Kursy po godz. 21.00: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Jeden kurs w dni robocze w godzinach wieczornych: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Stara trasa: CH TARGÓWEK – ... – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – Wyszogrodzka – ... – NOWODWORY.)
145 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Płowiecka – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Młodzieńcza – ... – WIATRACZNA.)
156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Rybieńska – Zabraniecka – Trasa Świętokrzyska – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – św. Wincentego – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – Wileńska – Inżynierska – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska) – św. Wincentego – Matki Teresy z Kalkuty – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – Krasnobrodzka – BRÓDNO PODGRODZIE (powrót: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Krasnobrodzka – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – św. Wincentego – Kondratowicza – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.)
176 linia autobusowa zwykła stała BUDOWLANA – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego (powrót: Wysockiego – BUDOWLANA.) – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – Odrowąża (powrót: Odrowąża – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego) – Wysockiego – Marywilska – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Połączenie z linią 376 wraz ze skróceniem trasy po uruchomieniu linii tramwajowej 41.
204 linia autobusowa zwykła stała PKP PRAGA – Pożarowa – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór – OSIEDLE DERBY.

(Stara trasa: PKP PRAGA – ... – Bartnicza – Rembielińska – Kondratowicza – Łabiszyńska – ... – OSIEDLE DERBY.)
Skierowanie na trasę objazdową. Zmiana wprowadzona jako stała ze względu na długotrwały charakter objazdu.
214 linia autobusowa zwykła stała INTERNETOWA – LewandówGłębocka – Jesiennych Liści – Skarbka z Gór – Berensona (powrót: Berensona – Oknicka – Lewandów – INTERNETOWA.) – Ostródzka – Juranda ze Spychowa – Białołęcka – Daniszewska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).

(Stara trasa: INTERNETOWA – Lewandów – ... – Ostródzka – Toruńska (powrót: Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka) – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – Żerań FSO – Modlińska – Światowida – ... – TARCHOMIN.)
Wycofanie z przejazdu przez Bródno i skierowanie przez Żerań Wschodni.
227 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego) – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater).

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – św. Wincentego – ... – DWORZEC CENTRALNY.)
Skierowanie na trasy objazdowe. Zmiany wprowadzone jako stałe ze względu na długotrwały charakter objazdów.
240 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Sosnowa – Kościuszki – Warszawa: Lewandów – Głębocka – św. Wincentego) – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bazyliańska – Kondratowicza – Malborska – Głębocka – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Sosnowa – Kościuszki – Warszawa: Lewandów – Głębocka – św. Wincentego – Kondratowicza) – Duża – MARKI (PUSTELNIK).)
256 linia autobusowa zwykła stała BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (zawrotka) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Stara trasa: SUWALSKA – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza (powrót: Kondratowicza – Łabiszyńska – SUWALSKA.) – św. Wincentego – ... – PKP ZACISZE-WILNO.)
345 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) Kursy do godz. 9.00: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – ZĄBKI (MACZKA) (powrót: ZĄBKI (MACZKA) – Maczka – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców).

Kursy w godz. 9.00 - 10.30 oraz trzy kursy w godzinach wieczornych: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – Kosynierów – Maczka – ZĄBKI (MACZKA) (powrót: ZĄBKI (MACZKA) – Maczka – Powstańców).

Kursy po godz. 10.30: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Rzeszotarskiej – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – Kosynierów – Maczka – ZĄBKI (MACZKA) (powrót: ZĄBKI (MACZKA) – Maczka – Powstańców).

(Stara trasa: Kursy do godz. 10.30: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – ZĄBKI (MACZKA) (powrót: ZĄBKI (MACZKA) – Maczka – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców).

Kursy po godz. 10.30: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – Kosynierów – Gajowa – Sikorskiego (zawrotka) – Gajowa – Kosynierów – Maczka – ZĄBKI (MACZKA) (powrót: ZĄBKI (MACZKA) – Maczka – Powstańców).)
Wycofanie z Bródna i skierowanie do Dworca Wileńskiego wraz z wprowadzeniem wariantowości trasy.
376 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu: BUDOWLANA – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego (powrót: Wysockiego – Matki Teresy z Kalkuty – BUDOWLANA.) – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

W godzinach popołudniowego szczytu: BUDOWLANA – Wysockiego (powrót: Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Wysockiego – BUDOWLANA.) – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska))
Połączenie z linią 176.
409 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Południowy (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – aleja Wittek – Kasprowicza – Sokratesa – Conrada (powrót: Conrada – Wólczyńska – Nocznickiego – aleja Wittek) – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Matki Teresy z Kalkuty – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), WÓLCZYŃSKA (NŻ), CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA PÓŁNOCNA) (NŻ), PROZY (NŻ), METRO MŁOCINY, POPIELA (→CM. PÓŁNOCNY), BOGUSŁAWSKIEGO, KWITNĄCA, CHOMICZÓWKA, CONRADA, GALLA ANONIMA (NŻ), KOCHANOWSKIEGO (NŻ), MACZKA (NŻ), POWĄZKI CM. WOJSKOWY, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, RONDO "RADOSŁAWA", BASENY INFLANCKA, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, GILARSKA (NŻ), BALKONOWA (NŻ), CHODECKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE (→CM. PÓŁNOCNY), BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – ... – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), ..., CM. BRÓDNOWSKI, ŻUROMIŃSKA, ŚW WINCENTEGO (NŻ), TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ..., BRÓDNO PODGRODZIE.)
Skierowanie na trasę objazdową. Zmiana wprowadzona jako stała ze względu na długotrwały charakter objazdu.
412 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) RONDO ŻABA – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: RONDO ŻABA (→DW. WILEŃSKI), KOŁOWA (→DW. WILEŃSKI), ŻUROMIŃSKA (→DW. WILEŃSKI), ŚW. WINCENTEGO (→DW. WILEŃSKI), ŚW. WINCENTEGO (→DW. WILEŃSKI), PRZY GRODZISKU (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), BOHUSZEWICZÓWNY (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), CODZIENNA (→DW. WILEŃSKI), MŁODZIEŃCZA (→DW. WILEŃSKI), KOŚCIELISKA (→DW. WILEŃSKI), JÓRSKIEGO (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), TROCKA (→DW. WILEŃSKI), PIOTRA SKARGI (→DW. WILEŃSKI), DW. WILEŃSKI.

(Stara trasa: ŚW. WINCENTEGO – Kondratowicza – ... – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: ŚW. WINCENTEGO, PRZY GRODZISKU (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), ..., DW. WILEŃSKI.)
Przedłużenie trasy wzdłuż ul. św. Wincentego.
500 linia autobusowa przyspieszona stała RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – Dzika – Okopowa – Słomińskiego (powrót: Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Dzika – RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej).) – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Matki Teresy z Kalkuty – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: RONDO "RADOSŁAWA", RONDO "RADOSŁAWA" (→BRÓDNO PODGRODZIE), BASENY INFLANCKA, DW. GDAŃSKI, RONDO STARZYŃSKIEGO, RONDO ŻABA, KOŁOWA, CM. BRÓDNOWSKI, GILARSKA (NŻ), BALKONOWA (NŻ), CHODECKA, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ŁOJEWSKA, BRÓDNO PODGRODZIE (→CM. PÓŁNOCNY), BRÓDNO PODGRODZIE.

(Stara trasa: RONDO "RADOSŁAWA" (kraniec na ul. Dzikiej) – ... – św. Wincentego – Kondratowicza – Chodecka – BRÓDNO PODGRODZIE.
Przystanki: RONDO "RADOSŁAWA", ..., CM. BRÓDNOWSKI, ŻUROMIŃSKA, ŚW WINCENTEGO (NŻ), TARGÓWEK-RATUSZ, SZPITAL BRÓDNOWSKI, ..., BRÓDNO PODGRODZIE.)
Skierowanie na trasę objazdową. Zmiana wprowadzona jako stała ze względu na długotrwały charakter objazdu.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŚW. WINCENTEGO 06 - przekształcenie przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 112, 120, 126, 145 i 240).
2019.03.04. L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – Nawłocka – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego).

(Stara trasa: PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – ... – Józefosław: Geodetów – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – ... – PIASECZNO (SZKOLNA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową ul. Ogrodowej w Józefosławiu.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PIASECZNO JULIANOWSKA-CMENTARZ 03 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Okulickiego przy skrzyżowaniu z ul. Julianowskiej w kierunku ul. Puławskiej w Piasecznie (dotyczy linii L39).
2019.03.05. L11 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Michałów-Reginów: Warszawska – Nowodworska – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna – Modlińska – Słoneczna – Niepodległości – Przedpełskiego – Wodociąg Północny (pętla) – Przedpełskiego – Modlińska – Poniatów: Nowodworska – Komornica: Nasielska – Skrzeszew: Partyzantów – łącznik Partyzantów-Kościelna – Kościelna – Szkolna – Nowodworska – Kałuszyn: Nowodworska – Olszewnica Stara: Nowodworska – Warszawska – Olszewnica Stara (pętla) – Warszawska – Olszewnica Nowa: Nowodworska – Krubin: Nowodworska – Janówek Pierwszy: Nowodworska – Góra: Nowodworska – Nowy Dwór Mazowiecki: Nowodworska – Okunin – Bohaterów Modlina – Warszawska – Zakroczymska – Sawy – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) (powrót: NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA) – Sawy – Warszawska).

(Niektóre kursy: ... – Góra: Nowodworska – Rzeczna – Leśna – Dworcowa – Nowodworska – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wieliszew: Kościelna – Solidarności – Urząd Gminy (pętla) – Solidarności – Kościelna – ...)

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Poniatów: Nowodworska – Skrzeszew: Nowodworska – Koszykowa – Kościelna – Szkolna – ... – NOWY DWÓR MAZOWIECKI (URZĄD MIASTA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową mostu nad Kanałem Bródnowskim w Poniatowie.
ZĄBKI-3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – 3 Maja – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Piłsudskiego – 3 Maja – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – ... – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.])
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Łodygowej i zamknięciem połączenia z ul. Klamrową.
2019.03.08. K linia tramwajowa specjalna (zwykła - kursuje w godz. 14-20) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko 8 marca specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Kobiet. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2019.03.10. NN5 linia autobusowa specjalna (zwykła okresowa - kursuje w godz. 15-23) METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC.
Przystanki: METRO WILANOWSKA, WYŚCIGI, TOR SŁUŻEWIEC.
Uruchomienie bezpłatnej linii specjalnej w związku z organizacją na terenie Wyścigów Konnych imprezy "Ninja's Night Shift".
2019.03.11.
2019.03.24.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Ograniczenie ruchu kolejowego na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Rembertów w związku z pracami modernizacyjnymi.


S2. WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.
(Niektóre kursy: ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)

ZS2. DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).) – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – Okuniewska – Sulejówek: Okuniewska – Piłsudskiego – Kombatantów II Wojny Światowej – Krasińskiego – Staszica (powrót: Staszica – Głowackiego – Krasińskiego – Dworcowa – Piłsudskiego) – Bema – Kraszewskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK) (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK) – Bema).
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, PKP GOCŁAWEK (NŻ), OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, PRZEBIEG (NŻ), BUŁAWY (NŻ), PKP WESOŁA, PKP SULEJÓWEK, SULEJÓWEK KRASIŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA, SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK).
2019.03.13. L34 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Handlowa – Kwiatowa – Przemysłowa – Daliowa – Handlowa (powrót: Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI).) – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Jagiellońska – Gdańska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów (powrót: Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI) – Dąbrowa Chotomowska: Kordeckiego – Olszewnica Stara: Kordeckiego – Warszawska – OLSZEWNICA STARA.

(Stara trasa: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – ... – Parkowa – Jagiellońska – Gdańska – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Jagiellońska) – Chotomów: Piusa XI – ... – OLSZEWNICA STARA.)
Likwidacja przystanku PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK 02 na ul. Jagiellońskiej i skierowanie w obu kierunkach do przystanku 01 zlokalizowanego na ul. Gdańskiej.
N63 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Popiełuszki – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Modlińska – Światowida – Milenijna – Ćmielowska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Jabłonna: Modlińska – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – Piłsudskiego) – Gdańska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – CHOTOMÓW.

(Jeden kurs jednokierunkowo: LEGIONOWO (OSIEDLE JAGIELLOŃSKA) – Mickiewicza – Batorego – Krasińskiego – Jagiellońska – Piłsudskiego – ... – DWORZEC CENTRALNY.)

(Jeden kurs jednokierunkowo: ... – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – LEGIONOWO (MICKIEWICZA).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Piłsudskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Gdańska – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Jagiellońska – Piłsudskiego) – Chotomów: Piusa XI – ... – CHOTOMÓW.)
ZMIANY PRZYSTANKOWE • TORUŃSKA 05 i 06 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 104, 112, 118, 132, 134 i 240).
• GILARSKA 01, 03 i 55 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 112, 120, 126, 145, 156, 169, 227, 240, 256, 409 i 500).
2019.03.13.
ok. godz. 13.00.
722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Parkingowa – LubelskaEmów: Lubelska – Radiówek: Lubelska – droga przez Radiówek – RADIÓWEK.

(W dni powszednie w godz. 7-19 oraz w dni świąteczne w godz. 8-19: ... – Majdan: Lubelska – Zagórze – Zagórze (Sanatorium) – ZagórzeMajdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Majdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Emów: Lubelska – ... – RADIÓWEK.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy drogi ekspresowej S17 i zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Lubelskiej na odcinku od ul. Parkingowej do Wiązowskiej.
L22 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska – Rudka: droga krajowa nr 17 – Radiówek: droga przez Radiówek – Lubelska – Emów: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Parkingowa – Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – ... – Emów: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).)
2019.03.14.
ok. godz. 14.00.
L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała MARKI (PUSTELNIK) – Duża – aleja Piłsudskiego – Poławskiego (powrót: Poławskiego – Słupno: Pogonowskiego – Gajówka – aleja Jana Pawła II – Marki: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – Legionów – PKP WOŁOMIN.

(Stara trasa: MARKI (PUSTELNIK) – Duża – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Poławskiego – Jaworówka – ... – PKP WOŁOMIN.)
Ponowne skierowanie na trasy objazdowe w związku z kolejnym etapem przebudowy drogi wojewódzkiej 629 i wyłączeniem z ruchu łącznicy dla relacji południe-zachód na węźle drogi wojewódzkiej 629 z drogą wojewódzką 631.
L45 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Poławskiego (powrót: Poławskiego – Słupno: Pogonowskiego – Gajówka – aleja Jana Pawła II – Marki: aleja Piłsudskiego) – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Rzeczna – Słupno: Platanowa – Bieszczadzka – Klubowa – Wodna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – Jaworówka – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
2019.03.16. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Śląsk Wrocław.
2019.03.18. 327 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) RONDO ŻABA – św. Wincentego – Głębocka – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – CH TARGÓWEK. Uruchomienie szczytowej linii autobusowej w celu ułatwienia dojazdu do innych linii tramwajowych i autobusowych pasażerom z rejonu przystanków MALBORSKA i ŚW. WINCENTEGO.
2019.03.22.
2019.03.25.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie ruchu kolejowego na odcinku Warszawa Gdańska - Warszawa Praga w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A.


S9. WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Praga – ... – LEGIONOWO / LEGIONOWO PIASKI / WIELISZEW.


S90. WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – WARSZAWA GDAŃSKA.
2019.03.24. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii rozwozowych w związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska - Łotwa na Stadionie PGE Narodowy.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

22. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.45.]
2019.03.24. N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Skalnicowa – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Józefów: Piłsudskiego – JÓZEFÓW (JAROSŁAWSKA).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Bronowska – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – ... – FALENICA / JÓZEFÓW (JAROSŁAWSKA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy Traktu Lubelskiego i zamknięciem dla ruchu na odcinku od ul. Skalnicowej do ul. Borowieckiej.
2019.03.25. 142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Skalnicowa – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – Patriotów – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – ... – ALEKSANDRÓW.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy Traktu Lubelskiego i zamknięciem dla ruchu na odcinku od ul. Skalnicowej do ul. Borowieckiej.
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Skalnicowa – Wał MiedzeszyńskiJózefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – ... – OTWOCK (ORLA).)
164 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie i świąteczne do godz. 13.00: ... – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA (powrót: KĘPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Calowa – Bruzdowa – Metryczna).)

(Niektóre kursy w dni powszednie po godz. 13.00 oraz w dni świąteczne po godz. 8.30: ... – Metryczna – Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Calowa – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA (powrót: KĘPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna).)

(Po jednym kursie w obu kierunkach ok. godz. 7.30: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach nocnych: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)
Przywrócenie funkcjonowania wariantowych podjazdów na terenie Kępy Zawadowskiej po zakończeniu budowy kanalizacji w ul. Prętowej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • TADŻYCKA 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 219).
2019.03.30. 512 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – Blokowa – ZACISZE (powrót: ZACISZE – Blokowa – Gliwicka – Ogrodnicza – Codzienna)..
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→GILARSKA), SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, TUŻYCKA (NŻ), MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – ... – Młodzieńcza – Codzienna – Rolanda – Gilarska – GILARSKA.
Przystanki: DW. WILEŃSKI, ..., CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE, KANAŁ BRÓDNOWSKI, ROLANDA (NŻ), GILARSKA.)
Skrócenie trasy w związku z budową linii metra na Zaciszu i zamknięciem dla ruchu skrzyżowania ulic: Rolanda, Figara, Spójni i Codziennej.
2019.03.30.
2019.03.31.
E linia tramwajowa specjalna (zwykła) MARYMONT-POTOK – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko w dniach 30-31 marca specjalnej linii tramwajowej z okazji 111. rocznicy uruchomienia tramwajów elektrycznych w Warszawie. Linia obsługiwana taborem zabytkowym.
2019.03.30.
2019.03.31.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiana organizacji połączeń kolejowych kursujących na odcinku Warszawa Zachodnia - Pruszków w związku z pracami utrzymaniowymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A.


S1. PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – ... – OTWOCK.
(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – ...)
(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ...)

ZS1. DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Piastowska – Piastów: aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – rondo Kaczorowskiego (zawrotka) – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→DW. ZACHODNI), PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, ŁOPUSZAŃSKA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW HALA ZNICZ (NŻ), PKP PRUSZKÓW, PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI, PRUSZKÓW JASNA, PRUSZKÓW OS. STASZICA.
2019.04.01. 327 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Ficowskiego – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Głębocka – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – CH TARGÓWEK.

(Stara trasa: RONDO ŻABA – św. Wincentego – ... – CH TARGÓWEK.)
Połączenie linii w celu usprawnienia dojazdu do linii metra mieszkańcom części osiedla Bródno Podgrodzie oraz Zielone Zacisze, a także Żoliborza Artystycznego.
380 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Elbląska – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – Pamiętajcie o Ogrodach – CH ARKADIA.)
L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców (zawrotka) – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – aleja Wojska Polskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Sokołowska) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Stadionowa – RASZYN (STADIONOWA).

(Stara trasa: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – Staszica – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – Armii Krajowej – Pęcice: Pęcicka – ... – RASZYN (STADIONOWA).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic: Powstańców, Stalowej i Plantowej w Pruszkowie.
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza – Chrościckiego – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Poczty Gdańskiej – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – Ogińskiego (pętla) – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego (powrót: aleja Wojska Polskiego – Warszawska) – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – ... – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Chopina – Kościuszki – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Akacjowa – Działkowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa).)
2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Działkowa – Akacjowa – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD Pruszków (pętla) – Kraszewskiego – Lipowa – aleja Armii Krajowej – Ireny – Tadeusza – Waldemara – Komorów: Waldemara – aleja Dąbrowskiej – Starych Lip – Komorów Wieś: Turystyczna – KOMORÓW (CMENTARZ).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – ... – KOMORÓW (CMENTARZ).)
2
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD PRUSZKÓW.

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – aleja Armii Krajowej – ... – WKD PRUSZKÓW.)
4 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (WARYŃSKIEGO) – Waryńskiego – Promyka – Robotnicza – Błońska – Promyka – Przejazdowa – Parzniew: Solidarności – Przyszłości – Pruszków: aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Niektóre kursy: ... – Promyka – Przejazdowa – Parzniew: Solidarności – 36 P.P. Legii Akademickiej – Główna – Parzniew (pętla) – Główna – 36 P.P. Legii Akademickiej – Przyszłości – ...)

(Stara trasa: PRUSZKÓW (WARYŃSKIEGO) – ... – Przyszłości – Pruszków: Działkowa – Akacjowa – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
5 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (MALICHY) – Dolna – Sadowa – Wysoka – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Prusa – Kościuszki – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Pogodna – Komorowska – Gordziałkowskiego – Prusa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Prusa – Bohaterów Warszawy – Partyzantów – Wysoka – Sadowa – Spacerowa – Pęcicka – Dolna – PRUSZKÓW (MALICHY). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PRUSZKÓW (MALICHY) – ... – Prusa – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – ... – PRUSZKÓW (MALICHY). [Linia jednokierunkowa.])
6 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Chopina – Kościuszki (powrót: Kościuszki – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska) – Żbikowska – Ożarowska – Ożarów Mazowiecki: – Ożarowska – Duchnicka – Mickiewicza – Kolejowa – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI (powrót: PKP OŻARÓW MAZOWIECKI – Kolejowa – Kamińskiego – Konotopska – Zatorze – Ożarowska).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – ... – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI.)
NADARZYN

PRUSZKÓW
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Nadarzyn) NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO).) – Strzeniówka: Pruszkowska – Kanie: Pruszkowska – Granica: Pruszkowska – Główna – Nowa Wieś: Główna – Grodziska – Pruszków: aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Akacjowa – Działkowa – aleja Wojska Polskiego).
Przystanki: NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), STRZENIÓWKA (JODŁOWA), KANIE (OSIEDLE SŁONECZNE), WKD NOWA WIEŚ (GŁÓWNA), PRUSZKÓW (JASNA), PRUSZKÓW RONDO POPIEŁUSZKI (→NADARZYN), PRUSZKÓW URZĄD SKARBOWY (→NADARZYN), PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (→PKP PRUSZKÓW), PRUSZKÓW MONIUSZKI (NŻ) (→PKP PRUSZKÓW), PRUSZKÓW PAŁACYK SOKOŁA (NŻ) (→PKP PRUSZKÓW), PKP PRUSZKÓW.

(Niektóre kursy: KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU) – Mokra – Nadarzyn: – aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – ...)
Przystanki: KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), ...)

(Niektóre kursy: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA) – Brzozowa – Kajetany: Brzozowa – Rolna – Nadarzyn: – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kajetany: Rolna) – ...)
Przystanki: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA), WALENDÓW 1, KAJETANY (BRZOZOWA), KAJETANY (ROLNA), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), ...)

(Niektóre kursy: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA) – Brzozowa – Nad Utratą – droga nr 721 – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Kajetany: Mokra – Światowe Centrum Słuchu (pętla) – Mokra – Nadarzyn: – aleja Katowicka – Sienkiewicza – Kościelna – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – Kościelna – Pruszkowska (powrót: Pruszkowska – plac Poniatowskiego – Sienkiewicza – aleja Katowicka) – ...)
Przystanki: WALENDÓW (OSIEDLE WALENDIA), WALENDÓW 1, KAJETANY (ŚWIATOWE CENTRUM SŁUCHU), NADARZYN (PL. PONIATOWSKIEGO), NADARZYN (LIPOWA), ...)

(Stara trasa: NADARZYN (PLAC PONIATOWSKIEGO) – ... – Pruszków: aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa).)
L47 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) Kursy do godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Łukasińskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).) – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica (powrót: Staszica – 3 Maja – Głowackiego) – Bema – Kraszewskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK – Narutowicza – Wilsona – Sienkiewicza – Poznańska – Narutowicza – Kraszewskiego).

Kursy po godz. 14.00: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – Świętochowskiego – Łukasińskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Długa – Świętochowskiego – SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA).) – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica – Bema – Kraszewskiego – Narutowicza – Wilsona – Sienkiewicza – Poznańska – Narutowicza – Kraszewskiego – Bema – PKP SULEJÓWEK-MIŁOSNA (powrót: PKP SULEJÓWEK-MIŁOSNA – Bema – Staszica – 3 Maja – Głowackiego).

(Stara trasa: SULEJÓWEK (ŁOMŻYŃSKA) – ... – Głowackiego – Świętochowskiego – Staszica (powrót: Staszica – 3 Maja – Głowackiego) – Bema – Kraszewskiego – Narutowicza – Wilsona – Sienkiewicza – SULEJÓWEK (SZCZECIŃSKA) (powrót: SULEJÓWEK (SZCZECIŃSKA) – Sienkiewicza – Poznańska – Narutowicza).)
Zmiana lokalizacji przystanku krańcowego wraz z wprowadzeniem wariantowości trasy w zależności od pory dnia.
B7 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje od poniedziałku do soboty) (komunikacja gminy Brwinów) BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Grodziska – Sportowa – Wilsona – Pszczelińska – Otrębusy: Pszczelińska – Warszawska – Natalińska – Piaseckiego – Zespół Szkół (zawrotka) – Piaseckiego – Natalińska – Strzeniówka: Błońska – Nadarzyn: Błońska – Warszawska – Krótka – plac Poniatowskiego – Warszawska – Pruszkowska – Strzeniówka: Pruszkowska – Kanie: Pruszkowska – KANIE (OSIEDLE SŁONECZNE).

(W soboty: ... – Natalińska – WKD OTRĘBUSY.)
Wprowadzenie kursowania w soboty na skróconej trasie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PKP KOBYŁKA-OSSÓW 03 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Napoleona w Kobyłce (dotyczy linii L27).
• WOLA ALEKSANDRA WOLSKA II 01 i 02 - zmiana nazwy na WOLA ALEKSANDRA WOLSKA III 01 i 02 (dotyczy linii L-8).
• WOLA ALEKSANDRA WOLSKA II 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Wolskiej w Woli Aleksandra (dotyczy linii L-8).
• KĄTY WĘGIERSKIE KOŚCIELNA 01 i 02 - zmiana nazwy na KĄTY WĘGIERSKIE 01 i 02 (dotyczy linii L-8).
• KĄTY WĘGIERSKIE AKACJOWA 01 i 02 - zmiana nazwy na KĄTY WĘGIERSKIE KOŚCIELNA-OSP 01 i 02 (dotyczy linii L-8).
• KĄTY WĘGIERSKIE AKACJOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Akacjowej w Kątach Węgierskich (dotyczy linii L-8).
• STANISŁAWÓW PIERWSZY SŁONECZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Strużańskiej w Stanisławowie Pierwszym (dotyczy linii L33).
• STANISŁAWÓW PIERWSZY STRUŻAŃSKA-FABRYKI 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanych na ul. Strużańskiej w Stanisławowie Pierwszym (dotyczy linii L33).
• CZARNA STRUGA BRUKOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Strużańskiej w Czarnej Strudze (dotyczy linii L33).
• CZARNA STRUGA OGRODY DZIAŁKOWE UROCZYSKO I 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Strużańskiej w Czarnej Strudze (dotyczy linii L33).
• CZARNA STRUGA OGRODY DZIAŁKOWE UROCZYSKO II 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Strużańskiej w Czarnej Strudze (dotyczy linii L33).
• ZIELONKA JANUSZEWICZA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Ossowskiej przed skrzyżowaniem z ul. Januszewicza (dotyczy linii L43 i L44).
• ZAŁUBICE OPOLSKA - zmiana nazwy na ZAŁUBICE-POCZTA (dotyczy linii 734).
• ZAŁUBICE-POCZTA - zmiana nazwy na STARE ZAŁUBICE (dotyczy linii 734).
2019.04.02. 722 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Sportowa – Wiązowna Kościelna: Sportowa – Nadrzeczna – KościelnaEmów: Lubelska – Radiówek: Lubelska – droga przez Radiówek – RADIÓWEK.

(W dni powszednie w godz. 7-19 oraz w dni świąteczne w godz. 8-19: ... – Majdan: Lubelska – Zagórze – Zagórze (Sanatorium) – ZagórzeMajdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – ...)

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Majdan: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Parkingowa – LubelskaEmów: Lubelska – ... – RADIÓWEK.)
Korekty tras objazdowych w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy drogi ekspresowej S17 i zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Lubelskiej na odcinku od ul. Parkingowej do Kościelnej oraz Drogi Krajowej nr 17 na odcinku od ul. Parkingowej do Wiązowskiej.
L22 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – Żeromskiego – Szosa Lubelska – Rudka: droga krajowa nr 17 – Radiówek: droga przez Radiówek – Lubelska – Emów: Lubelska – Wiązowna Kościelna: Kościelna – Nadrzeczna – Sportowa – Wiązowna: Sportowa – Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – ... – Emów: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – Parkingowa – Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).)
ZĄBKI-3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – Drewnicka – Kochanowskiego – Szpitalna – Narutowicza – Wigury – Żeromskiego – Batorego – Kolejowa – Wojska Polskiego – 3 Maja – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skorupki – Sosnowa – Gajowa – Kosynierów – Maczka – Powstańców – Piłsudskiego – Skrajna – Zycha – Warszawska – Łodygowa – Klamrowa – Jana Pawła II – Batorego – Żeromskiego – Wigury – Narutowicza – Szpitalna – Kochanowskiego – Drewnicka – Wolności – Radzymińska – jezdnia przy hipermarkecie Praktiker – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: CH MARKI – ... – Zycha – Warszawska – Piłsudskiego – 3 Maja – Wojska Polskiego – Kolejowa – Batorego – ... – CH MARKI. [Linia jednokierunkowa.])
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Łodygowej i zamknięciem połączenia z ul. Klamrową.
2019.04.03. 739 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Wilanowska – Cyraneczki – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – PIASECZNO (JULIANOWSKA-CMENTARZ).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – ... – PIASECZNO (JULIANOWSKA-CMENTARZ).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową skrzyżowania ulic: Julianowskiej, Kameralnej i Spacerowej w Józefosławiu.
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – Nawłocka – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – WilanowskaCyraneczki – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego).

(Stara trasa: PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – ... – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – ... – PIASECZNO (SZKOLNA).)
2019.04.03.
ok. godz. 21.00.
152 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Modlińska – Mehoffera – Orchowiecka – Fletniowa – Klasyków (powrót: Klasyków – Modlińska) – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.

(Stara trasa: TARCHOMIN – ... – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – ... – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z jednokierunkowym zamknięciem ul. Klasyków w rejonie skrzyżowania z ul. Modlińską z powodu budowy kanalizacji.
2019.04.03. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok.
2019.04.06. L12 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Radnych – Głosków: Radnych – Millenium – Baszkówka: Sadowa – Wólka Pracka: Ogrodowa – Złotokłos: Piaseczyńska – ZŁOTOKŁOS.

(W dni powszednie w godz. 9.00 - 21.30 oraz wszystkie kursy w dni świąteczne: ... – Złotokłos: Piaseczyńska – Mrokowska – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.)
Sezonowe wydłużenie trasy części kursów do Szczak.
2019.04.06. linia autobusowa specjalna (zwykła okresowa - kursuje w godz. 10-14) PKP MILANÓWEK (WARSZAWSKA) – Warszawska – Piłsudskiego – Nowowiejska – Kazimierzowska – Łąkowa – MILANÓWEK (ŁĄKOWA). Uruchomienie kursującej tylko 6 kwietnia specjalnej wahadłowej linii autobusowej w związku z organizacją dnia otwartego na nieruchomości przy ul. Łąkowej.
2019.04.06. 800 linia autobusowa strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Pieńków: Kolejowa – Palmiry: Kusocińskiego – droga przez Palmiry – PALMIRY-MUZEUM. Wznowienie funkcjonowania sezonowej linii autobusowej łączącej Muzeum - Miejsce Pamięci Palmiry ze stacją metra MŁOCINY.
2019.04.08. 4 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (WARYŃSKIEGO) – Waryńskiego – Promyka – Robotnicza – Wierzbowa – Błońska – Promyka – Przejazdowa – Parzniew: Solidarności – Przyszłości – Pruszków: aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Niektóre kursy: ... – Promyka – Przejazdowa – Parzniew: Solidarności – 36 P.P. Legii Akademickiej – Główna – Parzniew (pętla) – Główna – 36 P.P. Legii Akademickiej – Przyszłości – ...)

(Stara trasa: PRUSZKÓW (WARYŃSKIEGO) – ... – Robotnicza – Błońska – Promyka – ... – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z zamknięciem ul. Błońskiej w Pruszkowie na odcinku od ul. Groblowej do ul. Południowej.
6 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Działkowa – Akacjowa – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska) – Żbikowska – Ożarowska – Ożarów Mazowiecki: – Ożarowska – Duchnicka – Mickiewicza – Kolejowa – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI (powrót: PKP OŻARÓW MAZOWIECKI – Kolejowa – Kamińskiego – Konotopska – Zatorze – Ożarowska).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Chopina – Kościuszki (powrót: Kościuszki – aleja Wojska Polskiego) – Prusa – ... – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI.)
Korekta trasy objazdowej w celu przywrócenia połączenia z dworcem PKP w Pruszkowie.
2019.04.09. 702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Skalnicowa – Wał MiedzeszyńskiJózefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego – Kupiecka – Staszica – Powstańców Warszawy – Andriollego).)
Korekta trasy po umożliwieniu przejazdu dla pojazdów ZTM ul. Andriollego w Otwocku.
2019.04.12.
2019.04.16.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie ruchu kolejowego na odcinku Warszawa Gdańska - Warszawa Praga w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A.


S9. WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Praga – ... – LEGIONOWO / LEGIONOWO PIASKI / WIELISZEW.


S90. WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – WARSZAWA GDAŃSKA.
2019.04.13.
2019.04.14.
ZASILENIA PRZEDŚWIĄTECZNE Wprowadzenie dodatkowych kursów w okresie przedświątecznym.

190. Dodatkowe kursy: KINO FEMINA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II] – KINO FEMINA.) – ... – CH MARKI.
2019.04.13.
2019.04.14.
C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA PÓŁNOCNA) (NŻ), PROZY (NŻ), METRO MŁOCINY (→CM. PÓŁNOCNY), METRO MŁOCINY.
Uruchomienie kursującej tylko w dniach 13-14 i 19 marca specjalnej linii autobusowej w celu poprawy obsługi Cmentarza Północnego w okresie przedświątecznym.
2019.04.13. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Pogoń Szczecin.
2019.04.15. ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŁOZISKA LEŚNA 02 - uruchomienie przystanku warunkowego (dotyczy linii L-1).
2019.04.15.
ok. godz. 8.00.
L35 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – Lipińska – Legionów – Wileńska (powrót: Wileńska – Przejazd) – Sikorskiego – Wąska – Reja – Długa – Wileńska – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Willowa – Przytorowa – Szkolna – Szosa Jadowska – Ręczajska – Nowe Grabie: Ręczajska – pętla – Ręczajska – Duczki: Ręczajska – Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Cichorackiej – Główna – STARE GRABIE.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Przejazd – Lipińska – Legionów – Wileńska (powrót: Wileńska – Przejazd) – Szosa Jadowska – ... – STARE GRABIE.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Wileńskiej (na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Reja) w Wołominie.
L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – Lipińska – Legionów – Sikorskiego – Wąska – Reja – Długa – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – Wileńska – Przejazd) – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Turów: Hallera – Kobyłka: Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Turów: Hallera).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Przejazd – Lipińska – Legionów – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Reja – Wileńska – Przejazd) – Majdan: Watykańska – ... – KOBYŁKA (TURÓW).)
L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała MARKI (PUSTELNIK) – Duża – aleja Piłsudskiego – Poławskiego (powrót: Poławskiego – Słupno: Pogonowskiego – Gajówka – aleja Jana Pawła II – Marki: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – Długa – Reja – Wąska – Wileńska – Legionów – PKP WOŁOMIN.

(Stara trasa: MARKI (PUSTELNIK) – ... – aleja Niepodległości – Wileńska – Legionów – PKP WOŁOMIN.)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Sasina – Przejazd – Lipińska – Legionów (powrót: Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Wileńska – WOŁOMIN (MIEJSKI DOM KULTURY).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) (powrót: WOŁOMIN (OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI) – Wileńska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki).)
2019.04.16. S9 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – LEGIONOWO.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy: ... – Warszawa ZOO – Warszawa Żerań – ... – LEGIONOWO / LEGIONOWO PIASKI.)

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Warszawa Koło – WARSZAWA GDAŃSKA.)

(Po jednym kursie w godzinach porannego i popołudniowego szczytu: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.)
Zmiana organizacji połączeń kolejowych na trasie do Legionowa w związku z nieplanowym zamknięciem przez PKP PLK S.A. jednego z torów na odcinku WARSZAWA ZOO - WARSZAWA PRAGA. Skierowanie części kursów po trasie z pominięciem przystanków WARSZAWA PRAGA i WARSZAWA TORUŃSKA. Skrócenie trasy dwóch kursów do odcinka WARSZAWA ZACHODNIA - WARSZAWA GDAŃSKA.
2019.04.18.
ok. godz. 22.00.
402 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) WYNALAZEK – Wynalazek – Marynarska (powrót: Marynarska – Sasanki – zawrotka pod wiaduktem trasy S79 – Sasanki – Marynarska – Wynalazek – Cybernetyki – zawrotka przed torami kolejowymi – Cybernetyki – rondo Żabczyńskiego (zawrotka) – Cybernetyki – Wynalazek – WYNALAZEK.) – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: WYNALAZEK, RONDO ŻABCZYŃSKIEGO (NŻ) (→WYNALAZEK), PKP SŁUŻEWIEC (→WYNALAZEK), PKP SŁUŻEWIEC (→WYNALAZEK), POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, DOLINA SŁUŻEWIECKA, WARNEŃSKA (NŻ), TOR STEGNY (NŻ), AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→WYNALAZEK), MARYSIN.

(Stara trasa: PKP SŁUŻEWIEC – Marynarska (powrót: Marynarska – POSTĘPU.) – aleja Wilanowska – ... – MARYSIN.
Przystanki: POSTĘPU, PKP SŁUŻEWIEC (→MARYSIN), RZYMOWSKIEGO, ..., MARYSIN.)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem modernizacji ul. Marynarskiej i wznowieniem ruchu na południowej jezdni na odcinku od węzła z trasą S79 do ronda Unii Europejskiej.
2019.04.19. N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza).

(Niektóre kursy: ... – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ / METRO MŁOCINY.)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • LILIOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Bysławskiej za skrzyżowaniem z ul. Liliową (dotyczy linii 146, 213 i N72).
2019.04.19.
2019.04.20.
C40 linia autobusowa cmentarna przyspieszona CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA) – Dziekanowska – Estrady – Wólczyńska – Cmentarz Północny (Brama Południowa) – Wóycickiego – Żubrowa – Dzierżoniowska – Pułkowa – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek).
Przystanki: CM. PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA), WÓLKA WĘGLOWA (NŻ), ESTRADY (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA POŁUDNIOWA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA GŁÓWNA) (NŻ), CM. PÓŁNOCNY (BRAMA PÓŁNOCNA) (NŻ), PROZY (NŻ), METRO MŁOCINY (→CM. PÓŁNOCNY), METRO MŁOCINY.
Uruchomienie kursującej tylko w dniach 13-14 i 19 kwietnia specjalnej linii autobusowej w celu poprawy obsługi Cmentarza Północnego w okresie przedświątecznym.
2019.04.19.
ok. godz. 14.00.
L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała MARKI (PUSTELNIK) – Duża – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – Długa – Reja – Wąska – Wileńska – Legionów – PKP WOŁOMIN.

(Stara trasa: MARKI (PUSTELNIK) – Duża – aleja Piłsudskiego – Poławskiego (powrót: Poławskiego – Słupno: Pogonowskiego – Gajówka – aleja Jana Pawła II – Marki: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Jaworówka – ... – PKP WOŁOMIN.)
Skierowanie na stałe trasy w związku z przywróceniem pełnej przejezdności węzła drogi wojewódzkiej 629 z drogą wojewódzką 631.
L45 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Rzeczna – Słupno: Platanowa – Bieszczadzka – Klubowa – Wodna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Poławskiego (powrót: Poławskiego – Słupno: Pogonowskiego – Gajówka – aleja Jana Pawła II – Marki: aleja Piłsudskiego) – Jaworówka – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
2019.04.20. 102 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)
Sezonowe zamknięcie ciągu ulic: Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat (na odcinku od ul. Senatorskiej do ronda de Gaulle'a) w dni świąteczne.
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Niektóre kursy: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: CIEPŁOWNIA WOLA – Połczyńska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście).

(W dni świąteczne: ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – aleja KEN – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (NŻ) (→KONWIKTORSKA), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), WARCHAŁOWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), STRYJEŃSKICH (→KONWIKTORSKA), BRACI WAGÓW (→KONWIKTORSKA), NATOLIN PŁN. (→NATOLIN PŁN.) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→NOWODWORY), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY.)
1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Chopina – Kościuszki – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Akacjowa – Działkowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu budowy ronda na skrzyżowaniu ulic: Powstańców, Stalowej i Plantowej.
2 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD Pruszków (pętla) – Kraszewskiego – Lipowa – aleja Armii Krajowej – Ireny – Tadeusza – Waldemara – Komorów: Waldemara – aleja Dąbrowskiej – Starych Lip – Komorów Wieś: Turystyczna – KOMORÓW (CMENTARZ).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Działkowa – Akacjowa – Staszica – ... – KOMORÓW (CMENTARZ).)
2
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD PRUSZKÓW.

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – aleja Armii Krajowej – ... – WKD PRUSZKÓW.)
4 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (WARYŃSKIEGO) – Waryńskiego – Promyka – Robotnicza – Wierzbowa – Błońska – Promyka – Przejazdowa – Parzniew: Solidarności – Przyszłości – Pruszków: Działkowa – Akacjowa – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Niektóre kursy: ... – Promyka – Przejazdowa – Parzniew: Solidarności – 36 P.P. Legii Akademickiej – Główna – Parzniew (pętla) – Główna – 36 P.P. Legii Akademickiej – Przyszłości – ...)

(Stara trasa: PRUSZKÓW (WARYŃSKIEGO) – ... – Przyszłości – Pruszków: aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
5 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (MALICHY) – Dolna – Sadowa – Wysoka – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Prusa – Kościuszki – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Pogodna – Komorowska – Gordziałkowskiego – Prusa – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Prusa – Bohaterów Warszawy – Partyzantów – Wysoka – Sadowa – Spacerowa – Pęcicka – Dolna – PRUSZKÓW (MALICHY). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PRUSZKÓW (MALICHY) – ... – Prusa – Powstańców – Chopina – ... – PRUSZKÓW (MALICHY). [Linia jednokierunkowa.])
6 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska) – Żbikowska – Ożarowska – Ożarów Mazowiecki: – Ożarowska – Duchnicka – Mickiewicza – Kolejowa – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI (powrót: PKP OŻARÓW MAZOWIECKI – Kolejowa – Kamińskiego – Konotopska – Zatorze – Ożarowska).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Działkowa – Akacjowa – Staszica – ... – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI.)
2019.04.20. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Cracovia.
2019.04.22. W linia tramwajowa specjalna (zwykła - kursuje w godz. 12-18) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. Uruchomienie kursującej tylko 22 kwietnia (w poniedziałek wielkanocny) linii tramwajowej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2019.04.25.
ok. godz. 22.00.
166 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.)

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – aleja Zieleniecka – ... – OSIEDLE KABATY / KABATY STP.)
Przywrócenie stałych tras po otwarciu dla ruchu ul. Targowej na odcinku od ul. Wileńskiej do ul. 11 Listopada.
169 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa) – św. Wincentego – Matki Teresy z Kalkuty – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – Krasnobrodzka – BRÓDNO PODGRODZIE (powrót: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Krasnobrodzka – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Targowa – Wileńska – Inżynierska – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Ratuszowa – Inżynierska) – św. Wincentego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE.)
170 linia autobusowa zwykła stała RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Niektóre kursy: ... – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP Zacisze-Wilno (pętla) – Wierna – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.)

(Stara trasa: RONDO STARZYŃSKIEGO – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – ... – PKP ZACISZE-WILNO / ELSNERÓW.)
338 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Ząbkowska – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
N03 linia autobusowa nocna zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Modlińska – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Zamieniecka – Fieldorfa – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – most Siekierkowski – aleja Becka – aleja Witosa – Sobieskiego – św. Bonifacego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja KEN – Bartoka – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Jeden kurs ok. godz. 1.00: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Inżynierska – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Trzy kursy po godz. 3.00: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kijowska – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.

(Jeden kurs ok. godz. 1.00: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska (powrót: Inżynierska – Stalowa – Zajezdnia Stalowa (pętla) – Stalowa – Inżynierska – Dąbrowszczaków) – Wileńska – Targowa – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.)

(Trzy kursy po godz. 3.00: NOWODWORY – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa (powrót: Targowa – Wileńska – Inżynierska) – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY.))
N14 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kopijników – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka (powrót: Kobiałka – Płochocińska – Białołęcka) – OLESIN.

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – ...) – OLESIN.)
N64 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Stalowa – Szwedzka – 11 Listopada – Odrowąża – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – Marywilska – Czołowa – Bohaterów – Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Niektóre kursy: ... – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – ...)

(Jeden kurs: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Czołowa (powrót: Czołowa – Marywilska – Wysockiego) – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – aleja Solidarności – Jagiellońska (powrót: Jagiellońska – św. Cyryla i Metodego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – plac Hallera – ...) – OLESIN.)
2019.04.26. ZMIANY PRZYSTANKOWE • SZPITAL MSW - zmiana nazwy na WOŁOSKA-SZPITAL.
2019.04.27.
2019.05.05.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Remont torowiska tramwajowego w al. Krakowskiej.


7. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.


9. BANACHA – Banacha – Grójecka – ... – GOCŁAWEK / WIATRACZNA.


15. MARYMONT-POTOK – ... – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA..


Z-9. P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.
2019.04.27.
2019.05.05.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Skrócenie trasy linii metra M2 w związku z integracją sterowania ruchem pomiędzy odcinkiem centralnym a wschodnio-północnym.


M2. RONDO DASZYŃSKIEGO [Prosta / Towarowa] – ... – CENTRUM NAUKI KOPERNIK [Tamka / Wybrzeże Kościuszkowskie] – STADION NARODOWY [Sokola / Zamoyskiego].


72. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.



Z-5. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (powrót: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska).


ZM2. EMILII PLATER – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – Jagiellońska – Okrzei – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) (powrót: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Kłopotowskiego – Jagiellońska).
2019.04.27. 3 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Rozpoczęcie modernizacji torowiska tramwajowego na ul. Zamoyskiego i Grochowskiej (na odcinku od al. Zielenieckiej do ronda Wiatraczna). Zawieszenie kursowania w związku z montażem rozjazdu nakładkowego w rejonie zespołu przystankowego PRAGA PŁD.-RATUSZ.
22 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
6 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Rozpoczęcie modernizacji torowiska tramwajowego na ul. Zamoyskiego i Grochowskiej (na odcinku od al. Zielenieckiej do ronda Wiatraczna). Skierowanie na trasy objazdowe wraz z czasową zamianą krańców.
26 linia tramwajowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
73 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej zawieszone linie 3 i 22.
Z-6 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) METRO STADION NARODOWY – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – Zamoście – Sokola (powrót: Sokola – METRO STADION NARODOWY.) – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA. Rozpoczęcie modernizacji torowiska tramwajowego na ul. Zamoyskiego i Grochowskiej (na odcinku od al. Zielenieckiej do ronda Wiatraczna). Uruchomienie linii autobusowej zastępującej wycofane linie tramwajowe.
2019.04.28. 3 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – PRAGA PŁD.-RATUSZ.

(Stara trasa: ANNOPOL – ... – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWEK.)
Przywrócenie kursowania na trasie skróconej z wykorzystaniem rozjazdu nakładkowego umożliwiającego zawracanie tramwajów dwukierunkowych.
22 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.

(Stara trasa: PIASKI – ... – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Przywrócenie kursowania na trasie skróconej.
73 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.)
Przywrócenie kursowania linii 3 i 22 na trasach skróconych.
300 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w soboty i niedziele w godz. 12-19) METRO WILANOWSKA – Puławska – aleja Wyścigowa (powrót: aleja Wyścigowa – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska) – teren Wyścigów Konnych – TOR SŁUŻEWIEC. Uruchomienie linii w celu umożliwienia pasażerom dojazdu w rejon Torów Wyścigów Konnych.
2019.04.29.
2019.04.30.

2019.05.02.
ZASILENIA PRZEDŚWIĄTECZNE Wprowadzenie dodatkowych kursów w okresie przedświątecznym.

190. Dodatkowe kursy: KINO FEMINA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II] – KINO FEMINA.) – ... – CH MARKI.
2019.04.30. 125 linia autobusowa zwykła stała METRO STADION NARODOWY – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – Zamoście – Sokola – Targowa (powrót: Targowa – Zamoyskiego – Sokola – METRO STADION NARODOWY.) – Zamoyskiego – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Kajki – Pożaryskiego – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: METRO STADION NARODOWY – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – Zamoście – Sokola (powrót: Sokola – METRO STADION NARODOWY.) – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – ... – MIĘDZYLESIE.)
Korekty tras w związku z otwarciem dla ruchu nowego odcinka ul. Sokolej (od ul. Jagiellońskiej do ul. Targowej).
146 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola – Targowa) – aleja Poniatowskiego – Francuska – Paryska – Wersalska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Wał Miedzeszyński – Bysławska – Falenica (pętla) – Bysławska – Poezji – Jachowicza – Olecka – Włókiennicza – Michalinki – Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska – FALENICA (powrót: FALENICA – Bysławska – Wał Miedzeszyński).)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Jagiellońska – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – aleja Poniatowskiego – ... – FALENICA.)
147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola – Targowa) – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Patriotów (zawrotka) – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – Graniczna – Jana Pawła II – Gościniec (zawrotka) – Jana Pawła II – STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA) (powrót: STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA) – Jana Pawła II – Graniczna).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Jagiellońska – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola) – aleja Poniatowskiego – ... – STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA).)
202 linia autobusowa zwykła stała METRO STADION NARODOWY – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – Zamoście – Sokola – Targowa (powrót: Targowa – Zamoyskiego – Sokola – METRO STADION NARODOWY.) – Zamoyskiego – Lubelska – Dworzec Wschodni (Lubelska (pętla) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Stanisławowska) – Szaserów – Makowska – GOCŁAWEK WSCHODNI.

(Stara trasa: METRO STADION NARODOWY – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – Zamoście – Sokola (powrót: Sokola – METRO STADION NARODOWY.) – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – ... – GOCŁAWEK WSCHODNI.)
Z-6 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) METRO STADION NARODOWY – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – Zamoście – Sokola – Targowa (powrót: Targowa – Zamoyskiego – Sokola – METRO STADION NARODOWY.) – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: METRO STADION NARODOWY – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – Zamoście – Sokola (powrót: Sokola – METRO STADION NARODOWY.) – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
703 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – Rolna (powrót: Rolna – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – Rolna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Paszków: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – przejazd przez wiadukt na wysokości Centrum Mody – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kajetany: Rolna – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – przejazd przez wiadukt na wysokości Centrum Mody – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna)Kajetany: Rolna – ... – KOSÓW.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – przejazd przez wiadukt na wysokości Centrum Mody (powrót: przejazd przez wiadukt na wysokości Centrum Mody – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Krakowska (północna jezdnia lokalna) – Warszawska – Kościelna (zawrotka) – Warszawska – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Paszków: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Na Skraju)Kajetany: Rolna – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Krakowska (północna jezdnia lokalna) – Warszawska – Kościelna (zawrotka) – Warszawska – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Paszków: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – przejazd przez wiadukt na wysokości Centrum Mody (powrót: przejazd przez wiadukt na wysokości Centrum Mody – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)) – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna)Kajetany: Rolna – ...))
Wprowadzenie stałych zmian tras po otwarciu węzła Nadarzyn w ciągu drogi ekspresowej S8.
711 linia autobusowa strefowa zwykła stała Kursy do godz. 14.00: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Kościelna – Rolna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Paszków: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – przejazd przez wiadukt na wysokości Centrum Mody – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna).

Kursy po godz. 14.00: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – Rolna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Paszków: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – przejazd przez wiadukt na wysokości Centrum Mody – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna).

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Krakowska (północna jezdnia lokalna) – KomorowskaStrzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)).)
733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Południowa – aleja Katowicka (jezdnia główna) – Urzut: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Kostowiec: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – Południowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska).

(Niektóre kursy: ... – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Południowa – aleja Katowicka (jezdnia główna) – Urzut: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Kostowiec: aleja Katowicka (jezdnia główna)Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – Południowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Paszków: aleja Katowicka – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) (powrót: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna – Braci Leśnej – aleja Katowicka)Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Warszawska – Mszczonowska – ... – MŁOCHÓW.)
N31 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Powsińska (powrót: Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – SADYBA.

(W noce weekendowe i świąteczne: ... – Sobieskiego – Nałęczowska – Wiertnicza – Przyczółkowa (powrót: Przyczółkowa – aleja Wilanowska – Sobieskiego) – Vogla – Syta – GLEBOWA.)
Skierowanie w soboty, niedziele i święta na trasę objazdową w związku z przebudową wiaduktu kolejowego Elektrociepłowni Siekierki.
2019.04.30/
2019.05.01.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii rozwozowych w związku z organizacją koncertu "Gramy dla Europy" na błoniach Stadionu PGE Narodowego.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 0.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 0.00.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 0.00.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od ok. godz. 0.30.]

77. PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA [bez pasażerów: – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA]. [Kursy od ok. godz. 18.00.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 0.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 0.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 0.30.]
2019.05.01. 36 linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w soboty, niedziele i dni świąteczne) METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie linii turystycznej obsługiwanej zabytkowymi tramwajami szybkobieżnymi.
163 linia autobusowa zwykła stała STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – Nałęczowska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Tuzinowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W soboty, niedziele i święta: ... – Nałęczowska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – SPIRALNA.)

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.30: ... – Vogla – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (powrót: Przyczółkowa – Vogla) – WILANÓW.)
Skierowanie w soboty, niedziele i święta na trasę objazdową w związku z przebudową wiaduktu kolejowego Elektrociepłowni Siekierki.
385 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę oraz w niedziele) PLAC WILSONA – Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – PLAC KONSTYTUCJI. Przywrócenie kursowania sezonowej weekendowej linii autobusowej obsługującej bulwary wiślane oraz Park Fontann. Kursy w noce z piątku na sobotę w godz. 20.00-2.00, z soboty na niedzielę w godz. 18.30-2.00 i w niedzielę w godz. 18.30-23.00.
400 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Ficowskiego – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa [osiedle Powsin] – Przekorna – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: POWĄZKI (CM. WOJSKOWY), POWĄZKI-IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI, NALEWKI-MUZEUM, PL. KRASIŃSKICH, PL. TEATRALNY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→POWSIN), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→POWĄZKI), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE, SPACEROWA, SOBIESKIEGO, WILANÓW, POWSIN (PARK KULTURY).
Uruchomienie kursującej w soboty, niedziele i święta linii autobusowej łączącej Śródmieście z Parkiem Kultury w Powsinie. Dwie brygady obsługiwane były taborem historycznym.
MPP linia autobusowa specjalna (przyspieszona) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – Wileńska – Inżynierska – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – Muranowska – Stawki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – Fort Wola – Cmentarz Wolski (pętla) – Fort Wola – Wolska – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (→DW. WSCHODNI), DW. WILEŃSKI (→DW. WSCHODNI), RONDO STARZYŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), PARK TRAUGUTTA (NŻ) (→DW. WSCHODNI), MURANOWSKA (→DW. WSCHODNI), STAWKI (→DW. WSCHODNI), NOWOLIPKI (→DW. WSCHODNI), WOLA-RATUSZ (→DW. WSCHODNI), SOWIŃSKIEGO (→DW. WSCHODNI), PKP WOLA (KASPRZAKA) (→DW. WSCHODNI), DW. ZACHODNI (→DW. WSCHODNI), PL. ZAWISZY (→DW. WSCHODNI), DW. CENTRALNY (→DW. WSCHODNI), CENTRUM (→DW. WSCHODNI), KRUCZA (→DW. WSCHODNI), MUZEUM NARODOWE (→DW. WSCHODNI), RONDO WASZYNGTONA (→DW. WSCHODNI), AL. ZIELENIECKA (→DW. WSCHODNI), DW. WSCHODNI (LUBELSKA).

(Ostatni kurs jednokierunkowo: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – aleja Zieleniecka – Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – Polska – GĄSOCIŃSKA.
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), GĄSOCIŃSKA.)
Zawieszenie funkcjonowania na okres letni.
2019.05.02. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii rozwozowych w związku z organizacją meczu finałowego piłki nożnej Pucharu Polski na Stadionie PGE Narodowy.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 17.45.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]
9. BRÓDNOWSKA – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Starzyńskiego – Starzyńskiego [tor awaryjny] – 11 Listopada – BRÓDNOWSKA.) – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]

22. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 17.30.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Kursy od ok. godz. 17.45.]

77. PLAC STARYNKIEWICZA – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA. [Kursy od ok. godz. 14.00 do ok. godz. 16.45.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 17.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 17.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 17.45.]
2019.05.04. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.15) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Piast Gliwice.
2019.05.06. S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Wesoła – ...)

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)
Skrócenie trasy części kursów lub skierowanie z pominięciem stacji WARSZAWA REMBERTÓW w związku z pracami modernizacyjnymi na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Rembertów.
S90 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – WARSZAWA GDAŃSKA. Uruchomienie dodatkowej linii szybkiej kolei miejskiej na linii obwodowej.
730 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Czecha – Trakt Brzeski – Lubelska – Majdan: Lubelska – Góraszka: Lubelska – Wiązowna: Lubelska – BoryszewskaBoryszew: Boryszewska – Duchnów: Boryszewska – Wspólna – Brzeziny: Wspólna – BRZEZINY.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Wiązowna: Lubelska – Ogrodowa (zawrotka) – Lubelska – Boryszewska – ... – BRZEZINY.)
Wycofanie z podjazdów do pętli przy ul. Ogrodowej w Wiązownie w związku z kolejnym etapem naprawy nawierzchni jezdni pętli.
ZS2 linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona stała) DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Trasa Świętokrzyska – Zabraniecka – Gwarków – Strażacka – Zesłańców Polskich – Cyrulików (powrót: Cyrulików – aleja Chruściela – Strażacka) – Okuniewska – Sulejówek: Okuniewska – Piłsudskiego – Dworcowa – Krasińskiego – Staszica (powrót: Staszica – 3 Maja – Głowackiego – Krasińskiego – Dworcowa) – Bema – Kraszewskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK) (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK) – Bema).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu oraz kilka kursów wieczornych przez cały tydzień: ... – Strażacka – Zesłańców Polskich – Cyrulików – PKP REMBERTÓW (powrót: PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Strażacka).
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (NŻ →SULEJÓWEK), RONDO GRANZOWA (NŻ), PKP REMBERTÓW, PRZEBIEG (NŻ), BUŁAWY (NŻ), PKP WESOŁA, PKP SULEJÓWEK, SULEJÓWEK KRÓTKA (NŻ) (→DW. WSCHODNI), PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA, SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK).
Uruchomienie linii zastępczej po ograniczeniu ruchu kolejowego na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Rembertów w związku z pracami modernizacyjnymi.
Z-7 linia autobusowa zastępcza (przyspieszona stała)
(Koleje Mazowieckie)
PKP OTWOCK – Orla – Powstańców Warszawy – Andriollego – Poniatowskiego – Narutowicza – Armii Krajowej – Pogorzel Warszawska: Warszawska – Stara Wieś: Witosa – Pogorzelska – Fabryczna – Dąbrowiecka – Dąbrówka: Mazowiecka – Celestynów: Prosta – Obrońców Pokoju – Kolejowa – Wojska Polskiego – Człekówka: Lotników – Wspólna – ChrosnaChrząszczówka: Strażacka – Królewska – Kąty: Królewska – Zabieżki: Żurawinowa – Malownicza – Kąty: Olchowa – Augustówka: Kołbielska – JaźwinyŁucznicaPilawa: aleja Wyzwolenia – Konopnickiej – Sportowa – PKP PILAWA.

(Niektóre kursy: ... – Kolejowa – PKP CELESTYNÓW.
Przystanki: PKP OTWOCK, PKP ŚRÓDBORÓW, PKP POGORZEL WARSZAWSKA, STARA WIEŚ, PKP CELESTYNÓW, CZŁEKÓWKA (NŻ), KOŁBIEL, CHROSNA, PKP ZABIEŻKI, AUGUSTÓWKA, JAŹWINY (NŻ), PILAWA (AL. WYZWOLENIA) (NŻ), PKP PILAWA.
Uruchomienie przez Koleje Mazowieckie zastępczej linii autobusowej w związku z kolejnym etapem modernizacji linii kolejowej nr 7 i zamknięciem ruchu kolejowego na odcinku Otwock - Pilawa.
2019.05.06.
2019.05.27.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zmiany związane z pracami torowymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A. na odcinku Warszawa Włochy - Pruszków.


S1. PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – ... – OTWOCK.
(Niektóre kursy w dni powszednie: PRUSZKÓW – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – ...)
(Niektóre kursy w dni powszednie: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ...)


ZS1. DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Popularna – Chrobrego – Ryżowa – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Traktorzystów – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→DW. ZACHODNI), PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, PKP WŁOCHY, PKP URSUS, PKP URSUS, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, PRUSZKÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW HALA ZNICZ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (→DW. ZACHODNI), PKP PRUSZKÓW, PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI, PRUSZKÓW JASNA, PRUSZKÓW OS. STASZICA.
2019.05.08. 737 linia autobusowa strefowa zwykła stała URSYNÓW POŁUDNIOWY – Ciszewskiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska – Baletowa – Dawidy: Starzyńskiego – Dawidy Bankowe: StarzyńskiegoZamienie: Dawidowska – Zgorzała: Postępu – Nowa Wola: Postępu – Lesznowola: Postępu – Kolonia Lesznowola: Postępu – Bobrowiec: Postępu – Wilcza Góra: Żwirowa – Władysławów: Wojska Polskiego – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).

(Pierwszy i ostatni kurs w dni powszednie: ... – Władysławów: Wojska Polskiego – WŁADYSŁAWÓW.)

(Stara trasa: URSYNÓW POŁUDNIOWY – ... – Baletowa – Dawidy: Warszawska – Długa – Łady: Długa – Miklaszewskiego – Dawidy Bankowe: Miklaszewskiego – Starzyńskiego – Zamienie: Dawidowska – ... – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY) / WŁADYSŁAWÓW.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy kanalizacji deszczowej w ul. Starzyńskiego w Dawidach Bankowych.
L23 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – Staszica – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – aleja Niepodległości – Armii Krajowej – Pęcice: Pęcicka – Parkowa – Sokołowska – Sokołów: Sokołowska – Falenty: Sokołowska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – plac Szwedzki – aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Leszczynowa – Laszczki: Leszczynowa – Źródlana – Falenty Duże: Źródlana – Falencka – Falenty: Falencka – Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Sokołowska) – Raszyn: aleja Krakowska – Sportowa – Stadionowa – RASZYN (STADIONOWA).

(Stara trasa: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców (zawrotka) – Staszica – Sienkiewicza – Kościuszki – aleja Wojska Polskiego – Armii Krajowej (powrót: Armii Krajowej – Prusa – Poznańska – POW – 3 Maja – Łączniczek AK – Poznańska – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW.) – Pęcice: Pęcicka – ... – RASZYN (STADIONOWA).)
Przywrócenie stałych tras w Pruszkowie po zakończeniu budowy ronda na skrzyżowaniu ulic: Powstańców, Stalowej i Plantowej w Pruszkowie.
N85 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej).) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Kopińska – Grzymały-Sokołowskiego – Aleje Jerozolimskie – Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza – Chrościckiego – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Poczty Gdańskiej – Sławka – Pużaka – Kompanii Kordian – Regulska – Sosnkowskiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Spisaka – Regulska) – Cierlicka – Lalki – Jagiełły – Warszawska – Keniga – Orląt Lwowskich – Warszawska – Piastów: Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Sowińskiego – Ogińskiego (pętla) – Sowińskiego – aleja Wojska Polskiego (powrót: aleja Wojska Polskiego – Warszawska) – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).

(Stara trasa: CENTRUM (kraniec na ul. Marszałkowskiej) – ... – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).)
2019.05.10. 5 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (MALICHY) – Dolna – Sadowa – Wysoka – Partyzantów – Bohaterów Warszawy – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Pogodna – Lipowa – Kraszewskiego – WKD PRUSZKÓW.

(Stara trasa: PRUSZKÓW (MALICHY) – ... – Kościuszki – aleja Wojska Polskiego – Powstańców – Pogodna – Komorowska – Gordziałkowskiego – Prusa – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – Prusa – Bohaterów Warszawy – Partyzantów – Wysoka – Sadowa – Spacerowa – Pęcicka – Dolna – PRUSZKÓW (MALICHY). [Linia jednokierunkowa.])
Korekta trasy w celu ułatwienia bezpośredniego dojazdu do miejskiego targowiska oraz wzmocnienia połączenia między osiedlem Staszica i dworcem PKP.
6
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Pruszków) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) – Inżynierska – Promyka – Waryńskiego (powrót: Waryńskiego – Młynarska – Inżynierska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA).) – Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja (powrót: 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich) – Żbikowska – Ożarowska – Ożarów Mazowiecki: – Ożarowska – Duchnicka – Mickiewicza – Kolejowa – PKP OŻARÓW MAZOWIECKI (powrót: PKP OŻARÓW MAZOWIECKI – Kolejowa – Kamińskiego – Konotopska – Zatorze – Ożarowska).)
Połączenie z linią 6.
2019.05.10.
ok. godz. 22.00.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PILECKIEGO 01 - zawieszenie funkcjonowania przystanku w związku z kolejnym etapem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy (dotyczy linii 179, 185 i 195).
2019.05.13. 402 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) WYNALAZEK – Wynalazek – Marynarska (powrót: Marynarska – Sasanki – zawrotka pod wiaduktem trasy S79 – Sasanki – Marynarska – Wynalazek – Cybernetyki – rondo Żabczyńskiego (zawrotka) – Cybernetyki – Wynalazek – WYNALAZEK.) – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.
Przystanki: WYNALAZEK, RONDO ŻABCZYŃSKIEGO (NŻ) (→WYNALAZEK), PKP SŁUŻEWIEC (→WYNALAZEK), PKP SŁUŻEWIEC (→WYNALAZEK), POSTĘPU (NŻ), RZYMOWSKIEGO, BEŁDAN, AL. LOTNIKÓW, METRO SŁUŻEW, NOSKOWSKIEGO, DOLINA SŁUŻEWIECKA, WARNEŃSKA (NŻ), TOR STEGNY (NŻ), AL. WITOSA, SIEKIERKI-SANKTUARIUM (NŻ), MOST SIEKIERKOWSKI (NŻ), GOCŁAW, PŁOWIECKA, OKULAROWA, REZEDOWA (NŻ), ŁYSAKOWSKA, POTOCKICH, SEZAM (→MARYSIN), MARYSIN (→WYNALAZEK), MARYSIN.

(Stara trasa: WYNALAZEK – Wynalazek – Marynarska (powrót: Marynarska – Sasanki – zawrotka pod wiaduktem trasy S79 – Sasanki – Marynarska – Wynalazek – Cybernetyki – zawrotka przed torami kolejowymi – Cybernetyki – rondo Żabczyńskiego (zawrotka) – Cybernetyki – Wynalazek – WYNALAZEK.) – aleja Wilanowska – aleja Lotników – Wałbrzyska – Nowoursynowska – Dolina Służewiecka – aleja Sikorskiego – aleja Witosa – aleja Becka – most Siekierkowski – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.)
Korekta trasy objazdowej w związku ze zmianą organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Cybernetyki, Komputerowej i Wynalazek i związanym z tym uruchomieniem relacji skrętu w lewo z ul. Wynalazek w ul. Cybernetyki.
L33 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – Sowińskiego – Piłsudskiego – Jagiellońska – Zegrzyńska – Strużańska – Polna – Słoneczna – Roi – Strużańska – Jabłonna: Strużańska – Józefów: Strużańska – Kąty Węgierskie: Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Marki: Legionowa – Piłsudskiego – Bandurskiego – MARKI (BANDURSKIEGO I) (powrót: MARKI (BANDURSKIEGO I) – Bandurskiego – Okólna – Słoneczna – Piłsudskiego).

(Stara trasa: LEGIONOWO (MICKIEWICZA) – ... – Marki: Legionowa – Piłsudskiego – MARKI (REJTANA) (powrót: MARKI (REJTANA) – Piłsudskiego – Bandurskiego – Okólna – Słoneczna – Piłsudskiego).)
Przeniesienie przystanku krańcowego na wniosek Urzędu Miasta Marki.
L34 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – Handlowa – Kwiatowa – Przemysłowa – Daliowa – Handlowa (powrót: Handlowa – LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI).) – Kościuszki – Piłsudskiego – Sobieskiego – Parkowa – Jagiellońska – Gdańska – Kościuszki – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Partyzantów (powrót: Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI) – Dąbrowa Chotomowska: Kordeckiego – Olszewnica Stara: Kordeckiego – Warszawska – OLSZEWNICA STARA.

(W dni powszednie do godz. 8.00 oraz w godz. 12.30 - 18.00: PKP LEGIONOWO – Kościuszki – ...)

(Stara trasa: LEGIONOWO (PLAC KOŚCIUSZKI) – ... – Chotomów: Piusa XI – Partyzantów (powrót: Partyzantów – Chotomów (pętla) – Strażacka – Piusa XI) – Dąbrowa Chotomowska: Kordeckiego – ... – OLSZEWNICA STARA.)
Korekta trasy w związku ze zmianą organizacji ruchu w ciągu ul. Piusa XI w Chotomowie. Skrócenie trasy części kursów na terenie Legionowa.
L35 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – Lipińska – Sikorskiego – Wąska – Reja – Długa – Wileńska – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Willowa – Przytorowa – Szkolna – Szosa Jadowska – Ręczajska – Nowe Grabie: Ręczajska – pętla – Ręczajska – Duczki: Ręczajska – Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Cichorackiej – Główna – STARE GRABIE.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Przejazd – Lipińska – Legionów – Wileńska (powrót: Wileńska – Przejazd) – Sikorskiego – Wąska – Reja – Długa – Wileńska – Szosa Jadowska – ... – STARE GRABIE.)
Korekty tras objazdowych w związku z przebudową skrzyżowania ul. Wileńskiej i Legionów w Wołominie.
L37 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – Lipińska – Legionów – Sikorskiego – Kościelna – aleja Niepodległości – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – Ossów: Matarewicza – Turów: Hallera – Kobyłka: Nadarzyńska – Zielonka: Nadarzyńska – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Dąbrowskiego – KOBYŁKA (TURÓW) (powrót: KOBYŁKA (TURÓW) – Dąbrowskiego – Turów: Hallera).

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Majdan: Watykańska – Mińska – Mostówka: droga lokalna – Mostówka (pętla) – droga lokalna – Majdan: Mińska – Wyszyńskiego – Cięciwa: Wyszyńskiego – Polna (pętla) – Wyszyńskiego – Majdan: Wyszyńskiego – Kasprzykiewicza (powrót: Kasprzykiewicza – Watykańska) – Leśniakowizna: Kasprzykiewicza – ...)

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Przejazd – Lipińska – Legionów – Sikorskiego – Wąska – Reja – Długa – Wileńska – aleja Niepodległości (powrót: aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – Wileńska – Przejazd) – Majdan: Watykańska – ... – KOBYŁKA (TURÓW).)
L36 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SOKOLA) – Sokola – Topolowa – Brzozowa – 1 Maja (powrót: 1 Maja – Leszczyńska – Sokola – WOŁOMIN (SOKOLA).) – Fieldorfa – Przejazd – Sasina (powrót: Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina) – Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska (powrót: Gdyńska – Szpital Powiatowy (pętla) – Kochanowskiego – Gdyńska) – Sasina – Armii Krajowej – Laskowa – PKP Wołomin (Laskowa) (pętla) – Laskowa – Armii Krajowej – Piłsudskiego – Radzymińska – Czarna: Witosa – Boryny – Helenów: 100-lecia – Zagościniec: 100-lecia – Lipinki: Graniczna – Klonowa – Słoneczna – Piaskowa – Parkowa – PKP ZAGOŚCINIEC (powrót: PKP ZAGOŚCINIEC – Parkowa – Kolejowa – Graniczna – Piaskowa – Słoneczna).

(Stara trasa: WOŁOMIN (SOKOLA) – ... – Zagościniec: 100-lecia – Lipinki: Wiśniowa – Parkowa – PKP ZAGOŚCINIEC (powrót: PKP ZAGOŚCINIEC – Parkowa – Kolejowa – Graniczna – Zagościniec: 100-lecia).)
Przywrócenie podjazdów do przystanku LIPINKI po zakończeniu przebudowy infrastruktury drogowej.
L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CMENTARZ MARKI – droga dojazdowa do cmentarza – Bandurskiego – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – Długa – Reja – Wąska – Żelazna – PKP WOŁOMIN.

(Stara trasa: MARKI (PUSTELNIK) – Duża – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Poławskiego – ... – Wileńska – Długa – Reja – Wąska – Wileńska – Legionów – PKP WOŁOMIN.)
Korekty tras w celu objęcia obsługą komunikacyjną nowych osiedli mieszkaniowych położonych wzdłuż ul. Okólnej i Grunwaldzkiej, a także ułatwienia dojazdu do cmentarza w Markach. Korekta trasy objazdowej linii L40 w związku z przebudową skrzyżowania ul. Wileńskiej i Legionów w Wołominie.
L45 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Rzeczna – Słupno: Platanowa – Bieszczadzka – Klubowa – Wodna – Żeromskiego – Sieraków: Sienkiewicza – Wólka Radzymińska: Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: CH MARKI – aleja Piłsudskiego – Poławskiego – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Sasina – Przejazd – Lipińska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Laskowa – PKP WOŁOMIN (LASKOWA).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej – Sasina – Przejazd – Lipińska – Legionów (powrót: Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Wileńska – WOŁOMIN (MIEJSKI DOM KULTURY).)
Korekta trasy objazdowej w związku z przebudową skrzyżowania ul. Wileńskiej i Legionów w Wołominie.
N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Józefów: Piłsudskiego – JÓZEFÓW (JAROSŁAWSKA).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Skalnicowa – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA / JÓZEFÓW (JAROSŁAWSKA).)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem przebudowy Traktu Lubelskiego i zamknięciem dla ruchu na odcinku od ul. Zwoleńskiej do ul. Chodzieskiej.
1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa).

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Chopina – Kościuszki – PKP PRUSZKÓW (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza – Stalowa – Plantowa).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Stalowej.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • CHOTOMÓW BOCZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Piusa XI (dotyczy linii L34 i N63).
• MARKI BANDURSKIEGO I 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Bandurskiego (dotyczy linii L33 (krańcowy) i L40).
• MARKI BANDURSKIEGO II 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Bandurskiego (dotyczy linii L40).
• MARKI HOOVERA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Bandurskiego (dotyczy linii L40).
• MARKI CHROBREGO 02 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Okólnej (dotyczy linii L33).
• MARKI OKÓLNA 01, 02 i 03 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Okólnej (dotyczy linii L33, L40 i L45).
• MARKI STREFA PRZEMYSŁOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Okólnej (dotyczy linii L40 i L45).
• MARKI SŁONECZNA 03 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Słonecznej (dotyczy linii L40 i L45).
• MARKI KOLONIA MAKÓWKO 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Okólnej (dotyczy linii L40 i L45).
• MARKI KARŁOWICZA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Grunwaldzkiej (dotyczy linii L40 i L45).
• MARKI WALEWSKIEJ 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Grunwaldzkiej (dotyczy linii L40 i L45).
• MARKI PUSTELNIK 04 i 05 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Pomnikowej (dotyczy linii L40 i L45).
• CMENTARZ MARKI 01 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Słonecznej (krańcowy dla linii L40).
• MARKI REJTANA - zmiana nazwy na MARKI-RATUSZ.
2019.05.13.
ok. godz. 8.00.
L22 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – Żeromskiego – Żeromskiego (jezdnia tymczasowa) – Szosa Lubelska (jezdnia tymczasowa) – Szosa Lubelska – Rudka: droga krajowa nr 17 – Radiówek: droga przez Radiówek – Lubelska – Emów: Lubelska – Wiązowna Kościelna: Kościelna – Nadrzeczna – Sportowa – Wiązowna: Sportowa – Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – ... – Filipowicza – Żeromskiego – – Szosa Lubelska – Rudka: droga krajowa nr 17 – ... – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).)
Wprowadzenie trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy drogi ekspresowej S17 w Wólce Mlądzkiej i całkowitym zamknięciem dla ruchu skrzyżowania ul. Żeromskiego i Wypoczynkowej z Szosą Lubelską.
2019.05.14. 142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – Patriotów – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Skalnicowa – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – ... – ALEKSANDRÓW.)
Korekty tras objazdowych w związku z kolejnym etapem przebudowy Traktu Lubelskiego i zamknięciem dla ruchu na odcinku od ul. Zwoleńskiej do ul. Chodzieskiej.
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Bronowska – Wał MiedzeszyńskiJózefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego).

(Stara trasa: WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Skalnicowa – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – ... – OTWOCK (ORLA).)
2019.05.15. 164 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Po jednym kursie w obu kierunkach ok. godz. 7.30: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach nocnych: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Niektóre kursy w dni powszednie i świąteczne do godz. 13.00: ... – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA (powrót: KĘPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Calowa – Bruzdowa – Metryczna).)

(Niektóre kursy w dni powszednie po godz. 13.00 oraz w dni świąteczne po godz. 8.30: ... – Metryczna – Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Calowa – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA (powrót: KĘPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna).)

(Po jednym kursie w obu kierunkach ok. godz. 7.30: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach nocnych: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.))
Zawieszenie wariantowych podjazdów na terenie Kępy Zawadowskiej w związku z budową kanalizacji w ul. Prętowej.
2019.05.16. L-1 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP PIASECZNO – Towarowa – Dworcowa – Jana Pawła II – Orężna – Łoziska: Leśna – Bobrowiec: Postępu – Mazowiecka – Żwirowa – Władysławów: Żwirowa – Wojska Polskiego – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa – Łazy: Produkcyjna – Lokalna – Posępna – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – JednościJanczewice: Jedności – Falenty Nowe: Falencka – Falenty: Opackiego – aleja Hrabska – aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – JANKI (PLAC SZWEDZKI) (powrót: JANKI (PLAC SZWEDZKI) – aleja Mszczonowska – aleja Krakowska – Falencka – Falenty: Falencka).

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Wola Gołkowska: Masztowa – Kuleszówka: Masztowa (powrót: Kuleszówka: Masztowa – Antoninów – Cmentarz Południowy (pętla) – AntoninówWola Gołkowska: Masztowa – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Wola Gołkowska: Masztowa – Antoninów – Cmentarz Południowy (pętla) – AntoninówKuleszówka: Masztowa (powrót: Kuleszówka: Masztowa – Wola Gołkowska: Masztowa) – ...)

(Stara trasa: PKP PIASECZNO – ... – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Lesznowola Urząd Gminy (pętla) – Gminna – Słoneczna – Jedności – Janczewice: Jedności – ... – JANKI (PLAC SZWEDZKI).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Gminnej w Lesznowoli i wyłączeniem jej z ruchu na odcinku od ul Słonecznej do ul. Oficerskiej.
L-4 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała STEFANOWO (SOSNOWA) – Ułanów – Graniczna – Malinowa – Urocza – aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska (powrót: Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Ułanów – Stefanowo: Ułanów – STEFANOWO (SOSNOWA).) – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – SzkolnaNowa Wola: Szkolna – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO.

(Stara trasa: STEFANOWO (SOSNOWA) – ... – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Gminna – Oficerska – jezdnia lokalna przy Urzędzie Gminy – Gminna – Słoneczna – SzkolnaNowa Wola: Szkolna – ... – MYSIADŁO.)
2019.05.17.
ok. godz. 22.00.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • STRYJEŃSKICH 01 - zawieszenie funkcjonowania przystanku w związku z kolejnym etapem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy (dotyczy linii 192 i 504).
2019.05.18. 10 linia tramwajowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – ... – WYŚCIGI.)
Zamknięcie trasy tramwajowej na ul. Górczewskiej w związku z kolejnym etapem budowy II linii metra. Wprowadzenie tras zmienionych jako stałych ze względu na długotrwały charakter objazdu.
11 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – Nocznickiego – Wólczyńska – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.)
26 linia tramwajowa zwykła stała KOŁO – Dywizjonu 303 – Radiowa – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – ... – GOCŁAWEK.)
28 linia tramwajowa zwykła stała PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – aleja Reymonta – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
2019.05.18. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii rozwozowych w związku z organizacją Grand Prix na żużlu na Stadionie PGE Narodowy.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 22.00.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.45.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.45.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.45.]

9. Dodatkowe kursy: PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 17.00 do ok. godz. 19.00.]

22. PIASKI – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.45.]
22. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.45.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.45.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.45.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.45.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – KOŁO. [Kursy od ok. godz. 22.00.]

M. ZAJEZDNIA WOLA – ... – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – CZYNSZOWA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 21.45.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 21.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 22.00.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.00.]
2019.05.18. A linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 1.30) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Żelazna – Grzybowska – Siedmiogrodzka – Skierniewicka – Wolska – ZAJEZDNIA WOLA (powrót: ZAJEZDNIA WOLA – aleja Solidarności – Karolkowa – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.).
Przystanki: PL. DEFILAD, MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, ZAJEZDNIA WOLA.
Uruchomienie kursujących tylko wieczorem i w nocy z 18 na 19 maja specjalnych linii komunikacji miejskiej w związku z organizacją XVI Warszawskiej Nocy Muzeów. Linie A, K i P obsługiwane były taborem zabytkowym, linia M - zabytkowym i współczesnym.
B linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji) – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Woronicza – Puławska – aleja Wilanowska – aleja Rzeczypospolitej – Branickiego – Przyczółkowa (powrót: Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – WILANÓW.
Przystanki: PL. DEFILAD, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), EMILII PLATER (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), CENTRUM, HOŻA, PL. KONSTYTUCJI, PL. ZBAWICIELA (→PL. DEFILAD), METRO POLITECHNIKA (→WILANÓW), LITEWSKA (→PL. DEFILAD), PL. UNII LUBELSKIEJ, RAKOWIECKA, WIŚNIOWA, METRO POLE MOKOTOWSKIE, MADALIŃSKIEGO, METRO RACŁAWICKA, POLSKIE RADIO, METRO WIERZBNO, KRÓLIKARNIA, BUKOWIŃSKA, METRO WILANOWSKA, DOMINIKAŃSKA, DOLINA SŁUŻEWIECKA, SOBIESKIEGO, ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ (→WILANÓW), WILANÓW (→ PL. DEFILAD), WILANÓW.
D linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Folwarczna – Kawęczyńska – Ząbkowska – MARKOWSKA (powrót: MARKOWSKA – Ząbkowska – Targowa).
Przystanki: PL. DEFILAD, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. GRZYBOWSKI (→MARKOWSKA), EMILII PLATER (→MARKOWSKA), DW. CENTRALNY (→MARKOWSKA), CENTRUM (→MARKOWSKA), KRÓLEWSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, MARKOWSKA (→MARKOWSKA), KORSAKA (→MARKOWSKA), MARKOWSKA.
E linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska – Wenedów – Wybrzeże Gdańskie (powrót: Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska) – Wybrzeże Gdyńskie – Krasińskiego – PLAC WILSONA.
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→PL. WILSONA), DW. CENTRALNY (→PL. WILSONA), EMILII PLATER (→PL. WILSONA), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. GRZYBOWSKI (→PL. WILSONA), KRÓLEWSKA (→PL. WILSONA), ZACHĘTA, PL. PIŁSUDSKIEGO, PL. TEATRALNY, PL. BANKOWY, KAPITULNA, PL. KRASIŃSKICH, FRANCISZKAŃSKA (→PL. WILSONA), MURANOWSKA (→PL. DEFILAD), KONWIKTORSKA (→PL. DEFILAD), MOST GDAŃSKI, CYTADELA, CENTRUM OLIMPIJSKIE, PL. WILSONA (→PL. DEFILAD), PL. WILSONA.
F linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – Koszykowa – Raszyńska – plac Zawiszy – Towarowa – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – PLAC DEFILAD. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), LINDLEYA (→PL. DEFILAD), PL. ZAWISZY (→PL. DEFILAD), RONDO DASZYŃSKIEGO (→PL. DEFILAD), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→PL. DEFILAD), MENNICA (→PL. DEFILAD), HALA MIROWSKA (→PL. DEFILAD), KINO FEMINA (→PL. DEFILAD), NOWOLIPKI (→PL. DEFILAD), ANIELEWICZA (→PL. DEFILAD), NALEWKI-MUZEUM (→PL. DEFILAD), MURANÓW (→PL. DEFILAD), METRO RATUSZ ARSENAŁ (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY (→PL. DEFILAD), KRÓLEWSKA (→PL. DEFILAD), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. DEFILAD.
G linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Twarda – plac Grzybowski – Królewska – Marszałkowska (powrót: Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska – Stanisławowska – Mińska – NEON-MUZEUM (powrót: NEON-MUZEUM – Mińska – Grochowska).
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→NEON-MUZEUM), DW. CENTRALNY (→NEON-MUZEUM), EMILII PLATER (→NEON-MUZEUM), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. GRZYBOWSKI (→NEON-MUZEUM), KRÓLEWSKA (→PL. DEFILAD), PL. BANKOWY, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA, KIJOWSKA, AL. ZIELENIECKA, LUBELSKA, GOCŁAWSKA (→NEON-MUZEUM), PRAGA PŁD.-RATUSZ (→NEON-MUZEUM), MIĘDZYBORSKA (→NEON-MUZEUM), NEON-MUZEUM.
J linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 2.00) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Górnośląska – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PL. DEFILAD, CENTRUM (→PL. DEFILAD), KRUCZA (→PL. DEFILAD), PL. TRZECH KRZYŻY (→PL. DEFILAD), PL. NA ROZDROŻU (→PL. DEFILAD), ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE (→PL. DEFILAD), SPACEROWA (→PL. DEFILAD), SIELCE (→PL. DEFILAD), AGRYKOLA (→PL. DEFILAD), ROZBRAT (→PL. DEFILAD), WIEJSKA (→PL. DEFILAD), PIĘKNA (→PL. DEFILAD), PL. TRZECH KRZYŻY (→PL. DEFILAD), PL. TRZECH KRZYŻY (→PL. DEFILAD), KRUCZA (→PL. DEFILAD), CENTRUM (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), EMILII PLATER (→PL. DEFILAD), METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), PL. DEFILAD.
K linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 1.30) PLAC DEFILAD – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – PLAC DEFILAD.) – Książęca – Ludna – Solec – Dobra – MARIENSZTAT (powrót: MARIENSZTAT – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra).
Przystanki: PL. DEFILAD, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→PL. DEFILAD), EMILII PLATER (→PL. DEFILAD), DW. CENTRALNY (→PL. DEFILAD), CENTRUM, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, KSIĄŻĘCA (→PL. DEFILAD), CZERNIAKOWSKA (→MARIENSZTAT), SOLEC, AL. 3 MAJA, JARACZA, ZAJĘCZA, BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA, MARIENSZTAT.
M linia tramwajowa specjalna (zwykła) (kursuje w godz. 19.00 - 1.30) ZAJEZDNIA WOLA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – ROGALIŃSKA – [bez pasażerów przez teren zajezdni Wola: Siedmiogrodzka – Młynarska] – ZAJEZDNIA WOLA.) – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności) – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa)./TD>
P linia autobusowa specjalna (przyspieszona) (kursuje w godz. 18.00 - 1.30) METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) (powrót: PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA) – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska).
Przystanki: METRO WILANOWSKA, AL. LOTNIKÓW, POLECZKI, PIASECZNO (KOLEJKA PIASECZYŃSKA).
2019.05.19. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Zagłębie Lubin.
2019.05.20. 3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PIASTÓW (TRAUGUTTA) – Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – Długa (powrót: Długa – Zdziarska – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Dąbrowskiej – Piastów: Bohaterów Wolności – Warszawska) – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich (powrót: Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja) – Waryńskiego – Młynarska – Inżynierska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) (powrót: PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) – Inżynierska – Promyka – Waryńskiego).

(Stara trasa: PIASTÓW (TRAUGUTTA) – Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – Długa (powrót: Długa – Zdziarska – Korczaka – Dąbrowskiej – Piastów: Bohaterów Wolności – Warszawska) – Ciechanowska – ... – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową kanalizacji deszczowej w ul. Korczaka.
3
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA) – Jarzynowa – Jedności Robotniczej – Miodowa – Zdziarska – Długa – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – POW – Warsztatowa – Broniewskiego – Studzienna – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Długosza – PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA) – ... – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Zdziarska – Brzezińskiego – Długosza – PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA). [Linia jednokierunkowa.])
2019.05.25. 3 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – PRAGA PŁD.-RATUSZ.)
Kolejny etap modernizacji torowiska tramwajowego na ul. Zamoyskiego i Grochowskiej (na odcinku od al. Zielenieckiej do ronda Wiatraczna). Zawieszenie kursowania w związku z montażem rozjazdu nakładkowego w rejonie zespołu przystankowego GOCŁAWSKA.
22 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.)
73 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej zawieszone linie 3 i 22.
2019.05.26. 3 linia tramwajowa zwykła stała ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWSKA.

(Stara trasa: ANNOPOL – ... – Zamoyskiego – Grochowska – PRAGA PŁD.-RATUSZ.)
Przywrócenie kursowania na trasie skróconej z wykorzystaniem rozjazdu nakładkowego umożliwiającego zawracanie tramwajów dwukierunkowych.
22 linia tramwajowa zwykła stała PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.

(Stara trasa: PIASKI – ... – aleja Zieleniecka – Zamoyskiego – Grochowska – WIATRACZNA.)
Przywrócenie kursowania.
73 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL.)
Przywrócenie kursowania linii 3 i 22 na trasach skróconych.
2019.05.29.
2019.05.31.
933 linia autobusowa specjalna (przyspieszona) DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Paszkowianka – PASZKÓW-EXPO.
Przystanki: DW. CENTRALNY, PASZKÓW-EXPO.

(Jeden kurs 29 maja w godzinach popołudniowych: ... – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka (powrót: Grójecka – Korotyńskiego – Pawińskiego – Banacha – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska – plac Zawiszy) – aleja Krakowska – aleja POW – ... – PASZKÓW-EXPO.
Przystanki: DW. CENTRALNY, WIŚLICKA (→DW. CENTRALNY), PASZKÓW-EXPO.
Uruchomienie specjalnej dowozowej linii autobusowej w związku z organizacją na terenie Ptak Warsaw Expo Center Europe w Nadarzynie w dniach 29-31 maja imprez VIII Workshop Europy Centralnej i Wschodniej oraz Targów China Homelife Show. Linia bezpłatna.
2019.05.31.
2019.06.01.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Organizacja na terenie Wyścigów Konnych na Służewcu imprezy Orange Warsaw Festival 2019.

300. METRO WILANOWSKA – Puławska – WYŚCIGI (powrót: WYŚCIGI – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska). [Kursy w godz. 14.30 - 23.00.]

DO METRA. WYŚCIGI – Puławska – Romera – Surowieckiego – aleja KEN – METRO URSYNÓW. [Linia jednokierunkowa. Kursy od godz. 23.00.]
2019.06.01. 733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska).

(Niektóre kursy: ... – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska).)

(Dwa ostatnie kursy: ... – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Mszczonowska).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Południowa – aleja Katowicka (jezdnia główna) – Urzut: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Kostowiec: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – Południowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska).

(Niektóre kursy: ... – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka – Południowa – aleja Katowicka (jezdnia główna) – Urzut: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Kostowiec: aleja Katowicka (jezdnia główna)Siestrzeń: Przy Trasie – Żelechowska – Przy Trasie – Rozalińska – Rozalin: MłochowskaMłochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – Południowa – aleja Katowicka – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska).))
Kolejna zmiana trasy w związku z oddaniem do ruchu jezdni lokalnych al. Katowickiej w rejonie Kostowca. Wycofanie z ul. Południowej w Starej Wsi w związku z pracami drogowymi związanymi z modernizacją przepustu nad rzeką Mrówką.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ROZALIN 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 733).
• STARA WIEŚ 01 - zmiana charakteru przystanku z warunkowego na stały (dotyczy linii 733).
2019.06.01.
2019.06.02.
D linia tramwajowa specjalna (zwykła) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. Uruchomienie przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego i Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko w dniach 1-2 czerwca specjalnej linii tramwajowej z okazji Dnia Dziecka. Linia obsługiwana taborem historycznym.
2019.06.03. 703 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – Rolna (powrót: Rolna – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – aleja Katowicka (jezdnia główna) – Paszków: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Na Skraju) – Kajetany: Rolna – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – Rolna (powrót: Rolna – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – Rolna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Paszków: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – przejazd przez wiadukt na wysokości Centrum Mody – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kajetany: Rolna – ... – KOSÓW.)
Czasowe skierowanie jezdnią główną drogi ekspresowej S8 w związku z przebudową południowej jezdni lokalnej.
711 linia autobusowa strefowa zwykła stała Kursy do godz. 14.00: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Kościelna – aleja Katowicka (jezdnia główna) – Paszków: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Na Skraju).

Kursy po godz. 14.00: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – aleja Katowicka (jezdnia główna) – Paszków: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Na Skraju).

(Stara trasa: Kursy do godz. 14.00: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Krakowska (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Kościelna – Rolna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Paszków: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – przejazd przez wiadukt na wysokości Centrum Mody – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna).

Kursy po godz. 14.00: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Krakowska (północna jezdnia lokalna) – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – Rolna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Paszków: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – przejazd przez wiadukt na wysokości Centrum Mody – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna).)
2019.06.06. L24 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – 17 Stycznia (powrót: 17 Stycznia – Gerbera – aleja Wojska Polskiego – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – Żabieniec: Asfaltowa – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – CHYLICE (powrót: CHYLICE – Starochylicka – PolnaChylice-Pólko: Sielska – Siedliska: Sielska – Żabieniec: Polna – Asfaltowa).

(W dni powszednie w godz. 6.30 - 13.00: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – 17 Stycznia (powrót: 17 Stycznia – Gerbera – aleja Wojska Polskiego – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – Żabieniec: Asfaltowa – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – CHYLICE (powrót: CHYLICE – Starochylicka – PolnaChylice-Pólko: Sielska – Siedliska: Sielska – Żabieniec: Polna – Asfaltowa – Główna – Leśna (pętla) – Główna – Asfaltowa).).

(W dni powszednie w godz. 13.00 - 20.00: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – 17 Stycznia (powrót: 17 Stycznia – Gerbera – aleja Wojska Polskiego – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – Żabieniec: Asfaltowa – Główna – Leśna (pętla) – Główna – Asfaltowa – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – Polna – CHYLICE (powrót: CHYLICE – Starochylicka – Chylice-Pólko: Sielska – Siedliska: Sielska – Żabieniec: Polna – Asfaltowa).).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – Ptaków Leśnych – Jastrzębie: Ptaków Leśnych – Konstancin-Jeziorna: Akacjowa – Chylicka – Długa – Chylice: Starochylicka – CHYLICE (powrót: CHYLICE – Starochylicka – Chylice-Pólko: Sielska – Siedliska: Sielska – Żabieniec: Polna – Asfaltowa).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Sielskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Starochylicką w Chylicach.
2019.06.07. N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór (powrót: Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka) – OSIEDLE DERBY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Głębocka – ... – OSIEDLE DERBY.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z kolejnym etapem budowy wschodnio-północnego odcinka drugiej linii metra i zamknięciem dla ruchu fragmentu ul. św. Wincentego (na odcinku od tymczasowej zawrotki na wysokości osiedla Zielone Zacisze do ul. Kondratowicza.
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – ŚW. WINCENTEGO.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Borzymowska – Trocka – TARGÓWEK.)
2019.06.07.
ok. godz. 12.00.
731 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Milenijna – Leśna – Politechniczna (powrót: Politechniczna – Przylesie – Marmurowa) – Akademijna – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni powszednie w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) / LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
Jednokierunkowe skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową ul. Przylesie w Jabłonnie.
741 linia autobusowa strefowa zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Milenijna – Leśna – Politechniczna (powrót: Politechniczna – Przylesie – Marmurowa) – Akademijna – Szkolna – Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Mehoffera – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków "Czajka" (pętla) – Przylesie – Animuszu – Modlińska (powrót: Modlińska – Mehoffera) – Dębowa – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Mehoffera – Modlińska (powrót: Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków "Czajka" (pętla) – Przylesie – Animuszu – Modlińska – Mehoffera) – Dębowa – ...)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – ... – CHOTOMÓW.)
2019.06.08. 112 linia autobusowa zwykła stała ŚW. WINCENTEGO – św. Wincentego – Matki Teresy z Kalkuty – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: CH MARKI – aleja Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Warszawa: Toruńska (powrót: Toruńska – CH MARKI.) – Głębocka – św. Wincentego – ... – KAROLIN.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z kolejnym etapem budowy wschodnio-północnego odcinka drugiej linii metra i zamknięciem dla ruchu fragmentu ul. św. Wincentego (na odcinku od tymczasowej zawrotki na wysokości osiedla Zielone Zacisze do ul. Kondratowicza).
120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie (powrót: Kąty Grodziskie – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka) – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka).)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – ... – OLESIN / ZAUŁEK.)
126 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.

(Kursy po godz. 21.00: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Jeden kurs w dni robocze w godzinach wieczornych: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Stara trasa: CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Matki Teresy z Kalkuty – Chodecka – Wyszogrodzka – ... – NOWODWORY.)
145 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – Gilarska – Samarytanka – Jórskiego – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Płowiecka – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – ... – WIATRACZNA.)
240 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – ToruńskaMarki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Sosnowa – Kościuszki – Warszawa: Lewandów – Głębocka – Toruńska) – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Sosnowa – Kościuszki – Warszawa: Lewandów – Głębocka – św. Wincentego) – Duża – MARKI (PUSTELNIK).)
327 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Ficowskiego – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – ŚW. WINCENTEGO.

(Stara trasa: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – ... – św. Wincentego – Głębocka – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – CH TARGÓWEK.)
412 linia autobusowa przyspieszona okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: RONDO ŻABA – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: RONDO ŻABA (→DW. WILEŃSKI), KOŁOWA (→DW. WILEŃSKI), ŻUROMIŃSKA (→DW. WILEŃSKI), ŚW. WINCENTEGO (→DW. WILEŃSKI), ŚW. WINCENTEGO (→DW. WILEŃSKI), PRZY GRODZISKU (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), BOHUSZEWICZÓWNY (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), CODZIENNA (→DW. WILEŃSKI), MŁODZIEŃCZA (→DW. WILEŃSKI), KOŚCIELISKA (→DW. WILEŃSKI), JÓRSKIEGO (NŻ) (→DW. WILEŃSKI), TROCKA (→DW. WILEŃSKI), PIOTRA SKARGI (→DW. WILEŃSKI), DW. WILEŃSKI.)
Z12 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – CH Targówek (zawrotka) – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – Toruńska – CH MARKI (powrót: CH MARKI – Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Warszawa: Toruńska). Uruchomienie linii autobusowej zastępującej linię 112 na odcinku Bródno - Marki.
Z52 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni nauki szkolnej) CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – ŚW. WINCENTEGO. Uruchomienie linii autobusowej w celu usprawnienia obsługi komunikacyjnej Szkoły Podstawowej nr 52 przy ul. Samarytanka.
2019.06.08.
2019.06.09.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na pętli tramwajowej METRO MŁOCINY.


2. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.


6. ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – ... – WIATRACZNA.


10. PIASKI – Broniewskiego – aleja Reymonta – ... – WYŚCIGI.


17. Kursy wariantowe: NOWODWORY – Światowida – Trakt Nadwiślański – Kuklińskiego – most Skłodowskiej-Curie – aleja Wittek – Marymoncka – Słowackiego – ... – PKP SŁUŻEWIEC.


33. PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – ... – KIELECKA.


Z-2. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – most Skłodowskiej-Curie – Kuklińskiego – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY.



Z33. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Wólczyńska – aleja Reymonta – Broniewskiego – PARK OLSZYNA.
2019.06.08. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany w godz. 12.00 - 18.00 w kursowaniu linii tramwajowych w związku ze zgromadzeniem publicznym na trasie od Ogrodu Saskiego ulicami: Marszałkowską, pl. Konstytucji, Koszykową, pl. Na Rozdrożu, Al. Ujazdowskie do Łazienek Królewskich oraz organizacją Parady Równości 2019 na trasie od skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej ulicami: Marszałkowską, pl. Konstytucji, Waryńskiego, al. Armii Ludowej, al. Niepodległości, Chałubińskiego, Al. Jerozolimskimi i Emilii Plater.

Etap I - zamknięcie dla ruchu ul. Marszałkowskiej (na odcinku od pl. Bankowego do pl. Konstytucji) i Al. Jerozolimskich (na odcinku od ul. Emilii Plater do ul. Kruczej).
Etap II - zamknięcie dla ruchu ul. Marszałkowskiej (na odcinku od pl. Bankowego do pl. Zbawiciela), Al. Jerozolimskich (na odcinku od ronda Czterdziestolatka do ul. Kruczej) oraz ciągu al. Jana Pawła II - al. Niepodległości (na odcinku od ronda ONZ do ul. Rakowieckiej).
Etap III - zamknięcie dla ruchu Al. Jerozolimskich (na odcinku od ronda Czterdziestolatka do ul. Kruczej) oraz ciągu al. Jana Pawła II - al. Niepodległości (na odcinku od ronda ONZ do ul. Rakowieckiej).

4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI. [Zmiana obowiązuje w etapie I.]
4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. [Zmiana obowiązuje w etapie II.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje w etapach I, II i III.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje w etapach I, II i III.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w etapach I, II i III.]

10. METRO MŁOCINY – ... – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Zmiana obowiązuje w etapach II i III.]

14. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Zmiana obowiązuje w etapach I i II.]

15. MARYMONT-POTOK – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – P+R AL. KRAKOWSKA. [Zmiana obowiązuje w etapie I.]
15. MARYMONT-POTOK – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – METRO MARYMONT. [Zmiana obowiązuje w etapie II.]
15. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – ... – P+R AL. KRAKOWSKA. [Zmiana obowiązuje w etapach II i III.]

17. TARCHOMIN KOŚCIELNY / METRO MARYMONT – ... – aleja Jana Pawła II – RONDO ONZ. [Zmiana obowiązuje w etapach II i III.]

18. ŻERAŃ FSO – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – PKP SŁUŻEWIEC. [Zmiana obowiązuje w etapie I.]
18. ŻERAŃ FSO – ... – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – METRO MARYMONT. [Zmiana obowiązuje w etapie II.]

22. PIASKI – ... – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – Banacha – BANACHA. [Zmiana obowiązuje w etapach I, II i III.] 22. GOCŁAWEK – Grochowska – aleja Waszyngtona – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA. [Zmiana obowiązuje w etapach I, II i III.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje w etapach I, II i III.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje w etapach I, II i III.]

25. ANNOPOL – ... – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – ... – BANACHA. [Zmiana obowiązuje w etapach I, II i III.]

31. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Zmiana obowiązuje w etapie II.]

33. METRO MŁOCINY – ... – aleja Jana Pawła II – RONDO ONZ. [Zmiana obowiązuje w etapach II i III.]

35. NOWE BEMOWO – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI. [Zmiana obowiązuje w etapie I.]
35. NOWE BEMOWO – ... – Stawki – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – MARYMONT-POTOK. [Zmiana obowiązuje w etapie II.]

36. METRO MARYMONT – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – PLAC NARUTOWICZA. [Zmiana obowiązuje w etapie I.]
36. METRO MARYMONT – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Zmiana obowiązuje w etapach II i III.]

Z-4. METRO WILANOWSKA – Puławska – Waryńskiego – Batorego – aleja Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – WORONICZA (powrót: WORONICZA – Woronicza – Samochodowa – Garażowa – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości). [Zmiana obowiązuje w etapach I, II i III.]

Z. [tramwaj] WYŚCIGI – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC. [Zmiana obowiązuje w etapach II i III.]
2019.06.09. S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Stara trasa: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Wesoła – ...)

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.))
Przywrócenie stałego rozkładu linii kolejowych na linii siedleckiej.
ZS2 linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Trasa Świętokrzyska – Zabraniecka – Gwarków – Strażacka – Zesłańców Polskich – Cyrulików (powrót: Cyrulików – aleja Chruściela – Strażacka) – Okuniewska – Sulejówek: Okuniewska – Piłsudskiego – Dworcowa – Krasińskiego – Staszica (powrót: Staszica – 3 Maja – Głowackiego – Krasińskiego – Dworcowa) – Bema – Kraszewskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK) (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK) – Bema).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu oraz kilka kursów wieczornych przez cały tydzień: ... – Strażacka – Zesłańców Polskich – Cyrulików – PKP REMBERTÓW (powrót: PKP REMBERTÓW – aleja Chruściela – Strażacka).
Przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) (NŻ →SULEJÓWEK), RONDO GRANZOWA (NŻ), PKP REMBERTÓW, PRZEBIEG (NŻ), BUŁAWY (NŻ), PKP WESOŁA, PKP SULEJÓWEK, SULEJÓWEK KRÓTKA (NŻ) (→DW. WSCHODNI), PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA, SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK).)
S9 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – LEGIONOWO.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Po jednym kursie w godzinach porannego i popołudniowego szczytu: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – ... – LEGIONOWO.)

(Stara trasa: WARSZAWA ZACHODNIA – ... – LEGIONOWO.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Niektóre kursy: ... – Warszawa ZOO – Warszawa Żerań – ... – LEGIONOWO / LEGIONOWO PIASKI.)

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Warszawa Koło – WARSZAWA GDAŃSKA.)

(Po jednym kursie w godzinach porannego i popołudniowego szczytu: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.))
Przywrócenie zatrzymywania się na wszystkich przystankach we wszystkich kursach. Likwidacja kursów wariantowych na trasie WARSZAWA ZACHODNIA - WARSZAWA GDAŃSKA. Skierowanie jednego kursu porannego przez Warszawę Centralną.
147 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Zamoyskiego – Targowa – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – Wybrzeże Szczecińskie (powrót: Wybrzeże Szczecińskie – Sokola – Targowa) – aleja Poniatowskiego – Francuska – Zwycięzców – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Bronowska – Trakt Lubelski – Zwoleńska – Patriotów (zawrotka) – Zwoleńska – tunel – Żegańska – aleja Dzieci Polskich – Graniczna – Jana Pawła II – Gościniec (zawrotka) – Jana Pawła II – STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA) (powrót: STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA) – Jana Pawła II – Graniczna).

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – ... – STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA).)
Korekta trasy na wniosek mieszkańców w celu poprawy komunikacji na Saskiej Kępie.
L22 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – Żeromskiego – Żeromskiego (jezdnia tymczasowa) – Szosa Lubelska (jezdnia tymczasowa) – Rudka: droga krajowa nr 17 (jezdnia tymczasowa) – droga krajowa nr 17 – Radiówek: droga przez Radiówek – Lubelska – Emów: Lubelska – Wiązowna Kościelna: Kościelna – Nadrzeczna – Sportowa – Wiązowna: Sportowa – Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – ... – Filipowicza – Żeromskiego – Żeromskiego (jezdnia tymczasowa) – Szosa Lubelska (jezdnia tymczasowa) – Szosa Lubelska – Rudka: droga krajowa nr 17 – Radiówek: droga przez Radiówek – ... – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).)
Korekta trasy objazdowej w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy drogi ekspresowej S17 w Rudce i całkowitym zamknięciem dla ruchu jezdni głównej drogi krajowej nr 17.
2019.06.10. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii rozwozowych w związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska - Izrael na Stadionie PGE Narodowy.

3. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

22. PIASKI – ... – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
22. ALEJA ZIELENIECKA – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Grochowska – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – KOŁO. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.30.]
2019.06.19. 2
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Prusa – aleja Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – WKD PRUSZKÓW.

(Stara trasa: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – ... – Plantowa – Powstańców – aleja Wojska Polskiego – aleja Armii Krajowej – ... – WKD PRUSZKÓW.)
Korekta trasy na terenie centrum Pruszkowa.
3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PIASTÓW (TRAUGUTTA) – Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – Długa (powrót: Długa – Zdziarska – Korczaka – Dąbrowskiej – Piastów: Bohaterów Wolności – Warszawska) – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich (powrót: Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja) – Waryńskiego – Młynarska – Inżynierska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) (powrót: PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) – Inżynierska – Promyka – Waryńskiego).

(Stara trasa: PIASTÓW (TRAUGUTTA) – Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – Długa (powrót: Długa – Zdziarska – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Dąbrowskiej – Piastów: Bohaterów Wolności – Warszawska) – Ciechanowska – ... – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu budowy kanalizacji deszczowej w ul. Korczaka.
3
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA) – Jarzynowa – Jedności Robotniczej – Miodowa – Zdziarska – Długa – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – POW – Warsztatowa – Broniewskiego – Studzienna – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Zdziarska – Brzezińskiego – Długosza – PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA) – ... – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Długosza – PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA). [Linia jednokierunkowa.])
2019.06.20. S90 linia szybkiej kolei miejskiej zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – WARSZAWA GDAŃSKA.
Wprowadzenie wakacyjnego rozkładu jazdy.
206 linia autobusowa zwykła stała NOWE WŁOCHY – Chrościckiego – Świerszcza – Potrzebna – WAGONOWNIA.

(Stara trasa: NOWE WŁOCHY – ... – Potrzebna – ODOLANY.)
Skrócenie trasy w związku z bardzo złym stanem nawierzchni jezdni w obrębie krańca Odolany.
Z52 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni nauki szkolnej) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – ŚW. WINCENTEGO.
Likwidacja linii w związku z zakończeniem roku szkolnego.
2019.06.21. ZASILENIA Wprowadzenie dodatkowych skróconych kursów w związku z obowiązywaniem sobotniego rozkładu jazdy w piątek po Bożym Ciele.

190. Dodatkowe kursy: KINO FEMINA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II] – KINO FEMINA.) – ... – CH MARKI.
2019.06.22.
2019.06.29.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Ograniczenie ruchu kolejowego na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Rembertów w związku z pracami modernizacyjnymi.


S2. WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.
(Niektóre kursy: ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)

ZS2. DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).) – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – Okuniewska – Sulejówek: Okuniewska – Piłsudskiego – Dworcowa – Krasińskiego – Staszica (powrót: Staszica – 3 Maja – Głowackiego – Krasińskiego – Dworcowa – Piłsudskiego) – Bema – Kraszewskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK) (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK) – Bema).
(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – ... – Marsa – PKP REMBERTÓW – [bez pasażerów: Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Działyńczyków – Dokerów – NOWY REMBERTÓW.] (powrót: [NOWY REMBERTÓW – Dokerów – Fizylierów – Grzybowa].
(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: WIATRACZNA – Grochowska – ... – Marsa – PKP REMBERTÓW – [bez pasażerów: Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Działyńczyków – Dokerów – NOWY REMBERTÓW.] (powrót: [NOWY REMBERTÓW – Dokerów – Fizylierów – Grzybowa].
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, PRZEBIEG (NŻ), BUŁAWY (NŻ), PKP WESOŁA, PKP SULEJÓWEK, SULEJÓWEK KRÓTKA (NŻ) (→DW. WSCHODNI), PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA, SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK).
2019.06.22. T linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w dni świąteczne) PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – ... – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.])
Rozpoczęcie sezonu wakacyjnego. Uruchomienie obsługiwanej taborem zabytkowym linii turystycznej na zmodyfikowanej trasie.
100 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) STARE MIASTO – Podwale – Kilińskiego – Długa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Ratuszowa – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Bagatela – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Koszykowa – Raszyńska – plac Zawiszy – Towarowa – Prosta – Przyokopowa – Grzybowska – aleja Jana Pawła II – Anielewicza – Andersa – plac Bankowy – Senatorska – plac Teatralny – Senatorska – Podwale – STARE MIASTO. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: STARE MIASTO, PL. KRASIŃSKICH (→STARE MIASTO), MURANOWSKA (NŻ) (→STARE MIASTO), SANGUSZKI (NŻ) (→STARE MIASTO), BOLEŚĆ (NŻ) (→STARE MIASTO), PODZAMCZE (NŻ) (→STARE MIASTO), PARK PRASKI (→STARE MIASTO), DW. WILEŃSKI (→STARE MIASTO), ZOO (→STARE MIASTO), MOST ŚLĄSKO-DĄBROWSKI (NŻ) (→STARE MIASTO), MOST ŚWIĘTOKRZYSKI (NŻ) (→STARE MIASTO), WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE (→STARE MIASTO), MOST PONIATOWSKIEGO (→STARE MIASTO), MUZEUM NARODOWE (→STARE MIASTO), PL. TRZECH KRZYŻY (→STARE MIASTO), PL. NA ROZDROŻU (→STARE MIASTO), ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE (→STARE MIASTO), PL. ZBAWICIELA (NŻ) (→STARE MIASTO), PL. KONSTYTUCJI (NŻ) (→STARE MIASTO), NOAKOWSKIEGO (→STARE MIASTO), LINDLEYA (NŻ) (→STARE MIASTO), PL. ZAWISZY (→STARE MIASTO), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→STARE MIASTO), KINO FEMINA (→STARE MIASTO), NALEWKI-MUZEUM (→STARE MIASTO), MURANÓW (→STARE MIASTO), PL. BANKOWY (→STARE MIASTO), STARE MIASTO.

(Stara trasa: CENTRUM – Marszałkowska – Królewska – Grzybowska – Towarowa – Okopowa – Anielewicza – Andersa – Muranowska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Nowy Zjazd – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego – Rozbrat – Łazienkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Górnośląska – Piękna – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – CENTRUM. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: CENTRUM, KRÓLEWSKA (→CENTRUM), PL. GRZYBOWSKI (→CENTRUM), MENNICA (→CENTRUM), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→CENTRUM), ESPERANTO (→CENTRUM), ANIELEWICZA (→CENTRUM), NALEWKI-MUZEUM (→CENTRUM), SANGUSZKI (→CENTRUM), BOLEŚĆ (→CENTRUM), PODZAMCZE (→CENTRUM), PARK PRASKI (→CENTRUM), ZĄBKOWSKA (→CENTRUM), RONDO WASZYNGTONA (→CENTRUM), WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE (→CENTRUM), METRO CENTRUM NAUKI KOPERNIK (→CENTRUM), TOPIEL (→CENTRUM), KSIĄŻĘCA (→CENTRUM), ROZBRAT (→CENTRUM), AGRYKOLA (→CENTRUM), ROZBRAT (→CENTRUM), PIĘKNA (→CENTRUM), PL. TRZECH KRZYŻY (→CENTRUM), KRUCZA (→CENTRUM), CENTRUM.)
Uruchomienie autobusowej linii turystycznej obsługiwanej taborem zabytkowym.
2019.06.24. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
205, 304, 318, 320, 323, 332, 339, 379, Łomianki: 2, 3.

• Zawieszenie kursowania w dni świąteczne linii:
130, 195, 196, 201, 207, 214, 225, 228, 249, 256, 262, 501.

• Zawieszenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
105, 120, 153, 162, 163, 164, 211, 213, 326, 401, 411, 504, 519, 522.

3 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: ANNOPOL – Annopol – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – GOCŁAWSKA.)
Zawieszenie kursowania w związku z kolejnym etapem modernizacji torowiska tramwajowego na ul. Zamoyskiego i Grochowskiej. Zastąpienie przez linię 73.
22 linia tramwajowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.)
73 linia tramwajowa zastępcza (zwykła stała) PIASKI – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. Uruchomienie linii tramwajowej zastępującej zawieszone linie 3 i 22.
102 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem nawierzchni ul. Krakowskie Przedmieście i wyłączeniem z ruchu drogowego ul. Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat na odcinku od ul. Królewskiej do ul. Świętokrzyskiej. Zawieszenie funkcjonowania wariantowych kursów skróconych linii 105 (CIEPŁOWNIA WOLA - RONDO DASZYŃSKIEGO) w związku z okresem wakacyjnym.
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Niektóre kursy: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – ... – BROWARNA.

(Niektóre kursy: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...))
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...)

(Stara trasa w dni powszednie: ESPERANTO – ... – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – GOCŁAW.)
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa w dni powszednie: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – WILANÓW.)
121 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA –... – Marymoncka – Podleśna – ... – GWIAŹDZISTA.)
Skierowanie w okresie wakacyjnym na trasę zmienioną w związku z zawieszeniem kursowania linii 205.
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska).

(W dni świąteczne: ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)

(Stara trasa w dni powszednie: SZCZĘŚLIWICE – ... – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem nawierzchni ul. Krakowskie Przedmieście i wyłączeniem z ruchu drogowego ul. Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat na odcinku od ul. Królewskiej do ul. Świętokrzyskiej.
154 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – aleja Prymasa Tysiąclecia – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Szczęśliwicka – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Grójecka – aleja Krakowska – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – 17 Stycznia – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Niektóre kursy: STARE BEMOWO – Radiowa – Fort Radiowo (pętla) – Radiowa – Stare Bemowo (pętla) – Kaliskiego (powrót: Kaliskiego – STARE BEMOWO.) – Lazurowa – ...)
Wprowadzenie podjazdów do pętli FORT RADIOWO w pozostałych godzinach w związku z wakacyjnym zawieszeniem kursowania linii 320.
156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Rybieńska – Zabraniecka – Trasa Świętokrzyska – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(W dni świąteczne: METRO MŁOCINY – ... – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Wprowadzenie w dni świąteczne podjazdów do pętli TARGÓWEK w związku z wakacyjnym ograniczeniem kursowania linii 256 do dni powszednich.
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)

(Stara trasa w dni powszednie: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem nawierzchni ul. Krakowskie Przedmieście i wyłączeniem z ruchu drogowego ul. Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat na odcinku od ul. Królewskiej do ul. Świętokrzyskiej.
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)

(Stara trasa w dni powszednie: PKP URSUS – ... – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – ... – KONWIKTORSKA.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa w dni powszednie: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – WILANÓW.)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa w dni powszednie: BIELAŃSKA – ... – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – SPARTAŃSKA.)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – aleja KEN – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (NŻ) (→KONWIKTORSKA), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), WARCHAŁOWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), STRYJEŃSKICH (→KONWIKTORSKA), BRACI WAGÓW (→KONWIKTORSKA), NATOLIN PŁN. (→NATOLIN PŁN.) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)

(Stara trasa w dni powszednie: KONWIKTORSKA – ... – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, ..., PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, ..., NATOLIN PŁN.)
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→NOWODWORY), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY.)

(Stara trasa w dni powszednie: NOWODWORY – ... – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PL. TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, ..., PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, ..., PL. TRZECH KRZYŻY.)
733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – aleja Kasztanowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW.

(Niektóre kursy: ... – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – aleja Kasztanowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Mazowiecka).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) (powrót: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – aleja Kasztanowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW.)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) (powrót: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – aleja Kasztanowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Mazowiecka).)

(Dwa ostatnie kursy: ... – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) (powrót: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Nadarzyn: Mszczonowska) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – aleja Kasztanowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW.)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)).

(Niektóre kursy: ... – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)).)
Kolejna zmiana trasy w związku z przebudową al. Kasztanowej z ul. Osiedlową i Młodości w Ruścu.
E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PŁOCKA-SZPITAL – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: PŁOCKA-SZPITAL, MŁYNARSKA, LESZNO, OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→PŁOCKA-SZPITAL), WILANÓW.

(Stara trasa: PŁOCKA-SZPITAL – ... – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – ... – WILANÓW.
Przystanki: PŁOCKA-SZPITAL, ..., PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, ..., WILANÓW.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem nawierzchni ul. Krakowskie Przedmieście i wyłączeniem z ruchu drogowego ul. Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat na odcinku od ul. Królewskiej do ul. Świętokrzyskiej.
L26 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) KOBYŁKA (DWORKOWA) – Szeroka – Zielonka: Wolności – Lipowa – Kolejowa – Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Napoleona – Serwitucka – Szymanowskiego – Moniuszki – Serwitucka – Zagańczyka – Olszewskiego – Kordeckiego – Nadmeńska – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – Wołomińska – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).

(Stara trasa: ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – ... – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową skrzyżowania ul. Mareckiej i Przyjacielskiej w Kobyłce.
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza).

(Niektóre kursy: ... – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ / METRO MŁOCINY.)

(Stara trasa w dni powszednie: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ / METRO MŁOCINY.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem nawierzchni ul. Krakowskie Przedmieście i wyłączeniem z ruchu drogowego ul. Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat na odcinku od ul. Królewskiej do ul. Świętokrzyskiej.
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Sasina – Przejazd – Lipińska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego) – Laskowa – PKP WOŁOMIN (LASKOWA).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Sasina – Przejazd – Lipińska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Laskowa – PKP WOŁOMIN (LASKOWA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową skrzyżowania ul. Mareckiej i Przyjacielskiej w Kobyłce.
801 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).)
Wprowadzenie zmienionego układu linii w związku ze szkolną przerwą świąteczną.
802 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Spacerowa – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – 3 Maja – Szosowa – Warszawska – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – Długa – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Krucza – Budziska: Krucza – ZagórzeMichałów – MICHAŁÓW.

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Okuniew: Warszawska – OKUNIEW (RYNEK).))
803 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...))
804 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Dwa kursy w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego).)

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – CISIE (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA).))
805 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze ZAGÓRZE (LISIA).)
806 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).)
807 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Skrajna – Cisie: Skrajna – Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).)
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
809 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).
810 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]
811 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • INSTALATORÓW-KIS 01 i 02 - likwidacja przystanków (dotyczy linii 228 i 328).
• RAKOWSKA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Instalatorów za skrzyżowaniem z ul. Rakowską (dotyczy linii 228 i 328).
• INSTALATORÓW 01 - zmiana oznaczenia na INSTALATORÓW 03 (wraz z jego zawieszeniem).
• INSTALATORÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Instalatorów na wschód od pętli (dotyczy linii 228 i 328).
• PKP RAKOWIEC 05 i 06 - zmiana charakteru przystanków z warunkowych na stałe (dotyczy linii 228 i 328).
2019.06.25. 727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna (zawrotka) – Gościniec – Bąkówka: Asfaltowa – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: LipowaGłosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa (powrót: Bąkówka: Asfaltowa – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Lipowa – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska)Wola Gołkowska: GościniecKuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – GŁOSKÓW (SZKOŁA).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna – Głosków: Rybna – Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(Niektóre kursy w dni powszednie oraz wszystkie kursy w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Wola Gołkowska: Rybna (powrót: Rybna – Głosków: Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska) – Gościniec – Kuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z budową drogi gminnej od projektowanego węzła "Antoninów" na projektowanej drodze ekspresowej S7 do skrzyżowania ul. Rybnej i Jemioły w Woli Gołkowskiej i zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Rybnej.
2019.06.26. 733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – aleja Kasztanowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW.

(Niektóre kursy: ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – aleja Kasztanowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Mazowiecka).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – aleja Kasztanowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW.

(Niektóre kursy: ... – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – aleja Kasztanowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Mazowiecka).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) (powrót: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – aleja Kasztanowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW.)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) (powrót: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Mszczonowska) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – aleja Kasztanowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Mazowiecka).)

(Dwa ostatnie kursy: ... – Mszczonowska – Stara Wieś: Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) (powrót: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)Nadarzyn: Mszczonowska) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – aleja Kasztanowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW.))
Wycofanie z przejazdu przez Starą Wieś w związku z przebudową skrzyżowania ul. Grodziskiej i Południowej.
2019.06.26. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii rozwozowych w związku z organizacją koncertu Phila Collinsa na Stadionie PGE Narodowy.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

73. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.45.]
2019.06.28. N16 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska) – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Jeden kurs ok. godz. 0.00: ... – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita (powrót: księcia Ziemowita – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – Rybieńska – Naczelnikowska) – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – ... – PKP ZACISZE-WILNO.

(Jeden kurs ok. godz. 0.00: ... – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita (powrót: księcia Ziemowita – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Gwarków – Zajezdnia Utrata (pętla) – Gwarków – Zabraniecka – Rybieńska – Naczelnikowska) – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.))
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Ząbkowskiej (na odcinku od ul. Targowej do ul. Brzeskiej) z powodu organizacji cyklicznej imprezy "Otwarta Ząbkowska".
N66 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski (powrót: most Śląsko-Dąbrowski – Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska) – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa) – Radzymińska – Naczelnikowska [przejazd kolejowy] – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP Zacisze-Wilno (pętla) – Wierna – Swojska – Janowiecka – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Powstańców – Maczka – Szwoleżerów – Stefczyka – Sikorskiego – Kwiatowa – Orla – Wojska Polskiego – Leszyckiego – Batorego – ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) (powrót: ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO) – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska).

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Solidarności – Targowa – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska [przejazd kolejowy] – ... – ZĄBKI (SOSNKOWSKIEGO).)
2019.06.29. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.

(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – ...)

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ...)
Ponowne skrócenie części kursów w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A. na odcinku Warszawa Włochy - Pruszków.
138 linia autobusowa zwykła stała BOKSERSKA – Bokserska – Gotarda – Rzymowskiego – Wołoska – Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska – Radzymińska – Naczelnikowska – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: BOKSERSKA – ... – aleja Zieleniecka – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Ząbkowskiej (na odcinku od ul. Targowej do ul. Brzeskiej) z powodu organizacji cyklicznej imprezy "Otwarta Ząbkowska".
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: PKP URSUS – ... – Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego (powrót: plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska) – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – KONWIKTORSKA.)
Korekta świątecznej trasy objazdowej zamkniętego odcinka Traktu Królewskiego.
170 linia autobusowa zwykła stała RONDO STARZYŃSKIEGO – Jagiellońska – plac Hallera – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Niektóre kursy: ... – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP Zacisze-Wilno (pętla) – Wierna – Swojska – Bardowskiego – ELSNERÓW.)

(Stara trasa: RONDO STARZYŃSKIEGO – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – ... – PKP ZACISZE-WILNO / ELSNERÓW.)
Wprowadzenie tras objazdowych w związku z zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Ząbkowskiej (na odcinku od ul. Targowej do ul. Brzeskiej) z powodu organizacji cyklicznej imprezy "Otwarta Ząbkowska".
338 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa – Kijowska – Markowska – Ząbkowska (powrót: Ząbkowska – Markowska – Białostocka – Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Radzymińska – Naczelnikowska – księcia Ziemowita – Rzeczna – księżnej Anny – Zabraniecka – Utrata – Utrata (pętla) – Utrata – Zabraniecka – Gwarków – ZAJEZDNIA UTRATA.

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – Ząbkowska – Radzymińska – ... – ZAJEZDNIA UTRATA.)
ZS1 linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona stała) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.)Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Piastowska – Piastów: aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – rondo Kaczorowskiego (zawrotka) – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA). (Kursy w dni powszednie w godz. 10-14: ... – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza).
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→DW. ZACHODNI), PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, ŁOPUSZAŃSKA, PIASTÓW NORWIDA (NŻ), PRUSZKÓW HALA ZNICZ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (→DW. ZACHODNI), PKP PRUSZKÓW, PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (NŻ) (→DW. ZACHODNI), PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (NŻ) (→PRUSZKÓW), PRUSZKÓW JASNA, PRUSZKÓW OS. STASZICA.
Uruchomienie zastępczej linii autobusowej w związku z ponownym skróceniem części kursów linii SKM S1 w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A. na odcinku Warszawa Włochy - Pruszków. Skrócenie trasy w dni powszednie w godzinach międzyszczytowych w związku z łączeniem brygad z linią ZW.
ZW linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) PIASTÓW (TRAUGUTTA) – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – PKP PRUSZKÓW. (Kursy w dni powszednie w godz. 10-14: ... – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza).
Przystanki: PRUSZKÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW HALA ZNICZ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (→PIASTÓW), PKP PRUSZKÓW, (PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (→PRUSZKÓW), PRUSZKÓW JASNA (→PRUSZKÓW), PRUSZKÓW OS. STASZICA).
Uruchomienie zastępczej linii autobusowej w związku z ponownym skróceniem części kursów linii SKM S1 w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A. na odcinku Warszawa Włochy - Pruszków. Wydłużenie trasy w dni powszednie w godzinach międzyszczytowych w związku z łączeniem brygad z linią ZS1.
2019.06.29.
2019.07.07.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Wymiana torowiska tramwajowego na ul. Woronicza w rejonie skrzyżowania z al. Niepodległości.


18. ŻERAŃ FSO – ... – plac Unii Lubelskiej – Puławska – METRO WILANOWSKA.


31. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.


33. METRO MŁOCINY – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.
(Niektóre kursy od poniedziałku do soboty: PIASKI – Broniewskiego – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.)
(Niektóre kursy od poniedziałku do soboty: PIASKI – Broniewskiego – ... – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.)
2019.07.01. WAKACJE • Zawieszenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
114, 181, 723.

S9 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – LEGIONOWO.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Po jednym kursie w godzinach porannego i popołudniowego szczytu: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.)

(Stara trasa: WARSZAWA ZACHODNIA – ... – LEGIONOWO.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Po jednym kursie w godzinach porannego i popołudniowego szczytu: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych jednokierunkowo: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga – ... – LEGIONOWO.).)
Przywrócenie stałego rozkładu jazdy.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka).

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – ... – GWIAŹDZISTA.)
Skrócenie trasy na okres letnich wakacji szkolnych.
210 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... – Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Sierakowska – Sieraków: Sierakowska – Sieraków (pętla) – Sierakowska – Izabelin: Sierakowska – 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: METRO MŁOCINY – ... Laski: 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Hornówek: Fedorowicza – Kurowskiego (pętla) – Fedorowicza – Izabelin: 3 Maja (powrót: Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja) – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)

(Dwa kursy w dni robocze w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO) – 3 Maja – Izabelin: 3 Maja – Laski: 3 Maja – Mościska: 3 Maja – Warszawa: Arkuszowa – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – METRO MARYMONT.))
Wprowadzenie wakacyjnego układu tras wariantowych.
340 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Rzeszotarskiej – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej).) – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Niektóre kursy: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa (powrót: Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – aleja Solidarności – Radzymińska – ...)

(Stara trasa: W godzinach porannego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa (powrót: Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – aleja Solidarności – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

W godzinach popołudniowego szczytu: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Wileńskiej) – Wileńska – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Rzeszotarskiej – Wileńska – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na u. Wileńskiej).) – Radzymińska – Ząbki: Radzymińska – Marki: aleja Piłsudskiego – Duża – MARKI (PUSTELNIK).)
Zmiana układu kursów wariantowych.
712 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – STARE BABICE (RYNEK) (powrót: STARE BABICE (RYNEK) – Sikorskiego).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – ... – STARE BABICE (RYNEK).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu modernizacji ul. Szymanowskiego w Klaudynie.
727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna (zawrotka) – Gościniec – Bąkówka: Asfaltowa – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: LipowaGłosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(W dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa (powrót: Bąkówka: Asfaltowa – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Lipowa – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska)Wola Gołkowska: GościniecKuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)
Ograniczenie funkcjonowania wariantowych kursów do Antoninowa do dni świątecznych.
750 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Cząstków Polski: Wiejska – Cząstków Mazowiecki: Wyszyńskiego – Czosnów: Wyszyńskiego – Warszawska – Pańska – Dębina: Pańska – DĘBINA.

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – IZABELIN-DZIEKANÓWEK (DZIEKANÓWEK).)

(Niektóre kursy: ... – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – DĘBINA.

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – IZABELIN-DZIEKANÓWEK (DZIEKANÓWEK).)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – Dziekanówek (pętla) – Kolejowa – Sadowa: Wędrowców – Turystyczna – Dziekanów Polski: Podróżna – Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.))
Wprowadzenie wariantowych bezpośrednich kursów do Palmir przez cały tydzień. Zawieszenie kursów wariantowych przez Izabelin-Dziekanówek do Palmir.
L-6 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STARE BEMOWO – Radiowa – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Szymanowskiego – Ciećwierza – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Zielonki SHRO: Warszawska – Zielonki Wieś: Białej Góry – Sienkiewicza – Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Akacjowa – Koczargi Stare: Akacjowa – Zielonki Wieś: Szkolna – Warszawska – Koczargi Nowe: Warszawska – Wojcieszyn: Warszawska – Wierzbin: Warszawska – Borzęcin Duży: Warszawska – Kosmowska – Borzęcin Mały: Kosmowska – BORZĘCIN MAŁY (DZIKIEJ RÓŻY).

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – Klaudyn: Ekologiczna – Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Sikorskiego (powrót: Sikorskiego – Lutosławskiego – Straussa (zawrotka) – Lutosławskiego – Sikorskiego – Ekologiczna) – Janów: Sikorskiego – ... – BORZĘCIN MAŁY (DZIKIEJ RÓŻY).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu modernizacji ul. Szymanowskiego w Klaudynie.
L44 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) ZIELONKA (PUSTELNICKA) – Pustelnicka – Marki: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – Mazurska – Pustelnicka – ZIELONKA (PUSTELNICKA).) – Długa – Lipowa – Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa – Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności – Lipowa – Długa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA) (powrót: KOBYŁKA (HUBALA) – Hubala). Wakacyjne ograniczenie kursowania do porannego szczytu.
3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: KŁUDNO NOWE – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – – Chrzanów Duży: droga nr 579 – Grodzisk Mazowiecki: Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Langiewicza – Traugutta – Graniczna – Matejki – Okulickiego – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego) – Cicha – Wólczyńska – Sadowa – Daleka – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Nałkowskiej – Radonie: Centralna – Widokowa – RADONIE.

(Niektóre kursy w dni powszednie: KAROLINA – Kłudno NoweKłudno Stare – ...)

(Niektóre kursy: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – ...)

(Niektóre kursy: KŁUDZIENKO – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – droga bez nazwy – KłudzienkoŻukówAdamówNatolin: droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – droga bez nazwy – KłudzienkoŻukówAdamówNatolin: droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – AdamówŻukówKłudzienkoTłuste: droga bez nazwy – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – AdamówŻukówKłudzienkoTłuste: droga bez nazwy – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Niektóre kursy: ... – Okulickiego – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego).)

(Niektóre kursy: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – ...)

(Niektóre kursy: ... – Adamowizna: Osowiecka – ADAMOWIZNA.)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Adamowizna: Osowiecka – Nałkowskiej – Radonie: Gogola – Widokowa – Szczęsne: Orla – SZCZĘSNE (CMENTARZ NOWY).)
Przedłużenie trasy do Błonia i Kasek wraz z podziałem na dwa podstawowe warianty tras.
3A linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki) BŁONIE (OKRZEI) – Okrzei – Jana Pawła II – Grodziska (powrót: Grodziska – Harcerska – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Piłsudskiego – Okrzei – BŁONIE (OKRZEI).)Radonice: Grodziska – Kłudzienko: droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – Chrzanów Duży: droga nr 579 – Grodzisk Mazowiecki: Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Langiewicza – Traugutta – Graniczna – Matejki – Okulickiego – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego) – Cicha – Wólczyńska – Sadowa – Daleka – aleja Mokronoskich – Montwiłła – Odrano-Wola: Osowiecka – Adamowizna: Osowiecka – Nałkowskiej – Radonie: Gogola – Widokowa – RADONIE.

(Niektóre kursy: KŁUDZIENKO – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych oraz niektóre kursy w dni świąteczne: KŁUDNO NOWE – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – ...)

(Niektóre kursy w dni świąteczne: KŁUDNO NOWE – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – AdamówŻukówKłudzienkoTłuste: droga bez nazwy – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowych: ... – Kłudno StareTłuste: droga nr 579 – Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 (powrót: Natolin: droga nr 579 – Cegielnia (pętla) – droga nr 579 – AdamówŻukówKłudzienkoTłuste: droga bez nazwy – droga nr 579 – Kłudzienko: droga nr 579 – Kłudzienko (pętla) – droga nr 579 – Tłuste: droga nr 579 – Kłudno Stare) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI.) – ...)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Adamowizna: Osowiecka – Nałkowskiej – Radonie: Gogola – Widokowa – Szczęsne: Orla – SZCZĘSNE (CMENTARZ NOWY).)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Adamowizna: Osowiecka – ADAMOWIZNA.)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Okulickiego – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego).)
3B linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki) KASKI (PAŁAC) – Królewska – Południowa – Pułapina StaraPułapina Nowa – rondo (zawrotka) – Pułapina NowaPułapina StaraKaski: Południowa – Królewska – RegówGoleCegłów: Lipowa (powrót: Lipowa – Boża Wola: Sadowa – Szkoła (zawrotka) – Sadowa – Cegłów: Lipowa – Gole)KarolinaKłudno NoweKłudno StareTłuste: droga nr 579 – droga bez nazwy – KłudzienkoŻukówAdamówNatolin: droga nr 579 – Chrzanów Duży: droga nr 579 – Grodzisk Mazowiecki: Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Langiewicza – Traugutta – Graniczna – Matejki – Okulickiego – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego).

(Kursy do godz. 9.00: ... – GoleCegłów: Lipowa – Boża Wola: Sadowa – Szkoła (zawrotka) – Sadowa – Cegłów: Lipowa (powrót: Lipowa – Gole) – Karolina – ...)

(Niektóre kursy: KŁUDNO NOWE – Kłudno Stare – ...)
4 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki) IZDEBNO – Bursztynowa – Szafirowa – Grodziska – ZabłotniaDąbrówkaChlebniaChrzanów Duży: droga nr 579 – Grodzisk Mazowiecki: Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Langiewicza – Traugutta – Graniczna – Matejki – Okulickiego – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Montwiłła (powrót: Montwiłła – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego) – Radońska – Odrano-Wola: Lazurowa – Szczęsne: Orla – Radonie: Widokowa – RADONIE.

(Niektóre kursy w dni powszednie: BARANÓW (SZKOŁA) – Armii Krajowej – Stanisławów: Zielna – Brzozowa – Basin: Wierzbowa – Bursztynowa – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: KASKI (PAŁAC) – Królewska – Południowa – Pułapina StaraPułapina Nowa – rondo (zawrotka) – Pułapina NowaPułapina StaraKaski: Południowa – Królewska – RegówGoleCegłów: Lipowa – Izdebno: Szczygielskich – Bursztynowa – Izdebno (pętla) – Bursztynowa – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Chrzanów Duży: droga nr 579 – Grodzisk Mazowiecki: Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Langiewicza – Traugutta – Graniczna – Matejki (powrót: Matejki – Traugutta – Chrzanów Duży: droga nr 579) – ...)

(Dwa kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Chrzanów Duży: droga nr 579 – Grodzisk Mazowiecki: Traugutta – Szwoleżerów – Poniatowskiego – Graniczna (powrót: Graniczna – Traugutta – Langiewicza – Poniatowskiego) – Matejki – Okulickiego – ...)

(Niektóre kursy: ... – Okulickiego – Sienkiewicza – Kilińskiego – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI (powrót: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Limanowskiego – Zondka – Kościuszki – Sienkiewicza – Okulickiego).)

(Niektóre kursy: ... – Szczęsne: Orla – SZCZĘSNE (CMENTARZ).)
Przedłużenie trasy wybranych kursów do Baranowa i Kasek.
BK linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Grodzisk Mazowiecki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PKP GRODZISK MAZOWIECKI – 1 Maja – Kowalska – Zondka – Kościuszki – Krupińskiego – Bartniaka – 3 Maja – Teligi – Bairda – Orzeszkowej – Kopernika – Okulickiego – 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja – PKP GRODZISK MAZOWIECKI. [Linia jednokierunkowa.])
Likwidacja linii w związku z wcześniejszym przywróceniem normalnego ruchu kolejowego na trasie Warszawa - Grodzisk Mazowiecki.
ZĄBKI-2 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Wolności – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska – CH MARKI.) – Rychlińskiego – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Piłsudskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: Zielonka: aleja Piłsudskiego – Ząbki: Szwoleżerów – Maczka – Powstańców) – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW-RATUSZ (powrót: REMBERTÓW-RATUSZ – aleja Chruściela – Strażacka – Żołnierska). Wakacyjne ograniczenie kursowania do godzin szczytu.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PL. KONSTYTUCJI 04 - wprowadzenie przystanku stałego zlokalizowanego na ul. Pięknej przed pl. Konstytucji (dotyczy linii 118).
2019.07.01.
2019.07.14.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Zamknięcie jednego z torów kolejowych na odcinku Warszawa Międzylesie - Warszawa Falenica w związku z budową Południowej Obwodnicy Warszawy.


S1. PRUSZKÓW – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.
(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – WARSZAWA MIĘDZYLESIE.)
(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – WARSZAWA WAWER.)
(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – WARSZAWA GOCŁAWEK.)
(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)


Z-7. DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Lubelska – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Staszica – Powstańców Warszawy – Orla – Powstańców Warszawy – ... – PKP PILAWA / PKP CELESTYNÓW.

ZS7. WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Błękitna – Widoczna (powrót: Widoczna – Płowiecka) – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Staszica – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Orla – Świderska – Kołłątaja).
2019.07.04. 166 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN (powrót: aleja KEN – Wąwozowa – Rosoła – Przy Bażantarni – aleja KEN – Belgradzka) – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.)

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY / KABATY STP.)
Jednokierunkowe skierowanie na trasy objazdowe w związku z remontem zachodniej jezdni ul. Rosoła na odcinku od ul. Jeżewskiego do ul. Wąwozowej.
192 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN (powrót: aleja KEN – Wąwozowa – Rosoła – Przy Bażantarni – aleja KEN – Belgradzka) – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Wałbrzyska – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Przy Bażantarni – aleja KEN (powrót: aleja KEN – Wąwozowa – Rosoła) – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Płaskowickiej – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.)
2019.07.05.
2019.07.17.
OBJAZD KRÓTKOTERMINOWY Prace torowe na linii kolejowej nr 440 oraz 8 na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Lotnisko Chopina.


S2. WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.
(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ...)

S3. WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Centralna – ... – WIELISZEW / LEGIONOWO PIASKI.

175. PLAC PIŁSUDSKIEGO – ... – LOTNISKO CHOPINA.
(Dodatkowe kursy: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM.) – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
2019.07.06. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy) – most i aleja Poniatowskiego – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: ESPERANTO – ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.)
Skierowanie w dni świąteczne na trasę objazdową w związku z remontem sieci ciepłowniczej w ul. Kruczej i brakiem możliwości skrętu w lewo z ul. Kruczej w Al. Jerozolimskie.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – WILANÓW.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – WILANÓW.)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ... – SPARTAŃSKA.)
400 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Ficowskiego – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa [osiedle Powsin] – Przekorna – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: POWĄZKI (CM. WOJSKOWY), POWĄZKI-IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI, NALEWKI-MUZEUM, PL. KRASIŃSKICH, PL. TEATRALNY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, CENTRUM (→POWSIN), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→POWĄZKI), CHMIELNA (→POWĄZKI), KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE, SPACEROWA, SOBIESKIEGO, WILANÓW, POWSIN (PARK KULTURY).

(Stara trasa: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – ... – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: POWĄZKI (CM. WOJSKOWY), ..., PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→POWSIN), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→POWĄZKI), CHMIELNA, KRUCZA, ..., POWSIN (PARK KULTURY).
)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – aleja KEN – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (NŻ) (→KONWIKTORSKA), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), WARCHAŁOWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), STRYJEŃSKICH (→KONWIKTORSKA), BRACI WAGÓW (→KONWIKTORSKA), NATOLIN PŁN. (→NATOLIN PŁN.) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. MAŁACHOWSKIEGO, CENTRUM (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA (→KONWIKTORSKA), KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: KONWIKTORSKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – ... – NATOLIN PŁN.
Przystanki: KONWIKTORSKA, ..., PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA, KRUCZA, ..., NATOLIN PŁN.))
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego).
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, CENTRUM (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→NOWODWORY), CHMIELNA (→NOWODWORY), KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: NOWODWORY – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – ... – PL. TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, ..., PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→NOWODWORY), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY.))
328 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu oraz w dni świąteczne w godz. 8.30 - 18.30) POPULARNA – Aleje Jerozolimskie – Jutrzenki – Szybka – Równoległa – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – HYNKA. Czasowe wprowadzenie kursowania przez cały tydzień w związku z potrzebą zachowania obsługi komunikacyjnej ul. Instalatorów po wakacyjnym zawieszeniu kursowaniu w dni powszednie linii 228.
512 linia autobusowa przyspieszona stała DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – Rolanda – Gilarska – GILARSKA.
Przystanki: DW. WILEŃSKI, DW. WILEŃSKI (→GILARSKA), SKARGI, TROCKA, JÓRSKIEGO (NŻ), KOŚCIELISKA, TUŻYCKA (NŻ), MŁODZIEŃCZA, CODZIENNA, CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE, KANAŁ BRÓDNOWSKI, ROLANDA (NŻ), GILARSKA.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – ... – Codzienna – Blokowa – ZACISZE (powrót: ZACISZE – Blokowa – Gliwicka – Ogrodnicza – Codzienna).
Przystanki: DW. WILEŃSKI, ..., CZERWIŃSKA (NŻ), ZACISZE.)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Zacisza.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • LESZNOWOLA 54 - uruchomienie na wniosek Urzędu Gminy Lesznowola tymczasowego przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Jedności za skrzyżowaniem z ul. Słoneczną (dotyczy linii L-1).
2019.07.06. M linia tramwajowa specjalna (okresowa - kursuje w soboty i niedziele w godz. 11.30 - 15.30) PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Metro Wilanowska (pętla) – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – PKP Służewiec (pętla) – Marynarska – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.] Uruchomienie przez Urząd Dzielnicy Mokotów we współpracy z Klubem Miłośników Komunikacji Miejskiej oraz Tramwajami Warszawskimi kursującej tylko w soboty i niedziele linii tramwajowej w ramach projektu "Mokotowski Tramwaj Historyczny". Linia obsługiwana taborem historycznym.
2019.07.08. WAKACJE • Zawieszenie kursowania linii:
308.

152 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Wałuszewska – Żyrardowska – Zegarynki – Ciupagi – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.

(Stara trasa: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Modlińska – Mehoffera – Orchowiecka – Fletniowa – Klasyków (powrót: Klasyków – Modlińska) – Bohaterów – ... – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.)
Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Klasyków.
159 linia autobusowa zwykła stała CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy – Raszyńska – Koszykowa (powrót: Koszykowa – Lindleya – plac Starynkiewicza – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka – Łazienkowska – Czerniakowska – Gołkowska – Statkowskiego – Augustówka – EC SIEKIERKI.

(Stara trasa: CH BLUE CITY – Opaczewska – Aleje Jerozolimskie – Niemcewicza – Grójecka – plac Zawiszy (powrót: plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Bitwy Warszawskiej 1920 roku – Szujskiego – aleja Bohaterów Września – Opaczewska – CH BLUE CITY.) – Raszyńska – Koszykowa – Piękna – ... – EC SIEKIERKI.)
Przywrócenie stałej trasy po zmianie geometrii jezdni ul. Lindleya w rejonie szpitala umożliwiającą przejazd autobusu.
305 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Wierzchowskiego – Alpejska – Kajki – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Zwoleńska – PKP MIĘDZYLESIE.

(Stara trasa: STRUSIA – Skrzyneckiego – Powszechna – Czecha – Płowiecka – Widoczna – Błękitna – Floriana – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Płowiecka – Czecha – Sejmikowa – Wydawnicza – Kaczeńca – Łysakowska – Korkowa – Kościuszkowców – Czecha – Potockich – Skrzyneckiego – STRUSIA.) – Zwoleńska – PKP MIĘDZYLESIE.)
Korekta trasy w celu zapewnienia dojazdu do Instytutu Kardiologii przy ul. Alpejskiej.
L31 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) PKP DĄBKOWIZNA – droga lokalna – Wólka Radzymińska: Szeligowska – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Topolowa – Nieporęt: Pogonowskiego – Nowolipie – aleja Wojska Polskiego – Białobrzegi: aleja Wojska Polskiego – Beniaminów: Fortowa – Łąki: Weteranów – Radzymin: Weteranów – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – RADZYMIN (TRAUGUTTA) (powrót: RADZYMIN (TRAUGUTTA) – Konstytucji 3 Maja – POW – Głowackiego – Wyszyńskiego – Weteranów).

(Niektóre kursy: ... – Nowolipie – Zegrzyńska – Jana Kazimierza – plac Wolności (pętla) – Jana Kazimierza – Zegrzyńska – aleja Wojska Polskiego – ...)

(Stara trasa: PKP DĄBKOWIZNA – ... – Łąki: Weteranów – Radzymin: Weteranów – Przemysłowa – Wróblewskiego – Weteranów – aleja Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – RADZYMIN (TRAUGUTTA) (powrót: RADZYMIN (TRAUGUTTA) – Konstytucji 3 Maja – POW – Głowackiego – Wyszyńskiego – Weteranów).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu remontu ul. Weteranów w Radzyminie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • INSTYTUT KARDIOLOGII 01 i 02 - zmiana nazwy na ALPEJSKA-INSTYTUT (dotyczy linii 115, 125, 525 i N25).
• INSTYTUT KARDIOLOGII 01 - uruchomienie przystanku warunkowego na ul. Alpejskiej za skrzyżowaniem z ul. Nawigatorów (dotyczy linii 305).
2019.07.08.
2019.07.14.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zamknięcie ruchu tramwajowego na ul. Młynarskiej i Obozowej (na odcinku od al. Solidarności do pętli KOŁO) w związku z wymianą rozjazdów tramwajowych na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Młynarską oraz remontem torowiska na skrzyżowaniu ul. Obozowej i Deotymy.

20. BOERNEROWO – ... – Dywizjonu 303 – KOŁO.

23. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – ... – CZYNSZOWA.

24. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – aleja Solidarności – ... – GOCŁAWEK.

Z-3. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – OKOPOWA (powrót: OKOPOWA – aleja Solidarności – Młynarska).
2019.07.09. 121 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – BARSZCZEWSKA.

(W dni świąteczne w godzinach porannych kilka pierwszych i ostatnich kursów: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z pracami wodociągowymi w rejonie skrzyżowania ul. Potockiej i Drohickiej.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka).)
2019.07.09.
godz. 21.00.
133 linia autobusowa zwykła stała TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska – Ćmielowska – Światowida (powrót: Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN.) – Mehoffera – Parcelacyjna (powrót: Parcelacyjna – Fletniowa – Klasyków – Modlińska – Mehoffera) – Jeżowskiego – Mehoffera – Raciborska – CHOSZCZÓWKA (powrót: CHOSZCZÓWKA – Przytulna – Henrykowska – Wyganowska – Raciborska).

(Stara trasa: TARCHOMIN – ... – Mehoffera – Parcelacyjna – Jeżowskiego – ... – CHOSZCZÓWKA.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z jednokierunkowym zamknięciem ul. Mehoffera w rejonie skrzyżowania z ul. Modlińską z powodu budowy kanalizacji.
2019.07.10. 156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Rybieńska – Zabraniecka – Trasa Świętokrzyska – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(W dni świąteczne: METRO MŁOCINY – ... – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z przebudową układu drogowego w osiedlu Targówek i pracami przy przebudowie skrzyżowania ul. Ossowskiego z ul. Witebską i Prałatowską.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Gorzykowska – Handlowa – Ossowskiego – WITEBSKA.)
212 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego) – PLAC HALLERA.

(Stara trasa: TARGÓWEK – ... – Gorzykowska – Handlowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Kołowa – ... – PLAC HALLERA.)
256 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (zawrotka) – Ossowskiego – Handlowa – ... – PKP ZACISZE-WILNO.)
517 linia autobusowa przyspieszona stała URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA (NŻ), SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, POPULARNA, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE (NŻ), BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, KOŁOWA (NŻ), GOŚCIERADOWSKA (NŻ), TARGÓWEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (powrót: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: ..., DW. CENTRALNY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→CENTRUM), CENTRUM (→URSUS NIEDŹWIADEK), CENTRUM.)

(Stara trasa: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Gorzykowska – Handlowa – Ossowskiego – WITEBSKA.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ..., MYSZKOWSKA, HANDLOWA, LUSIŃSKA (→URSUS NIEDŹWIADEK), DKS TARGÓWEK, WITEBSKA.)
N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – Kołowa – Ossowskiego – Witebska (pętla) – Ossowskiego – Handlowa – Gorzykowska – ... – MARYSIN.)
2019.07.11. L22 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Filipowicza – Poniatowskiego – Pułaskiego – tymczasowy przejazd przez torowisko kolejowej – Cybulskiego – Szlachecka – Żeromskiego – Żeromskiego (jezdnia tymczasowa) – Szosa Lubelska (jezdnia tymczasowa) – Rudka: droga krajowa nr 17 (jezdnia tymczasowa) – droga krajowa nr 17 – Radiówek: droga przez Radiówek – Lubelska – Emów: Lubelska – Wiązowna Kościelna: Kościelna – Nadrzeczna – Sportowa – Wiązowna: Sportowa – Lubelska – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – ... – Andriollego – Filipowicza – Żeromskiego – ... – WIĄZOWNA (URZĄD GMINY).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy linii kolejowej nr 7 i zamknięciem dla ruchu przejazdu kolejowego w ciągu ul. Filipowicza i Żeromskiego w Otwocku.
2019.07.12. 36 linia tramwajowa zwykła okresowa (kursuje w piątki, soboty, niedziele i dni świąteczne) METRO MARYMONT – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. Wprowadzenie kursowania w piątki.
703 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – Rolna – Kajetany: Rolna – Szamoty: Nadarzyńska – Wesoła – Wólka Kosowska: Wesoła – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – Rolna (powrót: Rolna – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – aleja Katowicka (jezdnia główna) – Paszków: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Na Skraju) – Kajetany: Rolna – ... – KOSÓW.)
Korekty tras w związku z nową organizacją ruchu i brakiem możliwości przejazdu ul. Warszawską do jezdni lokalnej al. Katowickiej w Nadarzynie oraz brakiem przystanku CENTRUM SŁUCHU 01 we wprowadzonej stałej organizacji ruchu.
711 linia autobusowa strefowa zwykła stała Kursy do godz. 14.00: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – NADARZYN (WĘZEŁ NADARZYN) (powrót: NADARZYN (WĘZEŁ NADARZYN) – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Kościelna – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)).

Kursy po godz. 14.00: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Mszczonowska – Sąsiedzka – Przerąbkowska – Wolica: Przerąbkowska – aleja Katowicka (droga serwisowa) (powrót: aleja Katowicka (droga serwisowa) – Sękocińska – Przerąbkowska) – Paszków: aleja Katowicka (droga serwisowa) – droga lokalna – Dojazdowa – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – NADARZYN (LIPOWA) (powrót: NADARZYN (LIPOWA) – Pruszkowska – Kościelna – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)).

(Stara trasa: Kursy do godz. 14.00: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Kościelna – aleja Katowicka (jezdnia główna) – Paszków: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Na Skraju).

Kursy po godz. 14.00: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Na Skraju – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Komorowska – Strzeniówka: Komorowska – Jodłowa – Pruszkowska – Nadarzyn: Pruszkowska – Warszawska – NADARZYN (WARSZAWSKA) (powrót: NADARZYN (WARSZAWSKA) – Warszawska – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kościelna – rondo Armii Krajowej (zawrotka) – Kościelna – aleja Katowicka (jezdnia główna) – Paszków: aleja Katowicka (jezdnia główna) – Na Skraju).)
733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna)Południowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW.

(Niektóre kursy: ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – aleja Kasztanowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Mazowiecka).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – ... – MŁOCHÓW.)
Przywrócenie podjazdów do Starej Wsi po zakończeniu budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Południowej i Grodziskiej. Skierowanie przez ul. Południową po zakończeniu jej przebudowy.
2019.07.12. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii rozwozowych w związku z organizacją koncertu zespołu Bon Jovi na Stadionie PGE Narodowy.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

73. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.45.]
2019.07.13. L14 linia autobusowa uzupełniająca zwykła stała BIELAWA-PĘTLA – Wspólna – Powsińska – Lipowa – Bielawska – Konstancin-Jeziorna: Bielawska – Mirkowska – Warszawska – aleja Wojska Polskiego – Habdzin: droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Ciszyca: droga nr 721 – Ciszyca (pętla) – droga nr 721 – Opacz: droga nr 721 – Habdzin: droga nr 721 – droga nr 712 – Łęg: droga nr 712 – Czernidła: droga nr 712 – Gassy: droga nr 712 – GASSY-PĘTLA.

(Stara trasa: KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW) – Mirkowska – Bielawska (zawrotka) – Mirkowska – Warszawska (powrót: Warszawska – KONSTANCIN-JEZIORNA (KLARYSEW).) – aleja Wojska Polskiego – ... – GASSY-PĘTLA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ul. Powsińskiej i Wspólnej w Bielawie.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • CM. ŻYDOWSKI 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii 400).
• ESPERANTO 01 - uruchomienie przystanku stałego (dotyczy linii 400).
• BIELAWA-OSP 01 - likwidacja przystanku (dotyczy linii L14 i L16).
• BIELAWA-OSP 04 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Okrzewskiej za skrzyżowaniem z ul. Wspólną (dotyczy linii L16).
2019.07.15. S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)

(Niektóre kursy w dni świąteczne: ... – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Wesoła – ...)
Skrócenie trasy części kursów lub skierowanie z pominięciem stacji WARSZAWA REMBERTÓW w związku z pracami modernizacyjnymi na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Rembertów.
ZS2 linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona okresowa - kursuje w dni powszednie) Dwa kursy w godz. 8.50 - 10.00: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).) – Płowiecka – Marsa – PKP REMBERTÓW – [bez pasażerów: Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Działyńczyków – Dokerów – NOWY REMBERTÓW.] (powrót: [NOWY REMBERTÓW – Dokerów – Fizylierów – Grzybowa]).

Dwa kursy w godz. 10.00 - 12.00: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).) – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – Okuniewska – Sulejówek: Okuniewska – Piłsudskiego – Dworcowa – Krasińskiego – Staszica (powrót: Staszica – 3 Maja – Głowackiego – Krasińskiego – Dworcowa) – Bema – Kraszewskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK) (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK) – Bema).
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, PRZEBIEG (NŻ), BUŁAWY (NŻ), PKP WESOŁA, PKP SULEJÓWEK, SULEJÓWEK KRÓTKA (NŻ) (→DW. WSCHODNI), PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA, SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK).
Uruchomienie linii zastępczej po kolejnym ograniczeniu ruchu kolejowego na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Rembertów w związku z pracami modernizacyjnymi.
733 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – aleja POW – Opacz Kolonia: aleja POW – droga ekspresowa S8 – Opacz Mała: droga ekspresowa S8 – Michałowice Wieś: droga ekspresowa S8 – Puchały: droga ekspresowa S8 – Wypędy: droga ekspresowa S8 – Janki: droga ekspresowa S8 – Wolica: aleja Katowicka – Paszków: aleja Katowicka – Nadarzyn: aleja Katowicka – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – Południowa).

(Niektóre kursy: ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – Południowa).)

(Dwa pierwsze kursy: ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna)).)

(Dwa ostatnie kursy: ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Rusiec: aleja Kasztanowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Nadarzyn: Mszczonowska).)

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Południowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW.

(Niektóre kursy: ... – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa (powrót: Przemysłowa – Ekologiczna – aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – Rusiec: aleja Katowicka (południowa jezdnia lokalna) – aleja Kasztanowa)Rozalin: Przemysłowa – Młochowska – Młochów: Mazowiecka – MŁOCHÓW (powrót: MŁOCHÓW – Mazowiecka – aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa – aleja Kasztanowa – Mazowiecka).))
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy al. Kasztanowej z ul. Osiedlową i Młodości w Ruścu.
2019.07.16. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.

(Stara trasa: PRUSZKÓW – ... – OTWOCK.

(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – ...)

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ...))
Chwilowe przywrócenie stałego rozkładu jazdy.
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Zastawie – PółnocnaKrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – Zastawie – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – Krzewina – ... – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.] (Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – ... – KrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – ... – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).))
Skierowanie na trasę objazdową w związku z przebudową mostu w ciągu ul. 3 Maja w Halinowie.
2019.07.18. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Europa FC.
2019.07.19.
2019.07.21.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Remont nawierzchni skrzyżowania ul. Broniewskiego z al. Reymonta.

10. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – ... – WYŚCIGI. [Obowiązuje w dniach 20-21 lipca.]

28. NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – ... – PLAC NARUTOWICZA. [Obowiązuje w dniach 20-21 lipca.]

33. METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – KIELECKA. [Obowiązuje w dniach 20-21 lipca.]

35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje w dniach 20-21 lipca.]

73. [Bez pasażerów: TWARDOWSKA – Marymoncka – ] AWF – Marymoncka – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – ... – ANNOPOL. [Obowiązuje w dniach 20-21 lipca.]

75. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI. [Obowiązuje w dniach 20-21 lipca.]

112. ŚW. WINCENTEGO – ... – Żeromskiego – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – aleja Reymonta – ... – KAROLIN. [Obowiązuje od 19 lipca od ok. godz. 22.00 do 21 lipca.]

114. MŁOCINY-UKSW – ... – Conrada – Kochanowskiego – Galla Anonima – Broniewskiego – ... – BRÓDNO PODGRODZIE. [Obowiązuje od 19 lipca od ok. godz. 22.00 do 21 lipca.]

184. METRO MŁOCINY – ... – aleja Reymonta – Żeromskiego – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – ... – SZCZĘŚLIWICE. [Obowiązuje od 19 lipca od ok. godz. 22.00 do 21 lipca.]
(Niektóre kursy: METRO MŁOCINY ... – aleja Reymonta – Żeromskiego – Jarzębskiego – Galla Anonima – Kochanowskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO. [Obowiązuje w dniach 20-21 lipca.]

N01. NOWODWORY – ... – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – ... – URSYNÓW PÓŁNOCNY. [Obowiązuje od 19 lipca od ok. godz. 22.00 do 21 lipca.]

N02. METRO MŁOCINY – ... – Conrada – Kochanowskiego – Galla Anonima – Jarzębskiego – Żeromskiego – ... – MARYSIN. [Obowiązuje od 19 lipca od ok. godz. 22.00 do 21 lipca.]

N41. DWORZEC CENTRALNY – ... – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – ... – MŁOCINY-UKSW. [Obowiązuje od 19 lipca od ok. godz. 22.00 do 21 lipca.]

N43. DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Reymonta – Conrada – CHOMICZÓWKA. [Obowiązuje od 19 lipca od ok. godz. 22.00 do 21 lipca.]

N91. DWORZEC CENTRALNY – ... – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego – Wólczyńska – ... – CMENTARZ PÓŁNOCNY (BRAMA ZACHODNIA). [Obowiązuje od 19 lipca od ok. godz. 22.00 do 21 lipca.]

Z33. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Nocznickiego (powrót: Nocznickiego – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – jezdnia wzdłuż budynków dyrekcji huty – METRO MŁOCINY.) – Wólczyńska – Żeromskiego – Jarzębskiego – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – RONDO "RADOSŁAWA". [Obowiązuje w dniach 20-21 lipca.]
2019.07.20. ZMIANY PRZYSTANKOWE • WIĄZOWNA 01 - likwidacja przystanku zlokalizowanego na dawnej pętli, a obecnie w rejonie nowego targowiska.
2019.07.20. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii rozwozowych w związku z organizacją koncertu Pink na Stadionie PGE Narodowy.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

73. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.45.]
2019.07.21. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.15) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Pogoń Szczecin.
2019.07.22. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.

(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – ...)

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ...)
Ponowne skrócenie części kursów w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A. na odcinku Warszawa Włochy - Pruszków.
ZS1 linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona stała) DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Piastowska – Piastów: aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – rondo Kaczorowskiego (zawrotka) – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→DW. ZACHODNI), PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, ŁOPUSZAŃSKA, PIASTÓW NORWIDA (NŻ), PRUSZKÓW HALA ZNICZ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (→DW. ZACHODNI), PKP PRUSZKÓW, PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (NŻ) (→DW. ZACHODNI), PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (NŻ) (→PRUSZKÓW), PRUSZKÓW JASNA, PRUSZKÓW OS. STASZICA.

(Stara trasa kursów w dni powszednie w godz. 10-14: DWORZEC ZACHODNI – ... – Kościuszki – Sienkiewicza – PKP PRUSZKÓW (powrót: PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) – aleja Wojska Polskiego – Plantowa – Powstańców – Staszica – Sienkiewicza).)
Przywrócenie kursowania po ponownym skróceniu części kursów linii SKM S1 w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A. na odcinku Warszawa Włochy - Pruszków. Ujednolicenie trasy po likwidacji linii ZW.
ZW linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PIASTÓW (TRAUGUTTA) – aleja Wojska Polskiego – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – PKP PRUSZKÓW. (Kursy w dni powszednie w godz. 10-14: ... – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA) (powrót: PKP PRUSZKÓW – Sienkiewicza).
Przystanki: PRUSZKÓW TRAUGUTTA, PIASTÓW ORZESZKOWEJ, PRUSZKÓW HALA ZNICZ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (→PIASTÓW), PKP PRUSZKÓW, (PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (→PRUSZKÓW), PRUSZKÓW JASNA (→PRUSZKÓW), PRUSZKÓW OS. STASZICA).)
Kasacja linii po przywróceniu ruchu na linii kolejowej nr 447.
218 linia autobusowa zwykła stała KRÓLIKARNIA – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza (powrót: Woronicza – Puławska – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Suwak – Domaniewska – Wołoska – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo:: METRO WIERZBNO – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Suwak – Domaniewska – DOMANIEWSKA.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo:: DOMANIEWSKA – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – METRO WIERZBNO.)
Wprowadzenie dodatkowych kursów skróconych w związku z wakacyjnym zawieszeniem kursowania linii 308. Kursy realizowane jako tzw. "wtyczki", nieuwzględnione w przystankowych rozkładach jazdy
249 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Batalionów Chłopskich – Coopera – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Sternicza – Szeligowska – Rayskiego – Coopera – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Linia jednokierunkowa.])
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową kanalizacji w pasie drogowym ul. Szeligowskiej i zamknięciem jej na odcinku od ul. Rayskiego do ul. Lazurowej.
743 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Mory: Połczyńska – Wojska Polskiego – Macierzysz: Wojska Polskiego – Sochaczewska (powrót: Sochaczewska – Szeligi: Szeligowska – Warszawa: Szeligowska – Rayskiego – Coopera – Górczewska) – Wieruchów: Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Pogroszew: Nowowiejska – Rataja – Pogroszew-Kolonia: Rataja – Koprki: Rataja – Poznańska – Święcice: – Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Lipowa – Wolica: Rokicka – WOLICA.

(Stara trasa: CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Lazurowa – Sternicza – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: Sochaczewska – Wieruchów: Sochaczewska – ... – WOLICA.)
L-4 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała STEFANOWO (SOSNOWA) – Ułanów – Graniczna – Malinowa – Urocza – aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska (powrót: Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Ułanów – Stefanowo: Ułanów – STEFANOWO (SOSNOWA).) – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Łączności – Słojewskiego – Magdalenka: Lipowa – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Nowa Wola: Postępu – Krasickiego – Nowa Iwiczna: Krasickiego – Szkolna – Graniczna – Mysiadło: Łabędzia – MYSIADŁO.

(Stara trasa: STEFANOWO (SOSNOWA) – ... – Słoneczna – Lesznowola: Słoneczna – SzkolnaNowa Wola: Szkolna – Krasickiego – ... – MYSIADŁO.)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Gminnej w Lesznowoli i wyłączeniem z ruchu skrzyżowania z ul. Szkolną.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • PIASECZNO KSIĘCIA JANUSZA 01 i 02 - zmiana nazwy na PIASECZNO REJTANA 01 i 02.
• ZŁOTOKŁOS 22 LIPCA 02 - zmiana nazwy na PIASECZNO FOGGA 02.
2019.07.23.
2019.07.28.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany związane z remontem ulic Mazowieckiej i Rozalińskiej w Młochowie.

733. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

Z33. NADARZYN (WĘZEŁ NADARZYN) – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Południowa – Stara Wieś: Południowa – Grodziska – Stara Wieś (pętla) – Grodziska – Południowa – Rusiec: Południowa – aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Urzut: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Kostowiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Promyka – Łączna – Przemysłowa – Rozalin: Przemysłowa – ROZALIN.

(Niektóre kursy: NADARZYN (WĘZEŁ NADARZYN) – Kościelna – Warszawska – Mszczonowska – Rusiec: aleja Katowicka (północna jezdnia lokalna) – Południowa – aleja Kasztanowa – Żabieniec: aleja Kasztanowa – Młochów: aleja Kasztanowa – Platanowa – PławyKrakowiany: Młyńska – Wola Krakowiańska: Jastrzębska – Garbatka: Postępu – Parole: Szeroka – PAROLE (PĘTLA) (powrót: PAROLE (PĘTLA) – Szeroka – Młochów: Markiewicza – Platanowa).)
2019.07.24. 739 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Wilanowska – Kameralna – JULIANÓW.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Józefosław: Geodetów – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – PIASECZNO (JULIANOWSKA-CMENTARZ).)
Korekta tras objazdowych w związku z przebudową skrzyżowania ulic Geodetów i Julianowskiej w Józefosławiu.
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – Nawłocka – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – WilanowskaCyraneczki – Julianowska – Kameralna – Wilanowska – Energetyczna (powrót: Energetyczna – Wilanowska – Cyraneczki – Julianowska – Kameralna – Wilanowska – Geodetów)Piaseczno: Energetyczna – Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).

(Stara trasa: PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – ... – Józefosław: Geodetów – Wilanowska – Cyraneczki – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego).)
2019.07.25. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Kuopion Palloseura.
2019.07.27.
2019.07.28.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Remont przejazdu przez torowisko na skrzyżowaniu ul. Okopowej z ul. Leszno.

1. ANNOPOL – ... – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Okopowa – ... – BANACHA.

27. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

73. CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – ... – ANNOPOL.

35. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje w dniach 20-21 lipca.]

520. PŁOCKA-SZPITAL – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Młynarska – Górczewska) – ... – MARYSIN.

Z27. CH ARKADIA – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Stawki – Okopowa (powrót: Okopowa – Słomińskiego) – Towarowa – RONDO DASZYŃSKIEGO.
2019.07.29. S1 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała PRUSZKÓW – Piastów – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus – Warszawa Włochy – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Olszynka Grochowska – Warszawa Gocławek – Warszawa Wawer – Warszawa Anin – Warszawa Międzylesie – Warszawa Radość – Warszawa Miedzeszyn – Warszawa Falenica – Michalin – Józefów – Świder – OTWOCK.

(Stara trasa: PRUSZKÓW – ... – OTWOCK.

(Niektóre kursy: PRUSZKÓW – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – ...)

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Ochota – ...))
Przywrócenie stałego rozkładu jazdy po zakończeniu kolejnego etapu prac modernizacyjnych na odcinku Warszawa Włochy - Pruszków.
163 linia autobusowa zwykła stała STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – Nałęczowska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Tuzinowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: STEGNY – ... – Nałęczowska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – SPIRALNA.)
Przywrócenie stałych tras w dni świąteczne po zakończeniu przebudowy wiaduktu kolejowego Elektrociepłowni Siekierki.
N31 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta (zawrotka) – Vogla – Przyczółkowa (powrót: Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.

(Stara trasa w soboty, niedziele i święta: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – Sobieskiego – Nałęczowska – Wiertnicza – Przyczółkowa (powrót: Przyczółkowa – aleja Wilanowska – Sobieskiego) – Vogla – Syta – GLEBOWA.)
Przywrócenie stałej trasy w dni świąteczne po zakończeniu przebudowy wiaduktu kolejowego Elektrociepłowni Siekierki. Skrócenie trasy w związku z przebudową skrzyżowania ul. Sytej z ul. Jarą.
ZS1 linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC ZACHODNI – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego (zawrotka) – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC ZACHODNI.) – Michałowice: Aleje Jerozolimskie – Reguły: Aleje Jerozolimskie – Pruszków: Aleje Jerozolimskie – Piastowska – Piastów: aleja Tysiąclecia – wiadukt Okulickiego – rondo Kaczorowskiego (zawrotka) – wiadukt Okulickiego – aleja Tysiąclecia – Pruszków: Piastowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Wojska Polskiego – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Plantowa – aleja Wojska Polskiego – PRUSZKÓW (OSIEDLE STASZICA).
Przystanki: DW. ZACHODNI, DW. ZACHODNI (→DW. ZACHODNI), PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE, ŁOPUSZAŃSKA, PIASTÓW NORWIDA (NŻ), PRUSZKÓW HALA ZNICZ (NŻ), PRUSZKÓW KOŚCIUSZKI (→DW. ZACHODNI), PKP PRUSZKÓW, PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (NŻ) (→DW. ZACHODNI), PRUSZKÓW RONDO KS. J. POPIEŁUSZKI (NŻ) (→PRUSZKÓW), PRUSZKÓW JASNA, PRUSZKÓW OS. STASZICA.)
Przywrócenie stałego rozkładu linii SKM S1.
2019.07.30. 163 linia autobusowa zwykła stała STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – Nałęczowska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Tuzinowa – Syta – GLEBOWA.

(Stara trasa: STEGNY – ... – Tuzinowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.)
Skrócenie trasy w związku z przebudową skrzyżowania ul. Sytej z ul. Jarą.
L44 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) ZIELONKA (PUSTELNICKA) – Pustelnicka – Marki: Lisa-Kuli – aleja Piłsudskiego – FabrycznaZielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – Mazurska – Pustelnicka – ZIELONKA (PUSTELNICKA).) – Długa – Lipowa – Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa – Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności – Lipowa – Długa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA) (powrót: KOBYŁKA (HUBALA) – Hubala).

(Stara trasa: ZIELONKA (PUSTELNICKA) – Pustelnicka – Marki: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – Mazurska – Pustelnicka – ZIELONKA (PUSTELNICKA).) – Długa – ... – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem ul. Fabrycznej w Markach i zamknięciem dla ruchu wlotu ul. Ząbkowskiej w ul. Fabryczną.
Z63 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – SYTA. Uruchomienie zastępczej linii autobusowej w związku z przebudową skrzyżowania ul. Sytej z ul. Jarą i skróceniem trasy linii 163.
2019.07.31. 156 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Rybieńska – Zabraniecka – Trasa Świętokrzyska – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

(W dni świąteczne: METRO MŁOCINY – ... – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).))
Skierowanie na trasy podstawowe po zakończeniu przebudowy ul. Pratulińskiej.
160 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – TARGÓWEK.)
162 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Topiel – Kruczkowskiego) – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa (powrót: Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie) – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.

(Stara trasa: EC SIEKIERKI – ... – Gorzykowska – Handlowa – Kołowa – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – TARGÓWEK.)
212 linia autobusowa zwykła stała TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego) – PLAC HALLERA.

(Stara trasa: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – ... – PLAC HALLERA.)
256 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Rozwadowskiego – księcia Ziemowita – Swojska – Wierna – PKP ZACISZE-WILNO.

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – ... – Borzymowska – Trocka – Targówek (pętla) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Gorzykowska – ... – PKP ZACISZE-WILNO.)
262 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej) – Targowa – Ząbkowska (zawrotka) – Targowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Targowa – DWORZEC WILEŃSKI (przystanek na ul. Targowej).) – Radzymińska – Trocka – TARGÓWEK.)
517 linia autobusowa przyspieszona stała URSUS NIEDŹWIADEK – Orląt Lwowskich – Keniga – Warszawska – Jagiełły – Lalki – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii Kordian – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – Kleszczowa – Łopuszańska – Aleje Jerozolimskie – Grzymały-Sokołowskiego – Kopińska – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ORLĄT LWOWSKICH, PKP URSUS NIEDŹWIADEK, KENIGA, ŚMIGIELSKA, SIŁACZKI (NŻ), MALINOWA, SPISAKA (NŻ), SOSNKOWSKIEGO, WAPOWSKIEGO (→URSUS NIEDŹWIADEK), ADAMIECKIEGO, SZANCERA, SKOROSZEWSKA, DZIECI WARSZAWY, RYŻOWA, ZAJEZDNIA KLESZCZOWA, ŁOPUSZAŃSKA, POPULARNA, PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE (NŻ), BERESTECKA, DW. ZACHODNI, HALA KOPIŃSKA, PL. NARUTOWICZA, PL. ZAWISZY, DW. CENTRALNY, CENTRUM, MUZEUM NARODOWE, RONDO WASZYNGTONA, AL. ZIELENIECKA, KIJOWSKA, DW. WILEŃSKI, SZWEDZKA, SKARGI, MYSZKOWSKA, HANDLOWA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, LUSIŃSKA (→TARGÓWEK), HANDLOWA, PRATULIŃSKA, TARGÓWEK.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (powrót: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: ..., DW. CENTRALNY, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (→CENTRUM), CENTRUM (→URSUS NIEDŹWIADEK), CENTRUM.)

(Stara trasa: URSUS NIEDŹWIADEK – ... – Gorzykowska – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – TARGÓWEK.
Przystanki: URSUS NIEDŹWIADEK, ..., MYSZKOWSKA, HANDLOWA, WITEBSKA, DKS TARGÓWEK, KOŁOWA (NŻ), GOŚCIERADOWSKA (NŻ), TARGÓWEK.)
N02 linia autobusowa nocna zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Sokratesa – Conrada – aleja Reymonta – Żeromskiego – Słowackiego – aleja Armii Krajowej – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Umińskiego – Fieldorfa – Ostrobramska – Marsa – Okularowa – Stepowa – Korkowa – MARYSIN.

(Niektóre kursy: ... – Radzymińska – aleja Solidarności – Szwedzka – Stalowa – Zajezdnia Stalowa – Stalowa – Szwedzka – aleja Solidarności – Targowa – ...)

(Stara trasa: METRO MŁOCINY – ... – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – ... – MARYSIN.)
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – ŚW. WINCENTEGO.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – ŚW. WINCENTEGO.)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Sasina – Przejazd – Lipińska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego) – Laskowa – PKP WOŁOMIN (LASKOWA).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – św. Wincentego – Kołowa – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – ... – PKP WOŁOMIN (LASKOWA).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – ...))
2019.08.01. 166 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.)

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN (powrót: aleja KEN – Wąwozowa – Rosoła – Przy Bażantarni – aleja KEN – Belgradzka) – OSIEDLE KABATY / KABATY STP.)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu remontu ul. Rosoła.
192 linia autobusowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Pileckiego – Ciszewskiego – Cynamonowa – Gandhi – Dereniowa – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Stryjeńskich – Belgradzka – aleja KEN (powrót: aleja KEN – Wąwozowa – Rosoła – Przy Bażantarni – aleja KEN – Belgradzka) – OSIEDLE KABATY.)
N37 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Wałbrzyska – aleja KEN – Bartoka – Jastrzębowskiego – aleja KEN – Ciszewskiego – Rosoła – Gandhi – Cynamonowa – Płaskowickiej – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Płaskowickiej – Rosoła – Przy Bażantarni – aleja KEN (powrót: aleja KEN – Wąwozowa – Rosoła) – OSIEDLE KABATY.)
2019.08.01. W linia tramwajowa specjalna zwykła (kursuje w godz. 14.00 - 19.00) CMENTARZ WOLSKI – Wolska – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. Uruchomienie kursującej tylko 1 sierpnia specjalnej linii tramwajowej z okazji obchodów 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Linia obsługiwana taborem zabytkowym.
912 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 17.30 - 20.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Towarowa – Prosta – Kasprzaka – Wolska – Fort Wola – CMENTARZ WOLSKI. [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA (→CM. WOLSKI), POWĄZKI IV BRAMA (→CM. WOLSKI), POWĄZKOWSKA (→CM. WOLSKI), CM. ŻYDOWSKI (NŻ) (→CM. WOLSKI), OKOPOWA (→CM. WOLSKI), MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO (→CM. WOLSKI), PKP KASPRZAKA (→CM. WOLSKI), SOWIŃSKIEGO (→CM. WOLSKI), CMENTARZ WOLSKI.
Uruchomienie kursujących tylko 1 sierpnia specjalnych linii autobusowych z okazji obchodów 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
922 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.30 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, SADY ŻOLIBORSKIE (NŻ), KS. POPIEŁUSZKI, PL. WILSONA, PL. WILSONA (→METRO MARYMONT), METRO MARYMONT, METRO MARYMONT.
944 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, KRÓLEWSKA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA, EMILII PLATER (NŻ) (→POWĄZKI), RONDO ONZ (→DW. CENTRALNY), DW. CENTRALNY (→POWĄZKI), DW. CENTRALNY.
970 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ), OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, METRO RATUSZ ARSENAŁ, STARE MIASTO, PARK PRASKI, DW. WILEŃSKI, ZĄBKOWSKA (NŻ), KIJOWSKA (NŻ), DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).
980 linia autobusowa specjalna przyspieszona (kursuje w godz. 14.00 - 21.00) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – CHEŁMSKA.
Przystanki: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY), ELBLĄSKA, POWĄZKI IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (NŻ) (→POWĄZKI), ESPERANTO, ANIELEWICZA, MURANÓW, METRO RATUSZ ARSENAŁ, PL. BANKOWY, PL. TEATRALNY, PL. PIŁSUDSKIEGO, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA, SIELCE, CHEŁMSKA.

(Dodatkowe kursy w zależności od frekwencji jednokierunkowo: POWĄZKOWSKA – Powązkowska – POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY).)
2019.08.01.
ok. godz. 16-20.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zgromadzenie i przemarsze w centrum Warszawy (zamknięty przejazd przez rondo Dmowskiego).

4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK.

15. MARYMONT-POTOK – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.

18. ŻERAŃ FSO – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – PKP SŁUŻEWIEC.

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA.
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK.

25. ANNOPOL – ... – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – ... – BANACHA.

35. NOWE BEMOWO – ... – Broniewskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI.

73. PIASKI – Broniewskiego – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL.

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego – RONDO WASZYNGTONA.
2019.08.04. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.15) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Śląsk Wrocław.
2019.08.04.
godz. 22.00.
219 linia autobusowa zwykła stała GOCŁAW – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Jugosłowiańska – Bora-Komorowskiego (powrót: Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.) – Stoczniowców – Łasaka – Kadetów – Lucerny – Mrówcza – ulica bez nazwy – Patriotów (powrót: Patriotów – Odeska – Mrówcza) – Panny Wodnej – Skalinicowa – OŚRODEK SZKOLENIOWY.

(Stara trasa: GOCŁAW – ... – Lucerny – Mrówcza – Juhasów – Borków – Trakt Lubelski – Skalnicowa – Panny Wodnej – PKP RADOŚĆ.)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy ul. Trakt Lubelski i zamknięciem dla ruchu kołowego skrzyżowania z ul. Borków.
2019.08.05. L18 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) STARE BABICE (RYNEK) – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – STARE BABICE (RYNEK).)Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Hornówek: Lipkowska – FedorowiczaIzabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Stara trasa: STARE BABICE (RYNEK) – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – STARE BABICE (RYNEK).) – Izabelińska – Izabelin: Sienkiewicza – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
Skierowanie na trasę objazdową w związku z kolejnym etapem przebudowy ciągu pieszo-rowerowego w ul. Izabelińskiej w Starych Babicach.
2019.08.08. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 22.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - APS Atromitos Athinon.
2019.08.09. S9 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) WARSZAWA GDAŃSKA – Warszawa ZOO – Warszawa Praga – Warszawa Toruńska – Warszawa Żerań – Warszawa Płudy – Warszawa Choszczówka – LEGIONOWO.

(Niektóre kursy: WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Wola – Warszawa Młynów – Warszawa Koło – Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO – ... – LEGIONOWO.)

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – LEGIONOWO PIASKI.)

(Po jednym kursie w godzinach porannego i popołudniowego szczytu: ... – Warszawa Choszczówka – Legionowo – Legionowo Piaski – Michałów-Reginów – WIELISZEW.)
Skrócenie trasy większości kursów w związku z budową przystanku WARSZAWA POWĄZKI.
2019.08.09.
2019.08.11.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zasilenia związane z Kongresem Świadków Jehowy odbywającym się na stadionie "Legii".

171. CHOMICZÓWKA – ... – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – LEGIA-STADION (powrót: LEGIA-STADION – Łazienkowska – Rozbrat).

(Dodatkowe kursy w dniach 9-11 sierpnia w godz. 7.00 - 9.30 jednokierunkowo: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Czerniakowska – LEGIA-STADION.)

(Dodatkowe kursy w dniach 9-10 sierpnia w godz. 16.50-18.50 oraz 11 sierpnia w godz. 15.30-17.30 jednokierunkowo: LEGIA-STADION – Łazienkowska – Rozbrat – Książęca – plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater).)

Linie specjalne przeznaczone dla uczestników Kongresu:

H-1. Kursy w godz. 7.00 - 8.20 jednokierunkowo: PLAC TRZECH KRZYŻY – Książęca – Rozbrat – Łazienkowska – ŁAZIENKOWSKA (TERMINAL AUTOBUSOWY).
H-1. Kursy w dniach 9-10 sierpnia w godz. 18.00 - 18.30 oraz 11 sierpnia w godz. 17.00-17.30 jednokierunkowo: ŁAZIENKOWSKA (TERMINAL AUTOBUSOWY) – Łazienkowska – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – Aleje Ujazdowskie – PLAC TRZECH KRZYŻY.

H-3. Kursy w godz. 7.00 - 8.00 jednokierunkowo: PLAC ZAWISZY – Raszyńska – Wawelska – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – ŁAZIENKOWSKA (TERMINAL AUTOBUSOWY).
H-3. Kursy w dniach 9-10 sierpnia w godz. 18.00 - 18.30 oraz 11 sierpnia w godz. 17.00-17.30 jednokierunkowo: ŁAZIENKOWSKA (TERMINAL AUTOBUSOWY) – Łazienkowska – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – Krzyckiego – Raszyńska – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – CENTRUM.

H-5. Kursy w godz. 7.00 - 7.40 jednokierunkowo: SIENNA – Żelazna – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Konstytucji – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – ŁAZIENKOWSKA (TERMINAL AUTOBUSOWY).
H-5. Kursy w dniach 9-10 sierpnia w godz. 18.00 - 18.30 oraz 11 sierpnia w godz. 17.00-17.30 jednokierunkowo: ŁAZIENKOWSKA (TERMINAL AUTOBUSOWY) – Łazienkowska – Czerniakowska – aleja Armii Ludowej – aleja Niepodległości – Chałubińskiego – Aleje Jerozolimskie – Żelazna – Prosta – aleja Jana Pawła II – Grzybowska – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – EMILII PLATER.

H13. Kursy w godz. 7.00 - 8.15 jednokierunkowo: CENTRUM – Aleje Jerozolimskie – Bracka – Żurawia – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Łazienkowska – ŁAZIENKOWSKA (TERMINAL AUTOBUSOWY).

H15. Kursy w godz. 7.00 - 7.35 jednokierunkowo: EMILII PLATER – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – ŁAZIENKOWSKA (TERMINAL AUTOBUSOWY).

H23. Kursy w godz. 7.00 - 8.05 jednokierunkowo: DWORZEC CENTRALNY (przystanek w Al. Jerozolimskich) – Aleje Jerozolimskie – Bracka – Żurawia – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Łazienkowska – ŁAZIENKOWSKA (TERMINAL AUTOBUSOWY).

H25. Kursy w godz. 7.00 - 8.20 jednokierunkowo: ALEJA JANA PAWŁA II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – plac Konstytucji – Piękna – Myśliwiecka – Łazienkowska – ŁAZIENKOWSKA (TERMINAL AUTOBUSOWY).
2019.08.10.
2019.08.18.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Prace przygotowawcze do oddania do eksploatacji budowanego odcinka linii metra M2 na Woli.

M2. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje 10 sierpnia w godz. 5.00-6.30.]
M2. RONDO ONZ [Prosta / Świętokrzyska / aleja Jana Pawła II] – ŚWIĘTOKRZYSKA [Świętokrzyska / Marszałkowska] – ... – DWORZEC WILEŃSKI [Targowa / aleja Solidarności]. [Obowiązuje od 10 sierpnia od godz. 6.30.]

105. Wszystkie kursy: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – BROWARNA.

155. ZNANA – ... – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER.

178. PKP URSUS – ... – KONWIKTORSKA.
(Niektóre kursy: SKOROSZE – ... – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER.

255. CMENTARZ WOLSKI – ... – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER.

Z-5. OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Marszałkowska – CENTRUM (powrót: CENTRUM – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska).

ZA METRO. RONDO DASZYŃSKIEGO – Prosta – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Zamoście – Sokola – Jagiellońska – aleja Solidarności – DWORZEC WILEŃSKI (powrót: DWORZEC WILEŃSKI – Targowa – Sokola). [Kursuje 10 sierpnia w godz. 5.00-6.30.]
2019.08.10. 743 linia autobusowa strefowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Mory: Połczyńska – Wojska Polskiego – Macierzysz: Wojska Polskiego – Sochaczewska (powrót: Sochaczewska – Szeligi: Szeligowska – Warszawa: Szeligowska – Rayskiego – Coopera – Górczewska) – Wieruchów: Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Pogroszew: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Zaborowska – Święcice: Zaborowska – Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Lipowa – Wolica: Rokicka – WOLICA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Pogroszew: Nowowiejska – Rataja – Pogroszew-Kolonia: Rataja – Koprki: Rataja – Poznańska – Święcice: – Poznańska – Warszawska – ... – WOLICA.)
Przywrócenie stałej trasy w rejonie Pilaszkowa po zakończeniu przebudowy drogi wojewódzkiej nr 888.
Z-743 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Ożarów Mazowiecki) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: POGROSZEW (RATAJA) – Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – PILASZKÓW.)
Likwidacja zastępczej linii autobusowej.
2019.08.11. N72 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego (powrót: aleja i most Poniatowskiego – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Meissnera – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Bysławska – FALENICA.

(Niektóre kursy: ... – Bysławska – Patriotów (powrót: Patriotów – Młoda – Derkaczy – Bysławska) – Józefów: Piłsudskiego – JÓZEFÓW (JAROSŁAWSKA).)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Wieniawy-Długoszowskiego – Wał Miedzeszyński – Kadetów – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński – ... – FALENICA / JÓZEFÓW (JAROSŁAWSKA).)
Korekta trasy objazdowej w związku z kolejnym etapem przebudowy Traktu Lubelskiego i otwarciem dla ruchu odcinka od ul. Borowieckiej do ul. Skalnicowej.
2019.08.12. 142 linia autobusowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – Patriotów – Walcownicza – Bystrzycka – Ochocza – Narcyzowa – Walcownicza – Petunii – Hiacyntowa – Techniczna – Zagórzańska – Złotej Jesieni – Podkowy – ALEKSANDRÓW.

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Przewodowa – ... – ALEKSANDRÓW.)
Korekta tras objazdowych w związku z kolejnym etapem przebudowy Traktu Lubelskiego i otwarciem dla ruchu odcinka od ul. Borowieckiej do ul. Skalnicowej.
702 linia autobusowa strefowa zwykła stała WIATRACZNA – Grochowska – Płowiecka – Trakt Lubelski (powrót: Trakt Lubelski – Floriana – Błękitna – Widoczna – Płowiecka) – Bronowska – Wał Miedzeszyński – Skalnicowa – Trakt Lubelski – Wał Miedzeszyński – Józefów: aleja Nadwiślańska – Otwock: Mieszka I – Rycerska – Okrzei – Batorego – Matejki – Andriollego – Powstańców Warszawy – Orla – OTWOCK (ORLA) (powrót: OTWOCK (ORLA) – Świderska – Andriollego).

(Stara trasa: WIATRACZNA – ... – Bronowska – Wał MiedzeszyńskiJózefów: aleja Nadwiślańska – ... – OTWOCK (ORLA).)
L35 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała WOŁOMIN (SZPITAL) – Kochanowskiego – Gdyńska – Sasina – aleja Armii Krajowej – Krótka – Kobyłkowska – Sasina (powrót: Sasina – Gdyńska – WOŁOMIN (SZPITAL).) – Przejazd – Lipińska – Sikorskiego – Kościelna – aleja Niepodległości – Szosa Jadowska – Lipiny Nowe: Szosa Jadowska – Duczki: Szosa Jadowska – Willowa – Przytorowa – Szkolna – Szosa Jadowska – Ręczajska – Nowe Grabie: Ręczajska – pętla – Ręczajska – Duczki: Ręczajska – Szosa Jadowska – Stare Grabie: Szosa Jadowska – Cichorackiej – Główna – STARE GRABIE.

(Stara trasa: WOŁOMIN (SZPITAL) – ... – Przejazd – Lipińska – Sikorskiego – Wąska – Reja – Długa – Wileńska – Szosa Jadowska – ... – STARE GRABIE.)
Kolejna korekta tras objazdowych w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Wileńskiej w Wołominie i zamknięciem jej na odcinku od ul. Reja do al. Niepodległości.
L40 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CMENTARZ MARKI – droga dojazdowa do cmentarza – Bandurskiego – aleja Piłsudskiego – Słoneczna – Okólna – Grunwaldzka – Norwida – Pomnikowa – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Wspólna – Zabawna – Duża – MARKI (PUSTELNIK).) – Poławskiego – Jaworówka – Nadma: Jaworówka – Szkolna – Stara – Kobyłka: Chrobrego – Kazimierza Wielkiego – Krechowiecka – Załuskiego – Wołomin: Armii Krajowej – Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa (powrót: Okopowa – Gdyńska – Szpital (pętla) – Kochanowskiego – Okopowa) – Armii Krajowej – Geodetów – aleja Niepodległości – Kościelna – Sikorskiego – Żelazna – PKP WOŁOMIN.

(Stara trasa: CMENTARZ MARKI – ... – Geodetów – aleja Niepodległości – Wileńska – Długa – Reja – Wąska – Żelazna – PKP WOŁOMIN.)
2019.08.16. ZASILENIA Wprowadzenie dodatkowych skróconych kursów w związku z obowiązywaniem sobotniego rozkładu jazdy w piątek.

190. Dodatkowe kursy: KINO FEMINA – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – METRO RATUSZ ARSENAŁ – [bez pasażerów: Andersa – Nowolipki – aleja Jana Pawła II] – KINO FEMINA.) – ... – CH MARKI.
2019.08.16.
godz. 0.00.

2019.08.19.
godz. 4.00.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany związane z kolejnym etapem przebudowy ciągu ul. Berensona i Głębockiej i w związku z tym:
• zamknięciem 16 sierpnia od ok. godz. 0.00 do ok. godz. 24.00 ul. Berensona wraz ze skrzyżowaniami z ul. Kąty Grodziskie, Zaułek oraz Głębocką;
• zamknięciem od 17 sierpnia od ok. godz. 0.00 do 19 sierpnia do ok. godz. 4.00 ul. Głębockiej wraz ze skrzyżowaniami z ul. Lewandów i Podłużną.

120. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Nowo-Berensona – Ostródzka – Mochtyńska – ... – OLESIN. [Obowiązuje 16 sierpnia.]
120. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie – ... – OLESIN. [Obowiązuje w dniach 17-18 sierpnia.]

132. METRO MARYMONT – ... – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – Piłsudskiego – Sosnowa – Kościuszki – Warszawa: Lewandów – INTERNETOWA (powrót: INTERNETOWA – Lewandów – Głębocka – Toruńska). [Obowiązuje 16 sierpnia.]
132. METRO MARYMONT – ... – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka – Nowo-Berensona – Berensona (powrót: Berensona – Ostródzka – Toruńska – most Grota-Roweckiego) – Zaułek – ZAUŁEK-SZKOŁA. [Obowiązuje w dniach 17-18 sierpnia.]

204. PKP PRAGA – ... – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Nowo-Berensona – Berensona (powrót: Berensona – Ostródzka) – ... – OSIEDLE DERBY. [Obowiązuje w dniach 16-18 sierpnia.]

240. ŻERAŃ FSO – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego – Sosnowa – Kościuszki – Warszawa: Lewandów – Oknicka – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka – Toruńska) – Duża – MARKI (PUSTELNIK). [Obowiązuje w dniach 17-18 sierpnia.]

527. ESPERANTO – ... – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Nowo-Berensona – Berensona – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Skarbka z Gór). [Obowiązuje w dniach 16-18 sierpnia.]

N11. DWORZEC CENTRALNY – ... – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Nowo-Berensona – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka – OS. LEWANDÓW I (powrót: OS. LEWANDÓW I – Głębocka – św. Wincentego) [Obowiązuje w dniach 16-18 sierpnia.]

Z32. METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – SKARBKA Z GÓR (powrót: SKARBKA Z GÓR – Berensona – Ostródzka – Toruńska). [Kursuje tylko 16 sierpnia.]
2019.08.16.
2019.08.18.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Wyłączenie w godz. 7-18 ruchu tramwajowego na ul. Marymonckiej (na odcinku od pętli TWARDOWSKA do trasy mostu Skłodowskiej-Curie) w związku z pracami utrzymaniowymi przy torowisku tramwajowym.

6. [Bez pasażerów: TWARDOWSKA – Marymoncka – ] AWF – Marymoncka – ... – WIATRACZNA.

17. [Bez pasażerów: TWARDOWSKA – Marymoncka – ] AWF – Marymoncka – ... – PKP SŁUŻEWIEC.
17. METRO MARYMONT – ... – PKP SŁUŻEWIEC.

Z-8. METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Kasprowicza – METRO MŁOCINY.) – Marymoncka – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.
2019.08.17/18. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Organizacja na terenie Wyścigów Konnych na Służewcu koncertu "Męskie Granie 2019".

KONCERT. METRO WILANOWSKA – Puławska – WYŚCIGI (powrót: WYŚCIGI – Puławska – Romera (zawrotka) – Puławska). [Kursy w godz. 15.00 - 21.00.]

DO METRA. WYŚCIGI – Puławska – Romera – Surowieckiego – aleja KEN – METRO URSYNÓW. [Linia jednokierunkowa. Kursy od godz. 1.00.]
2019.08.18. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 19.15) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Zagłębie Lubin.
2019.08.19. 120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie (powrót: Kąty Grodziskie – Berensona – Głębocka – Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Oknicka – Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Głębocka) – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie (powrót: Kąty Grodziskie – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka) – Zdziarska – ... – OLESIN.)
Korekty tras w związku z uruchomieniem krańca GRODZISK, zlokalizowanego na łączniku między ul. Lewandów i Berensona.
132 linia autobusowa zwykła stała METRO MARYMONT – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – METRO MARYMONT.) – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka – Berensona – Głębocka – Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Oknicka – Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – GRODZISK (powrót: GRODZISK – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Głębocka – Lewandów – Oknicka – Berensona – Ostródzka – Toruńska – most Grota-Roweckiego).

(Stara trasa: METRO MARYMONT – ... – most Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka (zawrotka) – Toruńska – Ostródzka (powrót: Ostródzka – Toruńska – most Grota-Roweckiego) – Berensona – Oknicka – Lewandów – INTERNETOWA (powrót: INTERNETOWA – Lewandów – Głębocka – Jesiennych Liści – Skarbka z Gór – Berensona).)
214 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) GRODZISK – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona (powrót: Berensona – Głębocka – Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – GRODZISK.) – Ostródzka – Juranda ze Spychowa – Białołęcka – Daniszewska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).

(Stara trasa: INTERNETOWA – Lewandów – Głębocka – Jesiennych Liści – Skarbka z Gór – Berensona (powrót: Berensona – Oknicka – Lewandów – INTERNETOWA.) – Ostródzka – ... – TARCHOMIN.)
240 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Sosnowa – Kościuszki – Warszawa: Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Głębocka – Toruńska) – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Sosnowa – Kościuszki – Warszawa: Lewandów – Głębocka – Toruńska) – Duża – MARKI (PUSTELNIK).)
3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PIASTÓW (TRAUGUTTA) – Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – Długa (powrót: Długa – Zdziarska – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Dąbrowskiej – Piastów: Bohaterów Wolności – Warszawska) – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich (powrót: Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja) – Waryńskiego – Młynarska – Inżynierska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) (powrót: PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) – Inżynierska – Promyka – Waryńskiego).

(Stara trasa: PIASTÓW (TRAUGUTTA) – Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – Długa (powrót: Długa – Zdziarska – Korczaka – Dąbrowskiej – Piastów: Bohaterów Wolności – Warszawska) – Ciechanowska – ... – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA).)
Ponowne skierowanie na trasę objazdową w związku z zamknięciem dla ruchu fragmentu ul. Korczaka.
ZMIANY PRZYSTANKOWE • KOWIEŃSKA 01 i 02 - likwidacja przystanków (dotyczy linii 135, N14 i N64).
• KAMIENNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Szwedzkiej w rejonie skrzyżowania z ul. Bródnowską (dotyczy linii 135, N14 i N64).
2019.08.20. 721 linia autobusowa strefowa zwykła stała ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – aleja Krakowska (droga serwisowa) – Sękocin Las: aleja Krakowska (droga serwisowa) – Słoneczna – aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Nadrzeczna – Kosów: Nadrzeczna – KOSÓW.)
Zawieszenie funkcjonowania linii w związku z zamknięciem dla ruchu kołowego skrzyżowania ul. Nadrzecznej z ul. Świątkiewicz w Wólce Kosowskiej.
728 linia autobusowa strefowa zwykła stała P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Raszyn: aleja Krakowska – Falenty: aleja Krakowska – Janki: aleja Krakowska – Nowy Sękocin: aleja Krakowska – Stary Sękocin: aleja Krakowska – aleja Krakowska (droga serwisowa) – Sękocin Las: aleja Krakowska (droga serwisowa) – Słoneczna – aleja Krakowska – Łazy: aleja Krakowska – Marysin: aleja Krakowska – Wólka Kosowska: aleja Krakowska – Kolonia Warszawska: aleja Krakowska – Jabłonowo: aleja Krakowska – Mroków: aleja Krakowska – Rejonowa – Mrokowska Kolonia: Rejonowa – Warszawianka: Rejonowa – Wola Mrokowska: Rejonowa – Szczaki: Mrokowska – Złotokłos: Mrokowska – ZŁOTOKŁOS.

(Niektóre kursy: ... – Szczaki: Mrokowska – POD SZCZAKI.)
Uruchomienie dodatkowych kursów skróconych w związku z zawieszeniem kursowania linii 721 z powodu zamknięcia dla ruchu kołowego skrzyżowania ul. Nadrzecznej z ul. Świątkiewicz w Wólce Kosowskiej.
2019.08.21. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii rozwozowych w związku z organizacją koncertu zespołu Metallica na Stadionie PGE Narodowy.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

73. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.30.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 22.45.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.45.]
2019.08.22. 111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: ESPERANTO – ... – plac Bankowy – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy) – most i aleja Poniatowskiego – ... – GOCŁAW.)
Przywrócenie dwukierunkowego przejazdu przez ul. Kruczą w dni świąteczne po zakończeniu przebudowy sieci ciepłowniczej.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ... – WILANÓW.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ... – WILANÓW.)
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ... – SPARTAŃSKA.)
400 linia autobusowa przyspieszona okresowa całodzienna (kursuje w dni świąteczne) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Ficowskiego – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa [osiedle Powsin] – Przekorna – Opieńki – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: POWĄZKI (CM. WOJSKOWY), POWĄZKI-IV BRAMA, POWĄZKOWSKA, CM. ŻYDOWSKI (→POWĄZKI), ESPERANTO (→POWSIN), NALEWKI-MUZEUM, PL. KRASIŃSKICH, PL. TEATRALNY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→POWSIN), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→POWĄZKI), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE, SPACEROWA, SOBIESKIEGO, WILANÓW, POWSIN (PARK KULTURY).

(Stara trasa: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Aleje Ujazdowskie – ... – POWSIN (PARK KULTURY).
Przystanki: POWĄZKI (CM. WOJSKOWY), ..., PL. MAŁACHOWSKIEGO, CENTRUM (→POWSIN), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→POWĄZKI), CHMIELNA (→POWĄZKI), KRUCZA, ..., POWSIN (PARK KULTURY).
)
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – aleja KEN – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (NŻ) (→KONWIKTORSKA), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), WARCHAŁOWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), STRYJEŃSKICH (→KONWIKTORSKA), BRACI WAGÓW (→KONWIKTORSKA), NATOLIN PŁN. (→NATOLIN PŁN.) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→NATOLIN PŁN.), PL. TEATRALNY (→KONWIKTORSKA), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA, KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY, ...)

(Stara trasa w dni świąteczne: KONWIKTORSKA – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Krucza – Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – ... – NATOLIN PŁN.
Przystanki: KONWIKTORSKA, ..., PL. MAŁACHOWSKIEGO, CENTRUM (→NATOLIN PŁN.), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→KONWIKTORSKA), CHMIELNA (→KONWIKTORSKA), KRUCZA, ..., NATOLIN PŁN.))
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).
Przystanki: ..., PL. KRASIŃSKICH, KAPITULNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. TEATRALNY (→NOWODWORY), PL. MAŁACHOWSKIEGO, JASNA (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→NOWODWORY), CHMIELNA (→NOWODWORY), KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY.)

(Stara trasa w dni świąteczne: NOWODWORY – ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – Aleje Ujazdowskie – ... – PL. TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, ..., PL. MAŁACHOWSKIEGO, CENTRUM (→PL. TRZECH KRZYŻY), PL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY (→NOWODWORY), CHMIELNA (→NOWODWORY), KRUCZA, PL. TRZECH KRZYŻY.))
2019.08.22. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 21.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Glasgow Rangers.
2019.08.23. L43 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego – Długa – Lipowa – Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa – Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności – Lipowa – Długa) – Wyszyńskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Paderewskiego – Bankowa – Waryńskiego – ZIELONKA (11 LISTOPADA) (powrót: ZIELONKA (11 LISTOPADA) – 11 Listopada – Paderewskiego – Bankowa – Wojska Polskiego).

(Niektóre kursy w dni powszednie: CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Lisa-Kuli – Zielonka: Pustelnicka – Mazurska – Powstańców – Sowińskiego – ...)

(W dni świąteczne: CH MARKI – ... – Kolejowa – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – ...)

(Stara trasa: CH MARKI – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – droga za marketem budowlanym – CH MARKI.) – Fabryczna – Zielonka: Marecka – ... – ZIELONKA (11 LISTOPADA).)
Zmiany trasowe w związku z kolejnym etapem remontu ul. Fabrycznej w Markach i otwarciem dla ruchu wlotu ul. Ząbkowskiej w ul. Fabryczną przy jednoczesnym zamknięciu ul. Fabrycznej na odcinku od al. Piłsudskiego do ul. Ząbkowskiej.
L44 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) ZIELONKA (PUSTELNICKA) – Pustelnicka – Marki: Lisa-Kuli – Ząbkowska – Fabryczna – Zielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – Mazurska – Pustelnicka – ZIELONKA (PUSTELNICKA).) – Długa – Lipowa – Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności – Lipowa – Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Kolejowa (powrót: Kolejowa – Piastowska – Gromali – Jagiellońska – Lipowa – Wolności – Wesoła – Krzywa – Krótka – Wolności – Lipowa – Długa) – Skorupki – Poniatowskiego – Sienkiewicza – Łukasińskiego – Słowackiego – Ossowska – Kobyłka: Hubala – Poniatowskiego – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA) (powrót: KOBYŁKA (HUBALA) – Hubala).

(Stara trasa: ZIELONKA (PUSTELNICKA) – Pustelnicka – Marki: Lisa-Kuli – aleja Piłsudskiego – FabrycznaZielonka: Marecka – Kościuszki – Powstańców – Sowińskiego (powrót: Sowińskiego – Powstańców – Mazurska – Pustelnicka – ZIELONKA (PUSTELNICKA).) – Długa – ... – KOBYŁKA (PONIATOWSKIEGO-PRZYCHODNIA).)
2019.08.24.
2019.08.31.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany związane z remontem torowiska kolejowego średnicowej linii podmiejskiej na odcinku: WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE - WARSZAWA POWIŚLE.

S1. WARSZAWA POWIŚLE – Warszawa Wschodnia – ... – OTWOCK.

S2. WARSZAWA WSCHODNIA – Warszawa Rembertów – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

S10. WARSZAWA ZACHODNIA – Warszawa Włochy – Warszawa Ursus – Warszawa Ursus Niedźwiadek – Piastów – PRUSZKÓW.

S20. WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE – Warszawa Ochota – Warszawa Zachodnia – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Rakowiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Służewiec – WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA.
2019.08.24.
2019.09.01.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany związane z kolejnym etapem budowy metra na Bródnie i koniecznością zmiany przebiegu torowiska wzdłuż ul. Rembielińskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Kondratowicza.

1. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada – rondo Żaba – Starzyńskiego – ... – BANACHA.

3. ZAWIESZENIE KURSOWANIA. [Obowiązuje w dniach 24-25 sierpnia oraz w dniu 1 września po godz. 18.00.]
3. POBORZAŃSKA – Rembielińska – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). [Obowiązuje od 26 sierpnia do 1 września do godz. 18.00.]

4. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

25. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

31. Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC. [Obowiązuje w dniach 26-30 sierpnia.]

41. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

71. BANACHA – Banacha – Grójecka – plac Narutowicza – Grójecka – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Zieleniecka – Targowa – 11 Listopada – rondo Żaba – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Chałubińskiego – aleja Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC.

73. PIASKI – ... – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.

74. PLAC NARUTOWICZA – Grójecka – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – rondo Żaba – 11 Listopada – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – WYŚCIGI.

Z-1. ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Wysockiego – Bartnicza – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – RONDO ŻABA.
2019.08.24.
2019.08.25.
B linia tramwajowa specjalna (zwykła - kursuje w godz. 10-16) METRO MŁOCINY – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – Marymoncka – Słowackiego – METRO MARYMONT. Uruchomienie kursującej tylko w dniach 24-25 sierpnia specjalnej linii bezpłatnych w związku z organizacją imprezy "Bielańskie Rodzinne Spotkania z Koleją".
R linia autobusowa specjalna (przyspieszona - kursuje w godz. 10-16) CRS BIELANY – Lindego – Kasprowicza – aleja Wittek – Pułkowa – Dzierżoniowska – Dankowicka – Żubrowa – Wóycickiego – Palisadowa – Opłotek – Wólczyńska – droga do stacji Radiowo (powrót: droga do stacji Radiowo – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza) – STACJA RADIOWO.
Przystanki: CRS BIELANY, METRO MŁOCINY, STACJA RADIOWO.
2019.08.26. M linia tramwajowa specjalna (okresowa - kursuje w soboty i niedziele w godz. 11.30 - 15.30) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – Marszałkowska – plac Unii Lubelskiej – Puławska – Metro Wilanowska (pętla) – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – PKP Służewiec (pętla) – Marynarska – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA. [Linia jednokierunkowa.])
L13 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Źródlana – Jesówka: Żródlana – Zalesie Górne: Pionierów – Wiekowej Sosny – Młodych Wilcząt – PKP ZALESIE GÓRNE (powrót: PKP ZALESIE GÓRNE – Młodych Wilcząt – Pionierów). Wprowadzenie trasy objazdowej jako stałej po zakończeniu przebudowy ul. 4 Pułku Ułanów w Jazgarzewie.
L17 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Szkolna – Łbiska: Chrobrego – Pęchery: Chrobrego – Główna – Piskórka: Główna – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Modrzewiowa – Zadębie: Modrzewiowa – Pieczyska: droga lokalna – Pieczyska (pętla) – droga lokalna – Zadębie: Modrzewiowa – Wola Wągrodzka: Modrzewiowa – Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannych: ... – Jaroszowa Wola: Główna – Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota (powrót: Wągrodno: Złota – Słoneczna – Różana – Biały Ług: Różana – Zielonych Sosen – Ławki: Zielonych Sosen – Gabryelin: Akacjowa – Dębowa – Uwieliny: Dębowa – Główna – Kamionka: Główna – Wągrodno: Złota – Jaroszowa Wola: Główna) – Wola Wągrodzka: Kasztanowa – Wola Prażmowska: Główna – Prażmów: Czołchańskiego – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).)

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Główna – Jazgarzew: Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – Pęchery: Pawlaka – Cietrzewia – Główna – Piskórka: Główna – ... – PRAŻMÓW (URZĄD GMINY).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. 4 Pułku Ułanów w Jazgarzewie.
L32 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – Szpitalna – Mickiewicza – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Szpitalna – Mickiewicza – Sienkiewicza – aleja Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – PIASECZNO (URZĄD MIASTA).) – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Łąkowa – Jazgarzew: 4 Pułku Ułanów – Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – GROCHOWA (powrót: GROCHOWA – Pawlaka – Pęchery: Pawlaka – Cietrzewia – Bolesława Chrobrego – Łbiska: Bolesława Chrobrego – Jazgarzew: Szkolna – Główna).

(Stara trasa: PIASECZNO (URZĄD MIASTA) – ... – aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Dworska – Wólka Kozodawska: Dworska – Główna – Jazgarzew: Główna – Wólka Pęcherska: droga nr 722 – Bogatki: Królewska – Słoneczników – Grochowa: Pawlaka – Pęchery: Pawlaka – Cietrzewia – Bolesława Chrobrego – Łbiska: Bolesława Chrobrego – Jazgarzew: Szkolna – JAZGARZEW-SZKOŁA.)
2019.08.26.
godz. 16.00.
L-8 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – Zegrzyńska – Stanisławów Drugi: Wolska – Wola Aleksandra: Wolska – Kąty Węgierskie: Akacjowa – Kościelna – Strużańska – Rembelszczyzna: Strużańska – Stanisławów Pierwszy: Strużańska – Przyszłość – Izabelińska – Koncertowa (zawrotka) – Izabelińska – Izabelin: Graniczna – MałołęckaAleksandrów: Małołęcka – Nieporęt: Małołęcka – Nowolipie – Pogonowskiego – Wólka Radzymińska: Topolowa – Szkolna – Wirażowa (zawrotka) – Szkolna – Szeligowska – Dąbkowizna: droga lokalna – PKP DĄBKOWIZNA.

(Stara trasa: PKP LEGIONOWO – ... – Izabelin: Graniczna – Małołęcka – Szkolna (zawrotka) – Małołęcka – Aleksandrów: Małołęcka – ... – PKP DĄBKOWIZNA.)
Wycofanie z podjazdów do przystanku SZKOLNA w Izabelinie w związku z brakiem możliwości jego obsługi.
2019.08.27. 212 linia autobusowa zwykła stała WITEBSKA – Ossowskiego – Handlowa – Pratulińska (powrót: Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – WITEBSKA.) – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – 11 Listopada – Namysłowska – Szymanowskiego (powrót: Szymanowskiego – Namysłowska – Starzyńskiego – św. Wincentego) – PLAC HALLERA.

(Stara trasa: TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego – ... – PLAC HALLERA.)
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Kołowej, Handlowej i Ossowskiego.
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – ŚW. WINCENTEGO.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – ŚW. WINCENTEGO.)
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Sasina – Przejazd – Lipińska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego) – Laskowa – PKP WOŁOMIN (LASKOWA).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: TROCKA – Radzymińska – Gorzykowska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – św. Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Handlowa – Pratulińska – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – ... – PKP WOŁOMIN (LASKOWA).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: TARGÓWEK – Trocka – Pratulińska – ...))
2019.08.29. 731 linia autobusowa strefowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – obwodnica Jabłonny – Zegrzyńska – Legionowo: Warszawska – Sobieskiego – Piłsudskiego – Sowińskiego – Warszawska – Zegrzyńska – Piaskowa – aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH).

(W dni powszednie w godz. 7-18: ... – Cynkowa – Suwalna – Szarych Szeregów (powrót: Szarych Szeregów – Suwalna – Olszankowa – Osiedle Młodych (pętla) – Olszankowa – Suwalna – Cynkowa) – Sikorskiego – Fabryczna – LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Jabłonna: Marmurowa – Milenijna – Leśna – Politechniczna (powrót: Politechniczna – Przylesie – Marmurowa) – Akademijna – ... – LEGIONOWO (OSIEDLE MŁODYCH) / LEGIONOWO (STAROSTWO POWIATOWE).)
Przywrócenie stałych tras po zakończeniu przebudowy ul. Przylesie w Jabłonnie.
741 linia autobusowa strefowa zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – Szkolna – Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Mehoffera – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków "Czajka" (pętla) – Przylesie – Animuszu – Modlińska (powrót: Modlińska – Mehoffera) – Dębowa – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Mehoffera – Modlińska (powrót: Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków "Czajka" (pętla) – Przylesie – Animuszu – Modlińska – Mehoffera) – Dębowa – ...)

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – Jabłonna: Marmurowa – Milenijna – Leśna – Politechniczna (powrót: Politechniczna – Przylesie – Marmurowa) – Akademijna – ... – CHOTOMÓW.)
2019.08.31. ZMIANY PRZYSTANKOWE • LUSIŃSKA 02 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. Handlowej za skrzyżowaniem z ul. Lusińską (w kierunku zachodnim) (dotyczy linii 156, 160, 162, 256 i 517 (stały) oraz N02 (warunkowy)).
2019.08.31. WCH FORT BEMA linia autobusowa specjalna (kursuje w godz. 12-23) METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – Żeromskiego – Perzyńskiego – Rudnickiego – Powązkowska (powrót: Powązkowska – Maczka – aleja Armii Krajowej – Żelazowska – Włościańska – METRO MARYMONT.) – Obrońców Tobruku – Księcia Bolesława – KSIĘCIA BOLESŁAWA.
Przystanki: METRO MARYMONT, KSIĘCIA BOLESŁAWA.
Uruchomienie kursującej tylko 31 sierpnia specjalnej linii autobusowej w związku z organizacją imprezy "Warsaw Challenge".
2019.08.31.
godz. 20.15.
ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany związane z organizacją Półmaratonu Praskiego i zamknięciem dla ruchu m. in. al. Zielenieckiej i al. Waszyngtona. Wykaz obejmuje tylko zastępczą linię tramwajową i powiązane z nią zmiany tras.

6. METRO MŁOCINY – ... – Targowa – Kijowska – aleja Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.
7. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.

24. NOWE BEMOWO – ... – aleja Zieleniecka – ALEJA ZIELENIECKA.

26. KOŁO – ... – Targowa – Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

73. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

76. WIATRACZNA – Grochowska – GOCŁAWEK.
2019.09.01. S2 linia szybkiej kolei miejskiej strefowa zwykła stała WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – Warszawa Służewiec – Warszawa Żwirki i Wigury – Warszawa Rakowiec – Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Zachodnia – Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Warszawa Wesoła – Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – WARSZAWA REMBERTÓW.)

(Stara trasa: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA – ... – SULEJÓWEK MIŁOSNA.

(Niektóre kursy: ... – Warszawa Stadion – WARSZAWA WSCHODNIA.)

(Niektóre kursy w dni świąteczne: ... – Warszawa Stadion – Warszawa Wschodnia – Warszawa Wesoła – ...))
Kolejny etap prac modernizacyjnych na linii kolejowej na odcinku: Warszawa Wschodnia - Warszawa Rembertów.
ZS2 linia autobusowa zastępcza (strefowa przyspieszona okresowa - kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa dwóch kursów w godz. 8.50 - 10.00: DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).) – Płowiecka – Marsa – PKP REMBERTÓW – [bez pasażerów: Ilskiego – aleja Komandosów – Grzybowa – Działyńczyków – Dokerów – NOWY REMBERTÓW.] (powrót: [NOWY REMBERTÓW – Dokerów – Fizylierów – Grzybowa]).

Dwa kursy w godz. 10.00 - 12.00: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego – Wiatraczna – Grochowska (powrót: Grochowska – Lubelska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA).) – Płowiecka – Marsa – Cyrulików – Okuniewska – Sulejówek: Okuniewska – Piłsudskiego – Dworcowa – Krasińskiego – Staszica (powrót: Staszica – 3 Maja – Głowackiego – Krasińskiego – Dworcowa) – Bema – Kraszewskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK) (powrót: SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK) – Bema).
Przystanki: DW. WSCHODNI (LUBELSKA), WIATRACZNA, PL. SZEMBEKA, ŻÓŁKIEWSKIEGO, GOCŁAWEK, PŁOWIECKA, OKULAROWA, PKP REMBERTÓW, PRZEBIEG (NŻ), BUŁAWY (NŻ), PKP WESOŁA, PKP SULEJÓWEK, SULEJÓWEK KRÓTKA (NŻ) (→DW. WSCHODNI), PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA, SULEJÓWEK MIŁOSNA (POMNIK).)
121 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Sokratesa – Przy Agorze – Marymoncka – Słowackiego – Gdańska – Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).

(W dni świąteczne w godzinach porannych kilka pierwszych i ostatnich kursów: METRO MARYMONT – Włościańska – Słowackiego – ...)

(Stara trasa: CHOMICZÓWKA – ... – Podleśna – Gwiaździsta – BARSZCZEWSKA.)
Przywrócenie stałych tras w rejonie ul. Gwiaździstej po zakończeniu prac wodociągowych w rejonie skrzyżowania ul. Potockiej i Drohickiej.
122 linia autobusowa zwykła stała STARE BEMOWO – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka).

(Stara trasa: STARE BEMOWO – ... – plac Wilsona – Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta).)
249 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Sternicza – Szeligowska – Rayskiego – Coopera – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Batalionów Chłopskich – Coopera – Górczewska – OSIEDLE GÓRCZEWSKA. [Linia jednokierunkowa.])
Przywrócenie stałej trasy oraz kursowania przez cały tydzień w związku z zakończeniem budowy kanalizacji w ul. Szeligowskiej (na odcinku od ul. Rayskiego do ul. Lazurowej) i skierowaniem na stałą trasę linii 743.
743 linia autobusowa strefowa zwykła stała CMENTARZ WOLSKI – Fort Wola – Wolska – Połczyńska – Lazurowa – Sternicza – Szeligowska – Szeligi: Szeligowska – Macierzysz: SochaczewskaWieruchów: Sochaczewska – Strzykuły: Sochaczewska – Strzykulska – Piotrkówek Mały: Strzykulska – Ożarów Mazowiecki: Strzykulska – Poznańska – Poniatowskiego – Kaputy: Sochaczewska – Umiastów: Umiastowska – Pogroszew: Nowowiejska – Pilaszków: Nowowiejska – Zaborowska – Święcice: Zaborowska – Poznańska – Warszawska – Płochocin: Fabryczna – Lipowa – Wolica: Rokicka – WOLICA.

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Mory: Połczyńska – Wojska Polskiego – Macierzysz: Wojska Polskiego – Sochaczewska (powrót: Sochaczewska – Szeligi: Szeligowska – Warszawa: Szeligowska – Rayskiego – Coopera – Górczewska) – Wieruchów: Sochaczewska – ... – WOLICA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu budowy kanalizacji w ul. Szeligowskiej (na odcinku od ul. Rayskiego do ul. Lazurowej).
L18 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje od poniedziałku do soboty) STARE BABICE (RYNEK) – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – STARE BABICE (RYNEK).) – Izabelińska – Izabelin: Sienkiewicza – 3 MajaTruskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).

(Stara trasa: STARE BABICE (RYNEK) – Okulickiego – Warszawska – Piłsudskiego – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – STARE BABICE (RYNEK).)Lipków: Mościckiego – Jakubowicza – Hornówek: Lipkowska – FedorowiczaIzabelin: 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy ciągu pieszo-rowerowego w ul. Izabelińskiej w Starych Babicach.
N11 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater (powrót: Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – aleja Jana Pawła II – DWORZEC CENTRALNY.) – Świętokrzyska – Marszałkowska – plac Bankowy – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór (powrót: Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka) – OSIEDLE DERBY.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Berensona – Skarbka z Gór (powrót: Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka) – OSIEDLE DERBY.)
Przywrócenie stałych tras po otwarciu ul. św. Wincentego na odcinku od ul. Kondratowicza do tymczasowej zawrotki na wysokości osiedla Zielone Zacisze.
N12 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – TARGÓWEK

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – ŚW. WINCENTEGO.)
N31 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – Emilii Plater – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – plac Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Gagarina – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Powsińska (powrót: Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – SADYBA.

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY (przystanek na ul. Emilii Plater przy Złotych Tarasach) – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta (zawrotka) – Vogla – Przyczółkowa (powrót: Przyczółkowa – aleja Wilanowska) – Wiertnicza – Powsińska – SADYBA.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Sytej z ul. Jarą.
2019.09.01. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany związane z obchodami 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i wizytą wiceprezydenta USA Mike Pence'a. Wykaz obejmuje tylko linie tramwajowe.

1. RATUSZOWA-ZOO – ... – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.

7. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK.

10. METRO MŁOCINY – ... – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI.

14. KIELECKA – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – METRO WILANOWSKA.

15. MARYMONT-POTOK – ... – Nowowiejska – aleja Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA.

17. TARCHOMIN KOŚCIELNY – ... – aleja Jana Pawła II – Stawki – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – plac Konstytucji – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – PKP SŁUŻEWIEC.

24. NOWE BEMOWO – ... – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK.

28. ZAJEZDNIA WOLA – Młynarska – Wolska (powrót: Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – ZAJEZDNIA WOLA.) – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).

33. METRO MŁOCINY – ... – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI.

36. METRO MARYMONT – ... – Andersa – MIędzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – CZYNSZOWA (powrót: CZYNSZOWA – Stalowa).

71. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

73. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – ZAJEZDNIA WOLA (powrót: ZAJEZDNIA WOLA – Młynarska – Wolska).

74. METRO MARYMONT – Słowackiego – Popiełuszki – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – ... – WYŚCIGI.

79. P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA.

T. ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

2019.09.01. 901 linia autobusowa specjalna (zwykła) (kursuje od godz. 21.45) Jednokierunkowo: TORWAR – aleja Armii Ludowej – Waryńskiego – plac Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – DWORZEC CENTRALNY.

Jednokierunkowo: ROZBRAT – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – aleja Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.
Uruchomienie linii rozwozowej w związku z organizacją na stadionie Legii Warszawa meczu piłki nożnej Legia Warszawa - Raków Częstochowa.
2019.09.02. KONIEC WAKACJI • Przywrócenie kursowania linii:
304, 308, 320, 323, 339, 379, 412, Łomianki: 2, 3, Pruszków: 3bis.

• Przywrócenie kursowania przez cały dzień linii:
L44.

• Przywrócenie kursowania w dni świąteczne linii:
195, 196, 201, 228, 256, 501.

• Przywrócenie kursowania dodatkowych wariantowych kursów linii:
105, 120, 153, 162, 163, 164, 211, 213, 326, 401, 411, 504, 519, 522, 723.
102 linia autobusowa zwykła stała MŁYNÓW – Płocka (powrót: Płocka – Gostyńska – Obozowa – MŁYNÓW.) – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski (powrót: most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka) – Wybrzeże Szczecińskie – aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Grenadierów – Podskarbińska (powrót: Podskarbińska – Międzyborska – aleja Waszyngtona) – Dwernickiego – Szaserów – Chłopickiego – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)

(Stara trasa: MŁYNÓW – ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ... – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA.
Przywrócenie w dni powszednie stałych tras po zakończeniu remontu nawierzchni Krakowskiego Przedmieścia.
105 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Połczyńska – Wolska – Kasprzaka – Prosta – Towarowa – Grzybowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Dobra – Lipowa – Browarna – BROWARNA (powrót: BROWARNA – Karowa – Dobra).

(Niektóre kursy: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ...)

(Stara trasa: OSIEDLE GÓRCZEWSKA – ... – Grzybowska – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Kopernika – ... – BROWARNA.

(Niektóre kursy: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.))
109 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Elekcyjna – Ordona – Kasprzaka – Prosta – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY (powrót: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – Prosta).

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)
Wprowadzenie kursów skróconych.
111 linia autobusowa zwykła stała ESPERANTO – Anielewicza – Andersa (powrót: Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – plac Teatralny – Senatorska) – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – aleja Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Międzynarodowa – Brazylijska – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Abrahama – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW.

(W dni świąteczne: ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – most i aleja Poniatowskiego – ...)

(Stara trasa w dni powszednie: ESPERANTO – ... – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – GOCŁAW.)
Przywrócenie w dni powszednie stałej trasy po zakończeniu remontu nawierzchni Krakowskiego Przedmieścia.
112 linia autobusowa zwykła stała CH MARKI – aleja Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Warszawa: Toruńska (powrót: Toruńska – CH MARKI.) – Głębocka – św. Wincentego – Matki Teresy z Kalkuty – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – Toruńska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa – Połczyńska – KAROLIN.

(Stara trasa: ŚW. WINCENTEGO – św. Wincentego – Matki Teresy z Kalkuty – ... – KAROLIN.)
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu ul. św. Wincentego na odcinku od ul. Kondratowicza do tymczasowej zawrotki na wysokości osiedla Zielone Zacisze.
116 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Wólczyńska – Żeromskiego – Słowackiego – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa w dni powszednie: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – WILANÓW.)
Przywrócenie w dni powszednie stałej trasy po zakończeniu remontu nawierzchni Krakowskiego Przedmieścia.
120 linia autobusowa zwykła stała DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – aleja Tysiąclecia (zawrotka) – Kijowska (powrót: Kijowska – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA).) – Targowa – aleja Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie (powrót: Kąty Grodziskie – Berensona – Głębocka – Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Oknicka – Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Głębocka) – Zdziarska – Ostródzka – Mochtyńska – Kobiałka – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Głębocka – Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Oknicka – Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Głębocka – Malborska) – ZAUŁEK-SZKOŁA.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – Malborska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Zaułek – Zaułek-Szkoła (pętla) – Zaułek – Berensona – Głębocka – Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Oknicka – Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – GRODZISK (powrót: GRODZISK – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Głębocka – Malborska).)

(Stara trasa: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – aleja Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – ... – OLESIN.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – ... – św. Wincentego – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – ZAUŁEK (powrót: ZAUŁEK – Berensona – Oknicka – Lewandów – Głębocka).))
Przywrócenie funkcjonowania wariantowych kursów skróconych po zakończeniu wakacji wraz z korektą ich trasy w związku z trwającą modernizacją ul. Głębockiej. Przywrócenie stałej trasy po otwarciu ul. św. Wincentego na odcinku od ul. Kondratowicza do tymczasowej zawrotki na wysokości osiedla Zielone Zacisze.
122 linia autobusowa zwykła stała OSIEDLE GÓRCZEWSKA – Górczewska – Lazurowa – Kaliskiego – Radiowa – Wrocławska – Żołnierzy Wyklętych – Piastów Śląskich – Powstańców Śląskich – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Krasińskiego – plac Wilsona – Mickiewicza – Potocka – Gwiaździsta – Wybrzeże Gdyńskie – GWIAŹDZISTA (powrót: GWIAŹDZISTA – Gwiaździsta – Potocka).

(Stara trasa: STARE BEMOWO – Radiowa – ... – GWIAŹDZISTA.)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Bemowa po zakończeniu wakacji.
126 linia autobusowa zwykła stała CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – św. Wincentego – Matki Teresy z Kalkuty – Chodecka – Wyszogrodzka – Bartnicza – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Mehoffera – Światowida – NOWODWORY.

(Kursy po godz. 21.00: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Niektóre kursy w dni robocze w godzinach szczytu: ... – Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska (powrót: Modlińska – Płochocińska – Płytowa – Kupiecka (pętla) – Płytowa – Płochocińska – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Wysockiego) – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Jeden kurs w dni robocze w godzinach wieczornych: ... – Wysockiego – Marywilska – Marcelin (pętla) – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Ekspresowa – Fleminga – Polfa (pętla) – Fleminga – Ekspresowa – Modlińska – Mehoffera – ...)

(Stara trasa: CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Wyszogrodzka – ... – NOWODWORY.)
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu ul. św. Wincentego na odcinku od ul. Kondratowicza do tymczasowej zawrotki na wysokości osiedla Zielone Zacisze.
128 linia autobusowa zwykła stała SZCZĘŚLIWICE – Dickensa – Pawińskiego – Korotyńskiego – Mołdawska – Racławicka – Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska (powrót: Raszyńska – Żwirki i Wigury – Pruszkowska – Pawińskiego) – plac Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście).

(W dni świąteczne: ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska).)

(Stara trasa w dni powszednie: SZCZĘŚLIWICE – ... – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO (powrót: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska).)
Przywrócenie w dni powszednie stałej trasy po zakończeniu remontu nawierzchni Krakowskiego Przedmieścia.
145 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Wysockiego – Bartnicza – Wyszogrodzka – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Warszawa: Chełmżyńska – Marsa – Płowiecka – Grochowska – WIATRACZNA.

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Matki Teresy z Kalkuty – Gilarska – Samarytanka – Jórskiego – Radzymińska – Łodygowa – ... – WIATRACZNA.)
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu ul. św. Wincentego na odcinku od ul. Kondratowicza do tymczasowej zawrotki na wysokości osiedla Zielone Zacisze.
163 linia autobusowa zwykła stała STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – Nałęczowska – Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Tuzinowa – Syta – Vogla – Przyczółkowa – WILANÓW.

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.30: ... – Vogla – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Uprawna – Przyczółkowa (powrót: Przyczółkowa – Vogla) – WILANÓW.)

(Stara trasa: STEGNY – ... – Tuzinowa – Syta – GLEBOWA.)
Przywrócenie funkcjonowania kursu szkolnego po zakończeniu wakacji. Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Sytej z ul. Jarą. Korekta trasy kursu wariantowego w związku z zakończeniem przebudowy skrzyżowania ul. Przyczółkowej z ul. Uprawną.
164 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.50 i cztery w godz. 12-15 jednokierunkowo: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Uprawna – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.45 i 8.45 jednokierunkowo: KĘPA ZAWADOWSKA – ... – Syta – Vogla – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Uprawna – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – ... – EC SIEKIERKI.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach nocnych: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Stara trasa kursów wariantowych w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.30: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)
Przywrócenie funkcjonowania wariantowych podjazdów do Powsinka po zakończeniu wakacji wraz ze zwiększeniem ich liczby. Korekta trasy kursów wariantowych z podjazdem do Powsinka w związku z zakończeniem przebudowy skrzyżowania ul. Przyczółkowej z ul. Uprawną.
175 linia autobusowa zwykła stała PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście (powrót: Krakowskie Przedmieście – Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – plac Zawiszy – Raszyńska – Żwirki i Wigury (powrót: Żwirki i Wigury – Krzyckiego – Raszyńska) – LOTNISKO CHOPINA.

(W dni świąteczne: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ...)

(Stara trasa w dni powszednie: PLAC PIŁSUDSKIEGO – Focha – Trębacka – Moliera – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska (powrót: Królewska – PLAC PIŁSUDSKIEGO.) – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – ... – LOTNISKO CHOPINA.)
Przywrócenie w dni powszednie stałych tras po zakończeniu remontu nawierzchni Krakowskiego Przedmieścia..
178 linia autobusowa zwykła stała PKP URSUS – Regulska – Kompanii Kordian – Spisaka – Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie – Bodycha – Spisaka – Kompanii Kordian) – Starodęby – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Chrobrego – Popularna – Aleje Jerozolimskie – aleja Prymasa Tysiąclecia – Kasprzaka – Prosta – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – KONWIKTORSKA (powrót: KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska).

(Niektóre kursy w dni powszednie: SKOROSZE – Skoroszewska – ... – Prosta – RONDO DASZYŃSKIEGO.)

(W dni świąteczne: ... – Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ...)

(Stara trasa w dni powszednie: PKP URSUS – ... – Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – ... – KONWIKTORSKA.)
180 linia autobusowa zwykła stała CHOMICZÓWKA – Conrada – Kochanowskiego – Rudnickiego – Maczka – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Świętojerska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Powsińska – Wiertnicza – WILANÓW.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa w dni powszednie: CHOMICZÓWKA – ... – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – WILANÓW.)
202 linia autobusowa zwykła stała METRO STADION NARODOWY – Sokola – Wybrzeże Szczecińskie – Zamoście – Sokola – Targowa (powrót: Targowa – Zamoyskiego – Sokola – METRO STADION NARODOWY.) – Zamoyskiego – Lubelska – Dworzec Wschodni (Lubelska) (pętla) – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego – Szaserów – Makowska – GOCŁAWEK WSCHODNI.

(Stara trasa: METRO STADION NARODOWY – ... – Mińska – Stanisławowska – Dwernickiego (powrót: Dwernickiego – Podskarbińska – Mińska – Stanisławowska) – Szaserów – ... – GOCŁAWEK WSCHODNI.)
Uproszczenie trasy na terenie Kamionka.
211 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Modlińska – Kowalczyka – Klembowska – Dorodna – Myśliborska (powrót: Myśliborska – Porajów – Świderska – Myśliborska – Dorodna) – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – Dąbrówka Wiślana (pętla) – Aluzyjna – Modlińska – Przyrzecze – BUKÓW (powrót: BUKÓW – Przyrzecze – Gąsiorowskiej – Główna – Modlińska).

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ĆWIKLIŃSKIEJ – Ordonówny – Mehoffera (zawrotka) – Ordonówny (powrót: Ordonówny – ĆWIKLIŃSKIEJ.) – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo: DĄBRÓWKA WIŚLANA – Aluzyjna – Sprawna – Odkryta – Dzierzgońska – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Majolikowa – Pomorska – Milenijna – Światowida – MYŚLIBORSKA.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo: MYŚLIBORSKA – Światowida – Milenijna – Pomorska – Majolikowa – Mehoffera – Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Odkryta – Sprawna – Aluzyjna – DĄBRÓWKA WIŚLANA.)

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – ... – Klembowska – Dorodna – Portowa – Kasztanowa – Myśliborska (powrót: Myśliborska – Porajów – Świderska – Myśliborska – Kasztanowa) – Światowida – ... – BUKÓW.)
Przywrócenie funkcjonowania kursów skróconych po zakończeniu wakacji. Korekta trasy na terenie Żerania.
214 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: GRODZISK – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona (powrót: Berensona – Głębocka – Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – GRODZISK.) – Ostródzka – Juranda ze Spychowa – Białołęcka – Daniszewska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska).)
Ograniczenie kursowania do dni powszednich (wraz ze zmianą oznaczenia na 314).
218 linia autobusowa zwykła stała KRÓLIKARNIA – Puławska – Malczewskiego – Krasickiego – Woronicza (powrót: Woronicza – Puławska – KRÓLIKARNIA.) – Racjonalizacji – Konstruktorska – Suwak – Domaniewska – Wołoska – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.

(Stara trasa: KRÓLIKARNIA – ... – METRO WILANOWSKA.

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach porannego szczytu jednokierunkowo:: METRO WIERZBNO – Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Suwak – Domaniewska – DOMANIEWSKA.)

(Dodatkowe kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu jednokierunkowo:: DOMANIEWSKA – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska – Racjonalizacji – Woronicza – METRO WIERZBNO.))
Likwidacja dodatkowych kursów skróconych po przywróceniu kursowania linii 308.
220 linia autobusowa zwykła stała NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – aleja 4 Czerwca 1989 roku – Poczty Gdańskiej – Dzieci Warszawy – Skoroszewska – Prystora – Ryżowa – Michałowice: Ryżowa – Środkowa – Warszawa: Szyszkowa – aleja Krakowska – P+R AL. KRAKOWSKA.

(Stara trasa: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – Żołnierzy Wyklętych – Wrocławska – Radiowa – Kaliskiego – ... – P+R AL. KRAKOWSKA.)
Korekta trasy na terenie Nowego Bemowa.
222 linia autobusowa zwykła stała BIELAŃSKA – Bielańska – plac Teatralny (powrót: plac Teatralny – Senatorska – plac Bankowy – aleja Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA.) – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Szucha – plac Unii Lubelskiej – Boya – Waryńskiego – Puławska (powrót: Puławska – plac Unii Lubelskiej) – Malczewskiego – Joliot-Curie – Woronicza – Spartańska – SPARTAŃSKA.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa w dni powszednie: BIELAŃSKA – ... – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – SPARTAŃSKA.)
Przywrócenie w dni powszednie stałej trasy po zakończeniu remontu nawierzchni Krakowskiego Przedmieścia.
228 linia autobusowa zwykła stała URSUS-RATUSZ – plac Czerwca 1976 roku – Traktorzystów – Świerszcza – Globusowa – Wałowicka – Sympatyczna (powrót: Sympatyczna – Potrzebna – Świerszcza) – Cegielniana – Techników – Popularna – Aleje Jerozolimskie – Jutrzenki – Szybka – Równoległa – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – NOVOTEL.

(Stara trasa: URSUS-RATUSZ – ... – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – OSMAŃSKA-DHL.)
Przywrócenie kursowania w dni świąteczne po zakończeniu wakacji. Wycofanie ze Służewca - przejęcie połączenia przez linię 328.
234 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Daniszewska – Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Ostródzka – Zdziarska – Chudoby – AUGUSTÓW. Przekształcenie w linię stałą linii 334 wraz z wycofaniem z Olesina i skierowaniem do nowej pętli w Augustowie.
240 linia autobusowa zwykła stała ŻERAŃ FSO – Toruńska – Łabiszyńska – Łojewska – Chodecka – Matki Teresy z Kalkuty – św. Wincentego – GłębockaToruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Sosnowa – Kościuszki – Warszawa: Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Głębocka) – Duża – MARKI (PUSTELNIK).

(Stara trasa: ŻERAŃ FSO – Toruńska – Marki: aleja Armii Krajowej – aleja Piłsudskiego (powrót: aleja Piłsudskiego – Sosnowa – Kościuszki – Warszawa: Lewandów – łącznik Lewandów-Berensona – Berensona – Głębocka – Toruńska) – Duża – MARKI (PUSTELNIK).)
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu ul. św. Wincentego na odcinku od ul. Kondratowicza do tymczasowej zawrotki na wysokości osiedla Zielone Zacisze.
304 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) BRZEZINY – Białołęcka – Hemara – Ostródzka – Nowo-Berensona – Berensona – Skarbka z Gór – Astrowa – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka – OSIEDLE LEWANDÓW I (powrót: OSIEDLE LEWANDÓW I – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – Astrowa).

(Stara trasa: URSUS-RATUSZ – ... – 1 Sierpnia – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – OSMAŃSKA-DHL.)
Połączenie z linią 332 wraz z korektą trasy w celu zapewnienia wygodnego dojazdu do szkół przy ul. Ostródzkiej i Głębockiej oraz do nowej przy ul. Warzelniczej.
314 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) OSIEDLE DERBY – Skarbka z Gór – Berensona – Nowo-Berensona – Ostródzka – Hemara – Białołęcka – Daniszewska – Annopol – Odlewnicza – Marywilska – Płochocińska – Modlińska – Światowida – Myśliborska – Porajów – Świderska – Ćmielowska – Światowida – Świętosławskiego – TARCHOMIN (powrót: TARCHOMIN – Świętosławskiego – Świderska). Ograniczenie kursowania linii 214 do dni powszednich (wraz ze zmianą oznaczenia). Korekta trasy na terenie Żerania Wschodniego i skierowanie do osiedla Derby.
323 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w godz. 7-16) OŚ KRÓLEWSKA – aleja Rzeczypospolitej – Branickiego – Vogla – Przyczółkowa – Uprawna – POWSINEK.

(Stara trasa: OŚ KRÓLEWSKA – aleja Rzeczypospolitej – Branickiego – Vogla – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – POWSINEK.)
Przywrócenie funkcjonowania po zakończeniu wakacji. Korekta trasy w związku z zakończeniem przebudowy skrzyżowania ul. Przyczółkowej z ul. Uprawną.
327 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – Ficowskiego – Powązkowska – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Głębocka – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – CH TARGÓWEK.

(Stara trasa: POWĄZKI (CMENTARZ WOJSKOWY) – ... – Starzyńskiego – św. Wincentego – ŚW. WINCENTEGO.)
Przywrócenie stałej trasy po otwarciu ul. św. Wincentego na odcinku od ul. Kondratowicza do tymczasowej zawrotki na wysokości osiedla Zielone Zacisze.
328 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie w godzinach 4.50 - 10.30 oraz 13.30 - 22.40) POPULARNA – Aleje Jerozolimskie – Jutrzenki – Szybka – Równoległa – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – 17 Stycznia – Żwirki i Wigury – Bennetta – Narkiewicza – Wirażowa – Poleczki – Osmańska – OSMAŃSKA-DHL.

(Stara trasa: POPULARNA – ... – Instalatorów – aleja Krakowska (powrót: aleja Krakowska – Racławicka (zawrotka) – aleja Krakowska – Instalatorów) – HYNKA.)
Ponowne ograniczenie kursowania do dni powszednich w związku z przywróceniem kursów przez cały tydzień linii 228. Przejęcie fragmentu trasy linii 228.
332 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA – Juranda ze Spychowa – Danusi – Białołęcka – Juranda ze Spychowa (powrót: Juranda ze Spychowa – JURANDA ZE SPYCHOWA-SZKOŁA.) – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Zaułek (powrót: Zaułek – Berensona – Głębocka – Toruńska – Ostródzka) – ZAUŁEK-SZKOŁA.

(Dwa kursy w godzinach międzyszczytowych: ... – Ostródzka – Współczesna – Starej Gruszy – Szumiących Traw – Jesiennych Liści – JESIENNYCH LIŚCI (powrót: JESIENNYCH LIŚCI – Głębocka – Toruńska – Ostródzka).))
Połączenie z linią 304 wraz z korektą trasy w celu zapewnienia wygodnego dojazdu do szkół przy ul. Ostródzkiej i Głębockiej oraz do nowej przy ul. Warzelniczej.
334 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: OLESIN – Kobiałka – Mochtyńska – Ostródzka – Juranda ze Spychowa – Białołęcka – Daniszewska – Annopol – ŻERAŃ WSCHODNI.)
Przekształcenie w linię stałą 234 wraz z wycofaniem z Olesina i skierowaniem do nowej pętli w Augustowie.
503 linia autobusowa przyspieszona stała KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA.) – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – aleja Rodowicza – Rosoła – Gandhi – aleja KEN – Płaskowickiej – NATOLIN PÓŁNOCNY (powrót: NATOLIN PÓŁNOCNY – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi).
Przystanki: KONWIKTORSKA, PARK TRAUGUTTA (NŻ) (→KONWIKTORSKA), MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, SPACEROWA (NŻ), DOLNA, WARNEŃSKA (NŻ), DOLINA SŁUŻEWIECKA, URSYNÓW PŁN., STRZELECKIEGO, TELIGI, POLINEZYJSKA, METRO IMIELIN, MIKLASZEWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), WARCHAŁOWSKIEGO (→KONWIKTORSKA), STRYJEŃSKICH (→KONWIKTORSKA), BRACI WAGÓW (→KONWIKTORSKA), NATOLIN PŁN. (→NATOLIN PŁN.) (NŻ), NATOLIN PŁN.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – plac Trzech Krzyży (powrót: plac Trzech Krzyży – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie) – ...)

(Stara trasa w dni powszednie: KONWIKTORSKA – ... – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – NATOLIN PÓŁNOCNY.
Przystanki: KONWIKTORSKA, ..., PL. ZAMKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ORDYNACKA, ..., NATOLIN PŁN.)
Przywrócenie w dni powszednie stałych tras po zakończeniu remontu nawierzchni Krakowskiego Przedmieścia.
518 linia autobusowa przyspieszona stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota-Roweckiego – aleja Armii Krajowej – Słowackiego (powrót: Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – aleja Armii Krajowej) – plac Wilsona – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – Andersa – Muranowska – Bonifraterska – plac Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – PLAC TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, NOWODWORY, HANKI ORDONÓWNY, CIOŁKOSZA, ODKRYTA, NOWODWORSKA (NŻ), PANCERA, TARCHOMIN, PICASSA, PORAJÓW, MYŚLIBORSKA, MILENIJNA, BIAŁOŁĘKA RATUSZ, EKSPRESOWA (NŻ), PŁOCHOCIŃSKA, KONWALIOWA, OS. POTOK, PARK KASKADA, METRO MARYMONT, PL. WILSONA (→NOWODWORY), PL. WILSONA, DW. GDAŃSKI, MURANOWSKA, PL. KRASIŃSKICH, PL. ZAMKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY.

(W dni świąteczne: ... – Miodowa – Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego (powrót: plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska) – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Bracka (powrót: Bracka – Szpitalna – plac Powstańców Warszawy – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Krucza – Aleje Jerozolimskie – Bracka – PLAC TRZECH KRZYŻY (powrót: PLAC TRZECH KRZYŻY – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie).)

(Stara trasa w dni powszednie: NOWODWORY – ... – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Królewska – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – PL. TRZECH KRZYŻY.
Przystanki: NOWODWORY, ..., PL. ZAMKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ORDYNACKA, ..., PL. TRZECH KRZYŻY.)
727 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Piaseczno: Puławska – Okulickiego – aleja Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza (powrót: Sienkiewicza – Kościuszki – Kilińskiego – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska) – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).

(Niektóre kursy w dni powszednie : ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa – Wola Gołkowska: Gościniec – Rybna (zawrotka) – Gościniec – Bąkówka: Asfaltowa – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: LipowaGłosków: Szkolna – GŁOSKÓW (SZKOŁA) (powrót: GŁOSKÓW (SZKOŁA) – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska).)

(W dni powszednie po jednym kursie w godzinach porannego i popołudniowego szczytu oraz w dni świąteczne w godz. 8.00 - 18.00: ... – Gołków: Gołkowska – Bąkówka: Asfaltowa (powrót: Bąkówka: Asfaltowa – Gołków: Gołkowska – Głosków Letnisko: Lipowa – Głosków: Lipowa – Szkolna – Milenium – Radnych – Głosków Letnisko: Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska)Wola Gołkowska: GościniecKuleszówka: Gościniec – Antoninów – ANTONINÓW (CMENTARZ POŁUDNIOWY).)
Wprowadzenie w dni powszednie dwóch kursów wydłużonych do Cmentarza Południowego w Antoninowie.
739 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO WILANOWSKA – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – PIASECZNO (JULIANOWSKA-CMENTARZ).

(Stara trasa: METRO WILANOWSKA – ... – Kameralna – JULIANÓW.)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Geodetów i Julianowskiej w Piasecznie.
741 linia autobusowa strefowa zwykła stała NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Mehoffera – Modlińska – Dębowa – Marmurowa – Jabłonna: Marmurowa – Przylesie – Politechniczna – Akademijna – Szkolna – Modlińska – Chotomowska – Chotomów: Partyzantów – CHOTOMÓW.

(Stara trasa: NOWODWORY – ... – CHOTOMÓW.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Mehoffera – Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków "Czajka" (pętla) – Przylesie – Animuszu – Modlińska (powrót: Modlińska – Mehoffera) – Dębowa – ...)

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Mehoffera – Modlińska (powrót: Modlińska – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków "Czajka" (pętla) – Przylesie – Animuszu – Modlińska – Mehoffera) – Dębowa – ...))
Przejęcie wariantowych podjazdów do Oczyszczalni Ścieków "Czajka" przez linię 900.
750 linia autobusowa strefowa zwykła stała METRO MŁOCINY – Kasprowicza – aleja Wittek (powrót: aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY.) – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Brukowa – Kolejowa) – Armii Poznań – Rolnicza – Kiełpin: Rolnicza – Dziekanów Leśny: Rolnicza – Dziekanów Polski: Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – Cząstków Polski: Wiejska – Cząstków Mazowiecki: Wyszyńskiego – Czosnów: Wyszyńskiego – Warszawska – Pańska – Dębina: Pańska – DĘBINA.

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – IZABELIN-DZIEKANÓWEK (DZIEKANÓWEK).)

(Niektóre kursy w dni powszednie: ... – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)

(Niektóre kursy: ... – Dziekanów Polski: Rolnicza – Podróżna – Sadowa: Turystyczna – Wędrowców – Izabelin-Dziekanówek: Kolejowa – Dziekanówek (pętla) – Kolejowa – Sadowa: Wędrowców – Turystyczna – Dziekanów Polski: Podróżna – Rolnicza – Nowy Dziekanów: Rolnicza – Pieńków: Rolnicza – Łomna Las: Rolnicza – Kochanowskiego – Łomna: Kochanowskiego – droga Łomna-Palmiry – Palmiry: Kusocińskiego – PALMIRY.)
Przywrócenie funkcjonowania kursów wariantowych przez Izabelin-Dziekanówek do Palmir.
900 linia autobusowa specjalna (przyspieszona stała) POETÓW – Modlińska (jezdnia serwisowa) – zawrotka za ul. Pochyłą – Modlińska – Prząśniczek (powrót: Prząśniczek – Modlińska – POETÓW.) – Animuszu – Przylesie – Czajki – Chlubna – DOM SAMOTNEJ MATKI.
Przystanki: POETÓW, CHLUBNA, DOM SAMOTNEJ MATKI.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach porannego szczytu: ... – Animuszu – Przylesie – Oczyszczalnia Ścieków "Czajka" (pętla) – Czajki – (powrót: Czajki – Przylesie) – Chlubna – DOM SAMOTNEJ MATKI.
Przystanki: POETÓW, OCZYSZCZALNIA "CZAJKA" (→DOM SAMOTNEJ MATKI), CHLUBNA, DOM SAMOTNEJ MATKI.

(Jeden kurs w dni powszednie w godzinach popołudniowego szczytu: ... – Animuszu – Przylesie – Czajki (powrót: Czajki – Oczyszczalnia Ścieków "Czajka" (pętla) – Przylesie) – Chlubna – DOM SAMOTNEJ MATKI.
Przystanki: POETÓW, OCZYSZCZALNIA "CZAJKA" (→POETÓW), CHLUBNA, DOM SAMOTNEJ MATKI.))
Wprowadzenie wariantowych podjazdów do Oczyszczalni Ścieków "Czajka" przejętych od linii 741.
E-2 linia autobusowa ekspresowa okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie) PŁOCKA-SZPITAL – Górczewska – Leszno – Okopowa – aleja Solidarności (powrót: aleja Solidarności – Leszno) – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – WILANÓW.
Przystanki: PŁOCKA-SZPITAL, MŁYNARSKA, LESZNO, OKOPOWA, WOLA-RATUSZ, KINO FEMINA, PL. BANKOWY, UNIWERSYTET, ORDYNACKA, FOKSAL, PL. TRZECH KRZYŻY, PL. NA ROZDROŻU, DOLNA, MANGALIA, CZARNOMORSKA, ŚW. BONIFACEGO, TRUSKAWIECKA, NAŁĘCZOWSKA, INSTYTUT NEUROLOGII, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, WILANÓW (→PŁOCKA-SZPITAL), WILANÓW.

(Stara trasa: PŁOCKA-SZPITAL – ... – plac Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – plac Piłsudskiego – Królewska (powrót: Królewska – Marszałkowska – plac Bankowy) – plac Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – Mazowiecka – plac Małachowskiego) – Nowy Świat – ... – WILANÓW.
Przystanki: PŁOCKA-SZPITAL, ..., PL. BANKOWY, PL. MAŁACHOWSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ORDYNACKA, ..., WILANÓW.)
Przywrócenie w dni powszednie stałej trasy po zakończeniu remontu nawierzchni Krakowskiego Przedmieścia.
L20 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała OTWOCK (KUPIECKA) – Kupiecka – Staszica – Świderska – Orla (powrót: Orla – Andriollego – Kupiecka – OTWOCK (KUPIECKA).) – Powstańców Warszawy – Andriollego – Pułaskiego – Poniatowskiego – Narutowicza – Wola Ducka: Narutowicza – Trakt Lubelski – Słoneczna – Wola Karczewska: Leszczyny – Doliny Świdra – Mostów – Lipowo: Łąkowa – Napoleońska – Glinianka: Napoleońska – Wrzosowa – Czarnówka – RZAKTA.

(Stara trasa: OTWOCK (KUPIECKA) – ... – Wola Ducka: Narutowicza – Mostów – Wola Karczewska: Mostów – Lipowo: Łąkowa – ... – RZAKTA.)
Korekta trasy na terenie Woli Duckiej.
L26 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) ZIELONKA (URZĄD MIASTA) – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Olszewskiego – Kordeckiego – Nadmeńska – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Konowrockiego – Żymirskiego (powrót: Żymirskiego – Konowrockiego – Zagańczyka) – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Orszagha – Piaskowa – 11 Listopada – Wołomińska – aleja Jana Pawła II – Ręczajska – Nadarzyńska – Bohaterów Ossowa – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).

(Stara trasa: KOBYŁKA (DWORKOWA) – Szeroka – Zielonka: Wolności – Lipowa – Kolejowa – Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Napoleona – Serwitucka – Szymanowskiego – Moniuszki – Serwitucka – Zagańczyka – Olszewskiego – ... – KOBYŁKA (RONDO CUDU NAD WISŁĄ).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Mareckiej i Przyjacielskiej w Kobyłce.
L39 linia autobusowa strefowa uzupełniająca zwykła stała PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – Nawłocka – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło: Puławska – Geodetów – Józefosław: Geodetów – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Piaseczno: Julianowska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Okulickiego).

(Stara trasa: PKP JEZIORKI (pętla przy ul. Nawłockiej) – ... – Józefosław: Geodetów – WilanowskaCyraneczki – Julianowska – Kameralna – Wilanowska – Energetyczna (powrót: Energetyczna – Wilanowska – Cyraneczki – Julianowska – Kameralna – Wilanowska – Geodetów)Piaseczno: Energetyczna – Puławska – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – PIASECZNO (SZKOLNA) (powrót: PIASECZNO (SZKOLNA) – Puławska – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska).)
Przywrócenie stałej trasy po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Geodetów i Julianowskiej w Piasecznie.
N44 linia autobusowa nocna zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – plac Krasińskich – Bonifraterska – Muranowska – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Słowackiego – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – aleja Wittek – Prozy (zawrotka) – aleja Wittek – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ (powrót: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – Metro Młociny – Kasprowicza).

(Niektóre kursy: ... – Żeromskiego – aleja Reymonta – Kasprowicza – Nocznickiego – Zgrupowania Armii Krajowej "Kampinos" – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – METRO MŁOCINY (powrót: METRO MŁOCINY – Kasprowicza).)

(W noce z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – plac Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska (powrót: Senatorska – plac Teatralny – Wierzbowa – plac Piłsudskiego) – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ / METRO MŁOCINY.)

(Stara trasa w dni powszednie: DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska (powrót: Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – ... – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ / METRO MŁOCINY.)
Przywrócenie w dni powszednie stałej trasy po zakończeniu remontu nawierzchni Krakowskiego Przedmieścia.
N62 linia autobusowa nocna strefowa zwykła stała DWORZEC CENTRALNY – Emilii Plater – Świętokrzyska – aleja Jana Pawła II (powrót: aleja Jana Pawła II – łącznik podziemny Złotych Tarasów – DWORZEC CENTRALNY.) – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa – Gorzykowska – Radzymińska – Łodygowa – Ząbki: Łodygowa – Warszawska – Piłsudskiego – Skorupki – Zielonka: Wyszyńskiego – Kolejowa – Lipowa – Wolności – Kobyłka: Szeroka – Marecka – Zagańczyka – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Sasina – Przejazd – Lipińska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego – Wyszyńskiego – Ząbki: Skorupki) – Laskowa – PKP WOŁOMIN (LASKOWA).

(Dwa pierwsze kursy jednokierunkowo: TROCKA – Radzymińska – Gorzykowska – ...)

(Stara trasa: DWORZEC CENTRALNY – ... – Zielonka: Wyszyńskiego – Poniatowskiego – Kobyłka: Poniatowskiego – Napoleona – Marmo – Żymirskiego – Pieniążka – aleja Jana Pawła II – Wołomińska – Wołomin: aleja Armii Krajowej (powrót: aleja Armii Krajowej – Sasina – Przejazd – Lipińska – Legionów – 1 Maja – Kobyłka: Nadarzyńska – Turów: Nadarzyńska – Zielonka: Poniatowskiego) – Laskowa – PKP WOŁOMIN (LASKOWA).)
Przywrócenie stałej trasy na terenie Kobyłki po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Mareckiej i Przyjacielskiej.
Z12 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: BRÓDNO PODGRODZIE – Chodecka – Łojewska – Łabiszyńska – Toruńska – Głębocka – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – CH Targówek (zawrotka) – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Głębocka – Toruńska – CH MARKI (powrót: CH MARKI – Piłsudskiego – aleja Armii Krajowej – Warszawa: Toruńska).)
Przywrócenie stałej trasy linii 112 po otwarciu ul. św. Wincentego na odcinku od ul. Kondratowicza do tymczasowej zawrotki na wysokości osiedla Zielone Zacisze.
Z52 linia autobusowa zastępcza (zwykła okresowa całodzienna - kursuje w dni nauki szkolnej) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: CH TARGÓWEK – jezdnia Centrum Handlowego Targówek – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – ŚW. WINCENTEGO.)
Otwarcie ul. św. Wincentego na odcinku od ul. Kondratowicza do tymczasowej zawrotki na wysokości osiedla Zielone Zacisze.
Z63 linia autobusowa zastępcza (zwykła stała) LIKWIDACJA LINII.

(Stara trasa: WILANÓW – Przyczółkowa – Vogla – SYTA.)
Przywrócenie stałej trasy linii 163 po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ul. Sytej z ul. Jarą.
801 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Halinów (Szkoła) (pętla) – Okuniewska – Mickiewicza – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA). Wprowadzenie układu linii kursujących w dni nauki szkolnej.
802 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Spacerowa – Halinów: Spacerowa – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – 3 Maja – Szosowa – Warszawska – Okuniew: Warszawska – Stanisławowska – Długa – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Krucza – Budziska: Krucza – ZagórzeMichałów – MICHAŁÓW.

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Okuniew: Warszawska – OKUNIEW (RYNEK).)
803 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).

(Dwa kursy w godzinach przedpołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)

(Dwa kursy w godzinach popołudniowych: ... – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna (powrót: Stołeczna – Terespolska – Nowy Konik (pętla) – Terespolska – Stary Konik: Terespolska) – ...)
804 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Okuniewska) – Zastawie – PółnocnaKrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Dwa kursy w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – Zastawie – Mickiewicza – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Zastawie – PółnocnaKrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego).

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Okuniewska) – Zastawie – PółnocnaKrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – CISIE (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Zastawie – PółnocnaKrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA).)

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna).

(Dwa kursy w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – 3 Maja – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Jeden kurs w godzinach porannych: ... – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA) (powrót: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego).

(Niektóre kursy w godzinach przedpołudniowych: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego (powrót: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – CISIE (SZKOŁA).)

(Jeden kurs w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – PKP Halinów (pętla) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Powstania Styczniowego – 3 Maja – Północna – KrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Okuniewska – HALINÓW (SZKOŁA).))
805 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska (powrót: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska) – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze ZAGÓRZE (LISIA).
806 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mostowa – Cisie: Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
807 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Halinów) HALINÓW (SZKOŁA) – Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska (powrót: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Hipolitów: Warszawska – Stary Konik: Warszawska – Terespolska – Brzeziny: Terespolska – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Skrajna – Cisie: Skrajna – Mostowa – Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – HALINÓW (POWSTANIA STYCZNIOWEGO).
808 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Zastawie – PółnocnaKrzewinaDesnoŻwirówka: Mostowa – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.]

(Trzy kursy w godzinach porannych jednokierunkowo: ... – Cisie: Główna – Halinów: Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Hipolitowska – Stary Konik: Hipolitowska – Terespolska – Nowy Konik: Terespolska – Stołeczna – Józefin: Stołeczna – Czumy – Grabina: Czumy – Sulejówek: Konopnickiej – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)

(Trzy kursy w godzinach popołudniowych jednokierunkowo: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Warszawska – Sulejówek: Narutowicza – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Nowy Konik: Stołeczna – Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Hipolitowska – Hipolitów: Hipolitowska – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Cisie: Główna – Żwirówka: Mostowa – DesnoKrzewinaHalinów: Północna – Zastawie – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).))
809 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Jana Pawła II – Okuniewska – Mickiewicza (powrót: Mickiewicza – Bema) – Kazimierów: Zastawie – Świętokrzyska – MrowiskaChobot – CHOBOT (FABRYKA).)
810 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: HIPOLITÓW (PKP HALINÓW) – Warszawska – Halinów: Warszawska – Bema – Jana Pawła II – Okuniewska – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Długa Szlachecka: Wyszyńskiego – Budziska: Krucza – Zagórze:Okuniew: Stanisławowska – Warszawska – Sulejówek: Warszawska – Szosowa – 3 Maja – Bema – Narutowicza – Długa Szlachecka: Warszawska – Wyszyńskiego – Długa Kościelna: Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW). [Linia jednokierunkowa.])
811 linia autobusowa zwykła okresowa szczytowa (kursuje w dni powszednie w okresie ferii letnich, zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych) (komunikacja miasta Halinów) ZAWIESZENIE KURSOWANIA.

(Stara trasa: PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Konopnickiej – Grabina: Czumy – Józefin: Czumy – Stołeczna – Halinów: Spacerowa – Długa Kościelna: Spacerowa – Kochanowskiego – Halinów: Okuniewska – Mickiewicza – Bema (powrót: Bema – Jana Pawła II – Okuniewska) – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – Kolejowa – Wielgolas Brzeziński: Mazowiecka – Brzeziny: Terespolska – Stary Konik: Terespolska – Warszawska – Hipolitów: Warszawska – HIPOLITÓW (PKP HALINÓW).)
3
BIS
linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja miasta Pruszków) PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA) – Jarzynowa – Jedności Robotniczej – Miodowa – Zdziarska – Długa – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – POW – Warsztatowa – Broniewskiego – Studzienna – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Długosza – PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA) – ... – Studzienna – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Zdziarska – Brzezińskiego – Długosza – PRUSZKÓW (JARZYNOWA-SZKOŁA). [Linia jednokierunkowa.])
Przywrócenie kursowania na trasie objazdowej w związku z ponownym zamknięciem dla ruchu fragmentu ul. Korczaka.
ZĄBKI-2 linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni powszednie) (komunikacja miasta Ząbki) CH MARKI – Ząbki: Wolności – 11 Listopada (powrót: 11 Listopada – Wolności – Batorego – Warszawa: Bystra – Radzymińska – CH MARKI.) – Rychlińskiego – Wojska Polskiego – Orla – Skorupki – Piłsudskiego – Powstańców – Zielonka: aleja Piłsudskiego (powrót: Zielonka: aleja Piłsudskiego – Ząbki: Szwoleżerów – Maczka – Powstańców) – Warszawa: Żołnierska – Czwartaków – Paderewskiego – aleja Chruściela – REMBERTÓW-RATUSZ (powrót: REMBERTÓW-RATUSZ – aleja Chruściela – Strażacka – Żołnierska). Przywrócenie kursowania poza godzinami szczytu po zakończeniu wakacji.
B linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Żabia Wola) Dwa kursy w godz. 7-9: jednokierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Osowiec: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Stara Bukówka: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Nowa Bukówka: przejazd na drugą stronę Trasy S8 – Rumiankowa – Rumianka: Polnych Kwiatów – Owocowa – Skulska – Oddział: Zagrodowa – aleja Lipowa – Słoneczna – Słubica A: Słoneczna – Słubica Dobra: Słoneczna – Kukułki – Słubica B: Kukułki – Pieńki Słubickie: Kukułki – Pieńki Słubickie (pętla) – Kukułki – Słubica B: Kukułki – Słubica Dobra: Kukułki – Słoneczna – Słubica A: Słoneczna – Oddział: Słoneczna – Bieniewiec: Chełmońskiego – Bieniewiec (pętla) – Chełmońskiego – Katowicka (jezdnia lokalna północna) – Nowa Bukówka: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Stara Bukówka: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Osowiec: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Huta Żabiowolska: Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).

Dwa kursy w godz. 10-12 jednokierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Mazowiecka – Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Osowiec: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Stara Bukówka: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Nowa Bukówka: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Bieniewiec: Katowicka (jezdnia lokalna północna) – Chełmońskiego – Bieniewiec (pętla) – Chełmońskiego – Oddział: Słoneczna – Słubica A: Słoneczna – Słubica Dobra: Słoneczna – Kukułki – Słubica B: Kukułki – Pieńki Słubickie: Kukułki – Pieńki Słubickie (pętla) – Kukułki – Słubica B: Kukułki – Słubica Dobra: Kukułki – Słoneczna – Słubica A: Słoneczna – Oddział: Słoneczna – aleja Lipowa – Zagrodowa – Rumianka: Skulska – Owocowa – Polnych Kwiatów – Nowa Bukówka: Rumiankowa – przejazd na drugą stronę Trasy S8 – Stara Bukówka: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Osowiec: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Huta Żabiowolska: Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).
Uruchomienie przez Urząd Gminy w Żabiej Woli linii autobusowych łączących okoliczne gminy z Żabią Wolą i przeznaczonych głównie do dowozu dzieci do szkół w Józefinie, Ojrzanowie i Skułach. 2 września obowiązywał specjalny rozkład jazdy w związku z rozpoczęciem roku szkolnego.
M linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Żabia Wola) Dwa kursy w godz. 7-9: jednokierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Przejazdowa (jezdnia boczna) – Zalesie: Grodziska – Władysławów: Na Skraju – Zalesie: Grodziska – Musuły: Grodziska – Radonie: Centralna – Adamowizna: Nałkowskiej – Mazowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Wycinki Osowskie: Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).

Dwa kursy w godz. 10-12 jednokierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Wycinki Osowskie: Mazowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Adamowizna: Mazowiecka – Nałkowskiej – Radonie: Centralna – Musuły: Grodziska – Zalesie: Grodziska – Władysławów: Na Skraju – Zalesie: Grodziska – Żabia Wola: Przejazdowa (jezdnia boczna) – Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).
O linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Żabia Wola) Jeden kurs ok. godz. 11.40 jednokierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Długa – Kaleń Towarzystwo: Długa – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Tarczyńska – Ojrzanów: Tarczyńska – Tarczyńska (pętla) – Tarczyńska – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Żelechów: Chełmońskiego – Krakowiańska – Nad Lasem – Chełmońskiego – Topolowa – Jastrzębnik: Jesionowa – Żabia Wola: Jesionowa – Główna – Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).

Trzy kursy w godz. 9-13 jednokierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Długa – Kaleń Towarzystwo: Długa – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Tarczyńska – Ojrzanów: Tarczyńska – Tarczyńska (pętla) – Tarczyńska – OJRZANÓW (SZKOŁA).

Jeden kurs ok. godz. 11.00 jednokierunkowo: OJRZANÓW (SZKOŁA) – Tarczyńska – Tarczyńska (pętla) – Tarczyńska – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Żelechów: Chełmońskiego – Krakowiańska – Nad Lasem – Chełmońskiego – Topolowa – Jastrzębnik: Jesionowa – Żabia Wola: Jesionowa – Główna – Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).
S linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Żabia Wola) Kursy do godz. 9.00: JÓZEFINA (SZKOŁA) – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Główna – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Jastrzębnik: Jesionowa – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Skulska – Grzmiąca: Skulska – Grzmiąca (pętla) – Skulska – Skuły: Skulska – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska)Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Tarczyńska – Grzegorzewice: Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska)Lasek: Mszczonowska – Główna – Petrykozy: Główna – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).

Kursy w godz. 10.00-12.00: JÓZEFINA (SZKOŁA) – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Główna – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Jastrzębnik: Jesionowa – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Skulska – Grzmiąca: Skulska – Grzmiąca (pętla) – Skulska – Skuły: Skulska – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska)Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska – Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Grzegorzewice: Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska)Lasek: Mszczonowska – Główna – Petrykozy: Główna – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).

(Jeden kurs ok. godz. 10.30: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Główna – Jastrzębnik: Jesionowa – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – SKUŁY (SZKOŁA).
W linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Żabia Wola) Kursy do godz. 9.00: OSOWIEC (BLUSZCZOWA) – Szkolna – Józefina: Szkolna – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Główna – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska (powrót: Warszawska – Przejazdowa – Przy Trasie (jezdnia lokalna południowa) – Wiśniowa – Rolnicza (pętla) – Wiśniowa – Przy Trasie (jezdnia lokalna południowa) – Przejazdowa – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska) – Przejazdowa (jezdnia boczna) – Przejazdowa – Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Przeszkoda: Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Siestrzeń: Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Nadrzeczna – Władysławów: Główna – Przejazdowa – Siestrzeń: Objazdowa – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Żelechowska – Grodziska – SIESTRZEŃ (GRODZISKA).

Kursy w godz. 10.00-12.00: OSOWIEC (BLUSZCZOWA) – Szkolna – Józefina: Szkolna – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Główna – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Przejazdowa – Przy Trasie (jezdnia lokalna południowa) – Wiśniowa – Rolnicza (pętla) – Wiśniowa – Przy Trasie (jezdnia lokalna południowa) – Przejazdowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska)Huta Żabiowolska: Warszawska) – Przejazdowa (jezdnia boczna) – Przejazdowa – Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Przeszkoda: Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Siestrzeń: Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Nadrzeczna – Władysławów: Główna – Przejazdowa – Siestrzeń: Objazdowa – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Żelechowska – Grodziska – SIESTRZEŃ (GRODZISKA).
Z linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Żabia Wola) Jeden kurs ok. godz. 9.00 jednokierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Główna – Jesionowa – Jastrzębnik: Jesionowa – Żelechów: Topolowa – Chełmońskiego – Nad Lasem – Krakowiańska – Chełmońskiego – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Tarczyńska – Ojrzanów: Tarczyńska – Tarczyńska (pętla) – TarczyńskaOjrzanów Towarzystwo: Tarczyńska – Główna – Kaleń Towarzystwo: Długa – Kaleń: Długa – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Żabia Wola: Główna – Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).

Jeden kurs ok. godz. 10.00 jednokierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Główna – Jesionowa – Jastrzębnik: Jesionowa – Żelechów: Topolowa – Chełmońskiego – Nad Lasem – Krakowiańska – Chełmońskiego – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Tarczyńska – Ojrzanów: Tarczyńska – OJRZANÓW (SZKOŁA).

Trzy kursy w godz. 9-13 jednokierunkowo: OJRZANÓW (SZKOŁA) – Tarczyńska – Ojrzanów Towarzystwo: Tarczyńska – Główna – Kaleń Towarzystwo: Długa – Kaleń: Długa – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Żabia Wola: Główna – Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).
ZMIANY PRZYSTANKOWE • ŚW. WINCENTEGO 06 i 51 - zmiana oznaczenia na TARGÓWEK-RATUSZ 52 i 51.
• ŚW. WINCENTEGO 51 - uruchomienie przystanku zlokalizowanego na ul. św. Wincentego przed skrzyżowaniem z ul. Kondratowicza (w kierunku południowym) (dotyczy linii 112, 120, 126, 240, 327 i N11).
• BETONIARNIA 01 i 02 - uruchomienie przystanków zlokalizowanych na ul. Zawodzie (dotyczy linii 163 i N31).
• KASZTANOWA 01 i 02 - przeniesienie przystanków warunkowych z ul. Kasztanowej na ul. Myśliborską w rejon skrzyżowania z ul. Kasztanową (dotyczy linii 211).
• LAUROWA 01 i 02 - przeniesienie przystanków stałych z ul. Portowej na ul. Myśliborską w rejon nowej szkoły (dotyczy linii 211).
• BIAŁOŁĘKA-KANAŁ 04 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Hemara za skrzyżowaniem z ul. Białołęcką w kierunku ul. Ostródzkiej (dotyczy linii 304 i 314).
• WARZELNICZA-SZKOŁA 01 i 02 - uruchomienie przystanków stałych zlokalizowanych na ul. Hemara w rejonie skrzyżowania z ul. Warzelniczą (dotyczy linii 304 i 314).
• OSTRÓDZKA-SZKOŁA 03 i 04 - uruchomienie przystanków stałych zlokalizowanych na ul. Hemara w rejonie skrzyżowania z ul. Ostródzką (dotyczy linii 304 i 314).
• BERENSONA-KANAŁ 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Nowo-Berensona za skrzyżowaniem z ul. Berensona w kierunku ul. Ostródzkiej (dotyczy linii 304 i 314).
• ZDZIARSKA 04 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Zdziarskiej za skrzyżowaniem z ul. Ruskowy Bród w kierunku ul. Chudoby (dotyczy linii 234).
• AUGUSTÓWEK 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych w rejonie skrzyżowania ul. Zdziarskiej i Chudoby (dotyczy linii 234).
• AUGUSTÓW 01 i 02 - uruchomienie przystanków krańcowych (odpowiednio "dla wsiadających" i "dla wysiadających") zlokalizowanych na pętli w rejonie skrzyżowania ul. Chudoby i Słonecznego Poranka (dotyczy linii 234).
• WOLA DUCKA NARUTOWICZA-BETONIARNIA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Narutowicza w Woli Duckiej przy skrzyżowaniu z Traktem Lubelskim (dotyczy linii L20).
• WOLA DUCKA SŁONECZNA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Słonecznej w Woli Duckiej przy skrzyżowaniu z Traktem Lubelskim (dotyczy linii L20).
• WOLA DUCKA ZDROJOWA 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Słonecznej w Woli Duckiej przy skrzyżowaniu z ul. Zdrojową (dotyczy linii L20).
• WOLA DUCKA NAD ŚWIDREM 01 i 02 - zmiana nazwy na WOLA DUCKA DOLINY ŚWIDRA 01 i 02.
• DZIECHCINIEC KAMIENNEJ GÓRKI 01 i 02 - uruchomienie przystanków warunkowych zlokalizowanych na ul. Dworskiej w Dziechcińcu (dotyczy linii 720).
• LEWINOWSKA - zmiana nazwy na LEWINÓW (dotyczy linii 145 i 345).
• DZIECHCINIEC-SKLEP - zmiana nazwy na DZIECHCINIEC PIASKOWA (dotyczy linii 720).
• MALCANÓW-BOOS - zmiana nazwy na MALCANÓW (dotyczy linii 720).
2019.09.02. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Zmiany związane z obchodami 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i wizytą wiceprezydenta USA Mike Pence'a. Wykaz obejmuje tylko linie tramwajowe.

1. ANNOPOL – ... – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – CMENTARZ WOLSKI. [Obowiązuje w godz. od ok. 11.50 do ok. 14.30.]

4. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Odrowąża – ŻERAŃ WSCHODNI. [Linia jednokierunkowa.] [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.50 do ok. 14.30.]
4. PKP SŁUŻEWIEC – Marynarska – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.50 do ok. 14.30.]

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.20 do ok. 14.30.]
7. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.20 do ok. 14.30.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.20 do ok. 11.50. W godz. od ok. 11.50 do ok. 14.30 zawieszenie kursowania na tym odcinku.] 9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.20 do ok. 14.30.]

10. METRO MŁOCINY – ... – aleja Solidarności – Okopowa – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – METRO MARYMONT. [[Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.50 do ok. 14.30.]
10. PKP SŁUŻEWIEC – Marynarska – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.50 do ok. 14.30.]

14. KIELECKA – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Nowowiejska – ... – METRO WILANOWSKA. [Obowiązuje w godz. od ok. 11.50 do ok. 14.30.]

15. MARYMONT-POTOK – ... – Andersa – Stawki – aleja Jana Pawła II – Broniewskiego – aleja Reymonta – Powstańców Śląskich – NOWE BEMOWO. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.50 do ok. 14.30.]
15. WYŚCIGI – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – ... – P+R AL. KRAKOWSKA. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00. W godz. od. ok. 11.50 do ok. 14.30 zawieszenie kursowania na tym odcinku.]

17. TARCHOMIN KOŚCIELNY – ... – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Okopowa – Towarowa – plac Zawiszy – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – PKP SŁUŻEWIEC. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00.]
17. TARCHOMIN KOŚCIELNY – ... – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – Młynarska – Obozowa – KOŁO. [Obowiązuje w godz. od ok. 11.50 do ok. 14.30.]
17. WYŚCIGI – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – PKP SŁUŻEWIEC. [Obowiązuje w godz. od ok. 11.50 do ok. 14.30.]

18. ŻERAŃ FSO – ... – most Gdański – Słomińskiego – aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Słowackiego – METRO MARYMONT. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.50 do ok. 14.30.]
18. METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – ... – PKP SŁUŻEWIEC. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.50 do ok. 14.30.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.20 do ok. 11.50.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.20 do ok. 11.50.]
24. NOWE BEMOWO – ... – Młynarska – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Obowiązuje w godz. od ok. 11.50 do ok. 14.30.]

25. ANNOPOL – ... – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.20 do ok. 14.30.]

28. KOŁO – Obozowa – Młynarska – Wolska – ... – DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA). [Obowiązuje w godz. od ok. 11.50 do ok. 14.30.]

33. METRO MŁOCINY – ... – aleja Jana Pawła II – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.50 do ok. 14.30.]
33. METRO WILANOWSKA – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – KIELECKA. [Obowiązuje w godz. od ok. 11.50 do ok. 14.30.]

35. NOWE BEMOWO – ... – Stawki – Andersa – Mickiewicza – plac Inwalidów – Mickiewicza – plac Wilsona – Mickiewicza – MARYMONT-POTOK. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.50 do ok. 14.30.]
35. P+R. AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Grójecka – plac Narutowicza – Filtrowa – Krzywickiego – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00.] 35. PKP SŁUŻEWIEC – Marynarska – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – aleja Niepodległości – Nowowiejska – plac Zbawiciela – ... – WYŚCIGI. [Obowiązuje w godz. od ok. 11.50 do ok. 14.30.]

41. ŻERAŃ WSCHODNI – ... – aleja Jana Pawła II – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – ... – ŻERAŃ WSCHODNI. [Linia jednokierunkowa.] [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.50 do ok. 14.30.]
41. WYŚCIGI – Puławska – plac Unii Lubelskiej – Marszałkowska – plac Zbawiciela – Nowowiejska – aleja Niepodległości – ... – PKP SŁUŻEWIEC. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.50 do ok. 14.30.]

73. PIASKI – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.20 do ok. 11.50.]
73. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – ZAJEZDNIA WOLA (powrót: ZAJEZDNIA WOLA – Młynarska – Wolska). [Obowiązuje w godz. od ok. 11.50 do ok. 14.30.]
73. DWORZEC WSCHODNI (KIJOWSKA) – Kijowska – Targowa – ... – ANNOPOL. [Obowiązuje w godz. od ok. 9.00 do ok. 11.00 oraz od ok. 11.20 do ok. 14.30.]

79. P+R AL. KRAKOWSKA – aleja Krakowska – Grójecka – PLAC NARUTOWICZA. [Obowiązuje w godz. od ok. 11.50 do ok. 14.30.]
2019.09.03. 3 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja miasta Pruszków) PIASTÓW (TRAUGUTTA) – Warszawska – Pruszków: Broniewskiego – Warsztatowa – Długa (powrót: Długa – Zdziarska – Gałczyńskiego – Nałkowskiej – Dąbrowskiej – Piastów: Bohaterów Wolności – Warszawska) – Ciechanowska – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich – Waryńskiego – Młynarska – Inżynierska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) (powrót: PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) – Inżynierska – Promyka – Waryńskiego – Kurca – 3 Maja).

(Stara trasa: PIASTÓW (TRAUGUTTA) – ... – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich (powrót: Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja) – Waryńskiego – Młynarska – Inżynierska – PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) (powrót: PRUSZKÓW (INŻYNIERSKA) – Inżynierska – Promyka – Waryńskiego).)
Korekta trasy na terenie Pruszkowa.
B linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Żabia Wola) Kursy do godz. 12.00 jednokierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Główna – Mazowiecka – Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Osowiec: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Stara Bukówka: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Nowa Bukówka: przejazd na drugą stronę Trasy S8 – Rumiankowa – Rumianka: Polnych Kwiatów – Owocowa – Skulska – Oddział: Zagrodowa – aleja Lipowa – Słoneczna – Słubica A: Słoneczna – Słubica Dobra: Słoneczna – Kukułki – Słubica B: Kukułki – Pieńki Słubickie: Kukułki – Pieńki Słubickie (pętla) – Kukułki – Słubica B: Kukułki – Słubica Dobra: Kukułki – Słoneczna – Słubica A: Słoneczna – Oddział: Słoneczna – Bieniewiec: Chełmońskiego – Bieniewiec (pętla) – Chełmońskiego – Katowicka (jezdnia lokalna północna) – Nowa Bukówka: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Stara Bukówka: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Osowiec: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Huta Żabiowolska: Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Mazowiecka – Główna – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).

Kursy po godz. 12.00 jednokierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Główna – Mazowiecka – Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Osowiec: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Stara Bukówka: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Nowa Bukówka: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Bieniewiec: Katowicka (jezdnia lokalna północna) – Chełmońskiego – Bieniewiec (pętla) – Chełmońskiego – Oddział: Słoneczna – Słubica A: Słoneczna – Słubica Dobra: Słoneczna – Kukułki – Słubica B: Kukułki – Pieńki Słubickie: Kukułki – Pieńki Słubickie (pętla) – Kukułki – Słubica B: Kukułki – Słubica Dobra: Kukułki – Słoneczna – Słubica A: Słoneczna – Oddział: Słoneczna – aleja Lipowa – Zagrodowa – Rumianka: Skulska – Owocowa – Polnych Kwiatów – Nowa Bukówka: Rumiankowa – przejazd na drugą stronę Trasy S8 – Stara Bukówka: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Osowiec: Warszawska (jezdnia lokalna północna) – Huta Żabiowolska: Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Mazowiecka – Główna – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).
Wprowadzenie stałego rozkładu jazdy.
M linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Żabia Wola) Kursy do godz. 12.00 jednokierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Przejazdowa (jezdnia boczna) – Zalesie: Grodziska – Władysławów: Na Skraju – Zalesie: Grodziska – Musuły: Grodziska – Radonie: Centralna – Adamowizna: Nałkowskiej – Mazowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Wycinki Osowskie: Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Mazowiecka – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).

Kursy po godz. 12.00 jednokierunkowo: ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska – Mazowiecka – Józefina: Mazowiecka – Wycinki Osowskie: Mazowiecka – Osowiec: Mazowiecka – Adamowizna: Mazowiecka – Nałkowskiej – Radonie: Centralna – Musuły: Grodziska – Zalesie: Grodziska – Władysławów: Na Skraju – Zalesie: Grodziska – Żabia Wola: Przejazdowa (jezdnia boczna) – Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY).
O linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Żabia Wola) ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Długa – Kaleń Towarzystwo: Długa – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Tarczyńska – Ojrzanów: Tarczyńska – Tarczyńska (pętla) – Tarczyńska – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Żelechów: Chełmońskiego – Krakowiańska – Nad Lasem – Chełmońskiego – Topolowa – Jastrzębnik: Jesionowa – Żabia Wola: Jesionowa – Główna – Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY). [Linia jednokierunkowa.]
S linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Żabia Wola) Kursy do godz. 11.00: JÓZEFINA (SZKOŁA) – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Główna – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Jastrzębnik: Jesionowa – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – Skulska – Grzmiąca: Skulska – Grzmiąca (pętla) – Skulska – Skuły: Skulska – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska) – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Tarczyńska – Grzegorzewice: Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska) – Lasek: Mszczonowska – Główna – Petrykozy: Główna – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).

Kursy do godz. 11.00: JÓZEFINA (SZKOŁA) – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Główna – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Główna – Jastrzębnik: Jesionowa – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Kaleń: Główna – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska – Skuły: Mszczonowska – (powrót: Mszczonowska – Skulska – Grzmiąca: Skulska – Grzmiąca (pętla) – Skulska – Skuły: Skulska – Mszczonowska – Ciepłe: Mszczonowska) – Bartoszówka: Mszczonowska – Piotrkowice: Mszczonowska – Tarczyńska – Przejazdowa (pętla) – Tarczyńska – Grzegorzewice: Daleka – Pałacowa – Słoneczna – Tarczyńska – Piotrkowice: Tarczyńska – Mszczonowska (powrót: Mszczonowska – Bartoszówka: Mszczonowska) – Lasek: Mszczonowska – Główna – Petrykozy: Główna – PETRYKOZY (TRAKT KRÓLEWSKI).
W linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Żabia Wola) Kursy do godz. 11.00: OSOWIEC (BLUSZCZOWA) – Szkolna – Józefina: Szkolna – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Główna – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska (powrót: Warszawska – Przejazdowa – Przy Trasie (jezdnia lokalna południowa) – Wiśniowa – Rolnicza (pętla) – Wiśniowa – Przy Trasie (jezdnia lokalna południowa) – Przejazdowa – Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska) – Przejazdowa (jezdnia boczna) – Przejazdowa – Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Przeszkoda: Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Siestrzeń: Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Nadrzeczna – Władysławów: Główna – Przejazdowa – Siestrzeń: Objazdowa – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Żelechowska – Grodziska – SIESTRZEŃ (GRODZISKA).

Kursy do godz. 11.00: OSOWIEC (BLUSZCZOWA) – Szkolna – Józefina: Szkolna – Mazowiecka – Huta Żabiowolska: Główna – Warszawska – Żabia Wola: Warszawska – Przejazdowa – Przy Trasie (jezdnia lokalna południowa) – Wiśniowa – Rolnicza (pętla) – Wiśniowa – Przy Trasie (jezdnia lokalna południowa) – Przejazdowa – Warszawska (powrót: Warszawska – Huta Żabiowolska: Warszawska) – Huta Żabiowolska: Warszawska) – Przejazdowa (jezdnia boczna) – Przejazdowa – Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Przeszkoda: Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Siestrzeń: Przy Trasie (jezdnia lokalna północna) – Nadrzeczna – Władysławów: Główna – Przejazdowa – Siestrzeń: Objazdowa – Przy Trasie (północna jezdnia lokalna) – Żelechowska – Grodziska – SIESTRZEŃ (GRODZISKA).
Z linia autobusowa zwykła okresowa całodzienna (kursuje w dni nauki szkolnej) (komunikacja gminy Żabia Wola) ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY) – Warszawska – Główna – Jesionowa – Jastrzębnik: Jesionowa – Żelechów: Topolowa – Chełmońskiego – Nad Lasem – Krakowiańska – Chełmońskiego – Ojrzanów Towarzystwo: Główna – Tarczyńska – Ojrzanów: Tarczyńska – Tarczyńska (pętla) – TarczyńskaOjrzanów Towarzystwo: Tarczyńska – Główna – Kaleń Towarzystwo: Długa – Kaleń: Długa – Główna – Huta Żabiowolska: Kaleńska – Żabia Wola: Główna – Warszawska – ŻABIA WOLA (URZĄD GMINY). [Linia jednokierunkowa.]
2019.09.04. 164 linia autobusowa zwykła stała EC SIEKIERKI – Augustówka – Statkowskiego – Gołkowska – Powsińska – św. Bonifacego – Sobieskiego – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Metryczna – Bruzdowa – KĘPA ZAWADOWSKA.

(Jeden kurs w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.50 i cztery w godz. 12-15 jednokierunkowo: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Przyczółkowa (jezdnia boczna) – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Dwa kursy w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.45 i 8.45 jednokierunkowo: KĘPA ZAWADOWSKA – ... – Syta – Vogla – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Uprawna – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – ... – EC SIEKIERKI.)

(Dwa kursy w godzinach wieczornych jednokierunkowo: KEPA ZAWADOWSKA – Bruzdowa – Metryczna – Syta – Vogla – Przyczółkowa – aleja Wilanowska – METRO WILANOWSKA.)

(Dwa kursy w godzinach nocnych: STEGNY – św. Bonifacego – Sobieskiego – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)

(Stara trasa kursów w dni nauki szkolnej ok. godz. 7.50 i czterech w godz. 12-15 jednokierunkowo: EC SIEKIERKI – ... – aleja Wilanowska – Przyczółkowa – Uprawna – Powsinek (pętla) – Uprawna – Przyczółkowa – Vogla – Syta – ... – KĘPA ZAWADOWSKA.)
Kolejna korekta trasy kursów wariantowych z podjazdem do Powsinka w związku z zakończeniem przebudowy skrzyżowania ul. Przyczółkowej z ul. Uprawną.
B1 linia autobusowa zwykła stała (komunikacja gminy Brwinów) BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Powstańców Warszawy – Żwirki i Wigury – Sienkiewicza – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – Czubin: droga nr 720 – Rokitno-Majątek: droga nr 720 – Rokitno-Majątek (pętla) – droga nr 720 – Czubin: droga nr 720 – Milęcin – Milęcin (pętla) – MilęcinKotowiceFalęcinGrudówBrwinów: Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Żwirki i Wigury – Powstańców Warszawy – Wiejska – BRWINÓW (RYNEK). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Piłsudskiego – ... – Przejazd – Piłsudskiego – Biskupicka – Rynek – Wiejska – BRWINÓW (RYNEK). [Linia jednokierunkowa.])
Skierowanie na trasy objazdowe w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Biskupickiej, Piłsudskiego i Armii Krajowej w Brwinowie.
B2 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Brwinów) BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Powstańców Warszawy – Żwirki i Wigury – Sienkiewicza – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – Czubin: droga nr 720 – Rokitno-Majątek: droga nr 720 – RokitnoŁąkiBłonie: Nowakowskiego – Piłsudskiego – Okrzei – Jana Pawła II – Grodziska – Kolejowa – PKP BŁONIE.

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – ... – PKP BŁONIE.)
B3 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Brwinów) BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Powstańców Warszawy – Żwirki i Wigury – Sienkiewicza – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska (powrót: Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego) – GrudówFalęcinKotowiceMilęcinŁąkiBłonie: Poniatowskiego – Nowakowskiego – Piłsudskiego – Okrzei – Jana Pawła II – Grodziska – Kolejowa – PKP BŁONIE.

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska (powrót: Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego) – Grudów – ... – PKP BŁONIE.)
B4 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w dni powszednie) (komunikacja gminy Brwinów) BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Powstańców Warszawy – Żwirki i Wigury – Sienkiewicza – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – – Sienkiewicza – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – Długa – Krosna-Wieś: Długa – Józefowska – KoszajecMoszna-ParcelaMoszna WieśDomaniewek: droga nr 701 – Gołaszewska (pętla) – droga nr 701 – Domaniew: droga nr 701 – Pruszków: Domaniewska – Żbikowska – Przejazdowa – Promyka – Moszna WieśMoszna-ParcelaKoszajecKrosna-Wieś: Józefowska – Długa – Biskupice: Długa – Biskupicka – Brwinów: Biskupicka – Sienkiewicza – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Żwirki i Wigury – Powstańców Warszawy – Wiejska – BRWINÓW (RYNEK). [Linia jednokierunkowa.]

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – ... – Biskupicka – Brwinów: Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Rynek – Wiejska – BRWINÓW (RYNEK). [Linia jednokierunkowa.])
B5 linia autobusowa zwykła okresowa (kursuje w soboty, niedziele i święta) (komunikacja gminy Brwinów) BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Powstańców Warszawy – Żwirki i Wigury – Sienkiewicza – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – Długa – Krosna-Wieś: Długa – Józefowska – KoszajecMoszna-ParcelaMoszna WieśDomaniewek: droga nr 701 – Gołaszewska (pętla) – droga nr 701 – Domaniew: droga nr 701 – Pruszków: Domaniewska – 3 Maja – Łączniczek AK – Batalionów Chłopskich (powrót: Batalionów Chłopskich – POW – 3 Maja) – Waryńskiego – PRUSZKÓW (ELEKTROWNIA).

(Stara trasa: BRWINÓW (RYNEK) – Wiejska – Rynek – Biskupicka – Piłsudskiego – Przejazd – Sochaczewska – Lipowa – Piłsudskiego – Biskupicka – Biskupice: Biskupicka – ... – PRUSZKÓW (ELEKTROWNIA).)
2019.09.05. ZS2 linia autobusowa zastępcza (przyspieszona okresowa - kursuje w dni powszednie w godzinach porannego szczytu) PKP REMBERTÓW – Marsa – Płowiecka – Grochowska – Zakole – Wiatraczna – Dwernickiego – Stanisławowska – Mińska – Chodakowska – Żupnicza – Bliska – DWORZEC WSCHODNI (LUBELSKA). [Linia jednokierunkowa.]
Przystanki: PKP REMBERTÓW, PKP REMBERTÓW (→DW. WSCHODNI), OKULAROWA (→DW. WSCHODNI), PKP GOCŁAWEK (NŻ) (→DW. WSCHODNI), PŁOWIECKA (→DW. WSCHODNI), GOCŁAWEK (→DW. WSCHODNI), ŻÓŁKIEWSKIEGO (→DW. WSCHODNI), PL. SZEMBEKA (→DW. WSCHODNI), WIATRACZNA (→DW. WSCHODNI), DW. WSCHODNI (LUBELSKA).
Uruchomienie linii zastępczej po kolejnym ograniczeniu ruchu kolejowego na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Rembertów w związku z pracami modernizacyjnymi.
2019.09.06.
ok. godz. 22.00.
166 linia autobusowa zwykła stała PLAC HALLERA – Dąbrowszczaków – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – Ratuszowa – Dąbrowszczaków) – aleja Zieleniecka – aleja Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Solec – Ludna (powrót: Ludna – Wioślarska – most i aleja Poniatowskiego) – Książęca – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – aleja Sikorskiego – Dolina Służewiecka – Nowoursynowska – Ciszewskiego – Rosoła – Belgradzka – aleja KEN – Przy Bażantarni – Rosoła – Wąwozowa – aleja KEN – OSIEDLE KABATY.

(Niektóre kursy w dni powszednie w godzinach szczytu: ... – aleja KEN – Wilczy Dół – KABATY STP.)

(Stara trasa: PLAC HALLERA – ... – aleja Zieleniecka – aleja i most Poniatowskiego – Wioślarska – Ludna – Książęca – ... – OSIEDLE KABATY / KABATY STP.)
Jednokierunkowe skierowanie na trasę objazdową w związku z remontem łącznicy wiaduktu północnego przy moście Poniatowskiego.
2019.09.09. ZMIANY PRZYSTANKOWE • WÓLKA KOZODAWSKA ZACHODNIA 01 - uruchomienie przystanku warunkowego zlokalizowanego na ul. Dworskiej w Wólce Kozodawskiej (dotyczy linii L13 i L19).
2019.09.09. ZMIANA KRÓTKOTERMINOWA Uruchomienie dodatkowych linii rozwozowych w związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska - Austria na Stadionie PGE Narodowy.

7. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – Kijowska – ... – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

9. P+R AL. KRAKOWSKA – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
9. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

24. NOWE BEMOWO – ... – Aleje Jerozolimskie – PLAC STARYNKIEWICZA. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]
24. RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – aleja Zieleniecka – aleja Waszyngtona – ... – GOCŁAWEK. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

25. BANACHA – ... – plac Zawiszy – Towarowa – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

73. PIASKI – ... – Okopowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Targowa – ... – ANNOPOL. [Zmiana obowiązuje od ok. godz. 22.15.]

Z. PLAC ZAWISZY – Aleje Jerozolimskie – Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – aleja Armii Ludowej – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – aleja Waszyngtona – WIATRACZNA. [Kursy od ok. godz. 22.15.]

26. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – aleja Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – aleja Solidarności – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – KOŁO. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

73. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: ALEJA ZIELENIECKA – Targowa – 11 Listopada – Odrowąża – Matki Teresy z Kalkuty – Rembielińska – Annopol – ANNOPOL. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Zieleniecka – Targowa – ... – NOWODWORY. [Kursy od ok. godz. 22.30.]

509. Dodatkowe jednokierunkowe kursy: RONDO WASZYNGTONA – aleja Waszyngtona – Saska – Egipska – Bora-Komorowskiego – Fieldorfa – Umińskiego – Bora-Komorowskiego – GOCŁAW. [Kursy od ok. godz. 22.30.]
2019.09.13.
ok. godz. 22.00.
103 linia autobusowa zwykła stała METRO MŁOCINY (kraniec na ul. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich) – 30 Pułku Strzelców Kaniowskich – ulica bez nazwy – Nocznickiego – Kasprowicza (powrót: Kasprowicza – aleja Wittek – Zgrupowania Armii Krajowej "K